učitelka v kabinetu

Na půl úvazku

Bylo čtvrt na dvě, seděla jsem ve svém kabinetě, obědvala bagetu z domova a četla si emaily ze své hlavní práce. Čekala jsem na svého žáka Honzu, abych mu vysvětlila látku, která mu prý není vůbec jasná. Budoucí hodina zásadně změnila můj dosavadní chod života.

Jmenuji se Kateřina, je mi pětatřicet let a jsem překladatelka v jednom brněnském vydavatelství. Můj život plynul úplně obyčejně. Mám dvě krásné děti, manžela, dům a kočku. Manžel je vedoucí restaurace v centru Brna a tudíž na mě nemá moc času.
Myslela jsem si, že mi to nevadí, sama pracuji osm, deset hodin denně a děti mi dávají taky dost zabrat.
Ale před půl rokem se stalo něco, co změnilo můj pohled na tyto věci.

Můj starý kamarád z fakulty je ředitelem jedné, brněnské střední průmyslové školy a potřeboval mojí pomoc. Náhle mu zemřel jeho angličtinář a on nutně potřeboval náhradu, alespoň na půl úvazku, do konce školního roku.
Vůbec se mi do toho nechtělo, ale zaměstnání ve vydavatelství mi časově nebránilo, mohla jsem si vzít méně práce a patnáct hodin týdně učit snad chvíli zvládnu. Jako na klasické průmyslovce, i tady převažovali chlapci. Měla jsem z toho celkem strach, ale Ruda, ředitel školy, mě uklidňoval, že na pěknou, mladou, štíhlou brunetu, budou kluci reagovat dobře. Chtěl mi asi jen lichotit a uchlácholit mě, ale je to můj kamarád, tak jsem mu musela pomoci.

První den ve škole jsem se cítila hůř, než bych si kdy myslela, ale dopadlo to dobře. Moje tři třídy, které budu učit, mě přijaly dobře a proběhlo to v pohodě. Byly to hlavně maturitní třídy a studenti asi věděli, že budu jejich hlavní zkoušející.

V jedné třídě mě zaujal kluk jménem Honza. Velký jako hora, jasná autorita, i proto, že je prý velmi dobrý sportovec. Podle ostatních kantorů, by to měl být největší potížista, na kterého mě všichni upozorňovali, ale v mých hodinách dával pozor a důsledně mě poslouchal a sledoval. Byla jsem ráda, že jsem ho, na rozdíl od kolegů, zaujala svým výkladem, když jednou na konci hodiny za mnou zašel, že by potřeboval poradit s tázacími dovětky. Je to látka opravdu jednoduchá, tak mi to přišlo divné, ale odpověděla jsem mu, ať přijde po škole do mého kabinetu, že to probereme. Asi mi už v tu chvíli mělo dojít, o co mu vlastně jde.

V půl druhé, jak bylo domluveno, zaklepal na dveře mého kabinetu a já ho pustila dovnitř.
„Tak co ti není jasné, vždyť je to tak snadné. Když je ve větě jasně napsaný podmět…“
„Kouknul jsem na to o přestávce a už to celkem chápu, ale trápí mě něco jiného. Nejsem moc velký mluvka, tak to řeknu přímo. Od doby, co jste nastoupila, pro mě všechny jiné holky přestaly existovat. Myslím jen na Vás…“ Koukal jako bych měla něco říci.
Byla jsem v úplném šoku. Takový mladík, co by měl prohánět puberťačky, mi tu vyznává city.
„Nevím co říct, je to hezký, že se ti líbím, ale neměl by ses věnovat spolužačkám? Mnohé z nich, by tě určitě moc chtěly. Jsi hezký a silný…,“ to jsem mu asi neměla říkat, ale byla to pravda a já si to stále více uvědomovala. Chytil mě za boky a naklonil se ke mně.

„Tohle nesmíme, já jsem tvoje učitelka a ty žák, to je určitě trestný.“
„Ale prosím, jsme dva dospělí lidé. Já Vás chci, jako žádnou jinou.“
Jeho slova na mě působila jako afrodiziakum.
Jeho ruce, pevně mě držící, jeho dychtivost a touha byla něco, co jsem už velmi dlouho nezažila. Moje manželství mě už dlouho neuspokojovalo a toužila jsem zase prožít něco bláznivého, živočišného a spontánního.
V mé hlavě se praly dvě reakce, ale ta odmítavá, racionální začala jasně prohrávat. Vysmekla jsem se mu a šla ke dveřím zamknout. Co kdyby někdo vstoupil?

Otočila jsem se a on Honza už stál za mnou. Chytil mě za zadek a přitáhl k sobě. Políbili jsme se jako dva vášniví milenci. O vzájemné přitažlivosti nebyl pochyb. Začali jsme ze sebe sundávat přebytečné oblečení a já si v tu chvíli poprvé naplno uvědomila, co dělám. Co když se mu nahá nebudu líbit? Starší, po dvou dětech, žádná velká sportovkyně. Je určitě zvyklý na mladá, pevná děvčata… Začal mě nahlodávat červíček a já znervózněla. Co když mě už manžel nechce, protože jsem starší a ne proto, že je k smrti unavený?

Moje hloupé obavy byly brzy zahnány do kouta jeho vášnivým pohledem. Znovu jsme se políbili a Honza mě hladil, jako to nejcennější, čeho se muž může dotknout.
Jeho pevné, velké ruce prozkoumávaly všechny záhyby a křivky mého těla a já se cítila jako v sedmém nebi, jako zase žádoucí žena. Posadila jsem ho na stůl a klekla si mu mezi nohy, už jsem se chtěla seznámit s jeho chloubou.
Stáhla jsem mu trenky a to co se pod nimi ukrývalo, bylo více než na co jsem zvyklá. Přetáhla jsem mu předkožku přes žalud a začala mu ho zkušeně kouřit.
Olizovala jsem jeho kládu jako nejsladší lízátko a za chvíli se projevily moje zkušenosti a jeho mládí. Stříkal mi do pusy svojí dávku a já polykala tu zvláštně chutnající hmotu. Čistila jsem mu penis od jeho semene a Honzovi pořád stál a neztratil nic na své tvrdosti. To je opravdu možné jen s takhle mladým klukem.

Vstala jsem a položila se na stůl. Sundal mi kalhotky a chtěl se mi taky na oplátku věnovat ústně. Na to jsem ale neměla náladu, už jsem ho moc chtěla mít v sobě.
Mé záměry se mu zamlouvaly a on se do mě chystal vniknout. Už deset let jsem v sobě měla pouze penis svého manžela a teď se tu odevzdávám o šestnáct let mladšímu klukovi, proletělo mi hlavou.
Honza nasadil svojí chloubu na mou upravenou kočičku a vrazil ho do mě celého. Zasténala jsem slastí a po dlouhé době poznala, co je to být zcela vyplněna. Začal mě souložit svojí mladou dravostí a já musela oddechovat rozkoší.
Přirážel na mou kočičku jako zvíře, vytahoval ho ze mě skoro celého, aby mě s větší agresí znovu nabodl. Dělal mi to moc pěkně, ale chtěl změnit polohu a otočil mě na břicho.
Znovu ho do mě krásně vrazil, zatímco mě držel za ramena. Musela jsem se držet hran stolu, abych udržela stabilitu, bral si mě opravdu bezohledně tvrdě. Byla jsem na vrcholu svých sil a se silným orgasmem se roztřásla jako pudl. Honza ještě několikrát přirazil a stříkal do mě svojí nálož. Šeptal mi něžná slůvka, když mě líbal na krk a záda. Jeho slova mluvila jasně, budeme to spolu dělat, dokud budeme moci.

Jít na čas učit nebyl špatný nápad. Ale nyní, když už jsem zpátky ve své staré práci, Honza na vysoké v Praze a můj manžel stále v práci, nevím, zda bych neměla udělat něco zásadního. Nechci se rozvést, ale taky potřebuji k životu dobrý sex. Musím si najít nového milence.

Autor

4.5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Klasika. Učitelka – student. Nechci bejt šťoura, ale je to psaný moc hrc-prc. Přijde, šáhne na ni a ona mu hned dá. Sakra, povídka na A4 a já tu smolím dlouhý příběhy….musím se nad sebou zamyslet.

dedek.Jeff

Jasné, stručné, úderné. To je současný trend. Opravdu se nad sebou zamysli. Tvé povídky na minimálně 6 stránek formátu A4, kde navíc rozdáváš sex jako šafrán, jsou nejspíše minulostí.
Samozřejmě si dělám legraci. Nad ničím nepřemýšlej a dál piš tak, jak jsi zvyklý. Tvé příběhy jsou originální, čtivé a snad ještě dlouho neomrzí.

Raketak

Naprosto souhlasím oba máte dobré povídky. Rozhodně nic neměnit. Dlouho tu nebyl incestni příběh s oplodněním. To bych vcelku ocenil. Jinak preju hezky den

Tomáš

Jenže povídka vznikla trochu dříve a je opět z archívu staré verze 🙂 Takže určitě bude jedna z prvních povídek tohoto autora 🙂

Martin

Krátká a rychlá povídka . Určitě by se na tomto tématu dalo více zapracovat . Ale pokud je to že starších dob , tak se třeba nějakého pokračování dočkáme .

Bob Romil

Jo, příležitost dělá zloděje a dobrá hospodyňka za pérem i přes plot skočí 🙂

6
0
Would love your thoughts, please comment.x