Nezkrotná holčička 04

Toto je 4 díl z 8 v seriálu Nezkrotná holčička

S odchodem nadměrně pobavených kolegů se rázem dost věcí změnilo. Alois se během jednoho večera stal oblíbeným, mladého drzouna ve vteřině vyšachoval z pozice místního guru šéfa a celý dosud šedivý život se mu prosvětlil. Získal novou energii, díky šikovné a náruživé dcerce v sobě probudil druhou mízu a tak nějak si od života začal vybíral úroky.

Hned druhý den měl pouze pár hodin na to, aby si zařídil další náhlé volno u pana šéfa, sbalil potřebné věci a vypořádal se s nervozitou, protože ho odpoledne čekalo první reálné natáčení jeho holčičky v Německu. Celý den se vnitřně pral, jestli nedělá špatně, když si trvá na své přítomnosti při filmování. Ale nadrženost, propletená se zvědavostí ho táhla dál, takže nakonec hodil starosti za hlavu a nasedl do dceřiného sportovního žihadla, aby se mohl další 4 hodiny v autě těšit na odpolední rajc. Nechal se rád poučovat od všeznalé dcerušky, protože bylo potřeba respektovat spoustu filmařských zákonů za kamerami.

„A o čem máš dneska vlastně točit?“ vyzvídal tatík.
„Dneska proběhne jen rychlý casting a točí se zítra,“ odpovídala ochotně Silva.
„Aha a to teda dneska proběhne jak?“ sondoval dál.
„Dneska vyzkouším pár chlápků, zjistím jejich reakce a šikovnost a podle toho rejža vybere. No a zítra se s ním natočí krátkej film,“ usmívala se spokojeně Silva, protože tatík nevydržel a už si znovu tahal naběhlou žílu z kalhot.

„Jakýho bys chtěla?“ uvelebil se do sedačky, přetahoval pomalu předkožku, s opřenou hlavou sledoval ubíhající svět za oknem a naslouchal sexy hlasu dcerky.
„Je mi to jedno. Hlavně aby pořádně stál. Třeba jako teď ten tvůj,“ přehmátla si ručkou z volantu na koženou šaltpáku a na okamžik pomohla otci v honitbě.
„Ať se nevybouráme. Povídej mi jakýho bys chtěla a co chceš, aby ti dělal. Honem,“ vrátil jí ručku zpátky na kolo volantu a rozhonil si kopí už sám.
„Tak třeba aby byl silný, mladý a měl veliký koule. To mám ráda. A taky žalud. A mohl by mi to udělat do zadku,“ básnila Silva a opatrně očkem hlídala tatíkovu onanii.
„Pokračuj,“ olizoval se Lojzík, mastil si brčko a druhou rukou šmátral po nahém stehně, které Silvii vyjelo z krátkých minišatů.

Dcerka se rozvykládala, básnila nad detaily, možnostmi i počtem uchazečů, pokukovala po tátovi a sem tam přidala i rajcovní vzdech nebo dotyk. Kilometry ubíhaly, čas letěl a Alois si udržoval erekci, která mu polevila až před Berlínem. Vydojil ze sebe dávku semene těsně před uvítací městskou cedulí, utřel bílé nadělení do připravených kapesníčků, uklidil nářadí a poplácal dcerku za dobře odvedenou audiopomoc. Dál už se jen věnoval stavbám, ruchu v uličkách a vyhlížel dům, ve kterém mělo dojít k tomu, co by snad většina odmítla.

„Jsme na místě,“ zaparkovala auto před jednou z budov Silva a pobídla jej,  aby vystoupil. Přivítala je krásná čistá ulice s řadou činžovních domů, kde v pronajatém bytě probíhalo natáčení. Od chvíle, kdy Lojzík vystoupil z auta, byl nápadně potichu. Veškerá síla a rozhodnutí se mu přilepily k podrážkám a tak ztěží následoval dcerku po starých schodech nahoru. Šlo se mu špatně a schválně zdržoval se zadýchanými přestávkami, protože ho přepadl stud.

„Kde budeme spát? Já bych tam na tebe třeba počkal,“ pronesl skromně. „Jo? To je daleko, ale zavezla bych tě. Jen se vrátím až v noci. Je to takovej malej hotel, kde mám rezervaci. Řekni si,“ zastavila stoupání do schodů Silva a čekala na konečný verdikt.

Než se fotřík stačil vyjádřit s konečnou platností, odkudsi zhora uslyšel hlasy, klapání podpatků, mužský smích a najednou se vyvalila partička veselých lidí, kteří Silvu vítali polibky a s širokým úsměvem. Snažil se porozumět, ale to se mu moc nedařilo. Z části pochycených slov pochopil, že jde o kousek jakéhosi štábu. Nabídl svou dlaň k potřesení, když jej Silva představovala a staršímu týpkovi vysvětlovala, koho že to sebou přivezla. Důležitý cizí pupkatý pán si Lozjka změřil od hlavy k patě, hlasitě hvízdl, poplácal ho po rameni a pobídl jej k těm pravým dveřím, protože byl zvyklý na ledasco. Fotřík už neměl čas na protesty a útěk. Jako ovce následoval němčoura, který je vedl o další patro nahoru a vyjeveně vpadl do bílého prostorného bytu s mnoha dveřmi v předsíni.

„Tak jsme tady. Hele, však můžeš být vedle. Zajistím ti nějaký pokojík jen pro tebe. Tady je spousta místností a rejža je super chlap, tak vyjde vstříc. No a pak pojedem do hotelu. Ale o to, být mimo dění, ti původně nešlo, že?“ zpovídala tátu Silva a mezitím si domlouvala další úkoly v nejbližších hodinách.
„Nebudu se nikde schovávat a nikam se přesunovat. Řekl jsem, že chci být u toho, tak u toho budu. Kolik máš teď času?“ narovnal přihrbená záda Lojzek.
„Oni si skočí na jídlo a já se budu tady chystat, protože hned jak se vrátí, tak se začíná. Máš hlad?“ nabízela možnost občerstvení hodná dceruška.
„Ne. Ale mám chuť,“ mrkal na ni nenápadně tatík.

Silva se usmála, vyprovodila hladový kolektiv, seznámila zbytek party s tátou a odešla se líčit a tupírovat do místnosti, která se tvářila jako laciná maskérna. Čelila všetečným dlaním svého táty, který ji nevydržel jen zálibně pozorovat. Snažila se v poklidu připravit na rajcovní odpoledne a s chichotem odmítala otcovo škemrání alespoň o vykouření. Upozorňovala na svůj přehnaný make-up a vyčesané kudrny, protože se jí nechtělo nic. Ani předělávat parfémované dílo a ani ztrácet síly na pozvané mrdáky. Jen občas taťkovi pohladila bouli na kalhotech a nebo odpověděla německým otázkám znějícím od vedle.

Z dorážení fotříka ji vysvobodila vracející se nasycená parta a tak se s ním prozatímně rozloučila a přesunula se k hlasitému režisérovi. Oděná jen do županu, se promenádovala v hloučku týmu a poslouchala rady a průběh, které z neměcké huby zněly jako tvrdé rozkazy. Alois opřený do futer mlčky sledoval svoji malou holčičku, znenadání proměněnou v profikurvu a otcovské opatrování přetloukala nadržená boule v trenkách. Se zaujetím naslouchal germánským domluvám a pohledem pronásledoval každý pohyb polonahé dcerky. Nastavovala se, nechala po sobě ochotně šmátrat a byla už evidentně rozhicovaná.
Vedle v předsíni byl slyšet šrumec, kdekomu stále zvonily telefony a nebo drnčel zvonek u dveří. V bytě to začalo žít a Lojzík se snažil vstřebávat všechno to dění, co zahlédl. Najednou šrumec fungoval bez ohledu na nahotinku v županu, nikdo si nevšímal vetřelce mezi futry a chystala se velká akce.
Režisér zahnal přebytečné lidi do místnosti vedle, Silva konečně odhodila župan, rozvalila se na postel a čekala na prvního kumčafta, kterého měla za úkol odzkoušet. Kameraman se usadil s kamerou v pohotovosti, kdyby bylo něco důležitého točit a rejža na poslední chvíli usadil pantátu dozorce do křesla za ním.

Pak zavolal prvního adepta. Vešel shrbený mladík a šeptem odpovídal na všetečné otázky obrýlené slečny s deskami, než si ulehnul ke krásně roztažené Silvě. Ta jen mrkla na tatíka a pustila se do šeptálka. Ležel líně a nehnutě, čekal co mu Silviina pusina dopřeje a jediný pohyb, na který se zmohl bylo, že se podepřel lokty. Sledoval průbojnou dračici, jak mu žužlá neposlušný ocas, vychutnával si něžné ženské dlaně na koulích a pomalu se topořil. Bohužel měl smůlu v tom, že za dveřmi čekali další a z prvního přístupu se uvedl jako nepoužitelný.

Alois seděl a zažíval návaly horka z prodejnosti své holčičky. Už se nepohoršoval, ale spíš vyrovnával s reálným poznáním všech těch filmů a klipů na dývkách. Výměna zbytečného pánského článku proběhla po pouhém zatleskání, kdy mladík pochopil a beze slova odešel za dveře, aby mohl vejít další týpek.
Skoro stejně mladý muž v plné síle, si sebevědomě přisedl k Silvě, položil jí ruku na stehno na důkaz seznámení, v rychlosti odpověděl na otázky dioptrické slečinky a vrhl se s už tvrdým ptákem na roztaženou rajdu. Zalehnul ji celou vahou, zabodnul se to promazané díry a klasicky ji začal obdělávat.
Lojzík už strnul a s pusou otevřenou přihlížel živému plenění  šikovné pipinky. Silva se snažila držet tempo nebo změnit polohu, ale mladík šoustal bez ohledu na ni. Sice jel jako parní stroj, ale neposlouchal okolí hlasy, což bylo rozhodující. Takže si sprostě zašukal, vystříkal, utřel se do ubrousků a pokračoval udýchaně dál. Silva otírala zbytky spermatu z bříška a kroutila hlavou nad odcházejícím týpkem. Jen mrkla na tátu, aby věděl, že je všechno v pohodě a dala štábu najevo, že je připravená na dalšího.

Následoval jakýsi tatík z ulice, který vypadal, že si odskočil od šťastné rodinné oslavy. Obyčejný muž, kterých jsou  všude okolo mraky. Ve dveřích slušně pozdravil, přisedl na nabídnuté místo na posteli a způsobně odpovídal na dotazy jako na důležitém pohovoru. Jevil se jako velký gentleman, což lákalo pouze Silvii. Po pobídnutí k akci se pustil do lízání, aniž by ho o to kdokoliv prosil.
Vychutnal si mladičké holátko, do kterého měl po chvíli namyšleno namířit. Spokojená Silva zamrkala na tátu a dál se oddávala mrštnosti gentlemanského jazyka. Lojza tupě zíral, maskoval nohou přes nohu stan v gatích a do posledního doušku si vychnutnával každičký pohled na rozjetou dvojici naproti. Bodák na letišti si rozlízal matičku pro svůj šroub a naznačil mladé ochotnici, aby si poklekla.
Silva roztažená do široka se prohnula v pase, nalepila velké kozy na potah pelesti a nabídla kundu vyloupnutou z pysků. Maník toho ihned využil a bez jediného zaváhání se přitočil, zamířil a probodnul růžolinku. Vzal si ji pěkně zezadu, zrychloval a zpomaloval tempo a dokonce zvládl stříkat skoro na povel. Vysloužil si tím červené vykřičníky u jména a  pochvalnou poznámku. Potom, slastně vycákaný, odcházel s příjemným rozloučením na rtech. Silvie ležela, tahala z krabice už několikátý kapesníček a mávala na tatíka, který se kousal do rtu a syčel do rukávu.

Přicházeli další a další, ochotná zkoušečka přijímala kdejaké nabodávání a dokonce předvedla i dva bouřlivé orgasmy, které byly zesílené právě přítomností přihlížejícího otce. Pozvaní pánové byli protříděni až do posledního kousku. Některým byla slíbená další spolupráce a zbývající bohužel propadli sítem, s černým puntíkem na hrbu. Venku se rozlehla černá tma a úspěšná akce mohla skončit. Štáb se loučil a odcházel domů, nebo k dalším jobům, když nakonec v prosvíceném bytě zůstal kameraman, rejža a vytřeštěný tatík Lojzek.

„Ty tati, já ještě skočím s Ludvíkem tuhle vedle a pak pojedeme do hotelu,“ přitočila se Silva omluvně k otci.
„Kam? Proč? Silvo…“ zmohl se jen na hesla odrovnaný Alois.
„Za chvíli jsem zpátky. Prostě mu trčí, no,“ zachichotala se ve spěchu šeptem do tátova ucha a utíkala za čekajícím mužem.
„Fakt jak děvka,“ syknul nasupěně pro sebe Lojzek, který chtěl odjet co nejdřív, protože mu semeno bublalo už i ve spáncích.

Chvíli, kdy se od vedle ozýval hekot mladé coury a silného kameramana, nešťastnému Lojzkovi vyplnil rejža. Přitočil se k panu otci, nabídl lahvové pivo, přiťukl si na pořádnou seznámenou a pak padala jedna otázku za druhou. Chtěl vědět, co tatínka vedlo k tomu, že přijel s dcerkou, chtěl vědět něco bližšího o jejich sexuálním vztahu, protože bylo jasné, že když už je Lojzek přítomen, že něco proběhnout muselo, nebo musí. Pantáta se cítil za hranicemi bezpečně a tak popustil něco z ložnicového soukromí a poznávací rozhovor skončili ve chvíli, kdy Silva vedle řvala v dalším orgasmu.

Náhlé ticho se rozlilo bytem. Režisér si znalecky prohlížel pana otce a v hlavě mu už běžel námět na další film. Lojza seděl, potichu skřípal zuby, tlačil si dno lahváče na hangár v kalhotech a čekal na smilování v podobě dcery, přichystané k odchodu. Ještě chvíli trpěl a s vyvráceným pohledem koukl provokativně na hodinky, aby si v duchu zuřivě zanadával. Dovnitř vešel uspokojený chlápek, beze slova si vzal koženou bundu z křesla, zachrastěl řetězy na krku i zápěstí a s jakýmsi zabručením zmizel v tmavé chodbě.

Chvíli byla slyšet nutná sprcha, ze které vplula do pokoje čilá Silvie a urychlovala odchod, aby se rozhozený otec mohl brzy uvolnit. Jasně tušila, že v jeho kalhotách ji čeká ještě jedna časovaná bomba, o kterou se, jako hodná holčička, musí brzo postarat.

Autor

Navigace v seriálu<< Nezkrotná holčička 03Nezkrotná holčička 05 >>
4.6 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x