Legenda o Žiguli 04

Toto je 4 díl z 6 v seriálu Legenda o Žiguli

Skutečně jsem nepředpokládal, že bych se ještě někdy se Žiguli setkal. Léta plynula a já jsem na ni občas nostalgicky vzpomínal. Vlastně vždy, když jsem si parádně zamrdal.
„Tak tohle bylo skoro jako se Žiguli,“ říkal jsem si po vydařeném šoustu. Věděl jsem, že žije někde u Brna a daří se ji dobře. Tyto zprávy jsem měl zprostředkovaně od její mámy, kterou jsem občas potkával ve městě. Jinak nic, žádné dopisy, ani vánoční pohlednice. Život šel prostě dál. Chutě by tady byly pořád, ale možností bylo s přibývajícími léty tak nějak míň. Pak jsem si ale v prvním ročníku všiml boubelky, která mi vzdáleně připomínala Žiguli. Při nejbližší příležitosti jsem si zjistil jméno a v kanceláři jsem vyhledal její složku. Ale jméno zákonného zástupce, jejího otce, mi nic neříkalo. Navíc byla děvenka pod zákonem a kromě toho jsem ji ani neučil. Takže jsem ji občas potkával na chodbách a jen po ni mlsně koukal.

Sexuální taškařice se slečnami jsem už skoro neprovozoval. Zaměřil jsem se spíš na studentky dálkového studia. Byly většinou vdané a věk tak okolo třicítky. Měl jsem stálou milenku, která byla jen o pět let mladší než já. Zkrátka, byl jsem už zestárlý, líný starý kocour. Nikdy jsem nelitoval svých sexuálních úletů se studentkami a říkal jsem si:
„Je lepší se umilovat k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.„
To jsem raději vzpomínal na své úspěchy prcovní. Jeden z mých kolegů, který rovněž občas provozoval toto sexuální harašení, to řekl výstižně:
„Odolával jsem dlouho těm malým provokatérkám. Poprvé mě studentka svedla, když mi bylo třicet let. Raději jsem podlehl, než abych si v padesáti říkal, že jsem byl tehdy blbec. Nikdy jsem toho nelitoval a protože jsem měl kliku, nikdy jsem nespadl do průseru.“

Replika „Žiguli“ se jmenovala Kateřina a říkali ji Káťa. Sice mě přitahovala, ale zase ne tolik, abych se nějak zvlášť angažoval. Když její třída měla jet ve třetím ročníku na drátkování, ani jsem se nesnažil, abych ji dostal do skupiny, kterou jsem vedl. Bylo mi v podstatě jedno, že je nastěhovaná na ubytovně v sousední vesnici. Sešla s očí, sešla s mysli. Navíc jsem nijak sexuálně nestrádal. Každý druhý večer jsem autem, vysloužilou starou popelnicí, dojížděl za svoji „druhou dámou” pro trochu něhy a laskavé péče. Časně ráno jsem se pak vracel na ubytovnu, abych stihl budíček. Žil jsem si celkem poklidně v jakémsi stereotypu, který mi celkem vyhovoval a nijak moc jsem netoužil po nějakých „vzrušujících“ změnách.

Ale pak jednou po večeři zazvonil telefon. Volal kolega z ubytovny v sousední vsi, abych vzal své auto (sanitní vozidlo, jak bylo oficiálně vedeno) a dojel k nim, protože jednu studentku strašně rozbolel zub. Naléhal, abych ji odvezl na pohotovost, protože s ní není k vydržení. Rozmrzele jsem vypnul televizi a vyjel jsem. Za dalších deset minut jsem již mrzutý nebyl, protože postiženou byla právě ta boubelka, moje druhá Žiguli. Vypadala strašně utrápeně a když jsem přijel, dávala najevo obrovské nadšení. Ne proto, že mě vidí, ale že se konečně dostane k zubaři. Než se sbalila a vypravila, měl jsem možnost si ji poprvé opravdu zblízka prohlédnout. Byla o něco menší, asi 165 cm a odhadoval jsem ji na 75 kg. Nedosahovala tedy parametrů původní Žiguli, ale měla rovněž bujné a rajcovní tvary.

Napadlo mě, jestli bych neměl hodit udičku, ale pak jsem sám sobě v duchu vynadal. Holka byla tak zbědovaná, že by mě asi považovala za idiota, kdybych ji něco takového jen naznačil. A tak se mezi námi za jízdy rozpředla jen nejnutnější konversace na téma bolení zubů. Jako na potvoru ve Slaném nefungovala přes noc zubní pohotovost a tak jsme museli jet do Kladna. Kolem 21. hodiny ji konečně doktorka na pohotovosti vytrhla vrtošivý zub moudrosti a propustila nás s doporučením, aby slečna nekouřila a nejedla. Jako desinfekci doporučila koňak, vodku, nebo slivovici.

„Dobrá rada, ale neproveditelná, protože jsem vypadl z ubytovny bez peněz,“ řekl jsem mrzutě.
„A co  kdybychom zajeli k nám domů, tam by se jistě něco našlo,“ odpověděla Káťa.
„To snad ne, přece nebudeme burcovat tvoje rodiče uprostřed noci, ještě bychom je zbytečně vyděsili, že se ti stalo něco vážného. Takže chlastat se nebude a jedeme zpátky,“ rozhodl jsem.
„Nic takového nehrozí, máma s bráchou jsou na chatě a já mám klíče,“ odporovala Káťa.
„A co táta?“ zeptal jsem se.
„Ten od nás před třemi roky utekl,“ sdělila mi Káťa neochotně.
„Pardon, promiň, to jsem nevěděl, jinak bych se neptal,“ omlouval jsem se rozpačitě.
„To nic, tak co, jdeme?“

A tak jsme jeli. Takže  kolem 22. hodiny jsem se najednou ocitl v cizím bytě, s nádhernou mladou holkou, která měla hubu zdřevěnělou po injekci a nalévala do sebe jednu vodku za druhou. Při čtvrtém panáku jsem ji vzal sklenici z ruky.
„Tak už dost, nebo si přivodíš otravu alkoholem.“
„Tak to vypij ty. Stejně máš v sobě jenom jednu,“ začala mi náhle s roztomilou přiopilostí tykat. „Pane profesore, ty  mě chceš opít!“
„To asi ne, když ti beru pití. A sám pít nemohu, protože se musím vrátit zpátky a řidiči jak známo pít nesmí,“ snažil jsem se vymluvit.
„A já tam zpátky nechci, já chci spinkat doma ve své postýlce.“
„Taky zpátky nemusíš, nechám tě tady a vrátím se sám. Zítra nebo pozítří přijedeš zpátky autobusem.“

A pak to na mě vybalila:
„Nelži mi, že pojedeš na ubytovnu, chceš jet za tou svoji buchtou, co za ni jezdíš každý druhý večer. Náhodou to vím, holky mi to říkaly. A mě bys tady nechal samotnou.“

Přitulila se ke mě a začala mě líbat.
„Co může chlap ubohý v takové chvíli dělat, zvlášť, když má chuť?“ pomyslel jsem si a přestal jsem se bránit osudu. Dal jsem si na kuráž taky pár panáků a pak jsme prožili krásnou noc.
Nebyla sice už panna, ale moc toho za sebou neměla. Byla tak neskutečně něžná, že jsem si připadal jako v ráji. Snažil jsem se ji to oplácet, i když jsem byl poslední léta zvyklý jen na zaběhnutý manželský a mimomanželský stereotyp. Dokonce jsem se k ránu zmohl i na druhé číslo, což se mi nestalo, ani nepamatuji. Potom jsem odjel s příslibem, že večer zase přijedu.

Přes den jsem na chmelnici nestál za nic, protože měl jsem plnou hlavu toho co mě potkalo. Kolegovi, který mi Káťu nechtěně „dohodil”, jsem sdělil, že zůstala po náročné extrakci v domácím ošetřování a přijede asi až zítra. Večer jsem vyrazil, jako obyčejně do Kladna, ale nikoliv za tou svoji „buchtou”, ale za Káťou. Vyhlížela mě z okna a když jsem se objevil, byly už dveře pohostinně pootevřené. Hned se mi vrhla do náruče:
„To jsem ráda, že už jsi tady, bála jsem se, že nepřijdeš, že si to rozmyslíš.”

Téměř mi četla myšlenky. Skutečně jsem celý den zvažoval a stále jsem se nemohl rozhodnout. Ještě před chvílí jsem měl pochybnosti, ale teď jsem ji držel v náručí. Na hrudi jsem cítil příjemný tlak jejich pružných prsou. Tak jsem si v duchu řekl , že když do pekla, tak na pěkném koni a hodil jsem všechny meditace za hlavu.
„Víš, včera jsem to měl jednodušší, protože jsme měli oba příjemnou špičku a všechno bylo snazší. Teď ale cítím jakýsi ostych a nějak mi chybí odvaha,” přiznal jsem se.
„A ty myslíš, že já jsem na tom líp? S kantorem jsem to ještě nedělala. Slyšela jsem o tobě, že jsi velký kanec a tak jsem čekala, kdy se projevíš. Nakonec jsem si myslela, že nejsem tvůj typ. Přitom se o tobě ve škole povídá, že žádnou holku při těle nenecháš na pokoji. Tedy ne, že bych byla tlustá, ale čekala jsem, že si mě všimneš. A ty pořád nic. Jsem ráda, že se to stalo, protože jsem tě strašně chtěla.”

S těmito slovy mi začala rozepínat košili a jen tak lehce, jako by náhodou, mi přejela po poklopci. Tam však byl naprostý klid. ( Své potíže jsem již popsal a s přibývajícími lety se jen prohloubily). Vzpomněl jsem si na výrok jednoho svého kamaráda:
„Po čtyřicítce je nejlepší mrdat jen mladé, nezkušené holky, protože těm můžeš namluvit, že když ti visí, tak to tak má být. Starší protaženou mušketu neokecáš. Některá to sice bere jako věc cti a postaví ti ho, ale u většiny riskuješ, že si nejen uřízneš ostudu, ale ještě to o tobě rozkecá.”

S těmito chmurnými myšlenkami jsem navrhl, že se půjdu osprchovat a pak bych něco snědl. Zmizel jsem v koupelně a doufal jsem, že horká sprcha mého nezbedu trochu vzpamatuje a že se také zbavím mentálních zábran. Po krátkém sprchování jsem zaznamenal za závěsem sprchy jakési hemžení. Než jsem se nadál, vklouzla nahá Káťa vedle mne, pod proud příjemně bičující vody. Začali jsme se vzájemně mydlit a zjistil jsem, že je to činnost pro oba neobyčejně příjemná a rajcovní, ostatně jako  vždy, při podobných příležitostech.

Vychutnával jsem si její nádherné pružné trojky, bříško, boky i zadeček. Měl jsem plné dlaně tohoto krásného těla, na kterém nebyly žádné stopy po mateřství, jak jsem byl poslední dobou zvyklý. Káťa poklekla a začala se věnovat mému ptáku, za kterého jsem se ještě před chvílí styděl. V laskavé péči se začal probouzet a když jej vzala do úst, bylo jasné, že nás dnes čeká ještě hodně hezkého.
„Miláčku, jsi úžasná. Jenom mi prozraď, kdo tě to naučil?” vzdychal jsem rozkoší.
„Nikdo, ale čtu pravidelně NEI Report a tam o tom byl seriál na pokračování. Akorát jsem zatím neměla možnost si to vyzkoušet. Dělám to dobře?”

Naivita této otázky mě rozesmála. Cítil jsem se báječně, ale začal jsem mít obavu, že pokud bude pokračovat, vystřelím a budu odkecaný. Proto jsem ji pozvedl, obrátil k sobě zády a přiměl ji, aby se trochu předklonila. Opřela se rukama o kohoutky a já jsem pozorně a šetrně nasadil zezadu. Namlouvák byl po ústní stimulaci pěkně tvrdý a tak jsem bez obtíží vnikal do krásně těsné kundičky. Pomalu jsem se nořil hloub a hloub a teprve asi po patnácti přírazech jsem v ní byl až na doraz.
Zabořil jsem se, jak nejhlouběji jsem mohl a znehybněl jsem. Vnímal jsem ptáka sevřeného v rozkošně teplém, vlahém zajetí. Současně jsem oběma rukama něžně masíroval kozičky na kterých trčely ztvrdlé žužlíky. Na slabinách jsem cítil rozkošnou pružnost jejího zadečku. Projížděl jsem ji pomalými, dlouhými tahy, abych si požitek patřičně prodloužil a slastně vychutnal.

Káťa si jednou rukou zajela mezi nohy a začala si hladit kundičku. Občas sáhla hlouběji a zazvonila mi pytlíkem. Ejakulace se nezadržitelně blížila. Prudce jsem vyjel, otočil ji k sobě čelem a tlakem na hlavu ji přiměl, aby klekla. Zároveň jsem zavřel přívod vody. Jezdil jsem ji parádně ztopořeným ptákem po prsou a pak zamířil k ústům. Zajel jsem dovnitř akorát včas. Vzápětí mohutný gejzír semene vytryskl do pusinky a protože se lekla a škubla sebou, postříkal jsem ji i obličej a vlasy.
Byl jsem překvapen, kolik toho ze mne vylítlo. Obvykle se vyronilo jen pár kapek a protože jsem to nechával uvnitř, ani nebylo co utírat. Teď jsem viděl na tváři své mladičké milenky cákance, jako za mlada. Zřejmě zapracovalo vědomí, že mám po dlouhé době zase na špízu mladou, šťavnatou, těsnou a dychtivou kundu. Rozetřel jsem ji sperma po obličeji a prsech.

„Určitě  nevíš, že nejdražší francouzské pleťové krémy se dělají právě z tohohle. Působí to proti vráskám, ale to ty ještě dlouho potřebovat nebudeš.” Všiml jsem si, že hned po vystříknutí vyplivla to co jí zůstalo v puse.

„Děvenko drahá, to se nevyplivuje, to se polyká do poslední kapky, protože je to zdravější než všechny vitamíny. Ne nadarmo se tomu říká peniscilin.”
“Já to asi polykat nebudu, má to divnou chuť, asi jako bílek z vajíčka.”
„Však to také je základní bílkovina, ale neboj se, přijdeš tomu na chuť, protože si to brzy zopakujeme. Ale ne tady a ne hned. Teď si odklidíme do postýlky, protože jsme ještě zdaleka neskončili.”

Bylo na ni vidět, že ji představa dalšího mrdání jen potěšila, stejně jako mne. Po roztomilém laškování ve sprše jsem se cítil krásně příjemně uvolněný a tak jsme zalehli do připravené postele. Zaujali jsme moji oblíbenou polohu „lžiček“. Měl jsem zadeček na břiše a rukou lehce vychutnával kozičku. Usnul jsem téměř okamžitě. Léta bohužel neošálíš, i kdybys chtěl a měl nevím jak lákavou příležitost. V polospánku jsem cítil, že se obrací, tak jsem se obrátil rovněž. Vnímal jsem pružné kozy na zádech a když mi přehodila stehno přes nohy uvědomil jsem si šimrání chlácholinky.

V polospánku jsem ji dal ptáka do ruky. Lehce jej sevřela a vzápětí jsem zase usnul. Nevím jak dlouho jsem spal, ale vzbudil jsem se příjemně osvěžený, jako již dlouho ne. První, co jsem si uvědomil bylo, že mi něžná ruka pomalu a něžně honí namlouváka. Ten už samovolně začal tuhnout. S potěšením jsem si uvědomil, že za chvíli bude zase tam, kam patří. Lehl jsem si na záda a s uspokojením jsem zaregistroval, jak stožár pěkně trčí. Vzal jsem Káťu za vlasy a pomalu, leč nekompromisně ji táhl hlavu do středobodu našeho společného zájmu.

Pochopila ihned, co po ni chci a lehce zaváhala. Pak jej však vzala do pusy a žalud zmizel mezi jejími rty. Začala lehce sát a jazykem rejdila na uzdičce pod žaludem. Vzrušení stále stoupalo a to nejen u mě. Zjistil jsem, že ji tato činnost docela slušně rozpaluje. Chvíli jsem si rozmýšlel, zda se mám vystříkat do úst a přimět ji, aby to spolykala, ale pak jsem se rozhodl trochu si tuto slast prodloužit a zasvětit ji do další polohy, kterou dosud neznala a sice na koníčka.

Zvedl jsem ji hlavu a vemlouvavě ji vyzval, aby šla nahoru. Zřejmě dobře nepochopila, protože se pokusila si na mě lehnout.
„Klekni si nade mne, takhle bych se do tebe nedostal,“ instruoval jsem ji.
Když konečně naklekla, lehce jsem ji nadzdvihnul zadničku a napíchl na kopí. Dosedla, slastně vzdychla a zavrtěla zadkem. Bylo to božské. Nechal jsem ji chvíli nadsedat, pak se zvrátila dozadu, opřela se o ruce a parádně ždímala uvězněného ptáka svíráním prdelky. Bylo to až příliš silné a vedlo by to k mému brzkému vystříknutí. Navíc jsem musel včas vyklouznout a „hodit to za plot“, protože nebrala žádnou antikoncepci a šprcky jsem nestačil koupit. Lépe řečeno, ani jsem si na ně nevzpomněl. V poslední době jsem je vůbec nepotřeboval, protože obě moje pravidelné sexuální partnerky si tuto starost braly na sebe.

Proto jsem si ji přitáhl k sobě, takže na mě nalehla svými božskými kozami. Byla v mírném pokleku, nachýlená dopředu a její zadnička se lehce nazdvihla. Převzal jsem iniciativu a začal  přirážet zespoda. Mohl jsem si tak sám dirigovat svůj rozjezd a prodlužovat  naši oboustrannou rozkoš. Vášnivě jsme se líbali. Svíral jsem oblé boky, které mi tak skvěle padly do ruky a lehce jsem si ji do rytmu nadlehčoval. Hladil a masíroval jsem parádní pružné kozy, střídavě je žužlal a bořil do nich obličej. Milostná křeč byla stále silnější. Začal jsem ztrácet rozum, ale zavčas jsem ji energicky nadzdvihnul, vyjel z ní a vystříknul  na zadek a stehna. Zůstala na mně bezvládně ležet a zrychleně dýchala. Váha jejího těla na mě kupodivu nepůsobila tíživě, ale naopak velmi příjemně. Později jsme tomu začali říkat válcovačka.

Po chvíli jsem ji však přece jenom pootočením těla složil vedle sebe a sáhl jsem po připraveném kapesníku. Po utření jsme se přehodili prostěradlem a propletli  se dohromady. Seznámil jsem ji s oblíbenou „vánočkou“, kterou jsem měl propracovanou a vyzkoušenou  se všemi svými milenkami. Za chvíli jsme v tomto složitém, ale pohodlném a rajcovním objetí znovu usnuli.

Tentokrát jsem spal dlouho a tvrdě, protože uplynulé dny a noci mi daly zatraceně zabrat. Vzbudil jsem se až za svítání a hned jsem startoval na záchod. Chtělo se mi strašně čůrat, ale sotva jsem si ulevil, ustoupila i do té doby mohutná erekce. Vrátil jsem se do postele a zjistil jsem, že i Káťa je již vzhůru.

Slastně protahovala nahé tělo a dávala si záležet, aby se pochlubila vším, čím ji pánbůh štědře obdařil. Očima jsem hladově hltal tu nádhernou podívanou. Nemohl jsem se nasytit pohledu na krásné, jen lehce zaoblené bříško, něžně klenuté boky, pevná stehna a pěkně chlupatou kundu. Pohled na  kozy jsem si nechal naposled. Byly bez přehánění nádherné. Přestože ležela na zádech, neroztekly se, ani nesklouzly do podpaždí, jak jsem byl poslední dobou zvyklý. Trčely pěkně vzhůru a měly naběhlé žužlíky. Lehl jsem si vedle ni, poněkud níž a z boku jsem opřel hlavu o kozičku. Volnou rukou jsem si pak vychutnával tu druhou. Hladil jsem ji všude kam jsem dosáhl. Na bříšku, po bocích a na kozičkách. Slastně jsem vnímal její teplou, hladkou pokožku a pod ní pevné maso. To nebyl rozteklý rosol, který mi štědře nabízely moje vrstevnice. Něžné hlazení nemělo rajcovat, ale konejšivě uklidňovat. Ležela vedle mne s přivřenýma očima se slastným výrazem ve tváři. Po chvíli rozmýšlení jsem se ji zeptal:

“Poslyš Káťo, nic mi do toho není a samozřejmě mi nemusíš odpovídat, ale jak dlouho provozuješ tento sport?“
Odpověď mě ohromila:
„No přece od včerejška.“
„Moment, aby nebyla mýlka, panna jsi nebyla, tak jak jsi o to přišla?“
„To bylo s bráchou, to se nepočítá.“
Po této odpovědi jsem ztvrdnul jak beton. A Káťa pokračoval v líčení:
„Asi před rokem jsem si všimla, že brácha často nenápadně očumuje, když jsem se převlékala a že mu v trenýrkách trčí pořádný kus. Pak jsem ho jednou přistihla jak onanoval u nějakého pornočasopisu. V té době jsem již pravidelně četla NEI Report. Tam v poštovně psala jedna holka, že se navzájem rajcovali s bráchou. Vyřešili to tak, že nakoupili šprcky a od té doby to spolu dělají, kdykoliv je to možné, někdy i třikrát denně.“

„Tak jsem se s bráchou domluvili, že to zkusíme také. Nebylo to vůbec jednoduché. Nejdřív se mu z trémy nechtěl postavit, ale když jsem mu ho vzala do ruky, tak se to vylepšilo. Jenže, než jsem mu na ztopořený penis navlékla ochranu, vystříkl a vzápětí mu zvadl. Za chvíli jsme s pokoušeli podruhé a tentokrát se mi podařilo šprcku navléknout. Nemotorně ho do mě vrazil, což mě bolelo a dřelo. Ale hrozně brzo ejakuloval a zůstal ve mně zapíchnutý. Po chvíli mu změkl a vyklouzl tak nešťastně, že guma plná semene zůstala ve mě. Naštěstí jsem ji zachytila a vytáhla. Pak mi holky poradily, abych používala kluzké šprcky. Nebo ty suché naslinit. Potom už to nebolelo, ani nedřelo, akorát mi vadilo, že byl vždycky hotov dřív, než jsem já vůbec začala. Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem se dodělávala vlastnoručně.“

Na Káťu to byl nezvykle dlouhý monolog. Odborné termíny, které používala, skutečně dokazovaly studium příslušné literatury.
„Mluvíš v minulém čase, to už to neděláte?“ zeptal jsem se.
„Ne, najednou ztratil zájem. Nechal se slyšet, že s mladými holkami je to na pendrek, že paničky jsou lepší. Vědí jak na to a nedělají fóry. Mám dojem, že to dělá s mámou.“
Ztvrdnul jsem, v krátké době podruhé.
„To snad nemyslíš vážně,“ vykoktal jsem ze sebe.
„Ale ano, sice jsem je při tom nikdy nepřistihla, ale nejsem blbá ani hluchá.“

Měl jsem toho plnou hlavu. Dvojí incest v jedné rodině, no tě bůch. A teď jsem vstoupil do děje já, jako deux ex machina. S proměnlivými pocity jsem nakonec vstal a nechal si od Káti udělat snídani. Na nějaké šoustání jsem neměl ani pomyšlení. Představa, že ji odblanil sexuální neumětel a navíc vlastní brácha mě málem pobuřovala. Chvatně jsem se rozloučil a odfrčel jsem zpět na chmelnici. Kátě jsem uložil, aby se v průběhu dopoledne dopravila zpátky autobusem, protože víc ji na vytržení zubu omluvit nemohu.

Na chmelnici jsem nestál za nic a často jsem své ubohé svěřence zbytečně buzeroval, což normálně nedělám. Pořád mi to nešlo pod nos. Nejsem žádný moralista, ale tohle bylo i pro mě silné kafe. Závistiví kamarádi o mě říkají, že jsem jako smrt a beru všechno. To samozřejmě není pravda. Nemám sice vyhraněný vkus, že bych byl třeba jen na blondýny, nebo naopak na tmavé, nebo zrzavé. Pravdou však je, že všechny moje prcničky byly trochu ( a někdy i více ), při těle. Takzvaně štíhlé, mě nijak netáhly a za celou svoji mrdací kariéru jsem takové píchal jenom dvě. Jedna z nich byla vyložená tyčka, která neměla téměř žádné kozy. I když jsem s ní zažil nejdivočejší mrdačku svého života, po které jsem si připadal, jako bych vypadl z mlátičky, nijak to nezměnilo moje gusto.

Nerozhodoval ani věk, i když připouštím, že dříve jsem byl spíš na mladší holky. Postupem času mě ale přestalo bavit, dobývat se k jejich kundě přes spoustu romantických keců, vzdychání při měsíčku a vyznávání věčné lásky. U starších paniček bylo oběma stranám hned na začátku jasné, o co jde: pořádně si zamrdat a co nejvíc si to vychutnat.
Mělo své výhody, ale i nevýhody. Ženská nad čtyřicet většinou nemá pevná pružná prsa a ploché břicho. Navíc není ani akrobatka a občas ji loupá v kříži, takže odmítá dát třeba nožky na výložky. Nebo ji bolí kolena a nechce prcat zezadu. Některé mrdají, jako by to mělo být dnes bylo naposled, jiné zase leží jako dřevo a nechají chlapa, aby oddřel všechno sám.
Ale ani já nejsem už dvacetiletý mladík a občas dám přednost dobrému jídlu, před mizerným šoustem. Proto se také moje úlety s mladými kočkami už stávají pomalu minulostí. Zkrátka, večer jsem dospěl k názoru, že s mladými holkami končím a Kátě se budu nadále obezřetně vyhýbat.

Autor

Navigace v seriálu<< Legenda o Žiguli 03Legenda o Žiguli 05 >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Skvělé pokračování. Podobnost se Žiguli je zajímavá a zřejmě to nebude náhoda. Tak jsem zvědav co přinesou další díly.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x