Musíme si pomáhat!

Toto je 1 díl z 3 v seriálu Musíme si pomáhat

Pavel se unaveně opřel o zábradlí. Celou sobotu strávil u kolegy, který dokončoval rodinný dům a on mu nedokázal odepřít pomoc. Domů nepospíchal, manželka od něho odešla už dávno a děti už byly téměř dospělé.

Teprve když si odpočinul, odemkl byt a odložil tašku na zem. Náhle se zarazil, z pootevřených dveří ložnice se ozvalo hlasité zasténání.
„Lukáš si tam musí pouštět porno,“ pomyslel si pobaveně. Opatrně nahlédl dovnitř, vzápětí vytřeštěně ztuhl uprostřed pohybu. Uviděl svojí dceru Lenku, jak obkročmo sedí na nahém bratrovi oblečená jen v podprsence a kalhotkách.
Horečnatě kmitala rukou, ve které svírala jeho ztopořený úd. Hubený, dlouhý úd se zduřelým žaludem skrytý v dívčí dlani přitahoval Pavlovy pohledy jako magnet.

„Plivni mi na něj, to bude lepší,“ vyjekl vzrušený Lukáš a Pavel sledoval, jak ho Lenka ochotně poslechla. Táhlé sliny dopadly na trčící přirození a místností se rozlehlo mlaskání mokrého ocasu.
Pavel si vzrušeně přešlápl, nečekaný pohyb však prozradil jeho přítomnost.
Lenka odhodila pramen dlouhých vlasů, který jí zakrýval výhled a vyděšeně sledovala otce, který zbaběle uhnul pohledem.
„Měl jsi přijít až večer,“ vyhrkla Lenka v sebeobraně.
„To je přece úplně jedno. Radši mi vysvětli, co to vyvádíte.“

Nevědomky sklouzl očima k jejímu poprsí uvězněnému v bílé podprsence, kterou prosvítaly tmavé prsní dvorce. Hezké, pevné dvojky mu připomněly její matku, kterou poznal ve stejném věku.
„Vždycky měla ráda, když  jsem se na ně vystříkal,“ vzpomněl si a vzápětí si představil dceřina nahá ňadra postříkaná záplavou mrdky. Zachvěl se a svěšenou rukou nenápadně maskoval vzbouření v poklopci.
„Můžeš mi vysvětlit, co se tady děje?“ opakoval svůj dotaz.
„To přece vidíš,“ ušklíbla se drze Lenka, která si všimla otcova vzrušení. „Honím bráchovi péro.“

Aby otci dokázala převahu, přetáhla pomalu předkožku až ke kořenu. Objevil se zduřelý, fialový žalud, z kterého vzápětí vytryskl proud mléčné tekutiny, který v pravidelných intervalech dopadal mezi pubické ochlupení.
„Tohle… tohle… děláte často?“ hledal Pavel zmateně slova.
„Občas,“ přikývla Lenka a otřela si prsty zašpiněné od bratrova semene do povlečení.
„Chodíš přece s Honzou…“ povzdechl si nechápavě Pavel.
„To s tím nemá nic společnýho,“ olízla si klidně Lenka z rukou zbytky mrdky. „Začali jsme s tím už dřív. Prostě si občas navzájem pomůžeme. Brácha teď nikoho nemá, tak to potřebuje víc než já.“

Pavlův pohled mimoděk sklouzl k podbřišku, kde se mezi slepenými chlupy leskly loužičky semene. Uvědomil si, že už týden neonanoval a po tomhle zážitku bude urgentně potřebovat vypustit přetlak.
„Než se táta vrátil, tak jsi říkala, že dneska to chceš taky,“ vmísil se do rozhovoru poprvé Lukáš.
„To už je teď asi jedno, nemyslíš?“ otočila se k němu naštvaně sestra. „Nečekáš přece, že se nechám vyprstit před tátou?“
„Mně jsi před ním taky vyhonila, tak by to aspoň bylo spravedlivý.“

Zrudlá Lenka se odmlčela a Pavel, že by měl odejít. Místo toho se zahanbeně zadíval do dceřina rozkroku, kde se z bílých kalhotek drala ven houštinka narezlých chloupků. Teprve později si uvědomil, že tento pohled všechno rozhodl.
„Tak to udělejte,“ vydechl.
Dcera se na něho zaraženě ohlédla. Zhluboka oddechoval a Pavlův zrak se znovu upřel na tmavé prsní dvorce, které prosvítaly košíčky podprsenky.
„Udělejte to,“ zopakoval hlasem staženým napětím.
Teď už se nesnažil maskovat své vzrušení, boule v rozkroku byla jasně patrná. „Tak, jak to spolu normálně děláte. Chci to vidět.“

Lenka si nerozhodně olízla rty. Vzrušovala ji představa, že by se nechala uspokojit před otcem a ukázala mu svou kundičku, zároveň však bojovala se strachem z jeho možného hněvu.
„Snad se najednou nestydíš?“ zaútočil na ni otec.
„Vážně to chceš vidět?“ ujišťovala se.
Mlčky přikývl.
Lenka roztřesenými prsty rozepnula podprsenku a odhodila ji na postel. Pavel na malý okamžik uviděl její pružná ňadra, které vzápětí zakryla dlaněmi. Jeho upřený pohled ji vyděsil.
„Nedívej se na mě tak,“ zaprosila.

Po chvíli však bez přemlouvání pokračovala v amatérském striptýzu. Dráždivě pomalu ze sebe stahovala kalhotky a odkrývala tak Venušin pahorek hustě zarostlý narezlými chloupky. Jakmile ukázala svoji kundičku, ovládlo ji vzrušení. Horečnatě se vyprostila z kalhotek a lehla si vedle bratra. S rty staženými napětím čekala na jeho první dotyk.
Lukáš pobaveně zhodnotil otcovo jasně patrné vzrušení a zabořil prst mezi husté ochlupení. Lenka se dlaněmi  mazlila s nahými ňadry a s doširoka roztažnými stehny nechala otce kochat se její kundou.
„Doopravdy vypadá jako Jitka,“ blesklo Pavlovi hlavou. Dlouhé vlasy měla pohozené na polštáři, mezi prsty se občas objevily naběhlé bradavky a narezlý trojúhelník pubických chlupů mu připomínal její matku.

Mezitím se Lenka svíjela pod bratrovými doteky, z koutku úst jí vytékaly sliny a hlasitě skučela při každém obkroužení zduřelého poštěváku, který bratr systematicky plenil.
Náhle hlasitě vyjekla a uvěznila Lukášův prst mezi sevřenými stehny. Tvář sevřená napětím se postupně uvolňovala, Lenka otevřela oči a zadívala se na otce, který nedokázal odtrhnout pohled od jejího přirození.
„Teď nám to ukaž ty,“ kývla hlavou k jeho rozkroku, kde se jasně rýsoval ztopořený ocas. „Nebo se snad stydíš? zopakovala posměšně jeho nedávná slova.
Hřbetem ruky si otřela sliny z brady a konečně uvolnila bratrův prst ze sevření.

Pavel nedokázal rozumně uvažovat. Už si ani nevzpomínal, kdy naposledy viděl nahou ženu, a pohled mezi dceřiny roztažené nohy ho rozpálil na nejvyšší míru.
Vyprostil z kalhot naběhlé přirození a horečnatě začal onanovat.
Sourozenci zvědavě pozorovali, jak prohání trčáka. Lenka sklouzla dlaní do rozkroku a jemně si dráždila kundičku, zatímco Lukáš zahanbeně skrýval ožívající přirození rukou.

Pavel na malý okamžik pustil žilnatý, naběhlý ocas z prstů a zkušeně promnul varlata stažené v předzvěsti výstřiku. Přistoupil k dceři, která vyděšeně pozorovala lesknoucí se žalud a bez váhání se dohonil na její nahá ňadra.
Sprška spermatu dopadala na rozpálenou kůži, kde ji Lenka vzrušeně roztírala, zatímco se druhou rukou přiváděla ke kýženému orgasmu.
Lukáš neovládl své vzrušení a napodobil otce. V kleče onanoval vedle sestry a za malou chvilku zkropil i on sestřina ňadra cákanci řídkého semene.

Vzrušení bylo náhle pryč, v místnosti se rozhostilo napjaté ticho. Pavel zahanbeně schoval ocas do kalhot a chystal se odejít, když ho Lenka zastavila.
„Tati, líbilo se ti to?“
„Ani nevíš, jak moc,“ povzdechl si.
„Jestli chceš… můžeme si pomáhat ve třech… Víš, co říkávala máma, když jsme byli spolu… Musíme si pomáhat.“
„Mámu radši nepřipomínej,“ otřásl se. „O tomhle se nesmí dozvědět.“
Pomalu se otočil a odešel.
Zbytek dne strávil ve výčitkách, zároveň se však už těšil, jak večer prožene svůj ocas se vzpomínkou na dceřino nahé tělo.
Když potom v posteli zarputile onanoval, byl si jistý, že malý kousek od něho, za tenkou zdí, se odehrává stejný příběh. Schválně dával hlasitě najevo své vzrušení, ejakuloval s dceřiným jménem na rtech, a potom spokojeně poslouchal tiché sténání, které se na oplátku ozývalo z druhého pokoje.

Ráno se probudil s chlupy zalepenými zaschlým semenem a vydal se do koupelny, kde překvapil Lenku, která pročesávala své dlouhé vlasy.
„Večer ti to docela šlo,“ ušklíbla se při pohledu na slepené chuchvalce chlupů.
„Vám taky,“ nadzdvihl významně obočí. Zabořil prsty do jejích vlasů a sklouzával dlaní k pevnému zadečku skrývajícímu se v kalhotkách.
„Takže jsi se rozhodl?“ připomněla Lenka svoji včerejší otázku.
„Vlastně jo,“ přikývl. „Musíme si pomáhat.“

Tahle povídka vznikla během jediného dne. Většinou je doba od inspirace k napsání výrazně delší, ale tady jsem nedokázal odolat a napsal to ihned. Příběh jsem nechal záměrně nedokončený. Váhám, jestli nechat pokračování na Vaší fantazii, nebo napsat ještě jeden díl. Takže budu jako vždy rád za Vaše komentáře, ať už tady, případně na e-mailu: guli04@seznam.cz

Autor

Navigace v seriáluMusíme si pomáhat II. >>
4.7 89 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Peter

Skvělá povídka s velkým potenciálem, určo jsem pro pokračování!

Gourmet

Naprosto souhlasím. Možností je tam mnoho. Od 1+1 přes 1+1+1, 2+1 (DP) až po zapojeni nějaké další ženy na 2+2. Ale jistě je možná i další matematika… 😀

Talmann

Dobrá inspirace je vždy poznat. Originální vzrušující a výborně napsaná povídka. Potenciál k pokračování má rozhodnopádně velký, škoda ho nevyužít.

Tomáš

Podle mého názoru velmi dobrá povídka, která má potenciál. Budu moc rád, když bude pokračovat.

Marek

Mě se povídka líbí, jsem pro pokračování a snad bude stejně povedené jako tento první díl.

Tomas

Verim ze nas autor nesklame a naleje aspon jeden dva diely ako pokracovanie 🙂 budem vdacny

Trysky

Myslím, že je to výborný příběh. A že si zaslouží nějaké pokračování.

Denis86

Zajímavé

9
0
Would love your thoughts, please comment.x