Vilové předměstí 7

Toto je 7 díl z 12 v seriálu Vilové předměstí

Rychlovka s Petrou

Roberta probudily první paprsky ranního slunce. Hlavou se mu honily vzpomínky na minulou noc, kdy ho během pár hodin uspokojila nevlastní sestra i nevlastní matka. Začal být zase nadržený a rozhodl se, že se z toho vyběhá.
Navlékl na sebe běžecký mundúr a vyšel z pokoje. Po pár krocích však vrazil do Petry. Vyfikla se náramně. Krátká sukýnka, tričko bez podprsenky a nezvykle velká prsa jen volala po vysvobození.
Dala mu pusu na dobré ráno, což se zvrhlo v docela dlouhý polibek. Ucítil, jak se k němu ty dudy tisknou a z její vůně se mu zatočila hlava.
„Tys včera v noci zase přefikl mámu, že jo?“ šeptla mu do ucha.
Když už spolu mají tak hezký a doslova otevřený vztah, tak proč jí lhát.
„Chceš vědět detaily?“ přikývl.

Petře se orosil spodek. Bylo to sice maximálně perverzní, pořád to byla její matka a nevlastní bratr, ale chtěla vědět všechny detaily z toho, co včera slyšela jen přes zavřené dveře do Robertova pokoje.

Rodiče ještě spali, takže měli čas. Vzala ho za ruku a odvedla si ho do svého pokoje. Pro jistotu zamkla, aby nebyli rušeni. Sedli si na postel a Robert si všiml, že Petra nemá kalhotky.
Vypověděl nevlastní sestře, co se stalo. Jak jej Sandra překvapila ve sprše, jak si ho odvedla do pokoje a chtěla natřít krémem.
Trošku si přeháněl, že se udělal dvakrát a že dal maceše pěkně do těla, až se z toho několikrát udělala a postříkala mu kundíma šťávama celou postel, což ale byla pravda.
Petra ho pozorně poslouchala a sama cítila, že se chce udělat. Neopomněl žádný detail a sledoval, co to s Petrou udělá.
Zajela si rukou do klína a lehla si na postel s roztaženýma nohama, aby vše mohl sledovat.

Robert se zatím nezapojoval. Seděl na kraji široké postele a pokračoval ve vyprávění. Byl u části, jak Sandře pokropil celé tělo semenem, když v rozkroku ucítil její nožky.
„Chceš ho tam vrazit? Budu tě šukat a vykládat, jak jsem mrdal tvojí mámu.“
„Ale kdepak, po třetí za takovou chvilku to po tobě nemůžu žádat,“ vystavila ho Petra účinkům jeho lži, na což nemohl zaprotestovat, aniž by se neztrapnil.
„Navíc naši spí vedle a já nechci jen tak nějakou rychlovku. Chci to poprvé mimořádné. Tak pokračuj, cos s ní dělal dál. Je to krásné.“

Tlustý ohon nabýval svou ztracenou velikost a začínal být patrný v nohavici kalhot. Našla jej a třela chodidly, přičemž ruka jí kmitala v pičce.
Boby nepřerušil monolog, jen si rozepnul zip a knoflík a vytáhl svůj kolík na světlo. Petře zasvítilo v očích, bratrova macka si oblíbila. Byl skutečně pěkný, masitý, ne jako ta nedochůdčata mnohem starších kluků, se kterými to už dělala.

Nemohla se dočkat, až jí v brzké době roztáhne vlastní kundičku.
Na uzdičce byla vidět lesknoucí se kapka touhy. Posunul se doprostřed postele, aby měla snadnější přístup. Měla nádherná a hebká chodidla, útlá jako její paže, dlouhé prstíky s černě nalakovanými nehty. Přestože bylo léto, měla je studená, což ho vzrušovala. Zavadila palcem pravačky o uzdičku a roztírala tu kapičku směrem dolů.
Různě si s Robertovým pérem pohrávala, chytala jej mezi palec nohy a prostředníček. Při tloušťce jeho ocasu se to nepodařilo. Déle to nevydržel a přimáčkl si k péru i její druhou nožku. Pochopila a začala s nimi jezdit nahoru a dolů.
„Tak mi to udělej nožkama, ty kurvičko,“ procedil skrz zuby.
Natahovala a stahovala předkožku a zároveň si dvěma prsty zajížděla hluboko do kundy.
Robert cítil, že to trošku drhne a všemi slinami, které nastřádal jí olízl klenby chodidel. Současně pocumlal v puse palec a několik prstíků. Chutnaly nádherně. Poté to klouzalo mnohem lépe.

Nahnul se k Petře a nasliněným prstem se snažil uspokojit i její análek. Poposedla si, aby měl volnější přístup, přičemž nepřestávala honit jeho ptáka a svou vlastní kočičku. Myslel, že bude dělat drahoty.
„Ne, tam ne,“ ale byla zřejmě příliš zkušená, než aby ji to překvapilo.
Začínaly se mu Petřiny libůstky zamlouvat. Byla to spřízněná duše, což u nevlastních sourozenců nebývá zvykem. Ani v oblasti mrdu.

„Ty máš ale neprůbojnou prcinku,“ konstatoval a naslinil si dlaň, aby okolí mezi půlkami více navlhčil. Nutno dodat, že tekla jak říčka, takže mu to dost usnadňovala.
Zasunul jeden prstík a po chvíli i druhý.
Začala sebou házet a hlasitě vzdychat, až se bál, že se rodiče vzbudí. Pokaždé dvojici prstů vysunul po konečky nehtů a pak je tvrdě zarazil do jejího nitra, přičemž obvykle překonával odpor svěrače.
Možná to Petru bolelo, ale nezaprotestovala, takže pokračoval, dokud nezačala skučet blahem. Nožkami pohybovala čím dál zběsileji, až to začínalo být trochu bolestivé. Ale ten dotek mokrých studených prstíků, třoucích se o žalud, byl natolik vzrušující, že mu to nevadilo.
„Ještě, ještě, chci se udělat,“ povzbuzovala Roberta.

Oba zrychlili tempo a za pár okamžiků se udělali. Vystříkla méně, jak Sandra, ale k jejímu gejzíru jistě brzy dospěje. Vystříknuté semeno skončilo na nártu a kotnících. Vyndal prsty z její dírky a dal jí je olíznout.
„Chutnám dobře, a tohohle by byla škoda,“ pravila a jako nějaká akrobatka si v leže přitáhla nohy k obličeji a všechno sperma slízala.

Políbili se dlouhým francouzákem a Robert ucítil, jak chutná on sám, protože Petře pár bílých kapek zůstalo v koutcích úst. Nebylo mu to nepříjemné, nutno podotknout.
„Já jsem ti chtěla taky něco říct. Máš něco na neděli?“
“Ne, proč?“
“Chtěla jsem, aby to bylo mimořádné, tak jsem k nám někoho sehnala.“
„Zbláznila ses, chceš, aby to prasklo?“
“Neboj se, mourku,“ zasmála se, „ručím za ni.“
„Za ni?“
“Ty bys radši chlapa. Jsem nevěděla, že…“
„Ale ne, to jen pro tebe. Nebo bys dva nezvládla?“
„O mě se neboj. Časem můžeme přibrat i nějakého chlapa. Ale pokud budeš chtít, tak přijď v neděli odpoledne na tuhle adresu.“

Z dalšího rozhovoru je vytrhl šramot na chodbě. Bylo jasné, že zbytek osazenstva domu je vzhůru. Boby si rychle oblékl kalhoty a ona si upravila rozcuchané vlasy. Jako poslední, co udělal bylo, že zajel Petře do rozkroku, nabral trochu usychající šťávy a ochutnal.
„Ty seš blbec,“ uchichtla se.

Neděle se zdála strašně daleko, ale konečně ten den přišel.
Petra někam odešla již ráno a řekla Sandře, že přijde až večer. Mají něco domluveného s kámoškou. Půjdou do obchodů a podobné holčičí věci. Robert zalezl do koupelny, oholil si přirození a také chlupy kolem zadečku, vyvoněl se a byl připraven na akci.

Ozvalo se zaklepání a do koupelny vešla Sandra. Usmála se na Boba a všimla si, jaké hygienické úpravy provádí.
„Copak? Ty se chystáš za slečnou?“
Otočil se, vzal ji za zadek, vyhrnul lehké šaty, aby se dotýkal nahé kůže, tak sametové a hebké a přitáhl si ji k sobě. Ucítila na stehně klacek, který ji tuhle tak nádherně ojel.
„Žárlíš snad?“ usmál se.
„Já? Ne, vždyť je to normální, že máš ve svém věku holku. Jenom jsem si myslela, že bychom si mohli ještě někdy… však víš. Chybí mi to, i když vím, že to není správné.“

Políbil nevlastní matku na její krásné a plné rty. Nemohl jí prozradit, že jde ošukat její dceru. Alespoň zatím ne.
„Kde je táta?“ optal se a rozevíral Sandře půlky a prstem jí zajížděl do análku.
„Dole, čte si noviny,“ řekla a přitiskla se ještě víc k Bobymu.
Jeho prst jí rejdil v zadní dírce a druhou rukou jí zmáčkl přes šaty masitou kozičku. Hlasitě vzdychla, ale vzpomněla si, že o patro níž je Jan, takže si nemůžou riskovat prozrazení.
„Neblbni, může kdykoliv přijít,“ vyčítala Robertovi, zatímco ten ji mačkal zadeček a ňadro.
„Co myslíš, že by se mohlo stát, kdyby nás našel?“
„Asi by nás zabil.“
„Tak si ho začni zpracovávat, aby se tak nestalo.“

Dal Sandře polibek a omluvil se, že už musí jít. Hned by ji tam povalil, serval z ní šaty a ojel ji do všech otvorů, nehledě na otce.
Ale šetřil se na dvě samičky, které na něho čekají. Se vztyčeným pérem odcházel a zanechal ji v koupelně zmatenou a zároveň strašně nadrženou.

 

 

Author

Navigace v seriálu<< Vilové předměstí 6Vilové předměstí 8 >>
Odebírat
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Shock

Nic ve zlém, ale začínají se mi krýt a plést Letní vedra a Vilové předměstí. Dějová linka je dost podobná, a tak by bylo možná dobré jeden seriál utlumit nebo zpomalit. Oba jsou pěkné psané, a tak aby jsme v tom, nejen já, neměli zmatek 🙂

Peterv

Rad si to pre občerstvenie pamäte vždy prečítam od prvej časti 🙂

Martin

Dobře rozepsané pokračování . Menší dávka sexu a více příběhu . Těším se jak bude probíhat návštěva .

childe

Skončilo to v tom nejlepším. Snad nás autor nebude dlouho napínat.

4
0
Budu rád za vaše názory, prosím komentujte.x

Protected by Security by CleanTalk