Výročí 01

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Výročí

Sedím v práci a říkám si, co mě čeká doma. Mám určitou představu, doma mě čeká nádherná přítelkyně. Pětadvacetiletá holka menšího vzrůstu, zato s rozkošnou prdelkou a ňadry akorát do ruky. Pěkně pevná, špičatá a na vrcholku trčí bradavky jak třešinky, jen je polaskat. K tomu si představte obvykle hladce oholenou kundičku. Občas překvapí a vyholí si nějaký obrázek, jen je škoda, že na blondýnách to není vidět.

Dneska máme výročí, čeká nás večeře a vínko při svíčkách někde v restauraci. Jak jí znám, nebude to jen tak. Už od rána mi posílá smsky, s tím co by ráda dělala. Při tom jak je čtu, ho mám tvrdého jako kámen. Abych viděl, že i jí to pořádně vzrušuje, tak mi posílá i mmsky. Začíná to pomalu, na první si olizuje prstík a ukazuje, jak by mě ráda kouřila, na další fotce jsou její kozičky s tvrdýma bradavkami. Na poslední fotce je vidět její broskvička, celá upatlaná od šťávičky, pramínek teče až k zadní dírce. Kundička je nádherně rozevřená, je mi jasné, že v ní před chvílí bylo pár prstíků nebo vibrátor, možná obojí.
Ještě, že sedím za stolem a není na mě vidět. Při těch zprávách pracovní doba rychle utíká a já se za chvíli budu chystat k domovu a k své nadržené přítelkyni. Jen doufám, že mě nikdo cestou nepotká, navíc s boulí v kalhotách se špatně chodí. Naštěstí k autu to mám kousek, jen ta půl hodina domů bude krutá.

Konečně vcházím do dveří. Sotva vejdu, z ložnice slyším šustění látky, fantazie pracuje na plné obrátky, aby taky ne po předchozích zprávách. Sotva se můj penis v autě uklidnil, tak už mi zase stojí. Beru za kliku, ale dveře jsou zamčené. Zpoza nich se jen ozve:
„Jdi do sprchy a pak hned vyrazíme.“
Na to se nedá nic namítat, tak mířím do sprchy. Třeba mě studená sprcha uklidní. Povedlo se, koukám, že mám i připravené čisté oblečení. Jen spodky na hromádce nejsou, no co, tak teda půjdu naostro. Oblékám si, co mám připravené, lehké plátěné kalhoty, ponožky a tričko s límečkem. Čistý a voňavý lezu z koupelny a ťukám na dveře, že už můžeme jít. Je mi řečeno, abych se šel obout a počkal před domem. Hmmm, to jsem zvědav, co se na mě chystá.

Za chvilku, slyším zamykání dveří, tak se otočím. To co vidím, mi vyrazí dech. Nádherně učesaná, na sobě má krátké letní šaty končící těsně pod tím nádherným zadeček, sotva se otočí, je vidět, že nemá podprsenku, ostatně jí i ani nepotřebuje, navíc ty šaty jí dělají úžasný dekolt. Přitiskne se ke mně, políbí mě, sjedu jí rukou na zadeček a zjišťuji, že ani kalhotky na sobě nemá. Bude to zajímavý večer. Na důkaz toho mi přejede přes poklopec a můj penis už zase stojí. Chci se k ní znovu přitisknout, ale ani to mi není dopřání. Bere mě za ruku a jdeme do restaurace.
Cestou jí „náhodou“ upadnou klíče, než je stihnu zvednout, už se pro ně ohýbá, šatičky se jí vyhrnou a vystrčí na mě tu nádhernou kundičku, celá se leskne vzrušením. Hned toho využívám a prstíčkem se snažím dostat dovnitř. Okamžitě se narovnává, rovná šaty a kouká na mě. V očích má jiskřičky vzrušení, vezme můj prstík a sama ho pomaloučku olízne. Při představě že tohle dělá s mým penisem, mi okamžitě stojí.

Konečně jsme v restauraci, je to taková malá útulná romantická pizzerie, jsou tu oddělené boxy, do kterých není odnikud vidět. Na stole je pár svíček, objednáváme jídlo a láhev vína. Jíme, popíjíme, večer příjemně utíká. Po jídle objednáváme ještě jednu láhev. Přítelkyně se na mě koukne a v očích se jí zase zračí vzrušení. Zatím co nám nalévám víno, zajede rukou pod stůl a za chvilku mi nabízí prstík k olíznutí, přivoním a olíznu, je mi to jasné, prstíkem si kroužila v dírce a dává mi ochutnat svůj nektar. Druhou rukou mi rozepíná kalhoty, můj nadržený penis se dere na svobodu. Párkrát ho pohladí a prstem setře kapku lásky, co mi z něj vytéká.
V okamžiku mizí pod stolem a už mi ho svírají horké rty a krouží mi po něm hbitý jazýček. Chvílemi celý penis mizí v nenasytné pusince, pak cítím jen kroužek horkých rtů, jak klouže směrem k žaludu. Ten je hned v péči jazýčku, pomalu kolem krouží, pak se dobývá do dírky na jeho špičce. Když si pusinkou hraje na špičce, ručkou mi ho pomalu honí. K tomu se z pod stolu ozývá mlaskání, jak si hraje se svojí mušličkou. To se nedá vydržet, po chvíli už jí plním pusinku semenem, ani to nestíhá polykat, co je toho.

Po očištění penisu, mi ho schovává, zapíná kalhoty a sedá si zpátky vedle mě. Byla to taková nádhera, že ani nemůžu mluvit. Napiju se vína a podívám se na ni. Nezmůžu se na nic víc, než na:
„Děkuji, bylo to nádherný.“
Jen se usměje a povídá:
„Večer ještě nekončí miláčku.“
Jsem zvědavý, co mě ještě čeká. Ještě si prstem stírá bílou kapku z koutku úst, co tam zůstala. Prstík labužnicky olizuje a hned dodává: „Moc mi chutnáš.“
Je to nádhera nechat se vykouřit až do konce a ještě když to tu holku baví a vzrušuje. Při tom pohledu se mi penis zase pomalu zvedá. Radši zaplatíme a zvedáme se také.

Cestou domů se škádlíme, já ji hladím po zadečku, snažím se vyhrnout šaty, ne že by to dalo tolik práce. Ona mi na oplátku občas, jakoby náhodou přejede, po poklopci a zkontroluje tvrdost. A tak nám zvesela ubíhá cesta.
Sotva za námi zaklapnou dveře, chci se na ní vrhnout a ukázat jí, co způsobila, když mě celý den v práci vzrušuje, nedá si pokoj ani v restauraci a cestou domů. Mě to rozhodně nevadilo, spíš naopak. Je příjemné vědět, že po vás holka touží a chce vás kdykoli a kdekoli. Ale zpátky k věci. Chci jí sevřít v náručí, sundat z ní šaty a vzít si jí hned za dveřmi na chodbě. Není mi to přáno, místo toho mi vyklouzne ze sevření, chytne mě za ruku a vede mě do obýváku.
Posadí mě do křesla, zaváže oči, ruce sváže za opěradlem. Stáhne ze mě kalhoty, pak slyším šustění šatů a pak cítím, jak mi sedá na stehna, dává pozor, aby se nedotýkala mého tvrdého penisu. Chvíli mě dráždí vlasy na hrudníku, pak cítím její dech na bradavkách, jazýčkem kolem nich začne kroužit. Začínám vzdychat, ta mrška ví jak na mě. Zase slyším mlaskání a tentokrát i její vzdechy, po chvíli mi krouží vlhkými prstíky kolem úst. Dovolí mi je i olíznout. Šeptá mi do ouška, jak moc mě chce.

Pomalu se sune blíž, až cítím vlhkost její dírky na svém penisu. Sundává mi šátek z očí. Vidím před sebou nádherné kozičky se stojícími bradavkami, hned se nahnu a vezmu jednu do pusinky. Saju jí, jazýčkem jí objíždím, lehce jí skousávám zoubky. Krásně u toho vzdychá, cítím, jak mi její šťáva teče po stehnech. Jelikož já nemám volné ruce, musí si pomoct sama.
Ruce jí samy míří do klína, jednou rukou mi honí penis, druhou si honí kundičku, krouží si po hrášku, vráží prstíky do dírky, místností se šíří její vůně a slyšet je hlasité vzdychání nadcházejícího orgasmu, střídavě se věnuji jejím prsům. Netrvá to dlouho a už se svíjí v mohutném orgasmu, ani já to nevydržím a zkrápím jí bříško a ňadra svým semenem. Pokládá si hlavu na mé ramenu a oba hlasitě oddechujeme. Rozvazuje mi ruce, beru jí do náruče a odnáším jí do ložnice. Cestou si po sobě roztírá mé sperma. Je na ní nádherný pohled, celá zpocená a olepená od mé i svojí šťávičky.

Jak jsem jí položil, téměř okamžitě usnula, ani se jí nedivím, po takovém výkonu. Jen je mi trošku líto, že jsem jí tu rozkoš nemohl oplatit. No nevadí, však já něco vymyslím, má se zítra na těšit.

Autor

Navigace v seriáluVýročí 02 – den druhý >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x