Výročí 02 – den druhý

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Výročí
Počet zobrazení: 29

Měl jsem celou noc něco vymyslet a nachystat. Noc nebyla moc klidná, po zážitkách ze včerejšího večera, se mi celou noc zdálo o nemravnostech. Skoro mi bylo líto,že jsem se probudil. I když probuzení s tvrdým penisem vedle báječné milenky, je taky fajn. Když jsem jí viděl jak tam leží nahá na posteli, ještě ulepená ze včerejších zážitků, hned jsem dostal nápad, jak jí to oplatit.

Šel jsem do kuchyně připravit jí snídani do postele. Než stihnu něco přichystat, tak slyším z koupelny sprchu. Pěkná představa, nahé tělo mé milenky, na něm kapky vody a pěna ze sprcháče. Člověk di to jen představí, jak ta voda stéká dolů, jak bere do ruky žínku, přejíždí si s ní přes prsa až se jí bradavky vztyčí, jak se předklání a vystrkuje zadeček a prcinku, aby si umyla nožky. Při té představě mi začal tuhnout penis a bylo hned rozhodnuto, musím jí jít „pomoct“.

Sundám tričko, ve kterém jsem spal, a hned vklouznu potichu do koupelny. Chvíli koukám skrz prosklené dveře od sprchového koutu. Pohled je to moc pěkný, čelem otočená ke dveřím, oči zavřené, ruce zvednuté a zabraná do mytí vlasů. Kozičky se u toho krásně pohupují a na jejich vrcholcích se tyčí nádherné bradavky. Neodolám, vklouznu do sprchy a hned se začnu těm nádherám věnovat, jednu jazýčkem olíznu, stisknu mezi zoubky a druhou sevřu v dlani, palcem obkroužím bradavku a parkrát přes ní přejedu. Má milenka ztuhne nejprve překvapení a po chvíli se ozve tiché vzdychání.
Když si dostatečně vyhraju s ňadrama, nanesu sprcháč do dlaní a začnu to nádherné tělo omývat od zbytků včerejších radovánek. Začnu vzadu na krku, pomalou masáží pokračuji na ramenou a zádech pak se mé ruce přesunou dopředu, kde sevřu ty nádherné kozičky. Po chvíli pokračuji s umýváním, přesunu se na bříško, pak na zadeček a nakonec se věnuji nožkám. Nakonec vezmu do ruky sprchu a pěkně jí celou opláchnu.
Samozřejmě je potřeba vše řádně zkontrolovat a zjistit, jestli náhodou někde nezůstala trocha mýdla. Když je vše řádně umyto a zkontrolováno, vyjdeme ze sprchy, kde jí ručníkem osuším a poté zabalím do županu. Vezmu ji do náručí a odnesu zpátky do postele. Vypadá to, že snídaně bude úplně jiná než jsem původně zamýšlel.

Jak tak leží na posteli, zavážu jí oči šátkem a ruce roztáhnu a připoutám jí je za hlavou k posteli. Teď mám volné pole působnosti a můžu si hrát. Sednu si mezi její nožky, pomalu po nich rukama přejedu, pěkně od prstíků, přes nárt až ke kolenům a zpátky. Teď tu samou cestu pokryji polibky, sama pomalu roztahuje nožky a na závojíčkách se začíná třpytit milostná rosa. Posunu se trošku výš, tentokrát to vezmu rovnou jazýčkem od pravého koleno, přes vnitřní stranu stehen až na levé koleno, jen dírce se pečlivě vyhnu. Jak se k ní blížím, je z mé milenky cítit napětí a očekávání, pak trošku zklamání, když se jí nedostane žádného uspokojení. Však mám také v plánu jí vzrušovat dokud nezačne prosit o zásun a vykropení té její úžasné svatyňky.

Nožky jí roztáhnu, dírka se sama krásně rozevře a začíná se lesknout šťávičkou, která z ní pomalu vyteká. Hladím ji rukama po stehnech, pomalu se přibližuji k dírce, na které cítí můj dech. Místo abych se věnoval kundičce přesunu pozornost a polibky na břísko. Jazýčkem obkroužím pupík, rukama hladím boky, pomalu se přesunuji výš a výš až dosáhnu ňader. Rukama je hnětu, jazýčkem kroužím kolem bradavek, občas je stisknu mezi zoubky nebo za ně trošku zatahám. Při tom se vždy ozvou hlasité vzdechy. Polibky stále postupuji výš, pokryju jimi celá ňadra, pak klíční kosti, krk a ouško. Vzdechy jsou stále hlasitější, místností se šíří její vůně a pod zadečkem se objevuje pomalu se zvětšující vlhká skvrna. Přesunu se pomalu zpátky mezi nožky. Cítí mé doteky v okolí kundičky, horký dech na ní, snaží se mi vycházet vstříc, abych se konečně přisál a dopřál jí aspoň trošku uspokojení, ale na to je ještě moc brzy.
Musí ještě chvíli počkat. Zatím jen jazýčkem přejíždím okolo závojíčku, které rozevírám rukama, občas některý vezmu mezi rty a jazýčkem si s ním pohraju. V tu chvíli se celá chvěje vzrušením, vzdechy jsou hlasité a dírka se začíná rytmicky stahovat a uvolňovat ještě víc šťávičky. Začíná přicházet orgasmu, je mi jasné, že by stačilo jazykem pohladit pošťeváček nebo se jím zanořit dírky, ale to jí ještě nedopřeji. Naopak na chvíli přestanu.

Jakmile popadne dech, hned se ozve:
„Proč? Nepřestávej… Pokračuj, prosím…“
To je chvíle, na kterou jsem čekal. Neváhám, skloním se nad tu nádherně rozevřenou kundičku, přisaji se na knoflíček slasti, vezmu ho mezi rty, jazýčkem po něm zakmitám, do dírky vrazím dva prstíky a začnu s nimi uvnitř prudce dovádět. Její orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat. Nádherně hlasitě u toho křičí, kundička mi hladově svírá prstíky, jako by je chtěla navždy pohltit, a při tom všem z ní vytéká, skoro stříká, spousta štávičky.

Když orgasmus odezní, vyndám z ní prstíky a nabídnu jí je k olíznutí. Hladově se naně vrhne a krásně je líže a saje, jako by mě kouřila. Je to tak nádherně vzrušující, popadnu jí za nohy, roztáhnu je a prudce do ní vrazím tvrdý penis. Sevře mě stehny a už se zmítá v dalším orgasmu. Začnu jí pořádně šukat, pěkně dlouhými tahy, vždy z ní skoro vyklouznu a pak zarazím, co nejhlouběji. Postele se pod námi otřásá, těla se lesknou potem a milostnými šťávami, pokoj je naplněn našimy vzdechy a výkřiky. Už se mi to také blíží, ještě posledních pár přírazů a už jí plním kundičku svým spermatem. Je toho tolik, že to z ní vytéká i kolem mého stále stříkajícího penisu.
Po té co mi penis ochabne a vyklouzne sám z dírky se nadzvednu a přesunu se k její hlavě, penis si nechám pusinkou očistit. Mezitím prsty sbírám, co jí vytéká z kundičky, a roztírám jí to po bříšku i kozičkách. Penis, který je v péči hebkých rtů a hbitého jazýčku, je znovu připravem k akci. Penis jí v pusince vyměním za prstíky, ty je potřeba také očisti. Penisem jí začnu přejíždet mezi závojíčky, občas zajedu na okraj dírky. Vždy jen hlavičkou mého dobyvatele zajedu dovnitř. Je to pro ní vzrušující, ale nedosáhne uspokojení. Po pár opakováních to nevydrží a ozve se:
„Tak už ho do mě vraž, to se nedá vydržet.“

Co na to říct, než jen splnit její přání. Ještě parkrát to vezmu jen na okraji a pak přirazím. Z dírky se vyvalí předchozí nadílka. Pak už se jen ozývá mlaskání a pleskání našich mokrých klínů mísící se s našimi hlasitými vzdechy. Po předchozím výkonu a včerejším večeru mám dlouhou výdrž. Uvolňuji jí ruce, které si okamžitě začnou hrát s prsama a brdavkama. Otáčím jí na břicho a vrážím ho do ní zezadu. Pohled na ten zadeček a její hlasité vzdychy mě přivedou k výstřiku. Znovu jí plním kundičku, zároveň s mým výstřikem to není také přijde, zmítá se pod náporem dalšího orgasmu, už nemá sílu a tak jen leží naprosto znavená a zničená na posteli. Mezi roztaženýma nohama je vidět, rudá dírka a to, jak se z ní valí naše šťávičky. Usínáme vyčerpáním…

Počet zobrazení: 29

Autor

Navigace v seriálu<< Výročí 01
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Juli

Pěkná pohádka, třeba na Dobrou noc 🤗👍👍👍👍💋

2
0
Would love your thoughts, please comment.x