Můj Tomáš…

Roztoužená studentka se těší na schůzku se svým přítelem

Je čtvrtek odpoledne, právě mi skončily přednášky. Netrpělivě čekám na svého přítele. Oba studujeme vysokou školu, bohužel však, každý v jiném městě, takže společné chvíle a okamžiky prožíváme hlavně o víkendu. Domluvili jsme se, že mě tu vyzvedne, skončil dřív než já. Tak tu čekám a vyhlížím. Dnes už poněkolikáté jsem vytáhla mobil, koukla se na čas, ale ten jakoby stál. Konečně. Na rohu se objevuje auto, zabočuje ke mně a známá tvář se na mě už zpovzdálí usmívá.

Můj Tomáš….
Zastaví, vyskočí z auta, popadne mě do náruče a obejme mě.
„Miláčku, hrozně jsi mi chyběla..“
„Ty mě taky lásko,“ uzamknu rty jeho ústa. Nezajímá nás, že lidi se po nás otáčejí. Teď jsme tu jen jeden pro druhého. Tahle krásná setkání, jsou jedním z mnoha, co miluji. Nasedneme do auta a odjíždíme vstříc společnému víkendu.

Po cestě se zastavujeme v naší restauraci, oba jsme docela vyhládlí. Tedy hlavně Tomáš. Sedáme si vedle se k našemu stolečku, který je naštěstí volný. Ani se nepodíváme do jídelního lístku, stejně ho známe nazpaměť a objednáváme si. Tomáš svou oblíbenou vepřovou panenku a já těstoviny Formaggio. Jen co číšník odejde, Tomáš se přisune blíž, chytá mě kolem ramen a polohlasně, jen pro mě, špitne
„Hrozně jsi mi chyběla,“ a druhou rukou mi přejede po stehně. Ten pohyb ve mně vyvolává celou řadu emocí. Zachvěji se, cítí to. Jeho dlaň zakryje můj rozkrok. I přes kalhoty, cítím teplo vyzařující z jeho těla.
„Co to děláš, tady ne…“ snažím se jej zastavit.
„Tobě se to nelíbí?“
„Ale líbí a moc, jen bych takhle na Tebe dostala strašnou chuť.“ Šeptám, „a taky jsou tu lidi…“
„Nikdo sem nevidí, přes ten dlouhý ubrus…“
„Jsi hrozný…“ šeptnu, ale přitisknu jej víc svůj dlaní. Za chvíli ale povoluji, jsem rozrušená prostředím. Nadzvednu mu ruku, přikloním se k němu a zároveň rozepnu knoflík a zip kalhot.
„Strašně To chci…“ zašeptám a dívám se mu do očí. Jiskří v nich malé poťouchlé hvězdičky. Opřu se a on zajede rukou do kalhot, prsty nadzvednou kalhotky a pohladí mě po kůži. Trhaně se nadechnu a odtáhnu nohy od sebe. Pokračuje a prstem zajíždí mezi závojíčky. Jemně proniká mezi nimi a dotýká se malého hrášku. Zachvěji se, Tomáš se jen pousměje, ví co to se mnou dělá. Najednou vytahuje ruku, políbí mě. Zmateně se na něj podívám.
„Jídlo se nám nese, miláčku.“
Pohlédnu do místnosti, opravdu. Číšník se blíží se dvěma talíři k nám. Rychle se pod stolem upravím.
Tak teď nemám na nějakou večeři ani pomyšlení. Vrtám se v jídle, Tomáš si ho však vychutnává. Jakoby nikam nespěchal. Konečně dojedl, jsem netrpělivá, ráda bych už šla.

„Ty už nebudeš?“ ptá se, když vidí skoro plný talíř.
„Ne,“ koušu se do spodního rtu a dívám se mu do očí.
„Tak zaplatím a pojedeme, jo?“ navrhuje. S vnitřní radostí to odkývám souhlasně hlavou.

Po zbytek jízdy, která už netrvá tak dlouho, jej pozoruji. Ani jsem si nevšimla kudy jedeme, když auto zastavuje u domu, kde bydlí Tomáš. Neptám se, je vlastně úplně jedno ke komu půjdeme. Jsem rozechvělá ještě z restaurace, stále jako bych cítila Tomášovu ruku na těle. Najednou mi hlavou prolétne blesková myšlenka. Dnes večer ho budu svádět já…
Projdeme chodbou k jeho pokoji, je tu klid a ticho. Pouštím pomalou hudbu, zaposlouchám se na chvíli do těch tónů. Mezitím ke mně přistoupil Tomáš zezadu. Objal mě pažemi a líbá na krk a lalůček ucha. Pomalu se k němu otočím, oči má opět rozzářené a zase v nich vidím malé hvězdičky. Jemně na něj zatlačím a udělám krok vpřed, druhý, třetí. Směruji jej k posteli. Když pocítí, že je přímo za ním, posadí se. Chce mě stáhnout k sobě, ale nedám se. Právě jsem dostala chuť jej dokonale svádět.

Odstupuji dva kroky zpět, dívám se mu do očí. Vlním se v rytmu hudby, nebo spíše jen pohupuji. Prsty uchopím zip mikiny a pomaloučku jej rozepínám. Shodím ji na zem, na řadu přichází kalhoty. Knoflík, zip a už je soukám dolů.
Tomášovi oči září, na rtech se objevuje úsměv, zrychluje se mu dech. Sjedu pohledem do jeho rozkroku. To co se tam zvedá, je jen odezvou, že můj plán vychází.
Překřížím ruce, chytím lem trička a přetáhnu si je přes hlavu. S hladovým pohledem, znovu upřeným do jeho očí, přistupuji k němu. Uvědomuji si, že jsem patrně přecenila své síly. To napětí a vzrušení přestoupilo i na mě. Kleknu si před něj, rozepnu pásek, knoflík a zip, nadzvedne se, stáhnu jeho kalhoty i se slipy. Jazykem kroužím po žaludu, olíznu malou kapičku a špičkou trochu zajedu do dírky. Slyším, jak mu mezi sevřenými rty uniká chvějící se výdech. Vtáhnu ten sametový klobouček do úst a pomalu jej projíždím. Nespěchám, není kam. Hraji si s jeho mužstvím, zlehka jej stisknu v ruce, druhou držím kulky. Vychutnávám si jej, jako tu nejsladší zmrzlinu.

Tomáš mě však zvedá, chytá za boky, pootáčí a něžným tlakem mě donutí k usednutí vedle něj. Ústy se přibližuje, vyjdu mu vstříc a rty se setkávají v něžném polibku, který však vzápětí přechází ve vášnivější líbání. Zatlačí mě jemně do postele, opouští rty a směřuje přes krk k prsům, stále ještě ukrytých v podprsence. Když ucítím jak jazykem projede úžlabinkou mezi nimi, prohnu se v zádech a umožním mu tak rozepnutí háčků, držících má uvězněná prsa. Stačí malá chvilka a jeho rty se přisávají k jedné bradavce, zatím co druhou laská prsty. Hladím jej a projíždím jeho delšími vlasy.
„Ach…,“ tiše zavzdychám. Tyhle něžnosti se mi líbí, jeho prsty, jazyk, rty mě dokáží rozpalovat.
Tomáš se už ale přesouvá níž, pomalými jemnými polibky putuje po mém těle. Stále níž, ke klínu. Přejede po mé lasturce ukazováčkem, roztáhnu nohy víc od sebe, otvírá se. Pohladí štěrbinku, vyzkouší prstem moji mokrost a jemně zajede ke zvětšenému hrášku. Hluboce se nadechnu a trhaně vydechuji.

„ Aaaááách….“
Zlehka po něm krouží a přesunuje se mezi mé nohy. Už cítím jeho horký dech, dotkl se jazykem mušličky a projíždí ji od dírky k poštěváčku. Na jeho vrcholku si s ním pohrává, brnká o něj, tahá rty a saje do svých úst.
Prsty se mi svírají na dece přehozené přes postel. Nepřestává s laskáním, dvěma prsty zajíždí do otevřené dírky, přidává ještě třetí a pomalu ji projíždí, tam a zpět, tam a zpět… Když se uvnitř zastaví, vypnu se k němu, chci aby pokračoval. Začne však pohybovat těmi prsty uvnitř, rty a jazykem dál saje a laská výběžek, vysílající do mého těla vlnky slasti. Má kundička se začíná stahovat kolem jeho prstů. Cítím jak je tiskne, čekám, že Tomáš přestane a nechá odeznít první vlnu orgasmu.

Ale dnes je to jiné. Pokračuje dál, zmítám se pod jeho doteky. Ta síla zaplavuje celé tělo a on stále pokračuje. Vylizuje mé šťávy prýštící z nitra jako nejsladší nektar. Celé tělo se třese tou explozí. Už ji nevydržím.
„Prosím, přestaň, prosím,“ snažím se mu vyschlými ústy sdělit.
„Pojď už do mě, chci Tě cítit uvnitř…, otočím se ….zezadu,“ navrhuji sotva slyšitelně.

Pomalu vysouvá prsty ven, zvedá se a já se otáčím. Sotva se držím na kolenou, ale tuhle polohu mám nejraději. Cítím jej při ní tak hluboko. Opřu se o lokty, vystrčím svou prdelku k němu. Nedočkavě už čekám, připravená, rozrušená.

Projíždí prstem štěrbinkou, od poštěváčku, který nezapomene polaskat, až k otvoru zadečku. Roztírá mé vytékající šťávy po celé délce. Začíná mě vzrušovat i tento nový pocit. Bojím se, do zadečku jsme to ještě nikdy nezkoušeli. Holky sice říkaly, že to chvíli může bolet, ale pak to prý přejde a je to krásný pocit.
Vnímám, jak mi Tomáš jedním prstem krouží v ústí toho otvoru a dalšími proniká do plačící kundičky. Vzdychám tou nádherou okamžiku.

„Líbí se ti to, lásko?“ polohlasně se ptá.
„Ano, pokračuj prosím…“ náhle se rozhoduji, „Ano, dostala jsem chuť to zkusit…“
„Když budeš chtít, tak přestanu…“ Tomáš ví o mém strachu, ale teď jsem jsem rozhodnutá.
„Pokračuj“ vydechuji vzrušeně.

Na chvíli mě opustí, jen aby si podal lubrikační gel, který jsme použili snad jen dvakrát a od té doby je schovaný v jeho stolku.
Ale hned je zpět, znovu proniká dvěma prsty do kundičky, masíruje poštěváček, ale zároveň i jemně krouží kolem análku. Ten se uvolňuje a za chvíli jedním prstem pomalu vniká i do této dírky.
Ztuhnu, ale jen v očekávání bolesti, která se nedostaví. Jen pocit plnosti, který za chvíli odezní. Znovu používá trochu gelu, teď se mi tam tlačí dva prsty, ale je tak něžný, nespěchá. Opatrně roztahuje druhou dírku, cítím jen tlak, který se uvolňuje laskáním poštěváčku a kundičky. Je to opravdu vyjímečný a krásný pocit. Jsem na pokraji dalšího orgasmu, hlava odmítá jakékoli pochybnosti.

„Prosím , pojď už do mě, chci Tě…“ volám a zmítám se v návalu dalšího přívalového vlnobití.

Tomáš, jakoby čekal na tuto chvíli, zasunuje a pomalu vniká do kundičky. Prsty stále zasunuté v zadečku roztahují elastickou dírku. Ještě párkrát mi projede kundičkou, pak jej ale vytahuje, na chvíli cítím prázdnotu. Vzápětí, se ale mé půlky roztahují a jeho vzrušený, gelem potřený kolík objíždí ústí análku, pomalu proniká dovnitř, cítím ten tlak. Na chvíli zastavuje vsunutí, zůstává v jednom místě a prsty opět přesouvá na tvrdý nadržený hrášek. Tím odvrací mou mysl od zadečku se zastrčeným kolíkem, uvolňuji se. Musí to povolení cítit i on, protože jen zlehka zatlačí a sune se dál.

„Lásko, to je nádhera,“ slyším a i já jsem po chvíli unesena tou plností.
„Pokračuj,“ hlesnu a on lehce, jakoby se bál, že mi ublíží, vysunuje a zpět vrací svůj ocas.
Pomalu šoupe můj análek a já si tuhle chvíli opravdu užívám. Prsty opět zajíždí i do prázdné, nedočkavé dírky, to naplnění je teď maximální.
„Ano…ano,“ volám. Orgasmus, který byl jen udržován, teď propuká naplno. Barevná světla mi vybuchují před očima, krouží kolem, prochází každým místem těla.
„Už budu taky….lásko, miláčku….uuuuž“
Tomáš už vystříkává poprvé můj análek. Nedokážu popsat ten pocit, ale vím, že už nikdy se tomu bránit nebudu. Jen co Tomáš vytáhne své „já“, spouštím se a lehám si na břicho. Jsem naprosto vyčerpaná, ale šťastná. Ležíme vedle sebe, prsty mi přejíždí po zádech. Políbí mě na tvář, na ústa. Pozvednu zrak a koukám do jeho očí.
Ten milující pohled…..
To je můj Tomáš….

Autor

5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Moc pěkné, zasloužilo by si to pokračování.

Wolf

WOW!!! Tohle bylo úžasné povídka mě úplně pohltila doslova to vibruje pocity a city a člověk má pocit jako by tam byl. Jen tak dál.

Tomáš

Bohužel tato povídka je od Harmony a to znamená, že spadá do kategorie zlatého fondu starého efenixu. Myslím, že Harmony pokračování nenapsala a asi nenapíše.

Bob Romil

Ano, tohle je opravdu na zlatý fond. Krásný a vášnivý příběh.

Martin

Krásné , jemné a vášnivé . Moc hezky popsané pocity z pohledu ženy .

5
0
Would love your thoughts, please comment.x