Mafián

Zaklaply dveře cely a Michael Caproni usedl na kavalec a začal vzpomínat na ten osudný den.

***

„Crrrr,“ rozdrnčel se budík.
„Vypni ten krám!“ ospale zaprosila Helen. Michael to udělal a posadil se. Helen se svůdně protáhla a zpod peřiny vykoukly štíhlé opálené nohy a saténová noční košilka byla vyhrnutá téměř k pasu. Ten pohled ho vzrušil, a tak se naklonil, Helen políbil a ruka mu vklouzla pod peřinu. Helen se však odtáhla.
„Dnes ne. Hned jak bude po všem, mi zavolej a sejdem se na letišti.“
„O.k., to jsme si přece řekli,“ odvětil Michael a dál se pokoušel o svádění.
Jenže Helen vstala a se slovy: „Já vím, jen ti to připomínám. Jde přece o náš společný život.“
Zašla do koupelny.
Michael posnídal, sedl do Audi a jel do Manhattanu, vyzvednout svého zaměstnavatele. Jeho šéf, Robert Enlung, ředitel americké sekce DHL, už čekal před budovou.

„Dobrý den, pane.“ Otevřel mu Michael dveře.
„Dobrý, Miku,“ odvětil Robert a začetl se do novin.
Michael znal šéfovy plány vždy na týden dopředu, a tak rovnou vyrazil za město, kde měl šéf sjednaný golf s obchodním partnerem.
Když projížděli řídkým lesíkem, poprosil ho o malou zastávku. Robert kývl a dál četl noviny.
Michael zajel na prázdné parkoviště, vystoupil z auta, vytáhl pistoli s tlumičem a přes okénko prostřelil Robertovi hlavu. Pak přesedl do předem připraveného vozu a jel zpět do města.
Cestou zavolal Helen, že je vše vyřízeno a že jede na letiště.
„Ach, konečně,“ vydechla Helen do sluchátka. „Už se těším, lásko.“

Na letišti ho však čekalo překvapení. Místo Helen ho čekali policisté a na místě ho zatkli pro úkladnou vraždu.
U soudu se ukázalo, že s ním Helen hrála špinavou hru. Při líčení sehrála zdrcenou vdovu a pro tělesného strážce jejího manžela měla jen slova opovržení.
Michael mlčky sledoval skvělý herecký koncert své milenky, která sama vymyslela ten úžasný plán, jak se dostat k miliónům svého manžela. To se jí povedlo a ani Michael ji už nestál v cestě.

***

Teď seděl v cele a přemítal, jak dlouho to tu do popravy vydrží. Jeho obhájce se odvolal, takže vykonání bylo prozatím odloženo na neurčito. Za pár dní dostal na celu spolubydlícího.
David Mitchell byl ve vězení už třetí rok a pro neshody se spoluvězněm byl přidělen k Michaelovi. Byl to sice jen obyčejný výtržník, rváč a hospodský povaleč, ale bylo na něj spolehnutí a byl to rovnej chlap. Michael s ním neměl problém, a tak se spřátelili a společně začali kout plány na útěk.

Michael navázal kontakt s rodinou a svým padrinem klanu Caproniů a brzy měl v cele ukrytý plán ventilace věznice a další potřebné věci. Dlouhé prsty mafie dosahovaly i do věznic.
S Davidem pak v prádelně vybourali díru do ventilačního potrubí a jednoho dne, hned po večerce a předání úplatku dozorci, zahájili útěk.

Podle plánů potrubím prolezli do správní budovy. V chodbě vylomili mříž a čekali.
První na koho narazili, byla sekretářka zástupce vnitřní služby. Povalili ji na zem a odtáhli stranou, kde ji Michael zalehl a zakryl rukama ústa. Při pohledu na vyděšenou dívku zasakroval.
„Hergot! Potřebujem nějakou šarži, ženská nás ven nedostane!“
„Tak co s ní?“ zajímalo Davida, který si zálibně prohlížel štíhlé a pružné dívčí tělo.
„Nepůjčíme si ji?“
Nemohl od dívky odtrhnout zrak a aspoň si rukama vychutnával její tvary přes košili. Tři roky vězení s ním pořádně mávaly.
„Není čas!“ zamítl mu choutky Michael a se vzpomínkou na Helen dodal.
„Až budem venku, dostaneš jinačí kočku, uvidíš!“

Dívce svázali ruce a zavřeli na záchod.
Podruhé již byli úspěšnější. Náčelník ekonomické správy Bruce Carradine jim posloužil dobře. Vědom si jejich zoufalství a vlastního života v garáži usedl za řízení. David vlezl do kufru a Michael si vzadu lehl na zem a doufal, že ho hlídka u brány nezpozoruje. V případě nutnosti byl připraven se ven prostřílet. Nebylo cesty zpět.
Náčelník sám nehodlal činit nějaké problémy. Hlídky u bran se naštěstí omezily jen na kontrolu dokladů a muži se tak dostali na svobodu.

Dle pokynů je Carradine vyvezl za město, kde ho vysadili ven a odjeli do New Yorku, aby u klanu Caproniů našli ochranu a klid. Bohužel, Caproniovi právě prodělávali válku gangů s klanem Corleonů a poskytnutí útočiště uprchlým vězňům bylo nebezpečné.
Michael se vzpomněl na Helen a ještě jeden další nevyřízený účet.
Řekl Davidovi: „Splním svůj slib a dodám ti pěknou kost na ty tvoje choutky! Jedem na Long Island.“
David se usmál. „Co je to zač? A co budeš dělat ty?“
Michael jen prohodil. „Ber, co ti nabízím, za kvalitu ručím. Já jedu do Brooklynu. Mám tam cosi na práci.“

V Long Islandu ukázal Davidovi dům a na rozloučenou řekl: „Dej ji pořádně do těla! Je to mrcha, co mě podrazila, tak ať si to užije. Za týden v docích!“ mávl rukou a odjel.
„O.K.,“ kývl David a vyšel do tmy ulice.

Michael zatím ujížděl do Brooklynu, kde bydlela jeho bývalá láska, Anita Corleone. Shodou okolností dívka z rodiny, s níž teď Caproniovi válčili. Spolu kdysi plánovali budoucnost, ale při jednom maléru u soudu vše shodila na něj.
Naštěstí ho z vězení dostal padrino a sehnal mu místo tělesného strážce u Roberta Enlunga, ale Michael na Anitu nezapomněl. V jejich společném bytě už nebydlela, a tak se vypravil za její sestrou Monicou, jen o pár bloků dále.

***

David chvíli obhlížel dům a pak na příhodném místě přelezl plot.
Dům byl temný, jen v patře se svítilo. Dveře byly zamčené, ale David obratně vylezl na širokou římsu pod okny v patře, sunul se po fasádě a zkoušel okna. Uspěl u osvětlené místnosti.
V křesle zády k němu seděla nějaká žena a se sluchátky na uších poslouchala hudbu. Nikoho jiného v pokoji neviděl.
Opatrně vlezl dovnitř a třemi skoky byl u ženy a strhl ji sluchátka. Žena vykřikla, prudce vyskočila a rozeběhla se ke dveřím. David však byl rychlejší a rukou zapřel dveře dřív, než stačila otevřít. Pak ženu objal kolem krku paží a zašeptal ji do ucha.
„Mám ještě trochu přitlačit? Seš pěkná holka a stejně tě vojedu, mrtvou nebo živou, vyber si!“
Žena přikývla, a když David povolil stisk, prudce vymrštila loket a zasáhla ho přímo na solar.
David se bolestivě zkroutil a Helen vyběhla na chodbu. U schodiště však cítila, jak ji chytil za šaty a pak už jen padala na zem.
David jí za vlasy zvedl hlavu a pak praštil o podlahu. Další okamžiky Helen zahalilo bezvědomí.

Když se probrala, zjistila, že leží nahá v posteli. David seděl v křesle, kouřil doutník a popíjel bourbon z baru. Podíval se na Helen a usmál se na ni.
„Vy jste Helen? Vdova po Robertu Enlungovi?“
Němě přikývla a David pokračoval.
„Nejsem tady o své vůli, ale někdo mě sem poslal, někdo, komu jste v životě hodně ublížila. A ten někdo chce pomstu. Kdo to asi může být?“

Helen to věděla, ale nehodlala se s ním vybavovat.  Když se nedočkal odpovědi, dopil sklenku a dodal. „No, do rána máme času dost. Trochu si pohrajem, kočko.  Smiř se s tím. Co se má stát, stane se,“ svlékl se a pohonil si svůj naběhlý ocas.
Nalehl na Helen, která se chtě nechtě začala smiřovat se svým osudem a nechala si roztáhnout nohy, aby se do ní mohl dostat. Pronik nasucho byl bolestivý a žena zasténala. David, po třech letech půstu, měl velkou výdrž a dával si na čas.

„Takhle to nejde!“ řekl po chvíli a otočil ji na všechny čtyři. Když do ní zajel zezadu a párkrát přirazil, zafuněl: „To je vono, seš hezky úzká,“ a hned začal prudce přirážet.
Helen ho cítila hluboko v sobě, což ji dělalo dobře. Ač se tomu bránila, slast se jí rozlévala tělem.
„Och..och,“ začala vzdychat a vlhnout. David se zašklebil.
„Vidíš, jak se ti to líbí,“ a vzápětí ji semenem zalil útroby.

Helen padla na břicho a mlčela. Nevěděla, co ten muž chce. Zda ji jenom znásilnit, nebo ji zabít a dům vyloupit?
„Kdo jste?“ nakonec se zeptala a otočila se na záda.
„Říkej mi Davide, Helen,“ řekl David. „A teď, když jsme se tak hezky seznámili, už si můžem tykat, ne?“
„Co chcete? Mě….nebo peníze?“
„Zatím tebe a pak se uvidí. A dost řečí.“
Protože péro mu zase stálo, nalehl na ni a zasunul už do vlhkého otvoru. Zvolna ji projížděl a Helen opět jen rezignovaně držela a nechala se líbat po těle, jen líbat na ústa odmítala a uhýbala hlavou. David jí sál a líbal  prsa, laskal vztyčené bradavky, krk a na závěr ji kousnul do ramene.
Semeno do dělohy byla prémie, jak pronesl, když se udělal a odvalil stranou.

Tak u Helen strávil celou noc,střídavě ji šukal, střídavě napůl klimbal. Nad ránem si ho nechal vykouřit. Helen to nesnášela a činila tak jen s velkým sebezapřením, že si toho David všiml a schválně jí podržel hlavu a donutil ji všechno spolknout.
Helen se jen taktak nepozvracela a zcela zhnusená zůstala ležet ještě dlouho potom, co slyšela, jak David odjíždí jejím autem pryč.

***

Michael zaparkoval auto na Farragut Place a svižně vyběhl šest pater v cihlovém činžáku, kde Monica bydlela. Zazvonil a po chvíli zevnitř slyšel šramot a cítil, že je pozorován kukátkem.
„Anita tady není, Miku, jdi pryč!“ ozval se vyděšený hlas z bytu.
„Kde ji najdu?“
„Nevím, dlouho jsem ji neviděla. Nevím, kde teď bydlí,“ odvětila nervózně Monica za dveřmi.
„Jsi její sestra a nevíš kde je?“ výhružně se ptal Michael.
„Jdi pryč, prosím tě, od…“ nedořekla Monica, neboť dveře se rozletěly pod nárazem Michaelova těla, který už s ní nehodlal dál vyjednávat.
„Ty mě neštvi!“ stiskl ji krk. „A teď pěkně odpověz. Kde…ji…naj…du?“ naschvál slabikoval. „Nebo ti krk fakt zmáčknu a Seanovi ustřelím koule!“

Monica se nejdřív snažila sundat mu ruku z krku, ale pak to vzdala a zachrčela: „Pu..sť mě!“
Michael ji odtáhl do pokoje, složil do křesla a čekal, až popadne dech.
Monica byla hezká černovláska s jemnou tváří, jen trochu při těle. Teď tu seděla, třela si krk a nevraživě si Michaela prohlížela.
„Utekl jsi z basy, co? Chceš Anitu zabít? Nejdřív musíš zabít mě! Všichni Caproniové ať jsou k čertu!“ zaujala bojový postoj.
Michael mlčel a připravoval si pistoli. Monica znervózněla.
„Počkej…ty chceš?“
„Chtěla si to sama,“ ušklíbl se Michael. „Říkala si, že nejdřív musím zabít tebe. Pak Seana a pak najdu i Anitu, neboj…“

Sean to byl taky případ. Zlodějíček a překupník čehokoliv, co hodilo pár babek.
Monica si sňatek prosadila před odpor rodiny a Sean nikdy nebyl ke Corleonům přijat. Monica si ho vybrala stejně jen kvůli tomu, že ji dokázal uspokojit tím svým koňským přirozením, přemítal Michael a při pohledu na Monicu mu začal tuhnout penis.
Vždycky se mu líbila a před Anitou začal chodit s ní, ale než k něčemu došlo, objevil se Sean a on se pak zaměřil na Anitu, která se tenkrát vrátila z Evropy.

Michael se usmál a řekl: „Ušetřím vás všechny, ale něco za něco! Dáš mi to, co jsem nedostal, když jsme spolu chodili.“
Monica hned pochopila, kam míří.
„Myslíš, že ti dám, jako nějaká děvka?“
„Nemusíš…“ cvakl kohoutek pistole u její hlavy.
„Počkej…domluvíme se nějak,“ změnila tón Monica.
„Můžeš začít,“ řekl Michael a před obličejem se jí objevil visící ocas.

Monica ho hned vzala do ruky, začala honit a pak i dala do pusy.
Sála ho skoro zuřivě, zatímco Michael si tu chvíli naplno vychutnával a cítil, jak ji v puse mohutní. Monica mu jazykem tepala naběhlý žalud, rukou u kořene stále honila a snažila se ho dostat do pusy co nejdál. Pak ho zase lízala po celé délce, až po chlupaté koule, které druhou rukou jemně mnula.
Nakonec pevně sevřela rty a začala pohybovat hlavou po ztopořeném ocasu a stále zrychlovala.
Brzy pocítila záškuby a přes rty se jí do úst vyřinula záplava semene. Vše spolykala.
Pak mu políbila špičku a povadlý úd mu jemně vsunula do kalhot.
„Spokojen?“ zeptala se.
„Jasně!“ kývl Michael a švihem ruky ji omráčil.
Nic naplat, rodiny jsou ve válce a já jsem Caproni.

Asi za hodinu přišel domů Sean. Michael ho s pistolí navedl před Monicu, která se již probrala.
„Tak Seane, tady Monica mi nechce říct, kde najdu Anitu. Co mi řekneš ty?“ sladce se otázal vyděšeného zlodějíčka.
Ten nebyl chvíli mocen slova, než promluvil.
„Já s tím nemám nic společnýho, Miku, mě z toho vynechte! Kde bydlí Anita netuším, dlouho tu nebyla, ale teď se, myslím, tahá s jedním bankéřem z Baxter Estates, třeba bys tam uspěl. Jmenuje se Larry Ha…Hagen, tak nějak…“
„No vida, jakej jsi hodnej kluk. Lepší než tvoje žena. Škoda jen, že jsi u Corleonů!“
Na to ho střelil do hrudi a Sean se mrtvý skácel na podlahu. Monica v křesle začala hystericky brečet a Michael ukázal na mrtvolu.
„Vidíš a stačilo tak málo. Jenom mi říct, jak ji najdu a mohl žít. Měj se hezky!“
Pak ji chytil za hlavu a prudkým škubem ji zlomil vaz.

Noc strávil v zapadlém hotýlku a ráno vyrazil do Baxter Estates.
Adresu našel v telefonním seznamu a pak zaparkoval tak, aby měl dům pěkně na očích. Ve voze strávil celý den, než se dočkal objektu svého zájmu.

Larry Hagen přijel přesně v 16 hodin a hodinu nato přijelo červené Porsche a vystoupila z něj Anita. Michaelovi se rozbušilo srdce.
Ano, to je ona! Štíhlá, dlouhovlasá atraktivní blondýna, minisukně, halenka, jistě poslední model z butiku, vysoké jehlové podpatky.
Když zmizela v domě, Michael začal chladně uvažovat. Sem se vypraví s Davidem, aby si to taky trochu užil a dva dny ještě věnoval pozorováním domu a okolí. V tom neměl velkou práci. Lidé se zde chovali stále stejně, jako by na všechno měli rozvrh hodin.

***

Když se po týdnu sešli v docích, Davida zasvětil do akce. Ten hned nadšeně souhlasil a pochlubil se svou návštěvou u Helen. Michael se ušklíbl.
„Tu taky ještě navštívíme, ale pěkně popořádku. Nejdřív Anita!“

Do domu se vloupali krátce po poledni. Prolezli dům, nalezli i dovedně ukrytý sejf a pak už bylo šestnáct hodin a domů přijel Hagen.
Sotva z garáže vyšel do haly, dostal ránu do zátylku a probral se svázaný na židli ve své pracovně.
Muži se mu představili jako lupiči a chtěli klíč od sejfu.
„Nemám žádný sejf,“ odvětil Larry.
„Jistě,“ odtušil David. „Je ukrytý tak dovedně, že normální zloděj ho nenajde, ale my jsme profíci. Tak koukej navalit klíče a kód!“

Hagen kapituloval a bezmocně sledoval, jak si muži berou hotovost. Jelikož se blížil příjezd Anity, Hagen znervózněl a snažil se muže přimět k odchodu. Michael to vytušil, a tak řekl: „Co je s tebou? Neboj, na tvou kočku si počkáme. Počkej, jak bude mrouskat blahem, až si ji půjčíme, no ne?“
Otočil se na svého kumpána.
„Jojo,“ odvětil David a drsně se zasmál.
Hagen začal nadávat, a tak dostal roubík.

Odbila sedmnáctá hodina a před domem zastavilo červené Porsche. Jaké bylo překvapení Anity, když se dveře otevřely a tam stál Michael. Popadl jí za paži a vtáhl dovnitř.
„Čau zlato, dlouho jsme se neviděli!“
„Mi…ku!“ byla Anita zcela vykolejená.
„Čekám na tebe, tak pojď dál.“
Přivlekl ji před svázaného Hagena.
„Víte, kdo to je, Larry?“
Vyjmuli mu roubík a Hagen ztěžka zasípal: „Má snoubenka Whitney. Prosím, nechte ji být…“
„Aha. Anita je dneska Whitney,“ zasmál se Michael. „Tak abyste věděl, to je Anita Corleone, mafiánská čubka, co mě při jedný akci vyšplouchla. Celá rodina na ni sere, protože s kdekým chrápe a pak ho vodře z kůže. Nemá žádnou čest a glanc. Je to děvka. Já s ním mám taky nevyřízený účty. Viď zlato!“

Hagena jako když poleje.
„Je to pravda Whitney?“ pohlédl na Anitu, která mu pohled opětovala a řekla.
„Není to pravda. Tento muž si všechno vymyslel!“
„Jo ták. A tu pihu na zadku, jsem si taky vymyslel? A co sex, Larry? Taky to ráda dělá v kuchyni na lince, nebo na stole, že jo…Anito, z toho se nevykroutíš!“ řekl Michael.
Hagenovi potemněl obličej a začal řvát.
„Ty děvko, ty couro, tys mě obelhala….Já ti dal všechno a ty jsi jen mafiánská kurva.“
Došel mu dech a zřejmě i nadávky.

Anita se ušklíbla, ale to už ji Michael povalil na podlahu, vykasal sukni a roztrhl halenku. Než se vzpamatovala, už do ní pronikl a začal přirážet.
„Tak co, ještě to umíš? Ukaž, jak se dokážeš rozjet!“ syčel ji do tváře, zatímco David si vzrušeně honil vztyčený ocas.
Když Michael Anitu přetočil na všechny čtyři, David ji ho nastavil před pusu.
„Dělej, kuř a dej si bacha!“ varoval ji předem a Anita poslušně otevřela pusu a s mlasknutím ho pojmula.

Michael zatím se slastným vzdycháním do ní vnikal a cítil, jak pronik je s každým přírazem vlhčí a poddajnější.
Také bolestné sténání se změnilo na slastné vzdechy a pohyby pánve naproti zesilovaly.
I když Michael Anitu nenáviděl, sex s ní bylo něco úžasného a oba si uměli ve všem vyhovět. Tak si to chtěl užít, než dokončí pomstu.
Anita se už naplno uvolnila a začala mu přirážet a prožívat rozkoš. David zaúpěl a vykropil jí pusu.
Jo, kouřit, to umí skvěle, projelo Michaelovi hlavou, když viděl, jak Anita polyká a vycucává Davidův ocas do poslední kapky. A ze zajetí úst ho nepustila, dokud se mu znova nepostavil.
Pak si mohli muži vyměnit pozice. Anita se nevraživě podívala na svého ex milence, ale pak mu dráždivě špičkou jazyka sjížděla penis po celé délce a slízávala tak vlastní šťávy. S uměním profesionálky mu ho obemkla rty a začala naplno kouřit.
A náhle skousla zuby!
Michael s řevem padl na záda a Anita se vítězoslavně usmála, když ji na krk dopadla hrana Davidovy paže a zlomila jí vaz.
„Ty hnusná děvko!“ řekl David a otřel si ocas do její blůzy. Michael si držel přirození a po tváři mu tekly slzy.
„Ta mrcha mi ho málem ukousla, já ji zabiju!“
„Už se stalo,“ podotkl David s pohledem na mrtvé tělo.

Muži se oblékli, a když se Michael trochu vzchopil, řekli Hagenovi: „Je nám líto, ale muselo se to stát. Teď vám trochu povolíme pouta, abyste se z toho dostal, až budeme pryč, ale policii bych nechal být. Abyste nebyl škodnej, cenný papíry vám v sejfu necháme. Těla vás zbavíme, ale pokud byste nebyl rozumný, tak skončíte podobně.“
Hagen kývl, že rozumí a muži odtáhli mrtvolu do Porsche a odjeli do Bronxu, kde se klan Caproniů zbavoval mrtvol.

Starý muž v opuštěném skladišti je přijal s uspokojením.
„Pěknej kousek…to už tu dlouho nebylo. Furt jen samí chlapi,“ pomlaskával.
„Co to bylo za hovado?“ ptal se později David.
„Ale. Je to magor, ukájí se na mrtvolách. Jak se jich zbavuje, netuším, ale pěkný holky vojede, než je definitivně odstraní. Myslím, že si to dneska užije. Pracuje pro nás spolehlivě už řadu let,“ ušklíbl se Michael a vyrazili pryč.

***

Uprchlíci se ukryli v Bronxu, a když se Michaelovi vrátila chuť na sex, rozhodl se definitivně zúčtovat s Helen.
Při obhlídce místa zjistili, že dům na Long Islandu je na prodej a Helen tam nebydlí. Přes Davidova přítele, který se vydával za zájemce o koupi, získali informaci, že Helen bydlí u své kamarádky v Manhattanu. Michael měl hned připraven plán a k akci se rozhodli hned pozítří.

Zatímco Helen najatý kamarád celé odpoledne zdržoval v domě, muži vnikli do bytu a čekali.
První přišla majitelka bytu Kay Adamsová. Prošla bytem rovnou do koupelny a muži ji zaskočili ve sprše. David ji vytáhl ze sprchy a zmítající se nahé tělo odnesl do ložnice, kde ji hodil na postel.
Výkřik utlumila ruka přes pusu, zatímco Michael jí držel vzpažené ruce. Kay byla modelka a její pružné pevné tělo muže vzrušovalo, ale kvůli ní sem nepřišli.

Když se domů vrátila Helen. Michael ji vyšel z ústrety.
„Ahoj lásko,“ řekl překvapené ženě a vtáhl ji do bytu tak prudce, že prolétla místností a chytla ránu od protější stěny. Plačící se sbírala ze země a to už vyšel z ložnice David.
„Ahoj Helen, jak se máš?“
Stál proti ní celý nahý a v ruce si honil stojící péro.
Helen nebyla mocna slova, ani obrany, když ji povalil na zem, vyhrnul sukni a tvrdě do ní vnikl. Helen jen bolestně sténala, než se jí v klíně rozlilo teplo a David vstal.
To už Helen popadl Michael.
„Tak pojď se pomazlit se mnou, lásko,“ řekl ji sladce a stiskl ji v náruči.
„Pusť mě, ty hajzle…pusť mě, nech mě!“ vzpouzela se, ale silné paže ji držely jak ve svěráku.

Když Helen v pokoji spatřila nahou Kay, znovu se rozječela.
„Vy prasata, hajzlové…co jste ji udělali a proč?“
„Nezkřivili jsme ji ani vlas. Zatím,“ odpověděl Michael a mrštil s ní na postel. Strhl ji košili i krajkové prádlo a hrubě prohmátl prsa.
„Moje odměna za to, cos provedla, nebude tak sladká, ale to má čas. Teď si užijem trochu zábavy. Davide?“ zvolal. „Vem si zatím tu druhou!“

David nalehl na Kay a její výkřik dal najevo, že penis si našel ten správný otvor.
Sténání Kay Michaela vzrušilo, že nijak se s Helen nemazlil. Natvrdo ho do ní vrazil a tlačil se do ní, až po kořen. Pak hned začal přirážet.
Helen jen přidušeně sténala a zvolna se otevírala, jak ji pohyby ocasu dělaly dobře. Snažila se to nedávat najevo, ale bývalý milenec dobře znal její pocity a pohyboval se přesně tak, jak ona chtěla, až se přestala kontrolovat a během okamžiku se udělala a vykřikla rozkoší.
Michael pokračoval a dle předpokladu Helen znovu vykřikla ve druhém orgasmu. Třetí orgasmus už skončil lehkým bezvědomím, čehož muži využili a vyměnili se.
David si ji otočil na břicho a vrazil ji ho tam pěkně zezadu. Probraná Helen přidušeně vyjekla z krásného pocitu tření ocasu ve zcela vyplněné pochvě a brzy mu začala přirážet naproti. David se prudce rozjel, že se Helen musela pevně zapřít a stále rychleji sténala v přibližujícím se vrcholu.
Ten přišel současně se záplavou semene do dělohy.

Zatím Michael měl na sobě Kay na koníčka a sám si ji nadzvedával na svůj ocas, neboť dívka příliš nespolupracovala a v podstatě mu jen držela. Snažila se nedávat najevo emoce, což v případě Michaelova ocasu dost dobře nešlo, neboť se jí pohyboval hluboko v těle, ale zatím se ovládala.
Když však náhle David ji ho zarazil do zadečku a s Michaelem rozjeli sendvič, blaženě vykřikla a odhodila veškeré zábrany.
Projíždění dvou pořádných ocasů hluboko v těle, ji přivádělo k extázi a měla jeden orgasmus za druhým.  Muži už také mnoho nepotřebovali a za trojitého sténání se všichni odbavili.
Vysílená Kay odpadla a Michael si Helen odvedl do vedlejší místnosti a měl s ní delší debatu. Když se vrátili, dali si jídlo a pak se věnovali postelovým hrátkám až do druhého dne.

***

Ráno se muži oblékli, Michael Helen prostřelil hlavu a Kay svázal.
„Pomož si zubama, moc jsem to neutáhl a promiň za ten svinčík. Mohla si za to sama,“ dodal, poukazujíc na mrtvou Helen s krvavou louží u hlavy.

V autě Davidovi sdělil, že získal od Helen přístup k penězům jejího manžela. Kořist si rozdělili a rozloučili se, aby už se nikdy nesetkali.

***

David se usadil v Miami, sekal dobrotu a policie ho nikdy nedopadla.
Michael se poklonil svému padrinovi a vstoupil do války klanů. O dva měsíce později padl v přestřelce s členy klanu Corleone, kteří celou válku nakonec vyhráli a New York opanovali.
Rodina Caproniů byla vyhlazena a navždy zmizela ze světa zločinu a podsvětí.

Autor

5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

V této povídce opět poznávám Shocka narozdíl od jeho posledních výtvorů.
Tato kombinace sexu, vtipu a příběhu nemá chybu.

Martin

Trochu jinak napsaný Kmotr . Ale líbí se , jak je to napsané s vtipem . I ten konec je naprosto super .

Trysky

Super erotická gangsterka. Mohl z toho být dobrý zajímavý seriál a ne jen jedna povídka.

Bob Romil

Dobrý mafioso příběh. Jen mě nebere to neustálý znásilňování, i když je mi jasný, že v tomhle prostředí se nejedná v rukavičkách.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x