Markéta 02

Toto je 2 díl z 4 v seriálu Markéta

Jak už jsem uvedl, nebyl to jediný mail od Markéty. Sexuální fantazie této osmnáctileté dívky měly pokračování v další zprávě. Posuďte sami.

Ahoj,

zkusím napsat další představu. Tedy, ona to byla jen představa a já teď mám pocit, že by se mi tohle líbilo ze všeho nejvíc.
Tenkrát to byl jen takový nápad s tím metrem. Byla to jen legrace a já ani nevím, jestli se někdo díval, ale vzrušovalo mě to. A právě, že jsem si tehdy řekla, že by bylo hezké něco takového napsat.
Já myslím, že bych to napsala jako doopravdy, jak se to stalo. Jenže to nebude pravda, ale jen příběh. Já už se nestydím a tak to nebude problém. A pak já to budu psát jen stručně. Nechci, aby někdo podle slohu třeba poznal, což se těžko stane, abyste si neříkali, že je to divně napsané. Takhle to budete vědět a tím by to mohlo být v pořádku.

Bylo sobotní ráno. Vstala jsem a vzala si na sebe sukýnku a tričko.
Měla jsem představu, jak by to mohlo vypadat v průběhu týdne. To byl zase nápad.
Napadlo mě, že napíšu několika klukům o tom, že by bylo super zažít, kdyby mě osahávali někde mezi lidmi. Nemusela bych se bát, že se něco stane a mě ta představa vzrušovala.
A tak jsem si hned ve čtvrtek na internetu vybrala asi dvacet kluků a těm jsem napsala, že v sobotu budu v tramvaji číslo 5 v sukýnce a tričku. Sukýnka bude červená a modré tričko a k tomu, ve vlasech zelenou sponku a nakonec oranžové ponožky. Tolik holek, takhle oblečených bude těžko v tramvaji jezdit a právě to mne vzrušovalo. Zvlášť, kdyby ke mně takhle přišel kluk a nenápadně mi sahal mezi nohy na stehna a hladil mě.

V sobotu ráno jsem se vydala na tramvaj. Pod sukýnkou jsem nic neměla. Nevěděla jsem, co se stane, protože jsem těm klukům napsala na chatu a už jsem na ten profil nešla.
Na tramvaj to bylo kousek a za chvíli jsem už seděla u okýnka. Nic se nedělo a tramvaj byla poloprázdná.
Třetí zastávku si ke mně někdo přisedl, ale jak jsem se styděla, tak jsem se nedívala kdo to je.
Zdálo se mi, že se rukou lehce dotkl stehna a najednou jsem měla sukýnku vyhrnutou až nahoru. Byla jsem z toho celá rudá, ale v ten moment mi kdosi položil ruce na ramena.
Nečekala jsem, že se to stane takhle rychle a čísi ruka mě začala hladit po stehně a během chvíle mě již dráždila mezi nohama.
Dala jsem je mírně od sebe a nechala se. Cítila jsem, jak jsem vlhká a prst mi projížděl mezi pysky. Na každé zastávce šla sukýnka zase nad kolena, i když v tramvaji bylo jen minimálně lidí.


Asi osmou stanici se stala věc, kterou jsem opravdu nečekala. Do tramvaje nastoupilo asi 30 kluků. Později mi došlo, že se museli domluvit.
Obstoupili mě a během chvíle jsem byla celá nahatá. Nervozitou jsem ze sebe nevydala ani hlásku.
Jediné štěstí bylo, že to nemohl nikdo vidět. Stála jsem u prostředních dveří a jeden kluk za druhým se u mě zezadu střídal. Měli ochranu a tak jsem nic nenamítala. Byli jsme tam snad pět hodin. Lidé už okolo nebyli, jen prostřední část byla plná kluků, díky mému dopisu. Hladili mě a dráždili přitom mezi nohama a už ani nevím, kolikrát jsem se přitom udělala.

PS : Pošlete to zase dál.

Samozřejmě, že jsem to dál neposílal. Je až k neuvěření, jakou fantazii mají některé dívky.
Markéta, která si mne zřejmě vybrala jako vrbu, do které se potřebovala vypovídat ze svých představ a snů, se ozvala znovu a následoval třetí mail. Jsem si vědom slabomyslnosti textů mailových zpráv, ale nedalo mi to, se s vámi o tento zážitek nepodělit.

Navigace v seriálu<< Markéta 01Markéta 04 >>

Autor

3 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Dovoluji si být trochu kritický. Nápad jistě dobrý, zpracování slabé. Žádný popis sexu, jen se na ní střídali, stáli tam pět hodin, nikomu (ani řidiči na konečné) to nebylo divné…. Je to sice fantasy, ale krátké a hooodně přitažené za vlasy.

dedek.Jeff

Po brilantně napsaných příbězích některých našich autorů, dejme prostor a příležitost novým a začínajícím autorům. Kde jinde, než na nejčtenějším webu, si mohou ověřit své schopnosti.
Uvedená povídka je opravdu psaná poněkud naivním stylem i příběh se jeví jako nereálný. A možná, že je to opravdu představa některé z mladých dívek o sexu.
Věřím, že je mezi autory i čtenáři, řada těch, kteří se dobrou radou zaslouží o posun autora i jeho příběhů.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x