stříkání do pusy

Letní vedra 05

Toto je 5 díl z 7 v seriálu Letní vedra
Počet zobrazení: 464

NEDĚLE – DEN NEZÁVISLOSTI

 Probudila jsem se po dlouhé době sama v posteli. Od té doby, co jsme rozjeli naše rodinné hrátky, se mi nestalo, že bych nebyla ihned po ránu uspokojená, ať už dceřiným jazýčkem nebo synovým tágem.
Teď jsem ležela na prostorném letišti jako kůl v plotě a svrběla mě kundička. Vysvlékla jsem si saténovou noční košilku, naslinila si dva prsty a pomalu je zasouvala mezi své dva vějířky. Myslela jsem při tom i na včerejší mrdačku s Cliffem. Tolik mi připomínal mého muže. A já potvora mu nasadila brouka do hlavy ohledně jeho dcery. Ale to mě vzrušovalo ještě víc, dostat na temnou stranu krvesmilstva i dalšího nebohého rodiče.

Už jsem se začala rozjíždět, v pičce mi to mlaskalo, zasouvala jsem si do ní už tři prsty a druhou rukou si začala zběsile třít naběhlý poštěváček, když jsem zaslechla nějaký hluk.
Zprvu jsem tomu nevěnovala pozornost, ale opakovalo se to ještě jednou, a pak to najednou přestalo. Bylo to podivné a v první chvíli mě nenapadlo, o co se jedná.
Chtě nechtě jsem vstala, otřela si stehna od šťáv a přehodila přes sebe froté župan.
Potichoučku jsem otevřela dveře z ložnice a šla chodbou ke schodům. Teprve na schodech byly slyšet tiché vzdechy a občas i pleskání dvou těl o sebe. Okamžitě mi bylo jasné, o co jde. Otázkou bylo, o koho jde. Doufala jsem, že to nejsou Boby s Lisou. Ne, že bych jim to nepřála, ale domluvili jsme se, že své choutky nechají stranou do té doby, než návštěva neodjede, nebo dokud nebude zřejmé, že se toho nezaleknou.

 Hosté byli ubytováni v odlehlejší části naší prostorné vily, proto se nevzbudil nikdo kromě mě. Scházela jsem ohnutá po schodech, abych jen nakoukla, ale aby si mě nevšimli. V kuchyni však nebyli.
Nakoukla jsem a viděla svou neteř Rachel. Byla opřená bokem o stěnu a měla mírně rozkročené nohy. Jednou ruku si hladila ňadro, druhou se prstila stejně zběsile jako já před chvíli, s tím rozdílem, že v pičce měla zaražené dva prsty a tempo bylo pomalé a vláčné.  Měla přivřené oči a po chvíli se celá roztřásla. Trochu mě to zaskočilo. Nečekala jsem, že ji takhle načapám.

 Rozuzlení následovalo, když jsem nahlédla do obýváku.
Dávala jsem si pozor, aby mě Rachel nespatřila. Na pohovce si to rozdával Boby se svou tetou. Hrubě, bez pardonu a tvrdě ji mrdal.
Dceruška svou matku a bratrance pozorovala a nejspíše ji to vzrušilo natolik, že si to musela udělat hned na místě.
Sledovala bych je s radostí, ale mé stanoviště nebylo natolik bezpečné. Vrátila jsem se do ložnice a okamžitě si to udělala rukou, představujíc si jak můj syn píchá jinou ženu než mě nebo Lisu. Tajně jsem při tom doufala, že je nebudu  jen šmírovat, ale  že se budu moci také zapojit.

*

Linda ze sebe ve sprše smývala sperma a pot a nejspíše si přehrávala v hlavě, co všechno se mnou dělala. Zajímalo by mě, zda ji někdo, myslím tím Cliffa, někdy takhle zrychtoval. Dal jsem té provokující ženské pěkně do těla a doufal jsem, že se to bude opakovat. V pokoji začínal být cítit silně omamná vůně kundích šťáv z mokrého povlečení pohovky. Rychle jsem ho sebral a šel schovat do prádelny.

V hale jsem potkal matku, která právě scházela dolů. Byla jen v župánku, z něhož vykukovaly její naducané rajcovní kozy. Usmála se, rozhlédla se kolem sebe, zda není někdo poblíž a sešla ke mně.
„Užil sis s Lindou?“
„Tys nás viděla?“ usmál jsem se.
„No samozřejmě. Trochu se mě to dotklo, na mě jsi samé něžnosti a tetu jsi mrdal takhle surově. Proč něco takového neděláš i se mnou? Proč mi ho tam prostě nenarveš a neomrdáš mě jako svou nejsprostší děvku?“ šeptala a začala mě hladit po rozkroku. Její řeči způsobily, že mi zase stál.
„Tohle mi nedělej, ty moje kurvičko,“ sykl jsem a zajel jí rukou pod župan a zmáčkl jí kozu.
„Slibuji ti, že až odjedou, ošoustám tě takovým způsobem, že na to v životě nezapomeneš. Budeš prosit, abych přestal.“
Vzdychala a ještě více se ke mně přitiskla.
„Chceš slyšet malé tajemství? Nebyla jsem jediná, kdo vás při tom viděl.“
„Cože? Kdo?“
„Myslím, že tvoji sestřenku to pořádně rozrajcovalo.“
„Viděla nás Rachel? A jak reagovala?“ zeptal jsem se.
„Zběsile se při tom ukájela. Je stejně zvrácená jako ty a já. Sledovala svého bratrance, jak si to rozdává s její matkou a prstila se při tom.“

Představil jsem si Rachel, jak tam stojí a dělá si dobře. Matka to vytušila.
„Myslíš na ni, představuješ si ji? Chtěl bys to s ní dělat? Vyměnit mě za mladší?“ dráždila mě a vjela mi rukou do kalhot.
Chystal jsem se matku políbit. Z druhého patra se ozval šramot. Odtrhli jsme se od sebe.
Matka si upravila župan, mrkla na mě a odcházela do kuchyně. Já musel odnést zašpiněný povlak a nemohl jsem přestat myslet na Rachel, jak si to za našimi zády dělala.

Linda se vrátila z koupelny, umytá a upravená a dokonce se usmívala. Nejspíše si dala dvě a dvě dohromady a přiznala sama sobě, že po tom toužila. U společné snídaně dělala, že se nic nestalo. Všiml jsem si však, že na mě tázavě kouká sestřenka Rachel.
Když jsem sklízel ze stolu, seděla ještě nad miskou vloček. Sklonil jsem se zezadu k ní a nakoukl do jejího naditého výstřihu.
Šeptl jsem jí do ucha: „Udělala sis ráno dobře, když jsem ti píchal mámu?“
Zůstala úplně paf a celá zrudla. Nikdo další mě neslyšel a já odcházel do kuchyně. Otočil jsem se a viděl, že za mnou kouká celá zmatená.

Odpoledne jsme všichni vyrazili na procházku po molu, kde se nachází zábavní park s velkým množstvím atrakcí.
Pozoroval jsem po očku Rachel, zda se ke mně nebo k své matce bude chovat jinak, ale ta mrška už na sobě nedala nic znát. Byla zavěšená do strejdy Cliffa a chovala se jak puberťačka, ačkoliv se za jejími nalitými kozami v tílku otáčel každý chlápek.
Strejdovi to dělalo určitě dobře. Matka i sestra mi navíc řekly, jak ho včera obě rozrajcovaly hrou na tátu a dceru. Cliff tak od včerejška určitě nepřestává myslet na to, že by si to s vlastní dcerou rozdal.

Teta Linda si povídala s mou sestrou. Probíraly nějaké módní výstřelky a taky jsem párkrát zaslechl, jak komentují něčí zadek, či prsa, pokud se jednalo o ženu. Občas se naše pohledy s tetou střetly. Pokaždé se jí v očích zvláštně zablesklo, až se mi postavil a šponoval mi lehké gatě. Matka si toho zaručeně všimla a šeptem mě škádlila.

Co čert nechtěl, někdo objevil koktejlový bar u pláže. Během pár minut jsme do sebe kopli několik osvěžujících alkoholových koktejlů a ledy ještě více opadly.
Rachel se odvázala natolik, až ji musela její matka krotit. Zejména Cliff si pohled na svou rozdováděnou dcerušku užíval a viděl jsem mu na očích mnohem více. Ale jako by ještě stále bojoval se svým vnitřním hláskem, který mu říkal, že to přece nejde, že to nemůže udělat.

Matka vytušila, že je nejvyšší čas se vrátit do prostorné vily na pobřeží.
Vraceli jsme se v náladě, ale nikdo nebyl natolik opilý, aby o sobě nevěděl. Náhodné doteky se stávaly méně náhodnými a bylo jasné, že se k něčemu schyluje.
Navíc se pomalu stmívalo a večer měl být nad zálivem velký ohňostroj ke Dni nezávislosti.
Přišli jsme domů a první co nás omráčilo, bylo nezvyklé vedro. Později jsem zjistil, že matka těsně před odchodem vypnula centrální klimatizaci, aby si tak přichystala prostředí, které vyhovovalo jejím choutkám. Ta ženská zbožňuje lidský pot, když jej může slízávat a užívat si pohled na lesknoucí se nahá zpocená těla.
Během pár okamžiků jsme byli všichni ještě zpocenější než při chůzi venku. Přešli jsme do obýváku, kterému dominovaly sedačky rozestavené do tvaru L. Jedna obří kožená pro pět lidí a nalevo od ní menší pro tři lidi.

Matka na nic nečekala a vysvlékla si tričko se slovy: „To je teda hic, přece se tady nebudu opékat ve vlastním domě.“
Já se sestrou jsme se usmívali, ale zbytek příbuzenstva hleděl s otevřenými ústy na mou matku, respektive na její krásná prsa, která se skrývala v dokonale padnoucí krajkové podprsence. Ve žlábku jí stékala krůpěj potu.
„Máš pravdu, mami, je tu strašný vedro a tričko se mi lepí na kůži. To nemám ráda“ přitakala Lisa a svlékla se rovněž.
Dalo by se říci, že to byl spíše striptýz. Pomaličku odložila hedvábnou blůzičku, pod kterou měla jen bílou krajkovou podprsenku. Následovala riflová sukýnka, která se pomalu svezla po jejích dlouhých opálených nohou. Po celou tu dobu se svíjela v tanci na neexistující hudbu a hladila se po těle.
Já jsem ze sebe mezitím shodil tílko a odhalil tak bicepsy a vypracovanou hruď. Všiml jsem si, že teta Linda si jen skousla ret a mohla na mě oči nechat.

Cliff na tu absurdní situaci jen koukal a nevěděl, co říct. Matka se opět ujala iniciativy a přišla k Lindě.
„Lindo, tobě není vedro?“
„Sarah, neblázni, to se nehodí.“
„Ne, Lindo, tohle se nehodí.“
Matka vzala tetu za ruku a položila si ji na prso. Jejich rty se přiblížily na dotek a splynuly v polibek. Byl dlouhý a tak smyslný a rajcovní, až jsem měl pocit, že pták, co nevidět praskne.
Muchlování matky se sestrou je jedna věc, ale tohle překonávalo všechno.

Možná to dělal ten alkohol, to vedro v domě, ale Linda zapojila jazyk a začala matce mačkat prsa a nakonec sjela až do klína.
„Co to má znamenat?“ ozval se Cliff a obě ženy vytrhl z jejich chvilky pro sebe.
Linda jako by se vrátila na zem a odtáhla se od matky.
„Promiň, Cliffe, netuším, co to do mě vjelo, to asi ty koktejly,“ omlouvala se Linda.
„Strejdo, nebuď taková upejpavka,“ zasmála se Lisa a přišla ke své mladší sestřence. Pohladila ji po tváři, přitiskla se k ní a políbila ji na rty.
„Tak to přestává všechno, co vy jste to za zvrácenou famílii. Matka sní o sexu se svým synem a teď tu budete ocumlávat moji ženu a dceru?“ rozčílil se Cliff.
O to více bylo komické, že Lisa s Rachel jeho tyátru nevěnovaly sebemenší pozornost a vzájemně si prozkoumávaly ústní dutiny jazykem a rukami hladily tu druhou po těle.

„Chceme se s vámi pomilovat,“ řekla bez obalu matka, „Je nás tu šest. Dva muži s krásnými klacky a čtyři ženy, jedna nadrženější než druhá, každá s jinou předností.“
Lindě to došlo, koukla na mě se sestrou a na matku. „Vy spolu už spíte?“ řekla šokovaně.
„Ano, začalo to nedávno, ale schylovalo se k tomu už dlouho. A je to ten nejnádhernější sex v životě. Chceme se o to s vámi podělit. Říct vám, že existuje zakázaná rozkoš, které se nic nevyrovná. Lindo, řeklas mi při holčičím pokecu, že jsi s Cliffem nespala už půl roku. Půl roku, děvče, vždyť jsi v nejlepším věku. Z vašeho vztahu se vytratila vášeň, my vám chceme pomoct ji znovu nalézt,“ řekla matka a přišla ke mně. Rozepnul jsem si zip a vytáhl ho.
Vzala mě za penis a přitáhla si mě k sobě. Měla v očích potlačovanou vášeň, taky jsme to spolu nedělali pěkně dlouho.
Chystali jsme se políbit, když nás přerušila teta: „Sarah, to je incest. To je proti Bohu, Cliffe, dělej něco.“
Matka se zasmála.
„Lindo, přestaň být tak prudérní. To ti jen dnešní morálka vnutila, že je to něco špatného. Ale je to naprosto přirozené, proč to v sobě potlačovat? S antikoncepcí navíc nehrozí nějaké neblahé následky. Je to prostě o vášni, o touze, o sexu, o hříšném, zvířeckém sexu. Dělám to se svým synem, se svou dcerou. Přála bych si, aby byl manžel ještě naživu, aby to mohl dělat s Lisou.“

Linda o tom evidentně bojovala s vnitřními démony. Skutečně byla strašně nadržená a její manžel to s ní nedělal už půl roku.
Dřív, než něco řekla, ozvala se její dcera Rachel: „Teta Sarah má pravdu, mami.“
„Cože?“ vyhrkla teta Linda.
„Ano, doteď jsem si myslela, že jsem zrůda, když to chci dělat s tátou, ale nejsem. Robert s tetou Sarah nám ukazují, že to není zrůdné,“ řekla a otočila se na překvapeného otce.
„Tati, strašně toužím to s tebou dělat. Vím, že ty ne, ale moc bych si to přála.“
Cliff jen zmateně mrkal a nebyl schopen slov. Linda jakbysmet.
„Lindo, sama víš, že tvůj manžel je záletný zmetek. Miluje tě, to mu vidím na očích, ale honí se za každou sukní. Nejste tu ani dva dny a už stihl ojet mě i Lisu. A víš, na co jsme si při tom obě hrály? Na jeho dceru. Ano, na tebe Rachel. A tvůj táta se při tom pokaždé nádherně udělal.“

Linda se podívala vztekle na Cliffa a kroutila hlavou. Mlčky na sebe civěli a Cliff se nakonec odvrátil.
„Ty prase, s naší dcerou, ty prase,“ dostala ze sebe a házela po něm nenávistné pohledy. Zato Rachel blýskla naděje v očích.
„Cliffe, ty si nic nevyčítej, tvoje žena si dneska ráno rozdala s mým synem,“ dodala matka a Cliff se podíval na Lindu s vítězoslavným opovržením.
„A tvá dcera, Lindo, se na ten váš drsný sex dívala a prstila se při tom. Každý z vás má svého kostlivce ve skříni, bylo by pokrytecké kvůli tomu vyvádět, drahoušci.“
„Položte si vy dva otázku. Byli byste raději, kdyby si Cliff hledal nějakou šlapku na ulici nebo blonďatou pipinu v práci, když máte doma nádherný kus nadržené mladé kurvičky, která vás doopravdy miluje a chce to s vámi dělat?“ zeptala se matka a pohladila Rachel ve vlasech.
Sjela jí níž po zádech, až jí zmáčkla zadek. Rachel výskla a podívala se překvapeně na mou matku.

Cliff se s žuchnutím posadil doprostřed větší sedačky. Schoval si hlavu do dlaní a jen mumlal.
„Ne, to nejde, je to proti Bohu, tyhle věci se nesmí dít, nesmím být tak slabý,“ ale než stačil pokračovat, klekla si mezi jeho nohy Rachel a pohladila jej v rozkroku.
„Tati, nebraň se tomu, vím, že o tom sníš jako já. Nech mě, ať ti ty fantazie splním,“ škemrala a přes látku kalhot mu hladila tvrdnoucí kládu.
„Ne, to nejde, Rachel, jsem tvůj otec,“ naříkal Cliff a stále měl tvář v dlaních.
„A já budu tvoje poslušná dcerka, budu jenom tvoje a můžeš si se mnou dělat, co budeš chtít,“ odpověděla Rachel hlasem třesoucím se vzrušením.
Ozvalo se trhnutí zipu a Cliffův penis se objevil v jejích dlaních. Byl tvrdý jak šutr, což nikoho nepřekvapilo. Shrnula mu předkožku a odhalila jeho nafialovělý žalud. Olízla jej od kořene po špičku jako nanuk.
Cliff se nebránil, naopak hlasitě vydechl slastí.
„Líbí se ti to?“ zeptala se opatrně.
Položil jí obě ruce na hlavu. „Říkej mi při tom tati,“ přikázal jí.
„Jsem celá jenom tvoje, tati!“
Linda konsternovaně sledovala svou dceru, jak olizuje klacek vlastnímu otci, jejímu manželovi. Podívali jsme se s matkou na sebe a řekli si, že se jí ujmeme.

*

Bylo to jednoduše nepopsatelné, takže se jen pokusím zachytit, co se dělo.
Tetu Lindu si vzali na starost brácha s mámou. Brácha k ní přistoupil zezadu a začal ji líbat na krk a vysvlékl jí z šatů. Odhalila se nám jen v černé podprsence bez ramínek a černých kalhotkách.
Matka ji zepředu začala zpracovávat kozičky a hladit kundičku.

 Teta se mezitím začala líbat s Robertem, ale moc ji to nešlo. Po očku pokukovala po manželovi s dcerou a stále vypadala nepříliš jistě.
Hlavou se jí určitě honilo milion věcí. Nechá svého muže, aby ošoustal jejich dcerku? Nebude pak žárlit na vlastní dceru? Neublíží to všem? A je správné, aby si to tady tak nepřístojně rozdávala s vlastním synovcem? Co by na to řekli lidi a podobné moralistické bláboly, které jsme v naší rodině dávno hodili za hlavu.

Robert jako by něco vytušil, pevně ji drapl za hlavou, otočil čelem k sobě a přisál se jí na ústa. Z laškovného pusinkování se stal tvrdý francouzák, kdy jazykem pronikal do její pusy a celou ji prošmejdil.
Občas jí oblízl zpocený obličej a Linda jen vyjeveně zírala, co s ní provádí.
Zezadu se k ní přitiskla matka a rukama jí hladila po celém těle. Lindě se podlamovala kolena a začala vzdychat. Matka z ní doslova servala spodní prádlo a Linda před nimi stála dočista nahá a pokořená. Musela si připadat jako ve snu. Sama jsem to taky zažila, celý ten tuctový okamžik sexu znásobený tím, že porušujete všechna myslitelná společenská pravidla.

 Robert si bleskurychle svlékl kalhoty a spodky, chytil tetu za vlasy a usadil se s ní na menší gauč.
Zatímco on seděl, ona si vedle něj klekla na všechny čtyři a před obličejem se jí zračil jeho nalitý a tvrdý ohon, který už znala z rána. Matka se usadila za Lindin vyšpulený macatý zadek a roztáhla jí půlky.
Linda se nechala od matky vylízávat, vzala Bobyho péro do úst a začala mu ho kouřit jako protřelá kurva. Určitě o podobné situaci dlouho snila, jen její prudérní osobnost jí zabraňovala to uskutečnit.
Robert vzdychal a musel si začít určovat tempo sám, jinak by dlouho nevydržel.
Matka si rovněž užívala laskání masité a obrovské zadnice a její lesbické choutky se mohly naplno odvázat, poněvadž sama takovou prdel nemám.
Klečela za tetou, levou rukou si třela kundu, hřbetem pravačky mrdala Lindu a ještě k tomu jí jazykem zajížděla do kávové dírky. Přiznám se, že nechápu, jak to mohla Linda snášet a nespadnout z pohovky, ačkoliv se viditelně třásla po celém těle v návalech orgasmické slasti.

 Já se mezitím přesunula ke dvojici dcery s otcem. Rachel skončila s olizováním otcova penisu a už si sundala krátkou volnou sukýnku, pod níž měla jen uzoučká tanga. Rachel si nasedla na Cliffův klín a ten ji vzal za půlky a mnul je ve svých prackách, zatímco jeho dcera se mu třela žádostivě o klín.

 Přišla jsem k nim, oblízla si ruku a mokrou dlaň jí zezadu surově vrazila do rozkroku. Byla holátko, bez chloupku. Rachel výskla a Cliff se zarazil.
Odsunula jsem tanga a dva prsty jí vklouzly do mokré jeskyňky. Stiskla nohy k sobě a otočila se na mě s rozkoší v očích.
„Tvoje dceruška se mi svěřila, že to má ráda hodně drsné, viď Rachel.“
Nebyla schopna slov a se skousnutými rty jen mlčky pokývala hlavou.
Cliffovy ruce se zatím přesunuly na její hrudník a prohmatávaly pevná prsa pod tílkem, která jen volala po osvobození.
„A strejdo,“ pokračovala jsem za stálého projíždění její kundou, „Rachel to zatím nikdo neudělal tak, jak to má ráda. Každý srabácky couvnul. Ale ty jsi jinej, že jo? Ty víš, jak to ženské udělat, aby křičela slastí jako ta největší rajda. Líbí se ti její kozičky, jsou lepší než moje?“
Přidala jsem další dva prsty naráz a zajížděla do ní nadoraz. Tekla, až to kapalo na podlahu a její otec jí přitom masíroval kozy a laskal na šíji. Nebylo divu, že se zanedlouho udělala a vystříkla mi do ruky kundí šťávy. Aniž by se vzpamatovala, strčila jsem jí ulepenou ruku do pusy a nakázala, aby to olízala.
Cliff to nemohl vydržet, to jsem na něm poznala. Celý zrudl a začal funět. Rachel měla na sobě stále tanga, což Cliff nemohl nechat jen tak. Vzal je zezadu a trhl s nimi, Rachel se zařezaly mezi vějířky a pak samozřejmě slabý provázek praskl a kalhotky zůstaly Cliffovi v ruce.

Musela jsem litovat, že tu není ještě jeden pták na zkrocení, tak strašně jsem v sobě chtěla mít něco pulzujícího a krásného. Ale teď jsem se plně věnovala Rachel a jejímu taťkovi, aby na své první milování skutečně nezapomněli. Poslední zábrany padly a ze společné rodinné dovolené se stal nevázaný sexuální grupáč, jaký jsem nezažila ani na střední, a že jsme tam dělali věcí.
„Bolelo tě to?“ zeptal se starostlivě Cliff.
„Jsem tvoje poslušná dcerunka, kurvička, na takové věci se mě neptej, tati“ odpověděla mu s úsměvem a třela si rozbolavělou kočičku.
Teď byla řada na mě, vzala jsem ji zezadu za vlasy a hlavu jí zaklonila dozadu. Plivla jsem jí do otevřené pusinky a něco jí rozetřela po obličeji. Vytáhla jsem ji na nohy.
Stála čelem k strejdovi, já se postavila za ni. Tílko měla na knoflíčky. Trhla jsem s ním. Ozvalo se rupnutí a knoflíčky odskakovaly jeden po druhém a dopadaly na zem.
Měla velká a krásná prsa, vyzývající k polaskání a velké dvorce měla po mámě. Obrátila jsem si ji k sobě a natočily jsme se tak, aby měl Cliff dobrý výhled. Přisála jsem se jí na jednu kozu a drtila jí bradavku mezi zuby. Zkoušela mě nejdřív odstrkovat, ale pak se poddala.
Nohy se jí podlomily a společně jsme dopadly na pohovku vedle Cliffa. Rachel měla na výhled, co provádí její máma a začala znovu mokvat. Bylo by trestuhodné to nevyužít a prsty mi opět zmizely v její mušličce.
„Bože, to je nádhera, Lízo, dělej, ano, prosím tě, přitlač, ááách, ano, ještě, nepřestávej,“ povzbuzovala mě.

 Tvořila jsem ji na kozách jeden cucflek za druhým a tempo honění naopak zpomalovala, abych ji co nejvíce vydráždila. Cliff nemohl jen nečině přihlížet na takové orgie a klekl si na kolena před Rachel a dával jí na odiv svůj nadržený klacek.
Bylo jí jasné, co s ním má dělat a vzala ho pevně do ruky. Chvěla se pod mými dotaky a pomalu se k otcovu kopí přibližovala pusou. Stáhla mu kůžičku a já měla strach, že mu ten nalitý žalud exploduje. Pomalu jej olízla od uzdičky přes dírku a nakonec si ho vsunula do úst.
Cliff zavrátil hlavu dozadu a celý se otřásl: „Ano, ježíši, to je nádhera. Vykuř mi ho, Rachel. O tomhle jsem snil celý život, miláčku. Kuř ho tatínkovi jako moje kurvička.“

 Jestliže já Rachel pomalým honěním škádlila, pak ona svého otce přímo mučila. Penis si pokaždé zasunula až na mandle a pak ho rychle vytáhla a opět jej pomaličku posouvala do úst.
Cliff se chvěl a přerývaně vzdychal, až mi ho bylo líto. Rachel ho začala provokovat hlazením po zadečku a hnětením koulí.
Já si lehla na záda a vsunula se pod její kundu a přisála se tentokrát na dva rozchlíplé závojíčky. Chutnala krásně sladce a přitom hořce. Matka, ani žádná jiná, podobnou chuť neměla.

 Rachel dohnala strýce k nepříčetnosti, jak by taky ne, tohle provádět. Když jej měla hluboko v hrdle a chystala se jej vyplivnout, Cliff ji chytl za hlavu, přidržel ji a ještě začal přirážet.
Rachel prskala a začala se dávit, ale Cliff toho nechal až po několika zásunech. Po bradě jí stékal chuchvalec slin, Cliff neváhal a rozmazal jí ho po obličeji. Pak si plivl do ruky i on a udělal to samé i mně. Rachel měla žádostivě otevřená ústa, tak ho tam Cliff ještě párkrát strčil, přičemž narážel hlavně do lící.
„Přestaň, ty děvko. Chci to do tebe konečně vrazit a vystříkat to do tebe!“ zajíkal se Cliff.
„Chci abys mě pořádně omrdal, tati, ošukej mě jako šoustáš mámu,“ žadonila Rachel.
Rachel mě pevně stiskla stehny, že jsem nemohla pohnout hlavou. Začala jsem ji kousat do zduřelého poštěváčku, ale ještě více ji to rozrajcovalo.
Strýc ji chytil pod krkem a začali se dlouze a vášnivě líbat. Navzájem si vylizovali ústa jazykem, ale já už skoro nemohla dýchat.
Štípla jsem Rachel do obou bradavek a ona mě konečně uvolnila ze svého sevření.
„Chceš to drsně, jo, ty couro malá?“ prohlásila jsem a ona jen v poblouznění z probíhajících zážitků přikyvovala.
Podívala jsem se na strejdu a usoudila, že je připraven. Nutno připomenout, že vypnutá klimatizace způsobila, že všichni jsme byli slití potem a místností prostupovaly vůně našich těl a šťáv. Bylo to elektrizující a vzrušivé. Rachel si lehla na záda a roztáhla nohy, čímž měl strejda přístup volný. Na nic nečekal a penisem začal kroužit kolem její svatyně. Konečný zásun oddaloval, což Rachel přivádělo k infarktu.
„Vraž mi ho tam, tati! Hned nebo tě zabiju, přísahám, vraž ho do mě a rozmrdej mi kundu!“ řvala jako smyslů zbavená.
„Jen si počkej, ty malá kurvičko,“ zasmála jsem se a pohlédla na tetu Lindu, jak se jí představení její dcery a manžela líbí.
Boby jí zrovna zacpal nos a dál jí vrážel ztopořený ohon hluboko do krku, zatímco jí máma zasouvala tři prsty do análku.
Linda se jen prohýbala v návalech bolestivé slasti a ozývalo se nezřetelné mumlání, které přešlo do vzdechů a výkřiků, kdykoliv jí nechal Boby na okamžik nadechnout.

 Cliff chytnul dceru za boky a pomaličku zasouval tvrdou kládu do jejího nitra. Já si konečně odložila spodní prádlo, a nasedla klínem na obličej Rachel.
Zprvu se cukala, ale plácla jsem ji přes kozy a ona mě začala poslušně vylizovat. Byla jsem čelem ke Cliffovi a nahnula se k němu. Udělal totéž a naše jazyky se střetly v mokrém a dráždivém polibku, kdy mě kousal do rtů a já mu jazykem jezdila po zubech. Cliff každou chvíli měnil tempo přírazů.
Jednu chvíli pomaličku zasouval a vysouval, jindy prudce přirazil a pomaličku vytáhl a tak pořád dokola.
„Líbí se ti šoustat svoji dcerku, strejdo Cliffe? Jaký je to pocit, konečně ses dočkal, cítíš, jak je uvnitř horká? Je lepší než já? Mrdá se ti s ní dobře, strejdo?“ stimulovala jsem ho svými vulgárními řečmi.

 Rachel pode mnou řičela jako by ji na nože brali, ale měla plná ústa mých šťáv, takže se nemohla nějak více projevovat, než tím, že mě chytla za kozy a tvrdě mi je mačkala, jako by byly z plastelíny. Cliff jí prováděl stejnou masáž a ještě k tomu žmoulal naběhlé bradavky mezi prsty.
„Zbožňuju ty tvoje cecky, miláčku, máš tak krásné kozy,“ vzdychal Cliff.
Začala jsem na ní rajtovat a dělalo mi dobře, jak se mi chvíli třela o frajtra jazykem a jindy nosem.
Cliff nad sebou ztratil kontrolu a bušil do vlastní dcery, jako by byl celý život v celibátu. Rachel se začala celá třást a házet sebou. Takový orgasmus jsem v životě neviděla. Slezla jsem z ní a dodělávala se prsty.

 „Jo, takhle se mi to líbí, tak je to boží. Cliffe, tvůj synovec mě mrdá do zadku, kam jsem ti to vždycky zakazovala. A je to úžasné. Nepřestávej, Boby, pořádně mě šoustej,“ ozvala se teta Linda z vedlejšího gauče. Cliff na chvíli ztratil koncentraci, ale dceruška ho vrátila do hry.
„Ano, tati, ano, ano, udělej se do mě, vystříkej se do své dcery, vystříkej se do mě, jseš ten nejlepší, co mě kdy píchal, áno, áno, ježiši, to je úžasný, už budu, už budu, ááááách,“ řvala na celou místnost a třásla se, až jí o sebe zpocené kozy hlasitě pleskaly.
Cliff mohutně hekal a sesunul se celým svým mohutným tělem na Rachel. Orgasmu dosáhli takřka ve stejný čas. Věděl, že Rachel bere prášky, byl s ní jako správný taťka na gyndě, takže to do dcery bez obav nastříkal. Vlastně nastřílel, protože takový přetlak v koulích nezažil za celý sexuální život. Trvalo to nekonečně dlouho, než byl úplně na suchu a zhluboka oddechoval a hladil pod sebou Rachel.
Ta se dívala upřeně na strop a cítila v sobě horké otcovo semeno. Obrovský orgasmus pomalu dozníval a ona se jen těžko vzpamatovávala, co zažila.
Než Cliffovo kopí slehlo, ještě párkrát přirazil a zůstal v Rachel. Při tom se neustále líbali a ztěžka dýchali.

 Ten pohled jsem měla před sebou a vše tiše pozorovala, dokud jsem necítila, že to na mě jde. Poznala jsem, že budu stříkat jako fontána a hlasitě zakřičela. Jelikož jsem měla právě došoustaný pár mezi nohami, byl to on, kdo schytal můj výstřik. Stiskla jsem si poštěváček a začala je kropit. Cliff nastavil tvář spršce kundích šťáv sladké neteřinky a polykal je.
Když jsem skončila, byli celí mokří, stejně jako kožená sedačka. Všichni jsme se váleli v potu, vyměšcích kundiček a semene a bylo to nádherné. Rachel se oblizovala a slízávala je i ze strejdovy tváře. Přestala jsem si mnout kundu a opřela se o pohovku.

 Cliff vstal a postavil se před Rachel. Ta chytla jeho zplihlý kůl a začala jej čistit, samo sebou, že pusou.
„Chutnáš krásně, tati,“ pravila a prsty si hrábla do pičky, z níž vytékalo Cliffovo sperma. Labužnicky jej polykala a dala ochutnat i mně, přičemž jsme si ho vyměňovaly polibky, dokud jsem ho neplivla Rachel na kozičky a nerozetřela.
S úžasem jsme zpozorovaly, že Cliffovo péro se zase nalívá. On sám měl, co dělat, aby tomu uvěřil, v jeho věku to přece jenom není tak obvyklé, aby se po takovém výkonu znovu postavil. Ale co neudělají dvě mladé nadržené kurvičky se starším taťkou, že.

 Podívaly jsme se na protější trojici, která nás se zájmem pozorovala. Zejména Linda vypadala zrychtovaně, ale o tom vám lépe napíše někdo z nich.

 *

Tetu Lindu jsme se rozhodli vzít si s mamkou na starost, a poskytnout tak klid pro první šukání otce s dcerou. Proto, jen co se mi zdálo, že by mohla Linda couvnout a všechno pokazit, stal jsem se dominantním samcem a Lindina ústa jsem narazil na svůj napumpovaný kůl. Už od rána věděla, že to mám rád drsně a rychleji se podvolila. Co jí i mě samotného překvapilo, bylo matčino honění tetiny chlupaté pičky, lízání a prstění análku.

„Musím tě pořádně roztáhnout, Lindo, aby měl Bobby lehčí přístup,“ sykla máma a znovu se jazykem zabořila mezi Lindiny macaté půlky.

Došlo mi, že matka mi chystá výchozí pozici a jen jsem si posteskl, že každý nemá tak oddanou matku.
Teta Linda se celá třásla a ani nevím, zda matku slyšela. Zarážela si můj tlustý a dlouhý kolík hluboko do pusy a chroptěla, pokud se dostal příliš hluboko.
„Mám dost, tohle nejde,“ řekla, ale já s matkou jsme se jen usmáli.
„Já ti řeknu, kdy budeš mít dost, ty jedna nadržená děvko.“

Pohlédl jsem na sestru, která se věnovala Rachel a strejdovi Cliffovi. Vytušil jsem, že ti už mají o zábavu postaráno a chytl jsem tetu za vlasy.
Matka se mezitím na pohovce uvelebila jinak, lehla si na záda a roztáhla doširoka nohy. Mrkla na mě a já pochopil, co mám udělat.
Otočil jsem Lindu prdelí ke mně a hlavu jí zarazil do matčina klína. Trošku s odporem se stavěla k matčině překrásné tekoucí kundičce, zjevně s tím neměla žádnou zkušenost.
„Lízej mě, ty čubko, na co čekáš? Zachutná ti to, uvidíš,“ přikázala matka s přehrávanou drsností, chytla tetu za hlavu a přitiskla si ji k pyskům.
Vyjeveně jsem na to zíral a nechtěl jsem zůstat pozadu. Kór, když na mě byly vystrčené dvě obrovské polokoule. Začal jsem je pleskat, jednu po druhé. Dával jsem jim nakládačku, jakou jsem si ráno nemohl dovolit, kvůli hluku. Tentokrát jsem bez jakéhokoliv upejpání masíroval tu krásnou prdel dlaněmi a hlasité pleskání se neslo domem.
Po chvíli je měla Linda úplně rudé a byly na nich zřetelně vidět otisky mé dlaně.
Roztáhl jsem je, co nejvíce to šlo a přede mnou se zjevil svatý grál Lindina těla, alespoň pro tuhle chvíli.
Plivl jsem na dírku a stejně jako předtím máma jí zasouval do zadku dva nebo tři prsty.
Šlo to ztuha, byla pěkně nepoddajná. Sehnul jsem se a olízl Lindino pozadí, od kraje kundičky po konec rýhy. A to několikrát, samozřejmě jsem se vždy zdržel v čokoládové dírce a strkal do ní jazyk, co nejhlouběji to šlo.
Linda se začala cukat, ale matka si ji podržela mezi nohami. Podívali jsme se s matkou na sebe a usmáli se.
„Takhle sis to představoval, miláčku? Udělala maminka dobře, že tuhle zvrácenou rodinku pozvala?“
„Ano, mami. Takhle jsem si to představoval jen v nejperverznějších fantaziích. Lindo, jsi připravená, že ho do tebe narvu?“ otázal jsem se řečnicky, protože jsem věděl, že má plná ústa matčiných kundích šťáv a jen těžko může mluvit.
„Připrav se, že něco zažiješ, ty jedna nadržená čubko.“
Plivl jsem si na péro, stáhl předkožku a přiložil pulzující žalud k dírce. Úplně jsem pocítil elektrizující moment toho okamžiku.
Linda se opět snažila mi to stěžovat, ale drapl jsem ji oběma rukama za boky a pomaličku začal zasouvat.

Matku nebo sestru jsem promazával líp, ale na tetě mě vzrušovala její submisivnost a obzvláště mě rajcoval ten pocit, že ji společně s matkou ovládáme.
Šlo to ztuha a při velikosti a hlavně tloušťce péra jsem postupoval pomalu, ale jistě. Překonal jsem odpor svěrače a zajel do tety jako po másle.
Linda se uvolnila z matčiných spárů a vykřikla: „Pane bože, áááách!“
Lekl jsem se, že jsme zašli moc daleko.
„Mám přestat?“
„Na to zapomeň, oprcej mě jako sprostou šlapku. Tu největší děvku, prcej mě jako svou matku. Neber na mě ohledy. Jsem jenom tvoje mrdna.“

To byla rajská hudba pro moje uši. A pro moje péro jakbysmet.
Její sprostá mluva mě ještě více vzrušila a já jí začal ojíždět, jako by byla kus hadru. Zarážel jsem do tety takovým způsobem, až mě to samotného bolelo, ani jsem nečekal, kdy se její dírka přizpůsobí.
Teta omdlévala slastí a urputnou bolestí zároveň.
Plivl jsem občas na péro, když jsem pociťoval, že to drhne. Linda k tomu všemu začala hýbat prdelí, všeljak nadskakovala nebo ji svírala. To jsem jí oplácel pleskáním přes půlky nebo po visících kozách.
Matka vše s údivem sledovala a postupně si musela honit pičku sama, protože jsme se s tetou věnovali jen sami sobě.

Po celou dobu jsem klečel na kolenou, Linda přede mnou ohnutá a dělali jsme to na pejska.
Tetu to přestalo bavit a narovnala se. Opřela se mi zády o hrudník a naše těla jakoby se spojila v jedno. Chytil jsem ji jednou rukou pod krkem a druhou jí začal drtit kozu. Slastně vzdychala a hekala. Po krčku jí stékaly krůpěje potu, které jsem začal pomalu slízávat.
Masitou prdelí mi sevřela péro, takže jsem se mohl jen obtížně pohybovat, tudíž jsem nadále jen jemně pohyboval pánví a dráždil ji v dírce.
„Jo, takhle se mi to líbí, tak je to boží. Cliffe, tvůj synovec mě mrdá do zadku, kam jsem ti to vždycky zakazovala. A je to úžasné. Nepřestávej, Boby, pořádně mě šoustej,“ křičela extaticky teta Linda, ale já ji vrazil prsty do pusy a umlčel ji.
Celou tu dobu jsme byli zády k druhé pohovce.
Vtom jsem uslyšel, jak sestřenice Rachel zavřískala: „Ano, tati, ano, ano, udělej se do mě, vystříkej se do své dcery, vystříkej se do mě, jseš ten nejlepší, co mě kdy píchal, áno, áno, ježiši, to je úžasný, už budu, už budu, ááááách,“ řvala na celou místnost a do toho o sebe pleskaly její zpocené kozy.

Linda se chtěla otočit, a podívat se, ale nedovolil jsem jí to. Ještě více jsem si ji přitiskl k sobě. Cítil jsem, jak celá hoří a třese se pod přicházejícím orgasmem. Cítil jsem její omamné pyžmo, které nepřekryl ani sladký parfém. Nasával jsem jej a má ruka zabloudila do jejího chlupatého klína, kde jsem nahmatal zduřelý poštěvák, který jsem začal zběsile třít.
Po chvilce se začala třást a já jsem měl dlaň celou mokrou a to bylo jasným znamením, že se udělala. Zatnula hýždě a to byla i pro mě konečná.
Oba jsme naráz zakřičeli a já začal pumpovat horké semeno do tetina zadečku.
Sám jsem byl překvapen, jak dlouho jsem vydržel odolávat tomu stísněnému prostoru jejího análu, dokud jsem se neudělal.
Maminka na nás s potěchou hleděla a masírovala si při tom pičku. Natočil jsem tetě hlavu a naše ústa splynula v dlouhý a náruživý polibek.

Vytáhl jsem slehlé péro. Na to Linda čekala a dala si pod dírku ruku, aby zachytila každou kapku vytékajícího spermatu, nutno dodat, že ho bylo více než dost a hodně skončilo na pohovce.
„Rozetři si ho po kozách, chci, aby Cliff viděl, jakou má nevymrdanou rajdu,“ provokovala ji matka a Linda překvapivě souhlasila.
Krásné měchy se tak začaly lesknout nejen potem, ale i mou mrdkou.
„Vzrušuje tě, že do mě můžeš takhle bušit, Boby?“ otázala se Linda, ale asi znala odpověď a jen si slinami čistila olepenou ruku.
Sedl jsem si na pohovku vedle matky a Linda se k nám přidala. Seděl jsem mezi dvěma krásnými nahými ženami, z nichž jedna byla má matka a druhá má teta.
Společně jsme pak sledovali nádherný výjev, jak strejda Cliff tvrdě a bez milosti pigloval svou dceru a má sestra jim dělala support.

První kolo rodinného grupáče bylo zakončeno obrovským výstřikem mé sestry Lízy na hlavy strejdy Cliffa a sestřenice Rachel.
Obzvláště teta to sledovala s viditelným údivem ve tváři, co vše se může při sexu odehrávat. Taková to byla puritánka.
„Mami, to bylo úžasné, budeme to dělat i doma, že jo?“ škemrala Rachel a po stehnech jí stékalo Cliffovo sémě a vlastní kundí šťávy.
Linda jako by se vrátila do reality a začala zase couvat: „Rachel, miláčku, tohle jsou špatné věci, co teď děláme, nemůžeme to opakovat…“
Moje matka se mezitím zvedla z pohovky, stoupla si před Lindu a začala jí olizovat kozy od potu a mého usychajícího semene.
„Sarah, neblázni, ááách, nech toho, ne, ne, áááách.“ Matka zkrátka přesně věděla, v kterých místech jí lízat, žužlat, kousat nebo sát.
„Přestaň být tak upjatá, Lindo, už tím všechny pěkně štveš. Poddej se tomu, krásko, nech se od své rodiny hýčkat. Tvá dcera a muž ti mohou nabídnout všechno, co od sexu chceš,“ šeptala jí moje matka a do toho jí začala prstit.
Teta už dál neodporovala a nechala se unášet slastí matčiných zkušených a znalých dotyků. Za chvilku se udělala znovu.
„Sarah, to bylo nádherné,“ oddychovala Linda a hladila matku po tváři a prsou.
„Tak přestaň zlobit a já to naučím i tvou dceru. Může tě takhle uspokojit každý večer. Každé ráno. Kdykoliv. Viď, Rachel?“
Rachel jen mlčky a nadšeně přikyvovala. „Máš nádherné kozy, mami, strašně bych je chtěla laskat, neboj se toho.“

Čekal jsem, že si teď dáme voraz, ale strejdův nabíječ se začal opět stavět do pozoru. Nevěřil jsem tomu, ale bylo to tak. Není se mu co divit, každý postarší tatík od rodiny sní tajně o dvojici mladých kurviček, které mu budou naprosto po vůli.
Teď se mu to vyplnilo a co více, jedna byla vlastní dcera, druhá neteř. A jeho manželka se na to všechno dívala, voprcávaná synovcem do prdelky. Vy byste reagovali jinak?

*

Bylo mi jasné, že děti a dospělí se už zabaví sami.
Zvedla jsem se a zanechala je v obýváku napospas svým chtíčům a touhám. Šla jsem do koupelny a opláchla se.
V domě bylo šílené vedro, ale mě to vždy vzrušovalo a ostatní, jak jsem viděla, taky. Stála jsem pod sprchou a nechala na sebe dopadat vlažné kapky vody, když jsem za sebou uslyšela šramot. Prosklené dveře sprchového koutu se otevřely a dovnitř někdo vlezl.
Neotočila jsem se a čekala, který z chlapů to bude a dostal chuť se ovlažit se mnou.
Zezadu mě objaly něčí ruce a jemně mi stiskly ňadra. Byly to hebké a mladé ženské ruce.
Poznala jsem, že to není Lisa, má dcera, ta si na takové mazlení nepotrpěla a hned by mi vrazila tři prsty do frndy a začala mě tvrdě šoustat.

 Tohle byla má neteř Rachel a prožívala každý dotek. Jemně mnula má prsa v malých dlaních, masírovala mi bradavky, jako by je právě uplácala z hlíny, opatrně, ale sebejistě.
Nebyla jsem na takové jemnosti zvyklá, mé děti si přece jen potrpí na něco ostřejšího, přesto mi to nebylo nepříjemné. Nechávala jsem ji, ať si mě ohmatá, nikam jsem nepospíchala.
Sprcha nás skrápěla a Rachel se pomalu přitiskla k mým zádům. Koziček si užila a nyní mi začala jezdit po mokrém těle. Políbila mě na krk a na lalůček. Přišlo mi to neuvěřitelně ostýchavé a přitom rajcovní. Cítila jsem z ní svou dceru, taky měla ulepený obličej od Líziných kundích šťáv. Dosud jsme ani jedna nic neřekly a jediným zvukem tak byla tekoucí voda a naše tiché vzdychání.

„Dělám to dobře, teto Sarah?“ prolomila mlčení Rachel nevinným dotazem, který vzhledem k tomu, co jsme páchaly, působil až naivně.
„Je to nádherné, miláčku, nepřestávej,“ řekla jsem s úsměvem a otočila se k ní.
„Chci, abys mě naučila všechno. Chci uspokojovat mámu jako ty,“ žadonila.
„Jen dělej to, co je příjemné tobě,“ vysvětlila jsem jí jako učitelka školačce.

 Pomaličku jsme se začaly líbat, nejdřív jen kradmými polibky na ústa, pak jsme zapojily i jazyky. Několikrát jsem jí olízla obličej, abych ochutnala dceřiny šťávičky.
Po celou tu dobu mi hladila ňadra nebo zadek, kterého se obzvláště nemohla nabažit.
Nezůstávala jsem pozadu a prozkoumávala každý kousek jejího sametově hebkého těla. Pevných prsou, malého zakulaceného zadečku, který měla jistě po matce. Záviděla jsem jí, neboť já si už tělo musela udržovat pravidelným cvičeným a kosmetickými kůrami.
Ona ho měla zatím od přírody nezvrásněné a takřka dokonalé.
„Můžu ti ji vylízat, chci vědět, jak chutnáš, teto,“ řekla a já jen mlčky souhlasila a políbila ji.

 Zatlačila jsem Rachel za ramena a ona si poslušně klekla k mé vzrušené kundičce. Opřela jsem se o stěnu a rovněž vypnula sprchu. Roztáhla jsem nohy a dvěma prsty si rozevřela pysky.
Rachel si dlouze prohlížela touhou hořící růžový vnitřek a nasávala vůni mého přirození.
Pak konečně zajela jazykem dovnitř a mnou projela vlna vzrušení. Celá jsem se zatřásla a chytla Rachel za hlavu. To pro ni bylo signálem, aby se rozjela jako uragán.
Získala sebevědomí, začala kmitat jazýčkem, přidávala prsty, pocucávala mi poštěvák, jemně jej tiskla mezi zuby a po celou dobu mi hnětla zadek. Byla ještě neohrabaná, Lisa už tohle řemeslo ovládla dokonale. Avšak právě to mě na tom tak vzrušovalo. Svíjela jsem se a snažila se to přese všechnu krásnou bolest oddalovat. Hekala jsem čím dál víc, až jsem začala řvát jako by mě někdo vraždil.

 Explodovala jsem jako sopka a po pár chvílích ji zlila výstřikem z kundy. Ne jedním, ale několika, v krátkém sledu za sebou. Otevřela pusu a vše si nechala stříkat do úst, ale po chvíli měla plná ústa. Svezla jsem se po zdi a skončila na zemi.
Rachel na mě se smíchem prskla mé vlastní výměšky a přitiskla se ke mně. Sledovala mě, jak se vzpamatovávám z prožitého orgasmu a pak řekla:
„Byla jsem dobrá, že jo. Dělala jsem to jako Lisa, když mě mrdala před chvílí, tak jsem si to chtěla taky zkusit,“ řekla bezelstně.
„Byla jsi úžasná, miláčku. Takhle něžně mě už dlouho nikdo neojel, začínalo mi to chybět. Pojď sem, sedni si.“

 Nasměrovala jsem ji a Rachel se posadila zády ke mně, mezi mé rozkročené nohy.
Řekla jsem ji, ať je roztáhne, že teď jí to oplatím.
Souhlasně pokývala hlavou a já se činila, abych jí to udělala minimálně tak dobře, jako ona mě. Netrvalo to dlouho, musí ještě trénovat výdrž, aby byl její prožitek dokonalý. Avšak hlasitý křik a třes při orgasmu mi byl dokonalou odměnou.
 „Nepůjdeme se podívat, co dělá zbytek rodinky?“ zeptala se, když jsme se vzpamatovaly.
„Určitě si už bez nás neví rady.“
„Víš, chtěla bych na tohle nějakou památku,“ pravila a já hloupá si nadala, že mě to nenapadlo dřív.

 Odběhla jsem si do druhého patra do ložnice a ze skříně vytáhla ukrytou kameru. Zkontrolovala jsem, zda je dostatek volného místa a zda je nabitá. Vše bylo v nejlepším pořádku.
Vydala jsem se zpátky do obýváku, kde se mezitím rozjelo další kolo šukání, a to definitivně každý s každým.
Zraky všech byly upřeny na pár Cliffa a Lindu, kteří si to právě rozdávali na pohovce. Cliff seděl opřený, na klacku mu rajtovala Linda a Cliff nevynechal jedinou příležitost, kdy neokusit její hopsající kozy. Ona mu zase olizovala mokrý zpocený obličej, lesknoucí se Lisinými šťávami.
Linda divoce vzdychala a lačným pohledům přísedících upravovala i slovník:
„Jak ti chutnají kozy, ty kurevníku, jen je cucej, takhle chutná semeno tvého synovce. Opíchal mě do zadku, což tys nikdy neudělal, ty můj nadrženej bejku.“
„I tvoje dcera šuká líp,“ špičkoval ji Cliff a plivl Lindě mezi kozy, aby následně vše slízal a pocumlal zduřelé bradavky jako bonbony.

 Na přítomnost kamery nijak nereagovali, zato Bobyho to nabudilo.
Po celou tu dobu mu sestra jemně honila a rozkuřovala ocas, až nabyl svou krásnou tloušťku a délku. Odstrčil ji a se ztopořeným válcem se blížil k souložící dvojici. Cliff si ho všiml a nechápal.
„Roztáhni mi ji, strejdo,“ řekl Boby a plesknul Lindu přes půlku.
Cliff se jen usmál a drapl ženu za obě hýždě a roztáhl je, co to šlo.
„Co to děláte vy dva?“ optala se Linda, ale Cliff ji umlčel francouzákem.
Boby si plivl do dlaně a začal tetě promazávat okolí čokoládové dírky. Po celou tu dobu se díval do objektivu a nakonec mě vyzval, ať mu olíznu dva prsty, což jsem s radostí učinila. Zasunul je Lindě do dírky, dokud nepovolila. Vlastně je tam zarazil nadoraz a pohyboval s nimi. Linda se třepala a snažila se dostat ze sevření.
Cliff jen tiše šeptal: „Uvidíš, že se ti to bude líbit, ty moje kurvičko. Vždycky sis nad tím honila, tak teď to zažiješ, dva ptáky najednou, štětko jedna.“
„Těš se, že tohle dlouho nerozchodíš, Lindo,“ usmál se Bobby.

Přiblížila jsem se s kamerou, aby bylo všechno v záběru. Boby si naslinil penis a již podruhé za krátkou dobu se chystal projet Lindě zadkem.
Tentokrát to mělo pro všechny tři příchuť něčeho nepoznaného, první dvojitý průnik v jejich životech. Až jsem Lindě záviděla, já ho naposledy zažila na střední a to jsem byla ještě namol.
Sledovala jsem se vzrušením, jak můj syn zajíždí tlustým pérem do zadečku své tety. Ta už měla kundu vyplněnou jiným objemným ptákem, a to manželovým, takže tam musela mít nepředstavitelné těsno.
Linda celou dobu sténala a ječela, ale pánové na to nebrali ohledy a slastně hekali.
„Vy parchanti, ježiši, to je nádhera, nepřestávejte,“ křičela Linda a to bylo dobrým znamením, aby se pokračovalo v útoku na obě její dírky.

 Boby zajel do Lindina análu po kořen a vrtěl se, což ještě zvyšovalo její vydrážděnost na maximum.
Řvala a škubala sebou, až ji musel Cliff krotit menším proplesknutím po tvářích.
Muži začali slaďovat své přírazy a po chvíli naběhli na stejnou frekvenci, dá-li se to tak nazvat.
Prim hrál Boby, protože byl přece jenom ve výhodnější pozici, ale zase to v její sevřené prdeli moc dlouho nevydržel. Do Lindy zajel pokaždé tak prudce, že náraz jeho těla o prdel byl hlasitý jak výstřel z pistole.
„Nechte mě vydechnout, vy dva chlíváci,“ škemrala Linda a zároveň se kousala v extázi do rtů.
„Drž pořádně, čubko jedna,“ okřikl ji Robert a začal propleskávat její macatou prdel.

Zvyšovali tempo, pot se ze všech valil proudem, Linda třeštila oči a tekla na pohovku a já se vše snažila zachytit na kameru.
Mrdali ji jako dva neandrtálci, tvrdě a bez pardonu. Všichni byli rudí a jakoby mimo realitu a soustředili se jen na to jedno jediné.
Řvali na ni a ona prskala kolem sebe jako smyslů zbavená a jen nesrozumitelně řičela. Boby ji popadl zezadu za kozy a hrubě je zmáčkl, jakoby to byly tuby se zubní pastou.
Cliff se na jednu z nich přisál a kousal do dvorců a do bradavek jako do dortu.
Obě mladá děvčata to natolik rozpálilo, že si lehla na vedlejším kanapi do polohy 69 a uspokojovala se jazyky a prsty.
Já sama jsem toho měla právě tak dost a položila jsem kameru na vyvýšené místo, odkud byl celý pokoj v záběru.
Přišla jsem k Bobymu a začala ho líbat. Nevěděl, co má dělat dřív, prcat společně se strejdou mrduchtivou tetu do análu nebo se věnovat mně.
Vyřešil to šalamounsky, tetu mrdat nepřestal, ale uvolnil si ruku a začal mi strkat prsty do kundičky.

 Vše spělo do neuvěřitelného finiše, kdy se šest lidí udělalo takřka najednou.
První začal stříkat Boby a vykropil Lindě zadní dírku. Ta už takřka ztratila hlas a jen jí po bradě stékaly sliny.
Další na řadě byl Cliff a udělal se manželce do kundičky.
Následně jsme slyšeli, jak se rozječela Rachel s mou dcerou Lisou, a obě vystříkly té druhé do obličeje masivní dávku kundích šťáv.
Jako poslední jsem se dočkala já, a to tak, že mě Boby obdělával prsty v pičce.
Na zadečku jsem ucítila Cliffovy ruce, tak jsem zvedla nohu na gauč a zpřístupnila mu cestu do zadečku. Manželka mu naslinila prsty a on je pomalu zasouval do mě.
Vystříkla jsem Bobymu do ruky, usmál se a pomazal tím Lindina zpocená záda.
Vyklouzl z ní a ze zadku jí vyteklo sperma. Linda se konečně dostala ze sendviče, lehla si vedle Cliffa na pohovku a mohla si hladit rozmrdané dírky.

 „Takovou šukačku jsi ještě nezažila, viď, zlato,“ usmíval se Cliff a hladil Lindu po vlasech a něžně ji líbal na šíji. Boby k ní přistoupil a nechal jí, ať mu očistí ptáka.
Poslušně si ho vsunula do úst a sála jak vysavač.
Já jsem si vzala na starosti Lindinu pičku a análek a vylizovala z nich vytékající sperma.
„Kdybych věděla, že máme tak zvrhlé příbuzné, zvali bychom vás častěji,“ konstatovala jsem, když jsem byla s její očistou hotová.
Linda jen zmoženě dýchala a hladila si bolavou rozmrdanou kundu. Nebyla schopná slov, tolik se toho stalo.

 Bylo už pozdě v noci a nad zálivem začal na nebi vybuchovat ohňostroj. Všichni jsme se zvedli, olepení od sekretů a potu a vyšli ven k bazénu, odkud byl nejlepší výhled.
„Mami, tati, musíme už zítra jet? Nemohli bychom ještě zůstat?“ škemrala neteřinka Rachel, které se evidentně incestní hrátky zalíbily.
„To záleží na tetě Sarah, ta je tady paní domu,“ řekla Linda a podívala se na mě tázavě.
„Ale samozřejmě. A navíc, je nás tu ještě několik, které by to rády dvojitě a to bychom asi nestihli, kdybyste už zítra jeli,“ řekla jsem a pohladila Rachel po zadečku.
Cliff se zazubil a řekl, že by se mohl z práce omluvit, přece jenom, je to jeho vlastní firma.
„Mami, tak mě napadlo – už dlouho jsme se neviděli s tetou Angelinou,“ nadhodila Lisa nenápadně jméno mé starší sestry.
„Tak to bychom měli určitě co nejdříve napravit,“ navrhl Boby a mě bylo jasné, že sestřička si užije hodně zábavy.

 Všichni jsme se chytli kolem ramen a nazí si užívali pyrotechnické představení ke Dni nezávislosti. Přesně takový den si zažili i naši příbuzní. Stali se nezávislými a začali si užívat zvrhlého a zatracovaného incestu, prstění, lízání, sendvičů, análů a jiných nepřístojností, které by se ve slušné rodině dělat neměly.
Ale my nebyli slušná rodina.
A navíc za to mohla ta dlouhotrvající letní vedra…

 

Počet zobrazení: 464

Autor

Navigace v seriálu<< Letní vedra 04Letní vedra 06 >>
4.7 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Je to doslova nabitý sexem…možná až moc. Chlapi jsou stále při síle a ženy neukojitelný. Teď je ještě náznak zapojení tety Angeliny (která určitě na nic jinýho nečeká, než být ošukána příbuznými). I když takový incestní supergrupáč moc nemusím, dobře se to čte…..

Trysky

Ani jsem to nezvládl dočíst. Každý s každým s neuvěřitelnou výdrží a neustále při chuti. Už toho bylo na mě nějak moc. Za mě moc přehnaný a neuvěřitelný, to už si můžu rovnou pustit porno.

Fred

Mám stejný dojem, jako moji předřečníci. Ono, čeho je moc, toho je příliš. A pokud se o nějaké povídce říká, že tam kámen šuká cihu, tak je to asi právě tento příběh.

Mirek

Také jsem toho v polovině nechal. Už jsem se v ději začal ztrácet kdo s kým. Čeho je moc …

Peterv

Mne sa to páčilo. Nabite sexom a pritom sa udržala atmosféra, jemne aj tvrdé. Veľmi dobre napísané. V incestnej atmosfére. Bez pseudozaujimavych faktov o tom že bol taký a taký rok a ake mal kto ponožky. Tie negatívne komentáre ste si mohli odpustiť páni. Je to eroticka fantázia, nie výstrižok z mienkotvorného denníka. Chcete realitu? Pre mna za mna sa pozrite do zrkadla a piskajuc si nasadnite do elektricky. Odlišnost poviedok je dôležitá, spestruje tento portál … a citat hneď nával emocii ako čo bolo zle. Hm. Nič moc.

Trysky

Každému se líbí něco jiného. Ty nemáš rád „pseudozajímavá fakta“, já mám raději alespoň nějaký příběh.
On je každý komentář důležitý, i ten negativní, je to zpětná vazba pro autora a může ho nasměrovat tak, aby se příběh líbil i dalším.
Ano různorodost povídek je důležitá, mě se na tom líbil ten nápad, psát to z pohledu různých postav. Nejde o realitu, ale o uvěřitelnost, pokud mám pocit, že se to mohlo stát, lépe se vcítím do děje.

Shock

Přesně, jak píše Trysky. Já, jako přispívatel, se snažím každou povídku napsat jako reálnou, s příběhem i těmi „pseudozajímavýmifakty“. Tohle není nic proti autorovi, jen když tam všichni celej den neuvěřitelně mrdají a stále nemají dost, je to prostě neuvěřitelné. Člověk se pak opravdu ztrácí v ději kdo, kde s kým a jak. Kdo má rád incest, přijde si na své a nikomu to neberu, někoho zase nezajímají moje výtvory.
Je to zajímavé, je to plné sexu, ale na mě je toho moc.

Martin

Čekal jsem jak se bude vyvíjet děj po příjezdu Cliffa s rodinou . Příběh je hodně dlouhý a myslím , že došlo příliš rychle k sexu mezi celou rodinou . Prostě takové málo realistické . Jinak popis sexu od různých aktérů příběhu je dobrý nápad .

childe

Také jsem to až do konce medočetl. Ztrácím se v postavách, i když to je nebo protože to bude každý s každým možná i všude. Pro mě až moc sexu bez špetky nápadu.

David

Bude to mít ještě pokračovaný

10
0
Would love your thoughts, please comment.x