Letní vedra 02

Toto je 2 díl z 7 v seriálu Letní vedra
Počet zobrazení: 341

PONDĚLÍ

Lisa mě druhý den odvezla do školy. Byla dobrá řidička. Asi půl hodiny jsme mohli být sami, tak dlouho jsme potřebovali na cestu do školy.
„Tak co, přeřízl jsi ji, jak jsme se o tom bavili?“ zeptala se zvědavě. Dal jsem si na čas s odpovědí, abych zvýšil napětí a uvolněně jsem si prohlížel okolí.
Střecha kabrioletu byla stažená a vítr si hrál s Lisinými vlasy.

„No tak, řekni mi to! Dělal jsi to s ní?“ byla netrpělivá. „Nenapínej mě a nenech ze sebe všechno tahat. Musím to vědět.“
„Ano, spal jsem s ní,“ řekl jsem a pozoroval účinek svých slov.
Vzalo jí to. Polkla a zavrtěla se. Když pak promluvila, zněl její hlas vzrušeně a lehce se chvěl: „Tak ty jsi s ní spal. A byl jsi v ní?“
„Ano, sestřičko, stříkal jsem do ní, když to chceš přesně vědět. A to ne jenom jednou! Dělali jsme to několikrát, polovinu noci vrzala péra v posteli a ona chtěla ještě víc. Dovedeš si to představit? Byla pode mnou, pod svým synem, úplně nenasytná. Křičela, když to na ni přišlo a rozškrábala mi záda, tak moc se jí to líbilo, když jsem do ní stříkal.“

Zastavili jsme na semaforu. Lisa poklepávala nervózně prsty na volantu a zírala na silnici.
„Tak tys to tedy skutečně udělal! Ty jsi šukal vlastní matku! Jsi úplně ztracený kluk a přijdeš za to do pekla, ale to se mi líbí a strašně mě to láká. Teď ji máš v hrsti. Udělá všechno, co budeme chtít, tím jsem si jistá.“
Naskočila zelená a Lisa jela dál.
„Chci to vidět!“
„Co chceš vidět?“ zeptal jsem se.
„Chci se na vás při tom dívat, rozumíš? Chci pozorovat, jak do ní vrážíš svůj klacek a jak ji šoustáš. Chci slyšet, jak při tom křičí, když to na ni přijde. Rozumíš přece, je to pro mě důležité, vidět ji takhle bez zábran, a vidět, jak provádíte krvesmilstvo. “
„My dva ale můžeme taky dělat krvesmilstvo, Liso. Dokonce jsme to už dělali, nepamatuješ si?“
„Ale to nebylo ono, Roberte, ty jsi neměl ještě svoje péro u mě v jeskyňce a nevystříkal ses do mne. A já si přeji, abys přesně tohle udělal. Jsem tvoje otrokyně, nezapomeň, udělám všechno, co ode mě budeš chtít. Skutečně všechno, využij toho, že jsem tvoje povolná, vášnivá malá otrokyně. Oddala jsem se ti. Vyzkoušej, čeho všeho jsem schopná. Šoustej mě brutálně, bij mě, když chceš nebo si vymysli něco jiného, já pro tebe udělám všechno.“

Už bylo vidět budovu školy. Přijeli jsme ke vchodu. Nikdo si nás nevšímal, když jsme se na rozloučenou políbili jako milenecký pár, divoce, vášnivě s propletenými jazyky. Zamyšleně jsem se pak díval, jak mizí s autem za rohem. Nejraději bych jí zavolal nazpět a na místě pomiloval. Měl jsem opravdu na sestřičku velkou chuť. Povzdechl jsem si a vešel do brány školy.

ÚTERÝ


Vztah k sestře byl stále užší. Ale ještě pořád jsme spolu nespali, každopádně ne se vším všudy. Trochu něžností, osahávání, při plném vědomí toho hříchu, který jsme začali, ale to bylo zatím všechno.
Přitom chutě byly oboustranné, napětí mezi námi bylo nesnesitelné, protože Lisa dělala všechno, aby mě vydráždila. Nějak ze mě dostala, že se mi líbí guma a latex. Obstarala si tedy oblečení z gumy a v úterý večer se v něm objevila v mém pokoji.
Sledovala můj pohled a předváděla se ve svůdných pózách.
„Tak co, líbím se ti, bratříčku? Dráždí tě to, jak teď vypadám? Dotek gumy na kůži je krásný pocit, víš to? Podívej se, jak je mi to těsné, celé tělo je zřetelně vidět. Všechno je takové plastické. Vím, že tě to dráždí. Dělá mi to potěšení, dívat se, jak mě hltáš očima, tvoje vlastní krev, ještě k tomu je znát, že pod tím nic nemám. Ano, těš se na svoji sestru. “

Lehla si vedle mě na postel, zcela blízko a lízala mi ucho, vsouvala do něho jazyk. Její dech byl horký a vzrušující.
„Chceš se mnou šoustat? Já jsem připravená a čekám, ale musíš to říct. Pak to udělám, těším se na to, toužím po tom. Rozumíš, co to znamená? Spácháme spolu parádní incest. Ty vsuneš ptáka do mojí pičky a já ti dovolím, abys mě šoustal. Koukej, jak jsou kalhoty přiléhavé, pojď!“
Vzala mou ruku a zavedla ji dolů, položila ji na gumu, která byla naplněná jejím horkým tělem. Nádhera! Políbil jsem ji na ústa, vzrušeně a vyzývavě. Lehce se ode mě odsunula.
„Uděláme to. Uděláme to hned. Nebudeme to už odkládat. Jsem celá rozpálená a čekám jen na to, že mi to přikážeš. Máš nade mnou moc a já toužím po tobě a tvém penisu. A potom budu chtít, abychom to dělali společně s matkou, aby se na nás dívala, když máš ve mně svůj ocas. A chci být při tom, když ji šoustáš, když si to nechá dělat od vlastního syna. Slyšíš? A když do ní nastříkáš, chci to z ní zase všechno vylízat, společně s jejími šťávami. Ano, to všechno chci.“

Zatím co mi tohle říkala, sjel jsem hlavou dolů a líbal jí všude, zanechávajíc na gumě vlhkou stopu. Líbal jsem jí ještě níže, k nohám, k chodidlům, která byla také v gumových ponožkách. Sundal jsem jí je a kamsi je odhodil. Začal jsem jí líbat chodidla.
„To není všechno, co udělám, když budeš chtít, je toho spousta, co se dá dělat. Propadla jsem ti skrz naskrz. Chceš mě bít? Tak to udělej. Bij mě, zatímco mě šoustáš a já na to řeknu, že tě miluji. Nebo je ještě něco horšího? Jsem k tomu připravená. Jsem otrokyně. Udělám, co chceš. Můžeš se dívat, jak šoustám jiné muže, můžeš je pro mě najít, všechno je možné… “

Nemohl jsem to vzrušení vydržet a začal jsem onanovat.
Chvílemi mi to hlava nebrala. Jak se může takhle ponižovat? Nehledě k tomu, že mě vzrušovalo, když takhle sprostě mluvila a o takových prasečinách.
Její obličej se přiblížil mému nedočkavci, až se ho mohla dotknout jazýčkem. Přejela přes žalud a ústy jej objala. Sála mi ho a začala svou hru. Sténajíc jsem vychutnával lehké stisky jejích zoubků, hru jazýčkem a příjemnou vlhkost úst. Nádhera, být takhle obstaráván vlastní sestrou. Zavřel jsem oči a zcela jsem se jí oddal.
Jeden z jejích prstů sklouzl na můj zadek a vjel dovnitř. Teď mě masírovala i zevnitř a uměla to vskutku skvěle. Sténajíc jsem se kroutil pod jejím zručným prstem, který mě strašně dráždil. Ale neudělala mě, jen mě tak mučila, prodlužovala moje čekání na orgasmus a přestala vždy, když jsem už byl skoro na vrcholu.
„Mám teď přestat, bratříčku?“ zeptala se mě horkým hlasem.
„Musíš poprosit, jestli mám pokračovat dál. Řekni: Prosím, prosím sestřičko, hoň mi dál ocas. Dělej!“

Řekl jsem jí to a ona spokojeně přikývla.
„A teď mi musíš ještě říct, kam chceš odstříkat, můj poklade.“
Jen jsem mlčel.
„No, řekni svojí velké sestře, kam s tvým spermatem!“
„Do tvého obličeje, „křičel jsem. „Chci ti to nastříkat do obličeje!“
„Dobře, tak stříkej. A nic nezadržuj. Dělej, stříkej na mě. Čekám na to… “

Přicházelo to. Stoupalo ve mně to napětí, horké vlny proudily celým mým tělem. A konečně jsem stříkal.  Ohromné množství semene pokropilo obličej mojí sestry. Koukal jsem na to rozšířenýma očima, nechtěl jsem o nic přijít. Do jejích vlasů mířil první střik, další trefil její oči, uši, krk, ramena.
A pak jsem viděl, jak to všechno, na co mohla dosáhnout jazykem, slízává a ostatní utírá rukou a tu si pak s potěšením olizuje. Vychutnávala si i moje pohledy.

STŘEDA

Nemohla jsem tomu odolat, musela jsem Roberta znovu mít, musela jsem znovu šoustat se svým synem.
A skutečně jsem ho zase měla!

„Ano, ano, udělej mi to, udělej mi to pořádně, udělej mi to, ano, ano, ano… “
Byl to nádherný pocit, nechat se šoustat vlastním synem, přijímat do sebe jeho ptáka a sténat při tom rozkoší. Všechny matky na světě by měly aspoň jednou prožít milování se svým synem. Vycházela jsem všestranně vstříc jeho pohybům. Při každém doteku zapleskaly naše podbřišky o sebe jako zvuky absolutní vášně. V jeho přivřených očích jsem viděla, že to na něj přichází.
„Ano, pojď, dělej, nastříkej to do mě všechno, udělej svoji matku šťastnou, dělej,“ povzbuzovala jsem ho.
Moje ruka sklouzla k jeho zadečku. Roztáhla jsem mu půlky a dráždila ho na jeho sladké dírce. To ho vydráždilo ještě víc. S neartikulovaným výkřikem se zcela vyprázdnil do mojí roztoužené kundičky.

 „Zůstaň ještě chvilku ve mně, chci cítit, jak se ti zmenšuje,“ šeptala jsem.
„V tobě se nikdy nezmenší, mami. Na to mě moc vzrušuješ,“ sténal. „Umíš všechny možné triky, jak muže vzrušit.“
„Myslíš?“ Sevřela jsem poševní svaly a masírovala mu ten klacek, který mě tak krásně vyplňoval.
„Tohle vždycky tvého tátu vzpamatovalo. Byl pak obzvlášť divoký. Ale nejvíc se mu líbilo, když mě mohl mrdat zezadu. Třeba by se ti to také líbilo, mrdat tak svoji matku. Líbilo by se ti to? Šukat vlastní matku nejen do kundičky, ale taky do zadečku jako otec? Ano, vím že by se ti to líbilo, cítím, jak tvůj pták ve mně cuká. A já to chci taky, slyšíš? Pak ti budu úplně patřit, pak budu úplně tvoje milenka. Vzrušuje tě, že ti tvoje vlastní matka říká takové věci? Že se chová jako nadržená fena?“

 Místo odpovědi do mne začal znovu divoce přirážet. Nádherné mládí, vždy potentní, vždy připravené. Šťávy ze mne vytékaly a vpíjely se do koberce v obýváku. Moje šaty ležely poházené po pokoji.
„Dělej, vraž mi ho do prdele,“ slyšela jsem se promluvit. Odstrčila jsem ho a klekla jsem si před něj.
„Podívej se na něj, na můj zadeček. Je pevný a malý, jak má ženský zadeček být. A teď ho chyť a roztáhni půlky, dělej!“ Jeho ruce jako by hořely. Tak intenzivní byl jeho dotek. A pak je roztáhl. Přímo jsem cítila jeho pohled, věděla jsem, že zírá na moji kakaovou dírku a vychutnávala jsem si to.
„To je řiťka tvojí matky, Roberte. Prohlédni si ji. Kterému synovi se tohle poštěstí?  A já ti ji ukazuji. A ještě víc: Chci, abys mě do ní šoustal!  Strč svého ptáka do matčiny prdelky, dělej.“
„Dobře,“ zasténal.
„Ale napřed ji chci trochu lízat.“ Jeho jazyk byl teplý a vlhký. Zkoumal moji čokoládovou dírku s mladickou zvědavostí, nevynechal ani kousek. Pokoušela jsem se dírku trochu roztáhnout, aby mohl také dovnitř.

 „A teď tě budu teprve šukat, mami. “
Cítila jsem, jak jeho pendrek vniká do mého konečníku, překonává odpor svěrače, kousek po kousku až byl celý v té horké dírce. Synův penis v matčině konečníku. Sladká bolest.
„Píchej mě, píchej mě, ty divoký hřebče, píchej mě do zadku. Mysli na to, že nejsem jen tak ledajaká ženská. Jsem tvoje matka a ty mě šoustáš do prdele. Zase jsme zlomili jedno tabu. Pro tohle nemá nikdo pochopení, pokud to sám nezažije.“
„Mluv dál, mluv, vzrušuje mě to, když říkáš takové věci,“ zašeptal a bylo vidět, že ho to opravdu rajcuje.
„Představ si, že by se na nás někdo díval. Někdo z lidi, které známe. Že by viděli, jak mě šoustáš, jak mi hladíš kozičky, jak mi saháš pod sukni. Jak by z toho byli paf, kdybychom otevřeně promluvili o našem vztahu. Vyvrhli by nás ze společnosti, ukazovali by si na nás prstem. Ale mě to dráždí, dělat to. “

 Robert zdivočel. Jeho bříško naráželo na můj zadek a už byl krátce před orgasmem.
A pak to udělal!  Začal stříkat do mých střev. Cítila jsem jeho semeno, jak do mě proudí, teplé a táhnoucí se. Sténal při každém přiražení.
Chvíli ve mně zůstal a pak jej pomalu a nerad vytáhl. Ochaboval mu a na mé tělo odkapávaly poslední kapky.
„Pojď, potřebujeme sprchu,“ řekla jsem se smíchem. „A pak si musíme o něčem promluvit. Je to důležité a musíme mít jasnou hlavu. Tak zatím dost.“

 Osprchovali a oblékli jsme se odděleně.
Pak jsme se potkali znovu v obýváku. Trochu rozpačitě jsme seděli proti sobě. Hltal mě očima.
Začalo mi znovu mezi nohama být horko. Bylo to takové zvláštní napětí a moje touha se vrátila.
Najednou jsem dostala nápad…
„Podej mi telefon, prosím,“ požádala jsem Roberta.
Podal mi ho. Položila jsem ho na okraj křesla a vytočila číslo. Lascivně jsem rozevřela nohy a pomalu si povytáhla sukni nahoru. Robert s napětím pozoroval, co vlastně chystám.  Měla jsem na sobě černé nylonové punčochy a černé podvazky. Volné masíčko na stehnech probleskovalo do pokoje. Levou rukou jsem pohladila Roba po hlavě a druhou jsem si přejela přes kalhotky.

Z telefonu, který jsem přepnula na hlasitý provoz se ozvalo: „Brannigan.“
Tak vida, švagříček je na drátě. Ani netuší, že jej zapojím do dalších sexuálních hrátek se svým synem.
„Ahoj Cliffe, tady je Sarah. Jak se ti daří?“

 Moje ruka odhrnula lem kalhotek a prsty spočinuly na lasturce. Prostředníček se vsunul do mojí dírky a začal kmitat dovnitř a ven. Robert vzrušeně přihlížel.
Cliff, bratr mého zemřelého manžela po mně mnohokrát nevybíravě vyjížděl.
„Oh Sarah, to je fajn, že voláš. U nás je všechno v pořádku. Linda a Rachel jsou tady taky. Právě koukáme na televizi.  A co je nového u vás? Doufám, že nemáš žádné špatné zprávy.“

 Zesílila jsem zvuk, aby Robert také mohl poslouchat.
„Najednou jsem si na tebe vzpomněla a zavolala jsem. Doufám, že ti to nevadí. Chtěla jsem se ujistit, zda mě máš ještě rád. Potřebovala jsem slyšet tvůj hlas. Nebo mě už nechceš?“
„Počkej, špatně tě slyším, přejdu vedle… Nesmysl, víš přece, že tě mám rád.“
Cliffův hlas přešel do šepotu: „Pokud si vzpomínám, vždy jsi mi dávala najevo, že se mnou nechceš nic mít.“
„Ano, ale to bylo, dokud John ještě žil, Cliffe, teď jsem volná a dnes nevím, jestli bych měla ještě sílu ti odolávat. Je to jako dědictví, které bys mohl mít. A myslím si, že John by neměl nic proti tomu, kdybys mě trochu utěšil. “
Cliff se zhluboka nadechl. Bylo to zřetelně slyšet a vzrušilo mě to tak, že moje kalhotky před zraky mého syna zvlhly.
„Myslíš to vážně, nebo si děláš legraci?“ zeptal se Cliff.
„Hádej! Třeba bych ti ještě měla říct, že mám ruku v kalhotkách, zatímco se s tebou bavím, Cliffe. A jeden prst mi vklouzl do dírky a já skoro blázním. Oh, Cliffe, kdybys věděl, co prožívám. Představ si, dokonce i Robert mě vzrušuje,“ vzdychla jsem. „Představuji si, jak s ním spím. “

 Robert si přede mě klekl a stahoval mi kalhotky. Pomáhala jsem mu a nadzvedla jsem se.

„Nedělej hlouposti, Sarah. Ani na to nepomysli.“
„Já nechci, ale pořád na to musím myslet, jaké by to bylo. A v mojí fantazii si představuji, co se mnou všechno dělá.  Že mi například vyhrnuje sukni a líže moje nahá stehna mezi punčochami a kalhotkami.“

 Robert začal dělat přesně to, o čem jsem mluvila. Cítila jsem jeho zvědavý jazýček.

 „Oh Cliffe, je to strašné. Už jsem na tom tak špatně, že myslím na sex s vlastním synem.“
„Přestaň, to je perverzní. Vypadá to, že potřebuješ pomoc.“
„To ano, to jistě potřebuji. Ale co mám dělat, když kundička svědí. A strašně mne vzrušuje i to, že ti tady o tom povídám. Pomyslel jsi někdy na to, že by ses vyspal s Rachel? Pak bys mi mohl rozumět. Pověz, řekni mi to. “
„Dobře,“ vzdychl Cliff. „Ano máš pravdu, samozřejmě že jsem na to také pomyslel. Ale je to moje dcera… “
„Já vím. Ale to s Robertem je tak skutečné. V mojí fantazii vsouvá svůj jazyk do mojí dírky, celý, celou jeho délku. A pak mě líže. “

 Všechno, co jsem říkala, Robert dělal, jak podle nápovědy, a mě tahle naše hra parádně rajcovala.

 „Proto ti taky volám a prosím o pomoc. Potřebuji muže, Cliffe. Pořádnýho chlapa. Takového jako ty, svalnatého a chlupatého, který by ze mě vyšukal duši. Jinak nevím, co provedu. Možná svedu Roberta. Nemohl bys přijet na návštěvu?“
„No musel bych si vzít volno, ale to by se nějak zařídilo Mám ještě dovolenou a tohle mi připadá jako důvod, abych si jí vybral.“
„Přijeď brzy, jinak udělám nějakou hloupost. Co takhle za 14 dní, na celý víkend?
„Dobře, Sarah. Ale budu s sebou muset vzít Lindu a Rachel, tak s tím počítej.“
„Klidně a neboj se, příležitost si najdeme. Už se na to těším. Lisa a Robert se budou také těšit. Sakra, já jsem hrozná. Zrovna si představuji, jak si Robert  honí ptáka přímo před mým obličejem. Jak se koukám, že si přehrnuje předkožku a jak mu ruka kmitá a já jen čekám, až se mi vystříká na obličej.“

 Robert si stoupl vedle křesla a začal si honit ptáka. Kdyby tak Cliff věděl, že všechno, co říkám, je realita.

 „Je to se mnou strašné viď? Vždyť je to přece hrozně perverzní, že jo?“
„To tedy ano, strašně perverzní. Ale to všechno spravíme, žádné starosti, děvče. Na Cliffa je spolehnutí. Když se ti tím uleví, tak to ze sebe vyklop. Klidně mi o tom povídej…“
„Oh ano, to je fajn, že máš se mnou trpělivost a budeš mě dál poslouchat. Je hezké slyšet tvůj hlas a vědět, že mi rozumíš. Jsem tak vzrušená, když si představím, jak to z Roberta stříká. Představ si, sedím před ním a on stříká, stříká mi do obličeje a létá to všude. Opravdu všude. A já se nemůžu bránit a ani nechci. Část si nechám nastříkat i do pusy. A představuji si, že ještě někdo je při tom a všechno sleduje a vzrušuje se tím. Oh Cliffe… “

 Robertův penis začal stříkat, přesně tak, jak jsem to Cliffovi popsala. Stříkal mi do obličeje i do úst. Byla jsem celá zaflákaná a jeho sperma mi teklo i za výstřih.

 „Jasné, neboj, to zvládneme. Věř tomu. Přijedu za dva týdny. Zatím drž postel prázdnou jen pro mne. Pak přijedu a osvobodím tě od toho tlaku, kterému jsi vystavená. Vždycky jsem se s tebou chtěl milovat a ta chuť mě neopustila. Pozdravuj tam všechny a schovej si ten žár pro mne. Slíbíš mi to?“
„Ano, to ti slibuji. Tak zatím.“

Zavěsila jsem, celá ostříkaná spermatem. Rozetřela jsem si ho po obličeji jako krém.
„Ty jsi ale nevychovaný. Podívej se, co jsi udělal svojí matce, všechno je na obličeji a ve výstřihu. Teď se musím znovu osprchovat a všechno vyprat.“
„Ano, mami. Ale je toho ještě víc, co s tebou chci dělat. A chci abys to taky dělala a udělala všechno, co budu chtít. Opravdu všechno. “
„I já to chci, Roberte. Udělám všechno, co si vymyslíš, protože jsem tvoje milenka. A ještě víc. Jsem tvá poslušná děvka. Líbí se ti to, mít poslušnou matku, moci jí využívat a zneužívat, jak se ti zlíbí? Všechno, co chceš, stačí lusknout prsty a už se to stane. “
Vzrušovalo mě, vydat se mu takhle do rukou. Využije všeho a já ho nechám dělat, co bude chtít, na co bude mít chuť. Tak daleko už mě má. Vůbec mi nevadí, že jsem jeho matka, naopak, o to je to lepší. Samozřejmě to není normální, je to perverzní.

 Šla jsem nahoru se osprchovat. Co se ještě stane?
Voda proudila na moji kůži. Cliff mi mohl být ukradený, byl jen prostředek, jak dosáhnout cíle. Kdyby to Roberta vzrušovalo, že mě Cliff šoustá, pak ať mě šoustá, jinak ne. To by bylo pro mě uspokojení, kdyby se Robert díval a vzrušovalo ho to. Už nic svatého, už nic nebude tabu.

 

PÁTEK

Dneska ráno mě navštívil Robert v mém pokoji. Nebylo to nic zvláštního, měl rád krátké ranní mazlení se mnou. Vypracovala jsem plán. Chtěla jsem být při tom, až bude matka s bráchou souložit. Ale Robert bude muset hrát se mnou. A on byl pro, všemi deseti.  Mělo by se to stát dnes večer. Místem činu bude matčina ložnice. Tam byl výhled z jednoho pokoje v pravém křídle našeho domu. Bylo vidět na matčinu postel, když byl odhrnutý závěs. Já se tam schovám a Robert se postará o odhrnutí závěsu.

 Byl nadšený představou, že při svém incestu s matkou, bude mít divačku. Večer jsem se schovala na vyhlédnuté místo. Usmívala jsem se při myšlence, co všechno uvidím.
Ano, matčina postel je ve výhledu. Sedla jsem si na židli blízko k oknu a pozorovala. Matka seděla před toaletkou a česala se. Měla na sobě dráždivé spodní prádlo. Každý muž by po ní při tom pohledu zatoužil. Byla krásná, opravdu nádherná žena.
Teď položila hřeben a vstala. Zřejmě někdo zaklepal. Ano, byl to Robert. Vešel a objal jí. Ona stojí zády k oknu, a tak mi Robert může nenápadně zamávat.

 Rozepnul jí podprsenku a ona se trochu odtáhla. Robert natáhl ruce a dotkl se jejích nahých prsů. Pak sklonil hlavu a začal je líbat a sát, jedno po druhém, tak jak to dělal i mně.
Položil matku na postel a líbal jí všude, kde je žena citlivá.
Ona mu stáhla kalhoty, jak vedle ní klečel. Políbila jemně jeho ptáka a vzala ho do úst. Ale moc dlouho jej nekouřila. Na to byli oba moc rozhicovaní.
Já nakonec také, z toho, co jsem sledovala.  Už sama myšlenka, že koukám na to, jak brácha przní mámu při incestu, mě strašně rajcovala.
Nechtěně jsem si začala sama se sebou hrát. Stáhla jsem si kalhoty a dopila láhev Coly.  Jejím hrdlem jsem si začala přejíždět po  vlhké mušličce. Jak slabá náhražka za pořádný péro! Vzpomněla jsem si na svého přítele Mika, toho potentního svalovce s mohutným utahovákem. Mozek nepotřeboval, na myšlení jsem tady byla já.

 Ale Robert byl můj milovaný bratr a já toužebně čekala, až se mnou bude spát.
Ale teď jsem si to dělala z nouze lahví. Vsouvala jsem ji hluboko do sebe, ale to zdaleka nebylo to, co by mne uspokojilo. Vedle to zatím pokračovalo. Už ji pěkně napichoval, mrdal ji skutečně divoce. Matka se pod ním zmítala jako splašená, zatínala nehty do prostěradla a švihala nohama ve vzduchu. Šíleně jsem ji záviděla.  Jak bych si přála být na jejím místě!
A kdy budeš milovat mě, bratříčku?

 Změna pozice. Teď ji bral zezadu. Rozzlobeně jsem hodila lahev do kouta. Nepotřebuji ji, potřebuji bráchova utahováka.  A to co možná nejrychleji! Proč by z toho měla něco mít jen matka?
Vedle byli zřejmě již hotoví. Je čas zmizet. Natáhla jsem si zase kalhoty a odešla. Došla jsem do svého pokoje a opřela se o dveře.
Tohle horko. Tohle zatracené horko, které mě pálí mezi nohama. Kdy budu konečně uspokojená? Kdy?

 

Matka a já jsme pospíchali k vrcholu.
„Roberte, prosím, dodělejme se spolu, ať to máme společně,“ škemrala matka. „Dělej, šukej svoji matku, dělej, doveď mě k ráji.“
Byl jsem v ní zabořený až po koule. Dlouze jsem zajížděl hluboko a vyjížděl skoro až ven. Byli jsme jako divoká zvířata, zakousnutá do sebe v křeči naší rozkoše.
„Ano, mami, udělám ti to. Pustím to do tebe, ty divoško, slyšíš? Hluboko do tebe! Už to na mne jde…ano, teď….Ááá “
A už to ze mne lítalo. Dávku za dávkou jsem stříkal semeno do její rozpálené kundy. Bílé, teplé semeno ji plnilo jen to čvachtalo.
Dívali jsme se navzájem do očí, když jsme se udělali. Celou dobu jsem věděl, že se Lisa dívá.
Matka pode mnou usnula. Naše divoké šoustání ji unavilo. Po chvíli mi pták změkl a vyklouzl z ní.
Jemně jsem ji políbil nejdřív na kozy a pak na ústa.  Přikryl jsem ji prostěradlem a potichu jsem se vzdálil.  Ačkoliv jsem se před chvílí vystříkal, cítil jsem pořád jakousi zvířecí touhu. Samy od sebe mě nohy vedly nahoru k pokoji sestry. Pomalu jsem vystupoval po schodech. Čeká na mě? Zaklepal jsem na dveře.

„Liso, jsi tu? Můžu jít dál?“
„Jasně, bráško, pojď dál. Pro tebe jsou moje dveře pořád otevřené, nemusíš se ptát.“
Koukala na mě, tak jak jsem byl nahý, hltala pohledem mého ptáka, napůl ztopořeného, který se ještě leskl matčinými šťávami.
Chřípí měla rozšířené, oči dostaly rozkošný lesk. Žádné pochybnosti, byla celá žhavá na šoustání se mnou. Poslední tabu mezi námi padne dnes v noci. Objali jsme se, přitiskli se těly k sobě. Její polibek byl opojný a na mých rtech zažehl plamen touhy.
„Proč jsi mě nechal tak dlouho čekat?“ ptala se.
Na tuhle otázku jsem ani neodpověděl. Musela přece vidět, že do teďka jsem měl plné ruce namáhavé, i když velice příjemné práce. Leč její rozvášnění mě potěšilo.
“Bráško, já tak trpěla, když jsem na vás koukala. Moc tě potřebuji. Chci tě cítit v sobě, hluboko. Jak dlouho chceš čekat, než mi to konečně taky uděláš?  Já jsem tvoje pravá milenka, nech mě, ať ti to dokážu! Vezmi si mě dnes v noci, prosím!“

Rozepnul jsem jí kalhoty a povalil ji na postel.
„Teď jsi zralá,“ odpověděl jsem a stáhl z ní kalhoty. „Mám na tebe chuť. Udělám ti to, věř mi. Viděla jsi, jak jsem to udělal matce? Můj čurák je od ní ještě celý mokrý. “
„Viděla jsem to a moc jsem toužila po tvém péru. Byla bych ráda na jejím místě, ty lumpe. Miluj mě konečně, netrap mě už.“

Hodil jsem její kalhoty na zem. Ona sama si stáhla kalhotky. Roztáhla stehna a prsty rozevřela svou dírku:
„Dívej se, prohlídni si dírku svojí sestry. Pojď už konečně, strč mi ho tam a udělej mi to. “
Klekl jsem si na postel.
„Dej si ho tam sama,“ vyzval jsem jí. Chytila ho do ruky a nasadila si ho na kraj.
„Pojď,“ vyzvala mě a já začal přirážet.
Byla tak úzká oproti matce. Její poševní svaly sevřely mého namlouváka jako železná pěst. Vycházela mi vstříc, vzpínala se proti mně, ale já musel pomalu, protože jinak bych byl hotov moc brzy a ona by z toho nic neměla. Konečně jsem v ní byl úplně celý. Naše chloupky se spojily.
„Zůstaň tak, zůstaň tak chvilku, ať si to vychutnám. Chci cítit tvoji váhu. Čekala jsem moc dlouho, víš to? Ale teď už je to dobré, jsi ve mně. Líbí se ti to?“

Přikývl jsem. Její mladé pružné tělo mě dráždilo. Rozepnul jsem její blůzu, chytil ji za prsa a začal sát bradavky. V mých ústech se zvětšily a ztvrdly. Prsy byly velké, ale přitom pevné. Přeskakoval jsem z jedné bradavky na druhou.
„Škoda, že nemám mléko, jinak bych ti ho dala. Umíš si to představit, že bys pil moje mléko? Mohl by sis ho přidat do kávy nebo čaje. Čerstvé, teplé mléko od tvojí sestry. “

Začal jsem přirážet. „Ty jsi hrozná, sestřičko. Ale dál tak mluv. Dělá mi to dobře, když vím, že moje vášnivá sestřička se ode mě nechá mrdat!“
„Ano, ano, mrdej mě, bratříčku. mrdej svoji vášnivou sestřičku. Stříkej do mě, stříkej mi až na dělohu. Dělej se mnou to, co jsi před chvílí dělal s naší matkou. Ano, dělej, dělej, stříkej!“
Ještě jsem nechtěl stříkat. Líbilo se mi, držet ji ještě trochu zpátky. Šoustal jsem ji pomalými, skoro lenivými šťouchy a pozoroval její zklamaný pohled.
„Chceš to zdržovat, co? Jsi příšerný! Jsem už tak vzrušená, chci se udělat! Moje dírka hoří vášní! Stříkej konečně!“
„Třeba ti svoje semeno nechci dát,“ řekl jsem. „Třeba ho vytáhnu dřív a půjdu zase dolů za matkou a pustím to do ní.“
„Když to uděláš, zabiju tě. Opravdu tě zabiju, jestli ho teď vytáhneš,“ začala bubnovat pěstmi do mé hrudi, že jsem jí musel ruce přidržet.
Hlavou házela na polštáři sem a tam zklamáním, celá bez sebe vztekem. Teprve, když jsem ji něžně políbil, uklidnila se.
„Neboj se, neošidím tě, maličká. Pustím do tebe všechno. Ani kapka nepůjde vedle, přísahám. Jen jsem žertoval, sestřičko.“
„Už to nikdy nedělej, o tomhle se nežertuje. Nevím, co bych udělala. Vzala bych třeba sekeru ze sklepa a rozsekala tě na kousky. Nepřestávej, nééé, co to zase děláš? Mrdej mě, šoustej mě jak děvku.“

Zrychlil jsem, miloval jsem ji stále divočeji. Zkřížila nohy na mých zádech a snaživě vrtěla buchtičkou.
Byli jsme dobrá dvojice, jeden pohled do očí a věděli jsme, jak na tom ten druhý je.  Naše pohyby se synchronizovaly. Bylo to tím, že jsme byli jedna krev a jedno maso? Nebo to bylo nadání, které nám umožňovalo tenhle souzvuk? Ať to bylo cokoliv, nikdy jsem se tak silně necítil být součástí toho druhého, jako právě v tomhle okamžiku.

Rukama a nohama mě pevně svírala, když jsem do ní stříkal. Byl to zvláštní okamžik našeho vztahu, který vyloučil všechno ostatní. Nemyslel jsem víc na matku, vnímal jsem jen Lisu, každým nervem. Je to tak, ona je moje opravdová milenka, a to i tak zůstane.
Můj napěchovák do ní pumpoval semeno, do té milované dívky, do mojí sestry. Jak jsme se předtím mohli tak nenávidět a dělat si ze života peklo? Jak to, že jsme to už předtím nevěděli? Proč jsme spolu už dávno nespali?
Nevím, opravdu nevím proč. Celý cukající jsem na ní ležel a ona se mi zakousla do ramene, aby nemusela křičet. Naše klíny byly na sebe přitištěné v milostné křeči.
Kapky potu v čůrcích stékaly po naších tělech a smáčely prostěradlo pod námi. Bylo něco hezčího než naše rozkoš? Líbali jsme se jako blázni v krásném doznívání.
Prosila mě, abych ho v ní nechal, ale já se stejně od ní nechtěl oddělit.  Chtěl jsem dál cítit, jak mě její pochva svírá, jak mě její ruce hladí.
Najednou jsem cítil, jak se ve mně znova budí touha a začal jsem znovu přirážet. Vzorně spolupracovala nadzdvihováním boků. Nezůstala mi nic dlužná.

Najednou stála v pokoji matka, přilákaná našimi výkřiky rozkoše.
Zírala na nás, ale my jsme se nemohli od sebe odtrhnout. Přirážel jsem dál, mrdal jsem Lisu před očima naší matky.
A na ni bylo vidět, jak jí to vzrušuje. Sáhla si do rozkroku, začala si hladit kočičku a se sténáním klesla k nám na postel.
„Co to jenom mám za děti?“ ptala se s hraným údivem. „Jen se k synovi otočím zády, hned je v posteli s mojí dcerou. Dělá to aspoň dobře, Liso?“
„Ano, mami, je fenomenální. Děláme to podruhé a není ani trochu unavený. Oh, mami, on je fantastický milenec,“ protáčela Lisa oči.

Matka sledovala zblízka naše představení a při tom mi masírovala vajíčka. Současně mi hladila zadek, a dokonce lehce pronikala do konečníku jedním prstem. Bylo to k zbláznění krásné.
Šoustal jsem sestru, před zraky naší matky a ta nám ještě pomáhala zvyšovat naši rozkoš. Můj těžce pracující přítel ještě párkrát projel až na doraz a vystřelil znovu svoji porci spermatu do kundičky mojí sestry.
Teď jsem ale byl opravdu hotový a svezl jsem se z Lisy, která se hned převalila na mě. Z její dírky vytékala směs semene a milostných šťáv.

„To je něco pro mě,“ řekla matka a lehla si obličejem mezi Lisina rozevřená stehna.
Jazykem dychtivě olizovala Lisiny pysky a srkala ten božský nektar. Lisa to kvitovala lehkým sténáním. Roztáhla ještě více nohy a žadonila: „Oh mami, to je krása, po tom, co mě Robert miloval, ty mě teď vylížeš. Lízej, lízej dírku svojí dcery, lízej semeno svého syna. Ano slízej všechno, co ti dávám.“
„Miláčku, i ty pro mě můžeš něco udělat,“ mínila matka a otočila se nad Lisin obličej.
Ocitly se tak v klasické poloze 69. Lisa se nenechala dvakrát pobízet. Okamžitě začala lízat matčinu dírku. Ponořila se do ní, do dírky, kterou přišla na svět. A já jsem se na jejich divokou hru díval s nadšením a zatajeným dechem.

Teď konečně už nebylo mezi námi žádné tajemství. Matka už nebyla žárlivá na své děti, ale akceptovala náš vztah. Však i ona z toho něco měla. Strašně ji dráždilo pozorovat nás při mrdání a přidávala se dokonce k nám, nechala se od své dcery zpracovávat. A ještě víc jí to dráždilo, když se před námi mohla bez zábran předvádět. Tahle situace mi velmi vyhovovala.
Měl jsme dvě vášnivé a nenasytné milenky, které na sebe nežárlily, ale naopak se dokázaly doplňovat a snažily se poskytnout mi maximální míru nebeských rozkoší.
Jistě časem přijdeme ještě na nějaká ta vylepšení. Co to bude, to ještě nevím, ale jistě to bude zajímavé.

Počet zobrazení: 341

Autor

Navigace v seriálu<< Letní vedra 01Letní vedra 03 >>
4.8 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Perfektní pokračování , pravda již to bylo napsáno . A nyní jsem opravdu velmi zvědav na další pokračování a vývoj tohoto incestního vztahu . Pevně věřím , že pokračování bude stejně vzrušující jako první díly .

starec

Trochu mne plete označení tohoto dílu jako třetí díl z dvoudílné série. Asi překlep. Jinak mám trochu jiný překlad, těším se na další pokračování.

childe

Za mě zbytečně moc dlouhé. Chápu, že původní autor měl tak dlouhé díky, ale rozdělit je by šlo třeba po dnech.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x