šukaná manželka v misionáři

Letní vedra 07

Toto je 7 díl z 7 v seriálu Letní vedra

Přiblížil se první večer na naší dovolené v mexickém resortu. Bylo kolem osmé a matka s tetou Angelinou se převlékly do lehkých letních šatů. Matka si jako obvykle nevzala žádné spodní prádlo. Angelinu to trochu překvapilo a zaslechl jsem, jak se matky zeptala:

„Ségro, tobě nevadí se tady před ním tak promenádovat?“
„Proč? Bobby je zvyklý. Doma chodíme obvykle nazí.“
Angelině se rozšířily zorničky: „Cože? A to jako… On jako…“
„Ano, on taky. I Lisa, vedu je k tomu, aby se nestyděli za to, kým jsou. Jo a mezi námi, Bobby se nemá vůbec za co stydět,“ řekla matka frivolně.
„Ježiši, ségra, na tohle nemůžeš ani pomyslet.“
„Nejen pomyslet, Angie,“ řekla potutelně matka, ale to už jsem do jejich tichého rozhovoru vstoupil já.
„Zahrajeme si něco?“ zeptal jsem se směrem k ženám u baru.
„Jasně, miláčku. Kulečník jsem už dlouho nehrála. Pojď, Angie, zahrajeme si, bude to sranda, pamatuješ na střední?“
„Co bylo na střední?“ zeptal jsem se.
„Chodívaly jsme po nocích do kulečníkového baru v západním Valley a hrávali kulečníkovou flašku. Obvykle to dopadlo tak, že chlapi skončili úplně nazí a my dvě sundaly maximálně botu,“ smála se při té vzpomínce máma.

Angelina asi přemýšlela, o čem se právě dozvěděla. Že její sestra se nahá promenuje před vlastním synem, přede mnou. A že já činím to samé. Že chválila mou výbavu. A co ty kecy o pomýšlení… Zajímalo by mě, zda si tu situaci představovala.

Vrazil jsem jí do ruky tágo na kulečník a nechal ji, ať si to zkusí. Hned na poprvé dokázala dostat červenou kouli do díry. Obdivně jsem pokynul hlavou. Když se jí to povedlo i s modrou koulí, bylo mi jasné, že máma nekecala.

Napadl mě ďábelský nápad.

„Co takhle tu vaši kulečníkovou flašku?“ nadhodil jsem do pléna.
„Nepřijde ti to trochu nevhodné,“ ozvala se nesouhlasně Angelina a hledala podporu u mámy.
„Kdepak, vždyť je to parádní zábava. Navíc, neuvidíme nic, co bychom už někdy neviděli. Za každý nepodařený šťouch jeden kus svršků dolů,“ odpověděla matka a první rozehrála. Měla štěstí a koule tam tak tak spadla.

Vzal jsem si tágo a po delším taktizování šťouchl. Nevím ani, zda jsem to pokazil schválně nebo nechtěně, ale oranžová koule tam nespadla.

„Tak, Bobby, co půjde dolů?“ zeptala se máma. S přehrávaným zklamáním jsem odložil jednu sandálu. Oba jsme se podívali na Angelinu. Možná za to mohl stoupající drink do hlavy, kdo ví. Najednou jí to taky nešlo a kouli nedodala razanci. Šla v mých šlépějích a zula si botu z krásné nožky. Hleděl jsem na její prstíky s každým nehtem jinak nalakovaným a s tetováním lištičky nad kotníkem.

Po pár hrách byl stav následující. Já byl bosý a bez trička a bermud, pouze v upnutých boxerkách, které jsem si prozíravě vzal. Naproti tomu Angelina byla rovněž bosá, bez šatů, pouze v bílé podprsence a krajkových kalhotkách. 

Matka si „bohužel“ musela sundat i ten poslední kousek – své letní šaty a stála před námi, jak ji pánbůh stvořil. S obnaženými kozami a úzkým proužkem chloupků na pičce. Měl jsem chuť ty kozy drapnout a polaskat, ale Angelina byla už tak dost udivená, takže jsem se choval nenuceně, jako by šlo pro mě o každodenní záležitost, bez jakéhokoliv sexuálního podtextu. Což byla lež jako věž.

Atmosféra se uvolnila, ale pokoj byl prosycen naším pižmem a zvláštním tušením věcí příštích. Angelina se leskla potem a pozorovala mě a matku. Vždy, když měla odehrát, se lascivně sklonila nad stůl a roztáhla dlouhé nohy do obráceného V.  Slyšel jsem, jak začínám zrychleně dýchat. Krůpěje potu jí stékaly po pevných půlkách, a dokonce se mi zdálo, že je mokrá na vnitřní straně stehen. Strašně mě to vzrušovalo a na mém podvozku to bylo vidět.

Opět se jí nepodařilo dostat kouli do díry, naopak jí tam spadla bílá. To bylo znamením, abychom skončili. Ještě před tím však musela Angelina odložit poslední kus.

„Co to bude, zlatíčko,“ otázala se jí jemně opilá matka a bříšky prstů jí přejela po páteři. Angelina se jen otřásla a měl jsem dojem, že na sebe ty dvě bohyně skočí a rozdají si to přímo na kulečníkovém stole.

„Vždyť jsme už skončili, musí to být?“
„To víš, že jo,“ řekla matka a bez dalšího slova jí zezadu rozepnula podprsenku. Už podruhé během dne jsem tak měl před očima Angelinina krásná prsa. Bylo mi jasné, že na boxerkách je má reakce jasně vidět, ale bylo mi to jedno. Civěl jsem Angelině do očí a ona do mých. Jako bychom čekali, kdo uhne první zrakem. Prohrála Angelina a pohledem sklouzla k mému našponovanému klínu. Viděl jsem, jak se jí rozšířily zorničky a zhluboka se nadýchla.

Matka jako by vytušila, že je vše na nejlepší cestě, se rozhodla jít spát. Angelina se na ni podívala a poslala ji vzdušný polibek na dobrou noc. Dívala se, jak odchází do ložnice a pak na mě.

„Asi si půjdu lehnout, byl to náročný den,“ pravila po menší chvilce ticha.

Přiznám se, že mě tím trochu zklamala, ale stále jsem doufal, že v ní zvítězí ten nejprimitivnější pud a já ji tvrdě a nekompromisně ojedu. Podprsenku nechala ležet na zemi a s pohupujícími se měchy šla směrem do své ložnice.

„Teto Angelino,“ řekl jsem a schválně si stoupl tak, aby byla má tvrdá erekce ještě patrnější. Hlasitě polkla a chtě nechtě nespouštěla oči z mého stanu v boxerkách.
„Ano, Bobby?“
„Máš krásná prsa.“
„Takhle bys neměl se svou tetou mluvit. Není to vhodné.“
„Já vím. Ale je mi to jedno. Hrozně se mi líbí.“
„To vidím,“ řekla a mrkla k mému stanu v kalhotech. Vzápětí dodala: „Co ještě se ti na mě líbí?“
„Tvůj zadek. Je tak krásně velký a pevný.“
Kousla se do rtu: „Opravdu?“
„Ano, mrzí mě, žes neprohrála i ty kalhotky, abych si ho prohlédl.“
Mrkla na mě: „Třeba to vyjde příště. Dobrou noc, Bobby.“
„Dobrou noc, teto Angelino,“ řekl jsem s úsměvem.

Nechala mě tam stát a šla si lehnout. Bylo mi jasné, že taková protřelá kurvička jako Angelina se nedá snadno. Obzvláště, když není od začátku ta dominantní v procesu svádění. Zajisté se bude chtít za své pokoření pomstít. Bude na to mít celou naši společnou dovolenou.

Hlasitě jsem si odfrkl a snažil se rozchodit bolestivou erekci. Svlékl jsem si trenky a péro mi vypružilo. Vyhonit jsem si nechtěl, cítil jsem docela příjemný přetlak a chtěl si něco nechat na případné noční milování s matkou. Vešel jsem do prostorné koupelny a vlezl do proskleného sprchového koutu z černých kachlí.

Užíval jsem si na sobě dopadající kapky vlažné vody a probíral se vzpomínkami na uplynulý večer, zejména na elektrizující jiskření mezi mnou a Angelinou. Uslechl jsem za sebou zavírání dveří. V domnění, že jde o matku, jsem vypnul vodu a otočil se. Úlekem jsem ustoupil. Byla to Angelina a seděla úplně nahá s roztaženýma nohama na záchodové míse. Poprvé jsme viděli, co má ten druhý pod pasem. Pohlédla mi na nalívající se péro a obdivně pokynula hlavou. Vylezl jsem ze sprcháče a odhodlaně se před ni postavil. Oba jsme mlčeli. Vtom jsem si všiml, že močí. Vykolejilo mě to, ale péro mi ztvrdlo ještě víc.

Dívala se mi do očí a já pozoroval její kundičku. Měla ji vyholenou, zato na venušině pahorku měla bujný, ale úhledně zastřižený trojúhelník. 

„Nevadí ti, že jsem přišla?“
„Ne, vůbec ne,“ vykoktal jsem ze sebe.
„Přišlo mi líto, že jsi mě nakonec neviděl celou. A to jsem se tak snažila.“
„Hrála jsi to schválně špatně?“
„Viděla jsem, jak po mě celý večer pokukuješ, tak jsem ti chtěla udělat radost. Máš radost?“
„To si piš, že jo.“
„Líbí se ti i moje kundička?“ zeptala se mě.
„Moc.“
„To je dobře, Bobby.“

Dala nohy opět k sobě a vstala. Všiml jsem si, že na podlaze jsou svlečené krajkové kalhotky, v nichž strávila celý večer. Uchopila je prsty na noze a tu natáhla ke mně. Nožka byla dlouhá jako sloup podpírající její božské tělo, takže bez problému dosáhla až ke mně.

„Do toho, vezmi si je.“

Nemeškal jsem ani sekundu a vzal si je. Při tom jsem neopomenul pohladit ji po klenbě nohy a po kotníčku. Zvedla obočí a usmála se. Držel jsem v ruce ten mokrý kus látky, který měla po celou dobu našeho večerního flirtování na sobě. Cítil jsem, jak koupelnu zaplavuje pronikavá vůně jejího pohlaví. Podíval jsem se na Angelinu.

„Přičichni si k nim, nestyď se,“ vybídla mě. Nemeškal jsem a nasál vůni z jejích kalhotek. To pižmo mi vzalo dech a penis mi stál jak svíce. Usmála se.

„Dělá ti to dobře, viď?“

Sedla si znovu na záchodovou mísu a natáhla své krásné nohy před sebe.

„Líbí se ti moje nohy, že jo?“
„Ano, moc.“
„Víš, že jsem tvoje teta?“
„Ano, vím.“
„Víš, že vedle v ložnici spí tvá matka, moje sestra?“
„Ano, vím.“
„Jste trošku praštěná rodina, víš to?“
„Ano, vím.“
„Víš, jak dlouho jsem v sobě neměla péro?“
„To netuším.“
„Skoro půl roku. Od rozvodu. Musím si vypomáhat robertky nebo se prstit sama. Představuješ si to?“
„Ano.“
„Ale vůbec mě to neuspokojuje. Chtěla bych v sobě zase cítit něco tlustého, žilnatého. Něco jako máš ty mezi nohama. Možná bys mi mohl vypomoct, Bobby. Ale než k něčemu dojde, tak si klekni na kolena a namasíruj mi nohy,“ řekla rezolutně a bylo mi jasné, že mě má v hrsti.

Klekl jsem si před ní na kolena, s kalhotkami v ruce. Natáhla se pro ně, vzala si je a navlékla mi je na hlavu. 

„Cítíš, jak voním?“
„Ano.“
„Vzrušuje tě to? Stojí ti z toho ještě víc?“ šeptala a ponižovala mě, ale bylo mi to v tu chvíli jedno. Dal bych cokoliv dotknout se a laskat záhyby jejího sametově hebkého těla.

Chytil jsem Angelinu za levou nohu a třel jí prsty po chodidle. Zvedl si ji k ústům a jazykem jsem oblízl její sametově hebké chodidlo – od paty, přes klenbu až ke krásným konečkům prstů. Zachvěla se a vzdychla. Toto jsem opakoval ještě párkrát. Pak jsem jí začal cumlat palec a zbylé prsty, zajížděl jsem mezi prsty a lízal tu nožku jako nejsladší lízátko. Totéž jsem zopakoval i s pravačkou. Nevynechal jsem ani dokonale stavěný nárt, který musí v lodičkách působit ohromně vzrušivě.

Jednou rukou jsem se dopracoval na dosah vonící a tekoucí kundičky. Chystal jsem se zapracovat prsty, když v tom mi dala silnou facku na tvář. Zůstal jsem jako opařený, musel jsem v jejích kalhotkách působit až trapně, což bylo ostatně jejím cílem.

„Ne, ne, nesahat, ty úchyláčku, dokud ti to sama nedovolím,“ pronesla s líbezným úsměvem, „vstaň, ať ti prověřím toho tvého klacka.“

Poslechl jsem ji, byť mi rozum radil, ať se tak nepokořuji. Ovšem chtíč byl silnější. Nechal jsem proto oslintané nožky nožkami a se vztyčeným pérem se vydal vstříc Angelininým lačným a plným rtům. Stoupl jsem si vedle záchodové mísy a ona se na ní jen natočila směrem ke mně.

Drapla mě za něj surově, na něco takového jsem nebyl zvyklý.

„Je krásnej, tvrdej, dlouhej, tlustej, takového jsem v sobě neměla už pěkně dlouho. Chtěl bys mi ho vrazit do kundy?“
„Strašně ti ho tam chci vrazit. Od chvíle, co jsem tě poprvé spatřil na letišti.“
„Tak na tohle ty myslíš? Jak bys ošoustal svou tetu?“
„Nemůžu na to přestat myslet!“
„Chtěl bys mě tím pérem ošukat jako nějakou sprostou děvku?“
„Ano, chtěl bych tě hrozně opíchat. Chci ti ho vrazit do kundy, do pusy, chci se-“

Zase mi vrazila facku.

„Jsi moc zlobivý chlapec, Bobby, moc zlobivý. Očumuješ tady od rána svou tetu, chválíš jí kozičky, koukáš, jak močí, olizuješ jí nohy, strkáš jí péro před obličej… Jsi velice špatný kluk.“

Pohonila mi ho, jako by ho chtěla urvat a koule mi div nerozmačkala. Chtěl jsem couvnout, ale dlaní mě chytla za hýždi a přitáhnula zpět. Plivla na něj nastřádané sliny a znovu zatahala. 

„Ale já jsem tvoje teta, Bobby, už to, co tu děláme, je zakázané. Nemorální. Nepřípustné, rozumíš? Navíc je to velice, velice špatné. Ale ty seš přitom nadržený ještě víc, že jo?“
„Strašně nadržený.“
„Strašně nadržený, chtěl bys vrazit svůj ohon do mojí mokré pičky, Bobby? Nebo do mého análku?“

Sliny jí stékaly po bradě a kapaly do rýhy mezi kozami. Všimla si mého zálibného pohledu na ten čůrek a rozetřela si jej po ňadrech. 

„Rajcují tě i moje velké kozy? Když jsou od mých slin? Líbí se ti to?“

Chtěl jsem těm lesknoucím se kozám ulevit od napětí, ale pleskla mě do podbříšku, až jsem slabě hekl.

„Nesahat, Bobby,“ prohlásila, „Sarah ani neví jakého nadrženého prasáka má doma.“

Ale ví, pomyslel jsem si, když mi ho náhle vsála do úst.

Následující kuřba je prostě nepopsatelná. V jednu chvíli ho měla Angelina zaraženého hluboko v krku, až z toho chroptěla a dusila se, v dalším momentu mi jen zuby a špičkou jazyka opracovávala nafialovělý žalud a uzdičku. Při tom stále jednou nebo oběma rukama honila kládu od kořene střídavým tempem a masírovala mi koule, jež rovněž nejednou vsála do úst a pohrávala si s nimi. Zasouvala si jej hlouběji a hlouběji, až jsem cítil její mandle. Zakuckávala se u toho a slinami opravdu nešetřila. Vždy jej vytáhla, mohutně na něj plivla, pohonila a pokračovala dál v sání a laskání. Nepřestávala se mi při tom dívat do očí a skoro mě hypnotizovala.

Nejhorší – nebo nejslastnější, jak chcete – na tom bylo, že dovedla k dokonalosti oddalování mého výstřiku. Sama se zrovna neobdělávala, takže jsem se jen modlil, aby mé nesnesitelné trápení ukončila dovolením mohutné ejakulace.

Mé rytmické vzdychání přecházelo do stále hlasitějšího ulevování si, až jsem v jednu chvíli začal řvát. Přerušila kuřbu, ale za kořen mě držela stále, abych nevystříkl předčasně. Vstala a naštvaně mě přimáčkla ke zdi. Jak jsem psal, byla o pár centimetrů vyšší než já a dívala se na mě dominantně z patra. Sundala mi z hlavy své kalhotky a nacpala mi je do úst, až jsem se na moment začal dávit. Poté jsem však ucítil na jazyku její chuť smíšenou s potem z mého čela.

„Chceš, aby nás tu tvá matka našla, co by na to řekla, jak si tady zvráceně užívám s jejím synem? Rajcuje mě to, ale riskovat to nebudu, prasáčku,“ šeptala mi do obličeje a pomalými tahy mi mastila klacek. Tiskla se mi na rameno prsem a její zduřelá bradavka se mi zabodávala do kůže, ale byl to ten nejtěsnější kontakt se svou hrudí, co mi dovolila.

„Udělám tě jako nikdo, budeš prosit, abych to ukončila, prosíš, viď, že prosíš, chceš, aby tě teta Angelina udělala?“

Jen jsem něco zamumlal a převaloval v ústech roubík s kundími šťávami. Po zjištění, že mi déle nebrání v udělání se, jsem toho plně využil. Vylétlo to ze mě jako dělová koule a příval mé mrdky nebral konce. Kropil jsem semenem podlahu jak zahradní hadice a jen pomalu se vzpamatovával. Podlomila se mi kolena a stěží jsem se přidržel dřevěného ostění v koupelně.

Angelina byla hotová a potřísněnou ruku si otřela do mých vlasů. Vytáhla mi z pusy kalhotky a zálibně k nim čichla. Podívala se na mě a uspokojeně mrkla.

„Jo, tohle mi chybělo. Byl jsi lepší než ten portýr, co jsi mě s ním viděl. Jestli budu chtít, zítra si to zopakujeme, prasáčku,“ řekla a dala mi mateřskou pusu na čelo. „A pamatuj, mámě ani slovo, jinak ti ty koule ufiknu, jasný?

Poté se odnesla jako královna na svých nohou do postele a zanechala mě tam samotného s vlastním semenem ve vlasech a zasviněnou podlahou.

Byl jsem dokonale zmatený. Sice jsem zažil nejlepší orál a dokonce jsem okusil i nejkrásnější nohy široko daleko, ale zároveň jsem tak činil s kalhotkami na hlavě, bez možnosti sebemenšího dotyku z vlastní vůle. Byl jsem její loutkou, což podtrhlo i Angelinino závěrečné „jestli budu chtít“. Jestli ona sama bude chtít, na mě vůbec nebrala ohledy. Její dominance neměla hranic, což mě jak vzrušovala, tak rozčilovalo.

Autor

Navigace v seriálu<< Letní vedra 06
5 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Autor promine, ale mám neodbytný pocit, že jsem to už četl. Anebo se to nějaké povídce velmi podobá. Jinak dobré pokračování a těším se, jak si s ním tetička bude hrát jako kočka s myší.

bigbizz

Tohle už tu bylo. Je to předposlední díl.

Tomáš

Kolaps stránky? Promiň, ale stránka neměla žádný kolaps po kterém se něco ztratilo. A bylo to tu vysvětleno už mnohokrát. Proč starý systém a proč nový.

Juli

Osmý díl jsem navzdory avízu neobjevil 🤔.

Gouyek

Super, tahle série mě hrozně baví. Díky autorovi.

Pantomas

Tohle už je stará série. Kdysi jsem na to taky někde narazil. Nicméně příjemné připomenutí 🙂

Uperalaka

Boli me pero co mam delat

Juli

Nemačkat je tolik 🤔nebo si najít opatrovatelku😜

9
0
Would love your thoughts, please comment.x