Milenka z chatu 06

Toto je 6 díl z 8 v seriálu Milenka z chatu
Počet zobrazení: 75

Po ranním probuzení jsem zjistil, že jsem ve stanu sám. Protáhl jsem se a vykoukl ven. Monika stála po pás ve vodě a nahá se cachtala.
„Není to studený?“ zavolal jsem na ni.
„Strašně!“ odpověděla mi, „nechceš jít za mnou?“
„No nevím!“ váhal jsem, ale pomalinku jsem se nahý šoural směrem k vodě. Vzduch byl venku docela čerstvý, ale zase taková zima nebyla. Za to ovšem voda! Ta teda rozhodně teplá nebyla. Namočil jsem si nohy a chvilku jsem musel počkat, než si zvyknu.

„Pojď, srabe!“ vyzvala mě. Pomalinku jsem se došoural k ní. Nejhorší bylo dostat pod vodu spodní partie těla. Políbil jsem ji na dobré ráno! Monika mi sáhla do rozkroku a zmáčkla ho!
„Co to tam máš za prcka?“ zeptala se.
„Tak v téhle vodě z něj nic jiného nebude!“ usmál jsem se. Pořádně jsem si ho opláchl po včerejším řádění a trošku si zaplaval.
Sluníčko už vystrkovalo paprsky. Když jsme vylezli z vody a osušili se, natáhli se na deku a zahřívali svá opláchnutá těla. Prohlédl jsem si Moniku a můj zrak padl hlavně na bradavky. Ty byly chladem tvrdé a mě to nedalo, abych nenatáhl ruku a pořádně si s ní prsty nepohrál. Kroužil jsem prstem kolem ní po celém světlém dvorci. Jemně jsem o ni brnkal a laskal ji. Pak jsem se sklonil a políbil jsem ji. Vzal jsem ji mezi rty a jazykem jsem ji podráždil. Celou dlaní jsem prso držel a lehce ho mačkal. V tom jsem ucítil ruku na svém scvrklém ocásku. Pevně ho sevřela v dlani a začala honit. Přetahovala kůžičku a prstem přejížděla po žaludu. Ocásek se pomalu začínal měnit v ocas a pořádně tvrdý.

„Ty máš na něj přímo zázračný vliv!“ usmál jsem se na ni.
„Viď? Ukaž mi ho!“ Zvedla se na ruce a podívala se mi do rozkroku. Já si klekl a rozkročil se nad jejím břichem. Dlaněmi jsem chytil prsa a srazil je k sobě. Tvrdý kolík jsem zasunul mezi ně. Pomalinku jsem mezi nimi začal projíždět. Žalud vždycky vykoukl na Moniku, která se předklonila a vždycky ho políbila rty. Prsty jsem si hrál s bradavkami a stále jsem zajížděl kolíkem mezi prsy.
Po chvilce jsem prsa pustil a klekl si o kousek výš. Monika otevřela pusu a já jí ho do ní strčil. Jazykem hned začala pracovat na žaludu. Nechal jsem ji, ať se snaží. Měla to ale těžké, protože ruce měla u těla a nemohla je tak použít, protože jsem kolem nich klečel. Hlavu tak musela držet ve vzduchu a to dost dobře nešlo. Chytil jsem ji tedy rukama a pomohl jí. Držel jsem hlavu a pomalinku jsem přirážel. Nezasouval jsem ho moc hluboko, protože jsem věděl, že to nemá Monika moc ráda. Ona ho rty pevně obepínala a sála. Na chvilku jsem ho vytáhl ven.

„Vzrušuje tě to?“ zeptal jsem se.
„Strašně!“ odpověděla Monika.
„Máš už mokrou kundičku?“
Monika jen kývla hlavou v odpověď. A tak jsem se otočil. Nastavil jsem jí ocas, aby ho mohla kouřit. Sám jsem se sklonil a zajel hlavou mezi nohy, které Monika ochotně roztáhla. Prsty jsem přejel po kundičce a zjistil jsem, že je opravdu krásně mokrá. Zajel jsem jedním do štěrbinky a trošku ji polaskal. Přivoněl jsem si a jazykem jsem našel poštěváček. Polaskal jsem ho špičkou a ochutnal jsem šťávičku. Nic lepšího jsem snad ani k snídani mít nemohl. Zabořil jsem se jazykem mezi pysky a zakmital jsem s ním. Jednou rukou jsem si ji trošku roztáhl a jazykem zajel hlouběji. Projížděl jsem po celé délce kundičky. Od poštěváčku až k zadečku. Vychutnával jsem si tu nádhernou vůni a chuť.

Monika také nezahálela. Žalud měla v pusince. Jazykem mi ho dráždila a rukou ho honila. V dlani druhé ruky mačkala pytlík. Jemně mě kousala zuby do žaludu. Bylo to příjemné a já se snažil trošku přirážet. Cítil jsem, jak mi žalud jezdí po jazyku a přináší mi to tak velkou rozkoš. Nadzvedl jsem se a vytáhl jsem ocas Monice z pusy, aby mohla mluvit.

„Uděláme si to takhle, jo?“ zeptal jsem se Moniky, protože jsem cítil, že mé vzrušení stoupá a můj vrchol se nezadržitelně blíží.
„Jo! Pořádně mi ji vylízej, už to dlouho nevydržím.“
Neváhal jsem tedy a jazykem jsem začal dráždit poštěváček. Kmital jsem na něm a tlačil na něj špičkou. Bral jsem si ho mezi rty a sál ho. Prsty jedné ruky jsem si roztahoval závojíčky a sem tam jsem dovnitř zajel jazykem. Občas jsem dovnitř zajel i prsty a jazykem jsem jezdil všude kolem. Lízal jsem všechnu šťávu.
Monika měla ocas zase v puse a jazykem se činila na žaludu. Jednou rukou mi ho honila a druhou si hrála s kulkami. Vzdychal jsem slastí a snažil jsem se mušličku co nejvíce lízat a prstit. Ona na tom byla stejně. Vzdychala i s ucpanou pusou. Sama se tlačila kundičkou na můj jazyk, který neustále masíroval poštěváček a lízal všechnu šťávu. Tempo se stále zrychlovalo a vrchol se blížil. Najednou se hráz vzrušení protrhla a já jsem začal stříkat Monice do pusy. Celý jsem se chvěl a ve stejném okamžiku to přišlo i na ni. Ta se vzpínala a tiskla se kundičkou na jazyk a prsty. Vytáhla ocas z pusy. Nějaké semeno polkla a zbytek ji vytékal přes rty ven. Skoro vykřikovala prožívanou rozkoší a já ještě lízal kapičky šťávy a jemně masíroval poštěváček. Monika se ale odtáhla a já si lehl vedle ní.

„Tak to bylo krásné ráno!“ podotkl jsem.
„To teda! A abych se zase šla opláchnout do té studené vody,“ dodala Monika.
„Tak jdeme! Pojď!“ chytil jsem ji za ruku a táhl ji k rybníku.
Oba jsme se znovu vykoupali v chladné vodě. Oblékli jsme se, nasnídali a spokojeně leželi na dece, když se začali trousit první lidé.

Počet zobrazení: 75

Autor

Navigace v seriálu<< Milenka z chatu 05Milenka z chatu 07 >>
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x