hrad

Hradní ceremonie

Počet zobrazení: 101

Předpověď počasí slibovala všechno možné, jen ne pěkné počasí. Místo babího léta mělo být sice ještě celkem teplo, ale skoro zataženo a místy přeháňky. Jenže já si na internetu našel lokální předpověď a podle té pršet nemělo. Tedy aspoň na Hrádku, kam jsme chtěli vyrazit s manželkou, abychom se mohli nerušeně věnovat našemu koníčku. Focení v přírodě. Ale ne přírody. Focení amatérského porna. Prostě rádi fotíme v přírodě odvážné až pornografické fotky, abychom měli vzpomínku a povyražení na dlouhé zimní večery. A focení na nějakém hradu nebo zřícenině nás lákalo už dlouho. Jenže hrady a zříceniny bývají navštěvované turisty a my se rozhodně nechtěli nechat nachytat v nejlepším nějakým výletníkem. Takže jsme vsadili na to, že v tomhle počasí se nikomu ven nebude chtít a my si konečně užijeme nerušené hradní dobrodružství.

Hrádek se říkalo nedaleké zřícenině nad Kamenským potokem. Býval to asi pěkný hrad, ale zbylo z něj jen torzo paláce, základy věže a zbytky příkopu a hradeb. Je to docela oblíbené výletní místo, ale zachmuřená obloha snad zvědavce odradí. Jenomže nás ne. Nabalil jsem fotografické nádobíčko, žena nějaké nezbytnosti, jídlo a pití a vyrazili jsme. Těšili jsme se jako malé děti. Cestou jsme nikoho nepotkali, tak nám vše hrálo do karet. Ochmatával jsem manželku a loudil odhalení aspoň prádélka, ale odbývala mě tím, že až na místě, že se nebudeme cestou zdržovat.

Konečně jsme vystoupali nahoru, prošli bývalým příkopem a vešli do paláce. Tedy do toho, co z něj zbylo. Zdi stály, byla v nich dokonce i tři zachovalá gotická okna, ale dosahovaly stěží do výše nyní již chybějícího stropu. Z jeho klenutí zbyly jen tu a tam kusy žebroví nebo sloupu. Prostor to byl celkem velký a pro naše účely jako stvořený. Nohám výletníků odolala jen tráva a sem tam zřícený kamenný kvádr. Díky absenci stropu zde bylo dost světla na focení i pod zamračenou oblohou. Aspoň vynikla tajuplná atmosféra tohoto místa.

Vrhl jsem se na ženu a začal ji líbat a osahávat.

„Ty nadrženče jeden, přišli jsme se fotit, ne?“ odháněla mě se smíchem. Ale bylo vidět, že ji můj zájem lichotí a dělá dobře.

„Nu dobrá, když fotit, tak fotit,“ odtáhl jsem se a začal lovit foťák z batohu.

Trošku se urazila, ale jen na chvíli. Začal jsem ji fotit a ona pózovala. Dobře viděla mé mlsné oči a tak jim dopřávala potěchu. Postupně se svlékla do prádla a provokovala odvážnými pózami. Já cvakal spouští a čekal, až se odhalí úplně. Když si sundala i poslední kousek textilu, vyprsila se a poslala mi vzdušný polibek, málem jsem zapomněl fotit. Kozy měla nádherné, kundičku upravenou a tělo samou křivku až mi oči přecházely.

Měl jsem v hlavě pár nápadů, i když jsem je kvůli nedostatku krve doloval z paměti jen velmi těžce.

„Pojď sem a zvedni ruce,“ šteloval jsem si ji ke zdi s rukama jakoby v poutech. Nakonec jsem dal foťák do stativu a nastavil automatické snímání, abych se mohl také zapojit do hry. Do půl těla svlečený jsem hrál katova pacholka bičujícího trestanou cizoložnici, i když jen jako. Pak zase hradní pán laškoval s obdařenou služebnou. Sice to šlo těžko poznat kvůli téměř dokonalé absenci kostýmů, ale nám to nevadilo. Při prohlížení fotek jsme si aspoň mohli vymýšlet nové příběhy a to nás bavilo.

 

„A teď zas ty!“ vybafla na mě žena, „taky se chci koukat. Vybal už to své nádobíčko,“ hecovala mě.

Kalhoty šly sice ztuha, ale dostal jsem je dolů. A rázem jsme tu stáli dva. To mě inspirovalo k fotce stráže u portálu. Nahý voják s mečem v pozoru, to bude fotka. Pak žena coby hradní paní prováděla inspekci stráží. Sice se naoko lekla, ale hned začala ověřovat předpisovost pozoru malého vojína. Rukou zkontrolovala jeho plnou polní a pak ho začala hubovat, co se do ní vešlo. Měl jsem co dělat, abych udržel postoj, protože orální raport se mnou pěkně cvičil.

„Počkej chvíli,“ zaúpěl jsem zcela mimo roli, „nebo mě vážně uděláš.“

„A to by se Ti nelíbilo?“ hodila po mě z kleku okem.

„Chceme přece fotit, ne?“ vrátil jsem jí rýpanec.

Když se nadechovala k odpovědi, odskočil jsem si pro foťák a vyndal ho ze stativu.

„Chci nafotit i detaily, víš?“ udobřoval jsem si ji a honem se vracel na pozici.

Chňapla po mém kopí a začala ho třít a leštit. Poté z ruční přešla na ústní péči. Já jen funěl, snažil se neudělat a něco nafotit. A že bylo co! Žena naštěstí chápala, že moje funkce fotografa je velice náročná a dopřávala mi dostatek času, abych stihl zaostřit a zmáčknout.

 

Nakonec jsem to nevydržel já a vybafl: „Pojď už! Nebo to nevydržím!“

Přehodil jsem přes jeden kvádr karimatku a táhl k němu manželku. Sice si na ni poslušně lehla, ale gestem mě zadržela a povídá: „Nespěchej, přišli jsme přece fotit, ne?“

Zavrčel jsem a málem se na ni vrhl i tak. Za odměnu mi předváděla svůj mokrý poklad. Při pohledu na ni, jak si hraje, laská a vzrušuje svou kundičku a vystavuje se mi tu v celé své kráse, jsem zapomněl na předchozí naštvání. Omámen jejími půvaby jsem vzrušením tancoval na špičkách jako Harapes a zuřivě fotil detaily i celky.

„Fjó, to budou fotky!“ pomyslel jsem si.

„Pojď, ukaž se mi zezadu,“ komandoval jsem ji jako modelku do další pózy.

Poslechla, vědouce, jak mě rajcuje její zadeček. Vstala, otočila se zády a předklonila. Celá prdelka i s orosenou broskvičkou na mě vyjukly, až mi péro zaplesalo. Otočila ke mě hlavu, mrkala, mhouřila oči a špulila rty, rukama si hrála v klíně a já cvakal spouští jako o závod.

 

Ale dál už to vážně nešlo vydržet. I žena byla celá rozpálená vzrušením a touha z ní přímo čišela. Mokrá a otevřená kundička jakoby na mě mluvila: „Pojď! Vezmi si mě!“

„Jó, už letím,“ vydechl jsem. Čapl stativ, cvakl do něj foťák a přiskočil k roztoužené ženě. Poslední pohled na kontrolku foťáku a už! Dvojí zasténání zaznělo palácem a my dva splynuli v jedno.

„Áááá,“ vydechli jsme společně.

Ten blažený pocit se ani nedá popsat. Péro vězněné horkou mokrou kundou, pulzující v pulzující, oba se třoucí o sebe, tisknouce se k sobě jako milenci v objetí. Couvl jsem zpět a znovu vnikl až na dno. A další záplava pocitů tak úžasných až mě ochromovaly. Opět jsme si vychutnávali naše spojení a další zásun. Venkovní sex je prostě super! Kam se hrabe postel. Ten vzduch a příroda kolem, nahota a troška mrazení v zátylku z rizika možného přistižení, dlouhá předehra cestou a laškování na místě. To jsou ingredience a výsledek vždy stojí za to!

 

Už jsem se chystal zrychlit a konečně si pořádně zamrdat, když se to stalo.

„Haló,“ zaznělo slabě zatím ještě z dáli.

Oba jsme ztuhli jako solné sloupy.

„Haló, je tu někdo?“ zaznělo znovu trochu blíž.

V tu ránu jako když do nás střelí. Popadli jsme těch pár propriet a bleskem zmizeli vzadu za torzem asi sloupu, zkrátka hromadou kamení. Oblečení jsme měli složené ve výklenku, snad si ho nevšimnou. Udýchaní jsme ani nedutali a čekali, co se stane.

„Nemáme oblečení,“ špitla žena.

„Teď pro něj nepůjdu,“ sykl jsem.

 

A nemuseli jsme čekat dlouho. Vešli dva mladí, chlapec s dívkou, evidentně zamilovaná dvojice na procházce.

„Sakra!“ pomyslel jsem si, „doufám, že se tu nebudou pusinkovat nebo miliskovat moc dlouho.“

Ale nebylo mi dopřáno rozvádět tuto zajímavou myšlenku, protože kluk zase povídá: „Haló, je tu někdo?“

Napadlo mě prostě počkat, až je to přestane bavit a odejdou. Ale tahle naděje brzy zhasla.

„Viděli jsme někoho nahého,“ dodal totiž ten kluk, „potřebujete pomoc?“

Manželka na mě vrhla zoufalý pohled.

„Jste tu někde?“ ozval se zase a ruku v ruce s dívkou vykročil směrem k nám.

Situace se stávala kritickou. Žena mi křečovitě tiskla ruku a já se horečně snažil něco vymyslet.

 

Najednou mě osvítilo a já dostal nápad.

„Stůjte, drzá pážata! Co pohledáváte zde v hodovní síni?“ zadeklamoval jsem hlubokým hlasem.

Překvapilo mě, že i když jsem neřval nahlas, můj hlas zněl v prostoře pobořeného paláce mohutně a majestátně.

„Proč rušíte zde hradního pána a jeho paní, opovážlivci?“ pokračoval jsem v divadle.

Oba se lekli. Bázlivě se rozhlíželi, asi nepoznali, odkud mluvím. Nebo, že bych opravdu působil tak strašidelně?

„No?!“ dodal jsem výhružně.

„Nezlobte se, prosím,“ promluvil konečně mladík, „my jsme se šli jenom projít. Tedy my dva, ostatním se nechtělo. A tady u Hrádku jsme zahlédli někoho oknem paláce, tak jsme se šli podívat.“

„Prima!“ pomyslel jsem si, „jsou tu sami.“

„Podívat?“ zahřměl jsem.

„Drzí zvědavci! Troufalí opovážlivci. Podívat. A rušit hradního pána!“ hromoval jsem dál.

„Za to zaplatíte!“

Oba se ještě víc ulekli.

„A nebo poslušností svojí napravíte provinění své,“ nabízel jsem východisko.

Odmlčel jsem se v krátké pauzičce.

„Nuže tedy? Co zvolíte? Chcete poslušni býti hradního pána? Chcete jemu a jeho paní sloužiti a bez reptání příkazy jejich plniti?“

Nastala chvíle ticha. Doufal jsem, že tahle moje parodie středověké češtiny a atmosféra místa zaberou. Třeba by se z toho ještě mohlo vyvrbit něco zajímavého.

Žena na mě kulila oči a evidentně nechápala, o co se snažím. A já napjatě čekal na jejich odpověď.

Odvážil jsem se vykouknout škvírou mezi kameny a zahlédl oba dva, jak tam stojí a drží se za ruce. Vypadali jako by se dostali do tajemné komnaty. Viditelně se v nich míchaly obavy se zvědavostí. Ale pak ta dívka něco řekla chlapci a trochu do něj šťouchla.

„Ano,“ vyhrkl.

„Ano?!“ spustil jsem zase zpoza kamení, „takto hovoříš s pánem svým, páže nevychované?“

„Ano, pane, budeme poslušni,“ odpověděl mi celou větou.

„Chcete tedy skutečně poslušni býti a troufalost svoji takto odčiniti?“ ujistil jsem se ještě jednou.

„Ano, pane, chceme býti poslušni příkazů Vašich,“ odpověděli už oba napodobujíce můj archaický způsob řeči.

„Chcete tedy všechny příkazy naše bez reptání plniti a ku obveselí našemu vše konati?“ zeptal jsem se ještě do třetice.

„Ano, pane, chceme vše bez reptání plniti,“ odpověděli oba už hlasitěji. Asi se jim ta hra začínala líbit.

„Co chceš dělat?“ zeptala se žena šeptem.

„Uvidíš. Dělej, co já. Improvizuji,“ jsem odpověděl šeptem.

 

„Nuže dobrá tedy,“ pronesl jsem opět nahlas k těm dvěma, „přijímám Vás tímto do služby hradního pána a jeho paní.“

„Na znamení poslušnosti svojí odložte nyní všechny svršky svoje,“ zazněl můj první příkaz.

„Ceremonii tuto nebudou oděvy žádné narušovati,“ dodal jsem ještě.

Žena na mě vyvalila oči v němé otázce. Stejně tak oni dva chvilku stáli nerozhodně, něco si pověděli a pak se opravdu začali svlékat.

„Jo!!“ skoro jsem vykřikl, „tohle bude paráda,“ řekl jsem si v duchu.

Znovu jsem vykoukl a uviděl ty dva nahé jak Adam s Evou. Oblečení měli složené vedle na hromádkách. Stáli tam mlčky, drželi se za ruce a jen dýchali. Strach už z nich asi zmizel a zůstalo pouze napjaté očekávání. Oči měli široce otevřené, dýchali hluboce, až se jim hrudi dmuly. Ona byla drobná štíhlá hnědovláska s krásnými prsy. Neměla je až tak veliké, ale na její postavě vynikaly. Kulaťoučké, heboučké, jen je polaskat. Oči jsem z nich nemohl odtrhnout. Klín měla vyholený až na čárku, vypadalo to tak svůdně, až se mi péro postavilo. On štíhlý mladík s pěknou postavou a penisem postaveným jako svíce. Jestli díky té hře nebo spíš pohledu na dívku, to nebylo důležité. Na obou bylo jasně patrné vzrušení. Stejně jako na nás. Mrkl jsem po manželce, také koukala z druhé strany a zírala na mladíkovo náčiní.

 

Ale museli jsme už něco udělat.

„Sss,“ sykl jsem na manželku.

Chytl jsem ji za ruku, nabídl rámě a řekl potichu: „Pojď a tvař se důstojně.“

Než mohla něco namítnout, vyrazili jsme. Kráčeli jsme oba nazí, jen v botách. Manželka prostovlasá prsatá dáma, já nahý pán, jen s foťákem kolem krku jako odznakem moci a stativem v ruce místo žezla. Kráčeli jsme jim vstříc a tvářili se vážně a důstojně jako hradní pán a jeho paní. Oni jen vydechli, když nás uviděli, a vyvalili oči. Jemu se pták ještě víc napružil, jí se zachvělo chřípí a pootevřela ústa. Všichni jsme se kochali a všechny nás ten pohled vzrušoval. Moc vzrušoval.

 

Zastavili jsme před nimi. Já stál naproti ní a on proti ženě. Vyfotil jsem si je. Nemohl jsem si pomoci, ten pohled jsem prostě musel zvěčnit. Nezdálo se, že by jim to vadilo. V tom ohromení si toho možná ani nevšimli.

„Poklekněte před hradním pánem a paní jeho,“ pronesl jsem obřadně, „a polibte ohanbí naše na znamení své poddanosti a poslušnosti.“

Oba jen otevřeli ústa údivem. Ale pak udělali krok k nám, poklekli a ohnuli se k našim klínům. Manželka po mě hodila překvapeným pohledem plným zmatku, ale jen vydechla a zavzdychala, když ji políbil přímo na pičku. Taktak jsem stihl stisknout spoušť. Ale víc už nic. Projel mnou totiž blesk. Na žaludu jsem ucítil závan horkého dechu a pak vlhký polibek. Napjal jsem se a neubránil zasténání. Probral mě zvuk závěrky. Mimoděk jsem zmáčkl spoušť a vyfotil kdoví co. Ale ten okamžik jsem propásl. Pokynul jsem jí tedy očima, aby to zopakovala. A tentokrát jsem její rty na mém penisu vyfotit stihl. I ženu poulící oči na ni v mém klínu. I jeho zírajícího na ni líbající můj pyj.

Vydýchali jsme první nápor vzrušení.

 

Já se k nim nahnul a polohlasem řekl mimo roli: „Oblečení si složte tamhle do výklenku a obujte si boty. Bude to pohodlnější.“

„No, šup!“ musel jsem je popohnat.

Vrátili se pak zase před nás do pokleku. Nic jsem nenamítal a seznámil je s pravidly.

„Budete poslušni všech příkazů našich. Posloužíte k obveselení a povyražení našemu, ku potěše naší a ukojení choutek našich. Nikolivěk k uspokojení Vašemu. Dosáhnouti vrcholu slasti jest Vám přísně zapovězeno, dokud nebude výslovně mnou samým povoleno. Rozmnožovati slast naši, ne Vaši, zde všelikými způsoby budete.“

Dokončil jsem svůj projev a rozhlédl se. Oba zrychleně dýchali, jemu už slzeno péro, jí se dmula prsa a bradavky stály. Skoro se chvěli vzrušením. Manželka už neprotestovala, pohlcena sexem nabitou atmosférou jen čekala, co bude dál.

 

„Nuže tedy, započněmež,“ ozval jsem se zase.

„Pobavte hradního pána a paní uměním svým milostným,“ vyzval jsem je.

Ale oni jen koukali a k ničemu se neměli.

„Polaskej, děvečko, ocas jeho ústy svými,“ přikázal jsem jí, „ať můžeme se představením tím pobaviti.“

„Ale ty pamatuj!“ varoval jsem ho, „střez se vrcholu slasti dosáhnouti.“

Konečně se pohnuli. On si na můj pokyn stoupl, ona zůstala klečet před ním. Vzala mu penis do ruky a začala ho honit. Pak se sklonila, políbila ho a začala ho kouřit. Občas se po mě podívala, co já na to, jestli se mi to líbí. Blahosklonně jsem jí pokynul, ať pokračuje. On si to užíval, hekal a sténal, napínal se a brzy se musel ze všech sil přemáhat, aby ho neudělala. Já zatím fotil a natáčel, abychom na tuhle šou měli památku. Žena na ně hleděla s rukama v klíně a dráždila se tiše skučíc vzrušením.

 

„Zadrž!“ zarazil jsem ji v posledním okamžiku.

On byl rudý jako rak a tak tak, že nevystříknul. Vložila se do toho opravdu s vervou a kouřila ho tak vehementně, až málem porušili mé základní přikázání.

„Teď zas ty, páže,“ ukázal jsem na něj.

„Skoč za tu hromadu kamení a přines karimatku a batohy,“ řekl jsem mu mimo roli.

Hbitě odběhl a v mžiku byl s věcmi zpět. Vrátila se mu barva a vzrušení dostal zpět pod kontrolu. Dal karimatku zpátky přes kvádr a ona si na ni lehla přesně, jak jsem chtěl.

„Nuže, páže, dokaž ty mužnost svoji laskáním vnad jejích. Však pomni, že pouze jazyk a ruce své smíš užíti,“ instruoval jsem ho.

Vzápětí se natěšeně vrhl na její prsa, hladil je a laskal, líbal a ocucával až se rozvzdychala vzrušením a slastí. Po chvíli jí sjel rukou do klína a prsty prohlazoval každičký koutek jejího mezinoží. Brodil se jejím vzrušením až jí pička mlaskala. Nakonec mu sama zatlačila hlavu dolů mezi nohy a zavýskla rozkoší, kdy se jí přisál na kundičku. Rozehrál virtuózní koncert pro jazyk a orchestr prstů. Sténala, vzdychala, cloumala sebou zmítána slastí, kterou jí i sobě dopřával zcela zaslepen vášní.

 

„Zadrž!“ musel jsem i jeho zastavit, jinak by ji orgasmus snad vystřelil z kůže.

Oba dýchali prudce a trhaně jako po maratonu a jen neochotně se vraceli zpět na zem z rozkošných výšin milostných. Ona ležela na karimatce a vydýchávala se vystavená našim mlsným pohledům. On si zatím stoupl, aby nemusel klečet na studené zemi. Stál tam a čekal ve vzorném dvojitém pozoru. Mrkl jsem na ženu, zírala mu na postavené péro. Poulila oči na jeho vztyčenou chloubu a touha si aspoň sáhnout z ní přímo čišela.

„Chtěla by sis na něj sáhnout?“ ponoukl jsem ji tiše.

„Chtěla bys mu ho pohonit?“ musel jsem otázku zopakovat, protože mě evidentně nevnímala.

„Nebo mu ho třeba i pokouřit?“ pokoušel jsem ji dál.

Vzrušení mě hnalo do netušených situací, nikdy bych nevěřil, že bych tuhle větu vyslovil. Ale měl jsem, přesněji můj chtíč měl, dobrý důvod, proč zapomenout na žárlivost.

Vykulila na mě oči a zakývala hlavou.

„Mmmm!“ zasvítily jí oči na znamení souhlasu.

„A co kdybych zase já vylízal ji?“ sondoval jsem půdu.

Po krátkém zaváhání opět kývla a dodala: „Ale vyšukáš mě!“

„Jasně, lásko,“ potvrdil jsem.

Zatetelil jsem se radostí nad mladým krásným tělem dívky, se kterou si teď zalaškuji.

 

„Dosti již bylo vzájemného miliskování,“ pronesl jsem opět k nim, „nyní nám svými vlastními těly posloužíte.“

Žena si před něj přisedla na karimatku, já si přiklekl k dívce a oba jsme se opájeli půvaby jejich těl.

Mladá neposedná kůzlata mi skotačila v dlaních a já je naháněl jazykem jako ovčácký pes. Vedle mě sténal a hekal mladík uvězněný v ústech mé ženy. Mrkl jsem okem po foťáku, pracoval, a po ženě. Mnula mu koule, honila ho a kouřila, div mu ho nespolkla. Já také sklouzl do voňavého roztouženého klína a zaplesal nad pokladem ukrytým mezi štíhlými stehny. Pohladil jsem jí heboučkou broskvičku. Hřála jako kamínka. Jen se zajíkla a roztáhla nohy ještě víc. Dýchl jsem jí do klína a políbil na puklinku. Zasténala rozkoší a já se nadmul pýchou úspěšného samce. Prolízl jsem jí kundičku a usrkl z pramene slasti. Mmmm, to byla dobrota! Olízl jsem se a zaútočil na pičku jazykem i prsty nemoha se jí nabažit. Laskal jsem a lízal mladou kundičku, opájel se božským nektarem a jejím vzdycháním a křikem, kterým dávala hlasitě najevo, jakou jí působím rozkoš. Sama si laskala svá nezbedná kůzlata a zmítala se slastí na karimatce. Všiml jsem si, že jí ruka zabloudila až na manželčin bok. Zamrkal jsem překvapením, když jsem viděl, jak ženu pohladila po boku i zadečku a že žena neuhnula.

 

Také se mnou rozkoš pěkně mávala. Trnulo mi ve tříslech a třásl jsem se chtíčem. Málem bych se neovládl a vymrdal tu mladou nymfičku hned teď a tady. Ale nechtěl jsem to přepísknout a raději jsem zase naše orální orgie přerušil.

„Zadržte!“ zavelel jsem zase a opět se na mě obrátily tři zadýchané obličeje a upřely tři dvojice zamlžených očí s otázkou: „Proč?“

Když jsem popadl dech, řekl jsem: „Bychom si chody jednotlivé plně vychutnati mohli, třeba jest servírovati je postupně a ne všechny divoce a najednou na hodovní stůl navršiti.“

Všichni jsme na sebe koukali a čekali, co bude dál.

„Polibte se,“ stručně jsem jim přikázal.

Vstala, objali se a spojili v hlubokém francouzáku. Když ochutnala z jeho úst chuť ženy, jen povytáhla obočí a zamrouskala. Ďáblík pokušitel si toho všiml a spokojeně mi v hlavě zastříhal ušima. Chvíli jsme se vydýchávali a koukali na líbající se dvojici.

 

Pak jsme se usadili na uvolněné karimatce tak, abychom byli dobře v záběru, a já přikázal: „Nyní budete ústy svými pohlaví naše laskati a slast všelikou nám poskytovati.“

„Chutě do toho, váhavci,“ pobídl jsem je ještě.

Ale to už se hnuli a poklekli mezi našima nohama. Já i žena, opřeni na loktech, jsme pozorovali, jak se nám činí v klínech. Vzala mi ptáka do ruky a zorničky se jí rozšířily jako mlsné kočce. Začala mi ho hladit a mnout koule, jen jsem usykával slastí. Pak mi ho olízla od kořene po žalud, až jsem zasténal. Hledíc mi do očí otevřela pusinku a pomaličku si ho vsouvala dovnitř. Přestával jsem dýchat, když mi zajížděl do teplé tlamičky té mladé šelmičky. Pomalu ho olízla a začala labužnicky kouřit a sát. Na orální sex byla evidentně odbornice. Užíval jsem si té rozkoše, až se mi protáčely panenky.

Po chvíli jsem se podíval vedle na sténající manželku. Nohy měla široce roztažené, klín vystrčený a jeho přisátého jako klíště. Olizoval se až za ušima, aby mu neunikla ani kapka z přebohaté záplavy vzrušení řinoucího se jí kundy. Jazykem jí prolizoval dírku, ocucával poštěváka a vyváděl jako utržený ze řetězu.

 

Já už se také řítil do míst, odkud není návratu, ale z posledních sil jsem zvolal: „Dost!“

Ti dva se na mě překvapeně podívali. Jejich obavy, že udělali něco špatně, jsem rozehnal smířlivým gestem. Žena po mě vrhla vražedný pohled, protože jsem jí nejspíš překazil vyvrcholení.

 

Mladí vzhlíželi k nám, oči jim svítily a prudce dýchali vzrušením. Stejně jako my.

Byl jsem rozpumpovaný jako hřebec v cílové rovince, nadržený a silný jako býk. Penis mi trčel jako tyč, rudý a naběhlý touhou a chtíčem, chvěl se v rytmu tepu mého rozbouchaného srdce. Obraz před očima se mi ztrácel v rudém oparu a já chtěl jen jedno jediné: mrdat! Otočil jsem hladový pohled na ženu, která se nacházela v podobném rozpoložení. Pootevřela ústa v němém vyjádření své touhy a chtíče.

Pohnul jsem se k ní, abych se s ní ponořil do hlubin sexu a rozkoše, když v tom mě cosi zarazilo. Dívka mě stále držela za péro. Nepochopila můj úmysl nebo byla stále příliš pohroužena v extázi vzrušení.

„Pusť!“ odstrčil jsem ji.

„A Ty vezmi foťák a natáčej nás,“ přikázal jsem ještě jemu.

Dál jsem už nic neřešil, ani moc nevnímal. Vrhl jsem se na ženu, objal ji a vpil se jí do úst hlubokým francouzákem. Líbal jsem ji a objímal, ohmatával a tiskl a nemohl se nabažit doteků jejího těla. Konečně se také ona probrala a začala mi oplácet stejnou mincí. Cítil jsem horko sálající jí z klína a chtíč se mnou zacloumal. Nalehl jsem jí mezi nohy a autopilot mi navedl torpédo na cíl. Vpálil jsem jí ho tam dřív, než jsem si to stačil uvědomit. Pohltilo mi ho manželčino rozžhavené nitro a oba jsme zasténali rozkoší.

„Mrdéééj,“ vydechla žena a přirazila mi naproti.

Zamručel jsem a zarazil jsem ho na doraz. A znovu. A znovu. Slast mi prolétala tělem jako ohnivé šípy, každý průnik mě oslepoval rozkoší. Čím víc mě zaplavovala slast, tím víc jsem chtěl další. Neukojitelná rozkoš mě hnala kupředu a nutila přirážet rychleji a tvrději. Chytl jsem ženu v pase a mrdal jako sbíječka. Pot ze mě stříkal, hekal jsem a lapal po dechu, ale nedokázal zpomalit. Rozkoš mi zalézala až do morku kostí, stupňovala se až k nevydržení, vrchol se stále jen blížil a přibližoval.

 

Skoro jsem se zbláznil vzrušením, když svět vybuchl oslnivým světlem a já se propadl na vrchol slasti. Rozkoš mi pulzovala tělem, cloumala slabinami a prudce tryskala penisem. Z dálky jsem slyšel svůj řev a vřískot manželky. Oba jsme byli pohlceni orgasmem a nechali se unášet rozkoší do výšin slasti. Po chvíli jsem se trochu probral a s potěšením ucítil svůj stále tvrdý penis ždímaný pulzující přetékající pochvou. Můj chtíč se stále nenasytil a dychtil po další rozkoši. Postrčil mě a já znovu začal vrážet péro dovnitř a ven. Užíval jsem si klouzání vystříkanou pochvou a přivolával zpět prožitou rozkoš. Žena pode mnou zasténala a vyšla mi vstříc. Také si chtěla prodloužit prožívanou slast. Po chvíli mi změkl a vyklouzl ven. Vydechl jsem a posadil se vedle zadýchané ženy.

„Ááá, tys mi dal, ty bejku jeden,“ ozvala se žena.

„To byla paráda,“ protáhla se rozkošnicky.

 

Mladík nás stále natáčel. Vzal jsem si tedy foťák zpět a sám fotil vymrdanou ženu. Vystříkaná pička mě strašně rajcuje a tak jsem si dopřával detailních obrázků. Stejně tak snímků těch dvou nadržených mladých lidí, ze kterých vzrušení jen sálalo.

„Račte prominout, pane,“ oslovil mě mladík.

„Jak se opovažuješ vyrušovati mě, nevychovanče,“ obořil jsem se na něho předstíraně.

Ale oba na mě upřeli psí oči a mladík se ujal slova: „Račte nám prominouti, pane, opovážlivost naši. Rádi Vám sloužíme k potěše Vaší. Dovolte nám, prosím, pobavit Vás opět.“

A po chvilce zaváhání dodal: „A dovolte nám, prosím, vrcholu slasti dosáhnouti.“

Uznal jsem, že sexuálního vzrušení si užili nadbytek a dále jim odpírat orgasmus by bylo asi přílišným mučením. A proč jim to nedopřát a pobavit se pohledem na živý sex? Koukl jsem na ženu, mrkla jako že ano.

„Nu dobrá tedy, chásko nadržená,“ pravil jsem, „pobavte nás pohledem na obcování Vaše. A hleďte náruživosti Vaší řádný průchod dáti, bychom se pokochati mohli.“

„Díky, pane!“ zavýskli oba a ona dokonce přiskočila a vtiskla mi polibek na penis.

 

Hned se na sebe vrhli v divokém objetí. Líbali se a objímali, až klesli na karimatku. Začal jí muchlovat prsa, ona mu pohmatem napružila ptáka, ale chtíč je hnal dál.

„Pojď! Pojď, udělej mi to!“ vykřikla vášnivě.

On na nic nečekal, nalehl a prudce do ní vnikl. Dva výkřiky se slily v jeden a před našima očima se rozpoutal uragán sexuální vášně. Byli tak strašně nadržení a vzrušení, že na vášně a něžnosti nebylo místo a ovládla je živočišnost a chtíč. Mrdali spolu prudce a divoce, pářili se jako zvířata. Vlasy divoce poletovaly, tváře zkřivené rozkoší, těla rozpálená. Výkřiky a steny se mísily se zvuky těl dorážejících na sebe.

„Mrdej! Pořádně ji vyšukej!“ povzbuzovala je manželka rozparáděná pohledem na živou soulož.

Takhle rozjetou jsem ji ještě neviděl.

„Vymrdej jí tu kundu!“ křičela na ně a drandila si tu svoji.

„Pořádně ji vycákej!“ uváděla sebe i je do tranzu.

A oni se nenechali dlouho přemlouvat. Jejich výkřiky a sténání se zrychlovaly až se slily do jednoho táhlého křiku. Ona se celá rozklepala, on se našponoval a na chviličku strnuli ve vrcholné extázi. Jen slabiny se mu cukaly, jak pumpoval záplavy semene do hlubin její pičky.

 

Ale jeden orgasmus je evidentně neuspokojil. Aniž ho vytáhl, pokračoval mladík v drancování dívčiny kundičky. Mlaskala přetékajíc vlastními mízou i jeho semenem, stále dychtivá dalšího ukojení. Dívka se za chvíli přidala k jeho snažení a cválali spolu vstříc dalšímu vyvrcholení. Já oddělen optikou fotoaparátu jsem to nevnímal tak bezprostředně, ale manželka se spolu s nimi řítila do hlubin rozkoše. Vřískala a křičela, prsty zaražené v mlaskající kundě, oči už ani nevnímající. Nevěděl jsem, kam dřív zaměřit čočku objektivu.

Jako první se udělala dívka drážděná tornádem přírazů tvrdého kůlu kmitajícího jí v dírce. Mladík si ale nevšímal jejího křiku a dál jí dorážel do lůna.  Jel jako sbíječka poháněná kompresorem chtíče řvoucím na plný výkon.

Naplno řvala i žena vydrážděná až k nepříčetnosti divadlem před sebou i vlastními prsty v sobě. Najednou se rozklepala, zacukala a s ohromným výkřikem jí z kundy vytryskl průhledný proud rozkoše.

„Wow!“ pomyslel jsem si, „o mokrém orgasmu jsem jenom slyšel a teď mi ho žena předvedla na živo. To je tedy něco!“

 

Žena sténala a lapala po dechu zcela vyčerpaná zničujícím výbuchem orgasmu, ležela zhroucená na kraji karimatky. Zatím vedle ní stále bouřilo sexuální tornádo mladé vášně. Ti dva jakoby měli nevyčerpatelnou zásobu energie, živočišně a živelně spolu mrdali jako o život. Vyváděli jako říjná zvířata, dokud je neochromil další orgasmus. V ten okamžik jakoby se zastavil čas. I jejich vášnivý křik jakoby zůstal viset ve vzduchu zmražen do nehybnosti. On strnule stál natisknutý jí do klína a jen chvění jeho napjatého těla dávalo tušit výtrysky života, které plnily její lůno. Ona chvějící se jako list osiky přijímala tu horkou záplavu dychtivě jako vyprahlá země přívaly vod.

Z obou se pak ono vrcholné napětí začalo pomalu ztrácet. Oba vydechli a hluboce vzdychajíc doháněli kyslíkový dluh. Klesli si do náručí a setrvali spolu v mileneckém objetí.

Nechtěl jsem rušit tuto jejich intimní chvíli, tak jsem jen potichu obcházel kolem a sem tam něco vyfotil. Napadlo mě, že se ona se udělala nejméně třikrát a on asi dvakrát po sobě, ani ho nevytáhl.

„No jo, holt nevybouřené mládí,“ pomyslel jsem si.

 

Posléze se mladík přece jenom zvedl a stoupl si vedle mě. Koukali jsme na naše pomilované a umilované ženy ležící stále na karimatce. Já využil situace a fotil detaily i celky. Rajcovaly mě pohledy na jejich vystříkané klíny přetékající bílými pramínky semene a stále se lesknoucí vzrušením. Prsa dmoucí se hlubokým dechem, zčervenalé líce, pootevřené rty a chvějící se víčka, vše rámované ladnými křivkami a tvořící pikantní obraz ukojeného chtíče.

 

Po chvíli na mě, a jak jsem si všiml i na něj, začal ten pohled působit a zvedat zájem. Když se manželka s dívkou vzpamatovaly, spočinuly zrakem na dvojici vztyčených údů opět připravených k akci.

„Teda, Vy kanci, Vám to nestačilo?“ prohlásila žena visíc pohledem na jeho ptáku.

Pousmáli jsme se potěšeně a hrdým pohledem jsme na sebe koukli, jako že na to přece máme.

Teď už obě dvě mlsně koukaly na kývající se obušky před sebou.

Pokynul jsem jim tedy: „Nuže, ženy, očistěte kopí naše.“

A přistoupili jsme blíž.

Žena si klekla před něj a hned mu ho začala olizovat a kouřit. Nemohla se toho mladého býčka nabažit. Mručela blahem, když mu z něj slízávala zbytky semene a kundích šťáv.

„Vida, vida,“ pomyslel jsem si, „že by ženě zachutnalo mladé masíčko?“

Žena si ládovala pusu tuhým kabanosem a já si užíval přímo božskou kuřbu. Ta mladá kočička si můj kožený doutník přímo vychutnávala. V mžiku mi ho očistila, že se jen leskl. Olízla se jako kočka a pomlaskla si nad tou dobrotou. Já se tetelil blahem nad slastí, kterou mi poskytovala plnými ústy, a nad fotkami, které z toho určitě budou.

 

Připadalo mi, že mám ptáka uprostřed tornáda, tisíci dotyky mi ho masírovala a sála a já zase ztrácel kontrolu a řítil se do nenávratna. Zachránilo mě jen focení. Fotil jsem a natáčel, takže se mi dařilo krotit vzrušení. Na rozdíl od něj, který už měl vrchol na krajíčku. Žena si evidentně nechtěla nechat ujít pořádnou porci čerstvého mlíčí. Mnula mu koule, sála a honila péro, až se mu kroutily prsty na nohou.

„Pokrop paní svou mlíčím svojím, by pleť její omládla,“ pokynul jsem mu.

Vytrhl jí tedy ptáka z pusy, pohonil a už z něj tryskaly proudy semene a dopadaly ženě na tvář a prsa. Točil jsem tu neskutečně rajcovní scénu a držel se z posledních sil. Žena jen lačně nastavovala ústa a tvář a nechávala se kropit tou mléčnou záplavou. Soustředil jsem se na natáčení, úhel pohledu a ostření, aby mě neovládlo vzrušení. Ještě jsem chtěl vydržet, natočit to a neudělat se. Nakonec ho opět pohltila a vysála z něj všechnu jeho dobrotu.

 

Když se trochu vydýchal, dal jsem mu foťák a rozkázal: „Toč!“

Držel jsem se skutečně už z posledních zbytečků sil. Teď jsem dal konečně průchod svému orgasmu. Ještě jsem couvl ven z pusinky a pak už jsem se stačil jen prohnout a vybuchnout. Naštěstí dívka pochopila, co chci. Klečela přede mnou, honila mi péro a nechala si kropit obličej, vlasy a prsa sprškami mého semene. Já měl v hlavě prázdno, ani jsem moc nevnímal, cloumaly se mnou křeče slasti a cítil jsem jen, jak se rozkoš řine pérem ven v prudkých střicích. Přál jsem si, aby to nikdy neskončilo, ale ta šelmička mě vycucla do sucha. Vyždímala mě jako citron. Stál jsem na vratkých nohách a vydýchával tu smršť, co se mi prohnala tělem.

 

Koukl jsem dolů a hned musel zvěčnit tu rošťácky spokojenou pocintanou tvářičku, ze které svítily dvě šťastné oči jako lucerničky. Vzal jsem si honem foťák zpět a cvakal spouští jak o závod, abych zachytil tu prchavou nádheru okamžiku. Snažil jsem se zvěčnit tu rajcovní atmosféru dýchající sexem a chtíčem, měnící se mi před očima jako západ slunce. Dokonce mi zapózovala, olízla si rty, setřela prstíkem bílou stopu z tváře, olízla prst, vcucla ho a vytáhla z našpulené pusinky. A ještě se bavila tím, jak to se mnou cvičí a jak mám co dělat, abych to fotil. Manželku zatím bavil mladík, pleskal jí polotuhým penisem přes tváře, stíral s ním své semeno a dával jí ho k ocucání. Oba se tím zaujatě bavili a já švenkoval objektivem sem a tam jako zmatený kameraman. Ale ty záběry postříkaných žen pokrytých cákanci semene hrajících si s našimi penisy, ty fakt stály za to.

Bylo to rajcovní, vzrušující, příjemné a sexy, ale oba jsme potřebovali pauzičku. Hlavně naši nyní už zase malí bojovníci.

 

Ženu ty hrátky se semenem a penisem zase pěkně rozhicovaly. Kroutila se a vzdychala a házela po nás očima.

„Ona snad ještě nemá dost,“ pomyslel jsem si v údivu.

To už si žena honila kundu, vybírala z ní mé semeno a olizovala je.

„Ne, ne, má paní, nebudeš se sama čistit přece,“ zarazil jsem ji.

„Služebnictvo zastane práci tuto,“ doplnil jsem.

A pokynul dívce a přikázal jí: „Očisti sama klín paní své a posluž jí jazýčkem svojím.“

Oči jí zazářily překvapením i chtíčem a vrhla se mé ženě do klína. Ta jen vyjekla, ale nebránila se. Stejně by jí to nebylo mnoho platné, protože dívka jí už jazykem vytírala klín, brnkala o poštěváka a dobývala se do kundy. Dovedl jsem si aspoň přibližně představit, co žena právě prožívá, podle toho, co ta mladá šelmička dělala před chvílí s mým ptákem. Koukali jsme s mladíkem oba dva na rozvášněné lesbičky, které před námi rozehrály pěkně divoké divadlo.

Natáčel jsem ji, jak mi líže ženu a přivádí ji k dalšímu vrcholu. Žena vydrážděná opět na maximum si tiskla její hlavu do klína, sténala a křičela rozkoší.

„Á! Ano! Ještě! Dělej! Lízééééj!“ zakřičela a rozklepala se v dalším orgasmu.

Zamokřila dívce celý obličej, ta se olizovala jak mrouskavá kočka. A já natáčel a fotil, a snažil se tuhle akci plnou sexu a vzrušení zachytit co nejvěrněji.

 

Mladíkovi už zase stál penis jako voják na stráži a toužebně koukal na milující se ženy. Hlavně na dívku, která klečíc před mou ženou na něj vystrkovala svou kulaťoučkou prdelku. Mě ten pohled taky rajcoval, lechtala mě v hlavě myšlenka ještě zasunout a zašukat si, ale nebyl jsem si jistý, jestli bych to zvládl. Z myšlenek nad vlastním chtíčem a výdrží mě vytrhl opět mladík.

Vrhal na mě prosebné pohledy a naznačoval, že by zase chtěl.

„Nuže chtěl bys ještě na vrchol slasti vystoupati, náruživče jeden?“ zeptal jsem se.

Zaprosil očima.

Vyslyšel jsem ho tedy a pokynul mu: „Nuže chutě, panoši smělý, obskoč klisničku svoji a svlaž lůno její séměm svým.“

Neváhal, přiklekl za dívku, chytil ji v pase a přirazil.

„Ááá!“ zazněl opět dvojitý výkřik prostorem a ti dva se spojili v jedno.

Žena už zcela uspokojená a znavená ležela a koukala se, já obcházel a koukal také, ať už očima nebo přes foťák. Znovu se nám před očima rozjelo sexuální divadlo, ale to se neokouká. Žena už měla také dost, tak jsme se jen dívali a nechávali se bavit a vzrušovat podívanou na vášeň mezi mladými. Nebyla sice už tak divoká, jako poprvé, ale bylo v ní zase víc něhy a lásky. Líbali se a objímali a bylo vidět, že se skutečně dávají jeden druhému. Po chvíli se poněkud volnější tempo začalo opět stupňovat a oba začali křičet ve vrcholné extázi.

Já navíc fotil a točil, abychom měli památku na tyhle nezapomenutelné chvíle.

 

Zdálo se, že i jim už došla energie, a kolem se rozhostilo zadýchané ticho. Vůně sexu a vzrušení ležela kolem jako naducaná duchna a my ji vdechovali a opájeli se jí jako kouřem opia. Vyfotil jsem ještě pár snímků a nechal se také kolébati uspokojením a únavou jako ostatní.

Až závan chladivého větříku nás probral. Naskočila nám z toho ochlazení husí kůže a probralo nás to k činnosti.

„Každý hodokvas má svého konce,“ pronesl jsem, protože jsem cítil, že bych měl něco říct a ukončit tak celou nadmíru vyvedenou akci.

„Tedy i ceremonie tato ke konci svému právě se nachýlila,“ pokračoval jsem.

Pomohl jsem manželce vstát a postavili jsme se stejně, jako na začátku.

„Poklekněte před hradním pánem a paní jeho,“ pronesl jsem opět obřadně, „a polibte ohanbí naše na znamení své poddanosti a poslušnosti.“

Zakončili jsme celou akci stejně, jako jsme ji začali. A přidali jsme ještě společnou fotku na závěr.

 

Karta foťáku už byla skoro plná a počasí se začínalo kazit. Nejvyšší čas ukončit tuhle sexuální ceremonii a vyrazit k domovu.

„Přineste oděvy naše i Vaše, bychom se obléci mohli,“ vydal jsem poslední pokyn ve své roli hradního pána.

 

Oblékli jsme se a upravili a jako bychom spolu s civilním oblečením vystoupili ze svých dosavadních rolí. Najednou jsme byli dvěma cizími páry, které se potkaly, prožily spolu neuvěřitelné dobrodružství a teď se trochu ostýchají si to přiznat. Dívka stydlivě klopila oči a mladík najednou nevěděl, co má dělat. Žena se také upejpavě schovávala za mnou. Ale nechtěl jsem, aby to skončilo takto rozpačitě.

Vzal jsem tedy ženu kolem ramen, přistoupil k nim a řekl: „Doufám, že se Vám to líbilo aspoň tak, jako nám.“

Usmál jsem se povzbudivě a pokračoval: „Rádi se fotíme v přírodě, dlouho jsme si chtěli zalaškovat na nějakém hradě a díky Vám se to podařilo nadmíru dokonale.“

„Že, miláčku?“ obrátil jsem se na ženu.

Ta se usmála a kývla hlavou. Nervozita z ní už mizela a také oni dva vypadali už méně vyplašeně.

„Nám se to všechno líbilo strašně moc,“ navázal jsem, „a co Vám? Doufám, že Vám nevadí, že jsem Vás tak nečekaně vtáhl do děje. Líbilo se Vám to?“

Mrkli na sebe, usmáli se a oba pokývali hlavou.

„Jo, líbilo,“ odpověděl mladík.

„Hrozně moc se mi to líbilo,“ začervenala se dívka.

Usmál jsem se a všichni jsme se tak trochu uvolnili.

„Ty fotky, samozřejmě, nikde vystavovat nebudu,“ napadla mě ještě důležitá poznámka.

 

Rozhostilo se opět ticho a nikdo nevěděl, co říct, a nikdo, zřejmě, nechtěl udělat ten poslední krok.

Nakonec jsem se rozhoupal já a povídám: „Tak ještě jednou díky moc za nevšední a nezapomenutelnou akci. Rádi jsme Vás poznali. Ale jestli nechceme zmoknout, měli bychom už jít.“

A podával jsem jim ruku na rozloučenou. Zahlédl jsem, jak jim přes tváře přelétl stín smutku.

To mě povzbudilo a nahodil jsem udičku: „Kdybyste se na některé fotky chtěli podívat, dá se to zařídit.“

„Mhmmm,“ zakývali oba radostně hlavami.

Napsal jsem na papírek několik náhodných skupin znaků, opsal si je do mobilu a podal jim ho se slovy: „Založte si emailovou schránku pod některým z těchto jmen. Pokud Vám přijde mail se slovem ceremonie, odpovězte.“

„Uvidíme, třeba se nějak domluvíme,“ zakončil jsem schválně neurčitě.

 

Podali jsme si ruce a rozloučili se. Naše cesty vedly na opačné strany, tak jsme se rozešli domů.

Počet zobrazení: 101

Autor

5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Frank

Moc pěkný příběh, ta představa je nádherná. Člověk by si to přál zažít(oba pohledy mají něco do sebe)
FranK

harai

Hoooodně dobrý!!

Mona

Velice povedena povidka. Jen tak dal 🙂

Jana

Moc hezká povídka ,bude pokračování? Díky

Juli

Jasně 👍 každé léto na Hradě 😘. Jak jinak 🤗.

Kittikit

Skvele napsano 👍

6
0
Would love your thoughts, please comment.x