Přistižená

Hurá, dneska se mi podařilo vypadnout z práce dřív. Dnešní odpolední směna se táhla jako šnek. Naštěstí šéf zmizel a já tak mohl vypadnout z práce o dvě hodiny dřív. Už se nemůžu dočkat, až tě doma překvapím. Rychle balím věci a spěchám za tebou domů.

Opatrně otevírám dveře, odkládám klíče a tiše procházím bytem.
Když jdu kolem tvého pokoje, slyším tlumenou hudbu. Udělám ještě dva kroky a zarazím se. Cosi upoutá mou pozornost. Vracím se zpátky a stoupám si k pootevřeným dveřím.
Bylo to sténání, co mě zarazilo. Hlavou se mi honí různé myšlenky. Zlehka otevírám dveře a opatrně nahlížím dovnitř.
Ve zšeřelé místnosti je tlumeným světlem lampičky osvětlená jen postel a romantickou atmosféru dokreslují zapálené svíčky rozmístěné po pokoji.
Naštěstí pro mě, jsi otočená tak, že na dveře nevidíš.
Vracím se do chodby a zhasínám světlo. Pomalu se plížím pokojem tak, abys mne nezahlédla. Nechci tě rušit při tvé činnosti. Usadím se v křesle v rohu a pozoruji tě.

Ležíš na rozloženém gauči téměř nahá a všude kolem tebe je spousta erotických hraček. Vypadá to, že jsem přišel chvilku po začátku představení. Všímám si, že v rohu stojí na stativu kamera a je namířená přímo na tebe.

Chtivým pohledem se díváš do oka objektivu a přitom se rukou hladíš v rozkroku. Přejíždíš přes saténovou látku kalhotek a tiše vzdycháš. Na kalhotkách určitě musí být znát tvé vzrušení, jistojistě tam musí být vlhká skvrna. Lituji jen toho, že tam pořádně nevidím. Ale i ta představa je vzrušující.
Čekám, co bude dál.
Odhrnuješ kalhotky stranou a štěrbinku několikrát projedeš prsty. Ruka opouští tvůj klín a pomalu putuje k tvým ústům. Olizuješ si prstíky. Přemýšlím, jestli ses chtěla ochutnat, nebo dodat víc vlhkosti pro lepší pocit z ukájení. Je to vlastně úplně jedno. Důležité je, že si to náležitě užíváš.
Olíznuté prstíky se vrací zpět mezi tvé nožky. Krouží kolem dírky i kolem hrášku. Pohráváš si sama se sebou a úmyslně stupňuješ své vzrušení. Nadzvedáváš se v bocích a stahuješ si kalhotky. I v přítmí je vidět tvůj pečlivě udržovaný trávník. Ten trojúhelníček tmavých chloupků, kterým se tak rád proháním, zdobí tvůj podbřišek. Svíráš kalhotky v jedné ruce a druhou rukou stále zkoumáš svůj klín. Labužnicky nasáváš vůni svého vzrušení.
Tu vůni, která se šíří po pokoji cítím i já. Působí na mě a můj ocas se probouzí k životu. Ještě, že jsem odložil veškeré přebytečné oblečení, než jsem za tebou vstoupil.
Přesouvám ruku mezi nohy a hladím ztopořeného dobyvatele přes tenkou látku spodků.

Odhazuješ vlhké kalhotky a místo nich si bereš na pomoc první hračku, skleněné dildo, které jsem ti před několika lety dal k Vánocům. Olizuješ ho. Navlhčené šidítko přikládáš k rozžhavené kundičce. Cukneš sebou, jak se jí studené sklo dotkne.
Na okamžik zaváháš a pak jedním pohybem zarazíš uměláka do hlubin svého těla. Zalapáš po dechu a vzápětí zavzdycháš. Tvá rozdrážděná a rozdováděná buchtička ochotně přijímá náhražku. Tvé tělo se zmítá první vlnou rozkoše. Ty však stále znovu a znovu zasouváš a prodlužuješ tak své vyvrcholení.
Jen tiše doufám, že tím tvé divadlo nekončí.

Rozhlížím se, kam asi dopadly tvé kalhotky. Mám štěstí, jsou kousek od mých nohou.
Musím se pro ně opatrně natáhnout. Nerad bych se zvedal a rušil tak tvé představení. Natahuji nohu a beru kalhotky mezi prsty.
Uf, povedlo se. Teď už jen si je tiše podat. Konečně je mám v ruce. Vdechuji tvou nádhernou vůni, je pro mne jako nejdražší parfém, svůdná a dráždivá.
Nalitý ocas ještě víc tuhne a dožaduje se vysvobození. Odhrnuji své spodky a osvobozený úd vyskočí do tmy jako čertík z krabičky. Do šera pokoje září jeho rudá hlava a na jeho vrcholu se leskne slza rozkoše.

Otáčíš se na bříško a na kameru vystrkuješ své překrásné pozadí. Do ruky bereš malý vibrátor určený pro tvou zadní branku. Potíráš ho nachystaným gelem, zasouváš ho do zadečku. Pouštíš ho na malý výkon. Užíváš si, že máš obě dírky zaplněné. Vím, jak to máš ráda. Je na tobě vidět, jak si to vychutnáváš. Pomalu si je protahuješ a děláš si dobře. Nádherně u toho sténáš. Rajská hudba pro mé uši, jen škoda, že toho já nejsem příčinou.
Už se přestávám ovládat a začínám si leštit své kopí. I na tebe jde další orgasmus. Celá se chvěješ a hlasitě vzdycháš. Je na tobě vidět, že ti to nebude dlouho trvat. Ještě jeden zásun, pak další a další. Tvé tělo tě zrazuje a z pokleku se zřítíš na bříško. Ze zadečku ti vypadne spuštěné šidítko a tiše vrní na posteli.
Oddechuješ a sbíráš síly na pokračování.

Fascinovaně tě pozoruji, pohledem hltám tvé zpocené tělo. Představuji si místo své ruky, tu tvou. Tiše vzdychám.

Ty se zvedáš z gauče a jdeš ke kameře. Skláníš ji trochu k zemi. Odněkud vylovíš docela velkého uměláka s přísavkou.
Ani jsem netušil, že něco takového máš. Přilepíš ho na podlahu kousek od gauče. Pomalu na něj nasedáš zády k objektivu. Tvá prcina se roztahuje, jak do ní vniká ten obr.
„Aaaahhhh,“ vzdycháš, jakmile ho do sebe celého pojmeš.
Chytáš se okraje gauče a začíná další kolo tvé spanilé jízdy.
Zvedáš hlavu a zpozoruješ mě.
Jen se usměješ a pokračuješ dál. Jsi tak vzrušená, že ti stačí jen několik pohybů a znovu se propadáš do víru rozkoše.
Odpadáš od gauče a ležíš na zádech na zemi. Velké šidítko z roztažené pičky vyklouzává ven. Kamera musí zabírat ten lákavý otvor do tvého těla.
I na mě už to přichází.
Všímáš si toho a lákáš mě k sobě blíž. Zvedám se z křesla a jdu k tobě. Z posledních sil natahuješ ruku a uchopíš mého utěšitele. Několika pohyby mě přivádíš k vrcholu a výstřiky zkrápí tvé zmožené tělo.

Vyčerpaný a vycákaný se svalím na gauč a oddechuji.
Když sesbírám dost sil, skláním se k tobě, abych tě políbil. Beru tě do náručí, zvedám ze země a uložím tě na gauč. Lehám si vedle tebe a laskám tvé vyčerpané tělo. Láskyplně se na mne podíváš.
„Děkuji ti, lásko,“ šeptám ti do ouška.
„Nemáš zač, odpovídáš mi, Ale víš o tom, žes mi takhle zkazil překvapení?“
„Omlouvám se.“
„Teď abych kvůli tobě vymýšlela nový dárek.“
„Dárek?“
„Chtěla jsem ti to video věnovat k svátku,“ říkáš smutně.
„To je milé. Děkuju.“
„No jo, ale co je mi to platné, když si mě u toho nachytal.“
„A můžu ti to vynahradit?“ snažím se a začínám ji opět vzrušovat.

Autor

5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Romil

Celou dobu jsem čekal jestli to skončí jako dárek pro pozorovatele nebo jako přímý přenos na web :-)) Moc vzrušující představa a skvěle sepsané.

Shock

Moc hezké. Já jsem podobný „dárek“ ještě nedostal (asi ani nedostanu), takže aspoň hezké počtení 🙂 A jak je naznačeno na konci, bude pokračování.

Martin

Moc hezká jemně napsaná povídka . Čekal jsem jak to dopadne . No když jí tak zkazil to překvapení k svátku , tak dostane obligátní láhev 🙂 . Moc hezké čtení . Díky .

5
0
Would love your thoughts, please comment.x