kozy v autě

Hanka

Jednoho krásného odpoledne jsem po cestě z práce jel nakoupit do obchodního domu u autobusového nádraží. Sehnal jsem všechno co jsem potřeboval a vezl to k autu. V tom jsem zahlédl pěknou holku.
Byla o něco menší než já, hubené postavy, dlouhé světle hnědé vlasy a to hlavní, co mě upoutalo, byla její velká prsa, odhadem tak čtyřky.

Chvilku jsem si ji prohlížel, když jsem nakládal věci do auta. Přemýšlel sem nad tím, že jí odněkud znám a poznal jsem, že to je holka ze stejné vesnice jak já.
Byla asi tak o deset let mladší než já, což znamenalo, že jí bylo tak devatenáct, ale neznali jsme se. Jen od vidění.
I ona se po mně podívala a asi mě i poznala stejně jako já ji. Určitě čekala na autobus.
Napadlo mě, že jí řeknu jestli nechce svézt. Zabouchl jsem auto a šel jsem k ní.
„Ahoj,“ pozdravil jsem.
„Ahoj,“ odpověděla a podívala se na mě.
„Čekáš na autobus nebo na někoho?“ zeptal jsem se.
„No, na autobus. Bohužel mi ujel!“
„Tak to je docela smůla, když další jede až za tři hodiny,“ usmál jsem se  na ni.
„No, to je,“ smutně se usmála ona.
„Tak pojeď se mnou.“
„Fakt mě vezmeš? To jsem ráda,“ řekla, zvedala svou tašku a oba dva jsem došli k autu.

Po chvíli jsme se rozjeli a ona se ke mně obrátila: „Ty jsi moje záchrana. Jinak bych tu tvrdla ještě dlouho.“
„Přece tě tu nenechám stát, když vím, že jsi od nás. My se vlastně neznáme, že? Já jsem Pavel,“ řekl jsem a podal jí ruku.
„Hana,“ a podala mi taky ruku.
Pevně jsem ji stiskl a zase pustil a věnoval se řízení.
„Doufám, že se se mnou nebojíš?“
„Jak jsi myslel to, jestli se nebojím?“ zeptala se hned.
„No, jako jestli nemáš strach, že se s tebou někde vybourám,“ odpověděl jsem jí.
„Aha! Já to myslela jinak,“ a usmála se.
„A jak jsi to myslela ty?“ zeptal jsem se hned.
„Hm! Jako že jestli nemám strach z tebe!“
„Hrůzu snad nenaháním, ne?“
„Ne, tak jsem to nemyslela.“
„Ty jsi to myslela takhle, že?“ řekl jsem a položil jsem ruku na její stehno. Lehce jsem ji pohladil a zase dal ruku pryč.

„Přesně takhle, ale to by jsi musel šáhnout výš!“
Byl jsem muž činu a moje ruka zase ležela na jejím stehně. Usmála se na mě a já sunul ruku ještě výš.
Cítil jsem, jak se Hanka pohnula. Všiml jsem si, že dala nohy trošku dál od sebe.
„Ty ale nevypadáš, že by jsi se bála,“ poznamenal jsem a podíval jsem se na ni.
Jen zakroutila hlavou a chytila si rukou lem sukýnky a vyhrnovala ji výš. Objevilo se bílé stehno a já na něj zase položil ruku. Dlaní jsem jel výš a výš, až jsem se dotkl lemu bílých kalhotek.
Mé srdce se rozbušilo vzrušením a já se ani pořádně nevěnoval řízení. Prsty jsem jí pohladil přes kalhotky kundičku. Naše pohledy se setkaly.

„Nezastavíme raději někde?“ zeptala se, když jsem lehce přejel do protisměru.
„Hm! To by jsme mohli,“ řekl jsem a odbočil jsem na nejbližší polní cestu.
Zajel jsem kousek do  lesa a zastavil.
Odepnul jsem si pás a podíval jsem se na ni. I ona si odepnula pás a nebylo potřeba slov. Oba dva jsme věděli, co chceme a toužili jsme po tom.
Naklonil jsem se k Hance a ona ke mně. Naše rty se potkaly.
Rukou jsem vjel do dlouhých vlasů a jazykem vklouzl do jejích ústa a naše jazyky se potkaly. Vzájemně jsme se ochutnávali a druhá moje ruka  chytila prso. Bylo nádherně velké a pevné. Zajel jsem pod halenku a nahmatal přes podprsenku tuhnoucí bradavku a laskal jsem ji mezi prsty. Hana rukou jela po mém stehně nahoru a vyhrnovala volné bermudy.
Najednou jsem ucítil její ruku, jak drží celý kolík i s koulemi a ten tvrdnul. Začali jsme se ještě vášnivěji líbat. Vyhrnul jsem jí podprsenku. Bradavku měla krásně velkou a tuhou. Vykasal jsem jí tričko a sklonil se k prsu. Jazykem jsem objel bradavku a rty jsem se k ní přisál. Oblizoval jsem ji jazykem a rukou jsem mačkal celé prso.
Hanka mě hladila po zádech.
Věnoval jsem se oběma prsům. Byly prostě nádherné a já neodolal. Byla to fantazie si s nimi hrát.

Rukou jsem vklouzl i mezi stehna. Sukýnku měla stále vyhrnutou a tak jsem hned držel kundičku přes kalhotky v ruce. Prsty jsem přejížděl po celé délce a cítil jsem pysky i to, že vlhne.
Odhrnul jsem proužek kalhotek a přejel prstem po štěrbince, která byla opravdu krásně vlhká. Jel jsem nahoru až k poštěváčku a trošku jsem na něm prstem zakroužil. Hanka se prohnula a přitiskla svá prsa k mým rtům. Lehce zavzdychala.

„Počkej chvilku,“ řekla. „Já si chci s tebou taky pohrát,“ a odstrčila mě od sebe.
Přetáhla si tričko přes hlavu a sundala si podprsenku. Následoval jsem její vzor a stáhl si ho také.
„Ukaž mi ho prosím,“ řekla Hanka.
Posunul jsem svou sedačku co nejdál dozadu a stáhl si bermudy i s boxerkami. Ocas mi už pěkně stál a Hanka ho hned uchopila a pevně stiskla. Sehnula se k němu, přetáhla kůžičku přes žalud a já na něm ucítil jazyk. Jezdila jazykem po žaludu a rukou mi ho lehce honila.
Díval jsem se na ni a hladil ji ve vlasech.
Cítil jsem, jak ho vzala mezi rty, jak se po něm posouvala níž a on mizel v jejích ústech. Vzdychal jsem slastí. Cítil jsem na svém ocase horkou pusinku, něžné zoubky a jazýček. Byla to nádhera. Jezdila mi po něm rty a sála ho. V dlani měla můj pytlík.

Jednou rukou jsem chytil prso. Prsty jsem hladil bradavku a něžně ji mačkal. Oba dva jsme vzdychali, ale já více.
Kolík jsem měl celý mokrý od slin.
Nevydržel jsem to a chytil jsem pevně její hlavu. Sám jsem začal přirážet. Hanka držela a já zasouval svůj ocas docela hluboko. Zrychloval jsem a pak jsem najednou přestal a vytáhl ho ven.
Hanka oddechovala, protože se mohla hned lépe nadechnout.
„Ještě mi to dělej do pusy,“ řekla mi a já ho do ní hned strčil znovu. Začal jsem rychle přirážet a vzdychat slastí. Zasouval jsem ocas do pusinky, co nejvíce to šlo. Bylo vidět, že i Hance se to náramně líbí. Držel jsem ji za hlavu a můj ocas klouzal její mokrou pusou.

Vytáhl jsem ho a ze rtů jí ukápla slina na má stehna.
Hanka rychle dýchala nejen vzrušením, ale i aby se pořádně nadechla. Nechal jsem ji chvilku rozdýchat a hned jsem jí ho zase vrazil do pusy. Ona ho poctivě celý polkla a když jsem jí sám nedržel hlavu a nepřirážel, sama jezdila rty po jeho obvodu.
Po tomhle krásném kouření jsem dostal chuť na její kundičku.

„Ukaž mi kundičku, chci ji ochutnat!“
Hanka neváhala ani chvilku.
„Ale už jsem se pár dní neholila,“ řekla mi.
„To nevadí,“ toužebně jsem jí odpověděl.
Pomohl jsem jí posunout sedačku a sklopil jsem ji co to šlo.
Ona si stáhla kalhotky a roztáhla nohy. Bylo vidět, že si svou kundičku celou holí, ale teď na ní měla krátké, tmavé chloupky. Byla to prostě krása se na to koukat.
Dal jsem si její nohu na rameno a jazykem jsem klouzal po stehně až ke kundičce. Cítil jsem tu nádhernou vůni a hned jsem ji projel od zadečku až k poštěváčku. Byla plná šťávičky.
Hanka zavzdychala. Chvilku jsem jazykem zpracovával naběhlý poštěváček a prsty jsem hladil mokrou štěrbinku. Pořádně jsem si kundičku roztáhl a zajel jsem jazykem co nejhlouběji. Hanka zavzdychala a přitlačila se ještě více na můj jazyk. Chvilku jsem jí zajížděl do štěrbinky jazykem a lízal jsem všechnu šťávu.

Pak jsem se zase začal jazykem věnovat poštěváčku a do štěrbinky jsem pomalinku vsouval prst a jezdil jím dovnitř a ven. Sál jsem poštěváček a jazykem jsem ho masíroval. Do jeskyňky jsem vsunul i druhý prst. Hanka vzdychala a zvednutá na loktech sledovala, jak se věnuji její mušličce.
Podíval jsem se na ni a v očích jsem viděl strašnou touhu.

Oběma rukama jsem začal zpracovávat kundičku. Jednou rukou jsem si roztáhl pysky a prsty druhé jsem projížděl štěrbinkou. Sem tam jsem prsty promasíroval poštěváček. Hanka vzdychala slastí a já stále zrychloval.
„Chceš udělat rukou?“ zeptal jsem.
Hanka pokývala hlavou a pak ještě dodala: „Ale pak si ještě zašukáme!“

Pořádně jsem začal projíždět kundičku. Zasouval jsem prsty, co nejhlouběji to šlo a stále jsem zrychloval. Hanka se sama nadzvedávala a vycházela mi vstříc. Kundička jí nádherně mlaskala. Prsty druhé ruky jsem dráždil poštěváček.
Její vzdychání přidávalo na hlasitosti a zrychlovalo se.
„Dělej…., už budu!“ povzbuzovala mě a já jsem ještě zrychlil.
Za chvilku se Hanka prohnula a já jsem na prstech cítil stahy kundičky.
Pohladil jsem si svůj ocas, na což se ona hned posadila a vzala si ho do ruky. Ještě celá zadýchaná mi ho začala honit. Jednou rukou masírovala pytlík a druhou mi honila tvrdou kládu. Sem tam se sklonila a olízla mou šťávičku.

„Já tě chci šukat!“ řekl jsem jí.
„Pojď,“ odpověděla mi a klekla si na sedačku a předklonila se.
Stoupl jsem si za ni a už jsem jí ho cpal do mušličky. Skoro jsem ležel na jejích zádech, a můj ocas už byl v kundičce. Pomalinku jsem ji začal projíždět. Byla krásně mokrá z předchozího orgasmu. Oba dva jsme začali vzdychat. Přirážel jsem a Hanka mi vycházela vstříc, podle možností malého prostoru auta. Moje koule pleskaly o kundičku. Hanka si sama jednou rukou dráždila poštěváček. Sem tam chytila mé koule a mačkala mi je. Já jsem rukama držel její prsa a prsty jsem mačkal bradavky. Po chvilce jsem vytáhnul ocas ven.

„Sedni si! Chci na tebe vidět!“ řekl jsem jí a Hanka se hned otočila.
Sedla si na sedačku s nohama doširoka roztaženýma kolem mě. Položila si je na palubní desku a rukou si hrála s kundičkou. Klekl jsem si na podlahu.
„Líbí se ti moje mokrá kundička?“ zeptala se.
Jen jsem kývl hlavou a už jsem přikládal žalud na štěrbinku. Sama si ho nasměrovala a já ho zarazil prudce dovnitř. Hanka vyhekla. Pomalinku jsem ho vytahoval a díval jsem se na něj, jak je krásně mokrý od šťáv. Nabral jsem šťávičku z kundičky na prsty. Poctivě je celé olízala.

„Chutná ti?“ zeptal jsem se.
„Chutná! Dělej šukej mě! Chci postříkat kundičku!“ řekla mi a já se nenechal dál pobízet.
Chytil jsem ji za boky a tvrdě jsem začal přirážet. Ona si sama dráždila poštěváček a oba dva jsme nahlas hekali. Sem tam jsem chytil její prsa, která lítala v rytmu mých přírazů.
„Šukej mě….., děleeeeej…., užžž……, zaseeeee…., buduuuu…..,“ povzbuzovala mě a já už taky cítil, že to na mě přichází.
Ještě párkrát jsem přirazil a Hanka vykřikla.

Cítil jsem, jak se jí kundička stahuje kolem ocasu. To mě dodělalo. Rychle jsem ho vytáhl a chytil rukou. Mohutně jsem vystříkl. Proud semene přelítl přes kundičku až na bříško. Další výstřiky už skončily na chloupcích.
Vykřikoval jsem slastí stejně jako Hanka. Byl to nádherný pocit, takhle úžasně se vystříkat. Hanka si nabrala na prst moje sperma a ochutnala ho.
„Chutnáš skvěle,“ řekla a usmála se na mě. „Příště mi to musíš nastříkat do pusy!“
„Tak až tě zase povezu, jo?“

Usmáli jsme na sebe. Pomohl jsem Hance s utíráním a oblékli jsme se. Takovou cestu domů z práce bych si nechal líbit vždy.

(Možná tuto povídku znáte pod názvem „Odvoz“, ale teď jsem jí dal jiný název. Asi proto, že odvoz není vhodný název pro další pokračování, které by si Hanka zasloužila. Ale to záleží hlavně na vás, jestli chcete další pokračování 😉

Autor

3.8 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek.Jeff

Pravděpodobně se jedná o autorovu prvotinu, která prošla určitými úpravami, přesto si ponechala styl autorova rukopisu.
Děj je tak trochu přitažený za vlasy a rychle spějící k sexu. Potkat dívku ze stejné vesnice, se kterou se aktér navíc neznal, vzít jí do auta a okamžitě jí s jejím souhlasem ošukat je dost nepravděpodobné. Čtenář je v upravené verzi ochuzen o časté úsměvy a výraz pusinka, který se v textu mnohokrát objevuje.
Posouzení tvého příběhu necháme na čtenářích, kteří se určitě rádi vyjádří, případně tě vyzvou k dalšímu pokračování.

Shock

Jak píše Jeff – námět hezký, děj poněkud nepravděpodobný, ale budiž. Pokračování je možné, uvidíme jak se s tím autor popasuje,

Niron

Teda, hupsli na to dost rychle. Na přečtení pěkné, ale není to ten typ povídky, kterou bych si chtěl za pár týdnů přečíst znovu. Chybí tomu nějaká „přidaná hodnota“, celý příběh se točí čistě okolo sexu (což zase není nutně špatně, pokud to byl tvůj záměr). Pokračování – proč ne, jestli se ti do toho bude chtít. Jen ty vydechnuté věty bych nekončil víc jak třemi tečkami 🙂

Trysky

Taková celkem rychlovka, ale proč ne. Je to povídka o sexu. Holčina byla evidentně dost nadržená a z příběhu vyznívá jako taková rozhoďnožka.

Martin

Prvotní povídku neznám . Není to špatné na čtení pro někoho komu jde čistě o sex . Já jsem na opačné straně barikády . Mám rád ten příběh okolo . Chápu Hanka byla ráda , že nemusí čekat na další spoj a tak zaplatila sexem . Taková mladá kurvička o kterou bych nejevil zájem , abych něco nechytil . Pokračování ? Proč ne , jen by bylo dobré dát tomu nějaký příběh okolo a né jenom sex . Z celého příběhu není poznat zda se jedná o lidi ve vztahu a nebo dva svobodné jedince , kde by se dal… Číst vice »

harai

1) vydávat staré povídky za nové mi nepřijde jako dobrý nápad

2) povídka mě nezaujala ani na poprvé

3) pokud bych měl potřebu při nedostatku nových povídek sahat do archivu, cílil bych na nejpopulárnější autory – t. j. třeba Alimedu

4) možná se pletu, ale neobjevilo se tady v nedávné minulosti, že povídky od Alimedy se tady opět objeví?
.

Shock

Nedávno se to probíralo na fóru, že z nedostatku autorů se oživí převáděné povídky a k nemalé radosti autora se po letech i okomentují, Neříkám, že ne vše staré je dobré a ne každému se něco líbí, ale Tomáš to sází tak, jak to převádí ze starého efenixu na nový. Aspoň tak to chápu, že nerozlišuje autory…

Tomáš

1) Všechny uspokojit nemůžeme, ale víc uživatelů se vyjádřilo pro to, aby se staré nepřevedené povídky, sem dávali takhle
2) Třeba zaujme jiná
3) a 4) Povídky beru postupně tak, jak byly vkládány. Takže Alimeda tu bude a možná už něco málo přibylo, jen to bylo dáno s původním datem založení.

harai

Mně to až tak nevadí, psal jsem ten komentář po deseti pivech… 😀

Junior

Protože jsem starý eFenix nikdy neviděl, tak mi to nepřijde jako špatný nápad publikovat zde povídky z něj, jen mne napadá, že by u těchto povídek mohla být informace o tom, že byla převedena. Dost to mate když pak člověk píše nějaký komentář a posléze zjistí, že autor zde již nepublikuje ať už z jakých koliv důvodů.
Ale povídky si vždy rád přečtu..

Bob Romil

Byl jsem jeden z těch, kdo byli pro oživení skomírajícího webu využitím starších kusů pro vyplnění mezer v kalendáři. Třeba já staré forum nezažil a jistě se najde každý den někdo, kdo se tu ocitne poprvé a ty povídky pro něj budou taky nové. K povídce – je tam trošku děr ve scénáři a hupsnou na to fofrem, ale proč ne. Jednu dobu tu byla každá druhá povídka incest a to také není zrovna pravděpodobná věc. Hanbaté scény (vlastně jedna celá dlouhá) jsou popsané čtivě a pokud se jedná o prvotinu, tak je určitě prostor ke zlepšení. Taky jsem to… Číst vice »

11
0
Would love your thoughts, please comment.x