Milenka z chatu 04

Toto je 4 díl z 8 v seriálu Milenka z chatu

Den nám ubíhal docela rychle. Horko a naše hříšné myšlenky jsme často chladili v osvěžující vodě rybníka. Nezávazně jsme si povídali o tom, kdo co dělá a o jeho životě, protože takovou debatu jsme nikdy na chatu nezavedli. S blížícím se večerem, postupně mizeli všichni lidé z okolí rybníka. Nachystal jsem ohniště v blízkosti stanu. Ještě po cestě jsme nakoupili pár špekáčků a ty jsme hodlali opéct k večeři. Když už bylo u rybníka čím dál tím méně lidí, tak se začínali čím dál tím více stupňovat naše narážky na sex. Moje sexuální napětí začalo opět stoupat. A nejen moje.

Seděli jsme s Monikou těsně vedle sebe. Objal jsem ji kolem ramen a Monika si položila hlavu na mé rameno. Rukou jsem stiskl přes tričko její velké prso. Podprsenku od plavek už Monika shodila, aby ji zbytečně netlačila. Pořádně jsem ho pomačkal v dlani. Nahmatal jsem bradavku, která byla krásně tuhá. Mezi prsty jsem ji pořádně promnul a Monika tiše zasténala. Nedalo mi to a zajel jsem rukou pod tričko. Pohladil jsem holé ňadro a pořádně jsem si pohrál s bradavkou.
„Takhle budu za chvilku zase mokrá,“ poznamenala Monika.
„Hodně mokrá?“ zeptal jsem se. Monika jen pokývala hlavou. Nepřestával jsem. Nechal jsem ji sedět a vyhrnul jsem jí tričko. Sklonil jsem se a přisál se rty k bradavce. Špičkou jazyka jsem ji dráždil. Kroužil jsem kolem ní po celém dvorci. Po chvilce jsem přešel z jednoho prsu na druhý a pohrál jsem si i s další bradavkou. Její velká prsa mi učarovala. Nemohl jsem se jich nabažit. Připadal jsem si jak malé dítě, které se pídí po svém jídle.

„Máš opravdu krásná prsa,“ řekl jsem Monice a usmál jsem se na ni. Monika mě pohladila ve vlasech a podržela mi bradavku před rty. Jazykem jsem ji obkroužil a znovu se k ní přisál. Monika zavřela oči, opřela se dozadu o ruce a nechala si laskat prsa. Střídal jsem poctivě obě dvě. Stále jsem si hrál s bradavkami. Laskal jsem je jazykem a dráždil je mezi prsty.

Po chvilce jsem sklouzl polibky z prsou níž. Sjížděl jsem jazykem na břicho a zajel jsem špičkou do pupíku. Monika se zachvěla, jak ji to zašimralo. Jednou rukou jsem sklouzl mezi nohy a pohladil ji po stehně. Jel jsem po něm nahoru až k lemu plavek, které měla Monika stále ještě na sobě. Dvěma prsty jsem přejel po plavkách, které zakrývaly vchod do štěrbinky. Monika vyšla mým prstům vstříc a trošku se nadzvedla.

Jazykem jsem už byl přímo u plavek a tak jsem rukou chytil za gumu a pomalu jsem je začal stahovat. Jazykem jsem klouzal hned za gumou plavek. Už jsem byl špičkou na pahorku, když se Monika nadzvedla, dala nohy k sobě, abych jí mohl plavky sundat. Rychle jsem je tedy stáhl. Chytil jsem ji za nohy a dal je od sebe. Podíval jsem se na to rozkošné místo mezi nohama. Zvedl jsem jí jednu nohu a jazykem se dotkl lýtka. Cestoval jsem nahoru po vnitřní straně stehna. Ucítil jsem vůni Moničina vzrušeného klína. Neváhal jsem ani vteřinku a přejel jsem jazykem mezi závojíčky. Znovu jsem ochutnal šťávu vytékající z kundičky. Špičkou jazyka jsem podráždil poštěváček. Monika hlasitě zavzdychala. Rukou jsem pohladil stehno a zastavil se až u mokré štěrbinky. Prsty jsem odhrnul závojíčky na stranu a jazykem jsem zajel hlouběji do štěrbinky. Zakmital jsem s ním uvnitř, ale hned jsem se vrátil k poštěváčku. Přitlačil jsem na něj a trošku si s ním pohrál. Do jeskyňky jsem zasunul jeden prst a zakroutil s ním uvnitř. Jezdil jsem s ním dovnitř a ven. Snažil jsem se ho zasunout co nejhlouběji. Přidal jsem k němu i druhý a znovu jsem s nimi pořádně zakroutil. Jazykem jsem přejel po závojíčcích a slízl jsem kapičky šťávy.

„Chci tě!“ vydechla Monika, „chci, abys mi ji pořádně projel!“
Podíval jsem se Monice do obličeje, ve kterém jsem viděl velký chtíč. Lehl jsem si vedle ní a začal jsem ji líbat. Zajel jsem jazykem do její pusy a společně jsme si hráli s jazyky. Rukou jsem chytil prso a mačkal jsem bradavku. Po chvilce jsem Moniku otočil k sobě zády a zvedl jsem jí nohu. Chytil jsem svůj tvrdý ocas a žaludem jsem několikrát přejel po mokré kundičce, která byla krásně otevřená a připravená. Nasadil jsem ho na vchod a pomalinku jsem dovnitř vklouzl žaludem. Ucítil jsem to krásné teplo a vlhko. Vytáhl jsem ho ven a plácl s ním o mušličku. Znovu jsem ho zasunul dovnitř. Tentokrát už o kousíček dál a zase jsem ho vytáhl. Opakovaně jsem s ním plácl o kundičku.

„Pěkně si tě vychutnám!“ řekl jsem Monice. Ta si jen spokojeně ležela a nechala mě, ať si dělám, co chci. A já si ji opravdu doslova vychutnával. Pořád jsem ho po malých kouscích zasouval do kundičky hlouběji a hlouběji. Nikam jsem nepospíchal. Vychutnával jsem si každé pomalé zasunutí do mušličky. Už jsem dovnitř zajížděl až po kořen a pokaždé jsem ho úplně vytáhl ven. Několikrát jsem s ním plácl o kundičku. Krásně to zamlaskalo. Znovu jsem ho pomalinku zasunul dovnitř a už jsem ho nevytahoval. Pomalými a dlouhými tahy jsem zajížděl hluboko do Moniky. Monika se podívala do svého rozkroku a chvilku sledovala, jak ocas zajíždí do její krásně mokré kundičky. Sama si rukou začala hrát s poštěváčkem. Prsty ho masírovala a dráždila. Začala ještě více nahlas vzdychat. Já jsem na tom byl stejně. Stále jsem udržoval pomalé tempo s hlubokými zásuny, ale můj dech byl značně rychlý a vzrušený.

„Pojď už! Jsem už hrozně vzrušená! Pořádně mě ošukej! Zrychli, prosím!“ pootočila se ke mně Monika. I já jsem byl už nadmíru vzrušený a tak jsem hned zrychlil. Začal jsem divoce přirážet a zasouval kolík hluboko do kundičky. Monice začala prsa lítat tam a zpět a oba dva jsme nahlas hekali. Monika si sama dráždila poštěváček a za chvilku začala vykřikovat.
„Joo…, joo…, joo…, uuuužž…, uuuužž…,“ a já cítil na kolíku, jak se její kundička stahuje a v tom okamžiku to přišlo i na mě. Zarazil jsem ho hluboko do kundičky a plnil jsem semenem Moničiny útroby. Celý jsem se chvěl ve vlnách orgasmu. Přestože to nebyl tento den první, byl to ten nejintenzivnější. Dlouho chvíli jsme takhle zůstali u sebe a společně oddechovali.

Autor

Navigace v seriálu<< Milenka z chatu 03Milenka z chatu 05 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x