manželka s mladíkem na gauči

Letní vedra 04

Toto je 4 díl z 7 v seriálu Letní vedra

SOBOTA

Strýček Cliff i s rodinou přijeli, jak matka avizovala. Ještě předtím jsme však museli my tři uklidit dům, schovat všechny důkazy našich nevázaných sexuálních radovánek. A samozřejmě se po dlouhé době obléci do domácích šatů. Zkrátka jsme museli na těch pár dní působit jako normální spořádaná rodinka. Samozřejmě jsme měli s příbuznými své plány, ale nechtěli jsme je vyděsit.

Cliffův rodinný vůz vjel v sobotu ráno na příjezdovou cestu našeho domu a my je vyšli přivítat.
Cliff vystoupil a objal se přátelsky s matkou. Sledoval jsem ho, jak je s doteky a pohyby nejistý a jak ho jeho žena Linda pozoruje ostřížím zrakem. Určitě tušila, že Cliff má na mou matku zálusk. Nemohl jsem se jí divit, matka na sobě měla jen lehké letní šaty, které toho víc ukazovaly, než odhalovaly. Přimáčkla se na Cliffa svými plnými ňadry. Musel cítit její ztvrdlé bradavky.

„Ahoj Sarah, děcka, tak jsme tady,“ řekl a trošku od matky odstoupil.
„Cliffe, Rachel, Lindo, ráda vás tu opět vidím. Vítám vás u nás,“ přivítala matka obvyklými frázemi návštěvu a já se sestrou jsme si je prohlíželi.

Cliff byl hodně podobný tátovi. Byl o tři roky mladší než táta, ale už měl šediny a kouty ve vlasech. Na pohled se jevil sympaticky a přátelsky.
Byl vysoký, docela udělaný na svůj věk. Sůl naší země. Žádný pivní pupek jako ostatní fotříci.
Přemýšlel jsem, jaký bude v posteli, kam ho chtěla mamka dostat za každou cenu. Netroufal jsem si odhadnout, jak ho má velkého nebo jakou má výdrž, ale celkově mi přišlo příjemné, že matku bude ojíždět on, a ne nějaký obtloustlý pitomec. Po očku jsem se podíval na Lisu. Viděl jsem, že jí se taktéž zamlouvá.

A pak tu byly obě ženy. Vlastně krásky. Naposledy jsem je viděl na otcově pohřbu a to jsem si je moc neprohlížel. Zato teď jsem nevěděl, kterou svlékat očima dřív.
Teta Linda, Cliffova manželka, přišla ke mně a potřásla mi rukou. Měl jsem co dělat, abych se jí díval do očí a nesklouzával pohledem níž. Měla velká prsa, vměstnaná do volných letních šatů s pořádným výstřihem do V a pořádně macatý zadek. Byla to rajcovní černovláska, starší jak máma, ale stejně tak hezká.
„Roberte, ty jsi teda vyrostl. A zmužněl. Vypadáš jako tvůj táta, jako bys mu z oka vypadl,“ pokývala uznale a viděl jsem, že se jí v očích zvláštně zablýsklo.
Máma mi prozradila, že Linda po mém otci v minulosti docela pokukovala a podle mámy s ní táta i něco měl.
Doufal jsem, že budu pokračovat v rodinné tradici.

A zbývala Rachel. Mladá kopie své mámy. Hnědovlasé děvče s tetováním na paži a s otráveným výrazem ve tváři.
Zato ty její kozy, minimálně trojky, schované pod tričkem, a kulaťoučký zadeček. Určitě doufala, že před pár týdny nabytou plnoletost si bude na Den nezávislosti užívat jinde než na dovolené s rodiči u příbuzných.
S úšklebkem nás s Lisou pozdravila a dál poslouchala iPod. Podíval jsem se na sestru a bylo mi jasné, že tuhle rebelku si bere na starost ona a připraví jí nezapomenutelný víkend.

Vzali jsme jim kufry a zavedli jsme je do křídla pro hosty, kde jsme je ubytovali. Pak jsme se sešli my tři na rychlou válečnou poradu v kuchyni.
„Liso, půjdeš s ženskýma na pláž. A ty, Roberte, jak jsme se domluvili. Nachystal jsi kameru v ložnici?“
„Je tam ve skříni, reaguje na pohyb, takže začne nahrávat, jen co tam vejdete,“ řekl jsem matce a šel nachystat talíře a příbory k obědu.

*

Celá situace s návštěvou švagra a jeho rodiny mě vzrušovala na maximální možnou míru a v kundě jsem měla permanentně mokro jen co přijeli. Bylo mi jasné, že Cliffova žena Linda tuší, co je důvodem návštěvy a od příjezdu se chovala jako stíhačka. Snažila jsem se vystupovat jako vdova, která chce s rodinou utužit dobré vztahy a snad mi to i uvěřila. Cliffovi jsem neopětovala ani jeden z vysílaných signálů a možná jsem ho i trochu zmátla.

 Při obědu se mi pod stolem bosým chodidlem třel o lýtka a snažil se mi dostat mezi stehna. Nedala jsem na sobě nic znát, odtáhla jsem se a pokračovala v rozhovoru s Lindou o přísadách do jídla. Posteskla si, že už dlouho neměla nic z indické kuchyně a já navrhla, že zatímco půjdou na pláž s mladýma, já bych zajela pro suroviny do města a uvařila jí svou vyhlášenou kormu.

 Boby začal svědomitě plnit plán a řekl: „Mami, myslel jsem, že mi strejda pomůže spravit Lizino auto.“
„Jo, už mě to štve, že si nemůžu nikam zajet.“
„A co je za problém?“ zeptal se Cliff.
„Něco s baterií. Ty jsi přece jenom zručnější, tak jsem myslel, že se na to společně podíváme,“ řekl Boby.

 Cliff souhlasil a řekl manželce a dceři, ať si jdou užít s Lisou slunečného dne a moře. Rachel připomněl, že by jí neškodilo se trochu opálit, na což zareagovala pubertálním posměškem.
Linda byla uchlácholena představou, že tu bude jen s mým synem a slevila z ostražitosti.
Druhá chyba, děvenko. Tou první bylo, že jste vůbec přijeli. Kéž by tušila, že být to možné, dělám to s jejím manželem před zraky obou svých dětí, zatímco ony samy by si dělaly dobře. Takhle zvrhlá jsem byla.
Ách, už mi zase cukalo v pičce, až jsem měla úplně promočené kalhotky.

 Sklidila jsem ze stolu a děvčata se šla mezitím převléknout do plavek.
Lisa měla za úkol zdržet je na pláži tak dlouho, dokud nebudu s Cliffem hotová. Když odcházela, musela jsem v duchu konstatovat, že Linda má opravdu krásná, velká prsa a doufala jsem, že si je můj syn rovněž dopřeje. Představovala jsem si, jak si je mačká k sobě a on jí ve žlábku jezdí pérem sem a tam.

 Boby s Cliffem zapadli do garáže a kutili tam na Lisině autě.
Bobby tam předtím uvolnil nějaké kabely u baterky. Já šla nahoru a vzala si na sebe síťované body, které jsem si koupila v sex-shopu. Trčely mi z něj vyzývavě bradavky a bylo mi až po půlky stehen. Těšila jsem se, až mě po dlouhé době uvidí a ošoustá muž ve věku mého zesnulého manžela.
Boby byl neuvěřitelně výkonný a učenlivý milenec, ale šoustat se zralým chlapem se zkušenostmi, má také něco do sebe.

 Slyšela jsem, jak dveře práskly. To se jistě Boby vymluvil, že musí jít za kámošem Garym a já tu s Cliffem zůstanu sama. Cliffovi došlo, že jsem neodjela a zavolal zezdola.
„Sarah, jsi tu někde?“
„Pojď nahoru, Cliffe,“ slyšela jsem tu toužící ženu v sobě, jak volá.

Cliffovi začalo být jasné, co jsem na něj narafičila a bral schody po dvou. Stála jsem tam, opřená o stěnu, oči vzrušením přivřené a projížděla si vlhkou mušličku. Ztuhl a hlasitě polkl. Zíral na mě jako bych měla tři ruce a nohy. Určitě nemohl uvěřit tomu, jak vypadám.
Dvacet let se na mě třásl, představoval si mé nahé tělo, určitě si ho i honil a myslel na mě. A teď jsem tu konečně byla, vydaná na pospas jeho choutkám, a to vše jen proto, abych udělala dobře svým zvrhlým dětem a vlastně i sama sobě.

„Cliffe, nemohla jsem to vydržet, už rok jsem bez chlapa, bez pořádného klacka v kundě,“ lhala jsem mu do očí.
„Tomu říkám pořádný celibát, Sarah. Ale neboj se, švára Cliff ti pomůže. Ulevím ti, děvenko,“ řekl a rozepínal si košili. Měl pěknou hruď, bylo vidět, že si občas zajde do fitka.
„Cliffe, jsem taková coura, že jsem si začala představovat, jak to dělám s Bobym. Vlastním synem. Nebo se prstím navzájem s Lisou a on nad námi onanuje a nastříká nám to do pusinek. Chceš mít něco s tak perverzní ženskou, Cliffe?“
„Sarah, neboj se, tyhle hříšné představy z tebe jednoduše vyšukám. Vyšukám ti takové prasárny z hlavy,“ hekal, zatímco mě líbal a drtil mi prsa v horkých dlaních.
Měl je velké jak lopaty, zdrsnělé prací. Vlhla jsem, líbilo se mi to, bylo to něco jiného než mladé jemné ruce mého syna.
Vzpomněla jsem si na skrytou kameru a řekla mu, ať jdeme do ložnice. Neprotestoval a než jsme tam došli, odhodil kalhoty i spodky. Penis měl hezký, ani dlouhý, ani tlustý, národní průměr. Můj manžel John ho měl přece jen o něco většího. Ale tvrdý byl jako kámen.
„Vykuř mi ho, dělej, vraž si ho do pusy a představuj si, že jsem brácha, nebo tvůj syn, to máš jedno,“ lehl si na postel a já mu klekla k nohám.

 Byl vážně roztomilý, jak se mi snažil udělat dobře, takže jsem ho začala kouřit, jak nejlépe jsem uměla. Hnětla jsem mu kulky v rukou, vsála pytlík do úst, kroužila jazykem po žaludu, dráždila uzdičku nebo prostě honila rukou.
Ležel na posteli a třásl se slastí, funěl, hekal. Nechtěla jsem ho nechat stříkat, netušila jsem, kdy by byl schopen na druhé kolo. Chtěla jsem to jeho péro cítit hluboko v kundě.

 Přestala jsem a lehla si vedle něj: „Vylízej mě, Cliffe. Dovolí ti ta tvá fuchtle, abys jí někdy vylízal? Kouří ti ho tak skvěle jak já? Spíte spolu vůbec ještě?“
Vstal a docela vztekle mi roztrhl síťovaný obleček až k pupku. Roztáhl mi nohy a vzrušeně sykl: „Ne, všechno jsem si nechával pro tebe, ty zvrhlá děvko. Chtělas to dělat se svým synem?“
„Ano, chtěla. Sleduji ho ve sprše, jak si umývá svou tlustou kládu.“
„Proboha, ty seš fakt zvrácená.“
„Jsem strašně nadržená coura a chci, abys ho do mě hned vrazil. Udělej mi to!“

 Na žádné lízání nedošlo a Cliff šel ihned na věc. Stáhl si předkožku a přiložil nafialovělý žalud na mou tekoucí pičku a bez váhání přirazil. Vykřikla jsem a nehty se mu zaryla do hrudi. Vzal mě za ruce a nalehl na mě.
Byl to fakt kus chlapa, nemohla jsem se ani pohnout. Byla jsem zavalená a cítila, jak do mě buší. Našli jsme společné tempo a já mu vycházela vstříc.
Překvapilo mě, jakou má výdrž. Co jsem slyšela od kamarádek o jejích manželích v Cliffově věku, jsou to docela rychlíci. Ale Cliff měl to nejlepší z mého muže.
Nemohl se nabažit mých koz, což se mu divím, protože doma se mu nabízel výstavní pár.
Hladila jsem ho ve vlasech a tekla z kundy jak vodovod.
„Ano, Cliffe, ano, buď hrubý, nešetři mě, ach, ano, ááách. Chtěla jsem píchat s vlastním synem, ale teď jsi tu ty.“
„Mlč už, mlč, za tyhle myšlenky přijdeš do pekla,“ řval a drapl mě za vlasy a škubal s nimi.
Byl tak neurvalý, tak nadržený, tak animální.
Jako můj muž, když jsem ho pořádně vyrajcovala, to mě ošoustal tak tvrdě, že jsem nedala týden nohy k sobě, jak mě pálila kunda.
„Chci, abys mě omrdal jako tvůj bratr, vem si mě jako sprostou děvku jako to dělal on, ááách, ano, ano, nešetři mě, omrdej mě!“

 Cliff zareagoval, jak jsem chtěla. Aniž by vyklouzl z kundičky, narovnal se a body mi roztrhl až ke krku. Odkryl tak má prsa a tvrdě je hnětl ve svých prackách. Sehnul se a drtil mi ztvrdlé bradavky mezi zuby.
Už jsem nebyla schopná slov, bylo to mnohem nádhernější a intenzivnější, než jsem si představovala. Prsa jsem měla rudá a bolavá a pičku rozmrdanou jako nějaká běhna, ale bylo mi krásně.
„Omrdám tě líp než brácha, vždycky jsem byl lepší než on, Sarah, cítíš, jak ti jezdím v kundě?
„Ano, ano, prosím, udělej se do mě, chci, aby ses už udělal, vystříkej se tam, co tvůj bratr, ty kurevníku. Nastříkej do mě, co patří tvé ženě, nastříkej to do mě všechno, Cliffe. Vykrop mě!“
„Nemluv o Lindě,“ sténal Cliff a bylo na něm znát, že se blíží do finiše. Tekly z nás proudy potu.

Ještě dvakrát přirazil a už jsem cítila, jak mi do svatyně stříká horká bílá tekutina. Třikrát, čtyřikrát.
Vyčerpaný na mě nalehl a každý jsme cítili zrychlený tlukot srdce toho druhého. Líbali jsme se a děkovali si za nádhernou soulož.
Přemýšlela jsem, zda se Robert vplížil do domu a pozoroval nás z protějšího okna jako kdysi Lisa. Cliff zůstával ve mě a ani jeden jsme se neměli k tomu, skončit to.

 „Cliffe, jsem špatná, když myslím na sex s vlastním synem a dcerou?“
„Moc špatná, Sarah, vždyť je to proti všemu. Proti Bohu, proti zákonům.“
„Viděls Lisu? Vždyť je nádherná, krásná prsa, zadek, tvářička, představuji si, jaké to s ní musí být,“ rýpala jsem do něj. Začínal být nesvůj.
„To nejde, Sarah, chápu, že jsi sama a bez manžela, ale vždyť je to tvá dcera.“
„Vždyť máš doma to samé. Prohlédl sis někdy Rachel? Jak dospěla v nádhernou panenku k šukání? Vypadá jako pěkně nadržené, nezkrocené děvčátko.“
„Proboha, Sarah, tohle neříkej. Vždyť je to naprosto nemorální.“
„Nikdy sis nepředstavoval, jak si ji bereš v jejím pokoji? Jak na vás koukají její plyšáci? Jak ti šeptá do ucha: ,Ano, tati, tati, ano, prosím, vraž mi ho tam! Jsem tvoje poslušná dcerka. Udělám ti všechno, co ti tvá žena odpírá. Nepřišlo ti, že tě svádí pohledem, provokuje těsnými tričky a krátkými šortkami? Nepostavil se ti pokaždé, když si ji nedopatřením zastihl nahou v koupelně? Nechtěls olizovat její tvrdé bradavky, nechtěls svojí dcerce cucat kozy?“ šeptala jsem mu do ucha a cítila, jak mu v mojí kundě znovu tvrdne péro. „Ale ale, co se ti to tam dole děje? Tebe rajcuje tvá vlastní dcera,“ usmála jsem se vítězoslavně.
Přirazila jsem proti němu a znovu jsem to rozjela.

 „Ty děvko jedna, ty nestoudná děvko,“ řekl přidušeně a snažil se ho vyndat. Ne tak rychle, vzala jsem ho nohama do kleští a nepustila. Nadále ve mně zůstával a jeho klacek tvrdnul.
„Vzrušilo tě to, že jo? Představuješ si, že jsem Rachel, tvá krásná dcera Rachel. Představuješ si, jak si mě bereš. Ano, ano, přidej, tati. Udělej to své dcerce, tati. Jsem nadržená kurvička a jsem celá tvoje. Olizuj mi kozičky, udělej své dcerunce dobře, ty nadržený kanče! Ano, ještě, ano, ano, jsem tvoje nadržená kurvička.“

 Snažil se uhýbat pohledem, ale viděla jsem, že mu to v hlavě šrotuje. Dráždila jsem ho rukou na zadku a občas mu zajela do dírky. Všichni chlapi na to reagují stejně a začnou vzdychat ještě víc.
„Jsem tvoje nadržená dceruška, chci, abys mi to udělal, tati,“ křičela jsem a dávala mu k olizování své kozy. Zabořil do nich hlavu a začal mi je sát a laskat jazykem. Zvlhla jsem ještě víc.
„Chci, aby ses do mě udělal, vystříkej se do své dcery, vykrop mi kundu, nepřestávej, panebože, panebože, ach, ach, ano, ano, už budu, už budu, prosím, ano, ano, ááách,“ řvala jsem slastí a Cliffovy kulky mi pleskaly o tělo a během pár chvil se švagr udělal podruhé, stejně jako já.
Ty moje nestydaté kecy a hra na jeho dceru mě tak rozžhavily, že jsem se při orgasmu třásla jak osika.

Vyklouzl ze mě a díval se takovým zvláštním pohledem. Nejspíše opravdu uvěřil tomu, že šuká s Rachel a teď mu to přišlo zvrhlé a nechutné. Mlčel, uhýbal pohledem.
Nabrala jsem si na prsty semeno, vytékající mi z pochvy a olízla jsem ho. Cliff se mezitím beze slova oblékal a spěšně odcházel.
„Děkuji, tati,“ houkla jsem za ním, když byl skoro ve dveřích. Ohlédl se za mnou s nešťastným výrazem ve tváři.

 Ležela jsem na posteli, rozmrdaná, vyčerpaná, olepená potem, avšak šťastná a spokojená.
Těšila jsem se, až nahrávku pustím dětem a společně se při tom budeme ukájet.
Byla jsem více než spokojená. Jen chudák Cliff se od této chvíle nebude na svou dceru dívat tak jako dřív, což byl taky náš plán. A vyšel náramně. Ten chudák nevěděl, co si počít.
Přemýšlela jsem, copak asi dělá Lisa se zbytkem dámského osazenstva…

*

Ležela jsem na pláži, vystavovala své krásné a vypracované tělo nenasytným pohledům okolních mladíků i starých páprdů a přemýšlela.
Teta Linda byla zrovna v moři a sestřenka Rachel se nakonec docela osmělila. Vykládala mi něco hrozně zajímavého o svých milostných eskapádách. Jak jsem zjistila, není už panna a má to ráda na drsno. Holka podle mýho gusta.
Já jen mlčky a s úsměvem přikyvovala.
Myslela jsem na to, jak si matka užívá se strýcem Cliffem a strašně jsem jí záviděla.
Cliff mě začal přitahovat od prvních okamžiků, co jsem ho uviděla. Nikdy jsem nebyla na starší pány, jako mnohé moje kamarádky, které si to rozdávají se svými profesory nebo prachatými tatíky a pochvalují si, jak jsou znalí a vědí kam šáhnout.
To šlo mimo mě. Až do teď.

 Cliff mi strašně připomínal tátu. Mnohokrát jsem se bratrovi svěřila, že bych byla ráda, aby otec ještě žil a já si to s ním mohla rozdávat, jako si to on rozdává s mámou. Abych měla svůj sexuální protějšek, zralého muže, který by mě uspokojoval. Naše rodinné hrátky byly bez něj neúplné, což mě dost mrzelo.

 Ale teď tu byl strejda Cliff a já se rozhodla, že tento víkend si splním svůj sen a Cliff zastoupí svého bratra, byť úplně jinak, než si kdy představoval.
V kundičce mi z toho pomyšlení začalo parádně cukat a zvlhla jsem.
Kdyby tu nebyla Rachel, klidně bych se vyprstila před lidmi na pláži.
Vtom jsem viděla Cliffa, jak se blíží k nám. Měl plavky, které i přes svou volnost prozrazovaly strejdovu pěknou velikost.
V rámci plánu, připraveného mnou, matkou a bratrem jsem se rozhodla naťuknout Rachel:
„Vyzkoušela si v píchání všechno možné, co?“
„No že váháš,“ zasmála se a zamávala na otce.
„Víš, co mě vždycky vzrušovalo? Incest. Přemýšlelas o něm někdy?“ zeptala jsem se a významně na ni mrkla.

Rachel se zarazila, přestala Cliffovi mávat a obrátila se ke mně.
„To jako abych si to rozdávala s matkou?“
„Nejen s matkou,“ dodala jsem.
„S tátou? Zbláznila jsi se?“
„Co by. Je to pěkný chlap. Podívej se na něho, jak se za ním ty holky otáčí. Má krásnej chlupatej hrudník, pořádný ruce, asi i hezkej zadek. Neříkej mi, žes o tom nikdy nepřemýšlela, jakej by byl v posteli. Nikdy jsi neposlouchala vaše, jak to dělají? Nikdy sis nepředstavovala, jaké by to bylo, kdybys tam byla místo svojí mámy?“

 Rachel zaváhala a já poznala, že o tom již nejednou přemýšlela. Na to my děvčata, co udržujeme incestní poměr s bratrem a matkou, máme šestý smysl. Možná si nad tou představou i mastrubovala. Stoprocentně si nad představou sexu s tátou zamasturbovala.
„To je zvrácený, Liso,“ vypadlo z ní.
„Není, zlato, já bych to se svým tátou dělala hned.“
„Protože seš nadržená potvora,“ usmála se.
„My obě, jsme úplně stejné, Rachel. Nadržené, krásné, mladé a v sexu všehoschopné. Všeho,“ zdůraznila jsem.
Dál jsme se již o tom nebavily, navíc se z moře vrátila její matka a přivítala Cliffa polibkem na tvář.
Všimla jsem si na Cliffovi, že je trochu rozhozený, nejspíše mu dala máti pěkně do těla, jak to ona umí.

 Domů jsme se všichni společně vrátili kolem čtvrté hodiny dopolední.
Sarah, moje matka, předstírala, že právě dojela z nákupu a vybaluje, ačkoliv jsme obě věděly, že nikam jezdit nemusela a všechno jsme měli doma. Cliff se díval na mou matku zvláštně, ale ta tomu nevěnovala přílišnou pozornost a nezávazně se bavila s tetou Lindou. Nakonec se strejda omluvil, že se půjde nahoru osprchovat. To byla moje příležitost.
Počkala jsem až odejde a poté se nenápadně vytratila. Linda se bavila s matkou a s Rachel a společně připravovaly večeři. Na schodech jsem se střetla s Robertem. Vzpomněla jsem si, že matčiny radovánky nahrával.
„Kontroloval jsi to už?“
„Ještě ne, až pak, nespěchá to.“

Otřela jsem se mu rukou o klín a pocítila, jak se mu péro během sekundy začalo nalívat krví.  Oplatil mi to a zmáčkl mi hýždě. Projelo mnou vzrušení a horkost. Kdyby jen bratříček tušil, že mě tak sexuálně nabudil.
„Jdeš na věc?“
„Jo, nemůžu se ho dočkat,“ šeptla jsem.
„Pak nám řekneš, jaký byl.“
Šla jsem vstříc své touze a nechala Bobyho, ať se jde bavit se zbytkem dámského osazenstva.

 Došla jsem ke koupelně, podívala se na oba konce chodby, zda se někdo neblíží a vzala za kliku. Měl zamčeno. To mě však nemohlo odradit.
Byla jsem vzrušená jako nikdy v životě. Dole byla jeho manželka s dcerou, a já jsem se jim chystala svést živitele rodiny.
Do koupelny vedly ještě jedny dveře, z matčiny ložnice a ty stoprocentně nezamkl. Můj předpoklad byl správný a já se potichu vkradla do koupelny.
Byl v otevřeném sprchovém koutě na druhé straně místnosti. Ve výhledu na jeho spodní část těla mi bránila kachlíková zídka.
Cliff se sprchoval zády ke mně. Vlastně stál pod tekoucí vodou, jednou rukou se opíral o zeď a ta druhá mu škubala sem a tam v místech, kde má rozkrok. Čekala jsem všelicos, ale že si ho tam bude honit, to mě ani ve snu nenapadlo.

Zamkla jsem vchod z ložnice a stála tam. Sledovala jsem ho, jak si dělá dobře.
„Rachel, ach ano, Rachel, miláčku,“ vydralo se mu tiše z úst. Mastil si ho tam a myslel na svou dceru.
„Strejdo Cliffe,“ řekla jsem.
Trhl sebou a zůstal vyjeveně stát. Koukal na mě jako vyplašená laň. Přestal si ho honit a vypnul sprchu.
„Liso, co se děje?“ pravil rozpačitě. „Jak dlouho tu stojíš, co tu chceš?“
„Chtěla bych ti pomoct. Ulevit ti,“ řekla jsem sebejistě a snažila se, aby to tak vyznělo.
Byla jsem v nové, zvláštní situaci a modlila se, ať to vyjde. Zůstával strnule stát a sledoval mě.
„Ulevit mi, cože? Od čeho?“
Usmála jsem se. Náš úsečný rozhovor skončil, na řadě byly činy. Pomalu jsem si začala rozepínat blůzku pod níž jsem měla jen zelené bikiny v nichž jsem byla na pláži.
Cliff mlčel a zřejmě si připadal jako ve snu. Zběsile mrkal. Blůzka skončila na zemi a má ruka se jala rozvázat mašli za krkem.
„Liso, to přece nejde, nech toho…,“ snažil se odporovat, ale marně. Nepřestával mi civět na hrudník a zrychleně dýchal.
Má nalitá, vzrušená prsa se před strýčkem zjevila v celé své kráse. Zůstal stát s otevřenou pusou a já se jen mohla domnívat, co to dělá s jeho klackem.
„Líbím se ti, strýčku? Líbí se ti moje kozičky?“

 Vykročila jsem k němu. Couvnul, ale neměl kam. Obešla jsem nízkou zídku, nevěděl, co dřív s rukama. Jestli si zakrývat vzrušený penis nebo mi bránit se přiblížit. Snažil se mě odstrčit.
Dlaní se dotkl bradavky. Vzala jsem jeho tlapu a přitiskla si ji k levému ňadru. Vzdychla jsem.
„Musím se ti přiznat, strýčku,“ hlesla jsem.
Cliff kozičku zmáčkl, pustil a opět pevně stiskl.
„K čemu, Liso?“
„Nemůžu přestat myslet na to, že šoustám s tátou. A ty mi ho tolik připomínáš,“ řekla jsem zajíkavě.
„Proboha, ty jsi tak zvrácená.“
„Zvrácená?“ zasmála jsem se. „Já? Honil sis ho a myslel na svou dcerušku? Neboj, mě to můžeš říct. Myslíš na píchání s Rachel? Chtěl bys ji šukat do kundy?“
„Liso, to nejde, to nejde, nemluv tak,“ opakoval stále dokola, ale už se ani nesnažil skrývat svou výbavu. Měl krásného ptáka, žilnatého a akorát tlustého. Těšila jsem se, až ho do mě vrazí.
„Vypomůžeme si navzájem, strýčku, představuj si, že jsem Rachel. Máme podobná prsa, zadek, bude to jako bys píchal svou dceru. A já si budu představovat, že mě šoustá můj otec.“
„Ne, to nemůžeme, to je incest.“

 Přistoupila jsem až k němu a prsy se dotkla jeho chlupaté hrudi. Rukou jsem mu stiskla kládu a slyšela, jak vzdychl. Byl o hlavu vyšší než já, vypadala jsem vedle něho drobně.
„Chci, abys mě omrdal jako bych byla tvoje dcera. Můžeš si se mnou dělat všechno, co bys s ní nemohl. Nebo se svou ženou. Můžeš mi u toho říkat ,Rachel‘ a já ti budu říkat ,tati‘. Ale jestli nechceš, tak můžu odejít…“

Chytl mě za obě paže, přitiskl k sobě, sehnul se a políbil mě. Veškeré jeho zábrany pomalu přemáhal sprostý živočišný pud.
Dostal chuť na mladé masíčko své dcery, když se mu ho nedostávalo, tím větší byla jeho chtivost na mou roztouženou kundičku. Líbali jsme se dlouze a vášnivě, věděla jsem však, že na nějaké romantické ocucávání a mazlení není čas. Jeho manželka a dcera byly dole a neměly ani tušení, co hlava rodiny dělá nahoře se svou neteří. To vybuzovalo mou nadrženost na nejvyšší možnou míru.

 „Ošukej mě, Cliffe, omrdej mě jako bys chtěl mrdat svoji dceru, pospěš si, vraž mi ho tam,“ pošeptala jsem mu do ucha a kousla ho jemně do lalůčku. Vzal mě silnýma rukama a přirazil mě zády ke zdi sprcháče.
Kachličky mě zastudily, ale jinak jsem byla horká a vzrušená. Nebral na nic ohledy a spodní díl bikin ze mě doslova strhl. Naslinil si hřbet ruky a začal jím projíždět mou tekoucí frndu. Zrychleně dýchal, ve tváři byl celý rudý, klacek mu stál v pravém úhlu.

„Co to na mě zkoušíš, Liso? Kdo si myslíš, že jsi?“
„Jsem tvoje poslušná holčička, jen mě oprcej a nešetři mě. Chci, abys mě ojel, pořádně mě omrdal.“
„Jak mi při tom máš říkat?“
„Tati, budeš můj táta. Můj nadržený táta s krásným ohonem, který mi vrazíš do mé mokré kundy!“
„Ty nestoudná děvko.“

Znovu mě políbil a vrazil mi naráz do lasturky tři tlusté a hrubé prsty. Chtěla jsem křičet slastí, ale naše jazyky se proplétaly a já sebou jen škubala jako smyslů zbavená. Takhle špinavé a nestoudné jsem si to vůbec nepředstavovala.
Prstil mě jako by deset let nešukal. Držela jsem ho za ocas a cítila, jak je každá žilka prokrvená k prasknutí. Občas jsem jej pohonila, jen jemně, netušila jsem, jak je na tom s výdrží a kolik toho bude po dnešním čísle s mámou schopen zvládnout.

 Pustila jsem sprchu, aby byly naše vzdechy přehlušeny tekoucí vodou. Cliff se nabažil prstění a připravoval se k zásunu. Stiskl mě pevně za půlky, několikrát je promačkal a roztáhl.
„Vraž mi ho tam, tati, ošoustej mě, pořádně mě omrdej,“ vzdychala jsem.
Nadzvedl mě, objala jsem ho nohama a nasedla na ztopořené kopí. Konečně jsem měla jeho obličej proti sobě. Líbala jsem ho na ústa a na krk.
Byla jsem promazaná a zajel do mě dokonale, až na dno. Oba jsme současně vyhekli.
Sladili jsme pohyby. Držel mě pod hýžděmi a jsem byla opřená o zeď.
Užívali jsme si svou chvilku ve sprše, která patřila jen nám dvěma. Líbala jsem ho a tiskla se k němu. Cítili jsme teplo a pach toho druhého.

Cliff zhluboka oddechoval a přirážel do mě jako splašený býk.
Ani s bráchou, natožpak s někým jiným to nebylo tak intenzivní a krásné. Byl surový a živočišný.
Když si představím, že to před pár hodinami dělal s mou matkou, která vyšťaví každého chlapa, měl dokonalou výdrž.
„Seš moje děvka, nadržená nestoudná děvka,“ hekal mi tiše do ucha.
„Jsem jen tvoje, tati, nadržená coura, co potřebuje opíchat,“ narážela jsem se mu na ohon a kousala se do spodního rtu. Chtěla jsem křičet, řvát a sténat, ale nemohla jsem, přilákala bych jeho ženu a dceru.
„Takhle by tě neomrdal ani tvůj táta,“ šeptal a přirážel čím dál zuřivěji.
Myslela jsem, že umřu slastí. Po tomhle jsem toužila, po tomhle jsem snila. Konečně jsem se milovala se svým otcem. Konečně jsem se dočkala.
Bylo to tak nestoudné, tak vzrušivé, že jsem se udělala. Začala jsem ho líbat a hladit v mokrých šedivých vlasech. Jeho koule o mě pleskaly. Mačkal mi prdelku a píchal mě jako bych byla poslední ženská na světe.

„Seš tak krásně úzká,“ hekal a já cítil, jak mě celou vyplňuje jeho žilnatý pták.
„Moje kunda je jenom tvoje, rozmrdej mi ji, hlouběji, hlouběji, vraž mi ho tam pořádně, prcej mě.“
„Už budu, ty čubko,“ hekl Cliff a já cítila každou jeho napnutou žílu na péru.

„Chci tě ochutnat, chci vědět, jak chutnáš, tati,“ řekla jsem a chtě nechtě z něj vyjela.
Klekla jsem si na kolena a poprvé si ten krásný klacek vrazila do pusy. Za pár okamžiků se udělal a vystříkl mi do hrdla plnou dávku. Přidržel mě za hlavu, abych náhodou neuhnula, ale to jsem neměla ani v nejmenším v plánu. Jeho horké sperma mi stékalo do krku a zaplnilo celou pusu.
Když skončil, ještě několikrát mi přirazil hlavou na penis, jako bych byla jeho opravdová kurvička.
Vysála jsem ho poslední kapky a hladila po zadku, z koutků mi vyteklo pár kapek na prsa. Byla jsem tak krásně zneužitá a vyšukaná jako už dlouho ne.

 Byl rudý a vysílený. Těžce dýchal a opíral se rukou o zeď. Vzal mě za vlasy a vytáhl nahoru jako bych byla hadrová panenka. Koukal na mě se směsí vzteku a vzrušení.
Otírala jsem si z koutků jeho mrdku a hladila si bolavou kundičku. Můj požitek byl naprosto dokonalý.
„Bude to naše malé tajemství, platí?“ řekla jsem mu a on samozřejmě přikývl.
„Vy jste zvrácená rodina,“ ulevil si.
Usmála jsem se a pohladila ho po slehlém péru. On to své rodině určitě nepoví, zato já té své zajisté ano. Otázkou je, zda jim povím i to, že to byl zatím můj nejlepší milenec a tahle rychlovka ve sprše tou nejkrásnější mrdačkou…
Zní to až pateticky, uznávám. Ale dal mi poznat pravou otcovskou lásku, o které jsem do té doby jen snila.

Vyšel první, zamkla jsem za ním, osprchovala se a poté vyšla přes matčinu ložnici jako by se nic nestalo.

 *

Lisa postupovala v našem plánu rychleji, než jsme s matkou předpokládali.
Poznal jsem to podle jejího výrazu v očích, když jsem ji střetl na schodech. Za dvacet minut už byli hotoví.  Byla to vážně rychlovka. Lisa se tvářila nanejvýš spokojeně. Těšil jsem se, až nám o tom popovídá, zatímco se budeme dívat s matkou na její video.

Začal jsem na něj trochu žárlit. Není zde ani pár hodin a už ojel obě moje milenky.
Samozřejmě to byla součást plánu. Ženy měly své odbyto, teď jsem byl na řadě já.
Bylo mi jasné, že s tetou Lindou to bude těžší. Působila odtažitě a věrně, nepřišlo mi, že by kdy pomyslela na nevěru, navíc se svým synovcem.
Na druhou stranu se u nás oblíkala neskutečně vyzývavě. Dávala tím nejspíše matce signál, že Cliff je její a udělá vše, aby si jej udržela. Že to na Cliffa moc nefungovalo, jsem věděl, zato na mého přítele v kalhotách to mělo účinky. Měla na sobě upnuté letní šaty akorát po stehna. Kdykoliv se sehnula, rýsoval se pod látkou její masitý a pevný zadek. Ta krásná prdel bylo to hlavní, co jsem chtěl na tetě vyzkoušet. Zadek a kozy.

Když chystala se svou dcerou a s mou matkou večeři, stoupla si vedle mě a přehnula se přes stůl, aby na druhé straně vyrovnala záhyby na ubruse. Mohl jsem na tom pozadí oči nechat a kdybych se byl býval neovládl, serval bych ten kus látky a vrazil ho do ní, klidně bych jí natrhl prdel, jak jsem byl nadržený. Představoval jsem si, jak se kouše do rtů a roztahuje si své pevné, ale obrovské půlky a povzbuzuje mě, abych nepřestával a pořádně ji ošoustal do zadku. Představoval jsem si, jak má těsnou dírku.

„Roberte, jsi doma?“ zeptala se s úsměvem. Proboha, všimla si, jak na ni civím, respektive na její krásnou macatou prdel. Jakoupak má asi dírku… Sakra, zase na to myslím.
Zrudnul jsem a něco vykoktal. Naštěstí si toho nikdo poblíž nevšiml.
„Musím si před tebou nyní dávat pozor, už jsi velký kluk,“ šeptla a pohladila mě po tváři.
Ona mě normálně provokovala. Dokonce určitě na okamžik musela zahlédnout můj stan v klíně, ale nic neřekla. Jen se zarazila, a ještě více usmála. Muselo jí to dělat dobře, že to ve svém věku ještě umí na mladé kloučky.
„Vidím, že dokonce hodně velký,“ řekla a olízla si rty.
To bylo moc: „Kdybys chtěla, můžeš se o tom přesvědčit,“ navrhl jsem jí pološeptem.
„Miláčku, s tebou ta puberta hodně cloumá,“ zasmála se a odešla zase připravovat jídlo.

Během večeře všichni předstírali jako by se nic nestalo. Matka dělala, že nespala s Cliffem, Lisa to samé, teta Linda mě rozhodně nesváděla, strejda Cliff nemyslel čím dál víc na sex se svou dcerou a sestřenka Rachel dělala, že nemyslí na sex se svým otcem.
Ve vzduchu něco viselo, nepopsatelné erotické dusno, ale nikdo si nic nezkusil, nikdo se ničím neprozradil.

Uléhal jsem do postele se vztyčeným pérem. Byla to první noc po dlouhé době, když jsem nepíchal ani s matkou, ani se sestrou.
Jen jsem myslel na to, že během zítřka musím dovést věci do konce. Rozhodl jsem se, že si ho nevyhoním, ačkoliv to byla po rozhovoru s tetou muka. Hučelo mi v něm a chtělo se mi stříkat všude okolo…
Usnul jsem s představou, jak ho vrážím Lindě do prdele a ona slastně řve mé jméno…

*

NEDĚLE

Vzbudil jsem se brzy ráno s erekcí. Byl jsem rozhodnutý si ho vyhonit, ale říkal jsem si, že bych si všechno nechal na dnešní den. Může se to ještě hodit.
Podíval jsem se na budík, bylo 6.00. Venku vycházelo slunce a první paprsky zalívaly písčitou pláž za domem. Již takhle brzo bylo dusno jak v čínské velkoprádelně, klimatizace přestávala stíhat.
Zbytek domu jistojistě ještě spal, takže jsem šel do kuchyně se napít.
Jaké bylo mé překvapení, když jsem ještě na schodech zahlédl tetu Lindu, jak si nalívá pomerančový džus do sklenice.
Byla jen v noční košilce, která se mi už zdálky zdála docela krátká. Vtom se mi naskytl božský pohled. Linda vracela krabici s džusem do lednice a musela se sehnout. Košilka se vyhrnula a mě polila horkost. Byla naostro a na mě hleděla sněhobílá pevná prdel, vyšpulený análek a dva krásné chlupaté pysky. Myslel jsem, že spadnu ze schodů a zlomím si vaz, umíraje s nejkrásnějším zážitkem.

Narovnala se a otočila se. Couvnul jsem, aby to nevypadalo, že ji sleduji.
Počkal jsem pár chvil a znovu scházel ze schodů. Popíjela džus a podívala se na mě. Možná mě šálil zrak, ale zahlédl jsem jí v očích záblesk touhy. Vzápětí jsem si uvědomil proč. Byl jsem jenom v boxerkách. Mé opálené, vysportované tělo, a především tlusté dlouhé náčiní, které se dá jen těžko ukrýt, navíc před pár okamžiky se napružilo jako šílené.
„Ahoj, Boby. Nemůžeš spát?“ pronesla frivolně.

Přišel jsem k ní. Mohla na mě oči nechat.
„Dostal jsem žízeň,“ řekl jsem rozespale a vzal si od ní drze sklenku džusu.
Prohlížel jsem si ji po očku a zjistil, že je bez podprsenky. Měla krásná prsa. Fantazíroval jsem, co všechno bych s nimi dělal. Ale stejně jsem musel po očku nakukovat na její pozadí.
„Ty seš na zadky hodně vysazený, viď?“ laškovala se mnou.
„Proč myslíš?“ dělal jsem nechápavého a vrátil jí nedopitou sklenici džusu.
„Že mi na něj koukáš v jednom kuse, div ti nevypadnou oči z důlků. Vypadáš úplně stejně jako tvůj táta, ale ten mi v jednom kuse civěl na kozy,“ řekla a napila se.
Z koutku jí vytekl malý pramínek džusu. Prstem jsem jej nabral a přiložil jí ho ke rtům. Okamžitě mi prst olízla a vsála si ho pusy. Pořád se mi dívala do očí. Nestoudně mě provokovala.
Vyndal jsem prst z její pusy.
„Takhle by ses ke svému synovci neměla chovat, Lindo.“
Jen sklonila hlavu. Tušil jsem, že pozoruje, co mi to dělá s klackem. Měl jsem v boxerkách úplný stan, který se tyčil směrem k jejímu rozkroku. Nijak jsem ho neskrýval, chtěl jsem, aby ho viděla.
Napětí ve vzduchu by se dalo krájet a naše těla se začala potit a vydávat omamné pižmo. Bylo mi jasné, že mezi tím vším je cítit i Lindina vlhnoucí kundička.
„Zajímá tě na mně jen zadek?“ zeptala se a olízla si horní ret.
„Zajímáš mě celá, Lindo. Celé tvé tělo, tvůj zadek, tvoje kozy, tvoje nohy.“

Dělalo jí to dobře, to jsem na ní viděl. Opřela se o kuchyňskou linku: „Nic víc?“ zeptala se a pohladila se rukou v rozkroku.
„A tvoje kundička,“ dodal jsem.
Padlo to magické slůvko. Nikdy bych neřekl, že se budu s vlastní tetou bavit o její kundě, ale bylo to tady. Vzdychla a přimhouřila oči, v níž jí plál podivný ohýnek.
„A nic víc?“
Dodal jsem si odvahy: „A tvůj análek.“
Vzdychla ještě víc a do tváře se jí vlila horkost. V klacku mi temně hučelu a měl jsem ho tvrdý jak šutr.
„Líbil se ti pohled na můj análek?“ zeptala se náhle. Podíval jsem se překvapeně a došlo mi, že mi teta opět sehrála malé představení. To jsem jí musel oplatit.
„Toužil jsem ti ho vylízat a vrazit ti tam svoje péro,“ odpověděl jsem sebejistě a čekal, co to s ní udělá.

Znejistěla, ale snažila se dál působit jako ta, která má navrch.
„Myslím, že zacházíme příliš daleko. Nepřipadá ti to trošku divné? Flirtovat se mnou, když Cliff spí o patro výš?“
„Naopak. Ta představa mě ještě víc vzrušuje, Lindo, “ řekl jsem a přistoupil k ní.
Takřka jsme se dotýkali nosy. Stojící klacek jí tlačil na stehně.
„Chtěl bych tě ošoustat přímo tady, pod nosem tvého muže a dcery. Cítíš ho, jak jsem vzrušený? Je jako z šutru.“
„Tak to by stačilo, mladíku. Byla to jen hra. Nevím, co jsem si chtěla dokázat,“ vysoukala ze sebe omluvně a chtěla odejít.
Chytil jsem ji za ruku a podíval se jí do očí. Koukala zmateně a bázlivě. Teď jsem byl na koni já.
„Mně se ta hra líbí. Už od včerejšího rána sním o tom, jak tě ošoustám. Ošoustám tě takovým způsobem, jak ti to strejda v životě neudělal,“ pronesl jsem pološeptem a položil jí dlaň na prso.
Stála, ani se nehnula. Začala zprudka dýchat. Cítil jsem, jak se jí zrychluje tep. Ve tváři celá hořela.
„To nejde, to nemůžeme, jsem tvoje teta.“
„Ne, zrovna teď budeš moje děvka.“
Otřásla se, nevěděl jsem, zda studem, odporem nebo vášní. Hleděla mi do očí a tvářila se jako laň chycená do pasti. Bylo mi jasné, že iniciativu, alespoň ze začátku, musím přebrat já. Byl jsem tak nadržený, že bych měl co dělat, abych se ovládl, kdyby protestovala.

Začal jsem tu velkou kozu mačkat ve dlani a zároveň jsem začal Lindu líbat na ústa. Nejdříve jen na krásné plné rty, vzápětí se naše jazyky začaly proplétat. Roztála jak zmrzlina na klacku a byla naprosto povolná. Úplně jsem cítil, jak je v rozpacích a nesvá, protože netušila, kam až to dojde.

Mé ruce se octly na jejich ramenech a blůzička skončila na zemi. Stála jako solný sloup a přemítala nad tou situací. Musel jsem být přestat něžný a ukázat jí, kdo je pánem. Drapl jsem její cecky, zmáčkl je k sobě a přisál se na ně. Nehledě na cucfleky nebo modřiny jsem žužlal bradavky, kousal do dvorců a občas kozy propleskl. Začala přerývaně sténat. Dal jsem jí facku na tvář.
„Přestaň, chceš, aby nás ostatní slyšeli? Máš to rád tvrdý, viď?“ šeptla se vzdorem v hlase.
„Nejraději bych z tebe vyšoustal duši, ty děvko, za to, jak jsi mě celý víkend provokovala,“ řekl jsem a vzal Lindu za pačesy a trhl s ní, ať jde za mnou.
Přesunuli jsme se do největší místnosti v domě, obývacího pokoje, kde budeme míň na očích. Klopýtala a šla poslušně jako pejsek. Bylo jí jasné, čeho se dočká a snad se na to i vzrušeně těšila.

Shodil jsem ji na záda na rozměrnou pohovku. Roztáhl jsem jí drsně nohy a sklonil se k její neoholené pičce. Jak matka, tak sestra se pravidelně holí, takže to byla první podobná zkušenost.
„Cliff má rád chlupaté kundičky, že jo?“ sykl jsem a přisál se na rozestoupené pysky.
Měla pronikavou a silnou vůni a můj střelec byl nabitý k prasknutí. Olizoval jsem jí a prstil, hrubě a neotesaně. Sál a žužlal jsem jí klitoris velký jako hrášek a drtil v rukou její macaté půlky. Škubala sebou a byla čím dál hlasitější.
Uvolnil jsem si ruku a volné prsty jí strčil do pusy. Nyní bylo slyšet jen tenounké čvachtání a tiché hekání, jak mi cucala prsty.
Nadskočila a vystříkla, udělala se skutečně rychle, jako by byla rok v celibátu. Než jsem se zvedl, několikrát jsem ji kousl do zadku. Byla to ta nejrajcovnější část těla, nemohl jsem se jí nabažit. Ulepenou pusou jsem ji políbil a konečně si svlékl boxerky.
„Teď se těš, Lindo, že něco zažiješ.“
„Nešetři mě, strašně tě chci,“ šeptla.

Péro mi nedočkavě vystřelilo a Linda jen vyjeveně hekla. Dotýkala se ho opatrně, jako by nevěřila, že je to živé. Nebyl čas na upejpání. Ostatní se můžou probudit, co nevidět. Naznačil jsem Lindě, ať mi plivne do dlaně. Po několika plivancích jsem si tágo dokonale promastil a připravil se k mrdu.
„Líbí se ti, že tě ošuká vlastní synovec, Lindo?“
„Přestaň kecat a vraž mi ho tam, dělej, ojeď mě.“
„Jseš zvrhlá coura, řekni to.“
„Jsem zvrhlá coura. Jsem tvoje nadržená zvrhlá coura a chci, abys mě pořádně opíchal!“ ryčela v návalech extáze.

Lindiny nohy jsem si opřel o ramena, ona sama mě nasměrovala ke kundičce a já do ní tvrdě a bez milosti zajel. Chloupky mě zpočátku vadily, ale zanedlouho jsem je bral jako příjemný stimul.
Musím navrhnout jedné z mých milenek, aby se nechala zarůst, je to hezké zpestření. Asi matce, k té se to hodí víc. Kdyby mě tak viděla, jak tu píchám někoho jiného než je ona nebo sestra.

Linda vyjekla, ucpal jsem jí ústa polibkem a pístem přirážel do chlupaté pičky. Parádně se mi přizpůsobila a byla dobře promazaná. Klouzal jsem v ní jako po másle. Občas nadskočila, ale po chvíli byla natolik vyčerpaná, že mě nechala jen protahovat jí jeskyňku.
Poznal jsem, že vytekla po druhé. Líbal jsem jí na krku, na kozách. Bušil jsem do ní, co mi síly stačily a sál jí kozy.
Nezapomenout vyměnit mokrý přehoz, pomyslel jsem si.

Dlaně mi skončily na tetině prdeli. Začal jsem ji pleskat, ale musel jsem toho nechat, bylo to příliš hlasité. K finiši jsem se blížil i já sám. Nemohl jsem vsázet na to, že bere pilule jako matka se sestrou.
Vyklouzl jsem z Lindy, stoupl si na pohovku, rozkročil se nad tetou jako Rhodský kolos a vrazil jí tlusté a dlouhé péro do pusy. Nevím, zda někdy zkoušela orál, nebo ji to jen překvapilo, ale nepůsobila moc jistě. Vysemenil jsem se do ní, zpocený a zmožený, hekal jsem jak sentinel a jen se díval před sebe, zda někdo nejde z druhého patra.

Zůstali jsme tak asi minutu. Pak jsem slehlý klacek vytáhl z její pusy a seskočil na zem.
Seděla na pohovce, nohy roztažené, louže pod sebou, ulepená, zpocená. Trošku semene jí vyteklo na kozy, tak jsem jí ho rozetřel po hrudníku a neopomněl prsa proplesknout. Měla je už úplně rudá. Podívala se na mě a nemohla uvěřit, že se to stalo.
Ve čtyřiceti letech se dočkala tak hrubého sexu, navíc se svým synovcem.

Natáhl jsem si boxerky a vrátil se do kuchyně pro její košilku. Hodil jsem jí Lindě a řekl: „Běž se osprchovat a pamatuj si. V tomhle domě nemůžeš provokovat bez následků.“
„Mohl ses udělat do mě,“ vzdychla smutně.
„Neboj, nebylo to naposled, třeba příště. Ale to se ti vystříkám do zadku,“ pravil jsem s úsměvem.
„Na to zapomeň, tohle bylo jedinkrát a naposled!“ zaprotestovala.
Sehnul jsem se k ní a pohladil ji po tváři.
„Dokud jsi tady v tomhle domě, budeš moje, kdykoliv budu chtít.“

Nic na to neřekla a jen mlčky odešla, přemítat, co se stalo.

Navigace v seriálu<< Letní vedra 03Letní vedra 05 >>

Autor

4.5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Hezké rozvinutí příběhu…. Já vím, je to jen povídka, a ne realita, ale stejně se nějak nedokážu povznést nad to, jak jsou všichni okamžitě hned povolní a ochotní k sexu s kýmkoliv (Jasně, kdyby nebyli, není o čem psát). Každopádně se to ale dobře čte a to je hlavní 🙂

childe

Myslím, že ta nereálnost příběhu dost škodí (alespoň z mého pohledu).
Linda má ráno košilku, sundá jí blůzičku a nakonec jí hodí zase košilku. Možná by to chtělo aby se oblečení průběžně neměnilo 🙂

Martin

Je to dobrý příběh , ale mrzí mě tam ta rychlost . Řekl bych moc sexu a málo příběhu a svádění , což je podle mě na škodu . Jinak , ale velmi vzrušující čtení .

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x