nevěrná žena

Panicem do čtyřiceti

Říkejme mu třeba Ludva. Ten si žil jako v bavlnce už od narození. Prošel si pubertou, dospěl, začal pracovat, ale stále byl obletován starostlivou maminkou, která ho toužila ochraňovat od svodů okolního světa a to doslova.

Ne, že by s ním necloumaly hormony v období dospívání, zvlášť, když vynikal urostlou postavou a byl i vcelku pohledný. Děvčata mu dávala najevo, že kdyby projevil trochu iniciativy, odolávat mu nebudou, ale Ludva je přehlížel, neboť o těchto věcech byl zcela neinformovaný.
A tak spolužačky podléhaly méně pohledným, zato aktivnějším spolužákům a Ludva trávil volný čas po svém, četbou a procházkami s maminkou.

V dospělosti to introvertní Ludva dotáhl na samostatnou pozici v projekci ultralehkých letounů v místním podniku. Zde, uzavřen v samostatné kanceláři před kolegy i světem, žil jen pro práci a klidný domov v bavlnce láskyplné maminky. Bylo mu čtyřicet let.

***

Jednoho dne však maminka zavřela oči nadobro a před Ludvou se otevřel svět, o němž doposud tušil jen málo.
Prádlo se samo nevypere, jídlo se samo neuvaří, byt se sám neuklidí. Ludva ale zareagoval neobyčejně aktivně. Prostudoval patřičné inzeráty a pořídil si na tyto účely paní.

V určenou hodinu se ozval zvonek. Ludva otevřel a oněměl. Za dveřmi stála usmívající se lepá děva, mladá a ne nepodobná kráskám na internetu, nad jejichž půvaby si často honil péro.
„Dobrý den, jsem Karolína, ale říkejte mi klidně Kačko. Objednal jste si mě na komplet službu, takže čím začneme?“ hrnula se dovnitř a táhla sebou i dvě obrovské tašky.
Ludva jen němě zíral, jak se dívka v bytě orientuje a míří do kuchyně.
„Nákup už mám sebou,“ hlaholila. „Tak mám začít s úklidem? Nebo s praním? Kolik toho už máte našpiněno? Jéžiš, tolik nádobí, kdy jste ho myl naposled…? Jů, tady je pavučina… skrz vokno není vidět…to je hrůza,“ bylo ji vidět i slyšet po celém bytě a Ludvovi z ní šla hlava kolem.

Nakonec zasedli v kuchyni, kde se domluvili, co a jak a podepsali smlouvu. Nad částkou za služby byla dívka zaskočena.
„To je moc, pane, pane…“
„Ludvo…prosím…říkej mi Ludvo a tykej mi,“ usmál se Ludva. „Ta částka odpovídá vynaložené námaze. Nemám ani tušení, co všechno a jak se dělá a proto jsi tady. Tvůj čas musí být přece kompenzován. Jistě máš i svůj soukromý život.“
„To mám….dělám vejšku, ale tohle je moc peněz. Leda bys chtěl nějaký nadstandardní služby, ale to já nedělám,“ trochu znejistěla.
Ludva se ošil a zrudl. „Ne. To opravdu nechci,“ řekl trochu ostře a odměřeně, až Kačka špitla. „Promiň, tak jsem to nemyslela,“ i když to tak myslela.

Ten den mu už jen připravila večeři a dostala klíče., protože další dny tu bude jen dopoledne a až v pátek celý den.

***

Přešel měsíc. Byt zářil jako klícka. Ludva měl opět vydatnou domácí stravu a život měl opět jako v bavlnce.
Vynaložené peníze se prozatím vyplatily. Kačka byla milá, hezká holka. Sdělila mu, že studuje na chemické fakultě, ale studium se vleče, peněz se nedostává, a tak vypomáhá v domácnostech s úklidem, vařením a tak.
„Máma nás opustila a já musela převzít domácnost se vším všudy,“ vysvětlovala Ludvovi, který se podivoval jejímu umění, navzdory věku.
„Až se vdáš, bude se muž mít jak v bavlnce, To, co zvládáš, neumí spousta holek ve tvém věku a ani později,“ konstatoval a Kačka se vždycky zapýřila.

***

Jednoho dne našel Ludva doma Karolínu smutnou. Luxovala a přitom tiše pofňukávala. Když skončila, usadil ji do křesla.
„Co se stalo? Jestli o tom nechceš mluvit, nemusíš. Můžeš taky jít domů.. Každý máme starosti,“ konejšil ji.
„Rozešel se se mnou kluk,“ zafňukala. „A kdyby jen to, ale přebrala mi ho má nejlepší kámoška …búúú,“ znovu se rozplakala. Ludva ji něžně objal.
„Nono, dobrý…pšššš… asi to nebyla ta správná kamarádka….ale já zůstanu tvůj nejlepší kámoš, chceš?“

Kačka zvedla uslzenou tvář. „Můžu jít domů?“
„Běž a přijď až budeš v pohodě,“ zavolal za ní a pak už se dveře zabouchly.

***

Smutek trval Karolíně tři dny.
Pak, když Ludva přišel z práce, byla už zase u něj a slyšel, jak si při žehlení prozpěvuje.
„Ahoj…. Promiň, že nemám uvařeno. Toho prádla jsou hory, tak jsem se na to vrhla,“ vysvětlovala, sotva ho ve dveřích spatřila.
„To je v pohodě,“ usmál se. „Nečekal jsem tě, takže jsem se sám obstaral a mám co jíst.“

Žehlení trvalo ještě dlouho, než Kačka úlevně vydechla a začala se balit domů.
„Kampak?“ zaskočil ji Ludva.
„Mám hotovo..tak domů. Ty ještě něco potřebuješ?“ byla Kačka unavena a těšila se do vany.
„Posaď se,“ a Karolína si neochotně sedla.
„Už je dost pozdě a ty to máš domů přes půl města. Proto ti chci navrhnout, že kdybys potřebovala, můžeš tu přespat. Byt je dost velký a já bych ti uvolnil ložnici. Stejně tam nikdo nespí a ty bys měla soukromí. Je to ale jen na tobě.“

Kačka oněměla překvapením. „To…to je velkorysá nabídka. Já nevím…co na to říct?“
„Vidím, že seš unavená! Dám ti ručník a vlez si do vany. Na noc ti poskytnu nějaký moje tričko a příště si doneseš svý věci. Ano?“ řekl Ludva rozhodným tónem.

Kačka poslechla a za chvíli slastně vrněla naložena v teplé vodě. Zabalena v osušce pak přeběhla do ložnice, kde již byla připravena postel a složené tričko, které po nasazení měla na sobě jak mini šaty.
Ještě šla Ludvovi poděkovat a pak zaplula do postele. Spalo se jí báječně.
Ludva byl také potěšen přítomností živé bytosti ve velkém bytě a usínal po dlouhé době s tvrdým čurákem, sám nevěděl proč.

***

Kačka zprvu využívala tuto možnost jen v krajním případě. Jelikož na ní ale doma všechno padalo z předchozího vztahu, frekvence se prodlužovala.
Ludvovi to nevadilo, a tak mu byla vděčná a začala k němu cítit i něco víc, než je vztah zaměstnance k zaměstnavateli.
Ludva se jí líbil. Byl urostlý, mužný, na vrcholu svých sil, měl rozhled, byl milý, empatický, finančně zajištěný……jen poněkud nesmělý. Ale i to ji imponovalo. Takový muž je pak pro ženu tvárnějším materiálem, který si ona přizpůsobí svým potřebám.
Teď jen, jak na něj?
Ludva se choval přirozeně, ale nikdy jí nedal najevo, jestli se mu líbí. Ať přišla v upnutých džínách nebo minisukni, nikdy neřekl ani slovo. Že není na chlapy poznala z historie internetu, když jednou nechal zapnutý počítač a použité, zmuchlané kapesníčky vedle v koši svědčily, kam ukládá přebytečné semeno a přetlak.

Jednoho dne se rozhodla. Navštívila kadeřnici, nechala se nalíčit, uvařila dobrou večeři a trochu nervózní čekala na pána bytu.
Ludva nečekal žádné překvapení, a tak byl trochu zaskočen. Proměnu Karolíny ale pochválil vzletnými slovy a dívka celá zrudla a zrozpačitěla.
„My něco slavíme?“ optal se opatrně.
„Ne. Ale je to přesně tři měsíce, co jsem tu začala ..ehm.. pracovat. Já jsem za to velmi šťastná a to nemluvím o tom, jak mě platíš..Tak jsem se ti chtěla odvděčit touhle večeří.“

Ludva se na ni zkoumavě zadíval. Tohle asi není ten pravý důvod, ale co má Karolína za lubem?
Její proměna byla úžasná a konečně si uvědomil, jakou krásnou ženu vlastně má v domácnosti.

Po jídle pili víno a bavili se. Karolína stále něco podávala a pozvolna se posunovala blíž k Ludvovi, který seděl křesle.
Ten znervózněl, zvlášť poté, co cítil, jak mu tuhne ocas. Samovolně. Stačil pohled na Kačku, cítil vůni jejího parfému…a už to šlo.
Karolína na něj metala pohledy a oči se jí leskly. Tohle nedopadne dobře, projelo mu hlavou a jak byl už připitý, chtěl vstát a zavrávoral.
Kačka zasáhla bleskově a zachytila ho, aby neupadl. Její tvář se ocitla blízko jeho. Teď a nebo….. už to nedomyslel, protože dívka se k němu přitiskla a pevně ho políbila.
Otevřel ústa a přijal její jazyk ve vášnivém líbání. Kmitali a proplétali si jazyky až padli na gauč a chvatně se zbavovali šatů. Kačce jen vyhrnul sukni a strhl kalhotky, Ona jemu uvolňovala zip a stahovala kalhoty, až sevřela tvrdý horký ocas.

Nemuseli nic říkat. Jen roztáhla nohy a pomohla mu se zavedením do nadržené kundičky.
Ludva přirazil a pocítil slast prvního proniku ocasu do ženy.
„Ááánnoo..bože,“ vydechla Kačka a hned mu přirazila naproti.
„Pojď, udělej mi to… prosím …ještě,“ vzdychala slastně a pevně ho za zadek tlačila na sebe.
Ludva jen pudově rytmicky přirážel a vychutnával si sevření, teplo a vlkost dívčí pochvy. Rukama jí mačkal prsa přes látku šatů, a Karolína jen slastně sténala nad stoupající rozkoší.
„Už…buduu…ještě…nepřestávej..jo..jo..už..júúú,“ vydechla a tělem jí projel silný orgasmus.
Také Ludva už docílil cíle, ze které není návratu a trhavě vyplnil semenem stahující se dělohu.
„Och..och,“ vydechoval a sledoval šťastně se usmívající se tvář Karolíny.

Ještě dlouho zůstali ve spojení, než z ní vyjel ochablý ocas. Pak se Ludva posadil.
„Děkuju. Bylo to krásné,“ usmál se nad premiérovým životním zážitkem.
„Jsi skvělý. Chtěla bych se milovat celou noc,“ pronesla Kačka procítěně, až se Ludva zachvěl.
„No…nejsem si jistej,“ špitl, ač cítil, že ocas mu znovu tuhne.
„Neboj se. V mým rukách ještě nikdo nezměknul,“ vstala Kačka z gauče a odvedla Ludvu do ložnice, kde oddali dalšímu kolu milování.

***

„To snad není možný, takováhle výdrž,“ povzdechla si sousedka Jelínková, když za zdí slyšela v pravidelném rytmu neustávající vrzání postele.
Už dlouho si v posteli četla a tak vnímala, jak vedle zalehli, pak zaslechla nějaké vysoké sténání a nato se rozvrzala postel.
Z četby už neměla nic, za to jí ruka vklouzla do klína, kde brzy pocítila vlhkost a stoupající slast a skoro si přála být tou dívkou na druhé straně.
Její manžel o tom neměl ani potuchy a sledoval sportovní přenos, to byla jeho životní slast a rozkoš…

***

„Bože…já..už nemůžu,“ sténala Karolína po dalším, už kdoví kolikátém orgasmu a Ludva ji dál mrdal nezdolným a stále tvrdým ocasem.
Vystříkal se už třikrát, ale vždy mu ocas ztvrdl a hned ho zasouval do překrvené, unavené, ušoustané zahrádky, která takové obdělávání ještě nikdy nezažila.
Kačku bolel ji klín od mrdání i lízání, prsa od stálého cumlání a mačkání, bolela ji sanice z divokého líbání, bolelo ji všechno a ten tvrdý ocas se do ní dál zarážel s neutuchající razancí. Pod sebou už měla louži z uvolněných šťáv a vytékajícího semene a on ji stále strojově sjížděl.
“Mlask…mlask..mlask,…“

Ludva na tom byl jinak. Po celá léta sex neměl a teď doháněl, o co přišel.
Sám nechápal, že má tolik síly mrdat to krásné, mladé, pevně tělo, které se mu samo oddalo. Nechtěl promarnit ani minutu, aby se neprobudil a nebyl to jen krásný sen.
Na prosbu Karolíny ale zareagoval, zrychlil přírazy, počtvrté se udělal a odvalil se stranou. Spolu vydýchávali tu nádheru a za zdí slyšeli něco jako houkání odjíždějícího vlaku.
To sousedka Jelínková si vyprstila dírku k orgasmu a uvolnila proud šťáv s hlasitým doprovodem.

„Ludvíku…já jsem …šťastná..ale…strašně…moc…unavená,“ hlesla Karolína a oči se jí zavíraly.
„Mám odejít?“ zeptal se.
„Ne….jen mě…chrrr…chmmm,“ nedořekla dívka a upadla do hlubokého spánku.

Ludva tušil, že asi chtěla obejmout, a tak se k ní přivinul a vzápětí usnul i on. Spalo se jim oběma báječně.
Začínala jim nová životní etapa.

Autor

5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
17 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
.....

To je šílený, jako když se dochtor Macek pokouší vykrást Saturnina. Autor popisuje svého kolegu detektiva Lukáše .K. vedle z kanclu protiextrémistického odboru. Erotické povídky pak distrubuuje ještě po služebním intranetu krajského policejního ředitelství Praha Zbraslav. Jak říkal generál Ivanov: U policie dožijí penze jen podivíni nebo debilové…

Tomáš

Upřímně, šílený je pouze tento komentář, který s povídkou moc nesouvisí, jelikož je stejý, jako komentář k jiné povídce.

Martin

Tohle je parádní jízda . Pomalejší rozjezd , krásné svádění a nakonec odělal jednu mladou milenku a k tomu starší sousedku . Oceňuji , že jsi sex nezapracoval hned po rozchodu Karolíny s jejím přítelem . I když znám případy kdy k tomu došlo , takto mi to přijde více normální .

Bob Romil

Skvěle napsáno! Inspirace nevyšuměla na prázdno, což je dobře. Takových Ludvíků běhá po světě spousta a tvoje řešení milostného života je možná uvěřitelnější než první pokusy „mého“ Ludvíka 🙂
Co se týče mého druhého dílu, tak do toho jste mě uvrtali vy dva s Martinem, za což jsem byl nakonec rád a snad se mi to pokračování povedlo.

Martin

Hoši tady je důkaz toho , že když dva dělají totéž , nedopadne to stejně . Obě dvě zpracování jsou super . A je jedno jestli Ludvíka uloví mladá nebo starší . Že by bylo jiné zpracování Kalhotových patalii .😉 Kluci díky za vzrušující čtení . Stálo to za to .

Bob Romil

Jo přesně tohle jsem tu psal, když se Shock ozval, že má svojí verzi a určitě ještě jednou někdy předtím u jiné povídky – že každý píšeme krapet jinak a proto nemám obavu, že by někdo mohl tvrdit, že od sebe opisujeme 🙂 🙂

Nenechal

Autor jako člen zdejší komunity jen zřejmě úspěšně vzrušuje zcela specifickou skupinu svých starších čtenářů, též s poruchou erekce.

Nenechal

Jsem Liborův šéf, a když mi pořád operační@gibs píše abych s ním promluvil, a zakázal mu to, protože to poškozuje image policejního sboru, a přijdu do kanclu, a on tam mezi fasciklama líže prdel nějaký žáby tak zrovna nevím, co bych měl dělat.

Tomáš

Můžeš udělat jediné… nereaguj na něj, stejně už se asi neozve. To víš, když vyhrožuje GIPSEM…. tak ho bude mít.

Tomáš

Ok, děkuji za upozornění. Poslal jsem na GIPS tvou emailovou adresu, IP adresu a všechny komentáře, které jsi tu pod touto IP adresou zde zanechal, aby tvé informace řádně prověřili. Zároveň jsem i kontaktoval tvého poskytovatele internetového připojení a informoval jsem je, že je budou kontaktovat pracovníci GIPSu. Ti samozřejmě budou nadále pokračovat podle platných zákonů ČR. Tedy, pokud se ukáže, že je to jen lež, tak tě budou muset bohužel stíhat za trestný čin pomluvy.

Kittikit

A GIPS je co za instituce? Neco spolecnehonto ma se sadrou? Kdyz uz chces zasvecene psat, tak si nejdrive zjisti, jak se ta instituce doopravdy jmenuje.

Junior

No ono je GIBS a je to Generální inspekce bezpečnostních sborů, ale to jen pro Info.
Povídka je vynikající, možná by to chtělo pokračování jak se to dál vyvinulo. Ale to si samozřejmě může každý čtenář sám dofantírovat sám.

harai1

Nějak se v tom ztrácím. Kdo je Libor? A je Shock policajt? Tohle je drama, které by vydalo na samostatnou povídku 😀

17
0
Would love your thoughts, please comment.x