Jak jsem nasadil synovi parohy 2

Noc
To byl opravdu pohled, který by šokoval asi každého. V měsíčním světle jsem viděl ve dveřích ložnice stát postavu, která mi připadala jako ze snu. Zuzanka totiž odhrnula závěs do ložnice a stála ve vchodu. Nemohl jsem se ubránit vzdechnutí nad tím, co jsem viděl.
Měla na sobě jen jakési pyžamové kalhoty, které jí však sahaly jen ke kolenům a to bylo všechno, co krylo její tělo. Od pasu vzhůru byla nahá a její kozičky, teď už bez podprsenky a bez dalšího obalu, to byl pohled pro bohy, který by snad vzrušil i kněze.
Nemohl jsem se od nich odtrhnout a jen jsem zíral a zíral.

 „Nevadí ti, Martine, že jsem přišla?“ uslyšel jsem její hlas. „Když jsme seděli  u večeře, měla jsem dojem,  že mne přímo propaluješ očima. A  kdyby se dalo svlékat očima, tak jsem byla nahá hned při přípravě večeře,“ pokračovala s úsměvem.
Na to se nedalo říct vůbec nic. Potvůrka, odhalila mne už od začátku a pak mne celou dobu provokovala,  vytáčela a čekala, jak zareaguji. Možná, že kdybych neodolal a dal průchod své touze dříve, dopadlo by to jinak, ale teď za mnou přišla sama a tak  mi bylo jasné, že to chce i ona. O mých choutkách  se pochybovat nedalo.
Zuzana přistoupila k posteli, kde jsem ležel odhalený a téměř obnažený.
„Koukám, Martine, že se ti to moje okukování nějak vrazilo na jisté místo,“ usmála se a pozorovala moji stojící kládu, jejíž velikost ji musela asi uspokojovat a vzrušovat. „Nemáš se za co stydět, když se ti postaví při pohledu na ženu. Nebo sis snad před spánkem představoval, jak ležím v posteli nahá a masturbují,“ odhalila Zuzana moje myšlenky a možná i svoje činy.
Jenom jsem kývl a Zuzanka, ta potvůrka, pokračovala:
„Tak co, jak se to líbí moje kozičky?“
„Nemám slov,“ reagoval jsem.
„A chtěl bys vidět ještě víc, viď? Chtěl bys vidět moje chloupky, chtěl bys vidět moji pičku? Chtěl bys mne vidět celou nahou?“ dráždila mne dál.
„Kdo by nechtěl, Zuzanko, jsi taková nádherná,“ odpověděl jsem.
Pak jsem jen sledoval, jak uchopila gumičku pyžamových kalhotek,  pomalu je stahuje  a odkrývá stále větší část svého klína včetně brány do svého těla. Měla svoji panenku jen jemně zarostlou, takže jsem  mohl vidět nejen její brázdičku tvořenou dvěma masitými vnějšími pysky, ale také její poštěváček.
Za chvíli už  pyžamové kalhotky skončilo na zemi vedle postele. Ležel jsem dál na zádech a ona teď už docela nahá stála u postele.

„Zůstaň ležet, chce se tě dotknout jako první, nech mne, chvilku se pomazlíme,“ slyšel jsem Zuzanu a napjatě jsem sledoval,  jak se velmi pomalu blíží k postelím.
Sedla si na můj klín a položila své nahé tělo na mé,  ňadry včetně špičatých bradavek se dotkla mých prsou a potom mě  dlouze dráždivě políbila. Její pičulka byla lehce ochmýřená, jako by jí bylo šestnáct, pysky měla sice dost znatelné, ale já jsem teď vnímal raději dotek jejího rozpáleného těla a nemohl jsem se dočkat, až se do ní zabořím.
Po chvilce Zuzanka vstala,  rozvalila se na druhé posteli, dráždivě rozevřela nohy a tím isvůj klín a dodala: „Strč mi ho tam, ať ho cítím, ale zatím jenom pomalu,“ dala najevo, jak budeme pokračovat dál.
Pomalu jsem špičkou svého penisu rozevíral ústí její pičulky a šlo to krásně lehce. Pomalu jsem zasouval nadrženého nedočkavce  hloubějí a hlouběji a pak jsem prvně přirazil. 
Zuzanka lehce vzdechla a šeptla: „Dělej mi to pomalu, Martine, máme na to dost času.“

Pokračoval jsem v lehkých zásunech podle jejího přání, ale pomalu jsem zrychloval. Když jsem zrychlil, reagovala Zuzanka na to tím, že mne sevřela nohama, které zkřížila na mých zádech a tím mne nutila, abych do ní pronikal stále  hlouběji.
Po minutě mne pustila ze svých kleští, převalila se na bříško a vysadila na mne pičku, abych si jí vzal tentokrát zezadu. Její buchtička už byla promazaná, můj ocas stále vztyčený a tak nic nebránilo dalšímu pokračování.
Hladil jsem jí po zádech, samozřejmě nejvíce po prdelce a ona mi svým zadečkem vycházela vstříc.
Za chvíli se už  v ložnici ozývaly krásné mlaskavé zvyky doprovázející naše milování. Moje chvíle se blížila a chtěl jsem už do ní stříkat, ale Zuzanka mne požádala, abych  nepospíchal. Chtěla, abych jí dráždil v co největším počtu pozic, a pak to rozjedeme naplno.

Zvláštní přání, ale co bych jí nevyhověl. Jen jsem musel na chvilku přestat, abych nechal poklesnout vzrušení a odvrátil výstřik.
Její panenka mne i při těch pomalých přírazech dokázala dráždit víc, než jsem dokázal snést. Odpočinul jsem si asi pět minut a pokračovali jsme zase jinak.
Zuzana ležela na zádech, jednu nohu zvednutou a já jsem jí šukal z boku. Pičulku měla krásně přístupnou a tak jsem jí kromě lehkého šukání mohl dráždit i na poštěváčku a vytáčet ji i sebe na stále vyšší úroveň. Mohl jsem pozorovat i její rozkošné kozičky, které jsem  občas  pohladil a podráždil krásně natrčené žužlíky.
Kvitovala to jak kočka, spokojeným vrněním. Začal jsem pozorovat, že její rozdrážděnost stoupá. Projevilo se to v tom, že jsem zase skončil na zádech a ona na mne znovu nasedla. Tentokrát si však můj penis zasunula na správné místo a rozjela se jako jezdkyně na divokém hřebci. Zdálo se mi, že překročila onu mez a chtíč začíná ovládat její rozkošné tělo. Její kozičky se nade mnou houpaly a já jsem se jim pilně věnoval. Zuzanka na to zareagovala tím, že přitvrdila ve svém počínání a stejně tak i ve svém slovníku:

„Omrdej mne Martine, jó ty máš ale čuráka, nešetři mne, vraž mi ho tak ještě víc“ a podobné výrazy se linuly teď z jejích úst.
Jízda na koníčku je sice hezká věc, ale pro pořádné přitvrzení z mé strany to bylo málo. Nezbylo mi nic jiného, než shodit jezdkyni ze sedla a nasadit můj styl jízdy. Váhal jsem mezi klasickou polohou, anebo ze zadu, ale stále více mne dráždila její rozkošně tvarovaná rajcovní  prdelka a tak jsem se rozhodl k finiši zezadu.

Její lasturka byla mokrá a krásně promazaná. Na nic jsem nečekal a zasunul jsem ptáka  co nejdále to šlo. Přidržel jsem si ji za boky a dlouhými pohyby pronikal do jejího těla. Teď už jsem se nesnažil být jemný. Chtěla, abych ji nešetřil a mne čím dál víc ovládala vášeň a chuť se udělat. Přesunul jsem ruce z boků na  houpající se kozičky se vztyčenými bradavkami a rozjel jsem se.
Teď už to nebylo pomalé a jemné. Dostávala pořádně zabrat. Ňadra měla po mém mačkání celá červená a její buchtička také nepřišla zkrátka.
Zuzanka hlasitě sténala,  zadečkem vycházela vstříc mým přírazům a snažila se nabodnout čím dál tím víc. Teď už by mne nezastavilo nic.  Byl jsem před svým vrcholem,  tak jsem ji znovu popadl v bocích a posledním nárazem jsem do ní vnikl až na doraz.
Pak jsem z ní ptáka prudce  vytáhl  a začal jsem kropit mohutnou dávkou její zadeček.

Sám jsem byl překvapen mohutností výstřiku a množstvím semene, které jí přistálo na prdelce a na zádech. Už dlouho jsem toho tolik ze sebe nevydal. Zuzanka se svalila na postel a já vedle ní. I když jsem na ní vystříkal svoji dávku semena, zdálo se mi, že Zuzanka toho ještě stále nemá dost.

A skutečně, uplynula asi čtvrthodinka odpočinku a já slyšel Zuzančino: „Já bych chtěla ještě, Martine a můžeš ještě víc přitvrdit!“
Pomyslel jsem si, že s takhle nadrženou samičkou to opravdu Robert nemá jednoduché, ale napadlo mne, co bych mohl se Zuzankou udělat a pak si už opravdu jistě nebude stěžovat.
Občas jsme totiž to, co jsem chystal na Zuzanku, s manželkou prováděli a výsledek byl vždycky stoprocentní.
Natáhl jsem se k nočnímu stolku a vytáhl jsem z něj vibrátor, který jsme někdy s manželkou při svých hrátkách používali. Pohled na něj Zuzanku přivedl k tomu, že si velice ochotně klekla na postel na všechny čtyři, vyšpulila na mne svoji rozkošnou prdelku a vypadalo se, že se nemůže dočkat, až jí zabořím vibrátor do její nenasytné lasturky. Asi už s jeho použitím měla své zkušenosti.
To však nebyl můj cíl. Zuzanka si už nevšimla, že jsem ze šuplíku vytáhl ještě něco jiného, tubu s krémem.
Zjistila to až tehdy, když jsem vymáčkl krém na její vysazený zadeček a začal jsem jí ho roztírat po stehnech, zadničce, mezi půlkami a abych ji trochu spletl, tak jsem s mastnou rukou zajel i na její visící kozičky.
Asi netušila, co mám v plánu a zatím ji to nezajímalo. Stačilo jí, že jsem potřel krémem i vibrátor a bez jakýchkoliv problémů jsem jí ho vrazil do pičky a zapjal jsem ho nejprve na nejmenší rychlost, ale po malé chvilce naplno.

Zuzanka začala sténat a kroutit se na posteli a svíjivé pohyby jejího těla mne ještě více vzrušovaly. Natřel jsem si opatrně krémem i svůj už znovu stojící klacek a stále asi Zuzanka pod vlivem slasti, který jí působil vibrátor v kundičce, netušila, co ji čeká. To jí došlo, až když jsem se k ní přitiskl a špička mého žaludu vklouzla mezi její mastné půlky a začala pronikat do malého otvůrku její řiťky.

„Ne, tam ne,“ uslyšel jsem její protest, ale nedbal jsem.
„Chtěla jsi to tvrdě, tak to budeš mít tvrdě,“ myslel jsem si a už jsem byl uvnitř jejího zadečku se svým žaludem.
Vyjekla, ale současné dráždění vibrátorem v kundičce a penisem v prdelce brzy překonalo její odpor a její vzdychy naplnily naši ložnici. Namazaný ocas klouzal v její prdelce jako po másle, cítil jsem jak je Zuzanka zaplněná nejen mým ocasem, ale i rozměrným vibrátorem a jak velmi rychle spěje k prvnímu ukojení.
Ani zdaleka jsem nebyl hotový, když ji dvojnásobné dráždění přivedlo k prvnímu orgasmu, ale zdaleka jsem neměl chuť přestat. Ba naopak zvýšil jsem tempo svých přírazů v jejím zadečku a nešetřil jsem ani vibrátorem její buchtičku.
Jestli její první orgasmus si Zuzanka prožila, tak ten druhý, to byl přímo megaorgasmus, takový jsem nezažil při téhle akcičce ani u své manželky.
Celá se roztřásla, její steny nabyly na intenzitě, měl jsem co dělat, abych ji udržel nejen na posteli, ale především, aby z ní nevyklouzl vibrátor nebo můj penis.
Tyhle dvě věcičky ji dohnaly do okamžiku, kdy se její pička sevřela a kolem vibrátoru z ní začaly tryskat nečekané proudy jejích milostných šťáv. To už jsem dospěl k vrcholu i já a její prdelka dostala do sebe pořádnou dávku mého semene.

Po chvilce jsem z ní vyklouzl a díval jsem se na její opravdu zmrdané tělo. Teď už si Zuzanka nestěžovala na nedostatek tvrdosti z mé strany.
Stejně jako já toho měla opravdu dosti a všechno to nakonec po nutném osprchování skončilo tím, že se ani nevracela do svého pelíšku a zůstala ležet nahá a brzy usnula na místě mé manželky v manželských postelích.
Ráno jsme se probrali docela brzy a já jsem nemohl odolat, když jsem uviděl Zuzanku vedle sebe ležet krásně roztaženou a přímo vzorově se nabízející mým chlípným pohledům a dotykům, abych ji na začátek rána nepřivedl svými prsty nejprve k orgasmu.

Pak jsem ji doprovodil do koupelny a tam jsem to všechno mezi námi dokonal ještě jednou tentokrát svým ocasem zezadu.
Teprve s postříkanou prdelkou jsem ji pustil pod sprchu a při jejím pozorování jsem pokračoval v honění svého péra.
To však byla poslední kapitola mého úletu a po snídani už Zuzanka čekala netrpělivě na to, kdy dorazí můj parohatý synek. Bylo samozřejmě jasné, že ani já ani Zuzanka se s tím, co se dnes u nás v noci dělo, nikomu chlubit nebude.

Autor

4.6 50 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Juli

Sladké sny.

Mišo

Parádička

2
0
Would love your thoughts, please comment.x