Milenka z chatu 08

Toto je 8 díl z 8 v seriálu Milenka z chatu

Vrátil jsem se z lesa s dřívím, které nám na zahřátí muselo vystačit na celý večer. Nachystal jsem ohniště a šel se vykoupat. Monika už byla delší dobu ve vodě, která byla příjemně osvěžující po tom horkém dni. Doplaval jsem ke své vodní víle a dal jsem jí polibek na přivítanou. Postavili jsme se na dno a já hned neopomněl rukou zajet mezi nohy. Přes plavky jsem zmáčkl kundičku.

Večer si to pořádně užijeme!“ řekl jsem jí a odplaval pryč. Koutkem oka jsem ještě zahlédl, jak se usmála.
Ve vodě jsme byli do večera ještě několikrát. Bylo to vždy příjemné zchladit horké tělo v chladnější vodě. Teplo bylo dlouho a poslední lidé odešli až skoro potmě. To už jsme měli rozdělaný oheň a v kotlíku si vařili gulášovou polévku z pytlíku. Docela jsme si na ní oba pochutnali, protože nám po tom odpoledni u vody pěkně vyhládlo. Seděli jsme zase blízko vedle sebe a vzájemně se opírali o ramena. Začínalo mi být docela smutno, že tenhle výlet ráno skončí.

„Asi mi to bude chybět,“ řekl jsem. Monika se na mě podívala, usmála se.
„To mně taky. Tolik sexu jsem dlouho neměla a ty víš, že ho potřebuji pořád.“
„Vím. Však já taky. Proto mi to bude hodně chybět.“
„Tak nezahálej a pojď!“ vyzvala mě, „pojď mi to pořádně udělat!“

Podíval jsem se na ni, přisál se ke rtům a jazykem mezi ně zajel. Špičkami jazyka jsme si společně pohrávali. Chytil jsem její hlavu do dlaní a jazykem zajížděl hluboko do pusinky. Vášnivě mi to oplácela. Dlouho jsme se líbali a já cítil, že mi to vnáší sílu do ocasu. Ten začal velmi rychle tvrdnout a nabývat svých velkých rozměrů.

„Taky tě to líbání tak vzrušuje?“ zeptal jsem se.
„Ano. Však si sáhni,“ odpověděla. Stáhla si kraťasy a plavky co měla na sobě. Roztáhla nohy a vzala mou ruku. Přiložila si ji na kundičku. Prstem jsem projel mezi závojíčky. Byla nádherně mokrá. Podráždil jsem trošku štěrbinku, kroužil kolem ní špičkou prstu a dál pokračovali v líbání.

Monika zajela rukou pod mé kraťasy a vylovila z nich tvrdý kolík. Sevřela ho v dlani. Začala po něm hned jezdit celou dlaní nahoru a dolů. Přetahovala mi kůžičku přes žalud a pevně ho držela. Jazykem pronikala do mých úst a oplácela tak mé útoky. Bylo to neuvěřitelně dlouhé líbání, ale krásné.

Prstem jsem stále dráždil štěrbinku a občas přejel po poštěváčku. Přestal jsem ji líbat a začal jsem polibky sjíždět po krku níž. Přeskočil jsem prsa, protože měla na sobě stále tričko a skončil v klíně. Jazykem jsem přejel po vnitřní straně stehna a blížil se k voňavé štěrbince. Prsty jsem si kundičku lehce roztáhl a jazykem slízl všechnu šťávičku, co byla kolem štěrbinky.

Monika slabě zasténala a rukou přitlačila mou hlavu do klína. Projel jsem mezi pysky až k poštěváčku a lehce jsem o něj brnkal špičkou jazyka. Dvěma prsty jsem vklouzl do jeskyňky. Zasunul jsem je co nejhlouběji a pomalinku jsem s nimi jezdil dovnitř a ven. Ale skutečně jen pomalinku. Nikam jsem nespěchal. Vychutnával jsem si krásně mokrou a horkou kundičku. Jazykem jsem občas zabrousil ke štěrbince, abych slízl co nejvíc šťávičky a pak se zase vrátil na poštěváček. Vydržel jsem to takhle docela dlouho a Monika si to užívala. Vzdychala, tlačila mi hlavu do klína a vycházela mi klínem vstříc.

„Už dost!“ najednou se odtáhla. Rychle si klekla a naznačila mi, abych si lehl. Zaklonil jsem se a opřel lokty. Nohy jsem natáhl a z rozkroku mi trčel tvrdý ocas. Monika se jej hned chytila. Začala ho pomalými a dlouhými tahy honit. Sem tam přejela prstem po žaludu, který byl krásně mokrý, a tak to lehce klouzalo. Dívala se stále jen na něj. Druhou rukou mi probírala kulky a mačkala je. Postupně začala zrychlovat. Honila mi ho stále rychleji. Svírala jej pevně v dlani a já jí vycházel vstříc. Nadzvedával jsem se a snažil se přirážet do pevně sevřené dlaně.

Po chvilce dala obě dlaně k sobě a ocas jsem měl mezi nimi. Vůbec s nimi nehýbala a nechala to na mě, ať si sám určuji tempo. Přirážel jsem do sevřených dlaní a vzdychal slastí. Po chvilce se Monika sklonila a jazykem olízla žalud. Držela můj ocas jednou rukou a jazykem kroužila kolem žaludu. Špičkou dráždila uzdičku a při tom se mi dívala do očí.

„Ano. Kuř mi ho prosím!“ povzbudil jsem ji. Vzala si ocas mezi rty a pevně je stiskla. Špičkou jazyka si pohrávala s žaludem a sála ho. Rukou mi kolík pořádně svírala a jezdila po něm nahoru a dolů, po chvilce dala ruku pryč a jezdila mi po něm jen rty. Zasouvala si ho hluboko do pusy.

Bylo to nádherné kouření, které po chvilce skončilo. Monika na mě nasedla a zavedla si ocas do kundičky. Pomalu na něj dosedala, dokud neseděla na mých stehnech. Začala kroužit zadečkem s ocasem hluboko v kundičce. Zajel jsem jí pod tričko a chytil ji za prsa. Mačkal jsem je v dlaních, vychutnával si jejich velikost a přitom mezi prsty dráždil bradavky. Monika si přetáhla tričko přes hlavu a nastavila mi prsa nad obličej. K jednomu jsem se hned přisál a druhé jsem mačkal rukou. Něžně jsem kousal bradavku a sál ji mezi rty.

„Jo pořádně mi ji kousej!“ povzbudila mě Monika. Vystřídal jsem prsa a hned začal kousat i druhou bradavku. Vydržel jsem to jen chvilku a stáhl jsem Moniku na sebe. Objal jsem ji rukama na zádech, přitiskl si její prsa na hruď. Začal jsem rychle přirážet.
„Ano… šukej… mě…!“ povzbudila mě šeptem do ucha. Ani nemusela. Byl jsem tak vzrušený, že jsem prostě musel. Přirážel jsem jako zběsilý. Ocas mi klouzal mokrou kundičkou, která krásně mlaskala. Monika mi ležela na hrudi a opírala se o lokty. Byla pevně zapřená a já zarážel kolík hodně hluboko. Oba jsme pokaždé nahlas vyhekli, když jsem přirazil.

„Tohle dlouho nevydržím,“ vyhrkl jsem ze sebe, ale nepřestával jsem v rychlých zásunech do kundičky.
„Dělej… já už budu…“ vzdechla Monika.
„Ale už budu… stříkat…“
„Joo… pořádně… mi ji… vystříkej…“ povzbuzovala mě dál.
Pevně jsem ji držel pažemi a zarážel své nádobíčko do svírající se kundičky.

„Joo… joo… joo…!“ vykřikovala Monika v jednotlivých vlnách orgasmu. Cítil jsem, jak se na mě chvěje a škube sebou. To mě přivedlo taky na vrchol. Zůstal jsem hluboko uvnitř a stříkal do útrob zmáčené jeskyňky.
Zhluboka jsem oddechoval. Ocas mi pomalinku uvadal a sám vyklouzl ven z kundičky. Políbil jsem Moniku na tvář a ona si lehla vedle mě.

„Jsem docela zničená,“ řekla mi.
„To já taky,“ odpověděl jsem popravdě.
„Tak jdeme už dneska spát, ne?“
„No je mi to skoro líto, ale asi je to rozumný nápad. Dneska už bych stejně asi nebyl ničeho schopný.“

Oba jsme se odebrali do stanu a skoro okamžitě usnuli. Ráno jsme se probudili docela pozdě a na nic už nebyl čas. Rychle jsme se sbalili a odvezl jsem Moniku domů…

Autor

Navigace v seriálu<< Milenka z chatu 07
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Romil

Sice by někteří napsali, že tu není příběh, ale ta vášeň z příběhu přímo tryská proudem. Někde budu muset vyšetřit čas a pročíst se staršími díly.

Fred

Mne nejvíc překvapuje, že prvních 7 dílů bylo zveřejněno před 9 roky a dnes tady je díl osmý. To se Johny probudil a napsal pokračování?

Martin

Původní povídky si ani nepamatuju . Ale je pravda , že co zde chybí po příběhové stránce , je nahrazeno vášní . Celkem mi vadí , ten useknutý a rychlí konec .

3
0
Would love your thoughts, please comment.x