Rošťák 07

Toto je 7 díl z 18 v seriálu Rošťák

Zbytek dne proběhl v relativně příjemném normálu. Chvíle, kdy Bena přepadaly žárlivé naschvály pro jistotu probděl na zahradě a Aneta zachraňovala co mohla. Magda jí byla vděčná za pochopení a proto se rozhovor v pokoji nenuceně a utěšeně rozvíjel.
Počáteční oboustranná nervozita se postupně vytratila. Zejména host se cítil skvěle. Pochutnal si na domácí stravě, protože dobrá kuchyně mu doma dost chyběla. Uměl si tedy vychutnat teplo domova. Magda se spokojeně usmívala a byla si téměř jista, že je ruka v rukávě. Oba si natolik padli do noty, že byli vděční společné kamarádce za tohle příjemné seznámení. Loučení bylo plné úsměvů a těšení se na příští setkání. To bylo naplánováno na celý příští víkend. Vladimír přislíbil, že přivede i svoji dceru Moniku.

„Co bude dál?“ vecpal se matince do kuchyně Ben a místo, aby pomohl při úklidu, jen stál, překážel a vyčítal.
„Co by. Přijede za týden, seznámí nás s Monikou, ty si najdeš holku a všechno bude, jak má být,“ houkla otráveně Magda.
„Cože? Mami!“ zabědoval synek a bylo jasně vidět, že ztrácí slova.
„Brácha, pojď sem, musím s tebou mluvit,“ skočila jim do rozhovoru Anita, za což byla matinka opravdu vděčná, protože si nechtěla kazit zbytek super dne.

Ben po ní střelil pohledem a s velikou nechutí opouštěl rozmluvený dialog. Táhl se za ségrou a v duchu se užíral vzteky.
S každým krokem myslel na matčinu mícu, která by ode dneška měla patřit nějakému přivandrovalému cizákovi. Sázel sice na násilnické přemlouvání, po kterém by mu máma stejně ještě ráda dala, ale chtěl ji stejně jako dřív jenom pro sebe, dychtivou, nadrženou, ochotnou a bez problémů roztaženou.
Proto se snažil rozptýlit a raději se upínal na ségřinu prdelku, protože jinak by asi proběhl zdí z toho, jak se cítil. Šlapal jí na paty, funěl za krk a začal si lámat hlavu, co asi s ním chce ségra probrat. V duchu doufal, že to bude něco příjemnějšího, než byly jeho chvilkové výpadky při návštěvě, plné rejpavých poznámek a uvrčených hlášek. Předpokládal, že asi bude chtít vyventilovat ten moment, kdy je přistihla v kuchyni v situaci, která se mohla vysvětlovat všelijak.
Ukázalo se, že se nemýlil.

„Co to tam bylo dole? Cos jí dělal?“ zaútočila na bráchu sotva za nimi zapadly dveře pokoje.
„Co zas? Vy obě furt něco máte. Ti nedochází, že tu bude nějakej cizák? Kdoví, jak se k nám bude chovat. A tebe zajímá blbost,“ osopil se na Anetu Ben.
„Nezamlouvej to. Cos jí dělal? Chci to vědět!“ zahučela už se zvýšeným hlasem ségra.
„Žárlíš, nebo co?“ rozchechtal se brácha.
„To víš, že jo. To bych si dala. Hele, nepřeháníš to už trochu? Pak nemá být máma smutná, když porodila takovýho blbečka,“ uraženě prohlásila Aneta a vzdala další boj s nevychovaným bratrem.

Stoupla si opodál, ukázala prstem na dveře a naznačila tak bratrovi, aby opustil její království. Naznala, že si o kuchyňské etude bude radši myslet svoje, než aby po tom pátrala u kluka, kterému je jedno, co protáhne. Myšlenku, že pohled na oba upravující se nervózy ji docela i vzrušil, rychle zaháněla a dál trvala na tom, aby Ben vypadl k sobě do kutlochu.

Tomu se ovšem nechtělo. Právě teď ho tenhle rozhovor začal vyloženě bavit a chtěl vše dotáhnout do absolutního konce.
Přikročil k ségře, přitiskl si ji k sobě a začal jí do ucha hustit sliby, že když nebude vyvádět, tak se všechno dozví.
Aneta už lapala po dechu. Naskočila jí husí kůže a podlamovala se jí kolena. Pár lízaček od bratra měla za sebou, ale dnešek brala jako velký zvrat pro celou rodinu. Chtěla jít v máminých šlépějích a proto si půlku slavnostního obědu přivlastnila. Celou máminu záležitost brala i jako razantní změnu ve svém životě, kde už věčně nadržený nevycválanec neměl místo.

V tuhle chvíli se jí ale všechny zásady znovu zbořily a zvládala akorát viset bratrovi na pažích a vstřebávat jeho oplzlou šeptandu.
„Tak co? Podržíš? Domluvíme se, ano? Dneska mi nedáš jenom zalízat, ale bude to se vším všudy a já ti pak dám pokoj. I mámě dám pokoj. Bereš?“ zpracovával ji brácha.
„Neblbni přece. Hele, tohle je moc. Já tohle nechci,“ z posledních sil zaprotestovala Anita, což jí stejně nebylo nic platné.
„A co je na tom? Lízání tě baví, ne? Tak si nehraj na královnu a pusť mě tam. Budu ti u toho všechno vyprávět, jo?“ vyšeptával rajcovně Ben a už jí pomalu mačkal závojíčky v ruce.

Aneta se rozpouštěla jak karamelka na slunku. Najednou všechna její pravidla kamsi odplouvala a touha slyšet pravdu týkající se mámy a syna, jí dostávala do kolen.
Přidržovala se jeho paží, odvracela tvář a stydlivě zlehounka přikyvovala. Najednou si připadala jako prvnička. Ben znal všechna její zákoutí a už nejednou jí přivodil divoké orgasmy, ale k zásunu nikdy nedošlo. Dokonce se chtěla naučit polykat semeno, aby mohla potencionálnímu mrdákovi udělat radost, ale v tomto dosud brácha neuspěl. Musel se smířit s lízandou a také toleroval její pravidla.
Jenže dnes dokrmený rychlošoustem, umocněným prozrazením a ještě dokořeněn strachem ze ztráty obou samiček, si přál dotáhnout vše do absolutního finále. Proto si šel tvrdě po zásunu a odmítl couvnout.

„No tak, neboj. Mamka je dole a ty mě chceš, já to vím. Tady mě chceš, že?“ vedral se Anetě za gumu kalhot a jedním chvatem zajel přímo do dívčiny rýhy.
„Lízat, jo? Ale jenom lízat,“ zkoušela žadonit Aneta.
„Ne, ne, dneska už ne. O jednu jsem přišel a tak druhá mi ji nahradí,“ pochechtával se drzoun a vychutnával si ségřino pomalé tání.
„Bene, neblázni. Zas jen lízat. Hele, dneska ti to spolykám, chceš?“ smlouvala sestřička, ale nebylo jí to nic platné.
Zajda sice nastražil uši a zbystřil při zmínce o polykání, ale přeci jen měl v plánu o hodně víc, než jen ocas na mandlích.
Věděl, jak dobře umí ségra kouřit, ale zatím si jen představoval jak je schopná přirážet zadečkem. Moc dobře znal její vylízané orgasmy, ale netušil kam je až schopná zajít, až bude v sobě mít živého lofasníka.
Proto jen záporně vrtěl hlavou a dál masíroval nadržený mozek rozněžněné sestřule.

Tála mu v náruči a i když stále předstírala odpor, Ben jasně cítil, že chce přesně to, co jí nabízí. Pomalu ji svlékal a tlačil k posteli, aby si mohli oba ulevit.
Když na ni nahý naléhal a slisoval si ohůnek mezi jejich bříšky, dlouze se na ni zadíval a pak spustil rajcovní větičky o matkošoustu.
„Moc mě chtěla, víš. Už dávno mě sama požádala, abych ji obdělával. Byla moc sama, víš. Dělal jsem jí dobře dlouho. Je to přeci jen kus zkušené ženské. Kouřit umíš, asi po ní. Obě jste v tomto šikovný,“ třel se o sestřino bříško a hladil malá prsa.
„Bene, já to asi vážně nechci,“ zmatkovala Aneta a pokusila se vzpírat. Najednou jí připadalo lepší obléknout se, vypadnout ven a raději zapomenout na tohle odpoledne.
„No, ale to máš marný, protože já tebe chci víc, než kdy jindy. Teď mi podrž a přestaň si už vymýšlet, jasný?“ přitvrdil Ben a raději zajel prsty k frajtrovi, který vždycky dokonale fungoval jako startér sestřina chtíče.

Zacvrnkal jí o hrášek a po chvíli se už mohl spokojeně usmívat, jak to na rozhicovanou dívčinu funguje.
Aneta se držela jeho hubené ruky, roztahovala nohy a nastavovala ucho, aby se znovu zaposlouchala do bratrovy mátišoustní zpovědi.
Hošík se znovu přitulil k její šíji a pokračoval v líčení, jak mu matka ochotně mockrát nastavila. Chvílemi si i vymýšlel, takže přidal báchorku o tom, jak se mu poprvé sama vnutila. Lhal, jak když tiskne, jen aby u ségry také zabodoval.

„Teď ti ukážu jak jsem jí to dělal, tak se připrav,“ zvedl se na předloktí, nahmátl žilnáče a namířil s ním ke vjezdu.
„Počkej chvíli,“ pokusila se ještě jednou zaprotestovat Aneta.
„Na co?!“ vysmál se jí do obličeje brácha a nasadil žalud k úplně mokré škvíře.
„Ne počkej, prosím. Tohle je už fakt moc, neblbni,“ dýchala zrychleně dívčina, ale bylo na ní jasně vidět, že na vpich čeká, i když se ho bojí.
„Tohle je pro tebe moc? Tohle? Vážně to nechceš? A co tohle? Nebo takhle jako to měla mamka?“ slintal Ben a bez dalšího zbytečného zdržování se už klouzal v mladinké puklině.
Aneta naprosto zkameněla. Nebyla schopná ani slova, ani přírazu a proto se pouze držela Benových hubených rukou, stiskla víčka a odvrátila obličej, protože chtěla vnímat jen v sobě klouzající žouželku.
Brácha se snažil ze všech sil. Tahle šukačka ho začala opravdu bavit. Viděl jak sestřina tohle nechce a přitom na ocasu cítil jak moc z toho teče.

Mlaskal si tmavým tunelem a popisoval každý příraz. Srovnával Anetinu pičku s matčinou úžlabinou a obě zaráz chválil při každém záprcu, když tvrdě hodil zadkem. Trtkal jako králík a vyhekával ze sebe tužby o tom, jak by matinku zase našoustával a nebo jí aspoň předvedl divadýlko na ségře, jen kdyby se aspoň koukala.
Aneta se zakusovala do polštáře a chtě nechtě si musela přiznat, že tohle tykadlo jí dělá neskutečně dobře.
Vytékala pod sebe, poslušně držela a cítila, že by bylo schopná se snad i poprvé udělat v zacpané kundičce.
„Připrav se na to polykání,“ houkl jí Ben do tváře se změněným výrazem.
„Ne! To ne!“ vyjekla Aneta a chvěla se strachy i odporem ze semene.
„Slíbilas to! Řeklas, že mi to dneska polkneš. Nebuď mrcha, Ando!“ přišukával dál tvrdě brácha a bylo vidět, že vyčkává nejlepší okamžik, ve kterém by vytasil kord a nacákal vyšlehané semeno ségře až do pusy.
„Dobrá, ale nejdřív udělej ty mě jo? Když mě uděláš, tak to polknu,“ nadhodila podmínku udýchaně a vedrala se ručkou mezi třecí bříška, aby si k tomu pohonila poštěváček a stihla se odpravit dřív než nevycválanec bouchne.
„Toho se neboj,“ zapřel se dlaněmi do matrace Ben a házel dál zadkem.

Aneta si tahala frajtříka a myslela na odpornou pachuť semene, které v puse nesnesla. Zkoušela Benovu zákeřnost míchat se sladkým pocitem v pizdině, ale moc se jí nedařilo. Až další jeho kecy, ve kterých popisoval matkošuk, ji dostaly zpět do eufórie.
Začala se svíjet jak hádě, přirážet a vyhekávat souhlasy ke všemu, k čemu ji kdy brácha nutil. Proměnila se v divokou šelmu, křečovitě si tiskla frajtra a třela se s ním o jeho ohanbí až najednou vyjekla upozornění o orgasmu.
„Ty bestie jedna!!!“ zaúpěl Ben, zatřepal se na špičkách a roztřesenýma rukama vytáhl lofasíka, aby stříkal nekontrolovaně všude kolem, jen bohužel ne Anetě do pusy.
„Nezlob se,“ usmívala se lišácky sestra.
„Tys mě udělala, ty mrcho!“ proklínal dívčinu Ben a odvalil se z jejího těla, které bylo od prsou ke stehnům polemcané spermatem.

Unaveně ležel na zádech, cítil jak se mu žížalka scvrkává a raději ani nevnímal vítěznou rajcku vedle sebe. Až když se ségra pomalu zvedala do sedu a chystala se k odchodu, tak zbystřil a malinko pohrozil příští lekcí, kdy se už tak lehce odbýt nedá a bude trvat na tom, aby celou dávku posvačila.
Aneta se spokojeně usmívala a přikyvovala, jen aby měla pokoj. Táhla se pomalu do koupelny, náhle krásně uvolněná právě dokončenou jebačkou. Zvládla se udělat, posloužila bráchovi a ke všemu vyvázla z polykání, které se jí tolik eklovalo.

Autor

Navigace v seriálu<< Rošťák 06Rošťák 08 >>
4.4 34 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Skvělé pokračování. Tak sestru už taky dostal. Jen jsem zvědav jak dopadne ta víkendová návštěva a jestli to zkusí i na budoucí nevlastní sestru.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x