Oslava 03

Toto je 3 díl z 4 v seriálu Oslava

„Hmm, tohle teď je úžasný, ale tu minulost si taky docela vybavuju. Zase jsem ti mačkal prso, hladil tvář, druhou rukou tě objímal a líbal tě na rty, oči, ouška, všude.
Pak jsi mi zase tu mojí volnou hravou ruku nasměrovala dolů. Pokračoval jsem sám, tentokrát na druhou stranu, protože tam teď bylo místo a zjistil, že pod těma jemnýma kalhotkama cítím tvoje chloupky. Já myslel, že omdlím vzrušením. Sama jsi mě takhle navigovala, ale to nebylo všechno!“ Při těch slovech jí trochu nadzvedl koleno a jeho ruka zajela pod kalhotky a začala se mazlit s její nádherně vlhkou štěrbinkou, která se během toho vzájemného vyznávání stihla krásně orosit.

„Dneska je to jiný, dneska jí máš dokonale hlaďounkou, bez jedinýho chloupečku. Je úžasná! Jen nevím, jestli se mi víc líbí taková nebo se spoustou krásně upravených hustých chloupků, jaký jsi měla tenkrát. Někdy tak a někdy tak,“ zasmál se a nepřestával svými zkušenými prsty dráždit všechna ta známá místečka a nebál se zajet s nimi i co nejhlouběji.
„Mmm mm,“ zavrněla Petra a po chvilce ho vzala ho za ruku a nasměrovala jí tak, aby jí hladil na stejných místech, ale přes kalhotky.

Pak tiše a vzrušeně pokračovala pro změnu ona: „Když ty jsi byl tak hrozně bázlivej a nerozhodnej! Musela jsem ti napovídat. Jinak bys byl hotovej dřív, než by k něčemu došlo.
To víš, přestože my ženy asi většinou máme rády něhu a mazlení a delší předehru. Já věděla, že když už jsem to tedy nechala dojít sem, tak to musí bejt až do konce, ale nejen toho tvýho a nepovedenýho ještě ke všemu, co bys pak špatně vydejchával, proto jsem to musela urychlovat.
To, co děláme dneska, bys tenkrát nevydržel, na to klidně vezmu jed.“

„Takže proto jsi mi hned přitiskla prsty přes kalhotky k tý svý štěrbince a naznačila mi, jak jí mám přes ně hladit a pak sis je dokonce malinko odhrnula a naváděla můj prst tak, abych cítil, jak jsi dokonale hladká a mokrá?
Já myslel, že to bylo jen protože sama chceš, abych ti to tak dělal a ne, že se bojíš, že zadupu jako králík a vystříknu dřív, než se k něčemu dostanu!
Ale bylo to úžasný, takže jsem si nemohl nevšimnout, že ty kalhotky ti tenkrát úplně zvlhly. Tenkrát jsem ani netušil, co to znamená. Úplně jako teď! Víš, že je máš zase pěkně mokrý?“ zasmál se blaženě Petr.

„Jo, vím to. Miluju dlouhý předehry a tohle povídání je možná vůbec nejlepší předehra, co jsem kdy zažila,“ zasmála se Peťulka a mrkla šťastně na svého Peťulku, který si s ní nepřestával hrát.
Tisknul k její štěrbince a hrášku na jejím vrcholu kalhotky, jemně je vmačkával tak hluboko, jak to jen bylo možné a úplně cítil, jak mu pod rukama vlhnou.
Nebývala zdaleka pokaždé takhle báječně mokrá.
Pokračovala: „To tak bývá, když to vzrušení dosáhne nějaký meze. To přeci víš. Jenže tenkrát to tam už fakt nešlo protahovat a tak jsem tě potichu poprosila, abychom se přesunuli do široký postele a myslím, že je na to správnej čas i teď.“

„Já byl blahem bez sebe, protože jsem věděl, že si budeme dál hrát, ale hloupě jsem se zeptal, jestli si sundáme šaty nebo se budeme jen mazlit.
No a tys mě zase překvapila, když jsi řekla: „Můžeš mi ty moje sundat, Peťulko a já pak sundám ty tvoje.“
Já ti přetáhl ty tvý domácí šatičky přes hlavu a tys přede mnou stála jen v těch průhledných kalhotkách, který byly úplně mokrý a přilepený na ty tmavý kadeřavý chloupky, který skrz ně úplně svítily a dokonce slabounce obtiskovaly ten její žlábeček.
K tomu ta poloprůhledná podprsenka, ze který se tlačily ven nádherný třešinky.
Já si tenkrát tu krásu sotva stihl uvědomit, ale teď to můžu takhle i říkat. Je to všechno pořád stejně nádherný a to ti nelichotím.
Usmála ses na mě tenkrát, otočila se a poprosila mě, abych ti jí rozepnul. To já nikdy nedělal, vždyť to bylo poprvé.
Byl to chvíli zápas, ale povedlo se. Otočila ses a já viděl ty tvoje nádherný veliký, dokonale nalitý, plný a úžasně pevný kozičky se špuntíkama trčícíma malinko nahoru přímo před sebou.
Pamatuju se, jak jsem na ně dal pár pusinek a tys mě přitom hladila ve vlasech.
Pak jsem si klekl, abych ti mohl stáhnout kalhotky. Nejúžasnější chvíle mýho života, když šly pomalinku dolů a já viděl úplně zblízka ty krátce do přesnýho trojúhelníčku zastřižený hustý kadeře a pod nima tu nekonečně lákavou úžlabinku. Ještě jsem na ně dal pusu a zvedl se.“

Při těch slovech jí vzal za ruku, pomohl jí vstát, rozepnul zip jejích dokonalých šatů a přetáhl jí je opatrně přes hlavu.
Objal jí a v přestávkách mezi slovy jí zasypával něžnými polibky. Obzvlášť se soustředil na její trčící bradavky, které jemně vysával a přes pořád ještě dokonale ploché bříško se přesunul ke kalhotkám.
Stejně jako tenkrát byly úplně přilepené k její kočičce. Posunul jejich krajkový pásek kousek níž, až se objevil první náznak dokonale hladké úžlabinky.
Další kousíček odhalil teď už zvětšený poštěváček, který normálně zůstával ukrytý, ale teď se vzrušením dral ven. Pak je rychle stáhl celé a Petra z nich vykročila. Chvíli si jí prohlížel jen v samodržkách a nemohl se toho pohledu vůbec nasytit.
Znovu se sehnul a nespouštěje oči z její magnetické kundičky jí ještě opatrně stáhl ty její nádherně erotické jemné punčošky.

Zůstala stát malinko rozkročená, protože věděla, že si jí přitiskne k sobě za dokonale tvarovaný i když menší zadeček a jazýčkem se bude snažit dostat co nejdál do její teď už perfektně připravené těsné lasturky. Byla dokonale hladká a vychutnával si první kapičky jejího nektaru.
„Bože, jak já miluju tuhle chuť a jak miluju tu její opravdickou vůni, když není přehlušená všelijakýma parfémama. Jsi úžasná, žes jí takhle nechala tak báječně voňavou i když vím, že to ty nerada. Děkuju, je to tak úžasný! Jen nevím, jestli jsem ti neměl nechat ty samodržky, vypadala si jen v nich neskutečně eroticky.“

Petr se při těch slovech na ní zespodu podíval a zahřál ho její šťastný úsměv a pohlazení jejích teplých malých rukou po jeho tváři a pak se pomalu zvedl. Teď byla řada na ní.
Pochopila to hned a začala svoje povídání: „Jo, dneska jsem si umyla jen vlasy, a ráno si dala jen rychlou sprchu. Víš, že to normálně nedělám, mám z toho divnej pocit. Ženská chce přeci krásně vonět a bejt čistá.
V něčem jsi úplně pitomej a tohle já nikdy nepochopím, ale vím, že se ti to líbí a když je dneska takovej den, tak… Ale abych se vrátila.
Tenkrát mě strašně vzrušovalo, když jsem viděla tebe, jak tě pohled na mě tolik vzrušuje. To mám až doteď. Nejsem zase až taková exhibicionistka, ale pro ten pocit bych se ti byl ráda předváděla kdekoliv a jakkoliv.
To jen abys to věděl.
Ale pak jsem sundala zase já tvojí košili a sundávání kalhot i se slipama jsem si pomalinku vychutnávala, protože jsem věděla, že ten tvůj napruženej nástroj jen tak sám od sebe ven nepůjde. Musela jsem mu pomoct.
Byl tak sladkej a tak drnčel a zvednutej byl skoro kolmo nahoru. To ještě pořád bývá a je to úžasný, miláčku. Taky jsem mu tenkrát dala pusinku.“

Při těch slovech pomalu a smyslně prováděla přesně to, co on před několika okamžiky. Košili mu přetáhla přes hlavu, aby neztrácela čas se spoustou knoflíčků, kalhoty šly dolů rychle, ještě mu sundala černé ponožky a soustředila se na elastické slipy.
Pohladila tu obrovskou bouli a hravě se snažila stáhnout je dolů. Nešlo to snadno. Jeho úd tomu úporně bránil. Musela je hodně odtáhnout a jednou rukou ten nástroj uchopit a vytáhnout ven.
Okamžitě si ho vzala do pusy a slipy stáhla druhou rukou aniž ho pustila. Vykročil z nich opatrně ven a vychutnával si chvilku něžnou hru jejích rtů na svém dokonale tvrdém kopí.

„Jo, takhle nějak to bylo, ale dneska už to nemusí bejt jen něžná rychlá pusinka,“ mrkla na něj, po chvilce něžného, ale mistrovského kouření vstala a oběma rukama se ještě pár okamžiků s jeho mužstvím mazlila, zatímco on svou rukou zajel mezi její štíhlá stehna, aby ještě jednou ucítil tu dokonalou vlhkost.

„Pamatuju se, že jsem tě zvednul a do tý postele jsem si tě odnes. Jenže na to máme ještě chvilku času,“ a s těmi slovy zatlačil svůj trčící úd dolů do míst, kde před okamžikem byly jeho prsty.
Pochopila to a sama ho nasměrovala úplně přesně, postavila se na špičky nechala ho vniknout dovnitř.
„Jo, tohle miluju! Ve stoje je to úžasný, ještě chvilku, prosím,“ s přivřenýma očima šeptala Petra, zatímco si oba vychutnávali dlouhé hluboké a krouživé pohyby jeho úžasného kopí, proti němuž citlivě vycházela svou pánví vstříc ona.
Zvedl jí jednu nohu, a podržel zespodu za koleno. Najednou tam měl jeho úžasný pyj spoustu místa. Pohlédl doprava na odraz v zrcadle skříňky na různé skleničky.
„Já zase miluju, když takhle můžu ze strany vidět, jak v tobě mizí. Je to šíleně vzrušující takhle nás dva pozorovat,“ šeptal jí do ucha.
Podívala se tam také.
„Jo, máš pravdu, je to šílený. Úžasný! Jak se tam může takovej velikej vejít?“ šeptala vzrušeně.

„Proč jsme se ještě nikdy nenatočili, pouštěl bych si tě pořád,“ tiše jí šeptal do ucha Petr během pomalého smyslného milování, kdy se oba společně prohlíželi v zrcadle.
„Co kdybychom se nechali natočit někým, kdo to umí? Vadilo by ti to?“
„Teď ne, teď by mi to vůbec nevadilo, ale kdyby se na nás měl někdo dívat od začátku a já bych se měla svlíkat před ním, asi bych to nedala,“ šeptala vzrušeně Petra. „Ale pojďme už do tý postýlky.“

Přestali. Petr jí zvedl jako pírko a nesl si jí do ložnice.
„Jojo, tenkrát jsem tě sem položil přesně takhle, chvíli jsme se líbali a objímali a ty jsi mě pak najednou k sobě přitáhla a ani nevím jak, najednou jsem byl mezi tvýma roztaženýma stehýnkama a tys mě svojí rukou nasměrovala toho mýho fanfaróna rovnou k tý svý mokrý kundičce. Malinko jsi s ním zakroužila kolem ní a pak jsi proti němu pomalu zvedla svoje boky a já cítil tu neskutečnou nádheru toho okamžiku, jak jsem se poprvé v životě do ní začal pomalinku nořit.
Pomalu sis ho tam sama zasouvala. Pamatuješ? Cítil jsem každým jeho milimetrem její něžnej dotyk, jak ho těsně objímala. A jak jsi měla tenhle pocit ty?“
S těmi slovy do ní pomalu zase vnikl, jak až to šlo nejvíc, zůstal bez hnutí uvnitř její pořád ještě nádherné jeskyňky, nadzvedl se na loktech a podíval se jí do očí.

„Vždyť už jsem ti říkala, lásko, že jsem tě pak už šíleně chtěla, ale věděla jsem, že musíme rychle, ale zase ne za každou cenu šup, šup a hotovo. Musel jsi z toho mít dobrej pocit, to bylo to hlavní. Ale když už jsi to tak hezky popsal, tak já bych řekla, že mě strašně moc a určitě nejvíc ze všeho vzrušoval pocit, že dělám něco zakázanýho, nemyslitelnýho, šílenýho, bláznivýho, zvrhlýho, ale nádhernýho se svým synem, kterýho neskutečně miluju.
A ta nádhera byla o to větší, že jsem ve svý ruce držela už tenkrát tak dokonalej nástroj a věděla, jsem, že mě úplně celou vyplní a strašně jsem to chtěla zažít. Vychutnat si to co nejvíc.
Nemohla jsem myslet na nic jinýho, než že za chvilinku ucítím, jak do mě zajíždí, jak mě vyplňuje, jak je dokonale pevnej. Ale hlavně, že je tvůj! Tak to asi byly tenkrát mý první pocity. Tedy pokud si to vybavuju.“

Ruce měla položené dlaněmi na jeho prsou a její doširoka rozevřená zvednutá kolena dovolila, aby zaklesla paty svých nohou do sebe za jeho bedry, zatlačila ho do sebe a vychutnávala si tu dlouhou chvíli bez pohybu.
„Jo a já pak začal vnímat, jak se tvoje boky vypínají proti němu, jak z ní vyjíždí a zase zajíždí a viděl jsem jak, sis rukama zmáčkla ty svý nádherný prsa a vyzvala mě abych si je vzal a líbal je. Jo, ještě jsem to stihnul udělat, zkusil je vysát a zmáčknout, ale to už jsem cítil první záchvěvy konce a tys to asi vycítila taky a tak jsi začala hlasitě šeptat: „Pojď lásko, pojď, dej mi tu svojí smetánku, všechnu, jo a hned teď,“ ale to už jsi ani říkat nemusela. Do smrti si ty tvý slova budu pamatovat. Byla toho spousta a museli jsme to jít hned zlikvidovat,“ zasmál se Petr.

Pak dodal: „Dneska už to nehrozí a teď si snad vychutnáme to nejkrásnější výroční milování.“
Chvilku si s plným soustředění vychutnávali dokonalost toho svých tak sehraných pohybů a pak se Petr zeptal: „Vadilo ti moc, že jsme si o tom takhle povídali?“
„No, nechtěla jsem, ale nakonec to bylo úžasný a jsem moc ráda. Já jsem o svých vnitřních pocitech nikdy nikomu moc neřekla, ale dneska mi to nevadilo. Miluju tě, víš? Z dnešního pohledu je to snad ještě hezčí než tenkrát, ale když jsme se šli tenkrát umejt, aby se to všechno všude nerozteklo, tak já byla naprosto rozpolcená. Bylo to úžasný. Naprosto neskutečný.
Asi nejsilnější zážitek mýho života, i když to milování samo o sobě zázrak tedy rozhodně nebyl a ani bejt nemohl.
Měla jsem ale někoho, koho miluju a on mě, jenže byl to taky šílenej průšvih. Vždyť si přeci pamatuješ, že pak jsem o tom dost dlouho nechtěla ani slyšet. Ty jsi do mě pořád hučel a chtěl by ses milovat pokaždý, když jsme byli sami, ale to nepřipadalo do úvahy a dodnes nepřipadá.
Věděla jsem někde uvnitř, že to určitě nebylo naposled, protože mě to obrovsky silně přitahovalo, ale musela jsem se s tím faktem, že se to stalo, nějak vyrovnat. Nechtěla jsem, aby to bylo vždycky, hned jak se uvidíme, aby to byla nějaká rutina a samozřejmost. To by náš vztah zničilo a zevšedněl by a to já nechtěla.
Dokonce jsem pár týdnů bojovala s tím, že se to nesmí nikdy opakovat, ale stejně jsem věděla, že je to silnější, že to chci skoro stejně jako ty,“ a pohladila ho po tváři.

„Chtěla jsem, aby ten nádhernej byl pocit pořád vzácnej. Těšit se na něj a zároveň milování oddalovat, jak jen to bude možný. Takže takhle nějak, jestli ti to stačí miláčku? Tohle jsi chtěl slyšet? Ještě nikdy jsem se takhle nikomu neotevřela,“ odmlčela se a s přivřenýma očima si vychutnávala jejich dokonalé souznění.
Po chvilce dodala: „Snad jen ještě jedna věc. Možná si někdy nějakýho partnera zase najdu. Třeba ho budu moc milovat, ale dokud já budu bavit tebe, tak bych si moc přála, aby nám tahle krása vydržela co nejdýl. Vím, že to máš teď taky tak, ale já pak už jednou budu fakt moc stará, tak se neboj mi říct, že milování už bylo dost. Moc tě miluju a pochopím to,“ zpomalila svůj pomalý pohyb a pátravě se mu dívala do očí.

„O tom se nebudeme bavit, Peťulinko moje milovaná. Já tobě moc děkuju za všechno. Ještě tam máme každej skleničku, tak pak si jí ještě dopijeme.
Jen bych snad dodal, že já to měl hlavně ze začátku trošku víc chlapsky, abych tak řek, ale to je snad jasný.
Já bych tě byl chtěl pokaždý, když jsme se na pár minut ocitli v místnosti sami. Kdybych chtěl bejt hnusnej, tak řeknu „šukat s tebou furt“, tolik to bylo úžasný, ale já tě taky šíleně miloval a chtěl jsem, aby to bylo pro nás oba co nejkrásnější, takže jen vo ošukání zdaleka nešlo. Snad mi rozumíš. To milování bylo prostě tak úžasný! Nemoh jsem se tě nabažit. Pořád to pro mě bylo tak nový a nádherný! Jenže moc často to nešlo a násilnit jsem tě nemohl, takže jsem musel bejt vděčnej za ty chvíle, kdys mi dovolila se s tebou milovat. Víš, že to nikdy s žádnou jinou potom nebylo tak nádherný? Ani s Luckou ne a to už jsme vyzkoušeli snad všechno, co my dva spolu. Možná máš pravdu v tom, že díky tomu, že jsme to nepřeháněli, tady teď jsme a slavíme desátý výročí našeho prvního milování.
Nejlepší oslavou bude vyzkoušet si to pěkně všechno znovu. Ne jako tenkrát, ale stokrát líp.
Všechny způsoby, co známe, určitě nedáme, ale dneska bych si to jen chtěl zopakovat, jako poprvé. Co ty na to, Peťulinko moje milovaná? Ale třeba dvakrát nebo třikrát, ale dokonale.
A jen bych chtěl dodat, že mně se tenkrát postavil zase skoro hned, ale byl jsem tak na rozpacích z toho, co se stalo, že jsem už nic nechtěl a byl jsem hrozně šťastnej, že jsem mohl do rána spát s tebou v posteli pod tvojí peřinkou, přitulenej k tobě.“

„Byl jsi v tu chvíli tenkrát můj úžasnej miláček, Peťulko a já byla taky strašně ráda, že jsi byl u mě a i kdybys moc chtěl, tak podruhý bych ti to tenkrát nedovolila, i když jsem věděla, že ti pořád stojí.
Napoprvé to bylo i tak šílený a já se z toho musela nějak vzpamatovat. Dneska to snad bude jiný,“ zasmála, odtlačila ho od sebe svými dlaněni a s veselým úsměvem mu pohlédla do tváře.
„Ale musíš mě šetřit, už jsem dáma v letech a ty jsi pořád ještě mladej chlap, co má energie, že neví co s ní. Platí?“

Autor

Navigace v seriálu<< Oslava 02Oslava 4 >>
4.4 21 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x