Milující mamina

Dva mladíci stáli u branky a zvonili tak dlouho, než se ve dveřích objevila žena ve středním věku, oděná v letních propínacích šatech.
„Přejete si?“
„Dobrý den. Jsme kamarádi vašeho syna a…“ začal jeden.
„Leoš není doma, má trénink,“ odpověděla rychle žena a mladík horlivě kýval hlavou.
„To víme. Proto jsme tady, abychom něco probrali s vámi, paní Adamová,“ pokračoval druhý.

Žena tiše vzdychla, šla jim otevřít a pokynula jim dovnitř.
„Dobrá. Projdeme jen domem na zahradu.“
Chlapce čekala překvapivě veliká zahrada s bazénem a záplavou vzrostlé zeleně, že k bazénu nebylo od sousedů vidět.
„Chtěla jsem si právě zaplavat. Tak rychle, o co jde?“ usadila je žena do pergoly a nabídla jim studenou šťávu.

„No… ehm… on Leoš… totiž na to nemá… Myslíme na volejbal. Snaží se, ale ani trenér není nadšenej… Zkrátka asi bude muset skončit,“ začal první mladík.
„Ale… Leoš nic neříkal a navíc ho to baví a tohle by ho ranilo,“ děla žena trochu vyplašeně.
„Máme pro vás jistej návrh,“ řekl ten druhý, urostlý blonďák s krátce střiženými vlasy, takovej „macho,“ nebo si aspoň na něj hrál.
„My máme na trenéra vliv, aby Leoše nechal v týmu a vy nám prostě čas od času dáte!“

Nastalo ticho, že by špendlík bylo slyšet spadnout.
„Prosím?“ ozvala se nepříjemným táhlým hlasem paní Adamová.
Mladíci se ale nenechali vyvést z klidu a blonďák pokračoval.
„Jak sem řek. Vy nám dáte a Leoše tak podržíme v týmu. Nic víc, nic míň. Přeberte si to jak chcete.“

Zlata Adamová byla zaskočená i rozhořčená zároveň. Dva smradi ji sem přišli vydírat přes jejího syna! Jedináčka a jediného miláčka, který jí po rozvodu zbyl. Snesla by mu modré z nebe. Volejbal je jeho milovaný sport a kdyby ho vyloučili… nechce ani domyslet, jak by se chudáček zhroutil.

Pozvedla hlavu a zabodla pohled na ty dva kamarádíčky. Blonďák se jí docela líbil a ten druhej byl taky kus chlapa, i když to byli vrstevníci jejího syna.
Osmnáct už jim bylo. Ale měli vůbec už nějakou ženskou, anebo jim má dělat učitelku sexu?
„Jak si to vůbec představujete?“ zeptala se již mírnějším tónem a tím chlapce trochu vykolejila.
Nečekali takový obrat, byť příjemný.
„Řekněme dvakrát do měsíce bysme si… to… normálně zašoustali,“ navrhl první mladík.
„Žádný prasárny?“ ujišťovala se Zlata. „A vůbec už jste někdy šukali?“
„Jasná páka,“ kasal se blonďák a sjížděl její siluetu, jako by měl místo očí rentgen.

Zlata se definitivně rozhodla. Chlapa neměla ani nepamatuje a její tělo rozhodně ještě nepatří do starýho železa. Vždyť jí nebylo ani čtyřicet a to už má žít jako jeptiška?! To přece je proti přírodě.
Tihle samečci by mohli mít výdrž i když ve zkušenostech to asi nebude valné.

Vstala, rozepnula si šaty a kluci mohli jen vydechnout nad její postavou v bikinách. Podprsenka zakrývala jen bradavky, které jí nyní v chladivém větříku hezky stály a v kalhotkách se hezky rýsovala čárka štěrbiny a všude kolem byla jen hladká vyholená opálená kůže.
„Fííha,“ hvízdl blonďák, „co říkáš, Mirku?“
„Pěknej matroš, Pepane,“ odvětil Mirek a oba napjatě sledovali, jak si Zlata rozepíná podprsenku a pouští svá přerostlá kůzlátka na pastvu.
„Ukaž… můžu si šáhnout?“ natáhl Mirek ruku, aniž čekal na svolení.

Nakonec tam Zlata stála s prsama v rukou nadržených mladíků, kteří je omakávali, mačkali, tahali a hnětli.
Zlatě to nebylo nepříjemné, ač tušila, že je asi bude mít samou modřinu. Měla výstavní čtyřky, kupodivu stále pevné a nepříliš povislé, krásně kulaté, s napnutými špunty bradavek, které teď Pepan cumlal jak hladový kojenec.

Když se kluci nabažili prsama a v kraťasem jim trčely ocasy, stáhla si Zlata kalhotky a odhalila jim vyholený klín. Vypouklá žemle pysků a čárka štěrbiny nebylo nic rajcovního, alespoň na pohled.
„Půjdem tamhle na deku,“ ukázala na trávník a když tam došli, byli kluci bleskurychle nazí s napruženými ocasy.
Nic moc, okomentovala Zlata pohledem jejich výbavu a čekala, až něco začnou.
Oba chlapci si zatím honili brka, než se Pepan osmělil.
„Vyhulíš mě?“

Zlata přehlédla, že jí tyká, ostatně bylo by divný kdyby si vykali, klekla si a normálně mu ho začala kouřit.
Mirek hned přispěchal z druhý strany, a tak je kouřila na střídačku a oba jen funěli blahem. Jejich tyčky neměla problém pojmout hluboko do pusy a snaživě je sála, cumlala a mnula jim v dlaních visící kulky a hošani brzy vytekli.
Semeno vycákali do trávy a pak se začali zaobírat jejím tělem.

Přes prsa přešli k líbačce a pak se střídali v lízání klína, dráždění poštěváka a prostě jí hmatali, hladili a líbali všude po těle. Byli jejími tvary doslova unešeni. Zralou a přitom tak krásnou ženskou ještě nešoustali.
Zlata jim aspoň hladila a honila povstávající ptáky a docela se těšila, až jí protáhnou kundičku.

První jí mezi nohy nalehl Pepan. Zlata mu sama pomohla se zavedením a pak jen vzdechla, jak se pysky roztáhly a pochva přijala ocas do svých útrob. Pronik pokračoval až skoro na dno a Pepan hned začal prudce přirážet.
„Poma… a… a… lu… u… seš… rychle… ej,“ snažila se ho Zlata zpomalit, ale marně.
Prcat vnadnou paničku a ještě k tomu matku spolužáka, to je sen každýho chlapa. Pepan vnímal jen teplé lůno, tření a krásné tělo, na němž rajtoval. Mačkal jí prsa, olizoval bradavky a hekal jí do tváře jsou nadrženost.
Jo… jo… vystříkám tě… celou,“ drmolil a Zlata se snažila mu jít naproti, aby se udělali spolu.
„Ještě… chvilku… ještě… vydrž… už… taky… budu… úúúh,“ sténala a měla to na krajíčku.
Výplach pochvy semenem ji naštěstí přivedl na vrchol rozkoše, a tak se taky udělala.

Nestačila se ani vydýchat a už jí pusu zaplnil Mirkův ocas, který si ho celou dobu honil a teď se potřeboval dodělat.
Sevřela rty a po pár pohybech cukající ocas jen tak tak vyplivla, aby se jí nevystříkal do pusy. Sperma v puse by nesnesla.

Chlapci s povadlými ocasy přemítali co dál. Oba měli sílu na třetí číslo a ani Zlata se nebránila. Tentokrát šel do ní první Mirek a Pepan jí zatím utěsnil pusu ptákem.
Mirek si ji vzal z boku, rukou jí zespoda podebral a zmáčkl kozu, druhou pozvedl stehno a zarazil se do ní s razancí divokého hřebce. Zlata vykřikla slastí, protože tohle byl ocas dle jejího gusta a se vzrůstající rozkoší vnímala jeho velikost a intenzitu tření.
„Fmgg… gfmmm… hmfmm,“ funěla přes zasunutý ocas v puse, který snaživě sála a cítila, že brzy se zase udělá, jak jí celé tělo vibrovalo.
Mirek však vyvrcholil dřív, než čekala, ale sotva z ní vyjel, Pepan jí zvedl nohy, zapřel si je o ramena a nalehl na ní celou vahou.
„Ach… božééé… seš… hlubokooo,“ vykřikla, když ocas ucítila až někde v žaludku.
Pepan ji však rychlými přírazy mrdal a užíval si svou chvilku a Zlata se mu po chvíli přizpůsobila a sténala mu do rytmu přírazů.
„Hezky… držíš… jo… teď… tě… vystříkám,“ funěl mezi čvachtavými přírazy a jakmile se ve Zlatě vzedmula vlna vyvrcholení, pustil do ní poslední dávku semene co v sobě měl.

***

Trojice znaveným těl ležela vedle sebe, každý pohroužen ve svých myšlenkách.
Pepan s Mirkem byli spokojení, dostali co chtěli a do konce sezóny si ještě párkrát zamrdají s nádhernou živočišnou paninkou.
Zlata nevěděla,co si o tom všem má myslet. Na výběr moc neměla, sex si užila, to ano, jen se jí příčilo, že ji šoustali dva usmrkanci ve věku jejího syna. Sice jí těšilo, že je o ni zájem, ale uvědomovala si, že ji vlastně dostali vydíráním.
Leoš byl ale její syn, jehož milovala a pro něj by udělala všechno na světě. Teď bude muset dělat děvku těmhle dvěma nadržencům.

Hlavu si od temných myšlenek nevyčistila, dokud se Leoš nevrátil z tréninku domů.
„Mami, mám pro tebe zprávu,“ hlásil jí hned ve dveřích.
„Copak, miláčku?“
„Seknul jsem s volejbalem. Nějak mě to přestalo bavit. Trenér mě moc nestaví, a tak jsme se dohodli, že skončím. Budu teď s tebou víc doma, nemáš radost?“ oznámil synátor a netušil, jak ta zpráva Zlatu zahřála u srdce.
„Jistě… Leošku a mám pro tebe překvapení,“ a v duchu si představovala, jak se mu večer předvede v rajcovním černém sexy prádle, které si nedávno pořídila, aniž tušila jak a kdy ho využije a cítila, že jí zase vlhne kundička.

***

Nastal večer. Z otevřené koupelny vyšla Zlata oděná v černém prádélku a napochodovala přímo k Leošovi do pokoje.
Ten si četl a když vzhlédl, nasucho polkl a vyvalil oči.
„Mami?“
„Chci se zeptal, Leošku, jestli se ti takhle líbím? Není to moc odvážné?“ předla Zlata, svůdně se kroutící a usmívající.
„Ne. Seš fakt… kus… Moc ti to sluší,“ koktal zaskočeně, co tím matka sleduje.
Tohle nikdy nedělala, I když nahou už ji taky mnohokrát viděl, tohle bylo něco jiného, vzrušivějšího.
„Víš, já jsem přemýšlela jestli jsem ještě pro někoho hezká, žádaná, rozumíš? Každá žena to chce slyšet…“ a šla až k němu.

Leoš při pohledu na matku cítil lehkou erekci a teď vnímal její parfém a svůdné prádlo, punčochy, podvazky.
„Mami… seš krásná.“
„Hmmm… a dokážeš mi to?“ jela mu rukou hladivě po stehnu k pasu. „Můžeš všechno…“

Atmosféra byla nabitá vzrušením a sexem.
Leoš se nyní díval ne na matku, ale na nadrženou ženu. Vždycky se mu líbila a nikdy se nestyděl vyjít s ní do společnosti. Byl spokojený a pyšný nad slintavým pohledy mužů, kteří takovému zajíci záviděli zralou a sexappelem obdařenou kočku.
Nyní nad ním stojí a žádá ho o… sex?

Strhl ji k sobě na postel. Zlata vyjekla, ale hned se spontánně začali líbat. Leoš jí rukou sjel na prsa, ona mu nahmátla v kalhotách stojící klacek.
Když se vzájemně svlékli, Zlata se mu automaticky přisála na ocas a vášnivě ho sála a kouřila, zatímco on jí rukou hladil po těle a prsty zkoumal rozevírající se a tekoucí kundičku.
„Ano… miláčku… udělej mi to,“ vzdychla Zlata, položila se na záda a roztáhla nohy.

Leoš se na ni porovnal a tvrdým ocasem do ní snadno pronikl. Pocítil vlhko a slastné sevření poševních stěn, které se mu poddávaly a přijaly ho v celé délce až po kořen. Nebyl to jeho první sex, ale již dlouho byl bez přítelkyně, takže si to náležitě užíval.
„Ach… anooo… přitlač… ještě… anooo,“ šla mu hned v přírazech naproti a chvíli trvalo, než se synchronizovali a pak už to byla ukázková soulož.
Zlata v rozkoši tekla jak vodovod a užívala si ocas vlastního syna, který ji mrdal, laskal a líbal jí prsa i na ústa, zjevně spokojený jako ona. Po nějakém čase začaly přírazy zrychlovat.
„Mami… už… budu,“ varoval ji.
„Vystříkej mě… anoo… chci to cítit,“ napověděla mu Zlata ve vlastní stoupající extázi.
Leoš teď přirážel divoce a hluboko a sotva jí zalila nevýslovná slast vrcholné rozkoše, cítila, jak ocas v ní pulsuje a pak trhavě plní semenem.
„Ah… áááhhh,“ vydechl Leoš úlevně a zaražen v ní v celé délce, stříkal a stříkal, až do poslední kapky.

Když vlhkou jeskyňku opustil povadlý ocas, ven se vyvalil potok semene a šťáv, jak byla Zlata doslova natlakovaná.
„Bože… to bylo nádherné,“ oddychovala spokojeně.
Po odpoledním prcání s Pepanem a Mirkem byla sice uspokojená, ale i naštvaná, nyní věděla, že už nepřijdou, zato si udělala milence z vlastního syna. Že ji to nenapadlo dřív?
„Příště už půjdeme do ložnice… lásko?“ otočila se na syna.
„Ano… mami… miluju tě a chci být jen s tebou,“ vyznal jí lásku.
„Já tě přece taky miluju… Jenom mi říkej jménem, když se budeme milovat. Je to takové přirozenější, ano?“
„Ano, Zlato,“ odvětil Leoš a zase se na ni převalil, protože ocas mu zase stál jako stožár.
„Pojď na to,“ odpověděla mu veršem a přisáli se rty pevně na sebe.

Autor

4.6 72 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborná povídka. Pro chlapce je škoda, že Leoš sám skončil, ale vydělal na tom Leoš. Asi by se jinak matka nerozhoupala. Těším se na další tvoji tvorbu.

Clark

Tak to šlo rychle, mamina se s tím nepárala a nijak extra se nebránila. To je jako v tom vtipu: Bětko, pojďme si zašukat, jéje, Pavlíku, jak si mě rychle přemluvil.

Harai

Ten, kdo napíše tuhle šukačku, by neměl jiné kritizovat, že je příběh až moc přímočarý. Tohle je jenom mrd s pár odstavci navíc. A je jedno, že čistě technicky je to napsané dobře.

Jinak chápu, že moje kritika je poměrně konfrontační a vyvolá reakci. Ale mě tenhle typ povídek (obzvlášť u incestu) nebaví. Prosím… aspoň trochu vnitřních pocitů, pochybnosti.

Ale aby nebylo jen u kritiky, Shock umí psát dobře, o tom žádná. Jenomže poslední dobou mi přijde, že už si s povídkami nehraje tak, jako dřív. Je to moc uspěchané a hrrr na věc, téměř bez předehry.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x