Milenka z chatu 03

Toto je 3 díl z 8 v seriálu Milenka z chatu

Voda nás příjemně zchladila. Lehli jsme si oba na deku vedle stanu a začali jsme si zase povídat. Snažili jsme se vyhýbat tématu sexu, abychom nebyli moc nadržení, protože lidí se u rybníka začalo objevovat čím dál tím víc. Prostě se všichni chtěli v tom teplém dni ochladit. Navrhl jsem, že bychom mohli jít do lesa nasbírat nějaké větve, abychom si večer udělali oheň. Oba jsme na sebe hodili tričko a boty. Zašli jsme do lesa a nasbírali pár haluzí. Sledoval jsem Moniku, jak se ohýbá a díval se na její zadeček v plavkách. Nedalo se to prostě vydržet. Stoupl jsem si za ni a naznačil jako bych přirážel.

„Teda!“ otočila se na mě Monika a rukou mě chytla v rozkroku. „Máš nějaký choutky, co?“ rozhlédla se kolem.
„No není sem vidět od rybníka,“ řekl jsem, když jsem viděl, jak se rozhlíží. Monika se usmála a zalovila rukou v mých plavkách. Vytáhla tvrdnoucí ocas a pevně ho sevřela v dlani.
„Rozdáme si to tady?“ zeptala se.
„Ano! Strašně tě chci!“ odpověděl jsem jí. Monika mi začala honit kládu, která rychle tvrdla a nabývala maximálních rozměrů. Oba jsme se líbali. Jazykem mi pronikala do pusy a já jí to všechno oplácel. V ruce jsem mačkal prso přes tričko a podprsenku. Monika se, ale dlouho nenechala. Dřepla si přede mě, stáhla mi plavky úplně a ocas si vzala do pusy. Jazykem mi dráždila špičku a rty po něm jezdila nahoru a dolů. V dlani mi mačkala koule a moje vzrušení stoupalo čím dál tím víc. Hladil jsem ji ve vlasech a díval jsem se na ni, jak mi krásně kouří ocas. Začal jsem potichu vzdychat.
„Krásně ho umíš kouřit, Moni.“
„To jsem ráda, že se ti to líbí,“ podívala se na mě Monika.
„Chtěl bych ti ho strčit do kundičky,“ řekl jsem jí a toužebně jsem se po ní podíval.
„A myslíš, že už je vlhká?“ zeptala se Monika. Zvedl jsem ji na nohy a rukou zajel mezi stehna. Stiskl jsem kundičku, ale přes plavky nebylo nic poznat. Odhrnul jsem je tedy stranou a přejel prstem po čárce. Byla vlhká! Co vlhká? Doslova mokrá. Monika zavřela oči a vzdychla při dotyku mého prstu. Ještě jsem několikrát přejel po štěrbince a trošku jsem podráždil poštěváček. Monika mě objala kolem krku a hlavu si položila na rameno. Já rukou stále rejdil její kundičkou. Hrál jsem si se závojíčky. Mezi prsty jsem si s nimi pohrával a sem tam jsem vklouzl do štěrbinky.

„Už mi ho tam dej! Chci ho mít v sobě,“ zaprosila Monika. Odtáhl jsem ji kousek od sebe a usmál jsem se na ni. Otočil jsem si ji zády k sobě a Monika se opřela rukama o strom. Stáhl jsem jí plavky dolů a ty jí spadly až ke kotníkům. Monika z nich jednou nohou vystoupila. Rozkročila se trošku více a já rukou pohladil zezadu její mokrou kundičku. Chytil jsem do ruky svou tvrdou kládu a žaludem jsem projel mezi pysky. Bylo tam krásné teplíčko a hlavně vlhko. Pomalinku jsem ho začínal tlačit dovnitř. Monika si to ale moc pomalinku nepřála a tak mi sama vyšla vstříc. Moje kláda jí zajela hluboko do pochvy. Oba jsme docela nahlas vyhekli. Pevně jsem ji chytil za boky a začal jsem sám přirážet. Stehna mi pleskaly o její zadek. Kolíkem jsem zajížděl hluboko do kundičky. Monika se v předklonu pevně držela stromu.

Po chvilce rychlého přirážení jsem ho zasunul dovnitř a rukama se natáhl po prsou. Zajel jsem pod tričko a vyndal jsem je z podprsenky. Snažil jsem se je mačkat. Měl jsem jich plné dlaně. Prsty jsem si hrál s bradavkami. Něžně jsem je mačkal a žmoulal. Ocas jsem měl stále hluboko v kundičce. Monika se sama začala pohybovat. Kroutila zadečkem ze strany na stranu. Cítil jsem, jak mě kundička krásně svírá. Jak mi těsně obepíná ocas. Prsty jsem si stále hrál s bradavkami. Mačkal jsem je stejně jako celá prsa. Byla to přímo krása, si hrát s takovými velkými prsy, zvlášť když doma jsem měl jen slabé dvojky. Užíval jsem si každý kratičký okamžik, kdy jsem si s nimi mohl pohrát.

Ale dost bylo hraní si s prsy. Pořádně jsem znovu chytil zadek a začal jsem zase přirážet. Monika hned vyhekla.
„Joo…, přirážej…, pořádně…,“ začala mě povzbuzovat Monika. Kláda mi klouzala krásně mokrou štěrbinkou. Ozývaly se mlaskavé zvuky, které mě ještě více vzrušovaly. Podíval jsem se dolů a viděl jsem, že mám ocas pořádně mokrý od šťávy. Chvilku jsem ho sledoval, jak zajíždí dovnitř a zase klouže ven. Dech se mi zrychloval a cítil jsem, že to dlouho nevydržím.
„Už to dlouho nevydržím,“ vyhrkl jsem na Moniku.
„Tak dělej! Přirážej! Já už taky ne!“ řekla Monika a rukou si zajela do rozkroku. Začala si masírovat poštěváček. Nahlas vzdychala při každém přírazu. Pevně jsem ji chytil za boky a zrychlil jsem tempo. Rychleji to už snad nešlo. Oba jsme nahlas hekali a já najednou ucítil, jak se Moničina kundička stahuje kolem mé klády.

„Joo…, joo…,“ vykřikovala Monika v jednotlivých vlnách orgasmu. Rychle jsem vytáhl ocas ven a chytil ho do ruky. Podržel jsem ho těsně pod žaludem a vystříkal jsem všechny dávky semene Monice na zadeček. Zhluboka jsem oddechoval. Žaludem jsem roztíral semeno po zadečku.
„To byla nádhera,“ ozvala se Monika, stále ještě opřená rukama o strom.
„Byla, byla,“ plácl jsem Moniku po zadečku, „čím pak utřeme tu nadílku na tvém zadečku?“ rozhlédl jsem se kolem, „tady je taková pěkná větvička!“ usmál jsem se na Moniku.
„No to můžeš zkusit!“ odskočila Monika ode mě. Triko se jí svezlo dolů a nalepilo se na moje výstřiky.
„A je po starostech,“ usmál jsem se, „máš to na tričku.“
Monika si ho prohlédla a zkonstatovala, že je to jedno.
„Příště mi to klidně nastříkej dovnitř. Beru prášky!“ mrkla na mě. Usmál jsem se a zvedl jsem své plavky, které se válely opodál v jehličí. To samé udělala i Monika a oba jsme teď vybírali jehličí z plavek. Oblékli jsme se a posbírali větve na oheň. Vydali jsme se zpátky k rybníku a našemu stanu.

Autor

Navigace v seriálu<< Milenka z chatu 02Milenka z chatu 04 >>
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x