Milý deníčku 1

Toto je 1 díl z 5 v seriálu Milý deníčku

Tak jsem se rozhodla, ač dospělá, koupit si svůj deníček a zapisovat si sem všechny zajímavé události, abych si je mohla kdykoliv připomenout a zavzpomínat na ně…
23.6.2009 Milý deníčku, už ráno, když jsem se probudila, jsem tušila, že dnešní den bude něčím zvláštní. Už jen to, že mám volný den a nemusím spěchat do práce, je sám o sobě krásný pocit. Je tu ticho a klid, mezi žaluziemi prosvítají paprsky sluníčka, dotýkají se mého nahého těla, kloužou po mé kůži.

Ještě chvíli jsem se jen tak převalovala v posteli, nakonec jsem vstala a odskočila si pod sprchu. Nechala jsem ty malé tryskající pramínky stékat po těle a slastně si užívala pod tekoucí vodou. Nejraději doma chodím nahá, vzrušuje mě ten pocit volnosti, nespoutané oděvem. Už se mi několikrát stalo, že jsem si vyšla čerstvě vyprané prádlo pověsit na balkon, tam jsem si po chvíli uvědomila, že jsem nahá, tak jsem na sebe hodila alespoň krátký saténový župánek ( co si budeme povídat – stejně nic moc nezakrýval ) a pokračovala dál v práci. Musím říct, že zatím si sousedé nestěžovali.

Otvírám balkon a vynáším ven peřiny k provětrání. Chvíli jen tak stojím, zavírám oči a nastavuji slunci tvář. Neuvědomuji si, že pohyb na balkoně zaujal procházejícího pošťáka a ten teď stojí dole pod balkonem a kouká nahoru na mě. Já se po chvíli otáčím a odcházím dovnitř, abych přinesla ještě polštářek a teprve tehdy si jej všimnu. Tělem mi projede lehké vzrušení, přitisknu se k mřížím balkonu, natáhnu se dopředu, abych urovnala neviditelný záhyb na peřině a mé prsa visí dolu, mezi dvěma napnutými prádelními šňůrami. Nenápadně pozoruji vzrůstající napětí v pošťákově tváři.

Po chvíli odcházím dovnitř, má pipka je docela dost vlhká, ten jeho pohled nakonec vzrušil i mě. Uklízím tu trochu prádla, kterou jsem tu měla, když v tom zvoní někdo u dveří. Narychlo na sebe hodím kraťoučký saténový župánek a jdu otevřít.
Za dveřmi stojí pošťák, sotva si přitáhnu župánek k sobě, podává mi obálku, desky a tužku k podpisu. Nemám vše jak chytit, proto když vezmu desky k podpisu, musím pustit okraje látky a ty se hned rozevřou. Ve chvíli, kdy mu je předávám zpět, pošťák rychle přistoupí, během mžiku drží jednou rukou mé nahé prso a v druhé žmoulá mou buchtičku. Desky, tužka, vše padá na zem.
Nestačím ani otevřít ústa k protestu, zatlačí mě v mžiku do chodby a nohou zavírá za sebou dveře. Jeho ústa umlčí ty mé. Cítím, že bych se měla bránit, ale jeho doteky mi nejsou protivné, jsou jemně něžné, jeho rty se dotýkají mých a jazykem se zvolna pokouší proniknout dovnitř. Tělem mě přitlačí ke zdi a jeho ruce pokračují v průzkumu mého těla. Místo protestu z mých úst vychází jen vzrušený dech a sten.
Prsty krouží v mé mokré štěrbince, palcem laská poštěváček, který nabývá na objemu a další tři prsty zkoumají mou tekoucí dírku. Jeho rty opouští má ústa a jako čerstvě narozené dítě, hledající svůj zdroj potravy, i on přejíždí ústy po mém těle a prsou a saje střídavě mé bradavky. Můj vzrušený dech, mé trčící rozrušené bradavky a tekoucí mušlička, mu víc než jasně říkají, že se nebráním.

Rozhlédne se kolem sebe, za jeho zády stojí židle, posazuje mě na ni, přikleká a přitahuje můj zadek blíž k okraji. Roztahuje mé kolena od sebe, vráží hlavu mezi ně do mého holoučkého klína a …
Z mých rtů uniká pouze hlasitý dlouhý sten rozkoše. Mrštným jazykem projíždí otevřenou kundičkou od dírky až k vrcholku, hraje si s mou nadrženou fazolkou, krouží kolem ní, přejíždí po ní, natahuje ji a saje do svých úst. Prsty projíždí mou pramenící studánku, vjíždí do ní jazykem, kmitá po jejích stěnách co nejhlouběji to jde, saje z mého tekoucího poháru nektarovou šťávu. Blíží se můj čas, vycítí to ze stahující se kundičky a jeho prsty, jeho ruka šoupe mou díru dokud stahy nepoleví.

Jsem opřená hlavou o zeď, se zavřenými oči oddechuji po prožitém orgasmu. Slyším zašustění a o ústí mé dírky se počíná třít pošťákův vztyčený dlouhý klacek. Zvednu se židle, abych ji uvolnila pro něj. Sotva usedne, rozkročím se nad jeho nedočkavcem a pomalu si jej soukám dovnitř. Hledám nejvhodnější polohu, jak proniká mou vagínou stále hlouběji, stěny se roztahují a já jej chci dostat dál, ještě dál…

Narážím se na něj, ale stále ve mně ještě není celý. Chytá mě pod prsy, nadzvedává, to se mi vůbec nelíbí, chci jej mít uvnitř, chci jej cítit v sobě, ale nevyklouzne ze mě, znovu mě naráží na svůj kůl, až křičím rozkoší a vášní. Ještě dvakrát je potřeba tenhle výstup a je ve mně celý.
Zakláním se a opírám rukama o jeho kolena a stehna. Drží mě v pase a naše klíny proti sobě naráží v milostném boji. Prsa se mi houpou do rytmu pohybů, naše zrychlené dechy přerušují jen mlaskavé a pleskavé zvuky narážející kundičky a koulí o sebe. Jeho dlouhý penis projíždí mou dírou, cítím jej hluboko v sobě, jeho šťouchy rozezvučí znovu struny mého orgasmu. Ždímám stahy jeho cukající ocas …
“ ano“ křičím „ stříkej, stříkej do mě….“
Jeho proud naráží na bránu dělohy, ještě pár přírazů a zůstáváme zmoženi, opřeni jeden o druhého. Necháváme doznít naše vyvrcholení uvnitř mého těla.
Když už pomalu vyklouzne z mé kundičky ven, zvednu se z něj, nestačím se ani otočit, sám se rychle zapíná, otvírá dveře a mizí. Jen na zemi leží obálka s mým jménem.
Žádné doporučené psaní do vlastních rukou, jen obyčejný dopis, jen výpis z účtu. Tak to vidíš deníčku, třeba se ještě někdy staví,….. pošťáček.

Autor

Navigace v seriáluMilý deníčku 2 >>
3 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x