Pohled z okna

„No tak, jedem,“ povzbuzoval Aleš pomalu se sunoucí řadu aut. Páteční špička si jako obvykle vybírala svou daň na řidičích. Ostatně byl pátek chvíli po čtvrté hodině, tak se to dalo čekat.

„Proč já vůl to jen v té práci nezapíchl dřív, takhle to nemám šanci stihnout,“ v duchu si nadával a snad po desáté během minuty zkontroloval hodinky. „Snad bude mít také zpoždění.“

Konečně dojel na sídliště a zaparkoval na prvním volném místě, které uviděl. Nedbal toho, že se tam chystal zaparkovat někdo jiný, jeho troubení a nadávky ho ani nezpomalily.
Výtah mu ujel před nosem, ale moc se nerozmýšlel, protože čas hrál proti němu. Schody bral po dvou, někdy i po třech a do desátého patra vyběhl celý udýchaný, přestože měl dobrou fyzičku.
Odemkl dveře od bytu, boty kopnul do rohu, tašku hodil na zem a už seděl v křesle u okna a pozoroval protější panelák.
Čekal na začátek svého oblíbené představení. I malý triedr místo divadelního kukátka měl vedle sebe připravený.

Před pár týdny se do protějšího bytu nastěhovala mladá holčina, mohlo jí být tak pětadvacet. Dlouhé hnědé vlasy jí sahaly do půli zad. Navíc to nebyla žádná vychrtlina, ale měla obliny na správných místech. Prsa odhadoval tak na trojky. A ty dlouhé nohy.
Obvykle přicházela domů kolem páté hodiny. A co Aleš vypozoroval, doma její první kroky vedly téměř vždy k pohovce v pokoji. Tam se pohodlně uvelebila a relaxovala. Pokaždé to skončilo nádhernou masturbací.

***

Silva přišla domů z práce dřív. Už cestou byla vzrušená a těšila se, až se bude moci doma uvolnit. Na dnešek plánovala extra představení pro svého voyera.
Zkontrolovala okno a zklamaně zjistila, že ještě není na svém místě. Zamířila tedy nejprve ke skříni, odkud vylovila své nejlepší sexy prádélko a pak do koupelny. Rychlá sprcha, úprava sestřihu v klíně k naprosté dokonalosti a oblékání. Punčochy, podvazkový pás, pár šňůrek místo kalhotek a podprsenku zdůrazňující její přednosti.
U toho všeho se jí hnalo hlavou, proč to vlastně dělá. Místo, aby byla pohoršená, že ji nějaký neznámý chlap sleduje, chystala mu udělat představení.

Všimla si ho hned druhý den po nastěhování. Okno v pokoji otevřené dokořán a producíroval se před ním bez trika. Vlasy střižené nakrátko a na tváři mužné strniště.
Na rozdíl od kamarádek neměla ráda chlapy bez vousů, připadali jí jako nevyzrálí mladíčci. Široká statná ramena, o která by se ráda opřela.
Pak se přiblížil víc k oknu. Nemohla sice posoudit, co je od pasu dolů, ale to, co viděla, jí naprosto stačilo. Žádné vypracované břišáky, ani pivní mozol, k obojímu měla nějak odpor. Z vlastní zkušenosti věděla, že břišáky značí frajera, co jen maká v posilovně a obvykle je zahleděný sám do sebe. A o hospodského povaleče také zájem neměla.
Tohle vypadalo na chlapa, co se o sebe stará, ale nijak to nepřehání.
Při myšlenkách na něj si musela prsty projet vlhkou štěrbinku.

„No tak, ještě vydrž,“ okřikla v duchu sama sebe a znovu se propadla do vzpomínek.

Poprvé se mu ukázala omylem. Přišla domů z práce naprosto psychicky vyčerpaná a potřebovala se uklidnit a uvolnit.
V kuchyni si nalila sklenku vína a pak se usídlila v pokoji na pohovce. Natáhla si nohy a zavřela oči. Ruce samy bloudily po jejím těle. Prsty nahmátly knoflík na kalhotách a o chvilku později vrznul zip. S úlevou si oddechla, že ji dál nic nebude škrtit. Aniž by nad tím nějak přemýšlela, rozepínala si halenku. Pomalu knoflíček za knoflíčkem. Začala dole. Nejprve světu odhalila bříško a pupík. Další knoflíčky následovaly a najednou cítila, jak jí vzduch proudící z pootevřeného okna proudí kolem bradavek. Podprsenku nosila jen v nezbytných případech a to dnes rozhodně nebylo. Bradavky se napřímily a Silva pocítila nával vzrušení. Jednou rukou si začala mnout a hladit poprsí a druhou neomylně zamířila do kalhotek.
Brzy pocítila, že rozepnuté kalhoty neposkytují dostatek manévrovacího prostoru. Jen tak vleže je ze sebe stáhla a nechala je spadnout na zem. Olízla si už tak vlhké prsty a zamířila s nimi zpět mezi lapličky.
Zkušeně projela úžlabinou, zakroužila kolem dírky, aby nabrala trochu šťáviček, a už prsty drze provokovala strážce rozkoše. Zabrnkala na něj, sevřela ho mezi prsty a nakonec přes něj divoce přejížděla dlaní.
Tělem jí vířily vlny neskutečného blaha. Pnutí v prsou, jak se bradavky ještě zvětšily. Musela je pevně sevřít. Mravenčení v podbřišku přecházelo již téměř v elektrické výboje.
Cítila, jak se vlny spalující touhy šíří jejím tělem. Bojovala sama se sebou. Toužila, aby to přišlo, a zároveň se snažila své vyvrcholení oddálit. Víc to nešlo.
Naposledy přitiskla dlaň na zduřelou fazolku a dvěma prsty vnikla do nadržené kundičky. Pocit vyplnění ji vystřelil k branám rozkoše. Nohy se cukaly a celé tělo zachvátila křeč vyvrcholení.
Neartikulované výkřiky, hlasité vzdechy. Nepřestávala a prudce vrážela teď už tři prsty do tekoucí jeskyňky. Další orgasmus zachvátil celé tělo. Netušila, jak dlouho to trvalo. Takhle se odrovnat se jí snad ještě nepovedlo.
Ztěžka oddychovala a vědomí se pomalu a neochotně vracelo zpět. Zvedla se a posbírala rozházené oblečené a zamířila pryč.
Všimla si, jak ji z protějšího domu někdo pozoruje. Věnovala mu jen krátký pohled, ale i ten stačil, aby zaregistrovala, pravidelný pohyb jeho paže.

„Sakra, ještě chvíli a já se snad udělám jen z pouhých vzpomínek,“ blesklo jí hlavou.

Rychlý pohled na mobil položený na poličce. Už bylo po páté. Poslední pohled do zrcadla a vyrazila uskutečnit svůj plán.

***

Aleš poposedával na křesle ukrytý za záclonou. Zkontroloval čas, pět minut po páté.
„Že bych to dneska prošvihnul?“
Už se pomalu chystal, že půjde. Postavil se, udělal dva kroky od okna a roztouženě se naposledy podíval z okna.
„Co to? Že by?“

Rychle se vrátil zpět a popadl dalekohled. Zamířil ho přímo do jejího okna ve chvíli, kdy vcházela do pokoje. Překvapením skoro zapomněl dýchat.
„Ty vole,“ vyrazil ze sebe nahlas.

Botičky na podpatku prodloužily její už tak dost dlouhé nohy. Síťované punčochy s podvazkovým pásem a kalhotky, pokud to tak šlo ještě nazvat, naprosto nic nezakrývaly. K tomu podprsenka dokonale zvýrazňující její perfektní poprsí.
Jen z toho pohledu se mu bolestivě postavil. Jednou rukou si přidržoval dalekohled, aby mu nic neuniklo, a druhou se snažil osvobodit kamenný ocas. Sykl úlevou, když ho konečně uvolnil z těsného sevření boxerek.

Dívka v okně se začala nakrucovat, vypadalo to, že tančí na hudbu, kterou Aleš nemohl slyšet.
„Buď tam někoho má, ale to bych si snad všiml, nebo tam natáčí porno,“ zahučel si sám pro sebe. Poslední možnost, že je to představení pro něj, ho ani nenapadla.
Upřeně sledoval, jak se rukama hladí po celém těle, jak přejíždí po zadečku, po bříšku, jak v dlaních drtí ňadra ukrytá v podprsence.
Na okamžik se zaměřil na její obličej. Chtíč a touha v jejích očích se nedaly přehlédnout.
Pohledem sjel na kundičku. Celá se leskla touhou a vzrušením. Provázek zaříznutý mezi naběhlé růžové rtíky ho fascinoval. Zrakem se vpíjel do toho pokladu a toužil být tím, kdo se ho zmocní, kdo vyplení tu jeskyňku. Prsty odsunuly titěrné kalhotky a rozevřely lapličky od sebe.
Alešovi tak nezůstalo vůbec nic skryto.

***

Silva vešla do pokoje. Pustila hudbu, lokla si vína a dala se do díla.  Tancovala a předváděla se, pohazovala vlasy a vlnila se do rytmu. Postupně se začínala hladit po těle.
Byla tak vzrušená, že každý dotek horkých dlaní ji neskutečně dráždil. Navíc při tanci se jí šňůrky pěkně zařízly a při každém byť i sebemenším pohybu se jí třely o knoflíček. Musela s tím něco udělat. Navíc téměř cítila, jak na ní visí pohledem.
Rukou se natáhla mimo jeho dohled a přisunula si židli. Sedla si na ni. Nohy si položila zevnitř na parapet a pěkně je roztáhla. Odsunula překážející kousíček látky a roztáhla spodní rtíky od sebe. Vědomě mu tak nabídla pohled do nitra svého těla.
Chvíli se mu jen tak vystavovala a pak začala divoce masturbovat.

***

Aleš se vzpamatoval a konečně mu došlo, že to je představení pro něj, že ví, že ji pozoruje.
Rozhrnul záclonu a postavil se. Shodil ze sebe i poslední zbytky oblečení. Rozhlédl se po pokoji, ale nenašel nic vhodného, tak si stoupl na křeslo, chtěl, aby ho také viděla, aby věděla, co s ním dělá.

Silva přemáhala své vzrušení a pozoroval protější okno. Záclona se rozhrnula a on tam stál nahý. Najednou na chvilku zmizel a ona musela přemáhat zklamání. Pak tam stál v okně a celý nahý. Fascinovaně hleděla na to naběhlé péro. Muselo mít snad dvacet čísel. Stál trochu bokem, tak mohla vidět celou jeho chloubu.
S novou chutí a vzrušením se pustila do dalšího pokračování.

Aleš si všiml, že sotva se objevil nahý v okně, začala ta holka prohánět svou prcinu ještě divočeji.
V duchu slyšel mlaskání vzrušené pičky i vůni, která se tam musela šířit. Sevřel v dlani svůj ocas a začal ho prohánět také. Rajcovalo ho, že se na něj dívá i to, že ji u toho pozoruje. To, že je cizí, že se vlastně vůbec neznají, byla jen třešnička na dortu.

Silva se blížila k vrcholu. Vrážela prsty hluboko dovnitř a představovala si, jak ti ten macek nemilosrdně protahuje, jak plení její svatyňku.
Už toho na ni bylo moc, naposledy sevřela fazolku mezi prsty. Nohy přirazila k sobě a svíjela se v orgasmu, div nespadla ze židle.

I na Aleše už to šlo. Ve chvíli, kdy uviděl, že se neznámá odrovnala, zpomalil. Počkal, až se trochu vzpamatuje. Jakmile si byl jist, že ho zase pozoruje, zrychlil pohyb ruky. Několik tahů a už cítil, jak se sperma dere z koulí ven. Jak se hrne vzhůru. Ocas se mu zaškubal v dlani a vyplivl hustou smetanovou nadílku na okno.

„Bože,“ pomyslela si Silva, „tohle mělo skončit ve mně a ne na skle.“
S úžasem sledovala další a další výstřiky končící na okenní tabuli. Takovou nadílku snad u žádného ze svých milenců nezažila. Navíc, představa, že by tohle mělo skončit v ní, ji opět vzrušila.
Znovu sklouzla rukou do klína a přivedla se k dalšímu vyvrcholení.

 

 

Autor

5 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
harai

Tak tohle můžu. A pokud se to nerozplyne v záplavě nekonečných dílů, tak jedině super. Ovšem pár dalších dílů snesu 😉

harai

Minimálně ještě jeden díl by si to zasloužilo. A je to fakt dobrý.

Bob Romil

Supr nápad a a jako tradičně i kvalitně zpracovaný. Neodolal jsem a musel jsem nahlédnout z okna. Jenže nebylo pět, tak jsem nic neviděl 🙂

Martin

Krásná a perfektně zpracovaná povídka . Vzrušení sála z každého odstavce . Také si myslím , že by si povídka zasloužila ještě jeden díl . Vlastní setkání .

5
0
Would love your thoughts, please comment.x