Mladik od vedle 01

Toto je 1 díl z 4 v seriálu Mladík od vedle

Jakubovi bylo čerstvých 18 let, když začal chodit s Johanou. Vždycky ho na ní přitahovalo, že ačkoliv byli stejně staří, vypadala o něco starší. A nebylo to zdaleka jen šminkami, i ve tváři a celkově postavou vypadala vyspěleji než její vrstevnice. Měla černé vlasy, velký a pevný zadek, prsa slušné dvojky. Prostě kráska k pohledání, měl velké štěstí.

Chodili spolu již 3 měsíce a chystali se do toho praštit. Veškerý tělesný kontakt se do té doby odehrával jen skrze vášnivé polibky a opatrné hlazení. Pravda, jednou mu ho u nich doma vyhonila (a velmi dobře, nutno dodat), k ničemu dalšímu se však nedostali. Blížil se konec školního roku a oba byli domluvení, že se poprvé pomilují u ní doma, když její rodiče odjedou na služební cestu do Německa a její třináctiletý bratr přespí u kamaráda.

Byla sobota ráno, prý to měl být nejteplejší den v měsíci, proto byli oba domluvení, že půjdou na koupaliště. Johana nebydlela daleko, takže na sebe jen hodil plavky a tílko bez rukávů a vydal se k ní. Bydlela i s rodiči a mladším bratrem ve velkém domku na konci ulice.  Zazvonil a čekal. Otevřely se dveře a v nich stála Johanina matka Regina s tázavým výrazem ve tváři. Nemohlo mu uniknout, že je oblečena dost na lehko. Vlastně na sobě měla jen krátké letní šaty s ramínky. Ani podprsenku neměla a Jakub tak mohl zahlédnout bradavky velkých ňader propichující tenkou látku. Byla hodně zpocená, krůpěje potu jí stékaly do žlábku mezi ňadry. Když si to uvědomil, začal být krapet nesvůj. Vždycky se mu líbila, ale byla to matka jeho holky, ale stejně … Na svůj věk, po dvou dětech, vypadala fantasticky.

„Co bys rád, Jakube?“ zeptala se.
„Víte, byli jsme domluvení s Jochčou, že ji tu vyzvednu,“ řekl Jakub a nepřestával sklouzávat pohledem do jejího naditého výstřihu, „chtěli jsme… měli jsme… jít na koupák,“ vykoktal a začal se červenat.
„Johana je s bráškou a otcem u tchýně,“ odpověděla. Musela vidět, jak je z jejího oděvu nesvůj. Zrovna uklízela celý dům, a to velice ráda dělala sama a nahá. Když Jakub zazvonil, rychle na sebe jen něco hodila, „já jsem nemohla jet, pustila jsem se do úklidu.“
„Tak to bude asi nedorozumění, asi na to zapomněla,“ omlouval se Jakub a chystal se odejít.
„Když už jsi tady, tak pojď dál,“ vyzvala ho.

Šel za ní do obýváku a sledoval její natřásající se zadek pod krátkými letními šaty. Vybídla ho, ať se posadí na pohovku.
„Chceš něco na pití?“ zeptala se.
„Možná jen vodu, děkuji,“ odpověděl, protože při pohledu na ni měl v ústech opravdu sucho.

Regina odešla do kuchyně a vrátila se se sklenicí ledové vody. Když ji pokládala na stůl před Jakuba, sehnula se a na její prsa zapůsobila gravitace. Jakub se mohl pokochat naditým výstřihem a nemohl z něj spustit oči. Zvedla oči a pohlédla na něj. Uvědomil si, kam civí a rychle uhnul pohledem. Neřekla nic, jen si sedla naproti něj do křesla. Rychle do sebe hodil celou sklenici.
„Možná bych měl fakt jít…“

Koukala na rozpačitého Jakuba a usmála se. Měla opravdu krásný a zároveň smyslný úsměv. Sjel pohledem na Regininy dlouhé nožky a opět raději uhnul pohledem, když si všiml, že ho pozoruje. Dala si je koketně jednu přes druhou. Zase mu vyschlo v krku a suše polkl.
„Kubo, vím, že teď bude znít divně na co se tě ptám, ale odpověz mi po pravdě,“ začala a stále se usmívala, „Dělal jsi to už s mojí dcerou?“
„Cože?“ vyhrkl. Záhy mu došlo, že nejspíše něco uklouzlo Johaně mezi řečí, co si mohla její matka špatně vyložit, a začal se obhajovat. „Přísahám, že jsem s Johanou nic neměl. My, my jsme…,“ zakoktal se a ve tváři mu hořely ruměnce.
„Takže si to necháváte až moji a manželovu služebku,“ řekla a nedbala Jakubova šokovaného výrazu.
„Ano, já, já…, omlouvám se,“ hlesl a chtěl se hanbou propadnout.
„Neomlouvej se. My se o těchto věcech s Johanou normálně bavíme, Kubo. Ale mě zajímá ještě jedna věc, zda máš nějaké zkušenosti s dívkami obecně?“

Jakub byl rudý jak rak, bylo mu trapně, měl sucho v ústech a oči mu kmitaly mezi Regininými nohami a napěchovaným hrudníkem.
„Ne,“ špitl. „Nemám.“
„Dobrá, to jsem chtěla slyšet.“
„K čemu vám to bude?“ pátral po důvodech.
„Jakube, možná jsem jiná generace, ale vím, jak je v současnosti sex důležitý. Já jsem to poprvé dělala v 16 letech. Ten kluk byl atlet, nejhezčí kluk ve třídě, řekl bys, že nejlepší milenec. Chyba, bylo to nemehlo a zošklivil mi milování natolik, že jsem další 3 roky nechtěla s klukem nic mít. Promarnila jsem nejlepší ženská léta. Až pak jsem potkala svého manžela, Johanina otce a s ním to bylo – a je – opravdu nádherné.“

Zrychleně mrkal a nevěřil, že mu matka jeho přítelkyně vypráví o svém sexuálním životě.
Pokračovala:
„Proto nechci, aby Johanu potkalo to samé, co mě. Jen kvůli tomu, že nebudeš vědět co dělat a budeš nešikovný.“
„Asi vám nerozumím.“

Stoupla si, obešla stůl a sedla si po Jakubově pravici. Dotýkali se stehny a ona ho vyzývavě pozorovala zelenýma očima. Mlčky si stáhla jedno ramínko, pak druhé. Šaty jí sklouzly k břichu a Jakub vyjeveně koukal na Reginina ňadra.
„Chci tě to naučit, Kubo. Nabízím ti, že si to vyzkoušíme a ty pak uspokojíš mou dceru jako zkušený milenec,“ řekla a pohladila si potem se lesknoucí prsa.
Ten výraz, vůbec celý ten rozhovor mu vyrazil dech a čekala, jak se vyjádří.
„Pochopím to, pokud ti přijdu stará…“
„Jste nádherná,“ vyhrkl. To opravdu byla, vedle Johany vypadala jako starší sestra než matka. Husté černé vlasy měly obě po ramena a skutečný věk jí prozrazovalo pár vrásek kolem očí.
„Opravdu si to myslíš? Vždyť je mi skoro čtyřicet.“
„Ne, ne, vypadáte skvěle a máte nádherné…,“ zmlkl.
„Nádherné co?“ optala se, byť musela tušit, co  chtěl říct. Ucítil, jak mu rukou hladí stehno a jeho  bojovník se začal stavět.
„Kozy,“ hlesl.
„Líbí se ti moje kozy?“ řekla vážným tónem a na konci slabě vzdychla.
„Strašně se mi líbí.“

Podívali se na sebe. Vzduch zhoustl, v očích se jí zračila touha a chtíč. Skousla si dolní ret. To byla poslední kapka. Nahnul se k Regině a nesměle se dotkl těch plných, rudých rtů. Myslel si, že překvapeně ucukne a začne couvat, ale opak byl pravdou. Regina ho chytla za hlavu a přimáčkla k sobě. Ucítil, jak se mu dobývá dovnitř jazykem a za okamžik si navzájem prozkoumávali ústa. Přes tílko cítil její vzrušené bradavky.

Pomaličku sunul ruku po jejím nahém těle. Dotkl se pravého ňadra a Reginou jako by projel elektrický proud. Otřásla se, a aniž by ustali ve francouzáku, začal ho mačkat a mezi prsty žmoulal vzrušenou bradavku. Johaniny kozy již viděl a hladil, ale musel konstatovat, že za matčinými zaostávají. Tohle byly vyvinuté krásky, pevné a přitom pružné, vzhledem k věku majitelky to bylo úžasné.
„Sleduješ pornáče, že?“ zeptala se.
Udiveně na ni pohlédl. Přikývl a přesunul ruku na levé ňadro.
„Teorie by tedy byla,“ usmála se a vysvlékla ho z tílka. „To, co děláme, bude naše tajemství, ano? Lidi by nepochopili, že to dělám jen pro svou dceru.“

Sehnula se mu ke klínu a několika zručnými pohyby vylovila péro z plavek. Bylo tvrdé jak šutr a napnuté k prasknutí. Netuší, zda byla s velikostí spokojená, neměl se však za co stydět, ani velký, ani malý, ani tlustý, ani tenký, tak akorát. Stáhla předkožku a olízla mu rudý žalud. Nahnula se tak, aby viděl, co provádí. Dráždila mu uzdičku a všelijak jej povzbuzovala, až byl nalitý, že ho sám nepoznával. Zacukalo mu v něm, ale vtom provedla to stejné, co kdysi Johana. Zmáčkla pytlík těsně u těla a zabránila mu v předčasném výstřiku.

„Moje dcera už tohle umí. Naučila jsem jí to. V této fázi si s chlapem pohrává hlavně žena, proto ji nech, ať si tě vychutná,“ vysvětlila mu Regina a vzápětí si vrazila penis hluboko do pusy. Břišní svaly se mu otřásly návalem slasti jak sulc. Musel chytit Reginu za hlavu. Jezdila nahoru a dolů a zpracovávala ho střídavě rukou a jazykem. Přesunul ruce a hladil Reginu po mokrých zádech. V místnosti bylo jako v sauně, oba se potili, vzduch byl nasycen jejich pižmem. Nevydržel to moc dlouho (kdo taky ano při takovém kouření). Tentokrát tomu nějak nebránila a nechala Jakuba, ať se jí vystříká do pusy.

„Raději ženě řekni, že budeš stříkat, některé to nepoznají,“ vyčetla mu, až se zapýřil jako potrestaný školáček. Zhluboka oddychoval a nemohl uvěřit, co se právě stalo. Sledoval krásnou zralou ženu a matku jeho, jak si utírá koutky od jeho semene.
Regina si lehla na záda na pohovku, hlavu si podložila polštářem a nabídla mu pohled na klín ukrytý v černých tangách. Teď se dostávali do fáze, v níž byl naprosté ucho. Odhodil plavky a jezdil po Regininých stehnech zpocenými rozechvělými dlaněmi.

„Shoď ze mě ty šaty,“ řekla a on tak učinil. Ruce se mu klepaly, ale snažil se nevšímat si toho. Zbýval poslední kus látky.
„No tak, i ty gaťky,“ pravila.
Byly cobydup dole a Jakub měl v ústech vyprahlo. Kundička ve filmu a první kundička v životě, to je něco naprosto jiného. Civěl na dva krásné pysky, které se leskly, jak byly vlhké a rozevíraly, jak byly vzrušené. Pahorek tvořil hustě zarostlý trojúhelník, jinde však neměla ani chloupek. „Než budeš zase připravený, musíš uspokojit ženu ty. Budu tě navigovat,“ řekla a vzala ho za ruku. Položila si ji na prso a Jakub ho automaticky zmáčkl. Pak přibližoval obličej  k první pičce v životě a nasával to vůni.

„Olízni si ji!“
Uposlechl a na jazyku pocítil zvláštní nasládlou, ale omamnou chuť. Vzdychla, takže na to nejspíše šel dobře. Opakoval to několikrát, a dokonce zajel špičkou jazyka i hlouběji.
„Teď ji rozevři prsty a zajížděj i dovnitř!“
Objevil se před ním černý tunýlek, lemovaný rudým masíčkem. Zabořil jazyk co nejhlouběji a postupem času se začínal zdokonalovat. Cítil, že pička začíná být čím dal mokřejší.
„Můžeš i prsty, mrdej mě i prsty!“ vzdychala a hladila jej ve splihlých vlasech.
Dal jazyku oddychnout a zasouval do tepla jeskyňky jeden prst. Nechal jej uvnitř.

„Pohybuj s ním!“
Kmital prstem jak králíček Duracell, až ho musela krotit.
„Trošku zpomal, musíš ženu vydráždit! Nebo se ti hned udělá. Oddaluj to.“
Začal si všímat i naběhlého cancourku, který ji trčel z pičky. Byl to poštěvák, velký jak pecka. Četl samozřejmě, že při sexu je obzvláště citlivý, ale v takových chvílích jsou teoretické znalosti zapomenuty. Dotkl se ho nešťastnou náhodou a Regina nadskočila.
„Ano, ano, ten je nejdůležitější, dráždi ho!“ hekala a masírovala si při tom cecky. Konečně na něco přišel sám, nejspíše to tak i chtěla, a začal ho mnout palcem. Zatínala ruce do sedačky a pohazovala hlavou. Teklo z něj, jak byl zpocený a co více, pták se mu opět probouzel a dožadoval se svého.
Měl v Regině již tři prsty a nemohl to oddalovat do nekonečna. K prstům přidal i jazyk a začal jí cucat poštěvák.
„Už budu, už budu, nepřestávej, udělej mě, už budůůůů,“ protáhla poslední ů a začala se celá třást. Vytekla mu do dlaně a nadskakovala v přicházejícím orgasmu.
Když se uklidnila a uviděla vztyčený klacek, sedla si na pohovku.

„Na začátečníka to nebylo špatné, to ne,“ pravila a políbila Jakuba vzrušujícím polibkem na rty, které měl od její kundí šťávy. Olízla se a nabídla mu  kozy k polaskání. Neváhal ani minutu a přisál se na jedno ňadro.
„Nevšímej si jen bradavek, ženám dělá dobře, když se věnuješ i zbytku koz,“ instruovala ho a Jakub tak olizoval i její dvorce nebo žlábek. Vzdychala a sténala slastí.
„Tak pojď, vrazíš mi ho tam, než se rodinka vrátí,“ přerušila Jakubovu starostlivou péči o kozy. Klekl si na zem před pohovku a penis měl přímo proti rozevřené kundičce. Zvedla nohy a položila mu je na ramena.
„Takhle budeš mít snazší přístup. Navíc to tak mám nejraději. Teď přijde to hlavní.“

Vzala penis a naváděla jej na vchod. Nechal ji, sám toho měl takříkajíc plné brejle. Chvěl se, když ucítil první kapky kundích šťáv na špičce penisu.
„Johana je panna, budeš muset zajíždět pomalu, žádné hrr hrr, buď něžný a starostlivý. Když jí to nebude příjemné, přestaň a zkus to za chvíli.“
Pomalu zatlačoval penis do jejího  nitra. Obemykala ho pevně a po chvilce byl hluboko v ní, až po kořen. Podíval se na svoji školitelku a viděl, jak slastně přivírá oči.
„Teď zase vyjeď, ale ne úplně.“
Vyhověl a vyjel tak, že v ni nechal jen žalud.
„A teď znovu přiraž!“
Udělal pohyb hýžděmi, a opět dorazil, kam až to šlo. Vzdychla. Pochopil, že tak je to správně a snaživě ji dál napichoval.

„Zpomaluj nebo zrychluj, musíš si to užívat i ty,“ řekla a začali se znovu líbat. Trošku ho rozhodilo, že nadskočila do protipohybu.
„Ale musí si to užít i žena, samozřejmě,“ řekla laškovně.
Zajížděl tam a zpátky a užíval si ten slastný pocit první soulože. Věřil si natolik, že při tom začal mačkat i Reginino ňadro. Nebo v ní jen nehnutě zůstal, kroutil zadkem a užíval si, jak se kouše do rtů v návalech extáze. Střídavě ho hladila po hýždích nebo si zpracovávala poštěvák rukou.
„Jde ti to výborně, šukáš skvěle, nepřestávej,“ sténala Regina.
Jejich těla do sebe narážela a pleskání a čvachtání se rozléhalo pokojem.
„Už budu!“ křikl Jakub a Regina přirazila zadkem proti němu. Začal ji plnit  kundičku spermatem. Stříkal snad pětkrát nebo šestkrát, až jej to samotného překvapilo.
„To jsem ti dovolila jen protentokrát. Abys neměl cukání  vykropit Johanu. Musíte použít kondom, rozumíš?  Slib mi to!“

Přikývl a omámeně z ní vyklouzl. Z pičky trochu spermatu vyteklo na zem. Nabrala si na prsty a ochutnala. Pohladila ho po zpocené tváři a políbila. Objal ji a přitiskl se k ni, aby na prsou cítil ta krásná ňadra. Společně ulehli vedle sebe na pohovku a vzpamatovávali se z úžasného prožitku. V nádherném uvolnění konejšivě cucal výstavní ňadra  a rukou hladil oblé půlky pevného zadečku.

„Jsi dobrý milenec, Kubo. Jen cvič výdrž, co nejvíce oddaluj výstřik. Ženě totiž trvá déle, než se udělá a pak je obvykle zklamaná, když už muž nemůže,“ udělila mu Regina poslední rady a naposledy se políbili, přestože ten polibek trval asi pět minut.
A protože se čas nachýlil, budoucí tchýně mu jemně naznačila, že vše hezké má svůj konec. Nerad to uznal a oblékl se.

„Ven trefíš sám, já se budu muset jít upravit,“ řekla mu. Sledoval, jak celá ulepená od sekretu a slin odchází do koupelny a božsky při tom natřásá prdelkou.
Když vyšel z domu, nemohl se dočkat, jak nově nabyté zkušenosti vyzkouší na Johaně.

 

Autor

Navigace v seriáluMladík od vedle 02 >>
4.7 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Dobrý začátek…. Mít takovou tchyni. Jen aby to nesklouzlo zas do nějakých trojek a čtyřek, je tady toho už spousta (i když vývoj naznačuje, že matka s dcerou mezi sebou nemají žádné zábrany).

Trysky

Zajímavý začátek nového seriálu.

Martin

Musím přiznat , že začátek je hodně dobře napsaný . Dobře zvolené téma a jen musím závidět takovou učitelku 😀 Těším se na pokračování

Peterv

Takáto dvojica nie je zrovna moja šálka kávy no toto sa mi mimoriadne páčilo a teším sa na pokračovanie. Opäť raz super Winston.

Fred

Jeden můj kámoš říká:
„Nechápu, co máte proti tchýním. Ta moje šuká líp, než manželka.“
Takže tento příběh nemusí být zcela vymyšlený.

childe

Moc se mi to líbí. Je to napsané s citem, vkusně a hlavně také uvěřitelně.

Juli

Jj😜 není nad Školu Života 👍.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x