Mladík od vedle 04

Toto je 04 díl z 4 v seriálu Mladík od vedle
Počet zobrazení: 153

Od toho dne, kdy si Jakub užíval trojku s přítelkyní Johanou a její matkou Reginou, uplynulo už několik týdnů. Prázdniny byly v půli a Johana i s rodiči a bratrem odjeli na dva týdny na dovolenou do Turecka. Jakub trávil volné dny na brigádě v obchodě s luxusním zbožím na jedné z vyhlášených pražských ulic. Prázdninový džob mu dohodila jeho nevlastní matka Gabriela, které podnik patřil. Po boku Jakubova otce se naplno vrhla do rozvíjení kariéry a zanedlouho vlastnila síť obchodů pro movitou klientelu.

Jakub nadále pařil na diskotékách s kamarády. Ačkoliv se na něj lepilo dost dívek a dávaly mu svá telefonní čísla, nemohl přestat myslet na to, co jsem zažíval několik dní se zralou a zkušenou Reginou. Šance, že by si to mohli zopakovat se rovnala nule, Regina to skutečně nezamýšlela jako dlouhodobý poměr. Stále chodil s Johanou, ale nadále ho vzrušovaly představy starších žen, zhruba ve věku Reginy nebo jeho nevlastní matky, zkušených a zralých samic, které ví, co a jak. Byl však příliš nesmělý a hlavně nevěděl, kde nějaké takové hledat, což ho dost frustrovalo, čehož si zanedlouho všimla i jeho Gabriela.

Jednou, když přišla výjimečně dřív z práce a manžel ještě nepřišel domů, se mohla s nevlastním synem po dlouhém čase navečeřet sama:
„Copak je, nedaří se ti v práci?“ zeptala se.
„Ne, všechno je v pohodě,“ řekl popravdě.
„Tak snad problémy s děvčaty?“ nadhodila laškovně.
Neodpověděl a dojídal jídlo.
„Jak ti to jde s tou Johanou?“ mrkla na něj.
„Gabrielo, prosím tebe nech toho,“ odpálkoval ji.
„Copak, zajímá mě, jak si můj chlapec vede s děvčaty,“ dotírala dál.
„Je s rodiči na dovolené,“ řekl a ukrojil si další sousto.
„Takže jsi teď slaměný vdovec,“ usmála se, „Tak ne abys proháněl každou sukni v okolí.“
„Na to já moc nejsem.“
„Vždyť se na sebe podívej, můžeš sbalit jakoukoliv mladou kočku, na kterou si ukážeš,“ snažila se ho povzbudit.
„Když to není tak jednoduchý, protože nemám zájem o mladé,“ vyhrkl a zarazil se.
Koukala na něj: „Ty seš na starší?“
„Nechme toho, Gábi, ano?“
„No jak chceš.“
Když sklízela ze stolu, poděkoval a chtěl vstát. Nešťastně se Gabriele otřel dlaní o prso. Měla jen letní šaty, proto zřetelně ucítil její bradavku.
Nereagovala na to, brala to jako nehodu a ani si neuvědomila, že by došlo k něčemu nepřístojnému. Zato Jakubovi nastal v kalhotách hotový uragán a rychle zmizel nahoře v pokoji, než si všimne, že mu stojí klacek.
Zamknul za sebou a okamžitě si ho vyhonil. Nesnažil se při tom myslet na svou nevlastní matku, to mu přišlo zvrhlé, ale nešlo to. Byla to nádherná žena, které by málokdo hádal šestatřicet. Mnohokrát si vyslechl narážky svých kamarádů, jaké by to s ní muselo být.
Jeho otec měl skutečně vkus, byla to nádherná vysoká blondýna s pevnými trojkami. Na okamžik ho napadlo, že otec nebude příští dny doma, odjíždí na služebku do ciziny, takže ji bude mít celou jen pro sebe. Byl by blázen toho nevyužít, ale ihned to zavrhl jako šílený nápad.
Utřel si klacek do kapesníku a s libými pocity usnul.

*

Byla sobota. Když Jakub vstal, dům zel prázdnotou, otec byl v cizině a macecha byla jako každé sobotní ráno na tenise. Do práce dneska chodit nemusel a venku bylo příšerné dusno. Rozhodl se lenošit a možná večer si někam vyrazit. Byly dvě hodiny dopoledne. Venku 33°C, klimatizace přestávala stíhat a venku se roztékal asfalt. Poflakoval se po domě a přemýšlel, jak zahnat nudu. Gabriela se zrovna vrátila taxíkem, což znamenalo, že si po zápase s kamarádkami trochu přihnula, protože obvykle jezdila autem.

„Ahoj zlato,“ pozdravila jej, když přišla. Leskla se potem a voněla silným sportovním deodorantem, který však nepřekryl, že byla notně zpocená. Jakuba její vůně a vzhled silně vzrušil, což bylo poznat na jeho boxerkách. Gabriela to hned zpozorovala, protože nic jiného na sobě ani neměl. Trochu jí to zaimponovalo. Bylo mu trapně a na místě by se propadnul. Alkohol jí dodal kuráž, přišla k němu blíž a pohladila jej po hrudi.
„Dneska jsem si dala pořádně do těla,“ usmála se dvojsmyslu.
Jakub se červenal až za ušima.
„Jsem z toho úplně, úplně mokrá,“ řekla s vydechnutím na slovíčko mokrá a přejela Jakubovi prstem po nose, přes pusu a na bradu.
„Musím se jít osprchovat, tak tu sám nezlob.“

Při odchodu ještě zavrtěla zadečkem v upnutých legínách. Stál tam úplně vyjevený z její provokace a doufal, že mu kopí brzo slehne. Po chvilce šel do druhého patra a doufal, že se maceše vyhne. Slyšel, že je stále ve sprše a chtěl proklouznout do svého pokoje. Naneštěstí si všiml, že dveře do ložnice rodičů jsou pootevřené. Z chodby bylo vidět na postel, na níž ležely pohozené kusy prádla, a hlavně černé krajkové brazilky a krajková podprsenka téže barvy.
Musela se vysvléknout a hodit je jen tak na postel. Neovládnul se a vešel do ložnice.
Koukal na ty dva kusy látky jako na zjevení a představoval si, jak asi vypadají na jejím božském sametově hebkém těle.
Tágo mu opět stálo a bylo ještě tvrdší než před chvílí. Jako ve snách ho vytáhl z kalhot a pomalu si po něm jezdil rukou. Vzal její kalhotky do ruky a přitiskl si je k nosu. Voněly nádherně, mísil se v nich omamný pach jejího potu, kundích šťáv a drahého parfému.

Zrychloval pohyby rukou a odkrýval svůj fialový žalud nalitý krví. Vzal si i její podprsenku a živě si představoval, že se ještě před chvílí těsně dotýkala jejích prsou. Začal si kalhotky třít o penis a představoval si ty nejkrásnější věci, které by s nevlastní matkou dělal.
Naprosto ztratil pojem o čase i prostoru, proto si vůbec nevšiml, že voda v koupelně přestala téct. První, co zaregistroval bylo důrazné zaklepání dlouhých nehtů na dveře ložnice, které nechal dokořán otevřené.
Stál jako solný sloup a cítil, jak ho za zády macecha propaluje pohledem. Odhodil kalhotky, schoval klacek do boxerek a pomalu se otočil.
Gabriela stála ve dveřích v sametovém župánku a vyčítavě ho sledovala. Trvalo to věčnost, než promluvila.
„Děláš to s mým prádýlkem často, ty čuně?“
„Ne! Nikdy! Já netuším, co mě to napadlo.“
„Jakube, že ti to není trapné. Honit si ho a představovat si nad mým prádlem nějakou dvacítku.“
„Ne, ne, představoval jsem si tebe…,“ vypadlo z něj.
Šokovalo jí to, jen na sucho otvírala pusu.

„Mě? Vždyť jsem tvoje nevlastní matka!“
„To mi nevadí,“ zamumlal a krve by se v něm nedořezalo. Chtěl rychle odejít a alespoň rok s ní nemluvit.
Zastavila ho. Vypadala zmatená, ale odhodlaná. Ve tváři se jí zračily pochyby, ale zároveň chtíč z nepoznaného. Kladla si to za vinu, jak ho předtím provokovala, asi v něm něco vzbudila.

„Chtěl bys vidět, jak v tom vypadám? Chci ti jen ukázat, že není o co stát.“
Vyrazila mu tou otázkou dech a Jakub se zmohl jen na souhlasné přitakání.
„Tak mi to podej a sedni si.“
Zašmátral za sebou po jejím prádle. Dal jí ho do ruky a sedl si na kraj postele.
„Ale zavři oči a opovaž se podívat.“
Učinil tak. Gabriela si rozvázala šňůru od županu a odhalila se jako Eva v ráji. Župan se jí svezl po ramenou a spadl jí k nohám. Měla krásná, pevná ňadra a zastřižený klín. Na těle se jí leskly kapky vody. Stála na vzdálenost paže od nevlastního syna, který si mohl jen představovat, co se děje. Strach mu ovšem nedovolil oči otevřít. Chvilku na něj koukala a viděla, že mu péro v boxerkách neslehlo a dělalo mu tam pěkný stan. Pomaličku si oblékla kalhotky a nakonec i podprsenku, přičemž mu nepřestala hledět do zavřených očí a sledovala jeho chtivý výraz.

„Otevři je.“
Hlasitě polkl a koukal na ni. Podprsenku krásně vyplňovaly její masité kozy a zadek bez jediné strie byl pevný a přitom vypadal tak hebce.
„Stále ti připadám hezká, Kubo? Vždyť se nemůžu těm mladým holkám vyrovnat,“ zeptala se zajíkavě a přistoupila blíž k synovi.
Do obličeje mu hleděly dva vystouplé kopečky skryté v košíčcích podkozenky.
„Jsi naprosto nádherná,“ vypadlo z něj. Opatrně jí vzal za boky a přitáhl k sobě. Byla povolná, což mu dodalo odvahy. Cítil, jak celá hoří a sám nemohl odolat a zabořil do nich tvář.
Vzdychla a začala ho hladit po vlasech a tisknout k sobě.
„To nemůžeme, to nejde,“ vzdychla. Trochu nešikovně jí rozepnul cvočky na podprsence a žádný kus látky mu nyní nemohl bránit k polaskání krásných prsou jeho nevlastní matky. Ani jeden nemohli uvěřit, že k tomu dochází, ale na to přestat, bylo příliš pozdě.
„Kubo, přestaň, to nejde, to nesmí…,“ sténala, ale větu nedořekla, protože ji umlčel kousnutím do vzrušené bradavky. Olizoval krásné dvorce pevných prsou a nemohl se toho nabažit. Gabriela ho hladila ve vlasech a vzdychala přemáhanou vášní. Po chvíli ho odtrhla od svého plného hrudníku a podívala se mu do očí. Viděl v nich chtíč ženy v nejlepších letech, která to už pěkně dlouho nedělala. Sklonila se a jejich rty se setkaly ve vřelém polibku, který se záhy změnil ve francouzské proplétání jazyků. Jezdila mu dlaněmi po zádech a ramenech, a nakonec do něj strčila.
Lehl si na záda na postel a zíral na strop. Cítil, že mu stáhla boxerky a jeho chlouba se vztyčila k nebesům.

Klekla si a vzala jej do ruky:
„Co teď dělám, je moc špatné, Kubo, moc moc špatné.“
„Chci, abys byla moc moc špatná.“
„Dělal jsi to už s nějakou dívkou?“
Pokýval souhlasně hlavou.
„Tak já ti to udělám, jak jsi to nezažil,“ zasmála se a ihned si strčila odhalený žalud do úst. Stále mu při tom koukala do očí a sledovala, co to s ním dělá.
Prováděla neskutečnou kuřbu a Jakub se zmohl jen na kousání se do zaťaté ruky a občasné škubnutí tělem. Stlačovala mu dírku, prohmatávala a olizovala pytlík a celkově nedovolovala dlouhou dobu vystříknout. Občas si ho narvala tak hluboko do krku, až ho musela s velkým nadechnutím zase vyplivnout i s chuchvalcem slin. Ale hned si ho zase narvala zpět. Nebo ho jen pomalu honila ve dlani a sála rozkošnicky žalud.
Nakonec to nevydržel a musel zakřičet:
„Kurva, chci se už udělat!“

Rázem zrychlila tempo a přestala přetlak zadržovat. Začal stříkat nevlastní matce do pusy, ta to zjevně čekala a byla připravené. Byla to neskutečná slast to ze sebe dostat a ještě větší, když sledoval, že to vše spolykala.
„Líbilo se ti, jak jsem ti ho vykouřila?“ řekla tázavě a Jakub se vyčerpaně zasmál. Stále nemohl uvěřit, že mu nevlastní matka udělala orálek. Musel to Gabriele oplatit, stůj co stůj. Položil ji na záda a líbal ji po těle. Od krčku, přes ňadra a pevné bříško.
Stáhl jí kalhotky a ucítil tu krásnou vůni vzrušeného ženského pohlaví. Roztáhla nohy a posunky ho vyzvala, ať se činí, což jsem měl také v úmyslu.
„Vylízej mě, Kubo, udělej mi dobře, nešetři mě, prosím,“ škemrala a rukou si rozevírala mokrou kundičku. V následujících chvílích využil všech rad a dovedností, které získal četbou, sledováním filmů, a především od Reginy – matky své přítelkyně.
Zapojil jazyk, prsty (i několik naráz) a dokonce zuby, když dráždil nevlastní matce naběhlý poštěvák velikosti hrášku. Samotného ho překvapilo, jak dobře si vedl. Gabriela vřískala a musela zabořit hlavu do polštáře, když začal přicházet její intenzivní a dlouhotrvající orgasmus. Ani během něj Kuba nepřestával a zarážel do nitra horké jeskyňky čtyři prsty. Ucítil, že mu vytekla do dlaně.
Dal matce ochutnat vlastní kundí šťávy. Nejdříve byla překvapená, ale vzápětí mu prsty olízala do sucha. Lehl si vedle ní a líbali se ve společném objetí dlouhé minuty, aniž by se potřebovali nadechnout.
Bojovník se mu začal znovu zvedat a Gabriela se na něj vyzývavě podívala:
„Chci tě v sobě, Jakube. Udělej mi dobře, vraž mi ho tam!“

Nemeškal a nalehl na matčino zpocené tělo. Pomohla mu jej navést na správné místo a Jakub prudce přirazil, až se postel zatřásla. Hekla a poddávala se pocitům své pičky, do které zajel jako po másle. Měla ji překvapivě nejužší ze všech žen, které poznal (tedy obou), ale rychle se mu přizpůsobila.
Přirážel různými tempy a hleděl Gabriele do očí. Obemkla ho nohami a zaryla se mu nehty do zad. Nevšímal si bolesti a zrychlil přírazy.
„Ano, ano, šukej mě, omrdej mě jako svoji děvku,“ vzdychala Gabriela a začala se protipohybem narážet na jeho klacek.
„Chci, aby ses znovu udělala, chci cítit, jak se ti stahuje kunda,“ hekal a začal přirážet ještě prudčeji. Dosáhl svého a cítil, jak se jí třesou stehna a kouše se do rtu ve vlnách přicházejícího orgasmu.
„Můžu do tebe?“ zeptal se, když se blížil i on k finiši.
Objala ho a políbila, což si vyložil jako souhlas a napumpoval do ní, co se dalo. Než mu definitivně slehl, párkrát ještě přirazil a pak on jen zůstal na Gabriele ležet a cítil, jak jí z kundy vytéká semeno.
„Teda, to jsem netušila, co mám doma,“ řekla a hladila nevlastního syna ve vlasech.
Usmál se: „Kdy se vrátí táta?“
„Bude pryč do středy… Ale přece, ne, to nejde, to nemůžeme,“ začala protestovat, ale vtom cítila, že mu začíná opět tvrdnout, a to přitom ani nevyklouzl z její pičky. Vytřeštila oči, protože jeho otec může maximálně jednou za noc… A tenhle by si dal říct už potřetí. Začal ji líbat a znovu přirážet. Uvědomila si, že s tímhle hřebečkem jí svítá na lepší časy…

 

 

Počet zobrazení: 153

Autor

Navigace v seriálu<< Mladík od vedle 03
4.4 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Od poloviny textu mám dojem, že jsem ve Vilovém předměstí, neboť se opakuje stejný scénář – nadržená nevlastní matka, sami doma a … incest. Tím neříkám, že to není dobře a čtivě napsané, ale opakování je až zarážející. Všechny nevlastní matky se jen třesou, až je nevlastní synáček ojede! No, uvidíme, kam se to celé vyvine….

BDSM

to je uplne normálne ste tu možno 3-4 pravidelný prispievatelia a vedšinou sa motívom hodne opakujete. Len mi je luto že si niekto poplietol historickú a porno literatúru.

Juli

Co je nepěkného na pornu v historii, je jasné že se milovali jinak bychom tu nebyli🤔

Martin

Chápu , že toto téma je in . Co mi ovšem chybí je ten náboj , to vzrušení a napětí . Nejdřív trojka s Reginou a Johanou . Dcera jen tak půjčí svého kluka matce A nyní bych řekl bez boje sex s nevlastní matkou . Už jen čekám , že se nečekaně vrátí otec a přidá se do trojky . Neříkám , že se to čte špatně , ale prostě to vzrušení tam není . O to více si vážím povídek , kde si sice užijí jednou v celé povídce , ale než k tomu dojde , tak je… Číst vice »

Trysky

Chápu, že moc nového se v tom vymyslet nedá, ale téma „šuká celá rodina“ je tady poslední dobou nějak moc. Chtělo by to nějakou změnu.
Ač je to dobře a čtivě napsané, do konce jsem to nedočetl.

childe

Aby chlapec nestrádal když je jeho přítelkyně pryč o to se jeho maminka ochotně postará.
I když zde je jistá podobnost s jiným příběhem jsou zde jisté rozdíly.
To je jako by někdo na namítal, že ve všech povídkách je sex 🙂

6
0
Would love your thoughts, please comment.x