Rodina 02

Toto je 3 díl z 7 v seriálu Rodina
Počet zobrazení: 325

„To je otec Karolíny. Proč se ptáš? Závidíš mu snad?“ uspokojila mou zvědavost Irena.
„Ne, to ne. Jen, že je to poněkud nezvyklá výzdoba ložnice.“ odvrátil jsem pozornost od pravdy.
„A proč nezvyklá? K tomu tyhle místnosti přece slouží, ne? Ale dost bylo řečí. Přejděme od slov k činům.“

Irena se posadila na letiště. Opřela se rukama za sebe, roztáhla nohy a pokračovala: „Teď budeš dělat jen to, co ti řeknu. Kdybys chtěl začít stříkat, tak nám to povíš, protože s tvým prvním semínkem zde vypuštěným mám jisté plány. Kapišto?“
„Kapišto.“
„Dobrá. Postav se za Karolínu. Přitiskni se k ní zezadu, aby cítila tvou kládu. Pravou rukou ji odsuň z levého prsu plavky a seznam se s ním.“

Můj odhad mě nezklamal. Měla je krásná, pevná a ideálně tvarovaná.
Dlaní jsem lehce přejížděl přes ten dívčí Říp a zkoumal všechny jeho obliny, lehce mnul bradavku a zvyšoval tlak na mlaďounké pozadí. Ani má partnerka nebyla k prožívanému netečná a z lehce pootevřených rtů ji vycházeli první tiché vzdechy.
„Stačí!“ Levé už znáš, teď je na řadě to druhé.“

Díval jsem se přes Karolínino rameno na její prsy, kterým dominovaly úchvatně stojící hroty bradavek.

„Teď zátahni za zádovou šňůrku od plavek. Pak je uchop vpředu oběma rukama a zbav jí toho přebytečného kousku textilu. Výborně!“ okomentovala mé snažení Irena. „Její prsíčka jsou volná, proto jí přilož obě ruce na bříško a pomalu s nimi jeď nahoru ke kozičkám. Až tam budeš, tak chci vidět, jak si s nimi umíš něžně pohrávat.“

To bylo něco. I když jsem na světě něco přes sedm tisíc dní, tak tohle jsem ještě nezažil. Mazlení s tím božským prsohořím (to se ti, otče, povedlo) přivádělo další krev do mého údu.

„Jsi levák nebo pravák?“ přerušila Irena nečekanou otázkou moje hrátky.
„Levák.“
„Takže levou rukou sjeď po těle Karolínky až dolů k bikinám. Nejdřív hlaď její čárku přes plavky. Pak vsuň ruku do kalhotek a seznam se prsty s její buchtičkou.“

Po hebké pokožce jsem doklouzal až k plavkám. Nejprve mé prsty přejely nad jejich okrajem zprava doleva, načež jsem tento pohyb zopakoval z poloviny v opačném směru. Zaparkoval jsem pod pupíkem. Naznačil jsem tlakem pohyb, jako bych chtěl zajet rukou do bikin, ale místo toho jsem s roztaženými prsty klouzal po látce směrem dolů. Pravá ruka se stále kochala dívčím ňadrem. Zavřené oči mi dopřávaly hmatové pocity slepce.
Mé rty se lehce dotýkaly dívčí šíje a zvědavý jazýček nesměle ochutnával mladou pokožku.
Prostředníček dorazil na místo určení a přes ten nepatrný kousek textilu cítil vstup do jeskyňky rozkoše. Karolína dávala své vzrušení najevo o poznání intenzivněji. Otevřel jsem oči. Irena se dvěma prsty projížděla přes plavky po mušličce a dokonce byla se mnou synchronizovaná.

„Je čas zjistit, co dcerka dosud skrývá před tvými zraky…“ pronesla Irena lehce zastřeným hlasem a zasunula své prsty do koupacího úboru.
K mé velké potěše se začala prstit.
Na nic jsem nečekal a šel zkoumat to dosud skryté. Vše jsem dělal stále pomalu a jak nejněžněji uměl. Zvědavost vybičována na nejvyšší míru čekala, zda narazím na porost, nebo budu klouzat jak po zrcadle až do propasti rozkoše? To druhé bylo správně. Karolína patřila k holátkům.

A je to tu. Ten otvor, pro který jsou muži schopni vraždit.
Můj ukazováček opatrně najel na její stydké pysky a zkoumal stupeň zvlhčení. Na stupnici od nuly do desíti bych dal čtyři mínus.
Proto jsem zlehka rozhrnoval závojíčky a doloval z nich tu správnou klouzací vlhkost.
Dostavovala se každým projetím a lehkým zatlačením. Prst průzkumník se nořil hlouběji a hlouběji. Průzkumník dostal příkaz se vynořit a lehce zakroužit na poštěváku.
Byl odměněn spokojeným zasténáním. Znovu vyrazil na průzkum jeskyně. Že se má práce líbí, se k mým uším neslo dokonce stereofonně. Jak z úst dcery, tak i matky.
Povzbuzen tímto oceněním, proměnil jsem průzkumníka za speleologa a nechal jej dorazit až na dno.
Ten krouživými pohyby prozkoumával stěny poševního dna. Znovu jsem povolal ukazováček k výměně rolí. Ze speleologa se stal masér klitorisu.
Karolína jeho služby velmi prožívala. To se následně projevilo na plynulosti prosby: „Mami, to se nedá vydržet. Ať mi ho tam strčí!“

„Ano, zlatíčko. Nebudeme to protahovat. Také ho chci ochutnat.“
Otočila oči směrem ke mně a rozkázala mi: „Sundej jí plavky a postav se tady!“
Ukázala do místa mezi jejíma roztaženýma nohama.
Vytáhl jsem svého maséra na světlo z přítmí plavek. Pravačkou dohnětl ňadro a rychle stáhl Karolíně spodek bikin.
Využil jsem nutného pokleku a na každou půlku těch nádherných oblin (druhá pochvala pro tátu za dobře odvedené dílo) vlepil pusu.
Postavil jsem se před Irenu. Dcerka zamířila na letiště. Bleskově jsem přišel o plavky a můj pták díky ženské ruce o právě nabytou volnost. Tu ještě více omezila velezkušená ústa. To bylo boží! Držel bych až do konce, kdyby se neozvalo: „ Mami, už jsi ho zvlhčila dost! Já to potřebuju! Nezdržuj, prosím.“

Irena mě odstrčila směrem ke Karolíně se slovy: Běž a zasuň! A pamatuj, co jsem ti řekla o stříkání.“
„Bez obav.“ odpověděl jsem.
Vzal jsem svůj kůl do pravačky a začal opatrně zajíždět do vyšpuleného pohlaví. Kombinace poševního sekretu a Ireniných slin způsobily bezproblémový zásun celého mého šípu lásky do mladé pochvičky.
Chytil jsem Karolínu za boky a lehce ji k sobě přitáhl. Současně jsem zatlačil svými boky proti její prdelce. Tím jsem dosáhl maximálního zásunu.
Karolína vykřikla a já svého ptáka pomalu vytáhl a znovu zasunul až na doraz.
Po čtvrtém repete se ozvala silně nespokojená slova: „Přestaň mě s tímhle srát a začni konečně pořádně mrdat nebo tě zabiju!“

Na nic jsem nečekal a přirážel jak o život. Karolína hlasitě vyhekávala svou spokojenost. Irena při tom masturbovala . Mé přírazy neměly dlouhého trvání, protože vším tím vzrušením nabitá místnost mé výdrži nepřidala, a tak jsem ptáka zaparkoval na dno pochvy a čekal až se spermie připravené ke startu znovu vrátí do šaten.

Parkovací přestávku vyplňovaly prsty přejíždějící přes bradavky a má ústa sázela na dívčí záda jeden polibek za druhým.
Příznaky stříkání odezněly, nečinnost údu nahradilo druhé kolo přirážení. Tentokrát o poznání pomalejší. Každý příraz na dno jsem doprovázel přitažením Karolíniných boků k mé pánvi. Nezrychloval jsem. Jen pomalu zvyšoval tvrdost přírazů.
Káje se to zjevně líbilo. Líbilo se to i Ireně, kterou její prsty neomylně přiváděly k vrcholu.
Viděné v přímé úměře, to zvyšovalo obrátky přirážení.
Do ložnice mezitím vykřičela Irena svůj orgasmus. Okolo mého ptáka začalo něco téct. Nevěnoval jsem tomu pozornost a přirážel a přirážel, snažíc se odbavit Karolínu dřív, než to na mě přijde.

„Áááá…,“ rozeřvala se najednou a já věděl, že svou misi mohu odškrtnout jako splněnou. Sjela z mého ptáka a já pod ní spatřil tu ne zrovna malou louži.
Irena, které už orgasmus odezněl, se postavila proti mně a začala mě honit.
„Už to… bude,“ plnil jsem svůj slib ohledně semene.
Irenina volná ruka si oddálila plavky od těla a ukázala mi své zastřižené srdce v celé jeho kráse.
Žalud mi strčila do plavek a přívalem semene zkropila plavky, poštěváka, stydké pysky a samozřejmě, že i dost zbylo na srdíčko.

Proudnice dostříkala. Irena schovala své intimní partie v plavkách.
Karolína využila mé bezprizornosti a otočila mě k sobě. Klekla si a strčila toho ulepeného zmenšujícího se bojovníka do úst. Párkrát mi zmizel z dohledu asi z poloviny. Chytila mě za zadek, stiskla obě půlky a pták ji zmizel v puse celý.
Tohle jsem chtěl vždycky zažít. A najednou to bylo tady! Je pravdou, že nebyl v plné velikosti, ale i tak byl ještě dost dlouhý na to, abych cítil, že jsem v krku.
Karolína zvedla při tom oči a podívala se, co se mnou tahle hluboká kuřba dělá. Hodně! Kroutili se mi z toho palce u nohou. Měla štěstí, že jsem po výstřiku, protože stříkat teď, tak se utopila!

„Končit, mládeži,“ vrátila mé zkroucené palce do původní polohy Irena: „Teď je na řadě iniciační obřad.Nemáme totiž s Karolínkou rády, když se naši muži štítí svého semene. Uvidíme, jak jsi na tom ty. Výsledek obřadu rozhodne o tom, jestli s tebou ještě někdy něco podnikneme. Jsi připraven?“

Nervózní, ale i zvědavý, jsem kývl na souhlas.

Počet zobrazení: 325

Autor

Navigace v seriálu<< RodinaRodina 03 >>
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Špatné to není, ale něco tomu chybí…
Rád jsem si to přečetl, ale není to něco k čemu bych se vrátil.

Trysky

Docela dobré pokračování, jsem zvědavý na další díly.

Shock

Incestu je tady už nějak moc. Není to nic osobního proti autorovi, ale tohle už mi nějak nesedí. Jak píše childe, přečtu si to rád, ale není to můj šálek kávy.

JelenTom

Já tě naprosto chápu. Nicméně většina návštěv sem chodí z důvodu Incest. Jak z dle vyhledávačů tak i dle vyhledávaných a zobrazovaných stránek.

Králíček

Tak to je zajímavé, asi se na to téma taky někdy mrknu abych získala nějaký ty + body navíc 🙂

Martin

Dobré pokračování . Věřím , že kvalita příběhů se bude s každým dílem zvyšovat . Jsem zvědav na další pokračování . Incestu je tu možná hodně , ale jednotlivé povídky se liší dějem a zpracováním . A tady se mi líbí i ten příběh a přiměřeně sexu .

Bob Romil

Pokračování nabírá na obrátkách. Dámy si kloučka vedou jako oslíka za mrkví :-)) Je to i celkem vzrušivé, pokud jste fanda incestu.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x