Spermovýpomoc 02

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Spermovýpomoc

Na bleděmodré sedačce už se rýsovaly tmavomodré fleky od kundích šťáv, z lačné Terezy se stala neovladatelná nymfa a tak Martinovi nezbylo nic jiného než doprskat na Terčin obličej zbytky z druhé, teď už také prázdné lahve a pak nabídnout svoji hadici.

„Mám další, neboj se. Nepřijdeš o nic,“ rozepínal a svlékal kalhoty, při pohledu na svíjející se Terezu.

Nabízela prsiska vytažená z výstřihu, nadzvedávala šatky až do pasu, roztahovala nohy, odhrnovala kalhotky na stranu a olizovala sladkost z prstů i postříkaného obličeje.
„No už to je, vidíš! Dočkala ses! No dej si, děvenko, dej si,“ cpal se k ní s čurákem v dlani Martin a omazával ho šlehačkou nabranou z roztouženého obličeje mladé paničky.

„Chutná ti? Chutná?“ funěl při rozjeté kuřbě mladík.Nečekal dál ani na Terezin mumlavý souhlas a cpal se špičkou nedočkavce co nejdál. Nic nebránilo tomu, aby žaludem dorážel až na mandlea ukájel se i přes náznaky Terčina dávení.
Nechal si mačkat půlky a dráždit nehty koule. Roztahoval nohy, uvolňoval análek a v duchu si už šteloval Terezu do polohy, která bude oběma vyhovovat nejvíc. Stačilo však jen jemné povolení stisku a Terka vzala celou věc do svých rukou.
Nechala si vyklouznout ocas ze šlehačkového doupěte, strhla mladíka na sedačku vedle sebe a vyskočila si do kostnatého sedla.
S odhrnutými kalhotkami navedla šikovnou rukou žaluda na dírku a prudce dosedla. Martin jen překvapeně heknul a téměř cítil, jak se mu kroutí prsty u nohou. Stačil se chytit oblých boků plodnosti, zaryl nehty, aby divošku aspoň malinko zkrotil a nechal se opíchávat do bezvědomí.

Nemusel nic. Jen ležel, sledoval skákající mladé cecky a přidržoval se měkké kůže pod vykasanými šatkami. Funěl pod tvrdými nárazy rozrajcované paničky a pořád nevěřil vlastním očím, jaký úlovek se mu tentokrát povedlo chytit.
Krásná mlčenlivá vrstevnice mu bez okolků skočila na triky, bez problémů se uvolnila a teď si na něm rajtuje. Tereza poskakovala, cítila každý zájezd do sebe a výjezd okamžitě napravovala dalším naražením. Řádila na nabídnutém klacku, držela si kozy u sebe, slizovala zbytky šlehačkové sprchy a s prdelí vyšpulenou za sebe si ládovala žilnatou bambitku dovnitř až k děloze.

„Já už budu,“ skučel Martin a brzdil svůj výron všemi silami.
„Jo? OK,“ dohekala Tereza, vyskočila do stoje a honila si zduřelého poštěváka.
S rukou v bok, si druhou rejdila mezi pysky, drze se usmívala na vysíleného červa pod sebou a s olizováním rtů se hnala do bouřlivého orgasmu.
Martin se díval nahoru nad sebe, sledoval oba dvorce, které jej sledovaly při honitbě a s vyplazeným jazykem se rozcákal směrem nahoru k už cukající kundě. Strefoval se stejně jako na začátku šlehačkou, snažil se doplivnout spermatem k pyskům a zády ojížděl bleděmodrý potah plný tmavých map v rytmu cukání těla.

„Podívej se na mě,“ stála nad ním dál Tereza pevně jako skála.
„Děkuju, jsi úžasná, vážně moc děkuju“ pochopil špatně její rozkaz udýchaný Martin, zvedl oči a dostal přímý zásah žlutou močí.
Tereza si držela oba pysky, roztahovala je do stran a chcala na něj proud zlaté fontány. Čůrkem zasahovala jeho hrudník až po uvadající ohon, který tímto zvratem dostával znovu na síle. Nechápavý pohled Martina stačil k dalšímu neukojenému útoku rozjeté mašinky, že ihned po svlažení ze sebe strhla šaty, odhodila kalhotky a nabídla svůj objemný hrudník pořádnému olízání.

Martin se přisál jako malý kluk. Nasál do sebe bradavku i s dvorcem, cucal až Terka občas sykla bolestí, ale dál mu cpala až pod nos i druhou kozu. Dusila ho mezi nimi, pobízela k nasátí a divočila si ho podle svého vyhladovělého gusta. Ručkou mu brousila vysoustruhovaný klacek, roztírala vytékající ulepené čůrky a jazykem olizovala místa, který předtím svlažila svou močí.

„Tohle mi žádná ještě neudělala,“ pochvalně si chrochtal Martin a prsty doloval v roztažené kundičce zbytečky žlutých kapek.
„Už není,“ posmutněle se zadívala do jeho očí, olízla mu tvář a rozhonila ohon ještě zběsileji.
„Já bych měl,“ zastavil její dlaň Martin a čekal na souhlas.
„No tak do toho!“ lehla si bleskově Tereza na záda a s roztaženýma nohama čekala na svou dávku žlutěnky.

Podepřená lokty, si podpírala rozteklá prsiska a s olizováním mu fandila ve veřejném čuracím sprchováním. Lákala ho jazýčkem a tak stačila chvilka, aby ze sebe proud moče dostal i přes erekci a svlažil jí nejen kozy, ale i otevřenou pusinu.
„Polkni to! Bude ještě, ale polkni to!“ rozjel se konečně mladík a dál mířil nateklým ocasem na běsnící prsatku.

Terezka polkla teplý žlutý koktejl, na důkaz otevřela pusu dokořán a zašvihala jazykem, aby si vyškemrala další dávku přímo do úst.
„To se mi zdá! Tohle se mi opravdu snad zdá!“ chválil si čuňáckou návštěvu Martin a dotřepával nad ní poslední zažloutlé kapky.
Sedl si rozkročmo nad Terezu, zasunul ptáka mezi kozičkovou prdel a zajížděl pomalu i rychle. Masíroval si naběhlé žíly jemnou samičí náprsenkou, zakláněl hlavu pro větší prožitek rozkoše a zadnici lepil k ženskému bříšku.

„Lízej mě!“ vyrušila ho ze snění Tereza poklepáním na stehno a ukazovala prstem za něj na svá roztažená stehna. Martinovi znovu stačil jeden skok, kterým bleskově otočil své tělo, rozkročil se nad její hlavou a svým obličejem zarejdil mezi voňavými pysky.
Tereza zakvílela radostí, podepřela se lokty a narazila si zespodu mordičku na tuhý ocas. Připravovala si ho na další šoust, klouzala po něm rty, pomlaskávala si a přitom cítila tu největší ženskou rozkoš v mezinoží.
Roztahovala nohy, jako by se chtěla rozpárat ve dví, nabízela lesklou buchtičku k ocumlání a vzdychala nahlas i tlumeně při dlouhé kuřbě.

Když cítila, že na ni jde další sladká křeč, uvolnila veškeré svalstvo v těle, přichytila se zespodu trčícího buchara jako madla a při posledních průlizech se s roztřepaným tělem nasála na pánský anál. Zarejdila jazykem v Martinově zadnici, držela se splachovadla a sténala jako raněná. S rudými tvářemi si ani na vteřinu nedala vydechnout a rozpumpovala dál ještě nevystříkaný klacek.

„Bože, ty jsi krásně nenasytná,“ nechal si ožužlávat zmodralý žalud Martin a prohýbal se v pase, aby zdůrazňoval ještě na chvíli nedolízaný anál.
Terka si vypomáhala nasliněnými prsty, jak v týpkově zadečku tak i ve své skulině. Oběma prostředníky zajížděla do nabízených dír, střídala ruce, plivala a hekala s pěnou u pusy.

Bylo jí slastně zase po ukrutně dlouhé době a tak si hodlala všechno vybrat i s úroky. Tiskla se zespodu na mladíka, nadzvedávala pánev, aby zdůraznila potřebu v díře a s každým dotekem, ať už prsty nebo jazykem, se prohekávala garsonkou k dalšímu orgasmu. Ještě párkrát si nechala cvrnknout o frajtra a už pánví vyrážela proti mokrým prstům nevěřícího Martina.

Drapla po jeho ohonu, zasunula si ho až za mandle a tlakem rukou jej donutila, aby se beze strachu posadil. Pocit, který cítila se nedal popsat. Zadušená pánskou prdelí, s ocasem dávící její krk, sebou házela a cukala jako smyslů zbavená. Martin jen tekl. Vytékal tenkým lepivým pramínkem přímo do ženského krku a prsty propleskával nateklou citlivou pinčulu.

„Klekni si! Tohle se nedá, prostě si klekni!“ vystřelil zbědovaný touhou, vytrhl ocas z krčního sevření a pomáhal upocené návštěvě si kleknout na všechny čtyři.
Poplácal si ji jako klisnu, zkrotil její házení zadkem, naplival do těsného otvoru a na první dobrou se zarazil až po kořen. Bez jakéhokoli upozornění, hýčkání nebo zdržování, se zapíchl do skvostné záďule mladé paničky a rozjel se tvrdou cestou. Každý zásun zdůraznil tak moc, jak moc byl prcivstup těsný.

Usmíval se nad Terezčiným zuřivým soptěním a dokonce si ji radostně propichoval i když zakňourala, že to bolí. Burcovala ho k věcem, které by dřív sám nesnesl, takže čím víc se bránila, tím tvrději si ji podával zezadu, dokud mu nehty nedrápala čalounění a vystavené polštářky.
„Nech to ty mrcho!“ brzdil její běsnění zezadu a trestal ji svým kamenným ohonem.
„Mrdej! Mrdej a nevšímej si toho!“ cedila přes zuby mladice a s odrazem vyrážela proti Martinově žilnaté ozdobě.

Přidal plácance dlaní, držel jí ruce za zády a přesto byla nezkrotitelná. Co nemohla škubat dlaněmi nebo drápat nehty, to trhala zuby jako pravá šelma.
Nedala se zkrotit, což Martina burcovalo k ještě tvrdšímu výkonu. Ohon měl už skoro spálený, když se naposledy zaměřil na plivající a nadávající Terezinu hubu. Mít sprostou couru v posteli, to si vždycky přál a protože tahle nárazovka byla nad všechny jeho sny, další výstřik na sebe nedal už dlouho čekat.

„Nažereš se, pojď!“ stočil si ji k tepajícímu ocasu obličejem, vecpal se mezi rty a procákal jí pusinu až do hrtanu.
Křičel jak Tarzan, pumpoval semeno do té pravé, vysněné a odvázané ženy ve svém životě a dlaněmi se křečovitě držel jejích zmuchlaných vlasů. Škubal jí s prameny, ale i přes nepříjemnou bolest Tereza ani jednou nepípla. Užívala si celého zážitku, každé minuty a prosila všechny svaté, aby zastavili čas. AIe v této chvíli si rovnala myšlenky správným směrem a i v této situaci zapřemýšlela znovu nad svým vyčůraným manželem.

Konečně Martin odpadl a ona teď ležela na zádech, rozvalená, použitá, uspokojená a usmívala se nad možnostmi, které se jí nabízely, jen proto, že se rozhodla přestat bojovat s větrnými mlýny. Pohrávala si s rozpáranými šaty a bylo jí to jedno.

„No tys tomu dala,“ postavil se nad ní Martin a udýchaně sledoval nejen její skvostné prsaté tělo, ale i cáry propínacího oděvu. „Koupím si nový,“ zaradovala se bez mrknutí oka.
„Jen tak jo? Jen tak si vyjdeš a koupíš si šaty? To si žiješ,“ zasmál se mladík a vzpomněl si na nedávnou pokutu, kterou platil.
„Jo jen tak. Už si žiju, víš,“ podotkla spokojeně Terezka a s myšlenkami na už brzkou úplnou svobodu, si zbylými cáry svého oblečení utírala potřísněné a upocené tělo.
„Ještě tohle si utři,“ posměšně vzal do prstů svoji už visící tkaničku a rozčural se naposledy na sexy tělo.

Tereza zaklonila hlavu, instinktem zajela dlaní do pysků a za tenkého proudu si prstila micinu dál.
„Bože, ty jsi neskutečně chtivá!“ kroutil hlavou Martin a trefoval se čůrkem od obličeje až po prsty v kundě. Tereza ještě naposledy rozhodila nohy, nechala si načurat na dírku, až to zasyčelo a s palcem na poštěváku, věnovala čuranovi poslední rychlý orgasmus.
Dál už jen ležela bez hnutí, za zavřenými víčky si promítala všechny důvody, které vnese do rozvodových papírů a spokojeně dál stírala lesklé chcanky z pokožky.

„No jo, ale jak se odsud dostaneš?“ zazmatkoval Martin a zaléval další kafe tentokrát bez šlehačky. „Netuším,“ usmívala se v rauši Tereza.
„Ty jsi dobrá,“ smál se už naplno samec a bleskově uvařil další dvě kafe. „Ale smetana už není. Prostě došla.“
Když mlčky dopili, vytáhl ze skříně riflové kraťasy s trikem a ručníkem.

„To je dobrý nápad, děkuju,“ usmívala se vděčně Terka a odběhla do sprchy, smýt ze sebe stopy nevěrné soulože.
„No a někdy mi to třeba přineseš,“ lišácky se uculil sám pro sebe Martin.
„No. Nebo někoho pošlu,“ vysmečovala jeho radost Tereza a už okoupaná se nasouvala do hadrové záchrany.
„No počkej, tak to se už neuvidíme?“ posmutněl mládenec a v duchu si zasakroval, že ji to oblečení vůbec nabídl, protože nahou si ji tady mohl pozdržet déle.
„Neboj, vrátím ti to,“ mrkla očkem Tereza a s krátkým usrknutím dopila zbytek kafe se sebrala se k náhlému odchodu.

Už se neměla proč zdržovat. Potřebovala rychle zmizet, aby stihla to, co si pro dnešek ještě umanula.
V rychlosti se rozloučila letmým polibkem ve dveřích s posmutnělým Martinem a pak skoro utíkala, jen aby jí nezavřeli obchod s výhodnou celou letního outfitu. Na poslední chvíli doběhla ke krámku, kde postávala unuděná prodavačka a z kabinek zněl smích pubertálních náctek. A protože nikde nikdo nebyl, zaútočila s přáním a rozhodnutým ukazováčkem, na figurínu ve výloze.
V dnešním dnu, plném zážitků, si připadala jako ve snu. Stačila poslední poštovní kapka, nevzdávající se kamarádka a příjemný spermoň, aby se rozhodla změnit svůj svět.

Vyšla si v nakoupených šatech, prošla městem k blízké zastávce a počkala na trolejbus, který ji v rychlosti vezl k překvapené Věrce.
Ta nevěřila vlastním očím a posléze dokonce ani vlastním uším. Jen ji radostně objala, schválila všechno, pro co se Tereza rozhodla a dál už jen s nalitým vínkem naslouchala všem detailům, které rozštěbataná Tereza s úsměvem popisovala.

Autor

Navigace v seriálu<< Spermovýpomoc 01
4.6 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x