Táta nebo milenec 04 – Trable v ráji

Toto je 4 díl z 5 v seriálu Táta nebo milenec

Počasí se zkazilo a s ním i celá dovolená. Bětka celé dopoledne prozvracela v koupelně, aby se potom s vyčítavým pohledem svalila do postele, kde strávila zbytek dne, zatímco já osaměle posedával na baru a popíjel legendario, které alespoň trochu ztišilo mé rozbouřené svědomí. Nevnímal jsem svůdné pohledy kypré barmanky a snažil se najít řešení, jak napravit svůj vztah s Bětkou.

Když jsem se vrátil na pokoj, přivítala mě prázdná postel. Bětka byla pryč a já netušil, kde se potuluje. Zabořil jsem hlavu do jejího polštáře a nasál její vůni. Vybavily se mi všechny vzpomínky, které způsobily vzbouření v mém poklopci.
Po dlouhém váhání jsem se vyhonil, abych potom vlhkým ručníkem zahanbeně zakryl stopy a snažil se usnout.
Bětka se vrátila opět až k ránu, beze slova se zachumlala do deky a já se snažil nevnímat pach mužských těl, který prostoupil celý pokoj.

Vzbudil mě rachot padající židle. Rozespale jsem zamžoural a uviděl Bětku, jak si na podlaze svírá pochroumaný kotník.
„Pomůžu ti,“ zvedl jsem se z postele.
„Nepotřebuju,“ vyštěkla se slzami v očích.
„Neblázni, jsem tvůj táta. Snad ti ještě můžu pomoct.“
„Nikdy ses jako táta nechoval,“ vyčetla mi.
„Jsi nespravedlivá,“ vzmohl jsem se na vyčítavou odpověď.
„Bylo to hezký a ty jsi to všechno zkazil,“ vzlykla. „Je ti úplně jedno, že se chovám jako kurva. Táta by mě dal třeba facku, ale měl by mě rád.“
„Já tě ale mám rád,“ bránil jsem se.
„Tak to dokaž,“ upřela na mě vyčítavý pohled.
„Jak?“
„Ošukej mě,“ vyhrkla. „Chci s tebou píchat, šukat, vrznout si… můžeš si vybrat.“
„To nejde,“ svěsil jsem sklesle hlavu.
„Proč?“
„Protože jsem tvůj táta, kdy už to pochopíš?“
„Když jsi mi lízal kundu, tak ti to nevadilo.“
„Ani nevíš, jak moc si to vyčítám,“ povzdechl jsem si.
„Tak neříkej, že mě máš rád, když nechceš udělat jedinou věc, kterou chci já,“ zkřivila obličej zlostí.

Mlčky jsem ji podal ruku a pomohl jí vstát. Odkulhali jsme se do koupelny, kde se posadila na okraj vany a já jí zchladil nateklý kotník studenou sprchou.
„Podej mi kartáček na zuby,“ řekla tiše. „Pořád cítím na patře jejich mrdku.“
Sklesle jsem pozoroval, jak si čistí zuby.
„Už je to lepší,“ vyplivla pastu a vypláchla si ústa. „Víš co je nejhorší? Kouřila jsem je a celou dobu jsem myslela na tebe.“
„Bětko… prosím… už to nedělej,“ přemlouval jsem ji.
„Vykouřila jsem je na záchodě… pěkně jednoho po druhým…“ ubližovala mi dál. „A tomu nejubožejšímu slizákovi jsem dovolila, aby mě ošukal,“ pokračovala ztěžklým jazykem, aby se potom sesunula do vany, kde na sebe pustila proud teplé vody.
Promáčené šaty se přilepily na tělo a daly vyniknout obrysům jejich mladých, pevných ňader.
„Vystříkal mi kundu… protože ty nechceš… nechceš mě ošukat,“ zavírala se jí ospale víčka.

Vytáhl jsem ji z vany a v náručí odnesl do postele, kde jsem z ní stáhl promočené šaty. Pohled mi padl na obnažený klín. Trojúhelník pubických chlupů mě fascinoval, už od puberty jsem miloval zarostlé kundičky, které jsem si vystřihoval z lechtivých časopisů.
Z úst jí vytékala slina, ve spánku vypadala mladě a pouze její nahota prokazovala její dospělost. Neodolal jsem a stáhl trenýrky ke kotníkům. Sevřel jsem naběhlý ocas a začal onanovat. Stačilo pár zakmitání ruky a zkropil jsem Bětčin zarostlý podbřišek lepkavou mrdkou, která se pomalu rozplývala mezi chlupy.

Liják stále bušil na okna a já usnul až k ránu. Probudil jsem se nevyspalý, s kruhy pod očima a bídnou náladou. Když mi Bětka ukázala nateklý kotník, nezbylo nám nic jiného než se vypravit do nemocnice, z které se vrátila se sádrou na noze.
„Budeš se o mě muset starat,“ ušklíbla se. „Takže čekám snídani do postele, Méďo.“

Strávili jsme celý den na pokoji, Bětce nebylo dobře a já se bál nechat ji samotnou. Na večeři už odkulhala s mojí pomocí do jídelny, kde se okamžitě stala středem pozornosti a všichni ji litovali.
Opět si k nám přisedli staří známí Zuzka s Mirkem a díky jejich přítomnosti  se večeře změnila v příjemné posezení. Pokračovali jsme v baru, z kterého nás vyhnali až k ránu.

„Chcete pokračovat u nás?“ navrhla Zuzka ztěžklým jazykem.
Bětka nadšeně souhlasila a mně nezbylo nic jiného, než ji doprovodit. Zavěsila se do Mirka a já žárlivě sledoval, jak dlaní prozkoumává její zadeček. Zuzka si toho všimla a pobaveně navrhla, abych se věnoval jejím partiím, což jsem nakonec udělal. Sympatická brunetka se smíchem dovolila mé ruce, aby šmátrala pod sukní a já překvapeně zjistil, že nemá kalhotky.
Zůstali jsme pozadu, Bětka s Mirkem nám schválně ujeli výtahem.
Zuzka se ke mně přitiskla plnými ňadry a políbila mě. Muchlovali jsme se na chodbě jako nadržení puberťáci, stáhl jsem jí tenké ramínko šatů a nechal z nich vyklouznout bílé ňadro.
„Počkej, tady ne,“ zastavila mne, když jsem chtěl vysoukat šaty a pokochat se její kundou.
„Tak kde?“ zasípal jsem.
„Počkej na pokoj,“ urovnala si šaty a políbila mě na tvář.
„Tam ale nebudeme sami…“
„To přece vůbec nevadí,“ mrkla na mě a já nevěděl, co si o tom mám myslet.

V pokoji nás přivítala zrudlá Bětka s Mirkem a mně došlo, že zřejmě nejsme jediní, kdo si užíval.
Zuzka se automaticky posadila na můj klín a přitulila se ke mně. Mirek věnoval svou pozornost Bětce a zdálo se, že na rozdíl ode mne nežárlí.
Po chvíli si Bětka přitáhla židli a položila na ni nohu se slovy, že si potřebuje odpočinout. Všem nám tak ukázala bílé kalhotky, které ostře kontrastovaly s dohněda opálenými stehny, Užívala si naši pozornost, kterou si rázem získala a já si zaskočeně uvědomil, k čemu se schyluje.

„Taky je vám takové teplo?“ odtáhla si kalhotky, aby zchladila rozpálenou kundičku a pochlubila se svým mladičkým přirozením schovaným v záplavě světlých chloupků.
„Klidně si udělej pohodlí a svlékni si je,“ navrhla Zuzka.
Bětka si zamyšleně skousla rty a podívala se na mě.
„Co myslíš, Méďo? Mám to udělat? Všichni pak uvidí moji kundičku…“

Pozornost se stočila ke mně. Díky množství vypitého alkoholu jsem už ztratil zábrany a přikývl.
„Hezky nám ji ukaž, holčičko,“ zamumlal jsem.
„Já ti pomůžu,“ sklouzl Mirek na podlahu.
Bětka se nadzvedla a nechala ho, aby jí stáhl kalhotky ke kotníkům. Při pohledu na její zarostlý podbřišek tiše vydechl a zabořil do něj obličej.
„A co my dva?“ zavrtěla se Zuzka významně prdelkou, do které ji tlačil můj ztopořený ocas.
Místo odpovědi jsem vklouzl dlaní pod šaty a prozkoumával její rozdychtěné přirození. Po chvíli ze mě sklouzla a horečnatě vysvobodila můj penis, který vystřelil z poklopce. Vysoukala si šaty a obkročmo se na mě posadila. Napíchla se na můj ocas a pomalu dosedala.

„Méďo, ne že mi uděláš ostudu,“ zaslechl jsem Bětku, ale to už si Zuzka sama určovala tempo, které jí vyhovovalo. Vlhké sevření její kundičky mě přivádělo do extáze a věděl jsem, že příliš dlouho nevydržím.
„Bereš prášky nebo si mám dát pozor?“ zeptal jsem se opatrně.
„Můžeš do mě,“ usmála se spiklenecky Zuzka a já s úlevou zavřel oči v předzvěsti orgasmu.
Vzepjal jsem se proti ní a s hlasitým výkřikem naplnil kundu záplavou teplé mrdky.

Teprve teď jsem si všiml, co se děje vedle nás. Mirek byl zaklíněný mezi Bětčinými stehny a mrskal zadkem v zoufalém tempu. Střetl jsem se pohledem s Bětkou, která se výsměšně ušklíbla a dál si užívala zběsilou soulož.

„Děkuju,“ zašeptala mi Zuzka do ucha.
„Za co?“
„Jsem s Mirkem od šestnácti, s nikým jiným jsem to nedělala. Mirek taky ne, chtěli jsme si to vyzkoušet i s někým jiným.“
„Takže jste to plánovali?“
„Možná,“ připustila s úsměvem. „Vadí ti to?“
„Ani v nejmenším,“ přitáhl jsem ji k sobě a políbil.

Dvojice vedle nás se mezitím přiblížila k závěru. Mirek na poslední chvíli vytáhl ocas a zkropil Bětčin zarostlý podbřišek záplavou ejakulátu.
„Klidně jsi mě mohl vystříkat,“ rozmazávala si zklamaně Bětka sperma mezi chloupky.

Atmosféra se pomalu uklidnila, v místnosti se vznášel zápach alkoholu, mrdky a dívčích vzrušených přirození.
„Méďo, půjdeme spát?“ vstala Bětka a upravila si šaty.

Nezbylo mi nic jiného, než ji následovat. Odkulhali jsme se do našeho pokoje, kde se svalila na postel a téměř vzápětí usnula. Opatrně jsem ji přikryl, ve spánku vypadala najednou mnohem mladší a já bych málem zapomněl, že se před malou chvílí svíjela s cizím ocasem zabořeným ve své kundičce. 
Políbil jsem ji jemně na ústa a usnul s obličejem zabořeným v jejím rameni.

Autor

Navigace v seriálu<< Táta nebo milenec 03 – Na plážiTáta nebo milenec 05 – Návrat do reality >>
4.8 54 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marťas

Je radost setkat se s někým na stejné vlně. Alkohol láme ledy, odsouvá kalhotky, ale občas hodně ničí svědomí. Opět parádní pokračování. Snad už jim po zbytek dovolené bude ve vztahu svítit sluníčko a ještě si užijí Mirkem a Zuzkou.

Linda

Jako povídka super, i pět * je málo. Jako skutečnost jistota hospitalizace na infekčním oddělení (venerologii). Mít nechráněný pohlavní styk s neznámými muži, tak to jistota nakažení. Omlouvám se autorovi. Linda

Shock

Já bych to tak černě neviděl. Zažil jsem hodně trojek i čtyřek, vše jsme „jeli“ tehdá bez gumy a všichni „přežili“ bez úhony. Mě spíše vadí ta neuvěřitelně neskutečná nadrženost dcery a vydírání otce. Je to spratek 🙂

Linda

To je má profesionální deformace, pracuji jako koncipientka v jedne renomované pražské advokátní kanceláři specializující se na mezinárodní právo a zabývám se případy těhotných klientek po návratu z dovolených, které lze charakterizovat „otec neznámý“ a hospitalizace na klinice infekčních chorob na Bulovce. L

Gourmet

Jsem si takřka jistý, že se jedná o exotické dovolené a jejich partneři jsou spíše tmavší pleti. Pak nelze nic jiného očekávat. To je ale trošku jiná situace…🤪

Gourmet

Hustý! Ale moc dobré. 👍

7
0
Would love your thoughts, please comment.x