Cesta do Asie 08

Toto je 8 díl z 10 v seriálu Cesta do Asie
Počet zobrazení: 104

Asi za dvě hodiny mě probudila zima a také už jsem měl hlad. Oblékl jsem si své zmuchlané kalhoty a potichu se vydal do kuchyňky, kde jsem doufal nalézt něco k zakousnutí. Všude byla tma a jen nouzová světla ukazovala směr k předpokládanému zdroji jídla. V kuchyňce seděla na malé sedačce Janice a hned se mi věnovala. Ukázalo se, že byznys třída je přece jen o něco lépe vybavena a zásobena než běžná turistická. Dopřál jsem si kousek sendviče se šunkou a studený uzený losos s houskou. Cola, káva a dvojitá whisky a můj žaludek byl zcela uspokojen.

Janice s pobaveným úsměvem sledovala, jak pořádám jednu porci jídla za druhou.

„Vidím, že vám vyhládlo. Pochutnal jste si?“
„Ano, jistě. Bylo to výborné. Ani nevím, kdy jsem si v letadle jídlo tak vychutnal.“
„Ani se nedivím. Po takovém výkonu.“

Ztuhl jsem. Že by nás viděla při akci? Ale Janice se jen šibalsky usmála a pokračovala.

„Nebojte se, nešmírovala jsem vás. Ale proč myslíte, že jsem vás usadila vedla paní Isabely? Dva členové klubu vedle sebe, to je mimořádná příležitost. A tak jste ji prostě využili. To je v pořádku.“

Uklidnil jsem se, že vše proběhlo v klidu a za tichého souhlasu a dozoru letušky.

„Janice, ale pokud jste tak informovaná, jste také členkou klubu?“

Dívka se zarazila nad tou přímou otázkou, ale pak si asi řekla, že přede mnou nemusí nic tajit.

„Ano, jsem. Ale ne dlouho. Proto jsem o vás dvou dopředu věděla a posadila vás vedle sebe. Zlobíte se proto na mě?“
„Ale vůbec ne. Jak bych mohl. Díky vám jsme se s Isabelou oba dva stali plnoprávnými členy klubu. Samozřejmě, pokud nás budete evidovat.“
„Jistě, to zařídím hned po přistání v Manile.“

Janice poslední větu pronesla jakoby smutně a zklamaně. Tak jsem ji pohladil po tváři, aby se usmála.

„Nebuďte taková smutná. Krásná dívka jako vy se má usmívat a být veselá. Máte před sebou celý život. A jako letuška určitě i zajímavý. Usmějte se přece.“

Ale místo smíchu se jen rozvzlykala. Práce letušky ji sice baví, ale protože je věčně na cestách, tak nemá žádný osobní život. To mě překvapilo. Vždyť je členka klubu, tak musí mít nějaké zážitky. Znovu jsem ji pohladil a ona se mi schoulila v náručí s hlavou schovanou na mé hrudi.

„Když já mám také jenom nejnižší stupeň členství a dále jsem nepokročila.“

Zvedla ke mně uslzenou tvářičku s provinilým smutným úsměvem. Neodolal jsem a políbil ji na čelo. Cítil jsem, jak mi v náručí ztuhla. Nastavila mi své rty a já ji políbil. Přitom jsem sevřel její malý ale pevný zadeček. Objala mě pevně a vší silou se přisála na mé rty. Když už nám docházel dech, tak jsme se od sebe odtrhli, ale stále jsme byli těsně u sebe. Dívali jsme se navzájem do očí a pak se dívka rychle rozhodla. Vykoukla ven z kuchyňky a pohledem zkontrolovala cestující. Pak zatáhla závěsy a v místnůstce zhasla. Opřela se o pult a přitáhla si mě k sobě. Znovu mi nastavila své rty a jednou rukou mi zalovila v mém rozkroku. S uspokojením ucítila mého probouzejícího se dobyvatele a masírovala mi ho přes kalhoty. Já jsem také nelenil a zpracovával její kozičky. Měla je drobné ale pevné, s již tuhými bradavkami. Jednou rukou jsem jí zajel pod sukni a i přes jemné krajkové kalhotky ucítil mokrý žlábek. Nato se dívka naklonila a z kapsičky vesty mi podala zabalenou ochranu. Už jsem dále na nic nečekal a vzal iniciativu do svých rukou. Rychle jsem oblékl svůj penis do latexu a ona si zatím sundala kalhotky. S lehkostí jsem ji posadil na kraj stolu, vyhrnul jí sukni a pomalu do ní zajel. Jen tiše vzdychla a objala mě nohama kolem pasu. Přitom jsme se stále dívali navzájem do očí. V přítmí nouzového osvětlení v tom bylo něco elektrizujícího.

Pomalými přírazy jsem nás přiváděl k vrcholu. Ona byla tak vyhládlá, že se po chvíli roztřásla v prvním orgasmu. Oči měla obrácené v sloup a prsty rukou zaryté do mých ramen. Když se prohnula v návalu rozkoše, tak jsem ji musel přidržet, aby se nesvezla a nespadla ze stolu. Mně to ale ještě nestačilo k vyvrcholení, a tak jsem okamžitě pokračoval. Janice se stále chvěla a když pochopila, že ještě zdaleka není konec, opět se přizpůsobila rytmu mých přírazů. Netrvalo to ale dlouho a vzepjala se podruhé. Křečovité stahy jejího lůna mě doslova ždímaly a svíraly a dolovaly ze mě obsah mých koulí. To už jsem ani já nevydržel a několika přírazy do ní vystříkal svou tekutinu. Zůstal jsem v ní zasunutý a v objetí a cítil jsem záškuby jejího doznívajícího orgasmu. Pak se uvolnila, odtáhla nohy a já z ní opatrně vyjel s celou svou tekutou nadílkou uloženou v latexu.

Upravili jsme se a stále beze slova se k sobě znovu přitulili. Její polibky byly vřelejší a její tvář se již spokojeně usmívala.

„Máš ještě trochu rozmazaný make-up. Ale tvůj úsměv už se mi líbí mnohem více.“
„Děkuju ti. Bylo to nádherné. Ještě nikdy jsem to tak neprožila.“

Dívčin šťastný výraz hovořil za vše. Ale já jsem byl vývojem situace zaskočený. Je to normální, že během jednoho letu jsem dokázal uspokojit dvě ženy? Pokud bych pokračoval takovým tempem, tak po několika cestách letadlem bych byl brzy zasloužilým členem. Ano, členem neveřejného, i když prestižního Klubu 10k.

„Neděkuj. Bylo to oboustranné. I já jsem si to s tebou prožil. Snad proto, že jsme to provedli tak spontánně, tak to bylo tak nádherné a výjimečné.“

Její úsměv mi potvrzoval oboustranné uspokojení z prožitého okamžiku. Naposledy jsem ji dlouze políbil a prozkoumal její zadeček a ňadra, což si užívala se zavřenýma očima. Pak už jsem si sedl na sedátko v kuchyňce a Janice roztáhla závěsy a rozsvítila. Na vzpamatování a nabrání sil jsem si dopřál ještě jednu dvojitou whisky a kousek toho vynikajícího uzeného lososa se sýrem.

Janice se zatím na toaletě upravila a když se vrátila, už jsem ji jenom pohladil a vrátil se na své místo ve druhé řadě. Isabela stále spala přikrytá dekou, zpod níž vykukovala jedna její noha. Zakryl jsem ji a sám se uložil pod deku, abych zkusil ještě chvíli usnout. Do Manily dorazíme večer místního času, takže další noc zřejmě zase strávím na letišti a v letadle.

Počet zobrazení: 104

Autor

Navigace v seriálu<< Cesta do Asie 07Cesta do Asie 09 >>
5 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Šmajda

Chudák Mirek, tak daleká cesta a ani si neodpočine ;-). Na kolik tak vyjde na otočku výlet do NY? :-D.

Martin

Záleží na společnosti s kterou poletíš a kdy si koupíš letenky . Ale tipoval bych to tak 19 – 21000 kč . Chystáš se vstoupit do klubu 10 k 😉

Bobr

Konečně normální autor, jehož povídka se čte jedním dechem!

Martin

Báječná povídka . Dvě ženský během chvíle to by bylo pro mě už na infarkt 😀 Těším se na pokračování .

parohaci.cz

A co teprve když ti holku ošuká cikán a vystříká se do ní http://parohaci.cz/nocni-ulet/

Edit moderátor: méně reklam na tvůj web prosím. Příště budou podobné komentáře upraveny a link odstraněn. Díky za pochopení

Junior

No tak dvojitá akce na jednom letu to je zajímavý. Ještěže v letadle není víc členek klubu to by ho taky mohli v Maile vynést nohama napřed. 😀 Ale jinak se seriál čte jedním dechem je výborný.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x