Letní vedra 03

Toto je 3 díl z 7 v seriálu Letní vedra

(Od tohoto dílu jsem již bezvýhradným autorem já)

Od té noci se sestrou Lisou a matkou jsme všichni tři zažívali neuvěřitelně nádherné a vzrušující chvíle plné hříšného a tabuizovaného sexu.
Nebyla chvíle, kdy bych nemyslel na sex s některou z nich. Ať už jsem byl s kamarády na pláži nebo ve škole, musel jsem si představovat skvostná prsa své sestry a matky, jejich krásné kundičky a touhu v očích, když jim ho tam vrazím. Byly ke všemu svolné a jedna s druhou se navzájem dokonale doplňovaly v tom, jak mě a sobě udělat dobře.

Šoustání se pro mě stalo drogou a nejinak tomu bylo v případě mých milenek.
Už jen to, že jsme začali po domě chodit nazí mě neskutečně vzrušovalo a vždy se mi do bojovníka nalila krev. Všechny zábrany padly, chtěli jsme se spolu jen milovat, neustále, perverzně. Zkoušet všechno.
Byly to mé otrokyně, jak sestra slíbila. Splnily všechno, bez řečí, bez odmlouvání. Když jsem je chtěl mrdat, prostě se nastavily a škemraly, aby to do nich napumpoval. Bylo to nádherné, bylo to nepředstavitelné. Říct to někomu, možná by se zděsil, že to dělám s matkou a sestrou, ale pak by se na ně podíval a pochopil by. A chtěl by taky. Ale kdepak. Ty dvě byly jen a jen moje. Nadržené a všehoschopné šukavé milenky.

*

PÁTEK

Probudil mě vlahý ranní vánek.  Byl jsem v manželské posteli, jinde už jsme nespali. Bylo to obří letiště, na němž dřív dováděl otec s matkou. Nyní jsem tu s ní dováděl já a sestra. Vynahrazovali jsme jí ty dlouhé měsíce bez sexu. Jako to hodné děti dělají.
Matka spala vedle mě a já se nemohl nabažit toho opáleného vysportovaného těla. Nikdo by jí nehádal třicet šest let, už jen proto, že Lisu měla s tátou už v šestnácti a mě v osmnácti. Táta musel být pěkné kvítko, jen co je pravda.

V koutcích úst, ve vlasech, na kozách, na okraji zadku a kundičky měla zaschlé sperma a já si zpětně vybavoval, co všechno jsme my tři v noci prováděli. Stříkal jsem asi pětkrát, pokaždé mohutně.
Koule jsem měl úplně zdrclé a vysáté do sucha. Ještě mě trochu bolela kakaová dírka, ale jak se říká, zkusit se má všechno a přiznám se, že dráždění konečníku mě přivádělo k extázi a obě milenky jsem nejednou žádal, aby mě tam uspokojily, jazykem nebo prstem. Na oplátku chtěly to samé a je neměl důvod nevyhovět.

Už jsme nechodili do školy, byly prázdniny.
To znamenalo každý den, od rána do večera, jsme se mohli oddávat bezuzdnému chtíči.
Sestra už byla nejspíše dole a připravovala snídani, takže jsem matku nevzbudil a sešel jsem do kuchyně. Má intuice byla správná. Stála opřená o linku a jedla oloupaný pomeranč. Pohlédla na mě a bezelstně se usmála. A už jsem zmínil, že na sobě neměla ani kousek látky? Klacek samozřejmě zareagoval, jak měl. Došel jsem pomalu k ní, chytl ji zezadu za boky a otočil čelem k sobě.

„Ale ale, bráška přišel na snídani,“ pravila Lisa a zatahala mě za něj. Po bradě jí stékala šťáva z pomeranče. Olízl jsem ji pomalu až k jejímu dolnímu rtu. Přitiskl jsem si její nahé tělo k sobě a rejdil jí levačkou po zadečku, zatímco pravačka se vydala zkoumat vlhnoucí území lasturky. Přisála se ke mně ústy a splynuli jsme jako jedno tělo v dlouhý nepřerušovaný polibek.
Stál jsem uprostřed kuchyně a prstil svou starší sestru, zatímco ona mi honila tuhý klacek a venku začínal další den veder.

„Včera to bylo báječné, miluji, jak sténáš, když tě prcám,“ řekl jsem.
„Byla jsem tvoje kurvička, jak sis přál. A dneska to budeme dělat znovu. A zítra. Kdykoliv si budeš přát. Já a matka jsme ke všemu svolné, to jistě víš, miláčku. Komu jinému se to poštěstí? Nikomu!“
„Miluji, když se na nás matka dívá, zatímco tě šoustám, a při tom se prstí,“ říkal jsem jí pár centimetrů od obličeje.
„A já zbožňuji, když mě zezadu šoustáš a já můžu mámě vylizovat kundičku. Má strašně citlivý poštěvák, víš to?“ připomněla mi matčinu Achillovu patu slasti.

Drsně jsem ji zatáhl za vlasy a zašeptal do ucha: „Nasnídej se, sestřičko. Dej si svou ranní dávku proteinů.“
Zasmála se a klekla na kolena.
„Byla jsem zlobivá holka?“
„Moc zlobivá,“ řekl jsem a dal jí malou facku. „Potřebuješ pořádně potrestat. A protože tu není matka, musím to udělat já. Vykuř mi ho. Hned teď po ránu, jinak bych to do večera nevydržel,“ rozkázal jsem jí.
Vsála mi ho do úst a obkroužila jej jazykem. Musel jsem se chytnout stolu, abych slastí neupadl. Matka ji to naučila dobře a jestliže předtím kouřila úžasně, teď to bylo přímo božské. Zdokonalovala se každým dnem. Masírovala mi pytlík a střídala hluboké zásuny do hrdla s jemným ulizováním konce žaludu. Oddalovala výstřik, což se po delší chvíli rovnalo mučivému teroru.

Už jsem to nemohl déle snášet a chytl jí za vlasy, až nemohla hýbat hlavou.
„Ty malá čubičko, všechno to spolykáš, ani kapka nazmar, rozumělas?“
Párkrát jsem jí přirazil do úst a začal jsem sestře stříkat do hrdla plné dávky. Nestačila to polykat a něco vyteklo na zem. Vyplivla slehlý ohon z úst a zhluboka oddychovala. Vzal jsem ji za vlasy a přitiskl jí tvář ke kachličkám na podlaze.
„Ukliď to, udělalas tu nepořádek.“
Sledoval jsem, jak jazykem olizuje zbytky mého semene. Do jedné loužičky jsem šlápl a nechal ji, ať mi to olíže i z chodidla. Pak jsem ji konečně pustil vlasy. Přemýšlel jsem, zda jsem nezašel příliš daleko, zda jí to už neponižuje. Ale nemusel jsem si dělat starosti. Byla chodící pokladnicí perverzit.
„O tomhle mluvím. Jsem tvoje mrdavá sestřička. Neber na mě ohledy a dělej si se mnou, co chceš. Vrážej mi ho tam, až do krku. Nechej mě olizovat tvé semeno z podlahy a z nohou. Jsem tvoje šukna, nejsprostší děvka na světě,“ klečela mi u nohou a hladila se na prsou a v kundě.

Teprve nyní jsme si oba všimli, že celé naše počínání sledovala matka. Po celou tu dobu seděla na schodech a dělala si to rukou. Čelo zpocené, rty skousnuty a oči zavřené. Prsa měla celá rudá od vlastnoruční masáže bradavek.
Otřásala se po doznívajícím orgasmu a já se sestrou jsme ji jen nehnutě hltali očima. Vstala, oblízla si mokrou ruku od kundích šťáv a sešla k nám.
„Kdyby mi před měsícem řekli, že si to budu dělat na schodech při pohledu na mé perverzní děti, stěží bych uvěřila.“
Společně jsme se tomu zasmáli a matka nám všem udělala snídani. Seděli jsme nazí u stolu a jedli míchaná vajíčka se slaninou. Navrhl jsem, že bychom si mohli vyrazit společně do města na nákupy.
„Máš na mysli něco konkrétního, bráško?“ zeptala se s úsměvem Lisa.
„Nějaké sexy prádelko, které bys chtěl ze mě a z tvé sestry strhnout, než se do nás opět zaboříš tím svým krásným klackem?“ doplnila ji matka, a to takovým tónem, že jsem na ni hned dostal chuť.
Avšak ovládl jsem se a napadlo mě něco mnohem zajímavějšího.

*

Bratříček dostal výborný nápad. Od té doby, co jsme spolu začali šoustat, se mně i matce svěřoval o svých sexuálních fantaziích.
Po intenzivních souložích, kdy jsme vyčerpaně leželi bok po boku a hladili se, nám vykládal, co všechno by chtěl provádět. Nic pro nás nebylo tabu a jen na mě a matce záleželo, zda mu vyplníme jeho sny a touhy. A my mu je chtěly vyplnit. Chtěly jsem, aby náš hoch měl krásný sex s některou z nás, tak jak si to představoval, když si ho dřív jen honil a myslel na nás. Tolik promeškaných chvil, kdy jsme se mohli napichovat na jeho péro a navzájem si lízat kundičky.

 Oblékli jsme se a vyrazili na nákupy do jiné části města, kde byla menší šance, že by nás mohl někdo poznat. Matka jela svým autem a já jsem jela s Bobym.
Představovala jsem si, že s ním půjdu do některého z těch drahých butiků a budeme se vydávat za mladý milenecký pár. Nikdo nebude vědět, že jsme bratr a sestra. Ta představa mě začala strašně rajcovat a řekla jsem o ní i bráškovi.

 Čekali jsme na křižovatce, na semaforu byla červená a kolona se ne a ne hnout z místa.
Měla jsem na sobě jen upnuté tílko a krátkou minisukni. Začala mě svrbět jeskyňka a nenápadně jsem si sukni odhrnula. Pod ní jsem neměla nic, žádné kalhotky, tanga, prostě nic. Boby se na mě podíval a ihned sklouzl pohledem dolů. Zasvítilo mu v očích.

 „Zkus, jak je horká a vlhká. Celá se třese jen na tebe,“ řekla jsem mu.
Všude kolem seděli v autech cizí lidé a poslouchali rádio nebo jen tak hleděli do prázdna.
Boby si naslinil prst levé ruky a vsunul mi jej do pičky.
„Jsi nadržená děvka?“
„Ano, jsem.“
 Dívali jsme se tomu druhému do očí a viděli v nich, jak nás to vzrušuje.
„Řekni to nahlas.“
„Jsem nadržená děvka!“ řekla jsem hlasitěji.
„Ne, zakřič to, zařvi to na celou ulici,“ nakázal mi, zatímco mě prstil.
„Jsem nadržená děvkááá,“ začala jsem křičet z mého kabrioletu a všichni se ohlédli.
Koukali na nás kolemjdoucí, i lidé z okolních aut. Mnozí si všimli, kde má Boby ruku a s otevřenou pusou čuměli. Někteří chlápci se usmáli. Boby zrychlil a prstil mě už dvěma prsty. V kundě mi tu šplouchalo a čvachtalo. Všichni to museli slyšet.

Kolona se konečně pohnula a my se rozjeli. Boby mi dal ochutnat, jak chutnám a já mu prst olízala do sucha. Zbytek cesty mě masíroval dlaní po stehnech a občas i po pyscích. Div, že jsme se nevybourali, jak jsem se třásla vzrušením a chtíčem.

 A to jsem neměla ani tušení, co všechno se stane v obchoďáku.

*

Byla jsem sama doma už přes hodinu, než se děti uráčily přijít. Seděla jsem nahá na kožené sedačce v obýváku a popíjela červené víno, abych se dostala do nálady a ztratila zábrany.
Pravda, žádné jsem už neměla, od té doby, co jsem začala šukat s vlastními dětmi, ale člověka čas od času přepadne pocit studu.
Ale za co se mám stydět? Že si dělám dobře? A dělám dobře i dětem, navíc naprosto dobrovolně. Kdokoliv z nich by řekl, že to nechce dál dělat, nezlobila bych se. Ale neřekne to ani jeden z nich, protože se toho nemůžou nabažit. Zbožňují naše společné milování, stejně jako já.

 Viděla jsem je, jak přijíždějí k domu. Před vchodem se oba chovali jako normální sourozenci, co kdyby se sousedé zrovna v tu chvíli podívali.
Vzápětí vešli do domu a stali se z nich roztoužení milenci. Jako by se koutkem oka přesvědčili, že je pozoruji a přizvali mě.
Pomalu jsem přišla k nim, tak aby se nadržený syn pokochal mými ladnými boky a pevnými prsy. Měla jsem na sobě jen černé lodičky na jehlovém podpatku, další z fetišů mého syna. Krásně zdůrazňovaly délku mých nohou a pevnost lýtek.
Objala jsem dceru a políbila ji. Do úst mi začal pronikat její jazýček a já se naprosto podvolila. Líbaly jsme se dlouho a vášnivě, jak by to nikdy matka s dcerou neměly dělat.
Obě jsme vytušily, jak nás Robert hltá očima a touží se připojit. Lisa mu šáhla do rozkroku a nahmatala přes látku vztyčený klacek.

 „Máš chuť na svou matku a sestřičku, viď?“ položila mu Lisa řečnickou otázku a na to konto si sundala tričko. Pod ním neměla nic, jen své krásné mladistvé kozičky.
Jako bych viděla sebe před 20 lety. Pocítila jsem na okamžik žárlivost. Proč by se měl Robert zajímat více o mě, starý, použitý výrobek, když tu má nádhernou mladou ženu. Chtěla jsem se stáhnout a nechat je o samotě.

 „Kdo by neměl chuť na takové krásné ženy jako vy,“ řekl Robert a šel rovněž donaha. Miláček, netuší, jak mi udělal dobře, že to řekl. Byly jsme pro něj obě bohyně. Během pár sekund jsme stáli vedle sebe, jak nás pánbůh stvořil, respektive, jak já stvořila je oba.
„Nechcete mi ukázat, co jste si koupili?“ navrhla jsem při pohledu na spousty nákupních tašek z drahých butiků a dvou černých tašek, zřejmě ze sexshopu.
„Až jindy nebo to nevydržím a vrazím ti ho do pičky hned tady,“ zaúpěl Robert a já nemohla svého syna zklamat.
Navíc jsem při pohledu na jeho tvrdou kládu měla úplně vlhký klín. Chytla jsem mu ohon a odvedla ho nahoru do ložnice jako poslušného pejska. Několikrát mě pleskl přes zadek a prohmatal v rozkroku.
„Mami, ty jsi celá mokrá.“
„Alespoň vidíš, jak se na toho tvého macka celá třesu,“ odpověděla jsem jak zkušená rajda, až mě to samotnou udivilo.

 Lisa šla za námi a jen se potutelně usmívala. V ložnici mě Robert shodil na postel a drsně mi roztáhl nohy do provazu. Hekala jsem vzrušením, když mě začal vylizovat jazykem a drtil mi prsa, až byla celá do ruda.
Dcera seděla v křesle naproti postele a s prstíkem v kundičce nás pozorovala. Muselo ji vzrušovat, jak si před jejími zraky užíváme.
Hleděly jsme si do očí a byly si bližší, než kdykoliv předtím. Spojoval nás Boby a nezřízený sexuální chtíč, kterým jsme bořily všechna rodinná tabu.

 „Mami, chceš vědět, kde jsme byli s Bobym tak dlouho?“
Chtěla jsem odpovědět, ale Boby mi narval do lasturky tři prsty a mým tělem projel elektrický proud. Škubala jsem sebou, neschopna slov a poslouchala svou dceru, která mi vyprávěla, co mé děti dělaly.

 „Šli jsme do jednoho z těch mnoha drahých butiků ve městě. Vůbec jsme se nebáli, že by nás mohl někdo poznat. Chovali jsme se jako milenecký pár a lidé tak na nás i koukali. Vůbec netušili, že jsme bratr a sestra. Vybrala jsem si krásné krajkované spodní prádlo, takové, jaké Roberta vždycky vzruší. Řekla jsem mu, ať počká, že si ho půjdu vyzkoušet.“

 To už jsem měla v pičce Robertovy čtyři prsty a zuby mi dráždil poštěvák, mou slabinu. Věděl už jak na mě, byl lepší než jeho otec, o tolik lepší.
Místností se začala linout vůně mých šťáv, které zamokřily celé povlečení. Robert se narovnal, sundal mi lodičky a olizoval mi chodidla. Pak mi začal cumlat palec na noze, přičemž mi penisem třel o stehno. Byla jsem jako ve snách, neschopná slov.

 Lisa pokračovala: „Byla jsem převlečená, když se závěs rozhrnul. Robert vpadl dovnitř, zatáhl za sebou a rozepnul si zip. Uuuch, ano, ano. Představ si to, mami, všude kolem nás byli v kabinkách lidé, v celém obchodě jich byly desítky a nikdo neměl ani potuchy, co tam provádíme. Že tam děláme incest.
Řekl mi, že jsem jeho kurvička a že si mě vezme, kde chce. Nezmohla jsem se na nic, ani jsem na to nepomyslela. Chtěla jsem ho tam a hned.
Stáhl mi kalhotky a bez váhání mi ho tam vrazil jako nějaké nadržené zvíře. Chtěla jsem to vykřičet do celého světa, že mě projíždí klackem mladší bratr, ale Robert mi ucpal dlaní ústa a mně samotné se přisál na krk. Jó, ach, aa. Nadzvedl mi podprsenku a drtil mi bradavky mezi prsty. Tahal mi za ně a pleskal přes kozy. Každý to musel slyšet. Museli vědět, že tam šoustáme. Pleskal mě po zadku a v kundě mi to čvachtalo. Ááách ano, už jsem.“

 Lisa si sama přivodila orgasmus a já pozorovala, jak jí z kočičky vyteká šťáva a stéká po kůži bělostných stehen. Robert rovněž sledoval, jak se sestra udělala a zhluboka dýchal.
„Otoč se na břicho, mami. Lizo, pokračuj, jen ať mamka ví, co má doma, co jsou její nadržené děti zač.“

 Poslechla jsem ho a nastavila mu zadeček, na můj věk si myslím velice slušně vypadající.
Mohlo mě napadnout, kam budou směřovat jeho touhy. Mokrými prsty mi začal roztahovat kakaovou dírku.
Prohnula jsem se jako luk, ale Robert mě vzal za vlasy a trhnul mi hlavou do peřin. Byl drsnější a náruživější milenec než jeho otec. Dělalo mi to dobře, být mu takhle po vůli.
Rukama jsem si začala zadeček roztahovat, aby mě mohl co nejlépe promazávat a vklouznout do mě.
„Vraž mi ho tam, chci, abys mi vymrdal zadek, vraž mi ho tam celý, miláčku, vyšoustej své matce prdelku,“ sténala jsem a cítila každou žilku na jeho pulzujícím ohonu.

 Lisa se nadechla, otřela si pot z čela a znovu spustila své vyprávění.
„Šoustali jsme v té kabince jak dva králíci. Byli jsme zpocení a nalepení na tom velkém zrcadle na stěně a dívali se na toho druhého. Chtělo se mi ječet slastí a cítila jsem bráchovo tágo až v žaludku.“
„Teď ho ucítíš i ty, mami, chceš cítit moje péro v zadečku?“ přerušil ji Boby a nečekal na odpověď, která nám byla oběma jasná. Nalehl mi na záda a jeho žalud si probíjel cestičku do mé zadní dírky. Přirazil dvakrát, třikrát a překonal sevření.

 „Byli jsme celí rozpálení, a ještě k tomu bylo v těch kabinkách strašné vedro. Rozepnul si košili a shodil ji na zem Třela jsem se mu nahým tělem o hrudník a tiše vzdychala. Robert mě líbal na zádech a na krku a surově přirážel, jako bych byla nějaká kurva. Čvachtalo to a mě bylo nádherně. Byla jsem jeho kurvička. Jako teď ty, mami.“

 Došlo mi, že se na mě domluvili a dělají se mnou to samé, co já s Robertem a Cliffem na telefonu. Netušila jsem, zda se v kabince skutečně něco stalo nebo jen Lisa fantazíruje. Ale nezajímalo mě to. Syn mi vrážel tlustého ptáka do promazaného zadečku a šeptal mi při tom do ucha: „Líbí se ti to, kurvičko, cítíš v sobě vlastního syna? Mrdám tě, tam co naposledy táta. Chceš, abych ti nastříkal semeno hluboko do střev, chceš to?“

 Natočila jsem hlavu a Robert mě políbil. Dělali jsme s jazyky neskutečné věci a uvědomila jsem si, že Robert zrychluje už tak vyčerpávající tempo. Prdelku jsem měla v jednom ohni a abych syna ještě více vydráždila, zatnula jsem hýžďové svaly.
„Mami, co to…“ křikl, ale v tu ránu mi do zadečku vystříkal všechnu svoji dávku.
Pohybovala jsem půlkami, chtěla jsem vyždímat tolik semena, co v něm je. Vyklouzl ze mě a lehl si zmoženě vedle.
„Mami, ty jsi pěkná potvora, šoustat s tebou je něco krásného.“

 Lisa přišla k posteli a lehla si k Robertovi.
Začali se líbat a hladit, sklouzla mu hlavou do klína a olizovala mu zmožený klacek, který zrovna vytáhl z mého análku. Která matka by neviděla ráda, že se její děti milují tak čistou, byť možná pro některé zvrhlou láskou.
„Máš silu ještě na mě, bráško?“
„Chvilku počkej, zatím můžeš ochutnat, co jsem nechal v mamce,“ usmál se bezelstně, vzal ji zezadu za krk a přirazil jí obličej k mému zadku.

 Lisa mi rukama roztáhla prdelku a prstem mi vjela do dírky ulepené od synova semene. Vytáhla jej a olizovala. Opakovala to, ale tentokrát dala prst do úst mně.
Chutnal překrásně a já pozorovala Roberta, jak nás zaujatě sleduje.

„Abych nezapomněla, volal váš strýček. Zítra on a celá jeho rodinka přijedou na víkend k nám. Stráví s námi Den nezávislosti.“
„To znamená, že toho budeme muset na dva dny nechat? To nevydržím, mrdat se vlastní rukou tak dlouho,“ posmutněla Lisa.
Chudinka, o telefonu možná věděla, ale o tom, co jsem pro příbuzné s Robertem připravila nikoliv.
„Liso, to nebude potřeba, já ti to vysvětlím,“ řekl Boby a když vyložil karty na stůl, bylo nám všem jasné, že bude následovat zajímavý víkend.

 

Autor

Navigace v seriálu<< Letní vedra 02Letní vedra 04 >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

První tvé pokračování je nutno říci hodně vzrušující . Ale abych pravdu řekl za Roberta mě už bolí péro . Napsáno je to suprově , i ten pohled z druhé strany . Jenom bych řekl , že to chce i trochu více toho příběhu okolo a né jenom mrdat od rána do večera a všude kde se dá i nedá . Jinak jsem zvědav jak proběhne návštěva příbuzných . Budou to dva dny , tak by z toho nemusel být jen jeden díl .

childe

Tak na víkend se těším. Je zajímavé jak je vždy část psaná z pohledu jiné osoby. Jsem zvědavý jestli to bude i z pohledu návštěvy.

Trysky

Pokračování pěkné, jen se divím, že má Robert takovou výdrž. Pětkrát za noc, pak hned ráno vykouřit, v obchodě protáhnout sestřičku a sotva se vrátí domů hned je vystříká obě. Semeno teče proudem a supersamec Robert si to pěkně užívá…

Shock

Právě i mě to přijde neuvěřitelný. Taky jsem byl mladej a nadrženej, ale tohle bych neudejchal. Ale jinak je to hezky napsaný a čtivý. Původní dílo mělo, myslím, asi 4 díly, kdy přijede strejda Cliff s dcerami na návštěvu a všichni tam, jak jinak, šukaj´ do bezvědomí…. Uvidíme kam to autor zavede po svém.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x