Žili jsme s matkou a sestrou…

Jak to někdy dopadne, když doma chybí táta…

Žili jsme s matkou a se sestrou. Matka byla již několik let vdova. Nebyl jsem zase tak malý, abych nepoznal, že matce něco chybí, a že je to chlap.
Napadlo mne to občas, když jsem se koupal, že matka často potřebovala něco v koupelně, a že mně občas i za něj zatahala se slovy:
„Ty ho už máš ale velkého.“

A nejen tímto provokovala. Dost často se přede mnou ohnula tak, abych jí viděl kalhotky zařízlé do zadku. Stávalo se, že se i mnohdy přede mnou převlékala, a tak jsem nezřídka zahlédl i chlupatý trojúhelník mezi stehny, který, mne začal tolik přitahovat.
A pak se to stalo.
Jednoho nedělního odpoledne odešla sestra ke své kamarádce, a já jsem s maminkou zůstal doma sám. Povaloval jsem se na gauči a pozoroval matku, jak uklízí. Náhle odešla ke dveřím a otočila klíčem v zámku. Vrátila se k pohovce a šťouchla do mne.
„Posuň se, taky si trochu odpočinu.“

Ani jsem se neptal proč, i když bylo všude tolik místa k ležení. Jen se mi zatajil dech, a pak jsem začal i rychleji dýchat. Matka se nejprve ke mně otočila zády a přitiskla se na mě zadkem. Držel jsem, ale cítil, že mi začíná tvrdnout penis.
„Co to tam máš?“ zeptala se matka, jakoby nevěděla o co jde a zašmátrala v místech, kde mi pořádně tvrdnul pták. Netrvalo to dlouho, a už se k němu dobývala a o chvíli později ho už držela v ruce. Obrátila se ke mně, ale z ruky už ho nepustila.
„Zůstane to mezi námi,“  řekla a obrátila se ke mně úplně.
„Jasně, mami,“ ujišťoval jsem jí a skoro nedýchal.
„Sundej si kalhoty,“ požádala mě, ale než jsem to stačil udělat, zvedla se, a vysvlékla mi je sama. Klečela nade mnou a prohlížela si můj trčící kolík. Pak ho vzala do ruky a začala mi jemně přetahovat kůžičku. Byl jsem na vrcholu blaha.

Začala se sama svlékat. Nejprve si rozepla blůzku. Okamžitě se jí vyhouply prsy, neboť neměla podprsenku. Osmělil jsem se, a začal jí vyhrnovat sukni.
„Děláš to dobře, jen pokračuj.“
Jako v tranzu jsem jí stáhl sukni a ona byla jen v kalhotkách.
„Jen dál,“ pobízela mne.
Uchopil jsem gumičku kalhotek a pomalu jí je začal stahovat. Objevoval se přede mnou chlupatý trojúhelník  kundy, až se ukázal celý. Matka si ke mně lehla znovu a přitiskla se celým tělem. Vzala do ruky můj pyj a začala si jím přejíždět ve štěrbině své kundy a silně při tom vzdychala. Pak se mně zeptala:
„Chceš?“
„Chci.“

Převrátila se na záda a roztáhla nohy. Lehl jsem si na ní a mazlil se s ní. Hladil jsem jí prsa a ona mi opět vzala pyj do ruky a zavedla si ho k otvoru kundy. Špičkou pyje jsem cítil mírně rozevřené pysky, a teplo, které vycházelo z jejího nitra. Přitlačil jsem a pyj mi vjel mírně dovnitř.
„Tak se přece neboj,“ povzbudila mne matka a já přitlačil více.

Na kost tvrdý čurák  zajel hluboko do  kundy. Začal jsem se v ní pomalu pohybovat, a matka mi v rytmu začala přirážet.
„Mačkej mi pořádně kozy,“ žadonila a vypínala proti mně prsa, a zároveň se prohýbala tak, že jsem v ní měl ocas vražený až po kořen.

Vychutnával jsem si její díru, dotek jejích stehen, její chlupy. Bylo mi jasné, že to dlouho nevydržím. Vytáhl jsem ho z ní a párkrát pohonil. První kapky semene jí stříkaly do chlupů a na stehna.
„Stříkni si do mně, vystříkej se mi do ní,“ žadonila a rychle  ho strčila zpátky mezi rozevřené pysky. Poslední výstrřiky semene mizely v kundě. Nakonec jsem z ní vstal a ještě dlouho si prohlížel matčinu kundu, plnou semene. Pyj mi zase stál, a já věděl, že toto odpoledne ještě nekončí.

To krásné odpoledne opravdu ještě nekončilo. Stále jsem koukal matce mezi nohy, na její krásně tvarovaný hrbolek kundy, rýhu obrostlou chloupky a kapkami mého semene v nich. Sperma bylo i v růžovém otvoru. Čurák mi pořád nechtěl měknout. Chtěl jsem říci něco pěkného, ale stále mne napadaly jen vulgární výrazy, které ještě více umocňovaly mé vzrušení. Bál jsem se říci něco sprostého, abych tu chvíli nepokazil.

„Chceš ještě?“ zeptala se maminka.
„Ano.“
Opět mi uchopila úd a začala ho jemně honit.
„Chceš to zkusit zezadu?“
„Ano, chci tě mrdat zezadu,“ ze mne vylétlo.

Ale maminčina reakce na tento výraz byla dobrá. Snad i na takováto slova čekala. Rychle se obrátila, klekla si, opřela se o lokty a vystrčila na mne svůj bílý zadek. Hladil jsem jí krásné půlky zadečku a pak jsem svůj tvrdý čurák vložil do jejího horkého otvoru a pomalu se k ní přitiskl. Čurák mi do ní hladce vklouzl a já cítil, jak ho vsála.

„Proč já tě nemrdal už dřív?“ šeptal jsem jí do ucha. „To jsem si ho radši honil na záchodě…“
„Teď ho máš ve mně, tak nepřestávej. Ty tak krásně mrdáš.“

Chytil jsem jí zespoda prsy a vrážel ho do ní, co jsem mohl nejvíce. A už tu zase byla ta chvíle vyvrcholení.
„Maminko, já už budu,“ vydechl jsem.
„Nech ho ve mně, nevytahuj ho!“
Jeden mohutný příraz a už to do ní teklo. Byli jsme hotovi současně.
„Cítím, jak to do mne stříkáš,“ vzdychala maminka a stahy její kundy toho byly důkazem.

Zůstal jsem v ní do úplného vyprázdnění. Ještě chvíli jsem na ní ležel, s čurákem vraženým v kundě. Měl jsem toho pro tuto chvíli dost. Úd mi začal pomalu měknout. Vytáhl jsem ho z ní a padl vedle. I maminka asi měla dost. Leželi jsme mlčky vedle sebe a odpočívali. Maminčin zadek se leskl potem a já pomalu přivíral oči, a vypadalo to, že snad na chvíli usnu. Pak mi ale došlo, že se může každou chvíli vrátit sestra a já si toho chtěl ještě tolik užít.

Vzal jsem si čurák do ruky a začal ho třít mamince v rýze zadku. Trvalo to chvíli, ale opět mi stál. Maminka začala instinktivně rozevírat nohy a špička mého čuráku za chvíli našla otvor. Hezky jsem si ho nasměroval do tohoto otvoru a začal jí ho tam vsunovat.
„Co to děláš?  Vždyť mi ho strkáš do zadku.“
„To nevadí,“ řekl jsem a tlačil jí ho tam dál.
„To je zvláštní pocit,“ řekla maminka .“ Takhle mne ještě nikdo nemrdal. Jsem zvědavá, co budu cítit, až to do mne budeš stříkat.“

Ale nebylo to, co jsem čekal a tak jsem ho z ní vytáhl.
„Děje se něco?“ zeptala se maminka.
„Ne nic, jenom už nemůžu,“ řekl jsem, nechtěl jsem se přiznat, že mě to tak teď nebaví.
„Jdu se vysprchovat.“

Když jsem se vrátil z koupelny, maminka ležela na boku a spala. Taky toho měla asi za to odpoledne dost. Tou koupelí se mi asi vrátila síla a chuť, i když toto bylo dnes již naposled.

Stál jsem nad spící maminkou a mnul si čuráka. Pozoroval jsem její ústa, jak se jí mírně chvějí rty a nevydržel jsem to. Položil jsem jí čurák na pusu. Otevřela oči, usmála se na mě a otevřela ústa. Čurák  vjel dovnitř. Začala mi ho olizovat a fantasticky sát. Byl to nový, dosud nepoznaný pocit. Prožíval jsem krásné chvění v celém těle, které v pravidelných vlnách končilo na špičce mého ptáka.

Měl jsem v tu chvíli maminku neskonale rád. Byla to ta nejkrásnější žena mého života, jakou jsem kdy poznal. Už se nikdy s žádnou jinou milovat nebudu. Nikdy. Chytil jsem jí oběma rukama za hlavu a v návalu vášně si jí narazil pořádně na úd. Vnikl jsem jí hluboko do úst a vystříkl. Maminka se nebránila. Spolkla moje semeno a pohladila mě po zadku. Byl to ten nejkrásnější den.

Dnes jsme skončili. Ani jeden jsme již neměli sílu, a začalo se pomalu stmívat. Vyšel jsem před dům a sedl si na práh. Promítal jsem si v hlavě, co se vlastně stalo. Splnil se můj sen, a snad sen každého kluka, milovat se svou matkou. Je čas, aby se vrátila domů sestra. Není jí ještě ani patnáct let a už je pomalu tma. V té chvíli jsem ještě netušil, co mne čeká v nejbližší budoucnosti.

Autor

4.8 21 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Juli

Fantazie 😜 něčí 😌

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x