Milenka z chatu 07

Toto je 7 díl z 8 v seriálu Milenka z chatu

Už během dopoledne se okolí rybníka docela zaplnilo lidmi. Zase byl krásný den. Sluníčko svítilo, ale naše sexuální hrátky, nemohli vzhledem k počtu lidí, pokračovat. Tak jsme se jen občas políbili a stejně jako ostatní lidé, se koupali a opalovali.
Monika před obědem navrhla, že bychom mohli vyrazit na čtyři kilometry vzdálený hrad a procházku spojit i s obědem v tamní restauraci. Samozřejmě jsem souhlasil. Přece se nebudeme celý den válet jen u vody. Věci jsme zavřeli do auta a jinak jsme nechali všechno na svém místě.Oblékl jsem si na sebe oba tričko a kraťasy.

Na hrad jsme dorazili zhruba po hodině pomalé chůze. Koupili jsme si lístky na prohlídku. Před ní jsme se ještě zchladili zmrzlinou a potom i v chladivých komnatách hradu. Hned po prohlídce jsme zašli do restaurace a objednali si jídlo. Bylo tu dost plno, takže na jídlo jsme dlouho čekali. Naštěstí stál náš stůl v rohu místnosti a nebylo na nás moc dobře vidět. Sesednuli jsme si těsně k sobě na dřevěné lavici. Neodolal jsem a strčil jsem ruku mezi Moničiny nohy. Přes kraťasy a kalhotky jsem jí hladil kundičku. Monika se na mě usmála.

„Ty máš pořád chuť, viď?“ zeptala se mě.
„A ty určitě taky, co?“ odvětil jsem otázkou. Usmála se na mě a zajela mi rukou do rozkroku. Prsty si pohrávala s ocasem přes kraťasy. Jemně ho tiskla a on začínal nabývat svých velkých rozměrů.
„Cítíš to, jak tvrdne?“ zeptal jsem se.
„To víš, že to cítím.“
„Taky začínáš být vzrušená?“
„No myslím, že jsem snad dneska ještě ani neuschla,“ mrkla na mě. Ještě jsme si takhle chvilku pod stolem hráli, ale pak už přinesli jídlo. S chutí jsme ho snědli a uspokojili tak jednu svou tělesnou potřebu. Ta další, ale zůstala neukojená.

Znovu jsem zajel rukou Monice mezi nohy. Už přes látku jsem cítil, že je mokrá. Přitlačil jsem celou dlaní a podíval jsem se jí do očí. Nebylo v nich vidět nic jiného než touha. Políbil jsem ji a jazykem jsem vklouzl do pusinky. Něžně jsem si pohrál s tím jejím.
„Měli bychom si to někde rozdat!“ řekl jsem, když jsem se odtáhl. Monika jen kývla a vzrušením polkla.
„Víš snad o nějakém vhodném místě?“ zeptala se mě.
„No, po cestě sem jsem nic neviděl a tak mě napadá jedině záchod!“ odpověděl jsem.
„Hmm! No, nic moc, ale pojď! Strašně tě chci!“

Monika se vydala jako první. Já jsem ještě zaplatil a spěchal hned za ní do chodby, kde byly záchody. Jen na mě mávla z pootevřených dveří. Vešel jsem rychle na dámský záchod a vklouzli jsme do kabinky. Zamkli jsme se a hned se na sebe vrhli. Vášnivě se líbali a  ruce klouzaly po těle směrem k rozkrokům. Zručně jsem rozepnul kraťasy a zajel dovnitř. Vklouzl jsem pod gumu od kalhotek a pořádně v dlani pomačkal kundičku. Monika už držela v dlani můj ocas a honila ho.
„Nebudeme to protahovat jo?“ zeptal jsem se.
„Ne! Chci ho tam,“ pošeptala.
Stáhla si kraťasy a otočila se ke mně zády. Dal jsem dolů poklop od záchodu a sundal si taky kraťasy i s boxerkami. Sedl jsem si na záchod a nohy dal k sobě. Monika chytila ocas mezi svýma nohama a dosedla na něj. Hned do ní zajel až po kořen. Chytil jsem ji zezadu za prsa a mačkal je. Monika sama přirážela a já se jí snažil vycházet vstříc. Jednou rukou se opírala o dveře a druhou rejdila v rozkroku. Střídavě v mém a v jejím. Dráždila si poštěváček a sem tam pomačkala moje koule. Oba jsme tiše vzdychali, co kdyby náhodou někdo přišel…

Naše tempo se stále zrychlovalo. Její mokrá kundička krásně mlaskala. Monika dosedala tak, že mi ocas zajížděl hluboko dovnitř.
„Joo…, pořádně…, mě… vyšukej…,“ povzbuzoval jsem ji šeptem, když najednou klaply dveře. Monika se zarazila. Dosedla na mě a zůstala. Oba jsme zhluboka oddechovali. Ocas jsem měl hluboko v kundičce a vnímal jsem to nádherné teplo a mokro.
Dotyčná osoba se zavřela na záchodě a podle zvuku konala svou potřebu. Seděli jsme tak tiše, jak jen to šlo. Mé vzrušení, ale stále stoupalo a Monika na tom byla stejně, protože se začala na mně alespoň kroutit. Držel jsem ji za boky a pomáhal jsem jí. Občas nám uniklo z úst slabé zasténání, ale oba jsme doufali, že to nebylo slyšet.  Byla to skoro věčnost, než dotyčná osoba odešla. Hned jak za sebou zaklapla dveře, tak jsme to společně rozjeli.

Monika rychle dosedala na tvrdý ocas a já se jí snažil vycházet vstříc. Nešlo už se udržet! Vzdychali jsme nahlas a jen jsme doufali, že nikdo nepřijde. Vyvrcholení se blížilo strašně rychle.
Najednou jsem stříkal do stahující se kundičky. Monika se na mě celá chvěla. Pevně jsem ji držel za boky a jednotlivé výstřiky plnily kundičku, která mě ždímala do poslední kapičky. Po krátké chvíli odpočinku sesedla a utřela si papírem vytékající semeno. Natáhli jsme si kraťasy a tiše se vytratili ven z restaurace.

„To byl teda úlet!“ zhodnotil jsem to. Monika se rozesmála.
„No to teda! A jestli nás ta paní slyšela, tak se musela divit, co se tam děje,“ smála se dál.
Pomalou chůzi jsme se vrátili k rybníku, u kterého byla ještě stále spousta lidí, přestože už byla skoro pátá hodina. Zašel jsem tedy do lesa pro trochul dříví na další večer. Když jsem se vrátil, tak mi Monika řekla, že měla telefon od maminky a že se musí zítra ráno vrátit.
„Hm! Nedá se nic dělat! Tak to si ten poslední večer musíme pořádně užít,“ mrkl jsem na ni a políbil ji.

Autor

Navigace v seriálu<< Milenka z chatu 06Milenka z chatu 08 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x