Bisexuální rodina 02

Toto je 2 díl z 4 v seriálu Bisexuální rodina

Tom se další ráno probudil. Andrea ležela nade mnou nahá.

„Ahoj ospalče.“
„Ospalče?“ nechápal jsem o čem mluví. Andrea ukázala na hodiny. Bylo půl dvanácté dopoledne. Obvykle spím o víkendu tak do 9 do rána. „Dobře trochu jsem se prospal, ale po minulé noci se není čemu divit. Vážně se to stalo?“ stále jsem byl trochu zmatený. Včera jsem toho hodně vypil.

Andrea přikývla a políbila mě. Opětoval jsem její vášnivé polibky. Když jsme skončili s vášnivým líbáním, ohlédl jsem se po ložnici: „Kde je Alex?“
„Osprchoval se a šel nakoupit. Máme chvíli čas jen pro sebe,“ odpověděla mi Andrea.
„Výborně,“ řekl jsem a pustil se do akce.

Obrátil jsem Andreu na záda a začal ji líbat. Dotýkal jsem se jí a šel stále níž. Na chvíli jsem se zastavil u jejich prsou a hladově z nich sál. Andrea slastně vzdychala. Když jsem se jejích prsou dost nabažil, sjel jsem níže k jejímu klínu a začal jí lízat píču. Andrea si mě držela mezi jejími nohami a slastně vzdychala. Pak jsem ji začal prstit.

Nakonec jsem na Andreu vylezl a pronikl do ní. Začal jsem ji šukat zepředu.
„Ano,“ říkala Andrea. Slastně vzdychala a tiskla si mě k sobě. Něžně jsem se jí dotýkal a hladil ji po těle. „Jsi úžasný. Líbí se mi, jak se mě dotýkáš. Alex tohle nedělá.“
Přirážel jsem rychleji a začal jsem jí líbat.

Andrea mě pak otočila na záda a sedla si na mě. Mohl jsem obdivovat její sexy tělo. Seděla na mě a šukala mě. Andrea mě chytla za ruce a dala mi je za záda. Skláněla se nade mnou a líbala mě. Nemohl jsem se jí dotýkat, protože mi držela mé ruce za hlavou. Andreje se líbilo, když nade mnou přebírala kontrolu. Když se mě dostatečně nabažila, slezla ze mě a lehla si na břicho. Podala mi kondom. „Můžeš se do mě udělat.“
Přikývl jsem a nasadil si ho. Lehl jsem si na ní a šukal ji zezadu. Chvíli jsem na ní jen ležel a šukal ji. Nechtěl jsem se ještě udělat. Měl jsem ji celou pro sebe.

Musím se přiznat, že o tomhle jsem snil od mých 15 let. Byl to takový klukovský sen. Nemyslel jsem si, že se to někdy vyplní. Vytáhl jsem z Andreji své péro.
„Co to děláš?“ ptala se mě.
„Klekni si,“ poručil jsem ji. Andrea poslechla a vyšpulila na mě svoji prdelku. Chvíli jsem jí lízal prdel a pak jsem do ní zezadu pronikl. Šukal jsem ji a začal ji plácat po zadku. Andrea slastně křičela. Nakonec jsem se do ní zezadu udělal. Vytáhl jsem z ní péro a sundal si kondom.

Lehl jsem si vedle ní. Andrea se přitiskla ke mně a začali jsme se spolu líbat a mazlit. Něžně jsem se jí dotýkal a hladil ji.

„Můžu se na něco zeptat?“
„Zeptej se mě na cokoliv.“
„Ty a Alex, jak dlouho už jste spolu?“ Andrea se na chvíli zasmála. „Co jsem řekl?“
„Nejsme pár, Tome. Jsme milenci a máme mezi sebou volný vztah.“
„Miluješ ho, ne?“
„Ano, ale mám ráda sex. Ráda šukám koho chci a kdy chci. Alex je na tom stejně.“
„Jak to víš?“
„Jsme dvojčata, jsme jako jedna osoba. Vypozorovali jsme, že vnímáme své myšlenky a pocity.“
„Máte takové telepatické schopnosti?“
„I tak by se to dalo říct.“
„Hustý.“
„Ano, ale asi si chtěl vědět kdy jsme spolu začali šukat.“
„Ano.“
„V 18letech, ale sexuální přitažlivost mezi námi začala vzkvétat už od našich 10 let. Byli jsme neustále spolu a vše jsme dělali spolu. Neměli jsme tehdy přátelé. Naši rodiče i ostatní začali říkat, že jsme divní. Když jsme byli sami nevině jsme se dotýkali a dávali si dětské polibky. V 15 letech jsem ho Alexovi vykouřila a on mě vylízal, ale to bylo zatím všechno, co jsme udělali.“
„Nechápu to. Oba jste extrovertní typy. Já jsem tu introvert, co nemá moc přátel.“
„Víš my jsme taky spíše introvertní, ale abychom nevzbudili podezření u ostatních začali jsme se stýkat s více lidmi a dělali jsme si nové přátelé. Ukázalo se, že nám mluvení jde, navíc jsme oba velmi sexy, tak pro nás nebyl problém někam zapadnout.“

Přikývl jsem. „To vám vyšlo. Byl jsem hodně překvapený, když jsem vás viděl spolu šukat. A ty někoho máš?“
„Mám přítelkyni. Jako ty a Alex jsem bisexuální. Rodiče mě s ní jednou přistihli a začali si myslet, že jsem lesba. Nechala jsem je při tom, takhle nepodezřívají mě a Alexe, ale na začátku z toho byli hodně zklamaní. Pak to ale přijali.“

Přikývl jsem. „Dobře a Alex?“
„Hraje fotbal. Má rád sporty, jak víš.“
„Ano.“
Alex je spíše sportovní typ a je to na něm vidět. Já jsem spíše intelektuál. Zajímám se o počítače a studuji paleontologii.

Andrea je na vysoké škole. Chce se stát právničkou. Alex má vystudované gymnázium. Má maturitu a tím prozatím skončil s učením.

Pracuje v otcově firmě, ale více se věnuje sportům. Andrea a já nejsme tolik sportovní, ale i my máme sportovní záliby. Andrea hraje volejbal. Já chodím plavat. V zimě s rodinou jezdíme na lyže. V létě na kola. Teď jsem rád, že si rodiče jeli na víkend zalyžovat sami. Ale zpátky k Alexovi. Andrea dál pokračovala.

„Alex začal chodit s jednou roztleskávačkou.“
„A tvoje přítelkyně?“
„Jmenuje se Lily, bydlíme spolu na koleji. Je taky bisexuálka a máme volnější vztah.“
„Alex asi nemá takové štěstí.“
„Ne, jeho holka, Sabrina, je dost panovačná. Alex má milence i milenky a tají to před ní. Říkal mi, že pokud se Sabrina nějak neuklidní, asi se s ní rozejde.“

Přikývl jsem. „Taky bych nechtěl, aby mě holka pořád komandovala.“
„A co ty a sex? Nebo jsem byla tvoje první?“
„Bohužel ne. Musím se ale přiznat, že od 15 let jsem do tebe tajně zamilovaný.“
„Jsem poctěna.“
„Na seznamce jsem měl pár holek. Byly to ale spíše známosti na jednu noc.“

Po našem vyprávění se mi znovu postavil. Začal jsem Andreu líbat a dráždil ji. Nakonec jsem do ní pronikl a začal jsem ji šukat zepředu. Andrea si mě tiskla k sobě a vášnivě jsme se spolu líbali. Když už jsem cítil, že to na mě jde, vytáhl jsem z ní péro a vystříkal se jí na její krásná prsa.

Znovu jsem si k ní lehl. Andrea pak řekla. „Alex se vrátil z nákupu. Jdu nám připravit oběd.“
„Jak víš, že je tady?“
„Říkala jsem ti, že mezi sebou máme telepatické spojení.“
„Pravda. Chceš pomoci?“
„Ne, Alex za tebou za chvíli přijde. Měl jsi mě pro sebe. Teď budeš mít jeho.“
„Dobře,“ odpověděl jsem jí.

Andrea mě pak políbila a vstala. Dál jsem ležel na posteli a díval se na její sexy tělo. Andrea si vzala župan. Oblékla si ho a sešla dolů do kuchyně.

Chvíli jsem ležel na posteli a přemýšlel o naší současné situaci. Naši rodiče vydělávají dost peněz. Můj otec Charlie vede softwarovou firmu. Moje mamka Sára pracuje jako doktorka v nemocnici. Bydlíme v rodinné vilce. Já mám brigádu v jednom muzeu, kde dělám průvodce a pracuji v místním bistru. Jezdím i na vykopávky. S kapesným a penězi tedy nemám taky problém. Přispívám rodičům na bydlení. Andrea a Alex zde mohou bydlet a nemusí si hledat vlastní bydlení. Andrea si může užívat vysokou, aniž by měla nějakou brigádu, protože ji rodiče přispívají na její studium.

Nakonec jsem vstal z postele a šel jsem se osprchovat. Celkem jsem se těšil i na to, až za mnou přijde Alex.

Autor

Navigace v seriálu<< Sourozenecká trojkaBisexuální rodina 03 >>
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Tak nyní si užil sex s Andreou . V příštím díle bych to viděl na gay sex s Alexem a co bude pak dál ? Dojde na sex nejdříve s matkou a pak si to rozdají všichni dohromady ? Myslím , že je škoda vystřílení všech nábojů vzrušení hned v prvním díle , kde hned došlo k sexu ve třech .

Astarti

už sa teším na ďalšie pokračovanie

2
0
Would love your thoughts, please comment.x