Poslušná 01 – Dárek

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Poslušná
Počet zobrazení: 2381

Seděla na židli, nohy mírně roztažené a znehybněné, ruce přivázané k opěradlům dlaněmi vzhůru a na očích šátek. Vnímala jen tichou hudbu. Zima jí nebyla, přestože byla téměř nahá, měla jen kalhotky a volné tričko. A punčochy. A samozřejmě obojek, jako odznak své podřízenosti, který hrdě nosila.

Přišla přesně tak, jak jí to přikázal. Jen toho měla na sobě víc. Místnost, když do ní vkročila, byla osvětlená jen několika svíčkami. Když k ní přišel zezadu a začal ji svlékat. Vůbec se nebála, spíš naopak, dychtivě očekávala další pokračování. Věděla, že by jí nikdy nemohl ublížit, nebo ji jen zranit. On miloval ji a ona zase jeho.

Už když se poznali, uhranula ji jeho sebejistota, s jakou vystupoval. Ta se promítala i do jejich vztahu, zbožňovala, když jí přikazoval co a jak má dělat, co má nosit. Vzpomínala na jejich schůzky, dovedl ji pokaždé něčím překvapit, posunout její hranice.

Na znamení poslušnosti nosila venku vkusný obojek s přívěškem s jeho monogramem. Stačilo mu jen kývnout nebo ukázat a už poslušně přiběhla. Plnila každého jeho přání a každý příkaz a vzrušovalo ji to.

Zachvěla se vzrušením, když jí v mysli vytanula vzpomínka na tu procházku po parku. Když jí tenkrát řekl, že ji půjde vyvenčit, netušila, co bude následovat.
Byl slunný víkend a on ji vzal do parku, musela mít na sobě jen sukni, upnuté tričko a boty. V parku se procházela spousta lidí a on jí před zraky všech nechal vymočit u stromu u cesty, kde ji všichni mohli vidět, a také viděli. A doma si ji pak vzal zezadu, divoce se jí zmocnil a prudkými přírazy plenil její kundičku. Jen na to pomyslela, cítila, jak vlhne.

Co si pro mě připravil teď?“ říkala si pro sebe.

Zaslechla podivný šramot a leknutím málem vykřikla. Ucítila však jeho vůni a uklidnila se. Stál za ní. Položil jí ruce na ramena a začal ji hladit. Už jen z toho pouhého doteku jí projela tělem vlna touhy. Dotýkal se jí na ramenou, na krku a přes triko i jejích ňader. Plné trojky dosud odolávaly gravitaci a obešly se i bez podprsenky. Bradavky nalité vzrušením ji téměř bolely. Najednou pevně uchopil triko a prudce trhl. Ozvalo se zvuk látky týrané nad únosnou hranici a oblečení skončilo v cárech. Mezi prsty pevně stiskl špuntíky ňader.
„AAaaachhh…“ vyhekla hlasitě.

Dál si s ní pohrával. Po chvíli doteky zmizely. Zaslechla kovové cvakání nůžek. A ucítila chladný dotek kovu na rukách. Několik cvaknutí a rukávy, které dosud držely zbytek trika, byly minulostí.
Přinutil ji posunout se na židli tak, že seděla jen na kraji. Představovala si, jak před ní klečí a zblízka si prohlíží její rozkrok. Stále ještě měla na sobě kalhotky bílé barvy. Vnímala, jak se jí látka kalhotek, promočená vlastními šťávičkami, lepí na buchtičku a odhaluje tak každý detail.

„OOooch,“ vydechla.
Nůžky se dotkly jejích stehen. Přejížděl jí tupou stranu nůžek od kolen po vnitřní straně až byl téměř u kalhotek
Ještě, ještě,“ povzbuzovala ho v duchu, věděla ale, že je to jen na něm, byla poslušnou subinkou.
Cvak, cvak a bylo po kalhotkách. Na mokré kundičce ji zastudil okolní vzduch.

„Otevři pusu,“ přikázal jí tiše.
Jakmile poslechla, ochutnávala samu sebe z kalhotek, které jí nacpal do úst. Kdyby chtěla, mohla je lehce vyplivnout. Stejně tak mohla kdykoli přerušit jejich dovádění, věděla, že je to všechno jen hra a domluvené bezpečnostní slovo bylo jen jistotou, kterou nemusela nikdy použít.

„Tak a teď tě potrestám za neposlušnost.“
„Ahe…“ zahuhlala s přes kalhotky v ústech, chtěla protestovat, nebyla si totiž ničeho vědoma, ale pak si uvědomila, že pán má vždycky pravdu. Sklopila poslušně hlavu a pokusila se říct: „Ano, můj pane.“

Ucítila na sobě lehký škádlivá dotek, jak jí přejížděl peříčkem po prsou, obkroužil tvrdé bradavky a zamířil dolů k prcině. Ten jemný dotek tak dráždil a vzrušoval…
„Aaaaa…“ vykřikla překvapeně.
Na prsou vnímala zároveň ledový chlad i jistou horkost. Znovu vykřikla, tentokráte víc vzrušením, když umístil kostku ledu na druhou bradavku a na tu, kterou před okamžikem zchladil, kápl teplý masážní olej. Zazmítala se pod přívalem vzrušení a touhy. I on cítil jisté nutkání v rozkroku.
Obnažil svůj úd a vložil ho subince do dlaně, aby věděla, co ji čeká a že i on po ni touží. Prsty několikrát poškádlila plný pytel, věděla, co má rád. Už už se chystala sevřít v dlani naběhlé péro a pohonit ho, když ji zarazil. Sám dobře věděl, že by brzy měla plnou ruku jeho semene, že by zkrápěl její plná ňadra, což ho velmi vzrušovalo, ale jeho plán ještě nedošel tak daleko.

Náhle jejich hrátky přerušil zvonek. Obvykle se nenechávali vyrušit nikým a ničím, ale dnes?
Co se děje? Kdo to je?“ běželo jí hlavou.

Po chvíli zaslechla ode dveří tlumený hovor, vnímala jen dva hlasy, pánův a nějakého cizího muže. Nerozuměla však jedinému slovu. Klaply dveře a pán se k ní zase vrátil. Jasně vnímala jeho přítomnost. Ucítila dotek na stehnech, jemné hlazení, které se pomalu ale jistě blížilo k jejímu klínu. I přes vzrušení cítila, že je něco jinak, nebyly to pánovy ruce, tyhle byly větší s drsnější pokožkou. Jakmile se ruce dostaly k tříslům, rozevřely lapličky, proběhlo jí tělem známé elektrizující mravenčení, snažila se na sobě nedat znát, jak ji cizí dotek vzrušil.

„Šššš, to je v pořádku,“ zašeptal jí pán do ucha a položil ruce na ramena.

Vzpomněla si, jak před ním kdysi vyjádřila touhu pomilovat se s někým jiným, s nějakým neznámým mužem, kterému ji půjčí jako hračku. Uklidnila se a poddala se všem dotekům.
U kotníků ucítila opět chladivý dotek nůžek. Najednou měla nohy volné, ale ne na dlouho. Cizinec je pevně uchopil, dal si je na ramena a sklonil svou hlavu do jejího klína. Cítila jeho dech na své zmáčené kundičce. Pán jí svíral ňadra a dráždil bradavky, zatímco cizinec řádil dole. Stejně jako ruce, měl i tvář drsnější, cítila škrábání dvoudenního strniště na své jemné pokožce. Pán byl vždy hladce vyholený, až na knírek a udržovanou bradku. Musela z úst vyplivnout své kalhotky, aby mohla dýchat a hlasitě sténat.

Jazyk útočil na její nejcitlivější místečka, zatímco cizincovi prsty roztahovaly její půlky.

Se zakloněnou hlavou vykřikovala svou rozkoš. „AAaanooo… ooohhhh… boooožeee…“ Naprosto si vědomá toho, že bude následovat trest. Měla být potichu. Ale copak to jde, když se oni dělí dva milenci naráz? A oba se snaží ji dráždit a přivést ji k vrcholu. Užívala si tu dvojitou dávku pozornosti. Nechali ji dosáhnout vrcholu.

Obojek najednou ztěžkl přicvaknutým řetízkem. Sundal jí šátek, uvolnil ruce a nechal vstát. Nohy ji málem neunesly. Pán předal vodítko panu Neznámému. Ten kývl a odváděl si ji jako fenečku k velké posteli. Moc z něj neviděla, na obličeji měl masku, aby ho nepoznala. Z jedné strany toužila vědět, kdo se ji dotýkal, kdo jiný než pán, ji dokázal přimět křičet rozkoší, na druhou stranu ji to tajemno vzrušovalo. Jediné, čeho měla šanci si všimnout, byl tlustý žilnatý ocas s velkou rudou hlavou. Její pán také nepatřil k nejmenším, ale tohle byl jiný level. Už jen z pohledu na něj cítila, jak teče.

Přišli k posteli. Vše probíhalo bez jediného slova. Ukázal jí na postel, kam poslušně vyskočila. Zatahal za vodítko, aby se sklonila. Pochopila, že se od ní čeká orální uspokojení. Opatrně se ho začala dotýkat. Chtíč převládl. Už se ho snažila nacpat do pusy. Olizovala ho a sála, pomáhala si rukama až Neznámý funěl rozkoší. Lehké zatahání za vodítko. Přestala a čekala na další pokyny. Její pán seděl v nedalekém křesle a s tvrdolínem v dlani je pozoroval. Neznámý znovu zatahal za vodítko, aby upoutal její pozornost. Pohybem ruky naznačil, aby se otočila a vystrčila na něj pozadí. Nechal jí dost volnosti, aby se natočila tak, aby mohla pozorovat pána v křesle.

Upřeně sledovala, jak žalud mizí a znovu se objevuje v pravidelném rytmu. Zezadu se do kundičky začala cpát ta kláda. Cítila, jak ji pozvolna roztahuje, jak vyplňuje každý její kout.

Bože ten je…“ pomyslela si, „ten mě snad roztrhne…

Poslušně držela a čekala až do ní vnikne. V sevřených prstech držela prostěradlo. Pomáhalo ji to přemáhat bolestnou rozkoš. Konečně byl uvnitř celý. Prohnula se v zádech, aby si našla trochu lepší pozici. Tělem jí projela neskutečná vlna rozkoše.

„Aaaahhhhh…“ zasténala.

Se zavřenýma očima si vychutnávala pomalé pohyby, jež mučily a týraly její štěrbinku. Mezi rty ucítila pánův ocas. Poslušně otevřela a začala kouřit. Na jazyku cítila tu dráždivou slanou chuť první kapky. Ještě, než mohla zintenzívnit sání a způsobit pánovi orgasmu, opustil její ústa. Najednou měla i mezi nohama pocit prázdnoty. Těsně před jejím dalším vrcholem z ní Neznámý vyklouzl. Rozhlížela se, aby zjistila proč. Neznámý si lehl na postel. Toužila po trčícím stožáru, ale věděla, že musí počkat na svolení. Pán jí pokynul a ona opatrně nasedla na Neznámého. Ten si ji přitáhl za obojek blíž. Pán k nim vlezl na postel. Její zadeček se stal jeho cílem.

„OOoohh…“ vyhekla, když v sobě ucítila dva ocasy.

Oba se ji snažili prcat. Chvíli na střídačku, chvíli ve stejném rytmu. Cítila se naprosto vyplněná. V krku měla sucho od neustálého hekání a cítila se naprosto vyčerpaná. Vypadalo to, že ti dva mají síly víc než dost a že hned tak neskončí. Přestávala vnímat tok času, svět se smrskl na dvě roztažené díry a ocasy, co se v nich pohybovaly.

V zadečku něco zacukalo a její střeva zalil proud horké tekutiny. A jen o pár sekund později se to samé stalo i v kundičce. Oba její milenci ji vystříkali.

Neznámý opustil její vypleněné lůno a vstal. Oblékl se a při odchodu ukázal pánovi vztyčený palec.
„Doufám, že se ti to líbilo, ty moje čubičko,“ řekl pán a hladil ji po vlasech, „Snad si nemyslela, že jsem zapomněl na naše výročí. Tohle byl můj dárek pro tebe…“ Víc už ani nebyla schopná vnímat.

Počet zobrazení: 2381

Autor

Navigace v seriáluPoslušná 02 – Obojek >>
4.7 22 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborné povídka. Škoda, že jsi nezačal tím jak se seznámily, ale je to výborné. Jsem zvědav na pokračování kam se jejich vztah bude ubírat.

Gerbera

Jupí! <3 <3

Pallas Athena

Pěkná povídka, vlastně se mi líbí, že o postavách nevíme skoro vůbec nic, jen pár náznaků. A jde jen o jednu zajímavou situaci a prožitky.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x