Honimír 02

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Honimír

Po letním dobrodružství se ti dva sbližovali každodenně. I když mezi nimi neprobíhal sex, znali navzájem každý svůj detail. Hráli si do noty a oba jako správní exhibicionisté se předváděli, buď u Zdeňky v kuchyni za výčepem a nebo v lesíku za vískou.
Po zavíračce Zdenka zamykala lokál a přebíhala kvapem hospodu, aby neprodlužovala svoji, i Lukášovu nadrženost. Sedával na stole proti židli paní hospodské a čekal, až usedne k jeho vystoupení. Pomalu, jednou rukou, rozepínal kalhoty a lovil nezkrotnou anakondu za ostrými zuby zipu. Nechával Zdeňku schválně napnutou, protože si liboval v její roztoužené tváři.
Vzal ji něžně za bradu, aby přitáhl zrůžovělý obličej a nechal ji nasát vůni svého probuzeného rozkroku.
Zdeňka sama věděla, že nesmí tohle napětí vyrušit a tak poslušně pouze roztáhla nozdry, nabrala do paměti zásobu odéru z mladého čurákovníku a zase se roztouženě odsunula, protože nedočkavé mladíkovy ruce potřebovaly prostor.
Lukáš povytáhl ocas, nechal rozhlédnout žaludové oko a s pomocí druhé ruky už tahal nabobtnalý klacek celý ven. Celou dobu sledoval jen Zdenčin obličej. Užíval si svoji hoňku a nabízel ji blonďatému osudu. Protahoval žilnatý klacek prsty a stahoval předkožku až ke kořeni. Nechal si kůžičkou hladit svoji chloubu a jezdil s ní tam a sem.

„Tohle se mi líbí! Nepřestávej! Přidám se,“ nevěnovala jediný pohled do jeho očí Zdeňka a s pohledem zabodnutým do proháněného ptáka, si rozepínala vršek pracovní halenky.
„No teda?! S takovou dlouho nevydržím,“ olízl se nad vesnickým striptýzem Lukyn a počítal knoflíček po knoflíčku, protože se nemohl dočkat nahulatých koz paní šenkýřky.
„Vydržíš, neboj. Určitě vydržíš,“ svlékala bílou blůzku a s olíznutím dala najevo vyšší stupeň nadrženosti.

Lukáš nabral dlaní koule a jemně za ně tahal. Nabral špičkou ukazováku kapku touhy a natahoval průhlednou mokrou nitku, aby Zdeňka nezapomněla na to, že má před sebou kus šťavnatého mladého masa. Se zalíbením pozoroval odhozenou podprsenku a dvě nahé kozy s tvrdými bradavkami. Stačilo o ně brnknout a skoro létaly jiskry. Chtěl se těch balónů dotknout, a tak natáhl ruku, mokrou od svojí šťávy a prohnětl oba zralé měchy. Zkusil jejich pružnost a pevnost a šenkýřka sebevědomě držela, protože znala své  kvality. Kdejaká mladice jí mohla závidět výstavní hrudník. Ostatní ženy musely nosit speciální  podprsenky, mladé holky kolikrát i zvětšující výztuže, zatím co Zdenička si mohla s klidem vyjít bez spodního prádla.
Natáčela se do stran, aby Lukáš nezapomínal ani na jedno z nich a nabízela cecek po cecku. Usmívala se a mrkala s jazykem v koutku. Nechala se ošahávat a promuchlávat si ženské zbraně.

„Ty jsou. Vy je máte snad nejhezčí ze vsi!“ pochvaloval si leštič.
„Já vím,“ mrouskala se Zdenka a lehce se nadzvedla, aby mohla stáhnout i krajkové kalhotky.
Zmuchlala je v dlani, párkrát jimi vytřela prokrvené pysky a pěkně ocintané je nesla ke rtům mladého honáka.
„Ochutnej,“ nabídla je z dlaně hřebci a radostně sledovala, jak se na tvrdém ocasu nalilo pár dalších žilek.
Lukáš chňapnul rty po voňavé krajce a pomalu je sežvýkával, aby dodal ten pravý ráz pro svoji honitbu. Leštil si stožár, péroval s ním proti nahaté hospodské a s pevným sevřením u kořene si s ním bubnoval o vypracované bříško. Pleskalo to do taktu, když Zdenka otáčela zralé partie zadnicí k němu.
Klekla nohou na sedák dřevěné židle, druhou nohu doširoka roztáhla, pokrčila v koleni, vyšpulila zadek a už mohl Lukyn sledovat oprstýnkovanou ručku, jak si to brázdí mezi pysky.
Prohmatávala laple, mačkala je prsty k sobě a zase jemně rozlepovala, aby nabídla dírku k okoukání. Palcem kroužila okolo většího poštěváku, zatím co nezbedné prsty zasouvala postupně dovnitř jamky.

„Krásně si to děláš. Jen pokračuj,“ pobízel ji mladík a dál pomalinku drandil svoji chloubu. Ocas měl nalitý k prasknutí, ale dobře věděl, že díky dlouhému tréningu, jeho mladý roh vydrží třeba půl dne.
Zdenka se opět jen usmála, sekla jazykem mezi rty a vyslala ke kundím hrátkám na pomoc druhou ruku. Krásně si pysky oddělila, nabrala prsty šťávu a vnitřní laple nalepila k venkovním, aby se předvedla ještě líp. Už byla jasně vidět i díra. Prsty ji roztáhla do stran, namočila sem tam nějaký prst a dál ji nabízela honákovi.

„Mám se udělat? Nepoužiješ ji konečně?“ vrtěla zadečkem a roztouženě sténala.
„Ještě ne. Chci se dívat a ukázat se vám. Pokračujte. Sedněte proti mně a pokračujte. Prosím,“ omlouval se Lukáš, aniž si uvědomil, že ji střídavě vyká a tyká a vyslal k ní vzdušný polibek na usmířenou.
Zdenka s velkým pochopením usedla za židli, zvedla a roztáhla nohy, opřela je o stůl a už notně pohodlněji roztahovala oholenou pičku. Olízla si prostředník na pravé ruce, předvedla Lukášovi, jak se krásně leskne od slin a na první dobrou s ním zajela do hlubokého terče.
Vzdychla s hlavou zakloněnou, vytáhla prst a znovu olízla. Zakmitala špičkou jazyku po bříšku prstu a znovu se zapíchla do kundího oka. Zavibrovala s ním do stran a už bylo jasně vidět, že ho jen nerada vytahuje. Ale ta chuť po vlastním sekretu byla silnější a tak nakonec, se ztrnulým úsměvem, znovu prst vytáhla a ocumlala. Další pokus byl se dvěma, další se třemi a přidávala, dokud u olizování celé dlaně nesupěla vzrušením.

„Tohle se mi líbí. Vy jste tak krásná a nadržená,“ šmíroval mokrou čubinu a předváděl se s tvrdším honěním. Roloval si předkožku až k bříšku, škubal s ocasem a nechal dál zralou paničku si prstit žlábek, protože u toho překrásně hekala.
Nechala se od něj povzbuzovat a zarážela si dlaň hluboko do útrob. Mlaskalo to až vepředu v lokále a sténání nabuzené Zdeňky bylo slyšet široko daleko. To napětí, že nebude víc než takhle společná masturbace, strach z prozrazení u někoho ve vesnici a spojení dvou generací, Lukáše táhlo dopředu.
Jezdil si po pístu, nabízel z dálky růžový jazyk a snažil se volnou rukou alespoň dotknout zralých pysků, jako kdyby se topil a snažil se chytit  záchranný kruh.

„Tak pojď, uděláme se. Uděláme se spolu tak, jako vždycky. Hoň si ho! Hoň si ho pro mě!“ vyrážela pánví proti ruce, házela blonďatou hřívou ze strany na stranu a povzbuzovala honimíra k vystříkání.
„Už to na vás jde? Mě se to už totiž blíží,“ kroutil šlapky Lukáš.
„To víš, že to na mě jde. To víš, že už budu. Pro tebe. Pro kocourka mladýho,“ prohlazovala si prsa a tahala se za bradavky Zdeňka.
„To nejde vydržet!“ zesmutnil Lukáš a vzpomínal na svou drezúru, po které zvládal trčet dlouhé hodiny i když byl chráněn pouze svojí fantazií, zatímco teď ho burcoval těžký reál.
„Tak se tomu nebraň! Vypusť to ze sebe“ Zcákej mi ji!“ skučela rozdělaná Zdenka a hladila si bříško tou rukou, kterou neměla v kundě až po zápěstí.
„No asi to už tak bude,“ seskakoval ze stolu s ocelovým udělákem v ruce a blížil se k masturbující hospodské.

Nastavil se k obličeji a nechal si několikrát mrsknout chtivým jazykem paní hospodské přes žalud. V rychlosti se sehnul, podráždil mokrého frajtra, dopomohl tak k lechtání ve Zdenčiném bříšku a počkal si, až zkušená panička zvrátí hlavu a s vyplazeným jazykem vyheká pochvalně jeho jmého do prostoru.
V tu chvíli sesbíral veškeré vzrušení do jednoho a vypustil z žaludu proudy hutné smetany. Zestříkal nabízený jazyk, obličej, nos i oči, pocákal čelo i vlasy a zbytek rozsemenil po kozách i vyholené micině. Nechal si ocumlávat jahodu a roztíral dlaněmi semeno po zralém těle místní šenkýřky. Maloval smetanovou temperou po jejím těle, škrtal o tvrdé bradavky a dohlazoval jejich společné libido.
Zdenka se ochotně nechala a prožívala každý dotek horkou mazlavou dlaní. Dožužlávala už měknoucí ocásek a koukala vzhůru k mladému ochotníkovi, aby očima pochválila jeho vystoupení.

„Jako vždy, to bylo krásné,“ poslala mu vzdušnou pusinku Zdenka a se zářící tváří na důkaz spokojenosti se dál mazlila s visícím ohonem.
„Já vám za to děkuju,“ pohladil zlakovaný účes a i když výčepní čekala víc, dál už se opět neodvážil.
Přeci jen v něm budila jakýsi respekt, přes který neuměl jít. Možná i proto nebyl schopný se odhodlat, aby svůj věčně tvrdý kořen zapustil přímo do ní. Nestačily mu Zdenčiny prosby a tak polonahý doufal v to, že se jeho tajná milenka jednou rozohní natolik, že si ho vezme sama a bez kompromisu.

Autor

Navigace v seriálu<< Honimír 01
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x