Africká jízda 01

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Africká jízda
Počet zobrazení: 166

Roky manželských radovánek se podepisovaly na rodinném stereotypu. Ale ani Drahoše nebo Zorku to neděsilo. Nebyli spolu dlouhé roky pro nic za nic a kde kdo z okolí nebo známých jim mohl jejich život jen závidět. Tolerance z nich čišila na hony, láska měla ten pravý náboj a přes občasné rozpory se dál uměli protloukat život s humorem jim vlastním. Drahoš pracoval na studentských kolejích, která se na léto, v době prázdnin, měnila na levnou ubytovnu. Denně několikrát sbíhal budovu od půdy po sklep, spravoval co bylo třeba a v pauzách si česal knír, aby na procházející studentky zapůsobil. Po práci sedával ve vrátnici s kamarádem Vojtou, kde hráli karty, slintali nad ubytovanými kočičkami, potají upíjeli pivko a dělili se o ohřátý oběd z kuchyně paní Zorky.

Občas i samotná vdaná paní se přidala. Jako vzácný host, měla k dispozici obrovský ušák, ve kterém Vojta pospával při noční službě. Sedávala v něm jako královna a rozdávala úsměvy a energii, kterou jí mohla závidět kdejaká mladice z celého patra. Díky svojí vitalitě jí nikdo nehádal padesátku na krku, protože věčně dobrá nálada ji omlazovala na každém kroku. Postavu si udržovala věčným pohybem, občasným sportem a hlavně sexem s milovaným Drahomírem. Oba to milovali a patřičně uměli užít.

Ranní orální vzpruha oba nastartovala do celého dne, po čas práce si občas poslali rajcovní sms a večer usínali vyčerpaní po nutných orgiích. Jeden druhého moc rád překvapoval a protože v práci u Zorky nebylo kdy, musela většinou konat ženuška. Po příchodu do vrátnice, kam nosila teplá jídla i pro Vojtu, si dávala záležet na svých pózách i provokacích. Milovala léto, které jí napomáhalo v čertovinách, protože bylo jednodušší se správně ohýbat v letních šatičkách než v zimě v ušance. Nutila správným odhalením manžílka k páře z nozder, když si hrnula sukničku skoro až k bokům.
Mohla si to dovolit. Nohy měla pevné a krásně klenuté. Nechala úsměvně Drahoše koulit očima, když na studentku, která mezi dveřmi řešila nějaký problém s Vojtou, vyplazovala rajcovně jazýček, aniž by si mladuška všimla. Bavila se nad tím, když si manžel rozepínal knoflíčky u pracovní flanelky, protože mu zvedala tlak každou chvilku. To se potom urychleně naobědval, rozloučil a s manželkou vyloženě prchal domů, aby ji ztrestal semenem.

Když nastaly chvíle, kdy žádná provokace nezabírala a soužití potřebovalo okořenit, oba věděli jak s tím naložit. Nebyli puritáni a tak buď odvážná Zorka domluvila vzpruhu v podobě kamarádky a nebo naopak, Drahoš domluvil mužského, který by obšťastnil jeho ženu. Soukromé orgie neznaly mezí, zádné téma u nich nebylo nikdy tabu a tak i proto společné roky tak krásně ubíhaly.

Po dlouhé zimě a krátkém nenápadném jaru přišlo horoucí počasí. Vedra až k zalknutí a tak Zorka, jako správná samice, odhalovala všechno krásné ze svého nestárnoucího těla. Teplé obědy se proměnily v lehké saláty, které oba strávníci odmítali, protože dát zelenisko masožravci nedělalo nikdy dobrotu. Nikdy se ovšem nestalo, že by se domů vracela s plným nosičem. Pokud jeden kafral víc než druhý, nenápadně nadzvidla sukýnku, nadhodila manželovi nahatou kýtu, nechala nahlédnout do svojí kuchyně a už to šlo samo. Drahoš se chopil vidličky, dodal tělu vitamíny a Vojta hladový jak vlk, se připojil, protože nerad trhal partu.

Na oplátku každému otevřela pivko a spustila další vlnu provokací, kterých si nakonec všímal i nestoudný Vojtěch. Táhl pak dlouhé rozhovory s kamarádem ženáčem, o kráse jeho manželky. Draha lichotky na adresu své ženy miloval. Hladilo mu to ego, čepýřil se jako páv a ještě kolikrát ukázal víc, než byla Zorka ochotná. Každopádně kdejaký rozhovor se stáčel laškovně v žert a nebo v soukromí naopak v realitu, kdy při honění ocasu Vojta šeptal Zorčino jméno nebo naopak ona volala pod Drahošem na pomoc Vojtu. Společný sex visel ve vzduchu dlouhá léta, ale nikdy k němu nedošlo.

Když se znovu manželství potápělo do všední šedi, oba vycítili potřebu nahodit záchranné lano.Dopřáli si letní dovolenou u moře, odkud přijeli nadšení, opálení a plní elánu. První cesta, v posledních dnech volna, ihned po příletu, vedla právě k Vojtovi do kukaně. Pochlubili se fotkami a předali mu drobný dárek. Vojta je už netrpělivě očekával a protože se blížila noc, kdy nějaká kontrola nehrozila, otevřelo se i vínko.

A jelikož bylo parné léto a žízeň sužovala všechny, tak se lahvinek otevřelo víc a trojice kamarádů se docela přiopila. Veselá Zorka vzpomínala na zážitky, na noční pláž, romantiku a výlety, Drahoš pomlouval tamní pivo a chválil jejich stravu. Vojtěch hltal nejen vyprávění, ale i každý poodhalený kousek zralého ženského těla. Byl vykládáním tak napjatý, že nevnímal nic z okolního světa. I občasně ťukající ubytované hosty musela vyřizovat Zorka, která jako jediná byla schopná všelijaké komunikace.

„Kam to až dneska doženeš?“ posadil si něžně Drahoš svoji ženu na klín a věnoval ji jeden z nadržených polibků.
„Nevím. Kam bys chtěl?“ laškovala Zorina a tajně doufala ve společné orgie nebo se svolenou soukromou akci s Vojtou.
„Dneska? Dneska bych chtěl pořádnej odvaz,“ vysoptěl ze sebe přání.
„No tak povídej! Jakej odvaz?“ plácla mu hravě do hrudi ženuška a netrpělivě čekala na jakýkoliv úkol.
„Ty bys chtěla jeho, že?“ nenápadně nastínil Drahoš sex s Vojtěchem.
„Moc,“ ohrnula roztomile nosík Zorka.
„Tak když teď sbalíš prvního, který zaťuká, dovolím ti Vojtu,“ usmál se opilecky manžílek a zatvářil se jako vítěz.
„A to mám brát jako trest?“ smála se jeho výrazu natěšená Zorka.
„Ne. Ber to jako úkol pro tuto noc,“ poplácal ji po půlce, ze které odsunul látku šatů.

Jen to Vojta zbystřil, očividně zaslintal. Špikoval kýtu pohledem a tlačil se i mezi stehna odkud jasně svítil trojúhelníček bílých kalhotek.
„Dobře, jsme domluveni,“ natáhla ručku na souhlasný plácanec.
„Dobře. Tak od teď. Ať je to, kdo je to, tak uděláš nemožný, abys ho sbalila. Vlez mu do postele, dokaž, že jsi tam byla a dopřeju ti tady toho spáče,“ ukázal na Vojtěcha, který po zážitku z nahé Zorky zavřel oči, aby si ji uchoval v paměti a místo další fantazie opilecky usnul.
„Jen se směj. Já si ho pak probudím. A nebo to – potom – může být přece někdy úplně jindy, ne?“ ošetřovala domluvu Zorina.
„Jasně že jo. Ale teď se věnuj mě!“ tahal její ruku pod šňůrku letních kraťasů, kde na ni čekal už probuzený manželův klacek.
„A co když někdo příjde?“ chopila se práce bez rozmýšlení.
„Tak aspoň uvidí, co mám doma za mrchu! Otírej si ho o kůžu. Pěkně žaludem, honem,“ tlačil se na ni zespodu.
„Spěcháš někam?“ chichotala se posměšně Zorka, protože ho měla vyloženě v hrsti.
„Já? Né. To tebe čeká ještě spousta práce,“ snažil se na sobě nedávat tolik vzrušení i když půlku věty prosyčel.

Ruční práce jeho ženy byla něco, co ho vždy dokázalo udělat během chvilky. Nechával se dohoňovat každou noc, otevřeně ji chválil i u piva a znovu se na ni těšil, protože Zorka věděla co a jak líp, než jeho levačka.

„Zatím nikdo nejde,“ usmívala se rozzářeně vyprovokovaná manželka a zbržďovala výstřik na Drahošových koulích.
„A co on?“ hecoval Zorku nedohoňák, protože se už chtěl opravdu vystříkat.
„Myslíš Vojtíška? A co je s ním?“ upřeně koukala zblízka do manželových očí a po paměti si provokativně nadzvedla bok, aby si vytáhla šatečky až k pasu, mohla stáhnout kalhotky pod zadeček a dál, jako by se nechumelilo, honit mužíkův ocas.
„Ty jsi opravdu potvora. Takhle se ukazovat,“ líbal ji tvář Drahoš a roztahoval silně půlky, kdyby se náhodou přítomný spáč vzbudil. Chtěl, aby první, co by viděl, byla zrovna Zorčina světnice. Nechal ji, aby se posunula z klínu na opěradlo a položená na boku dávala snadno nahlížet zatím nic netušícímu Vojtovi.

Rukou pořád přejížděla manželovo kopí, dráždila nasliněnými prsty mokrý žalud a klouzala bříškem palce přes uzdičku. Protahovala jej jako flétnu. Špulila se na ospalce za sebou a řádně rozdělaná skočila na nohy, aby dosáhla pohodlně k tvrdolínovi i svými rty. Hluboce prohnutá v zádech a s vykasanými šatkami si stáhla kalhotky ještě níž, povolila šněrovačku na dekoltu, aby dala krásným trojkám víc volnosti a sehnutá nasála manželův ocas s takovou chutí, jako by spolu byli prvně. Projela pusinou až ke kořeni, zamlaskala, zamumlala a znovu vyjela po tuhounovi nahoru. Olízala žalud, pocumlala ho jako pralinku a zase si zajela jahodou až do krku. Ručky nenechala zahálet. Zatím co jedna dráždila nalité koule, druhá hledala citlivý poštěváček, aby mu dala co proto.

„Ty se nedělej! Ty buď takhle krásně nadržená!“ jemně jí odtahoval ruku z pysků a hladil záda.
Zorka poslechla. Nechala se rajcovat ocasem v puse a v okamžiku, kdy se jí lofas jejího pána vylil do pusy, pečlivě dávku spolykala, očistila si jazykem rty i manželův ohon a znovu nadrženě usedla na opěradlo křesla. Přitulila se jako kočka domácí. Schoulená do klubka znovu dávala nahlédnout pod sukni, nechala se slastně trápit rajcovními poznámkami na chrupkajícího Vojtu za ní a oba čekali na prvního nespalce, který mohl každou chvíli projít.

„Musí tu vyloženě zaťukat nebo stačí když projde?“ netrpělivě se ujišťovala Zora, protože by už nejradši vyběhla na chodbu a probušila se nadrženě do prvních dvěří.
„Jsi neskutečná. Může jen projít,“ smál se nahlas vystříkaný Drahoš.
„Ticho! Slyším dveře!“ poskočila na místě Zorka a v duchu se modlila, aby schody, vedoucí k nim, opravdu někdo vyšel.
„Uprav se a jdi do boje,“ poplácal ženu po kýtě Drahoš.
„Upravím, upravím, neboj se upravím,“ svlékala si Zora kalhotky a ještě víc rozvazovala šněrovačku na hrudi.

Sice pozorně naslouchala, ale dál už manžela nevnímala. Vystavila se do proskleného okna, dopředu nabídla výstřih, dozadu zase zadnici a s olízanými rty čekala. Bylo jí jedno, kdo projde. Dovedla si podat ženu stejně jako muže a tak ji táhla jen zvědavost. Vykukovala směrem ke schodům a když spatřila mladého, statného černocha, málem se chtíčem složila k zemi. Už na dovolené bylo tohle téma často po nocích probíráno a i když si navzájem slíbili, že si užijí grupík s černochem i nějakou fešnou mulatkou, nenapadlo by ji ani ve snu, že ji tahle šance potká doma.
Doma, kde byla o černé typy nouze. Skoro nedýchala když jí procházející čokoládový krasavec věnoval zářivý úsměv a málem zakopla když ji Drahoš s poplácáním přes vyšpulené pysky vyslal za dobrodružstvím.

„Ty máš víc štěstí než bys řekla, že?“ věnoval jí manželskou pusu a doprovodil ji ke dveřím u kukaně, aby dohnala svého budoucího bodáka.

Počet zobrazení: 166

Autor

Navigace v seriáluAfrická jízda 02 >>
4.3 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x