Milý deníčku 2

Toto je 2 díl z 5 v seriálu Milý deníčku

6.7.2009

Milý deníčku,
minulý týden jsem musela, na čtyři dny služebně odjet do Ostravy na školení. Jen, co jsem se zapsala v hotelu a na pokoji se trochu upravila, vyměnila kalhoty za sukni a tričko za košili s výstřihem, už jsem sjížděla výtahem do konferenčního sálu. Projela jsem rychle zrakem sál. Ne, že bych dorazila pozdě, ale přece jen ta nejlepší místa už byla zcela obsazena a zbývala jen ta úplně vpředu.

Zašla jsem si pro kávu a nějakou vodu, usadila se a zapojila notebook. To zas bude den… pomyslela jsem si. Po chvíli, co dorazil i školitel, představil se jako Radek, se mohlo se začít.
Koukám na něj, je to takový docela pěkný mužský, postava trénovaná, asi nějaké fitko. Když jsem po úvodu zjistila, že dnes se bude probírat něco, co už znám, začala jsem se jen tak rozhlížet kolem sebe po sousedech.
A hele, tamhle si slečna s někým píše na ICQ, tamten je připojen na Facebook a ten z druhé strany… hmmm, ten si pročítá nějaké stránky. Nedalo mi to a obhlídla jsem, kde že to vlastně brouzdá a připojila se tam také.

Vida, erotické povídky… a zajímavé….
Plně jsem se začetla do povídek, ztratíc pojem o čase a i tom, kde vlastně jsem. Docela mě to čtení vzrušovalo. Vcítila jsem se do děje, do každé postavy a prožívala spolu s ní vrcholení a orgasmy. Cítila jsem, jak i na mě přechází z těch povídek ten erotický výboj, jak mě celou prostupují.
Mé bradavky už zcela nestydatě trčely a přes košili, spodní prádlo v létě nenosím vůbec, vystrkovaly své růžky. V rozkroku jsem cítila jakoby nervozitu, přicházející rozrušení. Trochu jsem se v křesle zavrtěla, ale nepomáhalo to. Sesunula jsem se kapínek dolů, rozevřela kolena a stahujíce svaly zadečku a kundičky, se nenápadně snažila si pomoci, alespoň takhle, když to jinak nešlo.

Tak nějak jsem přečkala dopolední část a když byla vyhlášena polední hodinová přestávka, okamžitě jsem zamířila na pokoj a než se za mnou zaklaply dveře, má sukně a košile byly dole. Z kufru jsem vytáhla vibrátor, klekla si na postel, opřela se o loket a zasunula si jej do kundičky. Ta v tu chvíli nepotřebovala nic jiného. Zajížděla jsem s ním hluboko, jak jen to šlo, slastně jsem si užívala toho „ vysvobození „ , tak jsem si ani nevšimla, že nejsem na pokoji sama.
Najednou jsem ucítila, jak něčí ruka zastavuje tu mou s vibrátorem a vytahuje jej z mé roztoužené tekoucí kundičky a odhazuje na postel. Horký dech ovanul mé, už značně potřísněné záclonky hlaďoučké lasturky, Něčí ruce mě hladí a roztahují víc mé půlky, dráždivě jemný jazyk projíždí mou otevřenou mušličku. Brnkává na moji zoufale naběhlou fazolku, zajíždí a kmitá v mé dírce. Pak se zase vrací na můj zvětšený vrcholek, vtahuje jej mezi zuby, laská jej a saje, prsty projíždí nenasytnou dírku a zkoumá její horké mokré vnitřní prostředí.
Jen oddechuji, vzlykám slastí a užívám si té krásy, ale stále mi ještě něco chybí. Otáčím se dozadu, mužský hotelový stejnokroj je to jediné, co zahlédnu.

„Prosím,“ slyším se „vraž mi ho tam!“
Vstává, slyším šustot kalhot, ruce mě chytají za boky a vtom jen stačím vydechnout uspokojením. Konečně je ve mně. Není to žádný malý ocásek, vyplňuje mou dírku pomalu, ale ještě v ní není celý. Razí si cestu do nitra a má kundička se mu přizpůsobuje docela dobře. Cítím jak se stahuje zpět, projíždí mou štěrbinku až k poštěváčku. Mým tělem otřásají exploze orgasmu, můj dech se stále více zrychluje, z rozevřeného nitra tryskají ven mé šťávy a stékají po stehnech.
Stále krouží kolem mého ústí…. znovu jej prosím, aby ukončil to sladké mučení.
Ještě párkrát zakrouží kolem, najednou jej do mě vráží, celý do mě zajíždí jedním prudkým výpadem. Protahuje mě opravdu důkladně, vyjíždí a zasunuje na doraz, žaludem ťuká na bránu. Jeho kulky pleskají o mou mušličku v pravidelném rytmu, což rozhýbe i má prsa, která se bradavkami třou o pokrývku pode mnou. Prsty krouží a masírují můj poštěváček, můj další orgasmus se blíží, vlny prostupují tělem a má kundička v pravidelných stazích svírá jeho penis, blížící se k výstřiku.

„Nastříkej to do mě…,“ vzdychám „…vystříkej mi ji pořádně…“
Jeho ocas se už cuká v mé dírce a zaplavuje ji až po okraj, ještě párkrát přirazí, než se úplně stáhne ven. Padám na postel, krásně ukojená a než se stačím rozhlédnout, klapnou dveře. a jsem zase sama. Chvíli ještě ležím, než mi dojde, že musím dolů, zpět na přednášku. Není čas na sprchování, otřu si jen svou spokojenou pipinku, hodím na sebe zpět svou sukni a košili a mažu dolů.

Sál se opět skoro zaplnil, jen pár opozdilců mám v patách. Jen co Radek zaujal své místo před námi, opustila jsem v myšlenkách sál a znovu se ponořila do světa erotiky a sexu. Plně jsem se zabrala do čtení a vžila se do postav v povídkách, plula s nimi na vlnách vášně a prožívala s nimi ty nádherné okamžiky orgasmů a výstřiků.
Ani jsem si pro ty chvíle neuvědomila, že stoleček, u kterého sedím nemá přední desku a Radek , nebo kdokoli jiný na jeho místě, může vidět, co se pod stolem děje.
Já byla samozřejmě opět lehce sesunutá v křesle a sukni, díky tomu, povyhrnutou nahoru. Mým tělem po celé odpoledne procházely jemné vibrace, mé bradavky se výrazně rýsovaly pod košilí a o mé zmáčené kačence ani nemluvě. Prožívala jsem s hrdinkami ty smyslné příhody tolik, že má kolena se sama, společně s jejich rozevřela, jako bych cítila všechny ty doteky, všechno to lízání a laskání kundičky.
Byla jsem zcela zabraná do příběhů, že jsem ani jednou nevzhlédla směrem k přednášejícímu Radkovi. Probralo mě, až když se najednou kolem dokola ozýval hovor a ostatní se zvedali ze svých křesel. Zaklapla jsem notebook, když se přede mnou náhle objevil Radek.

„Slečno, můžete na chvíli se mnou?“ zeptal se a dodal „ jde o program, který Vy už používáte, budu mít jen pár otázek, jen na chvíli…“
„Dobře“ kývla jsem hlavou, sbalila své věci a vydala se za ním do technické místnosti.

Autor

Navigace v seriálu<< Milý deníčku 1Milý deníčku 3 >>
3 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x