Rodina 06

Toto je 7 díl z 7 v seriálu Rodina

Mamka po večerní hygieně odešla do ložnice a já nastavil odpočítávání na 10 minut. Spící ségra nevypadala na to, že by dokázala překazit domluvené hrátky s pořadovým číslem dvě. Bylo mi jasné, že do divocha budu mít daleko, proto jsem si vytyčil pro dnešní noc tyto postupné úkoly:
– průzkum jeskyně, ze které jsem přišel na svět;
– zničit krtka a přitom se neztrhnout.

Dveře ložnice byly pootevřené. Na chodbu dopadalo slabé světlo z lampičky na nočním stolku.
Klekl jsem na všechny čtyři, přilezl opatrně ke dveřím (jistě tušíte, že pyžamový skafandr jsem na sobě neměl…) a nakoukl dovnitř.
Mamka ležela na posteli. Nohy měla skrčené a rozevřené do písmene V. Jednou rukou si hladila klitoris a druhou používala k zastrkávání robertka do úst.
Pták se začal probouzet.

Oslintaný „studený přítel“ zamířil do hlubin dělohy. Tedy, zatím jen nabral příslušný směr.
Fascinovaně jsem pozoroval „zívající“ kundu (nic romantičtějšího mě v tu chvíli nenapadlo) čekající na zahradníkovu vláhu.
Matka vibrátor přiložila ke vchodu a lehkými krouživými pohyby se dráždila na stydkých pyscích. Druhá ruka intenzivně manipulovala s pumpou zvanou klitoris, která v hojném množství zavlažovala třecí plochy v pochvě.
Okraj robertka pomalu mizel v tunelu a projevy maminčina vzrušení o něco zesílily.
Ptáka jsem opatrně proháněl v ruce. Jednak mi mírnou bolestí připomínal minulou noc a jednak jsem se nechtěl hned udělat, až do maminy zasunu.

Vedle postele na zemi ležel můj foťák. (Šikovná mamka. Chce fotky a proto jej položila tak, abych ho jako náhodou našel a mohl její nadrženou píču zvěčnit a vyměňovat.)
Pořídil jsem dva snímky. Potichu vlezl do ložnice až k posteli a položil na její okraj foťák. Nasměroval objektiv na hlavní hrdinku tohoto okamžiku (máminu kundu) a stiskl spoušť.
Mamka se rozjížděla (nejenom zvukově). Postavil jsem se a zabral její tělo v celku.

Velice úspornými pohyby, abych nepřerušil ty hrátky pode mnou, jsem zaujal postavení, ve kterém se dalo dobře číhat na mámin orgasmus.
Povedlo se.
Cvakal jsem jednu fotku za druhou. Mamka nakonec sevřela nohy a přetočila se na bok. Jedna ruka držela zasunutý vibrátor. Druhá zakrývala „škatuli“.
Cvaknul jsem poslední fotku levačkou. Pravačka zlehka honila ptáka. Vyplňoval jsem tím čekání, až mamce odezní orgasmus a otevře oči.

Páni to je herečka. Když mě spatřila, rychle si zakryla prsa a štěkla na mě: „Co tu děláš?“
„Ty ve svém věku nepoznáš, když si chlap honí ptáka?“ zeptal jsem se jízlivě a díval se jí přitom do očí.
„Nebuď drzý!… Ptala jsem se, proč ještě nespíš?“
„Když jsem šel do pokoje, slyšel jsem na chodbě podezřelý hluk a ON se při tom postavil…,“ načež jsem zvedl ptáka k břichu, jako mušketýr svůj kord při pozdravu. „Takže tu máš, mami, problém zvaný MOJE EREKCE. Co s ním hodláš udělat?“
„Co máš na mysli tím, hodlám udělat?“
„Vezmeš si ho do ruky, do pusy nebo si ho strčíš do kundy?“
„Jak to se mnou mluvíš? Jsem přece tvoje máma. Tohle dělat nemůžeme. Na to jsou zákony…“
„Na ty já kašlu! Já chci vystříkat tvoji díru! Tak co bude?“
„Už toho mám dost! Okamžitě zmiz z tohoto pokoje a já zapomenu, jak ses choval a nic tátovi neřeknu.“

„Taky, že neřekneš!“ vyskočil jsem na postel. Překulil mámu na záda a sedl ji na břicho. Odložil foťák, chytil obě její ruce a držel je nad hlavou. Díky předklonu jsem dokázal otírat ptáka o kozy a obličej, čehož jsem náležitě využíval.
„Mám si dát kolkovanou žádost, abys ho začala kouřit?“

Rozlobeně se na mě podívala a chystala se něco břitkého odpovědět. Všimla si ovšem, že pták vartuje kousek od její pusy, tak odvrátila hlavu.
„Dobrá… Však ty roztaješ…“ změnil jsem názor.
Sedl jsem si mámě na břicho a začal jí ocumlávat bradavky. Reagovala na to snahou shodit mě ze sebe. Jako protiopatření jsem zvýšil tlak na ruce a břicho. Navíc jsem nárty přehodil přes její stehna a znehybnil ji. Opakoval jsem útok na bradavky.
Začala sebou mrskat o poznání silněji. Nechal jsem bradavky bradavkami a mezi zuby lehce stiskl kůži na krku. Naráz strnula. Využil jsem to: „Budeš už hodná maminka, která miluje svého synáčka celým tělem, nebo chceš otci vysvětlovat, kdes k tomu cucfleku přišla, hm? Tvoje volba, prosím…“
„Budu hodná maminka.“
„No vidíš, že to jde. Takže… ptáček hledá pusinkovou klícku…“
„Pusť mi ruce. Takhle je to nepohodlné.“

Uvolnil jsem sevření. Zvedl se z jejího břicha do kleku, aby mohla, až se zvedne z postele, snadno orálně pracovat. Místo rozkoše mě čekala rána do břicha.
Ztratil jsem balanc, čehož mamka chtěla využít k útěku. Naštěstí mi nevyrazila dech a než si dokázala vysvobodit nohy, nalehl jsem na ni plnou vahou a bolestivě ji kousl do krku.
„Tohle jsme si nedomluvili! To zasluhuje trest! Pokud mě paměť neklame, tak jsem na xchat psal, že jsem máminy ruce přivázal k pelesti postele a pak si s ní dělal, co chtěl. Nadzvedl jsem polštář a ejhle, byl tam malý lesklý provázek. Připoutal jsem ji jednu ruku. Nechtěla se dát, ale přece jen mám větší sílu… Našel jsem i druhý a za chvíli nemohla z postele.

Klečel jsem po její levé straně v úrovni prsou. Prsty jsem žmoulal bradavky. Ty jsem po chvíli nahradil sacím ústrojím zvaná ústa. Snažila se. Hodně se snažila, ale přece jen nevydržela a vzrušeně vydechla. „Hekla si!“ řekl jsem vítězoslavně, „a zkus říct, že ne!“
Použil jsem svou oblíbenou hlášku z „Pelíšků“. Pravou rukou jsem zpracovával levý prs a polibky pokrýval její tělo od prsou dolů. Pomalu jsem se blížil k bobříkovi s nakrátko zastřiženým trojúhelníkem.

„To nemůžeme, Tomáši! Jsi přece můj syn. To je incest!“
„No a? Znám pár kluků, co svoje maminy šukají běžně. Já budu jedním z nich. Uvidíš, bude se ti to líbit… Slibuji, že budu divoký. A teď roztáhni nohy, ať tě mohu vylízat!“
„Ne, to ne. Vzpamatuj se!“
„Maminko… roztáhneš po dobrém, nebo to bude po zlém. Okrádáš se o slastné zážitky.“

Chvíli bylo v ložnici ticho, že by byl slyšet i onen pověstný špendlík. Pak pomalu začala stehna uvolňovat cestu k pohlaví. Jazykem jsem jel od pupíku dolů.
Vyhnul jsem se „houští“, odbočil na pravé stehno a jel pomalu až ke kolenu. Tam jsem přeskočil na stehno levé a po něm jel k roztaženému pohlaví. Dojel jsem až těsně k němu a hlavou přeskočil na pupík.
Vyrazil jsem na další okružní jízdu s jednou malou změnou na konci. Neskočil jsem na pupík, ale nosem jsem pomalu foukal vzduch na její pysky.
A do třetice si na levém stehně hrál můj jazyk na slimáka, zanechávajíc za sebou mokrou stopu při své pouti ke kolenu.

Na konci cesty po pravém stehnu už mi vycházela její pánev vstříc, což jsem naprosto ignoroval. Můj nos se brouzdal zastřiženou houštinou.
„Kurva, do prdele, už mě začni lízat, nebo až budu moct, tak ti ho utrhnu a ty si do smrti nezašukáš!“
Teď jsem měl mámu tam, kde jsem ji chtěl mít! Lízal jsem a lízal a protože můj ocas stál jak ocelový pták na stráži mírového nebe, vlezl jsem do Véčka jejich nohou a přiložil ho k otvoru, jež mnoha rozkošemi oplývá…
Celý proces zasouvání jsem samozřejmě zdokumentoval. Pak jsem rozjel mrdačku s cílem „zničit krtka“, ale hlavně vystříkat máminu kapli.
Povedlo se!

Ještě jsem si vyfotil, jak z ní vytéká semeno a šli jsme spát. Samozřejmě, že jsem se neobtěžoval odebrat do svého pokoje. Přitulil jsem se k mamce a usnul spánkem souloží uspokojených lidí.

Navigace v seriálu<< Rodina 05
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Za mě je to zatím nejslabší pokračování . Tady jdeš tvrdě na věc , ale výsledku to škodí .

Trysky

Chtělo by to víc pozornosti drobnostem, robertka zasouvat do dělohy, foťák leží u postele, on za dveřmi pořídí dva snímky a pak teprve vleze do ložnice.
Rychle na věc a navíc dost drsně škodí tomuto pokračování. Nějak bych nečekal, že když byli spolu domluveni, že budou doopravdy zápasit.

Bob Romil

Tak tenhle díl mi fakt nesednul. Jak píše Trysky, je tam plno nelogičností a kombinace incestu a „skoro“ znásilnění je na mě už docela moc. Některé věty jako třeba „Ty jsem po chvíli nahradil sacím ústrojím zvaná ústa“ mi přijdou divný.

AlaBurka

Není každý den posvícení (koukám). Hm… klasická chyba, když to po mně nikdo cizí nečte před tím, než to pustím ven. Mě je vše jasné, co tím chtěl autor říci, leč čtenáři ne, neb jsem to napsal nesrozumitelně. Ještě se mám hodně co učit…

Bob Romil

Jo život je pes a my jen jeho patníky 🙂 Zažil jsem si to tu taky – za jeden díl chvála a za ten další jsem hned dostal mokrým hadrem po čuni. A pokud sleduješ komenty u jiných povídek, tak to může potkat i autory, co tu dlouhodobě fungují jako etalon pro porovnávání kvality. Málokdy se zadaří zavděčit všem. I ty nejvíc „palcovaný“ povídky mají palce do mínusu a někdy se strhne i lavina komentářů.

Trysky

Neber to až tak tragicky. Holt ne všechno se vždycky povede. Podobných chyb už se mi povedlo také nasekat dost. Stačí, když se k povídce vracíš a přepisuješ ji a hned se tam takové chyby objeví.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x