Začalo to focením

Myslela jsem si, že jsem se zbláznila. Vždyť jsem se dostala na vysokou školu! Bože jak já byla šťastná a jak já se nemohla dočkat konce prázdnin a zahájení školního roku. I když nepocházím z nikterak bohaté rodiny, rodiče mi pomohli zaplatit učebnice a hlavně mi měli platit podnájem. Ano podnájem. Kolej jsem bohužel k velkému počtu zájemců nedostala. To byla jedna z malých vad na kráse, ale co. Hlavně, že jsem měla kde složit hlavu. První měsíc ve škole jsem prožila jak ve snu. Přednášky, poznávání nových lidí. Získávání přátel. Ale pak i přišlo první rozčarování. Stálo to všechno dost peněz a naši nemohli vše utáhnout sami. A tak jsem si začala hledat brigádu. Po večerech jsem pracovala v hypermarketech, v tiskárně a dokonce i v řeznictví. Peněz se i tak sice nedostávalo, ale bylo to o dost lepší. A pak jsem náhodou na internetu objevila inzerát:
Hledá se mladá a půvabná dívka, nejlépe studentka, co se nebojí focení aktů. Vysoké peněžní ohodnocení

Váhala jsem. Bylo tam psáno aktů a navíc se nemám za co stydět. Tlustá nejsem, mám štíhlou postavu. Navíc mám dlouhé rovné vlasy a k tomu jsem blondýna s modrýma očima a o svých ňadrech číslo čtyři, nemluvím. Můj přítel je nazval jako krásné melounky, anebo jako dva plné balónky. Ať je to jak chce, klukům jsem se vždy líbila. Navíc mi to focení doporučovaly i kamarádky.
„Ty se svojí postavou, bys mohla vydělat majlant“ pravila Martina, moje spolubydlící a Jana, druhá spolubydlící se přidala.
„Jo a klidně nemusíš zůstat jen u aktů, já to zkusila a když mě někdo chce zkouším to dál. Vyděláš si a hlavně si užiješ, dost zábavy“ přičemž na mě mrkla.
„No já nevím, spíš zůstanu u těch aktů. Nechci být nevěrná Petrovi“ Petr je můj přítel. Úžasný kluk a já byla v té době do něj strašně zamilovaná.

Druhý den jsem tak zavolala na uvedené telefonní číslo a dojednala si první schůzku. Musím říci, čekala jsem nějakého nadrženého frajera, ale dveře bytu ateliéru mi otevřel sympatický starší chlapík. Jeho tělo už trpělo menší obezitou a hlavu nepokrývalo nikterak velké množství vlasů.
„A zdravím vás, vy jste určitě Naďa. Jsem Martin“ pravil hned na přivítanou a pozval mě do dovnitř. Ateliér byl prostorný, plný lamp, fotoaparátů a dalších věcí potřebných k focení. Posadili jsme se ke stolu v druhé místnosti, která sloužila asi jako kuchyňka.
„Už jste někdy fotila akty?“ zeptal se mě a já zavrtěla hlavou.
„Víte, nebudu po vás chtít nic co byste nechtěla i když to co fotím, je přeci jenom víc, než svléknout a ukázat nějaký ten detail. To svlékání je základ, ale chci zachytit dívku při hrátkách se svým tělem. Nechci aby to bylo hrané, ale opravdické. Mám tu spoustu pomůcek, které se přitom používají no a ty, které chtějí, pak mohou nafotit i tvrdší snímky s nějakým mužským partnerem“ vysvětloval mi a já jsem po poslední větě polkla na sucho. Nevěděla jsem jestli dokážu před tím mužem masturbovat.
„No já jen ty akty“ vykoktala jsem nakonec ze sebe.

Martin se na mě mile usmál. Ten úsměv mě trošku uklidnil.
„Vidím, že jsi nervózní“ pravil a vstal. Došel k lince, kde byl stojan a v něm několik lahví vína.
„Nemysli si nic ošklivého, ale tohle dost pomáhá. Uvolní tě to a pomůže překonat první ostych.“
Přikývla jsem, přeci jenom, když mám v sobě trochu alkoholu, jsem více odvázaná. A tak jsme asi tak hodinu seděli a popíjeli víno, mimochodem dobré červené, a já mu vyprávěla jak jsem studovala a proč vlastně chci pro něj fotit.
„To asi všechny studentky, co jsem fotil“ pravil s pochopením. Uvolnila jsem se a přestala cítit trému a také mi začalo být dost horko.
„No myslím, že bychom mohli začít fotit“ pravil a oba jsme přešli do ateliéru.

A začalo focení. Stoupla jsem si do prostoru, kde mě obklopovaly ze tří stran plátěné stěny. Martin vzal do ruky fotoaparát a začal mi říkat co mám dělat. Jak se postavit, jak se zatvářit, kde co a jak rozepnout a svléknout. A já se to snažila plnit, jak nejlépe jsem dovedla.
„Ano, to je ono, tak se mi to líbí. A pohlaď si svá krásná prsa. Ano a teď si sundej podprsenku, pěkně to je ono pomalu, otoč se ano…“
Za chvíli jsem už ležela na zemi zcela nahá. Martin stál nade mnou a fotil, jak se jednou rukou hladím po celém těle a druhou si dráždím kundičku větším robertkem, kterého jsem do ní zasunula. Oči jsem přitom měla přivřené a sténala slastí. Už mi vůbec nevadilo, že mě někdo fotí při mé masturbaci. Spíše mě to vzrušovalo.

„Ano, tak se mi to líbí, děláš to božsky, to budou pěkný fotky. Na co myslíš? Řekni. Určitě myslíš na pořádný tvrdý úd, který by ti teď pěkně protáhl tu tvojí nadrženou broskvičku.“
„Aaaanoo“ zasténala jsem „Pěkně tvrdý a veliký ach…“ jen jsem vnímala rozkoš, občasné záblesky světla, dál se divoce dráždila.
„Aby ti tam pěkně jezdil,“ pokračoval zatím co dál mačkal spoušť.
„Aaaanooo tvrdě.“ zasténala jsem.
„A pak ti jí pěkně vystříkal“
„Aaaaanoooo, jááá chciii ptáááka. Chiiii čurááááka do svééé kundičyyy…“
Ani nevím, proč jsem se tak neudržela a zasténala tuhle větu. Pravda však je, že jsem si to opravdu přála. Chtěla jsem šukat. Byla jsem tak nadržená z celého focení.
„Vážně to chceš? Mohl bych ti tvé přání splnit. Chceš, aby to byl můj pták?“
Martin v tom měl praxi. Věděl, jak dívku přimět, aby souhlasila.
„Aaaanoooo chciiiii“ zasténala jsem prakticky okamžitě, což znamenalo poslední záblesk fotoaparátu, rozepnutí zipu u kalhot, vyndání robertka z kundičky a náhlý příval rozkoše, jak dlouhý a tlustý pták do mě vnikl.

„Aaaachhh boožeee“ zasténala jsem. Měla jsem jí plně zaplněnou tvrdý ptákem, který prvním přírazem zajel až na její samé dno. Nakonec jsem ucítila plnou váhu tlustého těla, kterým na mě Martin nalehl a pak už jen rozkoš a rozkoš, která se dostavovala po tvrdých přírazech, při kterých tvrdý pták jezdil celou svojí délkou v čvachtající kundičce. I já jsem začala přirážet a po necelé minutě jsem se rozechvěla v neuvěřitelném orgasmu. Kundička se pravidelně stahovala kolem největšího ptáka, jakého jsem v sobě kdy měla a jenž navíc sebou mohutně škubal a stříkal mi do útrob mohutnou dávku lepkavého semene.
Zatmělo se mi před očima. Vnímala jsem rozkoš, prostupující mé tělo, cítila jsem škubání Martinova údu i dopadání výstřiku jeho semene na dno kundičky. Zřetelně jsem vnímala i Martinovo oddychování i vniknutí jazyka do mých úst. Polibek jsem opětovala.
„Proboha, bylo mu šedesát a mě je jen dvacet. Může být klidně mým dědou,“ pomyslela jsem si. Ale co, stalo se a mě se to líbilo, ano líbilo se mi to. Leželi jsme ve společném obětí, jeden druhého hladil po celém těle a líbali se.

Když jsem odcházela z ateliéru, dal mi peníze.
„Tady je pět tisíc za akty a tady šest za ten pěkný sex. A jestli chceš víc peněz, přijď. Jak už jsem řekl, fotím i tvrdší snímky a nejen to, točím i klipy.“
Peníze jsem si vzala. A když jsem vyšla do noční ulice a procházela spícím městem, rozhodla sem se, že za takové peníze ta zábava stojí.

Autor

4.8 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x