Sourozenecká trojka

Toto je 1 díl z 4 v seriálu Bisexuální rodina

Tom, jmenuji se Tom, jak prosté jméno a je mi 20let. Mám o pět let starší sourozence, dvojčata Andreu a Alexe.

Jednoho dne nám naši oznámili, že jedou na víkend na hory. Andrea a Alex na sebe spiklenecky mrkli, bylo mi to divné, nebylo to poprvé co jsme zůstali doma, ale nijak jsem to neřešil. V pátek odpoledne se naši sbalili, společně jsme se rozloučili, sedli do auta a odjeli pryč.

Osaměli jsme.

Navečer jsem vyrazil ven s partou kamarádů, zahrát si poker a něco popít. Domů jsem se vracel až kolem půlnoci hodně opilý. Vešel jsem k sobě do pokoje, shodil ze sebe všechno oblečení a svalil se na postel. Zanedlouho jsem ale potřeboval na záchod, v duchu jsem si nadal, že jsem měl jít před odchodem z hospy, ale při loučení se s kamarády jsem na to úplně zapomněl. Rozespalý jsem se přitrmácel do koupelny a s úlevou vykonal svou potřebu. Koupelna je hned vedle ložnice mých rodičů a když jsem se umyl a opláchl si trochu obličej, uslyšel jsem zasténání. Nechápal jsem, co to znamená, naši jsou přeci pryč. Vyšel jsem ven, dveře do ložnice byly pootevřené, původně jsem si toho ani nevšiml. Původně jsem myslel, že tam má někdo ze sourozenců svého partnera a ze zvědavosti jsem nakoukl dovnitř. Překvapením jsem otevřel pusu.

Andrea a Alex byli nazí na manželské posteli rodičů a měli spolu sex. Nejspíš vůbec nezaregistrovali, že jsem přišel domů. Alex zrovna šukal Andreu zezadu, Andrea slastně vzdychala a evidentně si to užívala. Alex stále zvyšoval rychlost a přirážel do ní, občas ji plácl po zadku.

Stál jsem jako přimražený a jen sledoval to divadlo. Ani jsem si nevšiml, že se mi staví péro.

„Už budu,“ oznámil sestře Alex, vytáhl ho z ní a ta si k němu klekla a začala mu ho divoce kouřit. Ten ji držel za hlavu a nutil k větší rychlosti. Tehdy se Alex otočil a všiml si, že se na ně dívám skrze dveře.

Čekal jsem bouřlivou reakci, ale on si jen dal prst na ústa a naznačil mi ať jsem zticha. Mlčky jsem přikývl. Andrea o mně stále nevěděla, klečela zády ke dveřím a kouřila Alexovi péro. Alex byl viditelně hodně vzrušený, skoro jako by si neplánovaného šmíráka o to víc užíval. Spiklenecky na mě mrkl a naznačil mi, abych šel k nim. Stále jsem byl dost pod vlivem a alkohol zřejmě mohl za odhození všech mých zábran do koše. Potichu jsem k nim přišel. Alexe má přítomnost vzrušila na maximální možnou míru a už se nedokázal ovládat, se silným sténáním naplnil sestře pusinku, chuděta měla co dělat, aby tu dávku spolykala.

„Andreo podívej kdo se na nás přišel podívat.“

Andrea se jen polekaně otočila, zamžourala do šera pokoje a pak mě spatřila.

„Tome! No… hmm… jaké to milé překvapení… Mysleli jsme, že budeš pryč mnohem déle.“

Většinou se v pátek vracívám až nad ránem, takže jsem se jejímu překvapení ani nedivil.

„Co myslíš ségra,“ řekl Alex, „vezmeme ho do trojky? Podívej, jak mu už pěkně stojí.“

Andrea jako by na tuto otázku nečekala, chňapla po mně, přitáhla se mě blíž a jak jsem tam stál, začala mi honit péro. Přiznám se, líbilo se mi to a mé nastupující vzdychání o tom dalo vědět i ostatním.

„Zdá se, že se mu to líbí.“
„Co ty na to, Tome? Vím, jak se po ní občas díváš. Neušlo mi to,“ pronesl Alex, z hlasu nebyl cítit ani náznak žárlivosti. Naopak ho to viditelně vzrušovalo, před chvilkou naplnil ségře pusu a už mu zase stál.
„Chceš se k nám přidat? Bude to naše malé tajemství.“
„A… ano,“ odpověděl jsem trhaně.

Andrea mi ho začala kouřit. Byla jako nymfomanka. Sašovo péro jí zřejmě nestačilo a podle toho, co předváděla s tím mým to jistě nedělala poprvé. Kouřila fakt skvěle.

Pak se mě najednou Alex začal dotýkat a hladil mě po břiše. Přišlo to náhle a nečekaně. Přitáhl si mě k sobě a začal mě vášnivě líbat. Byl jsem totálně v šoku, stál jsem jako zmražený a nezmohl se na žádnou obranu. Možná péro v ústech mé ségry a celkově pro mě nová situace zapříčinila, že jsem jeho polibky začal opětovat. Panic jsem nebyl, něco jsem s holkama už zakusil, ale s mužem ještě ne. Uvědomoval jsem si, co to dělám a zkusil jsem se i trochu bránit, ale proti mé vůli se mi to začalo líbit. Andrea klečela mezi námi a kouřila nám oběma péra. Dávala je k sobě a porovnávala je.

„Chceš taky ochutnat Toma. Je sladký,“ podívala se ségra na Sašu. Brácha mě přestal líbat a šel níž. Klekl si vedle Andreji a společně mě začali kouřit. Užíval jsem si to. Všechny mé zábrany spadly.

„Ano to je ono,“ začal jsem slastně vzdychat a do toho křičet: „Jste nejlepší! Ano už budu! Už bu… du.“
„Vystříkej se do nás, Tomášku,“ řekla Andrea. Bez zardění nebo jakéhokoliv uvažování jsem poslechl. Za chvíli jsem do nich začal stříkat a mí starší sourozenci polykali mé sperma.

Lehl jsem si na postel. Doposud jsem celou dobu jen stál a nohy mě po bouřlivém orgasmu přestaly poslouchat. Alex a Andrea si lehli vedle mě. Alex se, se mnou dál líbal, Andrea nás po očku sledovala. Evidentně ji to vzrušovalo, dva prsty měla ve své kundě a pomaličku si ji projížděla. Alex se pomalu přesunul na krkl a následně k mému uchu, aby mi téměř neslyšně zašeptal: „Andrea se ti líbí, viď? Má sexy tělo.“
„Ano,“ odpověděl jsem automaticky nahlas, aby mou odpověď slyšela i ona.
„Chtěl by ses jí dotýkat?“ položil mi brácha otázku, na kterou všichni tři znali odpověď.
Jen jsem přikyvoval.
„Tak do toho. Kde se ji chceš dotknout?“

Andrea se naklonila blíže ke mně. Byl jsem dost nervózní, uvědomil jsem si, že jsem o ní dlouho tajně snil. Jednou rukou jsem se dotkl jejich prsou a začal je lehce masírovat a něžně hladit. Andrea slastně vzdychla a to mi dodalo více odvahy. Přisunul jsem se k ní a začal jí na střídačku masírovat obě prsa a líbat je. Andrea mě hladila po mých havraních vlasech. Na rozdíl od obou blonďatých sourozenců mám vlasy černé. Alex šel mezitím mezi nás. Začal mi kouřit péro a dal své prsty do Andreiny píči.

„Už mu zase stojí,“ oznámil po chvíli Alex.
„Vezmeš si ho ty, nebo já?“ zeptala se Andrea.
„Vezmi si ho ty. Chci vidět, jak tě šuká.“
„Jak bys to chtěl?“ podívala se na mě a se vzrušeným výrazem očekávala mou odpověď.
„Sedni si na mě,“ rozhodl jsem se. Andrea poslechla. Mohl jsem tak přitom pozorovat její sexy tělo.

Posadila se na mě a sama si zavedla trčící péro do kundičky.
„Áánoo,“ vydal jsem táhlý vzdech a třásl se vzrušením. Andrea na mě začala jezdit. Alex to chvíli sledoval a jen tak mimoděk si ho začal honit. Pak ale dostal jiný nápad. Přišel ke mně a se slovy: „Vykuř mi ho bratříčku,“ mi předhazoval své péro před obličej.

Chvíli jsem se tomu bránil, ale nakonec jsem ho vzal opatrně do úst a začal ho Alexovi kouřit.

„Jak mu to jde?“ ptala se Andrea.
„Učí se rychle.“ dostalo se jí odpovědi.

Bráška měl pravdu. Jeho péro začalo tvrdnout. Klečel nad mojí hlavou a Andrea na mě dál jezdila. Viděl jsem, jak se ti dva spolu začali líbat.

„Prohodíme si ho. Tom dnes bude naše děvka,“ rozhodl bez ptaní Saša.

Andrea jen přikývla a slezla ze mě. Tušil jsem, že to bude mít nějaký háček, jen jsem v danou chvíli netušil jaký. Alex mě obrátil na břicho. Zřejmě to má nejradši zezadu. Chvíli mi lízal prdel, Andrea se mezitím natáhla pro tubičku gelu a na péro mu nanesla pořádnou vrstvu. Pak do mě pronikl, bez upozornění, bez milosti.

Bylo to poprvé, co mě šukal kluk. Navíc můj starší bratr.

Chvíli to bolelo, ale pak se mi to začalo líbit. Andrea se přesunula přede mě, sedla si a s jednoduchým slovem „lízej“ doširoka roztáhla nohy. Poslechl jsem a začal ji lízat. Byla hladce vyholená.
Alex mě pak najednou začal plácat přes zadek, jako před tím Andreu.

„Rád šmíruješ cizí lidi!“

Znovu mě plácl.

„No tak odpověz, děvko. Rád šmíruješ?“

Uvolnil jsem si jazyk ze sestřiny píče a snažil se pod jeho přírazy bez hekání odpovědět.

„By… la… to ne… hoda. Po… potřeboval… jsem na záááchod… a vy jste… nezavřeli dveře.“
„Takže je to nakonec naše vina?“ Alex mě dál plácal po zadku. Tahle odpověď ho neuspokojila.
„No tak řekni, že jsi šmírák. Nebo to bude horší,“ dál mě plácal a začal mě tvrdě šukat.
„Ano,“ odpověděl jsem prostě.
„Ano, co?“
„Jsem šmírák. Rád jsem se na vás díval.“
„To už je lepší,“ Alex cítil, že už to na něj jde. Vytáhl ho ze mě. „Za trest vše spolykáš!“

Andrea mi naklonila hlavu až k jeho péru a nedovolila mi uhnout. Alex se za chvíli udělal a vystříkal do mě své semeno. Musím uznat, že chutná dobře. Andrea si mě přitáhla k sobě a začala mě vášnivě líbat. Chtěla taky bráchovo sperma.
„Jsi dobrý bratříčku,“ řekl Alex. „Nevadila ti ta hra?“

Andrea a já jsme se na chvíli přestali líbat.
„Ne,“ odpověděl jsem popravdě. „Můžu teď chvíli šukat Andreu?“
„Posluž si,“ rozhodl Alex za ni a lehl si zmoženě na postel. Byl unavený a potřeboval na chvíli oddech.

Andrea si lehla na záda. Pronikl jsem do ní a začal ji šukat na misionáře. Přitáhla si mě těsněji k sobě a sevřela mě nohama. Dotýkal jsem se jí po celém těle a přitom do ní bušil svým čurákem. Začali jsme se u toho i líbat.

„Už budu,“ varoval jsem ji. Vytáhl jsem ho ven a oba sourozenci po něm chňapli, jak po posledním doušku vody na Sahaře. Jejich enormní zájem byl posledním impulzem k mému silnému orgasmu. Stříkal jsem a oni hltavě polykali mé sperma.

„Doufám, že ještě můžeš a ošukáš i mě,“ spíše než otázku mi to Alex suše oznámil.

Po malé pauze a velké snaze obou mi ho kouřením postavit se i Alex dočkal. Klekl si přede mě, nastavil svoji prdel a na jeho „pojď“ jsem do něj pronikl.

Teď jsem byl pánem situace já a na revanš jsem začal Alexe také plácat po zadku. Užíval si to.

„Máš nade mnou rád moc, že ano?“
„Ano, teď mám moc já nad tebou. Budeš dělat, co ti řeknu,“ znovu jsem ho plácl.
„Ne,“ řekl Alex. Přitlačil jsem a začal jsem ho tvrději šukat.
„Teď jsi můj sexuální otrok. Řekni to,“ dál jsem ho plácal.
„Ano, Tome,“ řekl nakonec Alex. „Řekněte mi, co mám dělat, můj pane.“
„Lízej Andreu.“

Alex ochotně poslechl můj rozkaz. Začal Andreu lízat a já ho dál šukal.

„Líbí se ti, když tě šuká tvůj mladší bráška? Řekni, toužil jsi po mě, jako já po Andreji?“
„Ano, chtěl jsem tě,“ dál jsem ho plácal po zadku. Nejspíš mluví pravdu. Ani jsem to nevěděl.
„Už budu,“ oznámil jim to a chtěl ho vytáhnout.
„Ne, udělej se do mě.“
„Neřekl jsi prosím!“
„Prosím, můj pane. Vystříkejte se do mě.“

Nakonec jsem poslechl a celou svou dávkou mu naplnil střeva.

Svalil jsem se na postel. Oba se ke mně připlazili a začali jsme se vášnivě líbat. Nečekal jsem to, ale mé péro evidentně ještě nemělo dost. Důkazem bylo, že se mi zase začalo stavět. Už bez ptaní jsem si vzal Andreu, naznačil jí, jak se má postavit, abych si ji mohl vzít zezadu. Alex mě přitom držel za zadek a pobízel mě ať jí šukám dál. Občas mé péro vyndal, lehce pokouřil, aby ho zase vrátil tam kam patří. Alex zkušeně poznal, že to na mě jde, péro mi vyndal a polykal mé sperma.

„Hele já to chci taky,“ zahlásila Andrea naoko podrážděně. Otočila se a přidala se k Alexovi.

Nakonec jsme se všichni vyčerpaně svalili na manželskou postel našich rodičů. Už vím, co znamenala spiklenecká mrknutí mých sourozenců, když nám rodiče oznámili svůj záměr odjet. Těšili se na to, až spolu budou moci šukat.

„A co já? Jsem tu přes víkend taky. To vám nevadilo?“
„Popravdě jsme to viděli jako šanci, jak tě k nám přizvat. Už chvíli uvažujeme o tom, že tě přibereme. Oběma se nám moc líbíš.“ řekl Alex.
„Takže jste nechali otevřené dveře schválně?“

Andrea přikývla.

„A kdybych nepřišel?“
„Ráno bychom tě vzbudili nazí a začali tě osahávat. Nejdřív bych začala já. Alex si nebyl jistý, jestli jsi bisexuál, jako on.“
„Popravdě, ani já jsem to netušil.“
„Nakonec jsem rád, že jsi.“ zasmál se Alex.
„To i já.“

Společně jsme se políbili a usnuli ve vzájemném obětí. Užili jsme si incestní sex a já věděl, že mnoho dalších ještě bude.

Poker jsem ten den sice prohrál, ale teď už vím, co znamená pořekadlo neštěstí ve hře, štěstí v lásce Usnul jsem. Dobrou noc.

Autor

Navigace v seriáluBisexuální rodina 02 >>
4.5 14 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Jelikož nejsem příznivec „Bi“, tato povídka mě neoslovila, ale své čtenáře jistě najde. Psané je to čtivě.

harai

Incest rád píšu i čtu, ale tahle povídka je proti mému gustu.

Juli

Připadá mi slátaná horkou jehlou. Za mne👎.

Niron

Uhm… Bi incest, to je celkem odvážný pokus. Chci říct, že se tím vymezí celkem úzký okruh publika, který tohle vezeme – mně ta kombinace nesedla. Ale napsané to je vcelku dobře, skřípal mi tam jen ten pokus o D/S. Ale nakonec i tohle je o vkusu, možná je to v pořádku a jen já jsem na to zatížený…

Wolf

No bylo překvápko zjistit že povídka je bi. Osobně se mi to nelíbí ale ta povídka je dobrá čtivá a má spád. Jen mi přijde trošku nepravděpodobná což je ovšem jen můj názor. I tak ale říkám zajímavé rozšíření obzorů určitě pracuj dál.

Trysky

Nejsem příznivce povídek, kde si užívají dva chlapi (kluci). Dočetl jsem to až na druhý pokus. Čtivé to je, ale homo pasáže fakt nemusím.

Děda Lebeda

Mně se to moc líbilo. Tohle tu dost chybí…

Martin

Povídka je to čtivá , ale na mě je to moc uspěchané a samozřejmé . Nejde jen o Tomášovo zapojení do hrátek sourozenců , ale i o to pro mě hlavní a to je příběh .

8
0
Would love your thoughts, please comment.x