Letní vedra 06

Toto je 6 díl z 7 v seriálu Letní vedra

Blížil se konec léta a tak jsme si užívali u bazénu. I když asi jinak, než by si většina lidí myslela.
Zrovna jsem prstil svou sestru Lisu do zadečku, když domů přišla matka. Podle sestřiných vzdechů musela poznat, čím se její nezdárné děti opět zabavily.
Svlékla se, udělala nám mojito s větším než malým množstvím kubánského rumu a přišla k nám. Zrovna jsem Líze vylizoval análek, ale ztopořené péro mi při pohledu na matčiny pohupující se kozy ještě více ztvrdlo.
Matka odložila koktejly na stolek a pozorovala nás.

Sestra začala ječet jako zjednaná a nebýt toho, že jsme na konci čtvrti a obehnáni vysokým plotem a keři, určitě by na nás sousedi zavolali policajty už jen pro to, co Lisa vykřikovala.
„Podívej se na nás, mami, podívej se, ááách, ano Bobby, tvůj syn mě tu vylizuje, ty jedna kurvičko, pojď sem, ať ti můžu pomačkat ty tvoje krásný kozy,“ vzdychala sestra a matka ji s radostí poslechla a sehnula se k Lise.

Ta nemeškala a začala matce olizovat prsa a kousat ji do ztvrdlých bradavek. Matka vzdychala slastí a nahnula se ke mně.
Náš polibek neměl s polibkem matky a syna nic společného. Lise jsem mezitím strčil do kundími šťávami a opalovacím olejíčkem promazaného análu tři prsty, a ta se konečně udělala a zakousla se do matčina prsu.
Té až vyhrkly slzy, ale já ji pomstil a uštědřil sestře pár pořádných ran přes zadek, až se jí obě půlky červenaly.

Přes den jsem obvykle nezasunoval a šetřil si to na večerní radovánky, kdy mě obě milenky daly co proto. Lehli jsme si na prostornou sedačku pod zahradním altánkem a popíjeli mojito a všelijak se mazlili a provokovali.
Po chvíli matka spustila.
„Mám pro vás překvapení, děti. Zařídila jsme nám dovolenou.“
„Teď, v létě? Nebylo by lepší jet přes zimu?“ zeptala se Lisa, ale hned jsem jí připomněl, že to jsme přece pozvaní ke strejdovi Cliffovi na sever.
„Kdy pojedeme?“ zeptal jsem se.
„V sobotu odlétáme.“
„Tuhle sobotu? Do prdele, to nemůžu, nemohla si to říct dřív? Chtěla jsem vám to říct už dřív, ale až dneska mi to potvrdili. Poletím do New Yorku, ten fotograf, jak jsem o něm mluvila, tak ten si mě vybral k focení nového katalogu,“ vylíčila nám Lisa.
„To je báječné. Ale počkej, to nepoletíš s námi,“ posteskl jsem si.
„Já vím, bráško, ale vím, že ty s mamkou si to určitě užiješ. A navíc, vždyť můžete jet jako milenecký pár, tam vás nikdo nebude znát. To je tak vzrušující, závidím vám.“
„No to je pěkná představa, ale já koupila čtyři letenky,“ povzdychla si matka. 
„Počkej, kdo má letět s námi?“
„Teta Angelina,“ vypálila tu bombu matka a mně se při představě matčiny sestry postavil pták okamžitě do pozoru, čehož si obě se smíchem všimly.
„Ale ale, bratříček už dostal chuť na další kundičku,“ usmála se Lisa.
„Angie měla docela nepříjemný rozvod. Navíc byla skoro dvacet let v chomoutu, tak jsem ji chtěla potěšit,“ vylíčila matka.
„Čím jsi jí chtěla potěšit?“ zeptal jsem zdánlivě naivně.
„To záleží,“ usmála se a sehnula se mi ke klínu, vzala si můj klacek do úst a já rázem zapomněl, že nějaká teta Angelina vůbec je…

***

Nadešel den našeho odletu do mexického Cabo del Lucas.
Sestra nás jela vyprovodit na letiště a neopomněla mi cestou dráždit kládu přes látky šortek.
Popřáli jsme Lise hodně štěstí s focením a šli jsme do odbavovací haly. Letělo nám to za 30 minut, takže zatím bylo dost času. Začetl jsem se do nějakého magazínu a matka si šla mezitím odskočit na záchod.
Ze zajímavého článku mě vyrušil něčí hlas.
„Není to náhodou můj nejroztomilejší synoveček, že ne? Dlouho jsme se neviděli.“

Vzhlédl jsem a jen jsem oněměle civěl na krásnou ženskou, která na mě promluvila. Byla to matčina sestra Angelina. Byla asi o dva roky starší, ale stejně byla neuvěřitelně sexy. Zahlédl jsem, jak po ní ostatní chlapi pokukují. Mámě byla hodně podobná v obličeji, ale byla vyšší jak máma nebo já, a to ještě měla vysoké podpatky.
Měla dlouhé nohy s vypracovanými lýtky, bylo vidět, že tráví hodiny v gymu.
Co však muselo každého zaujmout, byly dokonalá prsa, skrytá v těsném tričku a macatý, ale pevný zadek v džínsech. Dlouhé havraní vlasy měla spletené do culíku. Vyzařovala z ní určitá dominantnost a erotický sexappeal.
Byla si vědomá, že má krásné tělo a věděla, jak jej nosit, aby chlapům začal na povel tvrdnout.

Vstal jsem a hleděl jí do výstřihu. Něco jsem zakoktal, jakože mě těší. Kláda se mi začala stavět do pozoru při pomyšlení, že s ní budu trávit dovolenou. S ní a se svou neméně krásnou matkou.
„Kde je Sarah?“
„Máti si šla odskočit,“ řekl jsem a konečně jí pohlédl do očí, aby to nepůsobilo tak trapně.
Usmála se a začala se omlouvat.
„Já vím, že jsi se těšil na rodinnou dovolenou a teď vás tady budu prudit já. Pochop, že jsem vám to nechtěla kazit, ale Sarah mě dlouho přemlouvala. Neboj, nebudu ti tam zavazet, vlastně mě skoro neuvidíš,“ pravila a omluvně se usmívala, byť jsem jí viděl zvláštní smutek v krásných zelených očích.
„Ale to by byla škoda tě nevidět,“ zaflirtoval jsem s ní nevědomky.
Mou poznámku přešla s úsměvem, ale stejně jsem viděl, jak si mě změřila od hlavy až k patě.
To už přišla matka a přivítala se s Angelinou. Přitom se po očku koukala na mě a sondovala, zda se mi teta zamlouvá.
Musel jsem konstatovat, že to bude zajímavá dovolená.

Během letu jsem nenápadně pozoroval spící Angelinu a její klesající a zvedající se naditý hrudník a smyslné oddechující rty. Mohl jsem na ni oči nechat, až si toho nakonec všimla i matka.
„Myslela jsem si to, celej táta,“ konstatovala tiše.
„Cože? Táta se o Angie taky pokoušel?“
„Nejen pokoušel. Když jste byli se sestrou ještě malí, pořádali jsme my dva a ona s manželem společné večerní grupáče, kde jsme si navzájem vyměňovali partnery, hodně chlastu a trávy, to bys nevěřil.“
„Jak to, že ses nikdy nesvěřila?“
„Snad můžu mít ještě nějaká tajemství, když už mě pícháš do zadečku,“ řekla, přičemž poslední větu řekla tak hlasitě, až se jedna starší paní otočila a hleděla na nás s opovržlivým údivem.
„Takže sesterský pokec není složen jen z pomlouvání kluků a vybírání hadříků,“ řekl jsem a představil si, jak to matka s Angelinou dělají.
Natolik mě to vzrušilo, že jsem měl sto chutí, jít si ho na záchod vyhonit.

Matka se ke mně naklonila a šeptla mi do ucha: „Doufám, že ji taky ochutnáš. Ale varuji tě, ona je z nás dvou ta dominantní,“ řekla a pohladila mi ztvrdlou hadici přes látku kalhot.
Viděl jsem, že ta stařena nás pořád pozoruje a teprve teď se s úšklebkem odvrátila.
„Dlouho dominantní nebude,“ pravil jsem a políbil matku na ústa.
Angelina spala až do přistání jak zabitá.

Přistáli jsme na letišti, počkali si na kufry v příletové hale a konečně si vzali taxík do luxusního hotelu v Cabo san Lucas.
Projížděli jsme nezvykle čistým a klidným střediskem, kde korzovaly desítky turistů a samozřejmě krásných žen v malinkých bikinách. Bylo nám jasné, že to zde ožívá hlavně večer při bujarých letních oslavách, jaké umí jen Mexičané.

Seděl jsem vepředu a poslouchal našeho řidiče, který nám radil kam si máme zajít, kde jsou nejlepší zapadlé pláže, diskotéky, bary a tak podobně. Koukl jsem do zpětného zrcátka a všiml si, jak matka dala nenápadně dlaň na Angelinino stehno a pevně jej stiskla.
Angelina nadskočila, podívala se vyděšeně na mamku a odtáhla se. Evidentně ji provokovala, ale Angelina se zatím zdála nepřístupná jakýmkoliv hrátkám.

Dorazili jsme k našemu hotelu Sanchez. Abych byl přesnější, jednalo se o obrovský komplex u písečné pláže, který se skládal z hlavní budovy s luxusními apartmány a mnoha bungalovy skrytými mezi palmami, které poskytovaly hostům vítané soukromí, což se mě a matce zamlouvalo.
Na recepci nás uvítal snědý sympatický muž středního věku. Mluvil bez přízvuku, říkal, že studoval ve Státech a nyní je hlavním recepčním tohoto vyhlášeného střediska.

Matka rezervovala bungalov na jméno pan a paní Smithovi s asistentkou. Provozní na to nijak nereagoval, zato Angelina byla velmi udivená.
„Manueli, kufry do bungalovu 15. Přejeme vám příjemný a nerušený pobyt,“ přikázal recepční portýrovi.
Přišel mladý svalnatý pikolík a vzal nám zavazadla do prostorného samostatného apartmánu, úplně na kraji komplexu. 

„Myslela jsem, že budeme v budově a každý ve vlastním,“ řekla překvapená Angelina.
„Tohle bylo výhodnější, navíc jsem předpokládala, že tady budu s dětmi, Angie. Snad ti to nevadí.“
„Ne, to vůbec, jen vám tu nechci překážet.“
„Nebudeš, pokojů je tady dost. A dost keců, jde se na pláž,“ zavelel jsem. 

Na nic jsem nečekal a svlékl si tričko, aby si mě Angie mohla pořádně prohlédnout.
Zkoumala mě pozorně, ale jen tak po očku, aby se neřeklo. Pousmál jsem se tomu a šel se do pokoje převléknout, matka udělala totéž.
Setkali jsme se před bungalovem. Ona v dvojdílných červených plavkách, které více odhalovaly, než skrývaly, zejména její naducané kozy a velké trčící bradavky, já v upnutých malých plavkách. Navzájem nás ta situace velmi vzrušovala.
„Kde je Angie?“ zeptal jsem se.
„Vybaluje si, prý na ni nemáme čekat, přijde později.“
„To mi ovšem vyhovuje,“ řekl jsem a přitiskl se k matce a vzal ji za půlky. Hlasitě se usmála, odstrčila mě a rozeběhla se k moři.

Na pláži plné bílého jemného písku nebyla široko daleko živá duše. Byla zde otevřená dřevěná pergola s matracemi.
Matka chtěla běžet do vln, ale já měl jiné myšlenky a v klacku mi hučelo jako dlouho ne. Zatáhl jsem ji pod onen přístřešek. Dělala, že se brání, ale chytil jsem ji za ruce, povalil do matrací a nalehl na ni.
Ústa se nám setkala v dlouhém a vášnivém polibku.
Leželi jsme uprostřed liduprázdné pláže a mazlili se.
Strhl jsem z ní vrchní díl plavek a mazlil se s prsy, jako kojenec prahnoucí po mléce. Matka jen tiše vzdychala a vůbec si nepřipouštěla, že by nás mohl někdo pozorovat. Slabě sténala a nechala si olizovat tvrdé bradavky.
Sáhl jsem jí mezi nohy. Měla horkou roztouženou kundičku. Už jsem po těch pár týdnech věděl, co na ni platí.

Chtěl jsem ho do ní konečně vrazit, omrdat ji tam hned na místě před pomyslnými zraky celého rezortu, ale zadržela mě.
„Nevyplýtvej to teď, počkejme na večer, užijeme si tady pod měsícem,“ pravila a strčila mi jazyk do ucha, což mě naopak ještě více vyrajcovalo.
Byl jsem rozhodnut, že udělám alespoň ji, když ne sebe.
Nechal jsem matku, ať mi nasliní dva prsty, odhrnul tenké kalhotky a vrazil jí to do rozevřené škebličky.
Touhou tekla a jen se prohýbala pod rejděním mých dvou, následně tří a v konečně fázi, čtyř prstů.
Začala tak hlasitě ječet, až jsem jí zacpal ústa polibkem a jen ji pomalu dodělal, dokud mi nevystříkla do dlaně.
To jsme pak společně olízali a jen jsme spokojeně oddychovali.
„Půjdu si zaplavat, ty se jdi podívat, co je s Angelinou,“ řekla matka, oblékla si vrchní díl plavek a s rozběhem vnadné modelky skočila do vln azurově čistého moře. 

Něco mi podvědomě říkalo, abych svůj příchod do bungalovu hlasitě neohlašoval.
Před vchodem jsem se zastavil a poslouchal. Intuice mě nezklamala.
Vlahý vánek mě ovíval. Stál jsem na verandě pouze v plavkách a naslouchal jsem okolním zvukům. Okno do bungalovu bylo otevřené a já zevnitř zaslechl mužský hlas. Došlo mi, že se jedná o toho mladého mexického poslíčka, co nám nesl kufry.
Mluvil se silným přízvukem, ale stejně jsem vytušil, o co se jedná.
„Proč jsem měl přijít, madam, stalo se něco?“
„Manueli, jak dlouho tu už pracuješ?“ zeptala se ho Angelina.
Chtěl jsem nakouknout dovnitř, ale ve výhledu mi bránila stažená dřevěná žaluzie.
„Tři roky, madam, od svých patnácti.“
„Tak to už jsi asi něco zažil, viď. No, pojď blíž, já tě neukousnu.“

Pár chvilek se nic nedělo, mohl jsem se jen domýšlet, co se tam odehrává.
„A neříkej mi pořád madam, zní to jako bych byla nějaká stará matrona. Připadám ti snad stará?“
„Vůbec ne, mad…, paní.“
„Říkej mi Angelino. Připadám ti hezká?“
„To rozhodně,“ vysoukal ze sebe. „Paní Angelino,“ dodal.
Angelina se hlasitě usmála.
„Máš děvče, Manueli?“
„Ano, mám, paní Angelino. Salmu, chodil jsem s ní do školy.“
„To je pěkné, školní láska,“ řekla a odmlčela se, „Dokáže tě uspokojit?“

Zápletka se zamotávala a mě bylo jasné, že nebohý Manuel se dostal do spárů dravé neukojené šelmy.
Být na jeho místě, už ho do ní vrážím horem spodem, ale její druh svádění mě elektrizujícím způsobem vzrušoval, což se projevilo i na mých plavkách, kde mi během okamžiku vyrostl stan.
„Jak to myslíte?“
„Ty víš, jak to myslím. Nedělej se, že jsi tohle už ve své práci nezažil. Jsi krásný muž a každá neukojená pipina v tomhle hotelu touží po tom tvém nabíječi. Všechny ženy fantazírují o tom, že je ošoustá hotelový poslíček.“
„To nemůžeme, vyhodili by mě, navíc Salma…“
„Já jim to neřeknu. A pokud ani ty ne, tak se není čeho obávat. Navíc, nemyslím si, že Salma by ti dopřála pohled na něco takového. No tak, sáhni si.“

Manuel přestal mluvit. Oba se odmlčeli. Nemohl jsem to vydržet jen poslouchat, musel jsem toho být očitým svědkem. Zkoušet hlavní vchod by bylo příliš riskantní. Rozhodl jsem se tedy proplížit se zadem. Slyšel jsem zevnitř další šramot a víc jsem meškat nemohl.

Potichu jsem otevřel francouzské okno do svého pokoje a vešel do bungalovu. Nahlédl jsem z pokoje a zaslechl Manuelovo hekání.
Byl jsem bosý a tiše jsem našlapoval. Přikradl jsem se k obývacímu pokoji, kterému vévodil kulečníkový stůl uprostřed místnosti. Po pravé straně byl bar, po levé straně sedací souprava z kůže.
Klekl jsem si a nahlédl.
Kryl mě velký květináč a ani jeden z nich mě nemohl spatřit.

Angelina seděla na pohovce a vrchní díl plavek jí podpíral odhalené kozy. Byly přesně takové, jaké jsem si je představoval od první chvíle.
Matka se zmiňovala, že si je Angelina nechávala chirurgicky upravit. Měly přirozený tvar, ale na její věk byly pevné a přímo vybízely ke kvalitnímu mrdu.
Rukou se dělala přes látku kalhotek a dopřávala stojícímu Manuelovi božskou kuřbu. Slovy se to nedá popsat.
Ani matka, ani sestra, kterou jsem považoval za přebornici, neměly takovou techniku orálu, jakou vykonávala Angelina. To byla prostě vyšší liga. Manuel se jen třásl v návalech a škubal sebou v orgastické slasti.
Já sám měl při pohledu na ně dojem, že mi praskne péro.
Manuel se odhodlal a začal Angelině masírovat kozy. Překvapivě na to reagovala docela nevraživě a začala mu bolestivě hníst kulky, takže toho zase nechal.
Vykřikl něco v rodné španělštině, vytrhl jí ho z pusy a začal stříkat.
Uhnula, a tak jí skrápěl jen rameno a zbytek dopadl na zem nebo na gauč.
„Říkala jsem ti, že mně máš říct předem, ty čuně.“
„Omlouvám se, moc se omlouvám, já, já,“ koktal Manuel, ale Angelina reagovala jinak, než by čekal.
Otřela si jeho mrdku z ramene a dala mu ji slízat.
Moc se u toho netvářil, ale pod pohrůžkou tak učinil.
Nakonec ho pleskla přes slehlý penis a řekla mu, ať se obleče, uklidí po sobě a jde pryč. Nejspíše byl rád, že vypadne a rychle se zdekoval.

To já jsem byl zpátky v pokoji a přemýšlel nad Angelinou. Do této doby jsem byl zvyklý na submisivní ženy, které mi byly po vůli, případně během okamžiku roztály jak vosk.
Angelina byla odlišná. Muže provokovala, při orálu byla ta dominantní, bůh ví, co předvádí při šukání samotném. Bylo mi jasné, že dostat se jí na kobylku nebude snadné.

Vrátil jsem se zpátky na prosluněnou pláž, kde se matka opalovala na lehátku, což neušlo pozornosti místním starousedlíkům, kteří při procházce jen obdivně hvízdli. Matce to dělalo dobře, vždy se ráda vystavovala.
„Kdes byl tak dlouho, a kde máš Angelinu?“
Vylíčil jsem jí, co jsem viděl.
Napjatě poslouchala a viděl jsem, jak jí ztvrdly bradavky.
Nestačil jsem to dopovědět, vzala mi ruku a vrazila si ji mezi nohy. Byla opět hrozně mokrá, ta představa musela matku hrozně vzrušit.
Chystal jsem se, že jí znovu protáhnu frajtra, ale směrem od bungalovu se ozvalo volání. Rychle jsme toho nechali a dělali, jako že nic.
„Předpokládám, že z našeho dnešního večera toho moc nebude,“ řekla máma s chápajícím úsměvem.
Věděla, že prostě musím ošukat její sestru, svou tetu.

Přišla Angelina a omlouvala se, že ji rozbolela hlava z dlouhého letu, tak si na chvíli lehla.
„Snad jste se tu beze mě zabavili,“ řekla, na což se matka jen potutelně usmála.

Zbytek dne jsme už jen leželi na pláži a odpočívali.
Angelina si šla občas skočit do vody, a když se vrátila, měla mokré plavky přilepené na těle, což jen zdůrazňovalo jeho božské kontury.
Čas rychle ubíhal a zjistili jsme, že je už devět večer a začíná se pomalu stmívat.
„Nevím, jak vy, ale mě se dneska nikam moc nechce,“ rozhodla máti a já s Angelinou jsme jen přitakali a šli pomalu do bungalovu. Angelina šla napřed.
Mě si matka vzala stranou: „Doufám, že víš, co děláš. Pokud nebude chtít, netlač na ni,“ domlouvala mi.
„Neboj se, bude chtít. Úplně z ní číší, jak je nadržená na mladý tlustý klacek.“

Autor

Navigace v seriálu<< Letní vedra 05Letní vedra 07 >>
4 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Musel jsem se navrátit k předešlým dílům, abych byl v obraze. S tetou Angelinou to bude asi trochu jiné, než s ostatními svolnými ženami, co doposud Bobby kolem sebe měl. A ať chci nebo ne, stále mi při slově Angelina vyvstane princezna z „Čerty nejsou žerty“ 🙂

věrný čtenář

Pokud se nepletu, jedná se o předposlední díl, protože tuhle sérii jsem už kdysi četl. Nevím kde, ale jsem si tím prakticky jist, že četl. Syn s matkou na konci dovolené uzavřou manželství, když mexické úřady nebudou doklady příliš řešit.

Kittikit

Taky jsem se musel vratit k predchozim dilum a zjistil jsem, ze porad neni 2 a 3 dil prehozeny tak, jak by mel asi byt. Ale pekne pokracovani, doufam, ze na dalsi dil nebudeme cekat dalsi dva roky 😉

Tomáš

já jsem omlouvám, došlo ke zmatku s číslováním… takže teď je to napravené. Tohle je oficiálně 6. díl celé série. Nyní by to již mělo dávat pak i smysl 😉

4
0
Would love your thoughts, please comment.x