Slušný dům

Čtyřpatrový dům č.p.143 se nijak nelišil od okolní městské zástavby, které vlastně byl součástí. Jeho historie sahala snad až do středověku, soudě podle dvoupatrového hlubokého sklepení, které bylo, podle tvrzení starého pana Schweina, podzemní chodbou propojeno se starým městem, kde podobný labyrint chodeb byl.

„Můj děda tam jako kluk pronikl, ale kde ta chodba je, to už nevím,“ líčil všem, kdo o tuto pověst projevili zájem, ale jelikož ani důkladný průzkum sklepa nic neobjevil, nájemníci i archeologové se o to přestali zajímat.
„Tohle je slušný dům,“ říkal správce Tomashek všem novým nájemníkům. „Některé rodiny zde žijí celé generace, nikdy se tu nic neukradlo a všichni žijí počestným a bohabojným životem.“

***

Vezmeme-li to ale od přízemí nahoru, za dveřmi některých bytů se leckdy skrývají úplně jiné příběhy…

***

PŘÍZEMÍ

Ve velkém čtyřpokojovém bytě žil zámečník Kurvetain. Jelikož měl na dvorku zřízenou dílnu, měl to do práce blízko, jenže k nelibosti manželky Anny tam trávil každou volnou chvíli a neustále tam něco kutil a opravoval.
Žena zkoušela vše možné, aby ho doma udržela, ale pláč ani prosby nefungovaly a citově frustrovaná žena sáhla po jediné možnosti, co jí napadla.

***

Hans seděl u stolu, jedl polévku, k níž přikusoval chléb a sledoval matku jak nervózně chodí po světnici, popotahuje si zástěru, pak zase bezmyšlenkovitě otírá už stokrát otřený stůl, zkrátka není ve své kůži.
„Co je ti? Jestli máš starosti, vyslechnu tě. Zase táta?“
„Mám pocit, že už se mu nelíbím, že ho nepřitahuju. Jako žena už ho… tento… nevzrušuju,“ vyhrkla Anna a zrudla.

Hans se zamyslel. Před sebou měl čtyřicetiletou ženu, na kterou dosud nepohlížel jako na sexuální objekt. Byla to přece jeho matka. Nyní projel pohledem její postavu, prsa, tvář a neměl proti tomu námitek. Jako žena se mu zdála zachovalá. Na svůj věk.

„Seš hezká… zkusím s otcem promluvit, aby si tě vážil. Nezasloužíš si být přehlížená.“
„To je zbytečné. Děkuji ti, že alespoň nějaký muž mě ocení, byť to musí být vlastní syn,“ přistoupila k němu a jak ho se shora objala, cítil měkký tlak jejích prsou na tváři.
„Jsem tak osamělá… a potřebná,“ zašeptala a Hans ztuhl.

Nebyl to žádný vyjukaný kluk, ale měl již pletky se vdanými paničkami a přesně věděl, co znamená, když tohle říkají.
Matka neustávala v objetí, zato mu vyhrnovala nahoru košili a stále mlela cosi o potřebě citu.
„Já… já… seš přece moje máma,“ vyhrkl Hans, když se postavil a hleděl jí přímo do očí.

Anna však byla již rozhodnuta se se synem pomilovat stůj co stůj.
„V posteli budu pro tebe Anna a ty mě potěšíš, protože si to moc přeju,“ řekla tiše a dlaní mu přejela rozkrok. „Tohle chci, teď hned!“
Chytla ho za ruku a odvedla do ložnice, kde se chvatně svlékla a pomáhala i Hansovi.
Ten po prvotním šoku odhodil veškeré zábrany a vzal si její tělo skoro drsně a vášnivě.
Padli do postele a zatímco Hans sevřel v dlaních její velká měkká prsa, ona zase rukou obemkla napružený tuhý ocas. Po chvíli líbání mu sama pomohla se zavedením a pak už jen tlumeně vzdychala slastí nad strojovými přírazy ocasu, který ji třel poševní stěny a vyvolával v ní vlny dlouho nepocítěné slasti.
Jeho velikost ji překvapila i potěšila. Přesně o tom tak dlouho snila.

Divoce se líbali, rejdili si v puse jazyky a Hans mačkal a hnětl obliny jejího těla, prsa, stehna i zadek. Když ji zvedl za nohy a zapřel si je o ramena, hluboký pronik ji nejprve zabolel, ale pak se uvolnila a dávala najevo rozkoš.
„Ano… ano… oááhh… já… uuuž,“ drmolila a jak se udělala, Hans z ní vyjel.
Ocas mu stále stál a leskl se mu pokrytý jejími šťávami.

„Klekni si a zezadu!“
Anna se pousmála a tvrdý klacek se jí hned zatlačil mezi půlky zadku, naběhlý žalud roztáhl pysky a vnikl dovnitř štěrbiny.
Pružná mokrá pochva se mu přizpůsobila a za chvíli už Anna sténala a plně si to užívala. Hans jí mnul a drtil v dlaních visící měchy prsou a brnkal o stojící bradavky a rytmickými přírazy jí čvachtavě projížděl pochvu.
„Ohh… já… zas… budu… oh… jooo,“ sténavě vrcholila. „Vystříkej mě… chci to… božeee,“ zaječela hlasitě a Hans se do ní poslušně vysemenil.
Anna mu přirazila pánví naproti a slastně vnímala dávku semene, jak jí proudí do nasávající dělohy.

Pořídí si ještě jedno dítě a když ji nechce šukat Franc, udělá jí ho Hans.

***

Ani ne o rok později se přízemím rozléhal dětský pláč. Šťastná Anna se pyšnila holčičkou Majdalenkou.

***

1. PATRO

„Petře, vstávej, ať před školou stihneš ranní mši,“ vzbudila Alena bratra a nekompromisně z něj stáhla peřinu.
V tu chvíli zírala na velký vztyčený penis, trčící z rozkroku spodek ven na boží světlo.
„Bože… to je kláda!“ projelo jí hlavou a rychle odvrátila pohled.

Petr se jen zvolna probouzel a když se zcela probral, erekce již povolila a sestra byla pryč.

***

U snídaně s ním Alena hovořila normálně, ale ten pohled nemohla vytěsnit z hlavy. Bratr už je tak vyspělý. Koneckonců, má na to věk, ale stejně… takový ocas neměl ani její manžel.
Když Petr odešel, Alena si sedla na stoličku a bezmyšlenkovitě si rukou zajela pod sukni do klína.
„Ach bože… já jsem vlhká… a cítím se… vzrušená,“ dumala, dlaní si přejela pysky a cítila, jak úplně teče.

***

Alena Humrowá byla šestadvacetiletá mladá žena a bydlela v třípokojovém bytě se svým mladším bratrem, který studoval techniku a byl u ní na „bytě.“ Žena byla už přes rok rozvedená, když přestala snášet věčné manželovy zálety a impulsem k rozchodu bylo otěhotnění jedné z jeho milenek. Manžel rozséval sémě, kde se dalo, ale obtěžkat vlastní manželku mu bylo zatěžko.
Přitom Alena byla hezká, štíhlá, oddaná a věrná manželka, vzorně se starající o domácnost, ale… darmo mluvit o manželovi.
Ten, když odešel, nechal jí byt a nějaké finance a pak už o něm neslyšela. Snad jen, že opět zdárně podvádí svou těhotnou ženu.

Když Alena osaměla, nabídla bratrovi volný pokoj, jednak, že nemusel shánět někde podnájem, jednak jí přispíval na domácnost a jednak, že samotné jí v bytě bylo smutno.

***

Bratr byl mladý muž se vším všudy, jak si Alena ráno všimla, a uvědomila si, že doposud stále na něj hleděla jako na malého chlapce z dob, kdy ještě byly děti. To se nyní musí změnit. Vždyť si spolu mohou vyjít do divadla, zatančit si. Nikdo nepozná, že jsou sourozenci a i kdyby, není to nic proti společenským konvencím.

***

Jak si to Alena usmyslela, tak se i stalo.
Petr, pokud měl čas, se sestrou vyrážel do společnosti a nikdo by jim nehádal, že je mezi nimi pětiletý věkový rozdíl. Ve společnosti vypadali jak mladý pár a také se tak chovali. Dokonce se daly postřehnout i drobné dotyky a pohlazení, jakoby si to ani neuvědomovali.

Petr možná, ale Alena ano. Ta dobře věděla, co dělá a že Petr v některých momentech se k ní nechová jako bratr, ale jako muž. Třeba při tanci, kdy došlo na pomalý tanec, jí ruku položil na zadek, nebo při těsném dotyku cítila, že mu v kalhotách stojí jeho velký úd.
Sama se přistihla, že na ten pohled z tehdejšího rána stále myslí a že jí už chybějící sex leze na mozek. Tolik toužila po líbání, hlazení i vniknutí pořádného ocasu do těla.

***

Byla bouřlivá noc, když se Alena zjevila u Petrovy postele.

„Prosím… můžu k tobě? Trochu se sama bojím,“ špitla a pak ulehla, jak jí udělal místo.
Ležela na boku zády k němu a mlčela. Petr ležel na boku za ní a snažil se jí nedotýkat, protože hrozilo, že mu erekce prorazí spodky. Ač to odmítal, sestřino tělo ho přitahovalo a nemohl s tím nic dělat.

Náhle ho Alena vzala za ruku a položila si ji přes prsa.
„Takhle mě objímal manžel, když mě chtěl utěšit. A já potřebuju utěšit.“
Petr cítil dotek na pevných ňadrech a samovolně pohnul prsty.
„Hmmm… můžeš víc,“ hlesla Alena a pak hlasitě vzdychla, jak je Petr rukou sevřel a promnul.
„Ohhh… to… je… krásné… prosím… pomiluj mě… a nemysli na to, že jsem sestra,“ otočila se Alena k němu a přisála se mu na ústa. „Nic neříkej a nedělej.“

Pak mu v polibcích klesala níž po těle a Petr jen slastně vnímal její laskání a mazlivé doteky.
Náhle mu ocas sevřela v ruce a jemnými tahy ho začala honit. Bylo to příjemné. Nakonec ho vzala ho do pusy a kouřila sevřenými rty a jezdila po něm strojovými pohyby. Vždy ho vsála a zase jazykem vytlačovala ven. Volnou rukou ho svírala u kořene a druhou mu jemně mnula koule.
Ocas mu stál jak ocelová tyč, tvrdý a připravený a Alena na něj obkročmo nasedla. Petr jí hned začal mnout prsa a ona se sténáním mu dala najevo, že je jí to příjemné. Přitom odsedávala na tvrdém ocase, jak jí to vyhovovalo.
„Ah… ah… ah,“ Alena zrychlila a začala víc hlasitě vzdychat a sténat. „Och… už… áááááh,“ vyrážela, jak jí tělem projel blesk orgasmu a Petr cítil poševní stahy a pak se do ní vystříkal.

Když se mu svezla z těla, cítila, jak z ní sperma vytéká celým čůrkem.
„Tohle… nebylo… v plánu. Snad z toho nic nebude. Děkuji ti.“
Políbila ho, vstala zmizela z pokoje.
Petr zůstal ležet, tak jak byl, na zádech a s povadlým čurákem, a tak nakonec i usnul.

***

Vzbudil se za ranního rozbřesku. Posadil se, pohlédl na ocas v ranní erekci a vzpomínal na tu nádhernou noc.
Tiše přešel do pokoje sestry a jak ležela na boku, přilehl k ní, pomalu jí pozvedl nohu tak, aby do ní mohl zezadu vniknout. To se mu podařilo, a začal ji pomalými přírazy šukat. Pochva skoro ihned zvlhla a proniky tak byly snadnější i slastnější.

Alena se probudila a ranní milování ji naplnilo slastí. Nedala na sobě nic znát, jen pomalu posunula nohu víc dopředu, aby mu umožnila ještě snazší přístup a pronik. Petr to poznal.
„Jen počkej,“ řekl si a přidal na razanci přírazů.
„Oh… pomaleji… oh… oh,“ zavzdychala Alena, jak ho náhle pocítila hluboko v sobě, ale i tak se jí to líbilo. Ocas ji rytmicky projížděl, třel se o stěny v novém směru a mrazivé rozkoši. Pak ucítila dlaně dráždící jí bradavky prsou.
„Ahhh,“ vydechla slastně.

Přírazy zrychlily a zintenzívnily a Petr ji už mrdal prudce a drsně. Ve chvíli vyvrcholení naposled přirazil, ale semeno stihl vypustit ven.

***

A tak to šlo den za dnem. Studium, domácnost a sex. Nespoutaný, divoký, plný rozkoše a slastných prožitků.
Alena si náhle uvědomila, že je ještě mladá a navštívila dámské salony a omládla rázem o několik let. Do života se jí vrátil úsměv a radost.
Drbny v domě měly o čem přemýšlet, ale co jim má vyprávět? Že spí s vlastním bratrem? Vztah Aleny a Petra dál zůstal bezpečně skrytý za dveřmi jejího bytu.

***

2. PATRO

Dvoupokojový byt obýval Anton Špejlec s dcerou Otylkou. Už dva roky byl vdovcem a jako zaměstnanec městského pivovaru rodinu spolehlivě uživil.
Otylka, které bylo čerstvě devatenáct, se místo poohlížení po nápadnících starala o domácnost. S otcem sdílela i lože, ovšem ve vší počestnosti.

Dokud žila matka, spala Otylka v kuchyni na lavici. Bylo to nepohodlné, ale byla na to zvyklá. Malý byt moc komfortu neskýtal a pokud si manželé chtěli zašpásovat, nebylo jiné klidné místo, než ložnice. Proto dcera spala v kuchyni.
Nyní si mohla užívat příjemné ležení, nadýchanou peřinu a… chrápajícího otce vedle sebe.

***

Jednou otec přišel v náladě, což nebylo zas tak neobvyklé a když zalehli, vrtěl se pod peřinou a funěl, až se obrátil k dceři.
„Spíš… Otylko?“
Tiché oddychování ho nabudilo k tomu, aby z dcery jemně odhrnul peřinu a s pohledem na spící postavu v noční košili nad ní začal onanovat. Ruka mu kmitala po ocase stále rychleji, až hekl a jen taktak chytil stříkající semeno do vlastní košile. Pak si s uspokojením lehl a usnul.

***

Antonovy noční hrátky zůstaly Otylce utajeny až do chvíle, kdy se otec odvážil vyhrnout jí noční košili nad pas a při honění se kochat jejím zarostlým klínem.

Při třetím opakování procitla, ovšem hrála si dál na spící a s přivřenýma očima sledovala otcovo počínání.
Nijak ji to nevzrušilo, ale ani nepohoršovalo. Pannou již nebyla a čas od času si vykasala v kuchyni sukni před listonošem, který chtivě zasunul ptáka do mladé úzké dírky, po pár prudkých pohybech vystříkl a zase šel.
Otylka tak uspokojila jeho i sebe a zase nerušeně pokračovala v domácích pracích.
O tom, že i otec má své potřeby, nepochybovala, ale že si je ventiluje nad jejím tělem, ji zaskočilo.

Když se tak stalo další noci, sotva ji otec vykasal noční košilku, natáhla ruku, sevřela mu ptáka v ruce a pohonila.
„Nevadí mi, když to uděláš. Jen mě, prosím, neobtěžkej a včas ho vytáhni, ano?“ a pokrčila kolena a roztáhla nohy.
„Otylko? Pro… promiň… já,“ zaskočený otec se nejprve bránil, dokončit to, co se nazývalo incestem, ale nakonec skončili ve spojení nejtěsnějším, s ocasem zaraženým v ní až po koule.
„Oh… oh… ano… tati… ještě… přitlač,“ sténala dívka zcela vyplněná tlustým údem, kdy tření bylo silné a slastné.

Anton ji snaživě sjížděl prudkými a hlubokými přírazy a cítil, jak spěje k vyvrcholení. Přes látku košile jí mačkal a mnul prsa, která nebyla velká, zato pevná, tak akorát do dlaně a vnímal, jak jí stojí bradavky.
„Líbej mě… tati,“ šeptala Otylka a jejich ústa se spojila ve vášnivém a divokém líbání.
„Uh… uh… pusť mě,“ hekal Anton, když to na něj nezadržitelně šlo a dcera ho držela v pevném objetí v předtuše vlastního vyvrcholení.
„Ah… ah… do mě…. udělej se do mě… chci děťátko,“ sténala Otylka v extázi rozkoše, což Antona vyděsilo natolik, že takřka násilím opustil její lůno a dávka semene jí skončila na břiše a stehnech.
„Co to říkáš, probůh?!“
„Promiň… nechala jsem se unést… to samozřejmě není pravda. Budeme spolu líhat, ale nesmíš do mě stříkat,“ souhlasila uspokojeně oddychující Otylka.

***

Od té doby spolu pravidelně otec s dcerou souložili. Sousedky si vždy Otylku dobíraly, jak to, že má stále dobrou náladu a je tak usměvavá? Kdyby jen věděly…

***

3. PATRO

Velký byt o čtyřech pokojích obývala správcová Miriam Tomášková, která si po smrti manžela Adolfa sama počeštila a přechýlila své původní příjmení Tomashek.

Do funkce správce byli jmenováni majitelem domu, který dlel mimo město. Jenže v průběhu let se zájem majitele o dům nějak vytratil, snad umřel, kdoví, zkrátka, správce Tomashek se o dům dál staral, ale choval se sám jako majitel a všichni to tak brali a nereptali. Nájem mu platili o víc se nezajímali.
Když správce zemřel, tak nějak automaticky místo převzala jeho žena.

**

V přízemí se nacházel byt domovníka Aloise Dýmovníka, kde žil s manželkou a dospělým synem Pravoslavem. Dýmovník byl spolehlivý muž a správcové Tomáškové vždy k službám.
Ta si ho i jeho syna považovala, neboť se osvědčil jako drobný opravář i poslíček a nepřipadal jí jako budižkničemu, jak o něm Alois stále rozhlašoval. A ještě v jedné záležitosti s ním byla nadmíru spokojena a nemínila se o to připravit.

***

„Otče, jdu k paní Tomáškové dodělat ten vodovod,“ oznámil Pravoslav po obědě a jal si chystat potřebné nářadí.
„Co jí zas kape?“ zahučel otec a odpovědi se dočkal od manželky.
„Kape jí na maják. Včera zas na chodbě měla nějaký řeči o Aleně. Prý z bytu slyšela nějaký vzdechy. Prý jestli tam nešoupají… Slyšíš, Aloisi, šoupat s bratrem? Taková nemravnost. Kdo to kdy slyšel? Ach jo, je to zkrátka drbna.“

Alois mlčel a myslel si své. Co dělá Alena Humrowá s bratrem mu bylo jedno a jelikož on sám před lety bez rozpaků ošukal sestřenici na její vlastní svatbě, se ničemu nedivil.
Je to každého věc.

***

Pravoslav byl Miriam již očekáván.
„Jen dál, mladíku,“ a rychle se rozhlédla po pavlači, zda je někdo neviděl.
Pravoslav nezamířil do kuchyně, ale rovnou do pokoje k rozestlané posteli. Miriam přicupitala za ním, objali se a začali líbat.

Žena rozhodně měla co nabídnout. Padesát let ji ještě nebylo a tělo zralé ženy nezasažené porodem bylo krásně hladké, snědé a pružné. Prsa už poznaly sílu gravitace, ale i ony byly hezky tvarované, velikostí tak akorát. Větší zadek a plná stehna doplňovaly celkový dojem spíše kladně, protože to prostě ke starší ženě patří.
Tvář měla hladkou, jen s minimem vrásek a tmavé vlasy vždy měla vyčesané tak, aby jí dodávaly mladistvý vzhled.
Proto taky uměla eroticky zapůsobit i na mnohem mladší muže. Třeba jako na Pravoslava.
Ten věkový rozdíl nijak neřešil. Měl sice slabost pro mladší ročníky, ale tato panička svedla to, co mnohé mladinké holčiny neznají a neumí. Dával tedy přednost kvalitě před věkem.

Leželi v posteli a Miriam se ráda nechávala hladit a mazlit po celém těle, což Pravoslav dělal skutečně poctivě. Zejména velká prsa ho neskutečně lákala a mačkal je, hnětl a olizoval dvorce i kapličky tvrdých vztyčených bradavek.
Po polaskání chlupatého klína a skvostných hladkých stehen, se zase Miriam pustila do odměňování.
Cumlala a lízala mu ptáka, olizovala a líbala koule a pak rozjela silné sání a při stálém chlípném pohledu z očí do očí ho většinou úspěšně vykouřila a uvolněné sémě spolkla.
Jeho ocas ji fascinoval svou pevností a velikostí. Nepatřil mezi trpaslíky, kam zařadila i svého zesnulého manžela, ale nebyl to ani obr, kdy by ji zasunutí do kundičky bolelo. Pravoslav byl vybaven tak akorát.

Nyní už zase ležel mezi jejíma rozevřenýma nohama a přes chlupy pronikl k rozevřené štěrbině, lízal ji a laskal po pyscích a klitorisu. Miriam jen tiše vzdychala a sama si přejížděla prsa a tvrdé bradavky.
„Ano… dělej to… já… budu,“ sténala a kroutila v blížícím se vrcholu.
Než se stačila udělat, jazyk nahradil tvrdý ocas, který do ní prudce vnikl až po kořen.
„Oáááhhh… bože,“ vyjekla a hned se rozvzdychala do rytmu přírazů.

Pravoslav mrdal tělo své milenky, užíval si vlhkost i těsnost pochvy a Miriam ho k sobě přitáhla za hlavu a vášnivě se líbali.
Po další době strojových přírazů, pocítil Pravoslav blížící se vrchol a zrychlil tempo. Teď přirážel prudce a hluboko a Miriam se snažila dosáhnout společného orgasmu a sama ho pobízela.
„Ano… ano… pojď… přidej… já taky… budu… úúúúh,“ projela jí tělem silná rozkoš a vzápětí proud semene jí zalil útroby a pochva nasávala celou dávku do dělohy, kde Miriam doufala, je už neúrodno.
Ve svém věku nečekala, že by otěhotněla. To ještě netušila, jak velmi se mýlí.

Pak leželi vedle sebe a vzájemně se hladili a říkali si sladká slůvka lásky. Nakonec zasedli v jídelně, kde ho Miriam pohostila, než ho propustila domů s příslibem brzké návštěvy.

***

4. PATRO (PŮDA)

Velikou nevyžívanou půdu si, po souhlasu nájemníků, zakoupili manželé Kropičkovi a vybudovali zde velký podkrovní byt.
Byli ve středním věku, bezdětní a zde se prý hodlali definitivně usadit a vést rodinný život.

Agnes Kropičková byla veselá dáma a uvedla se tím, že vyvěsila na domovní nástěnku, že doma poskytuje masérské služby, s cenou dohodou.
Julius Kropička byl členem městské rady, který ráno odcházel za prací a navečer se vracel domů. Mezi nájemníky nebyl moc hovorný, ale asi to byli přátelští lidé, protože čas od času je navštěvovali jiné páry a v bytě zřejmě pořádali různé oslavy.
Jelikož však ven nepronikal žádný hluk, nebylo nač si stěžovat. Snad jen správcová Tomášková nadávala, že ty časté návštěvy moc ošoupávají schody.

***

Agnes roztírala mast na rozložitá záda muže, který jí svou postavou připomínal svalovce z cirkusu Kludský, který ve městě nedávno hostoval.
„Jsem kovář, dámo… áááh,“ odtušil muž na její dotaz a slastně zafuněl pod dotyky jejích šikovných prstíků.
Agnes se přesouvala kolem ležícího muže a poctivě ho masírovala a těšila se na chvíli, až se otočí na záda.
Sama byla oděna jen do pláště, pod nímž byla nahá, kdyby bylo třeba i jiné činnosti, než byla masáž. Pokud jí byl zákazník sympatický a byl ochoten k příplatku, vykonala mu orální službu, buď rukou, nebo ústy a výjimečně svolila i k souloži, ale to už muselo být!
Tento muž ji přitahoval, tak dumala, jestli mu možnost této služby nabídne.

Když mu masírovala zadek a zajížděla níž, do rýhy mezi zadkem a koulemi, cítila, jak mu tuhne ocas. Zkusmo ho přejela prsty, aby okusila, jak je velkej. Byl.
„Dobrá. Můžete se otočit,“ řekla a držela v ruce ručník na překrytí klína.

Ten se otočil, tuhý ocas trčel do stropu a muž omluvně pohlédl na Agnes, která se usmála.
„To je v pořádku. No, ručník asi nebude potřeba, že?“
Muž přikývl a Agnes pokračovala.
„Jestli si připlatíte, mohu vám poskytnout… ehm… úlevu… ručně. Pokud se dohodnem i ústy. Máte zájem?“
„A svléknete se také, prosím?“ řekl muž, kterému erekce pozvolna klesala.
„Mohu. Kde máte peněženku?“ sháněla se Agnes hlavně po financích.

Muž ji předal smluvenou částku a uvolnil se v očekávání nadcházejících slastných prožitků.

Agnes si sundala plášť. Pevná prsa se jí volně pohupovala a v klíně se jí černal trojúhelník ochlupení.
Muži se erekce opět navracela a Agnes mu začala masírovat hruď a pozvolna přecházela i na ocas, který pomasírovala a pohonila. Jakmile se žena dostala do blízkosti jeho rukou, ty se zvedly a sevřely jí prsa.
Agnes nijak nereagovala a nechala si je promnout a mačkat a dál se nerušeně věnovala masáži.

„Už… budu,“ zafuněl muž, když se Agnes naplno věnovala ocasu a třela ho ve zrychlujícím rytmu.
Ta se na něj přisála ústy a začala kouřit. Pevné sevření rtů, pohyby po ocase, koule sevřené v její ruce, to vše urychlilo jeho vrchol.
„Uhh… jooo,“ lítalo z něj semeno v trhavých výstřicích a Agnes s úsměvem mu honila klacek až do úplného vyprázdnění.

„Spokojen?“ ptala se a utírala si semeno z rukou.
„Když ještě zaplatím, můžeme se pomilovat?“ zahučel muž a Agnes s údivem sledovala, že erekce nijak neochabuje.
„Dobrá,“ řekla po krátkém přemýšlení a sdělila mu sumu, za kterou mu poskytne kundičku. Ocas je ale fakt velký, možná to nebude takovej rajc, pomyslela si.
Muž jí hned mačkal a hnětl prsa, poté je i líbal a mnul mezi rty vztyčené bradavky.
„Anooo,“ sténala Agnes a uvelebila se na masážním lůžku, jak to je šlo a tlačila mu hlavu mezi roztažené nohy.
Muž se tam přesunul a Agnes vzdychala, sténala a hekala blahem.
Pak mu zase ona ptáka mazlivě kouřila a sála, cumlala a lízala, až ho v sobě přijala s doširoka roztaženýma nohama. Tření a masáž zaraženého ocasu byla velmi silná.
Když přirazil a pronikl do ní opravdu hluboko, málem jí vypadly oči z důlků.
„Panebože… nééé… roztrhneš mě! “ vykřikla, jak do ní čurák zajel až po koule.

Po obvodu přirážejícího ocasu vytékaly stružky šťáv a Agnes hlasitě sténala směsí bolesti i rozkoše. Muž ji nyní mrdal docela hrubě, přirážel rychle a velmi hluboko.
Když ji pak vkleče držel za stehna a narážel na ocas, byla žena zcela bez vlády. Výron semene už neprožívala nijak a oddechla si, až když muž definitivně skončil. Tohle za ty prachy nestálo.

***

Byla sobota odpoledne a u Konvičků se začaly scházet pozvané páry. Pan vrchní inženýr s chotí, pan účetní s chotí, pan rada s chotí, zkrátka městská společenská smetánka. Ovšem jen ta s jistými libůstkami.

Agnes a Julius je vítali oděni ve smokingu a večerních šatech, stejně jako hosté.
Pak pán domu v obývacím pokoji roztáhl skleněnou stěnu a rázem vznikl průchod do další části bytu, kde se nebydlelo, nýbrž konaly právě zmíněné dýchánky.
Vzadu byla vybudována ještě jedna zvláštní místnost vybavená proprietami pro erotické hrátky typu sado-maso, či jak se tomu odborně říká.
Tam se ihned odebrali pan rada s paní, následováni paní inženýrovou, která ve zmíněné místnosti vystupovala jako domina.

Ostatní hosté postávali či poposedávali na pohodlných lenoškách, popíjeli se drinky, hovořilo se a všichni tak nějak se postupně obnažovali.
V jednom koutě se začalo ozývat hlasité sténání několika hlasů najednou.
Nějaký muž tak rukama rejdil pod šaty dvěma dámám, kterým to dělalo nesmírně dobře. Na jiné lenošce se váleli dva milenci v milostném objetí. Muž, stojící nad nimi si honil z kalhot uvolněný ocas a slastně při tom mručel.

Začala tu být učiněná Sodoma, ale zúčastněným to přišlo zcela normální. Prostě se tu jen konala neveřejná soukromá swingers párty.

***

Ještě nenastal večer a na podlaze, stolech, pohovkách a lenoškách se hromadně souložilo. Muži se na ženách střídali postupně, po několika protaženích, jiní je mrdali až do vlastního vystříkání. Až uši zaléhaly od všeho toho sténání, hekání a vzdychání.

Agnes byla v líbačce s paní továrníkovou Janou a zezadu ji tvrdě mrdal muž, co předtím ojel právě paní Janu.
Julius zase vyhledal svou favoritku Ditu, ženu vrchního komisaře Kolíska.
Ta, obklopena několika muži ležela na zádech, dvěma honila ptáky, jednoho kouřila a jeden ji sjížděl prudkými přírazy roztaženou pičku.
„Ohóóó,“ vyjekl, rychle z ní vyjel a výstřikem semene jí potřísnil stehna. Ten v puse taky zakrátko explodoval a plnil jí pusu svou dávkou. Dita byla semenem postříkaná všude, ale velmi si to užívala.
Julius rychle zaujal uvolněné místo a zajel jí ptákem na mandle. Hned sevřela rty a začala ho silně sát. To už jí do kundy vjel další nadržený ocas, ale kvalita kouření se nezměnila. Naopak ho rty svírala a sála ještě usilovněji.
Julius počkal, až se místo uvolní a pak ji klín projel i on. Dita byla tak mokrá a roztažená, že to Julia nebavilo, a šel si vyhledat jinou dírku na vystříkání.

Zašel zpět k paní Janě, která se stále líbala a mazlila s Agnes a narval jí ho tam zezadu, až po koule.
„Ááách… oúúú… bože, co je?“ vykvikla, ale pak se usmála, že jako ji může ošoustat.
Přestala se s Agnes líbat a naopak se pevně zapřela a hekala do rytmu přírazů. Julius jí sevřel zezadu visící prsa, mačkal je a prudce přirážel a přirážel….
„Jo… už… uuž… joooo,“ Jana sténala a kroutila se v nastupujícím orgasmu a jak začal hekat i on, hned se otočila a vsála ocas do pusy, lízala ho, cucala a pak spolykala uvolněnou dávku semene.

***

Večírek skončil, když byli všichni hosté maximálně uspokojeni a unaveni tak, že mužům už se údy nepostavily a ženy měly bolavé a napuchlé kundičky. Tak jak přišli, že všichni zase rozloučili a rozešli, aniž kdokoliv v domě tušil, jaké orgie se zde konaly.

Julius i Agnes se zase proměnili v milující se manželský pár, což i byli a milostné hrátky si okořenili až zase za čas, kdy si zamrdali s někým jiným, což jim oběma vyhovovalo.

***

Když Agnes otěhotněla, sexuální večírky u nich skončily a přesunuly se do jiného domu, kam s Juliem docházeli, jak měli náladu a čas. Celý byt si pak zvelebili už jen na bydlení.

Autor

4.4 64 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Sakra, teď abych obcházel všechny domy č. p. 143 ve městě 😁 Hezké!

harai1

Pro mě, jako fajnšmekra incestu, je to příliš přímočaré. Napsané to je ale kvalitně, ostatně jako vždy.

Kamil Fosil

Moc rád bych poznal Agnes Kropičkovou, objednal bych si u ní orální službu, buď rukou, nebo ústy, ale spíše rukou, to asi bude nějaká specialita, kterou člověk jen tak nezažije.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x