Nezkrotná holčička 02

Toto je 2 díl z 8 v seriálu Nezkrotná holčička

Čelil posměšným SMS zlomyslných kolegů, ze kterých ani jeden netušil, že to sice milého Aloise překvapilo, ale rozhodně nijak nesrazilo na kolena. Naopak byl rád, že se tímto ledy pohnou, protože vysněný sex s vlastní krví, nebo jen častá honitba se konečně promění v reál, ať už ona bude chtít, nebo ne. Měl jasnou představu, ze které odmítl polevit, protože teď měl velkou šanci jí vrátit všechno to trápení, které mu kdy nadrobila.

S úšklebkem si pouštěl video znovu dokola a udržoval se v hladině nezkrotné nadrženosti. Se schovaným tvrďákem v kalhotách se posouval nervózně po bytě a hypnotizoval dveře od bytu. Špicoval uši, aby dokázal bleskově zareagovat na zašramocení klíčů a v hodině H, běhal od počítače k oknu, odkud vyhlížel dceřin pilně vyšoustaný bourák.

Video, nastavené s navolenou pauzou, čekalo na určitě překvapenou Silvu. Brzdy pod okny domu zakvílely a bylo jasné, že žihadlo piští na důkaz příjezdu tatíkovi holčičky. S opoceným čelem sledoval přes záclonu na okně, jak ze zánovního vozu vystoupila hvězda večera. Ceckatá a vyšlechtěná slečna, kterou poznal reálněji, než by si Silva přála. S každým krokem k domovním dveřím od zaparkovaného vozu, se blížila, v jeho očích, obyčejná nadržená zrůda, které nebylo za těžko roztáhnout nohy před kdoví kým.
Snažil se chápat její přemýšlení a rozhodnutí, ale nepřišel na nic jiného, než byl dosavadní směr mladého života a geny prodejné matky. Spěchal od zvědavého okna zpátky do ložnice, kde čekal na ono štrachání klíčů. Dočkal se během pár chvil. Silva hřmotně rozvalila dveře, vhodila do předsíně nabalený kufr a s minisukní, která působila stejně jako obyčejná čelenka, se proklapávala chodbičkou v bytě.

„Páni, já jsem tak ráda, že jsem už doma. Haló? Tati?“ volala na fotříka a obtahovala si ze zvyku rty rudou rtěnkou v předsíňovém zrcadle.
„Tady jsem,“ odfrkl vážně Alois a dál seděl nehnutě v křesle vedle postele.
„Ty mě nepřivítáš? Jak bylo v práci?“ čechrala si dlouhou hřívu před svým odrazem.
„Nebyl jsem tam,“ odsekl tatík.
„Jak to? Seš nemocnej?“ objevila se konečně ve dveřích ložnice.

Přisedla vedle něj, sáhla mu na čelo a podle potu se ujistila, že něco není v pořádku. Starostlivě vyskočila na nožky, aby odběhla do lékárničky pro prášek. Stačil jeden pohyb sexy těla a Alois měl znovu problém v kalhotách. Rychle se natáhl pro polštářek a snažil se nevnímat detaily na Silvininém těle, které znal zpaměti. Nepřipouštěl si ani na vteřinu, že mezi stehny je ta šťavnatá kunda bez jediného chloupku a že ty pevná prsa uvězněná pod těsným tričkem ve skutečnosti malinko visí a jsou zdobené obrovskými dvorci.
Tlačil si hrubý polštářek na rozkrok a soustředil se na dceřin hlas, kdy její mluvené slovo bylo stejně v jeho mozku přeloženo do vzdychonštiny. Za každou pronesenou větou slyšel hekot při prožitém orgasmu pod knírkatým němčourem.

„Stůj a poslouchej mě!“ štěkl vztekle na rozběhanou dcerku.
„Co se děje?“ stopla starostlivý klus Silvie.
„Sedni si do křesla! Hned!“ zdrsněl své chování Lojzík a až k němu byla dcerka bezpečně zády, pak se teprve odvážil zvednou i s trčícím stanem.
„Jako můžeš mi říct, co se děje?“ odfrkla drze Silva.

Tatík se přes ni natáhl, opřel se dlaněmi do stolu, koleny jistil případný odjezd na kolečkové židli a stroze ji zavelel, aby spustila video.
„A co jako uvidím? Já na tohle nemám náladu, tati. Proboha, co to je zase za výslech? Jsem unavená po cestě a chci dát vanu!“ protestovala dcerka a ohrnovala opovržlivě ret.
„Říkám ti, abys pustila to video! A hned!“ prskal nervózně Silvě do vlasů.

S vyvrácenýma očima Silva otráveně natáhla ruku k myši, aby klikla na spuštění videa a znuděně se opřela.
„No a teď uvidíme teda co? To to nemohlo počkat až se vybalím a vykoupu?“ poťukávala nehty na dřevěnou desku stolu.

Hlasitě zapraskalo v reprácích, video se rozjelo a z černé obrazovky se vyloupl obraz nahého knírkáče. Silva ztuhla, protože jí okamžitě došlo, který film se právě rozjel. Doufala v tátovu ruku, která tuhle ostudu zastaví, ale místo toho jen cítila horký dech na zátylku a nervozitu nad oběma. Pohled zabodla do dvou čárek na přehrávači jako by chtěla tenhle trapas pauznout pomocí vyšší moci. Čekala na zázrak, který nepřicházel a začala se nekontrolovaně potit když na obrazovce přicházela ona. Nahá, vyšpulená a lačná po šoustu.

„Takže tohle je tvůj výdělek, jo?“ zasyčel Lojzík dceři za hlavou.
„Tati…“ zkusila se obhájit Silva, ale byla prudce umlčena sprchou výčitek.
„Tak já se starám, promíjím ti všechno už od mala, dal ti spoustu šancí a dokonce se zaradoval, když jsi se rozhodla pracovat!!! A ty takhle? Roztáhneš nohy, abys měla všechno bez práce?“ plival jedovaté výčitky.

Silva krčila nosík, zatínala zuby a krčila se, než pokusila natáhnout ručku k myši, aby sama přerušila tohle trapné divadlo.
„Opovaž se! Je ti trapně? Teď je ti trapně? A tam ti nebylo?“ přerušil striktně pokus o vypnutí a zabodl prst do monitoru, aby ukázal na kouřící scénu.

Prskal nadávky přikrčené Silvii do ucha, prstem brnkal o její bradavky na obrazovce, dotýkal se oholené kundy za sklem a druhou rukou nenápadně potahoval tvrdý klacek pod tepláky.
„Ježiši, tati a co po mě chceš? No tak točím, no! Máš peníze? Máš! Tak to prasklo a dál to snad nemusíme sledovat, ne?“ vykřičela ze sebe vztek z prozrazení Silva.

Rudá v obličeji studem i rozčilením se znovu pokusila natáhnout se pro myšku a stopnout už slušně rozhekané video. Znovu se se zlou potázala, když jí odvážnou ruku odtáhl rozhicovaný tatík. Chtěl se dodívat do konce v její přítomnosti a chtěl jasně probořit bariéru mezi nimi. Roky ženskou rukou nevystříkaný a unavený z onanie nad postelí své dcery se pral za jakési právo.
Silvinu provokaci, drzost a věčné problémy si chtěl vybrat i s úroky pekelnou šoustačkou. Stačil mu dotyk, kdy jí bránil ve vypnutí videa a už chtěl víc. Držel pevně její dlaň a jen pouhým pomyšlením na to, že je kousek od zrealizování snu, mu ocas skoro praskl.

„Dělej,“ rozkázal bezmyšlenkovitě a vecpal si její tenkou ruku do kalhot.
„Tati!“ vzdorovala Silva a už úplně rudá tahala ruku zpátky ven.
„Říkám ti dělej!“ nutil ji dál Lojzík a odhodlal se k dalšímu chvatu, kdy chytil rukou rozhoupanou kozu a pevně sevřel.Jasně ucítil tvrdou bradavku přímo uprostřed dlaně a zaregistroval Silvino zaváhání, takže měl jasno, že nesmí polevit. Zabránil volnou rukou v dalším cukání, pomohl vytáhnout ptáka na světlo a přitáhl si překvapenou dcerku k lofasu.

„Chci to jako on!“ zaťukal na rozjeté video, kde Silva ukázkově hulila dederóna. Nacpal jí ocas mezi rty, zajel netrpělivě až k mandlím a zvrátil hlavu rozkoší, protože zdolal to, co chtěl. Konečně se vecpal do profihuby a cítil mrštný jazyk pod ocasem. Silva s instinktem německé pornosmlouvy, rozjela kuřbu. Už ani jednoho nic nerušilo, nic jim nebránilo a tak tatík polevil sevření, aby se mu dcerka mohla ukázat v pracovním tempu. S rukama v bok sledoval šikovnou hubičku, která klouzala a hltavě do sebe ládovala tátovo divočáka.

„Ták, pěkně, ukaž bouličku, musí ti to dělat bouličku na tváři,“ chrochtal blahem a nabodával žaludem vnitřek žgraňky.Silva mu věnovala pár upřímných pohledů zespodu a nechala si ochotně natahovat koutky oslintanou jahodou. Boulil jí tvářičku a natahoval sliny, kterých pouštěla stejně jako znenadání její profikunda.

„Tak takhle jim to děláš?“ vyrazil ocas z kurví mordy a klekl k ní, aby ji strhl na záda.Rozvalila se hned jako brouček. Rozhodila nohy a s rukama na prsou si nechala stáhnout kalhotky. Tatík ihned přikleknul k boku, rozhodil nohy ještě víc od sebe a prsty roztáhl pysky, aby mohl dcerku zase potupit.

„Tohle ukazuje všem. Flundra jedna! Kdo ti to tam všechno dělal?“ zuřil Lojzík a strkal nedočkavě prsty hluboko, jak jen to šlo.
„Tohle ne, tati! Hlavně ne výslech, prosím!“ zkoušela protestovat Silva mezi hekotem, protože tabu prsty vlastního otce jí dělaly líp jak celý tým za kamerami.
„Kdo všechno tě tam mrdá, se tě ptám!!!“ zdůraznil tlak ruky palcem na poštěváku až dcerka i vykvikla.
„Ježiši všichni no! Prostě to tak chodí! Prostě všichni!“ rozčilovala se nad přiznáním Silva, ale hned znovu válela dlouhé vlasy po koberci, protože rozkoš v pinduli stoupala nahoru jako rtuť v přehřátém teploměru.

„Kolik těch filmů máš, co? Kolik si jich natočila, hm?“ bořil prsty do mokré mrdnice a kropil kapkami potu kůži rozdělané dcery.
„Nevím, prostě víc,“ mačkala si Silva kozy a zvedala zadeček, aby naznačila že jí z lůna může už s klidem udělat trhací kalendář.
„Okamžitě mi pověz kolik, s kým a kde! Dělej!“ zajel obličejem mezi pysky Lojzík.

Lízal jí voňavou micinu, pochutnával si na proudech průhledného drinku a poslouchal uhekané vyprávění, kdy rozjetá Silva do detailů vzpomínala na všechny mrdáky, kteří do ní bušili. Historky o análu vyhekávala podepřená lokty a sledovala ulízaného tatíka, který jí zvládal dělat víc dobře, než celé stádo zaplacených nadržených herců. Vzpomínky na všechny ozkoušené věkové kategorie, které poznaly její chuť, už vyvzdychala v leže a hlavinku zvedla jen občas, když chtěla přikrmit nadrženost z pohledu na otce. Při poslušném vyprávění o situacích a místech, kde všude si ji drbáči podávali, se malinko už klepala a před ještě nezačatém monologu o lesbické zkušenosti už prosila tátu, aby konečně zasunul.

Lojza poslechl. Nechal lízání, zvedl se ztěžka na nohy a pomohl vstát i Silvě. Vedl ji za ruku do jejího pokoje, kde s ní mrsknul na postel. Položená na zádech jen rozhodila nohy, přidržela je co nejvíc od sebe pod koleny a vyšpulila pizdulku. Tatík si stoupnul proti, ještě párkrát pohladil ostré kopí, poklekl mezi stehna a zalehl ji celou vahou. Nemusel si ani pomáhat rukou, protože tvrdý bambus si našel cestu sám. S dotykem obou břich se zapíchl do měkké tkáně a bylo rázem zaděláno k prvotřídnímu pichu.

„Ještě! Ještě mi vykládej,“ zadíval se zpříma do dcerčiných očí a mrsknul zadnicí, aby pocítila tuhouna pořádně v sobě.
„Co bys chtěl slyšet?“ přirazila v protisměru.
„Kdo ti to nejlíp udělal?“ povytáhl koženou sondu, aby zpětně mohl znovu tvrdě zarazit.
„To tě to tak rajcuje?“ provokovala vzrušeně Silva a zespodu znovu nadhodila zadnici, aby v tom tátu nenechala samotného.
„Tak kdo? Kdo tě nejlíp mrdal? Vykládej,“ zmáčknul rozlité kozy k sobě a jemně se zakousl do zvědavě trčících bradavek.
„Nejlíp režisér, když jednomu předváděl, jak má co dělat,“ vymýšlela si Silva, protože pochopila, co chtěl táta slyšet.
„Ty šukno jedna sprostá!“ rozjel se v pravidelném taktu Lojzík.
„A taky osvětlovač si sáhnul když svítil přímo nade mnou a nevydržel to,“ cedila skrz zoubky Silva.
„Jsi stejná děvka jako byla tvoje matka!“ supěl fotřík a opřený o dlaně zarážel do dcerky tvrdolína a pochvalně sledoval ukázkové a rozlítané cecky.
„A ještě kameraman, kterej byl ze mě fest nadrženej. Musela jsem mu ho po natáčení vykouřit,“ dostávala tatíka do varu Silva.
„Nejsi stejná! Jsi ještě horší než ona!!! A buď už ticho!!!“ křičel Alois, lehl opět celou vahou a válel se po ní jako po matraci
„To se ti líbí, že?“ nedala mu vydechnout dcerka, přidržela si ho na těle a zkříženýma nohama mu pomáhala tlačit na zadnici, aby ji šoustal s větším důrazem.

„Přesně tady! Tady jsem tě šoustával když si nebyla doma! Tady jsem tě svlíkal a honil nad tebou!“ zpovídal se Lojza jako smyslu zbavený.
Zabodával se do dcerušky a sledoval co to s ní dělá. Každým zásunem se Silva posunula blíž k hranici orgasmu a ve chvíli, kdy se Lojzík zastavil v bezhybné křeči, aby se pokusil oddálit pálivý výstřik, ho zespodu ochotně sama došoustala. Vydojila z něho bílé husté semeno, které se ztratilo v útrobách profikurvy. Lojzík stříkal znovu jako ve dvaceti až vyšplíchal svoji dcerce celý podvozek. Zmítal se na ní v naprosté euforii, při které se dodělala sama Silva.

„Pane bože!“ odstrkovala ho najednou znechuceně, protože po uvolnění přišla okamžitě vlna výčitek.
„Chci vidět ty filmy!“ nepřestal jí masírovat mozek Lojza a ďobal, aby nevychladla.
„Do prdele už taky!“ zaklela nasupěně Silvie, odskočila pro krabici schovanou pod skříní a hodila po tátovi celé založené album s DVD.

Lojzík spokojeně sevřel zakladač, seděl na posteli a sledoval krásu mladinké dcerky.
„Budu s tebou jezdit na natáčení. Oznamuju ti to, protože: za prvé o tebe nechci přijít, jako o mámu a za druhé, je nutný, abys měla dozor,“ zákeřně se usmál na zírající tvářičku a dál ji už jen pobídl, aby si konečně vybalila a dala si tu vytouženou koupel.

Silva jako očarovaná uposlechla, napustila si vanu napěněné lázně a relaxovala v tichu, který rušil už jen její vlastní hekot z nahlas puštěného dývka z tátovy ložnice.

Autor

Navigace v seriálu<< Nezkrotná holčička 01Nezkrotná holčička 03 >>
4.8 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x