Milenka z chatu 05

Toto je 5 díl z 8 v seriálu Milenka z chatu

„Nemáš už hlad?“ zeptal jsem se. Pomalinku se začínalo smrákat a chlad od vody už začínal být cítit.
„Jasně, že jo! A už je i docela chladno,“ podotkla Monika. Měla ještě mokré vlasy z vody, jak se byla vykoupat a opláchnout si kundičku. Zapálil jsem tedy již připravené ohniště a oba jsme poposedli blíž. Z batohu jsem donesl špekáčky a ještě rychle našel nějaké klacky, na které by se daly napíchnout. Opečené jsme je spokojeně okusovali přímo z klacku. přisedli jsme si co nejblíže k sobě, abychom se pořádně zahřívali a hlavně, abychom cítili fyzickou přítomnost toho druhého.

Po nasycení hladových žaludků, jsme jen tak dál seděli a koukali do plápolajícího ohně. Byl to krásný a uklidňující pocit. Teplo sálající z ohně nás oba zahřívalo a znovu nás přivádělo na hříšné myšlenky.
„Ukaž mi ho!“ řekla po chvilce Monika. Usmál jsem se na ni a hned jsem zalovil rukou v kalhotách. Vytáhl jsem svůj povadlý ocas ven na světlo.
„Je nějaký povadlý,“ poznamenala Monika.
„No snad bys po tom všem co dneska prožil, nechtěla, aby byl pořád v pozoru?“
„No tak to bych chtěla!“
„Tak to si ho budeš muset postavit!“
„A to já si ho ráda postavím…,“ usmála se na mě a sklonila se k mému rozkroku.
Opřel jsem se dozadu o ruce a nechal ji, ať si hraje. Ona si položila hlavu na mé břicho a dívala se na můj ocas. Prsty mi po něm jezdila nahoru a dolů. Sem tam mi pohladila a pomačkala kulky. Bylo to velice příjemné. Po chvilce toho nádherného laskání jsem ucítil, jak přetáhla kůžičku a žalud si vzala do pusy. Jazykem mi ho dráždila a sála.

Musím přiznat, že se moc snažila a tak můj ocas začal pomalinku tvrdnout. Stále mi ho jemně honila mezi prsty a jazyke objížděla špičku žaludu. Nikam nespěchala a poctivě se snažila, aby mi pořádně ztvrdnul. Nechal jsem ji, ať si s ním hraje a jen jsem se na ni díval. Jazýček měla opravdu šikovný. Stále s ním kmitala po žaludu a dráždila uzdičku. Za chvilku už držela můj tuhý ocas v celé dlani a pořádně ho honila. To už jsem zase nahlas vzdychal.
„Takhle se mi už zase líbí,“ usmála se na mě Monika a stále mi ho honila.
„Já bych si chtěl taky líznout,“ řekl jsem. Monika se hned postavila.
„Lehni si!“ nařídila mi a já hned poslechl. Monika se rozkročila nad mým obličejem a dosedla na něj. Hned jsem jazykem projel celou čárku. Byla zase mokrá. Asi ji to kouření a honění, taky pěkně vzrušilo. Slízl jsem všechnu šťávu a prsty jsem si kundičku pěkně roztáhl. Zajel jsem jazykem co nejhlouběji. Zarejdil jsem s ním uvnitř. Monika dosedla na můj obličej a začala po něm kundičkou jezdit tam a zpět. Nemohl jsem se skoro nadechnout. Pomáhal jsem jí jazykem. Monika nahlas vzdychala a třela se kundičkou dál o obličej. Vydržela to takhle chvilku a pak se nadzvedla a předklonila. Vzala si ocas do pusy a začal mi ho znovu kouřit. Jednou rukou mi ho honila. Žalud měla v puse a jazykem ho dráždila.

Taky jsem nezahálel. Prsty si hrály s mušličkou, kterou jsem měl přímo nad sebou. Roztahoval jsem ji doširoka a jazykem lízal. Sem tam jsem podráždil poštěváček a nějaký prstík zasunul dovnitř. Oba jsme u toho vzdychali. V téhle poloze jsme vydrželi docela dlouho. Byla to nádhera si takhle dlouho hrát s Moničinou kundičkou a přitom si nechat kouřit.
Monika to ale po chvilce utnula. Posunula se níž. Podržela můj ocas a rozkročila se nad ním zády ke mně. Žaludem si několikrát přejela po mokré čárce. Díval jsem se na ni zezadu a viděl jsem, jak si žalud prodírá mezi pysky cestičku dovnitř. Monika pomalinku dosedala a za chvilku byl můj kolík hluboko uvnitř. Seděla mi na stehnech a rukama opřená o kolena kroužila zadečkem. Ohlédla se na mě dozadu.

„Líbí se ti to?“ zeptala se.
„Je to nádhera!“ řekl jsem a chytil jsem ji za zadek. Monika dál vrtěla zadečkem po stehnech. Cítil jsem, jak mi stéká její šťávička po koulích a v tom chladném vzduchu venku pěkně studí. Natáhl jsem se a zezadu jsem ji chytil za prsa. Stáhl jsem ji víc do záklonu. Monika se opřela rukama o zem a začala přirážet. Nadzvedávala zadeček a zase s ním pěkně pleskla o stehna. Kundička jí krásně mlaskala. Držel jsem ji za prsa a mačkal jsem bradavky. Oba jsme byli pořádně zadýchaní. Monika stále zrychlovala. Přirážela stále razantněji a rychleji.
„Je mi docela zima! Nepůjdeme raději do stanu?“ zeptala se najednou.
„Jo jdeme,“ řekl jsem, protože oheň už dohasínal a venku začínala být přece jen zima. Vzali jsme si deku do stanu, roztáhli ji a lehli si vedle sebe. Přikryl jsem nás spacákem a začal ji líbat. A to hned pořádně vášnivě. Drželi jsme se za hlavy a pořádně pronikali jazyky jeden druhému do pusy. Po chvilce jsem rukou sklouzl na hruď a mačkal jsem ty dva velké prsy. Hrál jsem si s bradavkami, ale za chvilku jsem už sjížděl níž přes bříško. Zajel jsem prsty mezi závojíčky a dvěma jsem vklouzl do toho krásného horkého mokra. Trošku jsem projel štěrbinku a pak jsem podráždil poštěváček. Monika nahlas zavzdychala.

„Dej mi ho tam!“ nařídila mi. Nechal jsem Moniku ležet na zádech. Shodil jsem z nás spacák a klekl jsem si mezi roztažené nohy. Monika si ho sama nasměrovala a já jen přirazil. Znovu jsem byl uvnitř. Podíval jsem se do těch karamelových očí a začal jsem přirážet. Sklonil jsem se k ní a vzájemně jsme se začali líbat. Monika pokrčila nohy, abych se dostal hlouběji a já udržoval pomalé tempo. Občas jsem se rty přisál k bradavce a něžně do ní kousl.
Po chvilce jsem zaklekl a podržel si Moniku pevně za boky. Přitáhl jsem si ji blíž a její nohy jsem si dal na ramena. Začal jsem znovu přirážet, ocas mi klouzal krásně mokrou kundičkou dovnitř a ven, až se její prsa pohupovala v rytmu přírazů. Oči měla zavřené a hlasitě vzdychala.
Ve stanu bylo najednou hodně teplo, jak jsme ho zadýchali a rozehřáli vzduch našimi horkými těly. Chytil jsem Monice nohy a přitlačil jsem jí je koleny na prsa. Takhle byla kundička těsnější a pro mě to bylo mnohem lepší. Vychutnával jsem si to opět dlouhými a hlubokými tahy. Skoro jsem ho vždycky vytáhl ven a zase ho pomalinku zasunul dovnitř až po kořen. Po chvilce jsem tempo zrychlil. Stehna mi pleskala o zadek a oba jsme zase začali nahlas vzdychat. Za chvíli jsem ale přestal.

„Klekni si!“ nařídil jsem jí a pustil její nohy. Monika si hned klekla a nastavila mi zadeček. Předklonila se až tak, že klesla na lokty a položila hlavu na deku. Nasadil jsem žalud na vchod do jeskyňky a tvrdě ho tam zasunul až po kořen. Monika i já jsme zároveň vyhekli. Vytáhl jsem ho úplně ven a znovu jsem ho za hlasitého vydechnutí zarazil dovnitř. Chvilku jsem si takhle užíval. Po té jsem položil Monice ruce na zadek a pevně jsem si ji podržel. Na chvilku jsem zrychlil tempo. Pořádně jsem přirážel a zasouval ho hluboko. Stehna mi pleskala o zadek a oba jsme začali nahlas vzdychat. Tohle tempo jsem, ale dlouho nevydržel. Po chvilce jsem musel přestat, protože jsem cítil, jak to na mě přichází. Vytáhl jsem ho úplně ven a sedl jsem si za Moniku. Ta se po mně otočila.

„Ty mě vždycky tak rozděláš a pak přestaneš!“
„Já už bych to dlouho nevydržel,“ odpověděl jsem.
„A co si myslíš, že já? Já už to taky dlouho nevydržím!“ otočila se ke mně a naznačila mi, ať si lehnu. Poslechl jsem ji a hned jsem se natáhl na deku. Monika se nade mnou rozkročila a hned si zavedla ocas do kundičky. Dosedla na něj.
„Tak já to teď dokončím! Pořádně mě vystříkej!“ řekla Monika a začala rychle přirážet. Nadzvedávala se a dosedala až na stehna. Opřela se rukama o moje prsa a udržovala pravidelné a rychlé tempo. Já se natáhl a rukama jsem chytil prsa. Pevně jsem je stiskl v dlaních a mačkal je. Po chvilkách jsem se soustředil i na poštěváček. Namočil jsem si prsty ve šťávě, co vytékala Monice z kundičky a dráždil jsem ho.

Pak se najednou Monika sklonila, až na mě a začala mě líbat. Jazykem mi zajela do pusy, ale nepřestávala přirážet. Objal jsem ji rukama a přitiskl jsem ji na hruď. Sám jsem začal přirážet a bylo naprosto jasné, že tohle už dlouho nevydržíme.
„Už budu!“ vyhrkl jsem na Moniku a ta už ani nestihla odpovědět.
„Joo…, joo…,“ začala vykřikovat. Kundička se jí stahovala v orgastických křečích a ždímala můj kolík. Nepřestával jsem přirážet a během chvilinky jsem začal stříkat. Vyplnil jsem Monice kundičku dokonale. Všechno jsem to nastříkal dovnitř.
„To je nádhera!“ řekla Monika a lehla si vedle mě. Přikryli jsme se spacákem a během chvilky jsme oba  spokojeně usnuli.

Autor

Navigace v seriálu<< Milenka z chatu 04Milenka z chatu 06 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x