Manželka a milenka

Katka byla ještě plna slasti z prožitého milování, zatímco Václav si zapálil cigaretu a nervózně chodil po ložnici, než promluvil.
„Musíme se rozejít. Miluju jinou ženu.“
Katka nechápala. Ještě před pár minutami ji do ucha hekal: „láskooo… jsi úžasná,“ a nyní ji nemiluje?
„Je to silnější než já… nemohu s tím nic dělat. Prostě odcházím.“
„Co to tu žvaníš? Vzpamatuj se… teď si mě šukal… seš normální, nebo naprostej idiot?“ našla Katka ztracenou jistotu a začala na muže ječet.
„Já vím, já vím… ale… už dlouho nad tím přemýšlím… nechám ti všechno, jen musím odejít,“ mlel Václav skoro nešťastně, jako by za nic nemohl.
„Kdo je ta šťastná, co sebrala rodině otce dvou dětí?“
„Magda. Kolegyně z práce… Katko… já tě chápu, ale… už jsem se rozhodl,“ lkal Václav a pak ložnici opustil a následně i dům.

Katka si musela dát panáka. Bylo toho moc, co musela vstřebat a je třeba vše promyslet s chladnou hlavou. Ráno moudřejší večera.

***

Druhého dne si Václav zajel pro věci, vytasil se s připraveným soupisem, jak si rozdělí majetek a Katka rozhodila tajné sítě, aby o své soupeřce získala nějaké informace. Rozhodla se totiž o muže bojovat.
MUDr. Václav Nejedlý totiž nebyl jen tak někdo. Uznávaný lékař, nositel několika vědeckých titulů i řady ocenění byl známou osobností ve zdravotnictví a Katka nehodlala takového muže předat nějaké obyčejné sestře. Ne, že by muže toužila mít pro sebe, ale dva synové pubertálního věku otce potřebovali, nemluvě o tom, že ho měli rádi a jeho odchod zasáhne i je.
Tady už nešlo o majetek a o peníze, ale o rodinu a Katka nebyla z těch, co se vzdávají. Václav byl evidentně očarován mladou kočičkou, že neviděl, neslyšel, na prahu padesátky chytil druhou mízu a nedalo se s ním vůbec diskutovat.

***

„Tak co, máš něco?“ vyhrkla Katka na kolegu z podniku, kde pracovala.
Sešli se v malé kavárně a mladý muž se pousmál. Jednak mohl být sám ve společnosti krásné kolegyně, jednak měl informace, které ona sháněla.
„Něco mám, ale co za to?“ usmál se a hleděl jí do tváře.
Katka věděla, že Martin ji tajně miluje a uměla si představit, co by mohl chtít, ale zatím jen tázavě zvedla obočí.
„A co by sis představoval?“
„Vždyť víš, co bych chtěl …“ předl měkce.
„Jsem vdaná. To snad vysvětluje vše,“ krotila jeho touhu a v duchu úpěla, jak je ten chlap neúnavnej ve své touze po ní.
„Ale už dlouho nebudeš.“
„Co o tom víš?“ ulekla se, protože tohle nevyřkl určitě naplano.
„Vím i nevím… tak jak se dohodnem?“ šklebil se Martin, který cítil svou převahu, byť možná jen dočasnou.
„Dobrá. Chceš mě, máš mě mít. Ale pod podmínkou, že ty zprávy budou stát za to. Jinak vše ruším a ty to respektuj. Ruku na to.“

Martin ji stiskl a pak se pozvolna rozhovořil o zdravotní sestře Magdě Konvičkové.

***

Na prostorném otomanu v lékařském pokoji seděla nahá dívka na ležící postavě partnera. Právě se nad ním skláněla, vášnivě se líbali a proplétali si vzájemně jazyky. Muž jí volnýma rukama mačkal pevná prsa s tuhými tvrdými bradavkami.
Když se dolíbali, dívka mu pohonila tvrdý ocas a pak na něj dosedla, až ho měla v sobě zasunutý až po kořen.
„Jooo… seš… krásně… tvrdej… oh,“ začala pomalu s odsedy.
Václav se dál věnoval jejím prsům, mnul je, mačkal a kroutil bradavkami.
„Krásně… mi… to… děláš… oooch… a teď zezadu,“ sténala Magda, sesedla a v pozici na všech čtyřech na něj vyšpulila zadek.
Václav jí s velkou ochotou napíchl nadrženou kundičku zezadu.
„Áááh… jooo… to… je… krááása!“ hekla pod prudkým vniknutím a sténala pod rytmickými přírazy.
Václav ji tvrdě sjížděl zezadu a cítil slast z masáže ocasu a svírání pochvy.
Pevné pružné tělo, hladká pokožka, to vše násobilo jeho rozkoš a urychlovalo vyvrcholení.
„Budu… stříkat.“
„Ah… ah… ještě… chvilku… už.. taky budúúú,“ vzdychala Magda, ale Václav už jí plnil trhanými výstřiky semene.

Když z ní vystoupil, čůrek štáv a semene jí vytékal z naplněného klína.
Magda se nestihla udělat, ale i tak byla spokojená a sotva se vydýchali, změnila se ve zdravotní sestru a panu doktorovi uvařila kávu a obešla svůj úsek.

Václav se zatím věnoval posilujícímu spánku a během noční služby se už nic zvláštního nestalo.

***

Magda Konvičková byla hezká šestadvacetiletá hnědovláska plných tvarů a byla zdravotní sestrou na oddělení MUDr. Nejedlého. Byla to již několikátá její zlatokopecká štace a nyní doufala, že získala toho pravého. Doposud jen muže lovila, vysála jim přes penis mozek a posléze i účet a šla o dům dál.
Nyní se však hodlala usadit a s uloveným mužem žít. V luxusu, pochopitelně. Doktor Nejedlý se jevil tou nejlepší kořistí.
Zjistila si, jakými příjmy oplývá a příjemným zjištěním byla i existence dalšího konta, kam mu chodily honoráře z článků v odborných časopisech a o němž určitě neměla tušení ani vlastní manželka. Když nasadila všechny své tělesné zbraně, celkem hravě ho svedla, omotala si ho kolem prstu, až ho donutila, aby opustil rodinu a žil s ní. Rozvod považovala za formalitu a pak už jen bude žít v přepychu a luxovat mu konto. Pořídí si děti, tím muže k sobě napevno připoutá a zajistí se po zbytek života.
Magda byla nejen krásná, ale i chytrá a cílevědomá. Její postava v mnisukni a klapající střevíčky nadzvedávala poklopce nejednomu muži a ženám nezbývalo než tiše závidět, že jim nebylo přáno ani dáno.

***

Katka si Martina pozvala domů, aby se mu odměnila. Získané informace jí potvrdily, že jde o zlatokopku a té rozhodně svého muže nedá. Aby bezostyšně utratila veškeré prachy, které Václav doposud svědomitě vydělával pro blaho rodiny, to tedy ne! Měla k Martinovi ještě další přání, ale to mu sdělí až po akci. Moc se jí s ním do postele nechtělo, připadala si trochu jak šlapka, ale zase na druhou stranu, sex už docela postrádala a Martin byl sympatickej mladej chlap. O výkon strach mít určitě nemusela.

Martin byl natěšený na sex se starší kolegyní, jíž tajně miloval. Až se skoro bál, že selže, jak se těšil. Katka se naopak rozhodla, že mu předvede všechny své znalosti, aby byl spokojený a doufala, že z toho něco bude mít i ona.
Sotva přišel, odvedla ho do ložnice, kde ulehli do široké postele.
Katka ho mazlivě líbala po těle a v polibcích klesala níž, až uchopila tuhý ocas do ruky, přetáhla předkožku a hned ho začala sát. Líbil se jí jak byl pevný, hladký a velký tak akorát.
„Ah… oooh,“ Martin vzdychal a rukou ji hladil, kam až dosáhl.
Katka si dávala načas. Mazlila se s ocasem, sevřenými rty si ho pouštěla hluboko do pusy a zase vytlačovala ven. Laskala a tepala ho po celé délce a teprve jeho cukání a zrychlený dech Martina jí napověděl, že by brzy mohl vystříknout, což nechtěla.

Nyní se mu nabídla s roztaženýma nohama. Tmavé chloupky si upravovala jen po stranách, jinak se neholila. Martin se porostem dostal až k rozevírající se štěrbině a lízal ji všude, což jí působilo silnou rozkoš. Katka hlasitě sténala, držela mu hlavu a určovala, kde má přitlačit.
„Ah… anooo… jo… už… božeee,“ projel jí tělem blesk orgasmu.
Martin se na ní porovnal a pronikl do ní ocasem, až po kořen. Rytmicky ji projížděl a jazykem laskal bradavky prsou, které jí po hrudi pluly v rytmu přírazů.
Katka vzdychala, jak prožívala stoupající slast a držela ho za zadek a tlačila na sebe. Celou ji krásně vyplňoval a maximálně se třel, nijak neochaboval, naopak ji pohyby v pochvě vyvolávaly větší a větší pocity slasti.
„Anoo… ještě… už… budu… áááách,“ Katka vzdychala a sténala a pak se udělala ve stejné chvíli, kdy ji začal plnit příliv semene.
Martin vzepřený na rukách pouštěl do ní dávku a a úlevou funěl.

Pak se zase hladili a líbali. Velká prsa Martin mačkal a tahal a Katka sténala rozkoší, protože to tak měla ráda. Původně měla pevné trojky, ale po dětech jí prsa gravitací klesala, ale stále ještě byla pro muže přitažlivá a pro Martina fascinující. Vlastně ženu blížící se k padesátce nikdy nešoustal. A teď ji mohl sahat všude po těle, okusit zralou pičku, zkrátka všechno.
Během mazlení mu Katka rukou vyhonila ptáka do potřebné tuhosti.
„Klekni… si,“ zašeptal a Katka se mu nastavila na všechny čtyři.
Ocas do ní s mlasknutím zajel a Martin, drže si ji v pase, ji prudce sjížděl hlubokými přírazy.
„Oh… oh… jo… to… je… náádhera… uuu… júúúú,“ křičela Katka rozkoší a v rychle dosaženém orgasmu svírala ocas takovou silou, až z něj vysála semeno do poslední kapky.

Pak z ní vytékal potok semene a šťáv a Martin byl zpocený, ale šťastný.
„Dáme si sprchu a pak svačinu,“ konstatovala Katka. „Mám na tebe další prosbu.“

***

Dny a týdny plynuly a Václav stále neřešil rozvodové papíry. Magda na něj tlačila, ale on se stále vymlouval, že nemá čas.
Zato zjistil, že z konta, kam jí umožnil přístup, mu mizí peníze rychleji, než tam přichází.
Když s ní měl na to téma řeč, Magda se vykrucovala a odtok peněz se zmírnil. Ve Václavově mysli bylo však zaseto první semínko pochybností o čistých úmyslech milované Magdičky.

***

Bylo krátce po desáté hodině, když se v hale banky objevila elegantní mladá žena a sháněla se po Bedřichu Hrubém.
Muž u informací ji nasměroval a pak s povzdechem sledoval odcházející krásné nohy s upnutými kozačkami do půli lýtek na vysokém podpatku zakončené minisukní.

„Ahoj, Magdi, tebe bych tu nečekal,“ uvítal ji v kanceláři muž již staršího věku. „Odlož si, chceš kávu, koňak?“
„Co všechno si mám odložit?“ usmála se Magda.
„Záleží na tobě, s čím přicházíš?“ opětoval úsměv muž a pochvalně očima sjel její tvary, zdůrazněné upnutým oblečením.
Magda se posadila a zalovila v kabelce.
„Potřebovala bych znát velikost tohoto konta,“ podala mu papírek s číslem.
„Není problém,“ odtušil muž a zakoukal se na obrazovku počítače.
„Účet je psán na jistého Václava Nejedlého a částka je… no… fíha… dva a půl milionu. Příjmy jsou nepravidelné, ale docela vysoké. Poslední částka je dvacet tisíc před dvěma měsíci. Stačí?“
„A co výběry?“
„Žádné… počkej… ne… letos ne. Dál nevím, ale dá se to zjistit.“
„Ne, to stačí, díky,“ odvětila Magda a svůdně si dala nohu přes nohu tak, aby na ně viděl.
„Víš, Bedřichu, zjistila jsem, že chlapi jsou nanic,“ a ignorovala jeho odmítavé vrtění hlavy. „Myslela jsem, že se usadím, vdám se, ale nemůžu najít žádnýho normálního chlapa. Jako tenhle. Samý ťuťu ňuňu a dodnes nepodal ani žádost o rozvod. Rozhodla jsem se žít sama. Ale ztracený čas je drahej a já ho chci zaplatit. Jeho penězma. Půjde ten účet vybrat?“

Bedřich se pousmál. „Jistě. Pokud máš povolený přístup k účtu, tak…“
„No jasně, že nemám, blbče!“ vztekle sykla Magda. „Ty bych za tebou nepřišla.“
„A nejde si ho opatřit, že?“ ušklíbl se Bedřich.
„Mám přístup na jinej účet, ale ten si kontroluje. Utrácíš moc, přeháníš to, furt to musím poslouchat! Chce, abych se hezky oblíkala, jenže to taky něco stojí… kruci!“ ulevila si.
Bedřich věděl o Magdě své a proto mlčel.
„Chtěla bych mu to konto vybrat, nějak… přes tebe,“ podívala se na něj prosebným pohledem smutného štěněte. To uměla bezvadně.
Bedřich vzdychl.
„Buď to udělám jednoduše, ale pak mě zavřou a ty mi budeš nosit do lapáku buchty, anebo se na to musí jít složitější cestou, ale to nebude zadarmo.“
„Kolik?“
„To zatím netuším. Až koho bych na to našel. Mě by stačila jen trocha tvýho drahocennýho času,“ usmál se.

Magda věděla, co chce. Už když s ním chodila, přišel na to, kým ve skutečnosti je a uzavřeli spolu dohodu. Ona ho přestane vysávat z peněz, zůstanou dál občasnými milenci a on ji občas obdaruje nějakou pozorností, nejlépe z kovu žluté barvy.
„Chceš to předem, nebo až pak?“
„Teď ne. Žena ale brzy pojede do lázní. Pak se ti ozvu. Budu se snažit to vyřešit rychle. Mám po tebe slabost, to přece víš.“
„Vím,“ ušklíbla se Magda, na ústa mu dala lehký polibek a vyplula z kanceláře.

***

Uběhl skoro měsíc, když se Bedřich ozval a pozval Magdu do svého domu.
„Koukám, že tady se nic nezměnilo,“ rozhlížela se Magda po obýváku.
„Jsme staromódní a nic neměníme, pokud nemusíme,“ odvětil, vařil kávu a podal pohoštění.
Magda věděla, že nejdřív bude práce, pak zábava, nebo obráceně?
Bedřich byl milý a uměl být v posteli i výkonný, před pár lety. I když ji odhalil jako zlatokopku, spali spolu občas dál a šperkovnice v jejím bytě tak obsahovala spoustu krásných blýskavých věciček. A šperky a peníze Magdu vždy přitahovaly.

Seděli na gauči vedle sebe, pili kávu a Bedřich ji hladil po koleni.
„Podařilo se to celkem snadno. Zabezpečení banky není kdovíjak dokonalé, takže peníze byly vyvedeny ven a vybrány, aby nezůstala žádná stopa. Dostaneš je v hotovosti. Jsou to rovné dva miliony. Zbytek jsou výdaje a odměna za práci.“
„Půl mega? Zbláznil ses?“ vykřikla Magda.
„Je to zkušenej hacker, ale touhle loupeží velmi riskuje. Počkej na ten poprask, až na to ten tvůj přijde. Buď si vezmeš dva melouny, nebo nic. Je to na tobě,“ řekl Bedřich klidně, který jí zatajil, že si něco z toho taky stáhl pro sebe.

Magda se nakonec usmála a její prsty si začaly hrát se zapínáním kalhot.
„Takže teď je čas na tvou odměnu.“
Pak vzala do úst jeho polotuhý stonek a soustředěně ho začala olizovat, laskat a sát. Bylo to příjemné, leč Bedřich měl už svůj věk, neměl výdrž jako kdysi, takže erekce se stále nedostavovala, ač Magda dělala, co mohla.
„Jak to uděláme?“ zvedla hlavu s otázkou, jak jinak ho může uspokojit.
Bedřich ale měl řešení.
„Počkej chvilku,“ a odběhl do koupelny, kde si vzal prášek na erekci, který si ordinoval i na sex s manželkou. Jinak už se mu prostě pevně nepostavil.

Když se vrátil, Magda už byla svlečená, takže přešli rovnou do ložnice, kde se znovu začali laskat, líbat a hladit a očekávaná erekce se nakonec dostavila.
Kouřením mu stál kolík pevný a tvrdý, vhodný k osedlání, což Magda učinila a pomalu na něj nasedala a cítila, jak jí roztahuje pysky a poševní stěny a proniká hluboko do ní. Bylo to opojné a Magda vzrušením byla tak mokrá, že pronik byl hladký.
Také Bedřich byl naplněn slastí a hned uchopil její plné prsy do dlaní a mnul je a mačkal.
„Jooo… jooo… seš krásně… oh… oh… tvrdej… jooo…“ vzdychala Magda odsedávajíc na ocase a cítila stoupající vlny slasti a rozkoše.
Laskání prsou jí též bylo příjemné, a tak pozvolna spěla ke svému vrcholu.

Bedřich si užíval svírání poševních stěn a masáž ocasu mladou kundičkou. Taky hraní si s pevnými, krásně kulatými prsy, byly vítanou změnou oproti manželce, kterou sex už moc nebavil. Vztyčené bradavky reagovaly na laskání snad ještě větším tuhnutím, přestože je měla už tak dost tvrdé.
„Já… už… buduuuu,“ sténala Magda a poskakovala na ocase stále rychleji.
„Oh… ohhhh… jo… jooo… božeeeee… ááááááhhhh,“ vzdychala a pak, jak Bedřich cítil stahy kolem ocasu, dospěla k orgasmu.
Zaražený ocas v ní byl stále jako kámen a když se mu svezla z těla, Bedřich ji nechal ležet na břiše, podebral si ji v pase a zajel do ní zezadu. Magda tak ležela na břiše s roztaženýma nohama a Bedřich rytmicky komíhal zadkem mezi jejími rozkošnými pevnými půlkami zadečku.
Pleskalo to a mlaskalo, sevření bylo silné, slastně spalující a trvalo delší chvíli, než se do ní vystříkal a ocas mu pomalu začal povadat.

Magda se stihla opět udělat, ale nedala to moc najevo, protože byla hotová. A Bedřich byl, prosím, starší pán, co ji udolal…. jak to vypadalo s mladšími milenci?
Magda však věděla, že starší jsou lepší. Vědí, jak ženu uspokojit, zatímco mladší muži měli sice erekci kolikrát po sobě, ale mrdali jak králíci a hlavně mysleli na sebe. Bedřich byl výjimka, byl starší a ještě s velkou výdrží.
„Kdy se zas uvidíme?“ zeptal se jí, když seděli oblečení znovu v obýváku a Magda se zběžně dívala do tašky, jež jí podal.
„Nevím… sama se ti ozvu,“ odtušila.
„Neboj, odvezu tě domů,“ klidnil její obavy, jít s dvěma miliony jen tak po ulici.
„S igelitkou chodí jen politici, nebo to maskujou krabicí od vína,“ ušklíbl se a Magdu opravdu odvezl autem až před dům.
„Díky. Za všechno,“ políbila ho, tentokrát dlouze a vášnivě.

***

Martin seděl za pracovním stolem a blaženě hleděl z okna. Byl v kanceláři sám, což kontrastovalo s mlaskavými zvuky vycházejícími zpod stolu.
Tam klečela Katka a rytmickými pohyby hlavou mu kouřila ptáka. Tvrdý ocas mizel a vyjížděl ji z pusy, celý mokrý, s naběhlými žílami po obvodu.
„Jo… jo… už… už… polykej… ooooh“ zachrčel a tlačil jí hlavu na stříkající ocas.
Katka hltavě polykala sperma, kterého naštěstí moc nebylo. Martin měl doma přítelkyni, takže ranní dávka šla nejdříve do ní a při kouření v práci neměl ještě tolik „vyrobeno“, aby to Katce nějak vadilo.
Kouření a polykání jí tak nedělalo problém, jako spíš, že Martin za každou službičku požadoval sex a Katka ho zatím stále potřebovala. Proto mu ho v práci hulila, někdy i šukala. Zkrátka neměla moc na výběr.

Když vylezla zpod stolu a Martin si ho uspokojeně uklidil do kalhot, podal jí láhev minerálky na zapití chuti semene.
„Toho, kdo to udělá, nebudu jmenovat, ale je to spolehlivý chlapík. Teda, on zná někoho, kdo to provede. Tohle už je za hranou, je ti to jasný,“ řečnil. „Má instrukce a něco si nechá, to jsem neukecal.“
„To nevadí, hlavní je vybílit to tam,“ kývla Katka hlavou.
„Svou odměnu si vyberu potom, jo?“ usmál se Martin.
„Jistě… na tebe přece nemůžu zapomenout,“ pohladila ho po tváři, vzdychla a opustila kancelář.

***

„Magdičko, tak vy nás opouštíte?“ ptala se na chodbě sousedka, když se Magda vracela z práce.
„Proč myslíte, paní Strázká?“
„No, říkal to váš pan bratranec, když to tady vyklízeli,“ vyprávěla sousedka, která patřila k největším drbnám v domě.
„Jakej bratranec… a jak… vyklízeli?“ strnula Magda v úleku.
„Nábytek přece a všechno ostatní… Odjeli už před hodinou. Nechtěli ani kafe… a já mám dobrý, od Spolku tam na rohu a…“ jela jak kulomet, zato Magda už ji neposlouchala a jako v mrákotách otevírala byt v předtuše nejhoršího.

Zlé tušení ji nezklamalo. V bytě ji vítaly jen holé zdi s pár kusy nábytku. I koberce byly pryč! Všechno! Byt byl kompletně vykraden!
„Je to v pořádku?“ ozvala se sousedka, jak za ní vlezla dovnitř.
„Jo, paní Strázká… odvezli všechno,“ odvětila Magda ponuře, sousedku vystrčila ven, zavřela dveře a teprve pak se v pláči zhroutila na podlahu. Tohle je konec! Šperky, prachy, šaty, vybavení… všechno je v prdeli! Je třeba volat policii a čekat, zda něco vypátrají.

***

Martin vršil před Katku balíky a tašky.
„Tohle je vše. Jo, tady jsou peníze a šperky,“ podal jí kufřík, kde byly svazky bankovek a umělecká dřevěná krabička s prsteny, náramky, přívěsky a náušnicemi.
„Ta děvka v tom ale uměla chodit,“ Katka si prohlížela šaty, vesměs značkové z luxusních butiků.
„Když si vezmeš ty peníze… to je přes dva miliony, zlato hodí taky možná pár set tisíc, no, byla to bohatá nevěsta,“ šklebil se Martin.
„Zlatokopka to je… nebo spíš byla. Tohle nahromadila, aby si žila ve vatě. Jenže se spletla, holčička, má holou prdel a mýho manžela. Ale všeho dočasu,“ pomstychtivě opáčila Katka.
„Chceš nějaký prachy? Kolik?“
„Ty se vždycky hoděj, ale když budu chtít sex, tak nebude nic, viď?“ ušklíbl se Martin.
„Uvažuješ správně,“ přikývla Katka. „Ale v tomhle případě udělám výjimku. Naposledy se spolu vyspíme a něco ti dám jako svatební dar. Třeba prstýnky.“
Těch tam bylo docela dost.
„Hele a co ten tvůj kámoš?“ napadlo Katku.
„Nepátrej,“ řekl Martin. „Oni už se obsloužili sami, takže nic neřeš. Víc nevím ani já.“

Katka byla spokojená. Pomstila se nechtěné konkurentce a značně si vylepšila rodinný rozpočet. A to ještě netušila, že jde o peníze jejího muže z tajného účtu, kam si ukládal své honoráře.

***

„Ahoj. Tak dneska je to naposledy. Přísahej,“ zastavila Katka Martina hned v předsíni, sotva přišel na domluvenou schůzku.
„A co když zase budeš něco potřebovat?“ ptal se Martin.
„Už si poradím jinak, takže?“ vrtěla hlavou Katka a Martin se sklopenou hlavou přísahal.
Ne, že by Katku miloval, ale sex s ní měl větší vášeň než s vlastní přítelkyní. Proto byl vděčen za každou chvíli s ní, i když třeba šlo jen o kouření péra. A že by přítelkyně polykala, o tom si mohl jen nechat zdát.

Po vzájemném svlékání, kdy již se v objetí vášnivě líbali s divokou výměnou jazyků, se věnovali hlazení a laskání prsou a tuhnoucího ocasu. Katka, jako zralá žena, měla vše a ještě něco navíc, co mladého muže přitahovalo. Rozhodně to byl macatější zadek, stehna i prsa, kdy ji bylo za co chytit, popleskat, pomačkat, což u štíhlé přítelkyně postrádal.
Katka neztrácela ve svém věku sexappeal a vyzařovala živočišnost a vášeň a byla i znalá věci, jak uspokojit chlapa a zároveň i sebe.

Teď tu ležel na zádech, Katka obráceně na něm a ona se zasunutým ocasem v puse, on jazykem jí rejdící mezi pysky.
„Gmm… máš… ho… hezky… tvrdýho…“ funěla a rozhodla se mu vykouřit až k výstřiku. Alespoň pak dýl vydrží. Naposled si s ním chtěla sex užít.
„Katkoo… ne… nee… já… oohhh,“ začal se zmítat, ale Katka sevřela pevně rty kolem pulsujícího ocasu a cítila, jak do ní proudí dávka semene.
Vše spolkla, olízala žalud a nasadila kuřbu na druhé číslo. Tu musela přerušovat slastnými výkřiky, jak jí v klíně rejdil jazykem a laskal nejen závojíčky, ale i klitoris.

Po delším zápolení měl ocas tvrdý a připravený a Katka klečela na všech čtyřech a slastně vnímala strojové přírazy zezadu. Projížděl ji pomalými přírazy v celé délce ocasu, kdy ho skoro celého vysunul a zase pomalu do ní zajel, až do koule. K tomu jí ještě promasírovával prsa, což bylo také velmi příjemné. Visící balóny zespoda mnul a potěžkával a mezi prsty jí jemně mačkal tvrdé bradavky.
„Ahmm… oooh… hmmmm… júúúúh,“ vydávala zvuky, plna rozkoše a slasti.
„Mlask… mlask,“ přírazy zesílily a zrychlily.
„Seš hluboko… ooohh… ohhh,“ mírnila ho Katka marně, neboť Martin cítil předzvěst vyvrcholení a pohled na zadek a mrdající ocas to ještě umocňoval.
Náhle z ní vyjel a jedním pohybem ji přetočil na záda. Přiklekl k ní, popadl za kotníky, nohy doširoka roztáhl a prudce do ní zajel.
„Jéééé… božéééé,“ vykřikla Katka nad prudkostí a hloubkou proniku.
Ocas hned začal přirážet a tření z nového směru bylo opojné a krásné. Pochva byla celá zmáčená a mrdání bylo naprosto fascinující.
Katka měla orgasmů několik z sebou a nyní stoupala k dalšímu. Martin nyní přirážel drsně a bezohledně, ale Katka řičela slastí a kolem přirážejícího ocasu vytékaly potoky šťáv a tvořily na posteli mokrý flek.
„Joo… jooo,“ přirazil Martin naposledy a začal stříkat.
Katka dosáhla orgasmu a hekavě mu odpovídala: „Oohh… aahh… éééhh… úúúúh.“

Oba se pak ještě mazlili a líbali, ale už nešukali. Společně se ještě osprchovali a Katka řekla: „Dnes jsi mě naposledy viděl nahou,“ a uchopila Martinův ocas do ruky, zkušenými pohyby mu ho zručně vyhonila a semeno spláchla tekoucí sprcha.
Byl to definitivní konec, protože Katka měla už své plány, jak to všechno půjde dál.

***

Magda Konvičková musela začít od začátku. Prodala byt, aby měla nějaký kapitál a sehnala si podnájem. Už to stačilo k tomu, aby se s Václavem pohádali, protože bydlel u ní a sdílet nějaký podnájem odmítl. To nebylo hodno jeho postavení a zároveň nechtěl utrácet majlant na koupi nového bytu.
Jelikož také při vykradení bytu zmizela i spousta jeho věcí, jim také na zesílení vztahu nepřidalo. Vrcholem všeho byla zpráva z banky, že dlouhodobě prázdný a nevyužívaný účet byl zrušen a vymazán z databáze. Tím zjistil, že mu byl účet vykraden a podal trestní oznámení na banku, která argumentovala výpisy z účtu a nulový příjem i výdej. Zahájena byla bitva právníků.

Náhle zchudlá Magda i pro něj přestávala být atraktivní a spolu s vykradením účtu cítil, že je kýmsi neznámým cíleno nejen na Magdu, ale i na jeho osobu.

***

Před prázdninami mu přišla nabídka od Katky, zda nechce s rodinou strávit dva týdny na Maledivách v překrásném luxusním resortu. To ho šokovalo.
Po jeho odchodu se měla finanční situace Katky snížit a ne si ušetřit na luxusní dovolenou. To není jen tak. Jelikož s Magdou zrovna neprožíval vášnivý vztah, rozhodl se jet s nimi a omlouval to časem tráveným se syny. Magda se vztekala, ale nevyvztekala si nic. Zatím se Václava držela jako klíště, protože doufala, že on ji zase postaví na nohy.

Policie také zatím nic nevypátrala a jelikož Magda neměla byt pojištěný, nedostala také nic. A to ještě netušila, že Václav před svým odjezdem jí zablokoval přístup k účtu, protože tušil, že po návratu by se mohl dočkat nečekaného překvapení.

Vztah Václava a Magdy se pomalu hroutil. Katka mohla být spokojena.

***

Resort „Maymaya“ na Maledivách tonul ve tmě horké tropické noci.
„Už dlouho jsem se nemilovala, slib mi, že budeš pomalý a něžný,“ šeptala Katka, když na ni Václav nalehl. Pochopitelně mu lhala, ale chtěla mu dokázat svou manželskou věrnost a vlastně ho ještě více vzrušit.
Už týden po sobě házeli okem, chovali se k sobě jako manželé, logicky spolu spali v jedné posteli a nyní se rozhodli svůj obnovený vztah zpečetit milováním.
Václav ji místo souhlasu políbil. Nejprve něžně, pak silně, až splynuli ve vášnivém líbání. Přitom si rukama jezdili a hladili vzájemně po těle, jako by se teprve poznávali. Václav jí sjel na prsa. Prohmátl je, ztuhlé bradavky trčely dopředu a když je stiskl prsty, Katka přes líbání tlumeně zavzdychala. Václav pak jí rukou klesal mezi nohy. Třel ji v klíně a zkoušel zasouvat prsty do vlhké štěrbiny.
„Ach… oooh… áááh,“ sténala Katka a zvuky byly stále více mlaskavé.
„Chci tě ochutnat,“ řekl a v polibcích ji klesal po těle.
Vzápětí ucítila jeho jazyk přímo na pyscích. Kmitání jazyka na závojíčcích i na klitorisu bylo opojné a slastné a Katka se zalykala narůstající rozkoší. Uvolňovala proudy šťáv, které Václav slízával.
Pysky, nalité krví, se roztáhly a očekávaly vniknutí tvrdého ocasu.
„Miláčku… pojď do mě,“ sama Katka ho pobízela.

Když přirazil a začal do ní pronikat, jen slastně vydechla. Tvrdý ocas jí projel až na dno a strojovými pohyby začal přirážet.
„Ano… ano… oooch… aaach,“ užívala si Katka stoupající vlny rozkoše a Václav se jí snažil maximálně uspokojit. Jemně ji olíbával po rtech, krku i prsou. Jemně jí okusoval bradavky, až ji zalila vlna nepopsatelné rozkoše silného orgasmu, že krátce byla úplně bez sebe.
Oba byli v zajetí spalující vášně a nic na světě už nemohlo jejich spojení narušit.

Toto milování a další společně strávené chvíle je stmelili a domů se vraceli opět jako rodina.

***

Po nástupu do práce Václav zjistil, že Magda Konvičková podala okamžitou výpověď a nenašel ji ani v jejím podnájmu. Zkrátka zmizela mu ze života i z města.

Až po několika měsících mu Katka prozradila svůj čin, jak si udržet manželství a ukázala mu peníze i šperky. Václav jí přiznal původ peněz a zastavil spor s bankou. Šperky uložil do trezoru s tím, že zkusí Magdu vyhledat a vydat jí je i když šance byla více než mizivá.

Autor

4.8 52 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Clark

To je skoro detektivka ale zrčitě to je čtivé. Shock má prostě neuvěřitelný záběr.

Gourmet

Líbí se mi to, jako takřka všechno od Shocka. Je to taková pěkná moralitka a větu “vysála jim přes penis mozek a posléze i účet” bych učinil součástí předmětu Občanská výchova. Již na základní škole. 😁

Laděk

Jedinou věc bych na místě poučenýho nevěrníka a paroháče v jedný osobě nedělal – ty „od milenky zprivatizovaný“ šperky bych neodevzdával, určitě ne přímo, ale pokud už vzhledem ke způsobu nabytí onou těžařkou by bylo potřeba cokoliv navracet, tak jedině anonymně s několikanásobným jištěním proti zpětnýmu odhalení, protože někdo by se mohl začít zajímat o způsob, jakým se ty šperky dostaly tam, odkud se vracejí. A skončit na starý kolena v báni není šťastná volba …

Neregistrovany pravodelny ctenar

A mne naopak povidky od Shocka nebavi…🤔 Nejdriv hrusky, pak jablka, pres mrkev zpatky k hrusce a objizdkou pres celer k jablku. Ja si chci sednout, precist v klidu povidu a pekne se u toho nazhavit. Misto toho po kazdym odstavci „ctu“ tri hvezdicky, skok na neco jineho a misto vziti se do textu premyslim, kde to ted jsem a jaky to ma vztah k predeslemu odstavci, ci o cem tenhle odstavec vubec je… Pardon, ale tenhle styl ne… 😔

Neregistrovany pravodelny ctenar

Co na to rici? Jen to, ze jsem ti dal danci tak po 2 mesicich a nic se nezmenilo… Takze ano, bude-li uveden autor jako Shock, milerad to preskocim 😉

Clark

Je to tak, ne každému se vše líbí ale právě ta odlišnost je dobrá.Každý si vybere podle svého gusta. Shock je prostě svůj a to se cení. Mě se od něj něco líbí, něco méně ale právě té pestrosti si cením.

Linda

A mně se, aspoň z pohledu ženy povídka líbí. Není to takové šukání typu hop na krávu a je hotovo. Povídka má děj. L.

Tomas

Mne sa poviedka pacils. shock je jeden z autorov ktoreho poviedky sa mi velmi pacia 5/5

9
0
Would love your thoughts, please comment.x